>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
na roto to pół składu ma nie grać dzień w dzień każdego zespołu, lepiej twittery sprawdzać
dziś LBJ ma urodzinki i pewnie zagra ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Co to za różnica?
BEZ LBJ pokonali faworyzowane (jak tylko potwiedził się brak LeBrona w tym meczu) przez sporą ilość osób Portland na ich gorącym terenie, fakt po dramatycznym spotkaniu ale wygrali i to się liczy, więc z dużo słabszym Denver na pewno tez będą w stanie wygrać.
Pisałem przed meczem z PTB o overze w tym spotkaniu (http://forum.bukmacherskie.com/f273/nba-grudzien-2013-a-100121-25.html#post4120997) czy to LeBronem czy bez niego i spokojnie linia została pokryta.
Dzisiaj przeciwnik trochę inny, rok temu spokojnie udrzałbym w ponad 200pkt (raz pograli na 235 , drugi raz 191) lecz w tym roku Denver gra , pod wodzą nowego trenera, inny basket - nie tak żywy i szybki jak rok temu , przykładają się mocniej do obrony, ale stracili sporo w ataku i szybkości rozgrywania.
O ile o atak Miami jestem spokojny, zresztą dla nich rzucenie 100 pkt to zaden problem w wiekszosci spotkań , o tyle Denver ostatnio ma duży problem by się do tych 100 zbliżyc, w ostatnich 10 meczach udało się to im tylko 2 razy i to raz z najgorszą defensywą ligi 76ers (103 pkt)
Biorąc pod uwagę, że Miami w meczach ze średniakami nie spina się na 100% i często gra na pół gwizdka,a Denver nie błyszczy ostatnio w ofensywie , wybieram dziś na to spotkanie opcję
Under 202 @ 1.83 bet365✅✅ (97-94 Mia-Den) bez stresu
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
Miami Heat vs Denver Nuggets
✅Miami Heat 1.51 Bwin, ⛔ Miami -5 1.91 Bwin
V-ce lider Konferencji Wschodniej mierzy się na Pepsi Center z drużyną 10 drużyną Konferencji Zachodniej.
Gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach NIGDY nie zdobyli &gt;100 pkt, a 2 razy nawet &gt;90, a wszystkie zakończyły się porażkami.
Miami Heat jest w całkiem odwrotnej sytuacji, ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa w tym prestiżowe spotkanie z Portland (grając bez Jamesa) i jedna przegrana po dogrywce.
Miami to ultra ofensywna, naszpikowana gwiazdami drużyna której brak jednego czołowego zawodnika nie powinien przeszkodzić w zwycięstwie. Brak Jamesa nie jest też ogromnym osłabieniem w tego typu meczu , bo w mojej subiektywnej opinii drużyna gra bardziej zespołowo bez niego.
Według mnie mecz bez większych nerwów wygra Miami mając przewagę kilku-kilkunastu punktów przewagi. Ostatnie spotkania h2h może nie wskazują na dużą przewagę Miami, ale oceniając aktualną formę myślę, że Miami wygra pogrywając linie &gt;5 pkt.
16.11.12 Denver Nuggets - Miami Heat 93 : 98
04.11.12 Miami Heat Denver - Nuggets 119 : 116
✅ Aktualny kurs w Bwin to 1,73 , przy takiej lini polecam również ⛔over 101,5 Miami za 1,85 !
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Detroit Pistons - Washington Wizards
Wizards -2 @ 2.62 // bet365 ✅✅✅
Wizards over 99.5 @ 1.90 //marathonbet ✅✅✅

Kolejny mecz tych drużyn, tym razem w Detroit. Dwa dni temu wyraźnie zwyciężyła drużyna ze stolicy 24 punktami. Detroit mimo, że dobrze gra głównie na wyjazdach wyraźnie przegrało ten mecz w Verizon Center. Dziś myślę, że będzie to jeszcze trudniejszy mecz dla Pistonsów - fatalnie grają na własnym parkiecie, regularnie dają sobie wpakować powyżej 100 punktów i głównie wygrywają z drużynami jeszcze gorszymi od siebie. Drużyna Marcina Gortata nie gra zbyt dobrze na wyjazdach, jednak mają ostatnio lepszą serię niż Pistons (4-1 przy 1-4 Detroit). Wizards dosyć często zdobywają w meczach powyżej 100 punktów lub są na granicy setki. Niepewny jest występ drugiego centra Wizards - Francuza Kevina Seraphina. Patrząc na ostatni mecz obu drużyn zaryzykowałbym handi na Wizards, jednak bardziej pewny według mnie jest over dla drużyny z Waszyngtonu.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Denver Nuggets - Miami Heat
Heat {1.72} / Unibet ! ✅ 94-97
Denver. Bilans 3-7 w ostatnich 10 spotkaniach i dość słaby bilans u siebie 7-6. Szersza ławka po stronie Miami, wiec w pewnym momencie powinni odjechać. Jeśli nawet LBJ nie zagra to przecież ostatnio tez bez niego w meczu na szczycie pokonali PTB w ich hali. Nie spodziewam się fajerwerków, ale jednak pójdę tutaj za ekipą która jest bardziej doświadczona bo wiadomo, że trudniej się gra na wyjeździe niż u siebie, lecz zaufam graczom z Miami, ekipie która jest bardziej solidniejsza i bardziej pewniejsza w niektórych kluczowych momentach.
Minnesota Timerwolves - Dallas Mavericks
Love over 26 {1.85} / Betsson ! ✅ 36&#39; pts
Mecz na pewno jak najbardziej ofensywny dla obu ekip i kolejna dobra okazja dla Love, aby przekroczył linię którą prezentują bukmacherzy. Wiadomo w jakiej formie jest Kevin i dopóki gra swoje najlepszy time, trzeba na niego stawiać. Dziś po drugiej stronie, na pewno nie byle kto, ale jak najbardziej do łatwych meczy nie będzie to spotkanie. Dla Kevina, to kolejna motywacja do zdobywania punktów. Kevin dziś zrobi swoje i odrobi z nawiązką więc linię biorę z pocałowaniem ręki. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 23

blasphem

Użytkownik
A co myslicie o Portland dzisiaj ?
-2.5 na PTB po kursie 1.91 wygląda dość fajnie. Po porażce z Heat będą się chcieli odegrać, a NOP to wiadomo średniaczek. Dzisiaj być moze dodatkowo bez Gordona. PTB w najsilniejszym składzie.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Popieram Wonderkido co do typu na Kevina Love. Dzisiaj krócej bo średnio u mnie z czasem, ale szykuje się strzelanina w Minnesocie i sporo punktów po stronie obu drużyn. Kto może je wykręcać po stronie gospodarzy, jak nie lider w postaci Love. Wcześniej grałem jego over punktowy przy podobnej linii i mnie nie zawiódł, więc inwestuje w niego kolejny raz. A jako że to człowiek orkiestra, który nie tylko punktuje, ale zbiera jak na zawołanie to żeby nie powielać typu wyżej proponuję:
Kevin Love powyżej 40pkt + zbiórki ✅✅ 48
1,85
betsson

Co do Miami to status LBJ z wątpliwego przeszedł w stan game-time po tym jak pojawił się na rozgrzewce, więc jest szansa, że zagra. Oprócz tego niepewni występu są Allen i Anderson, ale uważam, że Miami tak czy siak powinno uporać się z cieniującymi Bryłkami
http://www.rotoworld.com/headlines/nba/221740/lebron-james-(groin)-game-time-vs-nuggets
Kurs na Heat w okolicach 1,7. Jeśli okaże się, że James gra to spadnie gwałtownie, więc można zaryzykować szczególnie w kontekście tego, że bez niego Miami uporało się z Portland. Następny mecz za 3 dni więc dziś win i mają czas na regenerację ;)
Miami win ✅✅
1,74
betsson

To jeszcze coś:
Washington Wizards powyżej 100pkt ✅✅ 106pkt, pięknie ????
1,89
betsson

Z grubsza wygląda to tak: Początek sezonu i Wizards zdecydowaną większość meczów kończyli z 3-cyfrową cyfrą z przodu. Później było z tym gorzej i mieli problemy z przekroczeniem &quot;stówy&quot;. Teraz znów od kilku spotkań wykręcają niezłe liczby (4/5 ostatnich spotkań to przekroczenie linii) Powód? W moim przekonaniu brak Beala w tym słabszym okresie, co za tym idzie brak urozmaicenia w ataku i mniej opcji strzeleckich. Dzisiaj Czarodzieje grają na terenie Detroit, którzy szczególnie u siebie spisują się poniżej oczekiwań. Mało tego Pistons to dopiero 24 defensywa w lidze, więc biorąc te wszystkie czynniki pod uwagę idę w stronę overka Wizards. Ostatnia sprawa to kwestia ich dwóch poprzednich spotkań z tego sezonu, gdzie ekipa Gortata w obu meczach rzucała ponad 100pkt (odpowiednio 102 i 106)
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
(jeśli chodzi o handi) jedyny problem to słabe pokrywanie Spreadów przez PTB którzy w ostatnich kilku spotkaniach ledwo wygrywali. Typ(handi) powinien wejść,aczkolwiek(wgł mnie)PTB to nie jest jakaś potęga.
Ja gram over 212 pkt w Expekt za 1,95.
PTB bardzo ofensywne NOP równiez. Ostatnie mecze PTB to bardzo &quot;close games&quot; więc licze,że dziś tak będzie i zawodnicy dużo wrzucą ????

Jeśli chodzi o inne typy( sory jesli powiele ale nie mam czasu czytać poprzednich ).
Memphis handi - 5 za 1,88 w Expekt
Rozumiem,że Chi to zespół który dobrze broni i nie pozwala na wiele,ale zespoły z zachodu mają często duże przewagi nad tymi z wschodu i licze,że takie 6 punktów zostanie spokojnie pokryte. ????
Jesli chodzi o czyste wygrane(uważam,że ciezko w NBA o wygrane B2b tych samych zespołow), udało się to ostatnio Toronto z NYK(ale mi wyczyn lol). Wydaje mi się, że WAS dziś poradzi sobie z Detroit.
Ostatnio zostali zmiażdzeni w trumnie przez WAS.
Ponadto gracze na pozycji 1/2 mają większy potencjał niż Ci w zespole tłoków.
Wydaje mi się, że dziś wygrana WAS(spokojna tak jak u siebie).
Kurs : 2,20
Typ : Washington
Buk : Expekt
Sory za błędy lub inne,ale troche popiłem Jacka przed nocką ????
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Nuggets +2,5⛔(brakło jednego), Pelicans +2✅
Tak niski handicap na faworytów często przyciąga mnóstwo pieniędzy, ale dla mnie to są typowe trap lines. Dajmy na to Heat, którzy sa przecież w gazie, pokonali Blazers bez LBJ, który BTW ma urodziny i przecież, że będzie chciał dziś zagrać.:razz: Z drugiej strony Nuggets, którzy nie pokryli linii od sześciu spotkań, a jakiś mądry człowiek wystawia linie 2,5? Podobnie jak klika dni temu LAL pokryli handi z Heat, tak i teraz to jest idealny bounce back dla Denver. || To samo jest w drugim meczu, zobaczcie ile pieniędzy idzie na Blazers, a linia na NO spada z +2,5 na +2. Ja bym uważał z graniem na Portland; generalnie patrząc w kalendarz wszystko wydaje się być proste ;)... Portland przegrało z Heat bez Lebrona, ludzie rzucą się na nich przy najbliższej okazji i tutaj będzie przykra niespodzianka. Następnego dnia Portland, które przegrało dwa mecze z rzędu( z Heat i dziś z Pelicans) i nie pokryło linii od (wtedy już) 7 spotkań gra z OKT, które bez Westbrooka rozbiło Rockets. I to właśnie dopiero jutro Blazers wygrają i w końcu pokryją linie. :cool: No ja pierdziele jak to sie sprawdzi to sam Nostradamus może sie schować.:razz:

Bobcats +2,5
Tutaj też upatruje fajny bet. Po pierwsze defensywa Bobcats &gt; ofensywa Jazz, po drugie rewanż za porażke w pierwszym meczu u siebie, po trzecie Bobki pokryli wszystkie linie na wyjeździe od 11 spotkań!! i po ostatnie ich kolejne mecze to Clippers i Blazers. Jak nie wygrają teraz to ciężko będzie o WIN w kolejnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Bobcats można za jakieś 0,25-0,5/10 pograć czysty win, albo nawet lekki ujemny handicap.
Jak gra Utah wiadomo, każdy ich mecz, na dodatek taki w którym stawiani są w roli faworyta - tak samo jak Charlotte, która naprawdę potrafi zaskoczyć (chociażby z Atlantą ostatnio) będąc dogiem, a kompletnie gubi się zaczynając z pozycji faworyta. Warto spróbować.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Trevor Ariza (Washington Wizards) POWYZEJ 14.5 pkt BET365W ostatnim meczu z Detroit rzucił 15 punktów z tego 4 razy za 3 punkty, w tym sezonie srednia punktow Trevora to 15,5. W dzisiejszym meczu nie wiem czy wystapi Beal , ale nawet jak wystapi to nie przeszkodzi mu w przekroczeniu tego progu . Wall kapitalnie dzieli sie pilka ,a Czarodzieje dzis na pewno beda w granicy 100 pkt. Przeczuwam zwyciestwo Wizards i sporo punktow Arizy.

ARIZA 14.5 + 15 ;)
Szczesliwie , ale weszlo ;)
 
brick 208

brick

Użytkownik
Utah Jazz - Charlotte Bobcats @ 2.30 Bet365 ⛔ (83:80) mało brakowało ????

Dzisiaj mecz drużyny która jest outsiderem ligi z drużyną, która jest o niebo lepsza niż w zeszłym sezonie i na dzień dzisiejszy walczy o uczestnictwo w PO!!! Fabregas bardzo fajnie wyżej opisał wszystko co dotyczy tego meczu, mogę jedynie dodać, że Bobcats nie są już pośmiewiskiem ligi i że grają naprawdę solidnie, a Jazz to drużyna, która sprzedała swoich dwóch wysokich zawodników i obecnie nie potrafi niczym zaskoczyć ani zaimponować, liczę tutaj na spokojną wygraną Bobcats, dla tych którym zależy na jeszcze wyższym kursie polecam jakiś niski ujemny handi na Bobcats.

Dirk Nowitzki suma pukntów, zbiórek i asyst under 32.5 @ 1.76 Bet365 ✅✅ 24

Na dziś wybrałem under na Dirka, ponieważ linia jest dość wysoka i po dobrym kursie. Jak wiemy Dirk nie jest raczej graczem, który lubi dzielić się piłką oraz nie jest dobrym defensorem, który lubi walczyć na tablicach, zarówno w ofensywie i defensywie. Bardziej odnajduje się w rzucaniu z dalekich odległości. W ostatnich 8 meczach taki próg udało mu się przekroczyć tylko dwa razy! Uważam, że jest to dobry bet i przy dosyć dobrym kursie, aż szkoda nie spróbować!

DeAndre Jordan under 9.5 pkt @ 1.83 Bet365 ✅✅ znów tylko 2pkt

Wybrałem jeszcze jeden under na dzisiejszą noc, mianowicie dotyczy on centra Los Angeles Clippers. Jest to bardziej gość od zbiórek, stawiania zasłon i bloków niż od grania w ofensywie i zdobywania punktów. DeAndre zdobywa punkty tylko wtedy kiedy ktoś rzuci mu piłkę nad obręcz. Jedyne rzuty jakie wykonuje w meczu to rzuty osobiste, resztę punktów zdobywa przez wsadzenie piłki do kosza. W ostatnich 10 meczach udało mu się przekroczyć tą linię tylko 3 razy, co jest bardzo słabym osiągnięciem. Uważam, że dzisiaj też nie uda mu się przekroczyć tej linii.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Portland Trail Blazers @1,87 pinnacle ⛔
Analiża może zawierać argumenty sprzeczne z filozofią sportu, więc kto nie chce, niech nie czyta. :p
Uważam, że to przyjezdni wygrają to spotkanie, choć ruchy kursów temu przeczą i zaczynają się wyrównywać, co by oznaczało, że to Pelicans mają jakoby wygrać. Nie wiem, czy to jest spowodowane tym, że PTB ma na następny dzień mecz z Oklahomą i przyjezdni będą chcieli się oszczędzać przed tym prestiżowym nieco spotkaniem, a jeśli tak, to ja mam jednak odmienne zdanie. Bo w mojej opinii większe szansę na zwycięstwo Portland ma w tym meczu, aniżeli przeciw Oklahomie, jeśli już tak pozwalamy sobie kalkulować. Na dodatek PTB po porażce z Miami ma coś do udowodnienia.
 
B 23

blasphem

Użytkownik
Nuggets +2,5, Pelicans +2
Tak niski handicap na faworytów często przyciąga mnóstwo pieniędzy, ale dla mnie to są typowe trap lines. Dajmy na to Heat, którzy sa przecież w gazie, pokonali Blazers bez LBJ, który BTW ma urodziny i przecież, że będzie chciał dziś zagrać.:razz: Z drugiej strony Nuggets, którzy nie pokryli linii od sześciu spotkań, a jakiś mądry człowiek wystawia linie 2,5? Podobnie jak klika dni temu LAL pokryli handi z Heat, tak i teraz to jest idealny bounce back dla Denver. || To samo jest w drugim meczu, zobaczcie ile pieniędzy idzie na Blazers, a linia na NO spada z +2,5 na +2. Ja bym uważał z graniem na Portland; generalnie patrząc w kalendarz wszystko wydaje się być proste ;)... Portland przegrało z Heat bez Lebrona, ludzie rzucą się na nich przy najbliższej okazji i tutaj będzie przykra niespodzianka. Następnego dnia Portland, które przegrało dwa mecze z rzędu( z Heat i dziś z Pelicans) i nie pokryło linii od (wtedy już) 7 spotkań gra z OKT, które bez Westbrooka rozbiło Rockets. I to właśnie dopiero jutro Blazers wygrają i w końcu pokryją linie. :cool: No ja pierdziele jak to sie sprawdzi to sam Nostradamus może sie schować.:razz:
Bobcats +2,5
Tutaj też upatruje fajny bet. Po pierwsze defensywa Bobcats &gt; ofensywa Jazz, po drugie rewanż za porażke w pierwszym meczu u siebie, po trzecie Bobki pokryli wszystkie linie na wyjeździe od 11 spotkań!! i po ostatnie ich kolejne mecze to Clippers i Blazers. Jak nie wygrają teraz to ciężko będzie o WIN w kolejnych.
Gdzie tu jest jakaś rzeczowa/merytoryczna analiza ? granie typów w stylu &#39;stawiam przeciwnie niz podpowiada rozsądek&#39; to jest kretynizm. Stawiasz na to pieniadze, czy post tylko po to zeby &#39;pochwalic sie&#39; odmiennoscia i plywaniem nie z nurtem ?
Trap lines. kolejna komedia. Tak, PTB ustaliło razem z bukami, ze pieprzna sobie trap line i wygraja tylko jednym punktem, a nie dwoma... proszę Cie ...
ktoś inny wspomina, że PTb to nie jest jakaś potęga. Przy bilansie 21/6. Potęga to ejst real w koszu w europie. w NBA nie ma potęg są tylko lepsze, średnie i słabe drużyny. PTB w tym sezonie jest z tych lepszych. Jak piszecie o &#39;close game&#39;ach&#39; to jeszcze popatrzcie z kim grali te mecze.
Wg. mnie warto stawiać dzisiaj rpzy tak niskich liniach na PTB i na MIA. Nie mówie że wygrają bez problemów, ale handi rzędu -2.5 powinni pokryć spokojnie. Jakość przemawia.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na Denver jest tylko +2.5, bo nie wiadomo wciaż czy i ile zagra LBJ, do tego Allen jest questionable, a poza tym wiadomo jak Heat lubią podchodzić do takich spotkań. Jednak nie ma się co oszukiwać, 1.78 na wygraną Miami w meczu z Denver to value, tyle w temacie.

Tak samo Portland. Takie gadanie, że idzie pełno kasy w Blazers, jakoś tego nie widać. Wręcz przeciwnie, ludzie bardziej idą wg mnie na Pelicans, bo myślą, że będzie to samo co ostatnio Miami - Kings. Portland może i faktycznie wolą się skupić na OKC jutro, ale to nie są idioci, wygrana z Pelicans w tabeli daje im tyle samo co wygrana z OKC, nie ma się co oszukiwać. Mogą i nie zagrać na 100%, ale są lepsi od Pelicans sportowo, tym bardziej od Pelicans, gdzie Gordon ma problemy zdrowotne. 1.870 jakie można dostać w Pinnie to zdecydowane value i tyle.

W meczu Wizzards również szukałbym jakiegoś overa Arizy, Detroit jakoś niezbyt ma na niego odpowiedź, zwłaszcza, że to trochę inna trójka niż Smith.

W meczu Minnesoty szukałbym overa Martina, bo Calderon i Ellis to obrona na poziomie Rosy Radom. Dwa mecze H2H póki co, 27 i 32 punkty Martina, to mówi samo za siebie.

No, a mecz Jazz - Charlotte to mecz, gdzie obie ekipy powinny być dogami...
 
brateq 1

brateq

Użytkownik
Portland Trail Blazers 1.80 i idzie w górę? Może mi ktoś to wytłumaczyć, bo jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że buki proszą aż by grać na nich, takie &quot;zwróćcie nam pieniądze z powrotem&quot;.
 
R 26

radzialdo

Użytkownik
Tak jak Olo napisal linie na miami z denver spowodowane sa tym ze wystep Lbj jest gtd. Allen z birdmanem tez moga niewystapic a ponadto Spoelstra w jednym z wywiadow mowil o limicie minut lub sadzaniu Wade&#39;a na lawce w grach b2b.

Te cale szukanie ustawianych meczy na forum jest troche na sile czasami:razz:
Wiadomo ze takie rzeczy napewno sie dzieja w prawie kazdym sporcie( w pilce noznej to nawet nagminnie). Ja np. zauwazylem taka tendencje ze ludzie pisza analizy o trap game i ustawkach(nietylko na tym forum) meczy i jezeli to wchodzi to kazdy odrazu podnosi glos ze mecz byl ustawiony. Nierozumiem tylko dlaczego nic sie niepisze jezeli taki typ niewchodzi a jest to jakies 70% przypadkow ????

Dla mnie Miami to value dzisiaj nawet bez Lebrona wiec biore. Dziekuje.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Tak samo Portland. Takie gadanie, że idzie pełno kasy w Blazers, jakoś tego nie widać. Wręcz przeciwnie, ludzie bardziej idą wg mnie na Pelicans, bo myślą, że będzie to samo co ostatnio Miami - Kings. Portland może i faktycznie wolą się skupić na OKC jutro, ale to nie są idioci, wygrana z Pelicans w tabeli daje im tyle samo co wygrana z OKC, nie ma się co oszukiwać. Mogą i nie zagrać na 100%, ale są lepsi od Pelicans sportowo, tym bardziej od Pelicans, gdzie Gordon ma problemy zdrowotne. 1.870 jakie można dostać w Pinnie to zdecydowane value i tyle.
Przecież Pelicans byli blisko wygrania z PTB na ich własnym terenie jakiś tydzień temu, zabrakło 3 pktów, więc nic dziwnego, że kursy idą w stronę close game.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Przecież Pelicans byli blisko wygrania z PTB na ich własnym terenie jakiś tydzień temu, zabrakło 3 pktów, więc nic dziwnego, że kursy idą w stronę close game.
Tylko, że od rana jest info, że Gordon nie zagra raczej, teraz już wiadomo, że nie zagra na bank. Także spore osłabienie, a kursy nadal te same.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom