>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2012

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Carmelo Anthony over 26.5 pkt. @ 1.85 Milenium ✅ trzy kwarty wystarczyły na pokrycie linii
Linie wystawiane w tym sezonie na Melo są po prostu za małe, dlatego śmiało można grać overy na all-stara z Nowego Jorku. Tutaj jedynym przeciw jest szansa na ostry rozjazd Słońc co pewnie spowoduje nie wyjście Melo na ostatnią kwartę. Ale osobiście wierzę, że drużyna Gortata postara się chociaż utrzymać w spotkaniu i nie pozwalać sobie na większą stratę niż -10. Jeśli Anthony dostanie normalne minuty to raczej over 30 pkt jest pewne. Dopóki Amare nie wróci Anthony jest jedynym pewnym i etatowym strzelcem w drużynie i to na niego idzie cała gra. Jak na razie Melo gra znakomicie, to może być sezon jego życia, a wiadomo jaki potencjał drzemie w tym zawodniku. Jeśli Knicks dalej będą się tak prezentowali to moim zdaniem MVP dla Carmelo nie jest wcale jedynie w sferze marzeń.
Howard over 19.5 (1.85) Milenium ✅ Dobrze, że miał tyle wolnych do nabicia tych 9pkt ????

Pierwsze starcie Dwighta ze swoją dawną drużyną z Orlando. Magic są w tym sezonie marni do bólu, mają w swojej ekipie jednego wartościowego zawodnika jakim jest Affalo. Ale Aaron to nie pozycja Howarda i dziś środkowego Lakers największa gwiazda Magic nie obchodzi. Natomiast pod koszem najlepszy center NBA ma dziś do połamania kolejnych kilka kłod. Po ostrym rąbaniu Koufosa i McGee w ostatnim meczu, dziś przyjdzie mu rywalizować z Vucevicem. Nie trzeba mówić, że rywal to dla niego żadny. Być może zobaczymy dziś już Nasha, przy takim rozgrywającym Center Lakersów powinien nabrać dodatkowej wartości. P&amp;R z Nashem to nie to samo co z Morrisem. Howard we własnej hali prezentuje się zawsze wyjątkowo dobrze. Na wyjazdach ma problemy ze skutecznoscią podobnie jak cała drużyna z LA. Ale w Staples Center DH czuje sie jak ryba w wodzie i z reguły bawi się z rywalami w &quot;pomalowanym&quot; .
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Carmelo under 27.5 pkt 1.85 betsafe⛔
Ja widze to troszeczke inaczej. Phoenix po zwyciestwie nad Cavaliers strasznie spuscili z tonu, dostajac blow od Pistons oraz przegrywajac z Raptors. Dzisiaj graja w Medison Square Garden i nie oszukujmy sie= nie maja za duzych szans na korzystny wynik, ba ja tutaj widze kolejny blow. Blowout = male minuty dla Melo. Wiem, ze typ taki ryzyk fizyk i duzo bedzie zalezalo od wyniku ale linia nie jest taka mala i nawet przy duzych minutach Melo moze tego nie przeskoczyc. Carmelo ma srednia 25.1 pkt na 46% podczas zwyciestw przeciwko Suns. Oczywiscie nie mozna sie nie zgodzic, ze jest w swietnej formie, ale nadal uwazam ze trener Woodson nie bedzie forsowal Melo przy rozstrzygnietym wyniku i da odpoczac swojemu gwiazdorowi.
e/ oj pomylka kompletna, linia pokryta po 3 q
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
skąd niby info, że dziś już może zobaczymy Nasha?
Nash udzielając wywiadu w przerwie spotkania z Denver wspomniał, że być może pojawi się na parkiecie już w następnym spotkaniu. To samo potwierdzili komentatorzy z Canal +. Jak będzie, zobaczymy.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Nash udzielając wywiadu w przerwie spotkania z Denver wspomniał, że być może pojawi się na parkiecie już w następnym spotkaniu. To samo potwierdzili komentatorzy z Canal +. Jak będzie, zobaczymy.
Sorry ale chyba coś jarali ci komentatorzy lub nie skumali czegoś ... Steve ledwo się przymierza do lekkiego biegania a o graniu nie ma mowy. W następnym tygodniu dopiero zaczyna myśleć o czymś więcej. Źródło niezawodne ESPN . Najprawdopodobniej za 2 tygodnie go zobaczymy gdzieś . Lakers nie chcą się śpieszyć .
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Sorry ale chybo cos jarali ci komentorzy lub nie skumali czegoś ... Steve ledwo sie przymierza do lekkiego biegania a o graniu nie ma mowy. W nastepnym tygodniu dopiero zaczyna mysleć o czymś więcej. Zródło niezawodne ESPN . Najprawdopodobniej za 2 tygodnie go zobaczymy gdzieś . Lakers nie chcą się śpieszyć .
Być może. W takim razie wprowadzili w błąd, bo na 100% coś takiego mówili. Jakoś specjalnie tematem Nasha się nie interesowałem, tylko powtarzam co usłyszałem przy okazji ostatniej transmisji na C+.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Maroon - Na wstępie gratuluję wczorajszych dobrych typów i analiz. Ja też miałem wczoraj udany dzień dzięki KSW (BTW- Aslambek Saidov za 2.4) i PTB (dzięki Bogu Batum wczoraj lepiej sobie radził z trójkami niż z dunkami;) Dziś wiadomo jak wygląda oferta, więc trzeba trochę pogłówkować, żeby wyłowić ciekawy kurs. Początkowo myślałem o typie na punkty Gortata, ale nie jestem nigdy pewien ile on minut dostanie,a to czynnik decydujący w jego wypadku. Pogram więc dziś typ poniżej:

NYKnicks vs PHO Under 200,5 Kurs 1.88 Unibet⛔⛔⛔ - e:za szybkie tempo i za dużo punktów w 2. i 3. kwarcie- wtopa o 7 pkt - trzeba było jednak grać Gortata:p

NY na 5 ostatnich gier 4 razy przekraczał 100 pkt i średnia z tych spotkań to 104,6 pkt/mecz, a patrząc na 2 ostatnie mecze u siebie Knicks rzucali 108 i 121 pkt. Patrzmy jednak na klasę rywala: 3 ostatnie mecze z Wizards, Bucks i Nets - total under 200 pkt - zwłaszcza interesował mnie mecz z WSH, bo uważam, że dziś może być bardzo zbliżony wynik (108:87 = total 195)

Suns - 5 ostatnich gier - średnia 96 pkt. Jednak ostatnie 3 mecze grali na wyjazdach (dziś 4. at road ) i średnia at road z tych zawodów to 88 pkt/mecz. Zawodzą strasznie w ofensywie i Big Apple nie jest dobrym miejscem na punkt zwrotny.

Ostatni bezpośredni mecz - styczeń 2012 NY -88-91 -PHO

Pozdro dla wszystkich maniaków NBA

e: pierwsza wtopa na NBA w nowym miesiącu, póki co jest tak:
1) Minnesota vs Bucks 2.05✅
2) Cavs vs PTB 2.0✅
3) NYK vs Suns Under 200.5 po 1.88⛔
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
New York Knicks - Phoenix Suns Knicks Over 105.5✅✅ Mimo piachu w 4q wszedl typ, a powinno byc izzi gdyby grali dalej swoje....
Siema chlopaki. Tak na szybko na dzis proponuje zagrać overek na Knicks. Wieczorem nie sądze aby Phoenix moglo przeciwstawic cos NYK, podobnie jak koledzy wyzej wspominali spodziewam sie łatwego zwyciestwaa Carmelo i społki, moze nawet pokusza sie o mały blowout ???? Na parkiet drużyny trafiającej średnio najwiecej trojek i czwartej ofensywy w NBA przyjedżdza najgorsza obrona ligi pozwalająca swoim rywalom na srednią zdobycz punktowa siegającą niemal 103pkt. Jak moze sie to skonczyć? przekonamy sie juz za 3 godziny, ale ja spodziewam sie lekkiego happy-obiadowo-niedzielnego i kontrolowanego od samego początku przez Knicks meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Knicks -5,5 pierwsza polowa @ 1,79 Pinnacle✅
Wszystko wskazuje na kolejny blowout Suns w MSG. Nowy Jork jest w świetnej formie, a grając u siebie są w stanie pokonać każdą ekipę. Phoenix ma problemy z defensem przeciwko tego typu drużynom i uważam, że Knicks będą chcieli jak najszybciej zrobić sobie przewagę. Suns mają problemy na wyjazdach, tracą najwięcej w całej NBA bo bodaj 103 pkt na mecz. Nie bronią również najlepiej przeciwko drużynom trafiającym z dystansu, a wiadomo, że Nowy Jork ma kim postraszyć w tym aspekcie. Melo gra rewelacyjnie w tym sezonie, a w ekipie Suns nie ma tak naprawdę defensora , który byłby w stanie zatrzymać lidera Knicks. Pierwsza połowa powinna jak najbardziej należeć do gospodarzy i handi -5 czy chociażby -6 nie jest aż tak wysokie w stosunku do najbliższego przeciwnika Nowego Jorku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
NY Knicks [email protected] Bet365
Dzisiaj w Madison Square Garden liczę na pogrom z strony gospodarzy. W swojej hali mają passe 6 zwycięstwo z rzędu i ani jednej porażki. do NY przyjeżdza drużyna Suns z Marcinem Gortatem. Co do osłabień to w drużynie z NY nie zagra Jason Kidd, jednak już w meczu z Wizards go zabrakło, a Knicks porazili sobie bardzo dobrze. Przecież na PG jest Felton, który nie zawodzi. Siła graczy z NY jest zespołowa gra i bardzo silna ławka rezerwowych. Smith, Novak, Prigioni potrafią zrobić róznice jeżeli wchodzą z ławki. Tego brakuje po stronie Suns. Dudley, O&#39;Neal to nie są nazwiska, które mogą przesadzić o losach meczu.
Oczywiscie gwiazda zespolu Knicks jest Melo Anthony i to on w trudnych chwilach bierze na siebie cięzar gry. Takiej osoby brakuje w drużynie Phoenix. Kolejny aspekt to gracze podkoszowi: Gortat vs. Chandler. No nie oszukujmy sie ale tutaj przewaga bezsprzecznie po stronie graczy z NY. Melo + gra zespołowa + center Chandler na tym opiera się cała gra NY i cięzko jest przeciwstawić sie niej, tym bardziej w hali MSG.
Dzisiaj liczę na pogrom ze strony rywali, bo nawet gdy podstawowa piątka zrobi już duża przewagę to gracze wchodzący z ławki drużyny z Nowego Jorku poradzą sobie bez problemu i będą budować ta przewage. Go Go Knicks!
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
NY - Phoenix ( +14,5 ) 2 za 1,52 w w Bet 365. ✅


Ok, nowojorczycy są niesamowici w MSG w tym sezonie, ale nie wierzę by Phoenix dostało aż taki wp..... Poza blamażem w Detroit nie grają na tych wyjazdach aż tak dramatycznie by dostać takie bicie. Jasne, jest to możliwe, ale w mojej ocenie taki duży handicap robi ten mecz godnym zagrania. Do tego moja prywatna teoria, że w meczach rozgrywanych o nietypowych porach w USA pada zwykle mało punktów ( vide 88 NY z Indianą dwa tygodnei temu ). W Phoenix bez osłabień, w NY jak już pissliście brak Kidda ( rotoworld.com )
Ja spróbuję. Powodzenia !
Bardzo solidny mecz Marcina ( double-double przy 18 pkt. na skuteczności &gt; 70% i 10 zbiórek ) i tak jak myślałem rzezi nie było. Teraz trzeba obserwować co się dzieje z Jermaine ONeailem, bo dziś wyskoczyła kontuzja i tym samym overy punktowe MG w millenium ( ostatnio było nawet 9,5 ) powinny wchodzić jak w masło.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Orlando Magic
Typ:
-Lakers -10@1,58
⛔ :eek:

Nie ma co się za dużo rozpisywać o tym spotkaniu, wszystko będzie zależeć tu od Lakers i jak będzie tym razem funkcjonować ich ofensywa, w poprzednim meczu perfekcyjna. Frontcourt Lakers na czele z Howardem będzie miał olbrzymią przewagę nad Magic, którym brakuje i centymetrów, i atletyzmu. Kobe Bryant ciągle nie chce się zestarzeć i jeśli Magic za swój główny cel dziś obiorą uprzykrzanie życia Howardowi, to Kobe, który z Denver rzucał niewiele, dziś odbije sobie z nawiązką.
Ławka &quot;Jeziorowców&quot; tak trafiać jak ostatnio nie będzie, jednak duet Jamison - Meeks to nie są przypadkowi goście którym wyjdzie jeden mecz na 10, weterana Antawna reklamować nie trzeba, a Meeks - no cóż, typowy spot-up shooter, i choć nie ma obecnie rozgrywającego który skutecznie by dokarmiał go podaniami, to sądzę, że przewaga podkoszowa gospodarzy zapewni dużo miejsca strzelcom.
Magic to zbitka graczy bez szczególnej przyszłości w jednym teamie, kilku weteranów, kilku młodzików, z tym że weterani w większości zmagają się z urazami, teraz znów na uraz narzeka Nelson, i jego występ jest zagrożony. Orlando ma kilku dobrych obwodowych na czele z Affalo i Redickiem, jednak na innych pozycjach wygląda to obecnie tragicznie, zwłaszcza na rozegraniu (gdy brakuje Nelsona) i pod koszem. Tak jak Baby Davis potrafi rzucać i ofensywnie nie jest najgorszy, tak jego wątpliwy atletyzm i warunki fizyczne z wysokimi i silniejszymi graczami Lakers będą aż nadto widoczne.
Magic w 4 ostatnich meczach tracą średnio ponad 100 punktów, i ich miałka obrona może zaważyć o wysokiej porażce z Lakers, którzy pod wodzą Mr. Pringlesa będą aspirować do miana czołowej ofensywy NBA.
Przewiduję dziś kolejny radosny mecz Lakers jak ten z Denver i wygraną co najmniej kilkunastoma oczkami.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
co sądzicie o linii na Howarda - 19 pkt - jak miałbym stawiać to dałbym over.
Ostatnio z Nuggets grał już swoje, dajcie znać
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Na lajcie powinien przekroczyć 19 oczek. Nie ma kto go bronić,poza tym ostatnio rzuca za 3 ze 100% skuteczności,Gasol dogrywa mu sporo piłek,jedynie osobiste są jego bolączką ale może samymi rzutami z gry przekroczy ta linię.

A no i jeszcze zapomniałem dodać,że dla Howarda starcie z Magic będzie szczególnie ważne i pewnie postara się o dobry występ.
 
raybc20 0

raybc20

Użytkownik
Apropo wczorajszych meczy...
Wszystkie mecze mi weszły, oprócz jednego... Cleveland - Portland :/ Ten rzut Batuma po prostu mnie załamał :p Dzień wcześniej również trafiłem wszystkie mecze oprócz uwaga... Atlanta - Cleveland ???? Cavs na moją niekorzyść albo wygrywa w ostatnich sekundach (jak z Atlantą) albo przegrywa (mecz z Portland)... Więcej na nich nie stawiam ???? Dzisiaj osobiście daję -13 LAL expekt gdyż moim zdaniem nie ma kto u nich zatrzymać Howarda i Gasola, a obrona LAL nie dopuści do tego, żeby Magic walili trójki. Kobe też powinien ugrać z jakieś 23 pkt, także zdecydowanie dzisiaj stawiam na Jezioraków :p
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Dzisiaj w LA zapowiada sie ciekawe widowisko, dosyc slabe Orlando, ktore dzisiaj bedzie pewnie podwojnie zmotywowane (gra przeciw LA i gra przecie Howardowi) kontra Jeziorowcy, druzyna caly czas do konca niepoukladana. Dla Dwighta bedzie to wazny mecz i mysle, ze bedzie dzisiaj w nim kipial dynamit, co powinno przeniesc sie na jego gre. Ostatni mecz w jego wykonaniu bardzo dobry, ale trzeba wziac tez pod uwage, ze LA gralo przeciw jednemu z najbardziej offensywnych zespolow NBA, dzisiaj mozna powiedziec juz nie ta liga i wynik na pewno nie bedzie tak porywajacy, ale sama gra powinna byc twarda i zacieta dopoki przynajmniej Orlando nie spuchnie. Osobiscie staralem sie wybrac najpewniejszy dla mnie typ mam nadzieje, ze sie tym razem nie pomyle ???? W ostatnim meczu Dwight 20 zbiorek, jak bedzie dzisiaj zobaczymy.
Dwight Howard (Los Angeles Lakers) Rebounds Over 11.5 @1.75 tobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Orlando Magic
Typ: Los Angeles Lakers zdobędą ponad 111,5 punktów w meczu
Kurs: 3,40
Bukmacher: William Hill
Analiza: Oczy kibiców NBA są zwrócone dzisiaj właśnie na to spotkanie, gdyż jest to jedyny mecz tego dnia. Los Angeles są wielkimi faworytami tego meczu, kursy na ich zwycięstwo są bardzo niskie, bo przeważnie 1,06-1,07. Zwycięstwo Orlando by było ogromną niespodzianką. Jeśli chodzi o Lakers, to już nie są ci Lakersi z początku sezonu, kiedy to przegrywali mecz za meczem. Teraz u siebie prezentują naprawdę solidny poziom, a dodatkowo grają bardzo miłą dla oka, szybką koszykówkę. Coraz częściej ta drużyna zdobywa ponad 110 punktów w meczu, szczególnie gdy grają u siebie. Aż trzy spośród pięciu ostatnich spotkań Lakersów, gdy grali u siebie, zakończyło się zdobyczą punktową Lakersów przekraczającą 111,5 pkt. Tę granicę przekroczyli z Denver(122), z Houston(119), z Phoneix(114). Nawet na wyjeździe zdobyli z Dallas 115 punktów. Jak widać Lakers już są na tyle mocni, że potrafią wrzucać mnóstwo punktów drużynom, które nie mają mocnej defensywy. W mojej ocenie Orlando mocnej defensywy nie posiada.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Orlando Magic
over 196 ✅ 103:113 ✅
1.81
Pinancle
5/10

Podtekstów w tym mecze wiele. Argumentów dla gości przez to znacznie mniej.
Jednak pierwszy mecz pomiędzy zespołami, w którym Orlando powinno być przez długi czas mobilizować się podwójnie na rywalizację z Los Angeles Lakers. Powód? Dwight Howard. On sam zapewne w pierwszym meczu będzie też chciał coś pokazać swoim byłym kolegom z drużyny.
Pierwsze minuty mogą nieco &#39;paraliżować&#39; przyjezdnych, jednak im dalej w mecz, to akcje powinny być szybsze i to goście będą musieli dostosować się stylem gry do Jeziorowców. Zapewne show(time) w Los Angeles nie zrobią, jednak na dystansie mogą być kąśliwi dla gospodarzy, na co gospodarze powinni być obsługiwani przez BlackMambe - tak bo to jest tylko szansa na sukces, że indywidualista będzie dzielić się piłkami - czasami mu się chce, a czasami nie. Jednak Howard powinien wymusić kilka podań Bryanta pod kosz, a tam już nie widzę szans, by ktoś zatrzymał Dwighta.
Orlando może najwięcej namieszać na dystansie, a sporo będzie zależeć od ławki gości - jeśli te dwa czynniki &#39;zatrybią&#39; - to kibice zgromadzeni w Staples Center mogą być świadkami zaciętego meczu. Ja czuję, że najbezpieczniejsza opcja z tego meczu, to over.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Kolejna noc 100% więc jak wchodzi to trzeba grac :wink: Kursy milenium

GSW - Orlando Magic

GSW @ 1.33⛔
GSW - 5.5 @ 1.65 (Milenium)⛔
Panowie , Orlando miało czas ochłonąć przypomnieć sobie że nie potrafią grać . Trener im wytłumaczył że to beznadziejność Lakers dala im win . Dzisiaj nie grają jak wczoraj z wrakiem drużyny złożonej z powolnych dziadków jak Lakers tylko z będącymi na fali młodymi strzelbami jakimi są w tym roku Warriors. Nie chce się powtarzać ale młodzi strzelcy Curry , Thompson , Barnes + Jack i fajny duet Landry/Lee daję praktycznie nieograniczone możliwości w ataku .
Ok , Magic wczoraj się starali , trochę im wpadło ważnych rzutów i jakimś cudem wygrali . W b2b nie wygrają za cholerę , ML moim zdaniem promocyjne duży kurs a handicap spokojnie do pokrycia , nie zdziwię się jak będzie +15 i Lee coś około 25/15 przeciwko zmęczonym wysokim Orlando .
NO - Bucks
Bucks @1.60⛔
Mam drobne wątpliości dla dalej gram przeciwko Hornets . Oglądałem 1 mecz między w Milwaukee i tam trochę Bucks się męczyli przez najgorszy mecz w obronie w ich wykonaniu który widziałem od nie wiem kiedy. Grał wtedy jeszcze Davis i trzeba przyznać że zagrał kozacko i w pojedynkę trzymał wynik .
Dziś go nie ma i to największy problem NO , nie będę się powtarzał , oni są po prostu słabi . Anderson i Vasquez coś próbują ale to jedyne pozytywne aspekty w grze NO .
Bucks pchają swoją ofensywę do przodu duetem na pozycjach 1-2 i ich postawa decyduje o wszystkim w ataku . Trzeba im przyznać że jak Ellis i Jennings podkręcą tempo to ciężko jest z nimi grać .
W meczu u siebie z Hornets , rzucili 117 i robili co chcieli z obroną gości .
Zastanawiałem się nad overem na samych Bucks ale ostatnio trochę zwolnili grę , wcześniej grali takie up-tempo że spokojnie 96.5 by pękło a teraz nie jestem pewien. Goście bez Udriha (ESPN)
Stawiam czysty win , ze stawką bardzo , bardzo spokojną . Typ bardziej przeciwko NOH niż na Bucks którzy byli ostatni trochę nierówni.

Denver - Raptors

Denver @1.2✅
Denver - 8.5 @ 1.65⛔
Nie ma się co rozpisywać ;) Raptors mistrzowie końcówek ???? dziś nie będą mieli raczej szans przegrać kolejnej bo powinni zostać zostawieni daleko w tyle od początku meczu . Denver miało mega trudny road trip - Jazz i b2b Warriors/Lakers , przegrali wszystko i znając ich będą chcieli efektownie odkuć się u siebie . Raptors ostatnio wyraźnie przegrywali wyjazdy z Rockets i Memphis .
Nie od dziś wiadomo że jak Raptors mają zrobić jaką niespodziankę to raczej tylko u siebie , pokazuje to bilans 1-9 poza własną halą . Denver ma szeroki skład i powinni dziś wygrać +10 jeśli tylko nie oleją przeciwnika . W swoim zwyczaju zmniejszyłem sobie handicap żeby było bezpiecznie , jak pokazali wczoraj Knicks te -4.5 było dobrym rozwiązaniem choć przez chwile wydawało się że wejdzie -17 co stawiali niektórzy .
Stawiam to tak :
1.Gsw win + denver win
2 Bucks + GSW + Denver
3 Gsw + Denver -8.5
4 Denver + Gsw -5.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Monta Ellis over 17.5 pkt. @ 1.85 Milenium
Ciekawy typ i bardzo ciekawa linia. U buków netowych z reguły 19.5. Ellis ostatnio ogromnie bierze gre na siebie, jak na razie średnio to wychodzi bo ze skutecznością ma spore problemy. W dwóch ostatnich meczach powyżej 20 rzutów oddanych a tylko jednocyfrowa ilość trafionych. Jednak właśnie ta ilość rzutów napawa optymizmem przed dzisiejszym typem. Przy takim ogromie oddanych rzutów + do tego pewnie kilka rzutów osobistych, myślę że tylko naprawdę słaby mecz &quot;Kozła&quot; może spowodować nie przekroczenie tej linii. Ostatnio tak słabe mecze mu się przytrafiały, ale pamiętajmy o tym, że Hornets to nie Celtics czy Bulls którzy kryją o niebo lepiej. Dziś spodziewam się sporej ilości trafionych rzutów Bucks i ok. 100pkt z ich strony co pewnie również pokryje się overem Ellisa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom