>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP

W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w grudniu.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Sacramento VS Golden State Warriors

Golden state po dwoch przegranych meczach i to z mocnymi przeciwnikami jakie sa OKC po dogrywce gdzie mieli kilka okazji aby wygrac ten mecz po niecelnych rzutach Duranta i Ibak-i i z Dallas 4 pkt zmierzy sie z Sacramento. Tu trzeba dodac ze na ostatnie szesc meczy wygrali tylko jedno ale ich przeciwnicy byli z sredniej pulki lub tej topowej, teraz mimo wyjazdu przeciwnik lzejszy.GS jest piata druzyna broniaca na wyjezdzie ale trzeba dodac ze Iguodala ma kontuzje ale SAC nie nalezy do super strzelcow. Cala piatka, Curry Thompson Barnes Lee Bogut jest malo rotowana ale masywna i po odpoczynku. Dodac trzeba ze jest tez skuteczna a za 3PT znajduje sie w top 3 na uwage zwraca K Thompson gdzie ze srednia 20pkt na skutecznosci 50% znajduje sie w top 3 Ligi oraz Barnes ustrzelil 26pkt w piatek, najwyzsza zdobycz pkt w karierze.

Sacramento(3-6 dom) które jest trzecie od końca w Konferencji Zachodniej ma jedna znajgorszych obron w domu a ich ATS wyglada tragicznie 3-10-1(ogolny) zezwlaja przeciwnikowi na 45% skutecznosc z pola a ich ofensywa jak i 3pkt nie porazaja. Mimo mlodego skladu na fakt zasluguje Cousins ktory prowadzi gre ostatnio zdobyl 25 pkt z Clippers i ma srednia ponad 22.2 w ostatnich 5 meczach. Reszta zawodzi poprostu gra z mieszanym skutkiem a licza na wiecej praktyki gdzie gra ma wygladac coraz lepiej

Mimo ze Sacramento wygralo 8 na ostatnie 11 meczy z GS to widze lepsza skutecznosc i kolektyw w GS ktora ma lepsza s5 przy s5 SAC ktore niegra stabilnie i ma przeblyski gry.

Golden State Warriors ML @ 1,62 Paddy Power ✅
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Timberwolves izzi :razz:
???? New York Knicks - New Orleans Pelicans --&gt; 1 - 1,90 Fortuna ⛔ 99-103 // 9L seria trwa ????
Knicks --&gt; 8L...ta seria wiecznie trwać nie może. Bez przesady. Czy skończy się akurat dziś ? Wydaje mi się, że są ku temu przesłanki, a że kurs mamy 1,90 w roli gospodarza to trzeba próbować. Mecz w Nowym Jorku i przede wszystkim ostatni mecz z Denver na wyjeździe Knicks zagrali naprawdę dobrze - przegrana na wyjeździe tylko 2 pkt. Dobre zawody rozegrał Bargnani, który zresztą ostatnio gra całkiem przyzwoicie. Powinien obudzić się jeszcze J.R.Smith i Knicksi powinni wychodzić na prostą. No i po fatalnej serii dziś jest na to szansa. Pelikany co prawda źle nie grają. Z kim wygrywać mają to wygrywają, ale szału nie ma. Uważam, że po kursie +/- 1,90 - biorąc pod uwagę serię 8L, mecz w Nowym Jorku i dobre zawody na wyjeździe z Denver - warto to zagrać.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
kurs na Pacers spada, kusi mnie na nich grać, ale chciałem poczekać co z Paulem i Redickiem. Wydaje się jednak, że obaj zagrają.

Na razie więc też typ na wcześniejszy pojedynek:

76ers (+13) @ 1,50 Betsafe⛔???? tragiczna 1 połowa.

Philly po nieoczekiwanym, znakomitym początku wróciła już do swojej roli outsidera i przegrywa większość spotkań. Nie prezentują się jednak jakoś tragicznie i często ze znacznie silniejszymi rywalami potrafią nawiązać walkę. Rzadko zostają zblowoutowani. Ich problemem jest wąska rotacja i brak mocnej ławki, z której chyba można wyróżnić tylko Allena i Wrotena, co nie pozwala im na utrzymanie równego poziomu przez 48 min. S5 jest naprawdę ciekawe i z potencjałem. Turner w końcu chyba zupełnie się przełamał i pokazuje swój potencjał ogromny. To na pewno nie jest materiał na lidera w silnym zespole, ale już taki Pippen w jordanowskich Bulls owszem. Zaskakująco dobrze prezentuje się rookie rozgrywający Carter-Williams, który ma szybkie, długie łapy, zalicza wiele przechwytów. Równy poziom prezentują Tadek Young i Spencer Hawes. James Anderon w pierwszej piątce to po prostu wynik braku ciekawszych nazwisk w rotacji.
Szóstki grają mega szybko, ofensywnie, w obronie głównie prowizorka, ale nie można za wiele oczekiwać od takiego składu.
Pistons? Zmontowali super frontcourt w składzie Smith-Drummond-Monroe. Trio oczywiście miażdży na dechach, ale nie przekłada się to do końca na grę ekipy z Detroit. Na razie bilans 6/10. Wygrywają raczej tylko z tymi, z którymi powinni wygrać. Teraz seria 2 porażek z rywalami, z którymi szczerze mówiąc mogli powalczyć o zwycięstwa. Problemem na pewno jest backcourt. Progres w liczbie asyst Jenningsa może robić wrażenie, ale jednak dalej to samicowaty strzelec przede wszystkim. Nie można powiedzieć o pg, który oddaje ponad 15 rzutów na mecz na skuteczności 38%, że poprawia ofensywę swojej drużyny. W defensywie to wiadomo pachołek. Obok niego debiutant Candwell-Pope, który gra, bo... Bo sam nie wiem. Lubię odważne wprowadzanie młodych, ale Pope kompletnie nie daje na razie nic pozytywnego od siebie tej ekipie. Rzuca na zawstydzających cyferkach, nie asystuje, nie zbiera.. Gra po prostu z braku laku chyba. Jednym plusem wśród obwodowych jest pełniący rolę 6th mana Stuckey.

Pistons u siebie na pewno będą chcieli ze słabą Philadelphią przełamać się po porażkach z Lakers i Bulls, ale myślę, że 76ers nie są bez szans. Ich s5 uważam chyba nawet za mocniejsze w tej chwili, a na pewno bardziej zgrane. Jeżeli wytrzymają fizycznie ten mecz to nawet mogą pokusić się o zwycięstwo. Ja gram bardzo bezpieczne handi w stronę gości i raczej nie wyobrażam sobie, że polegli w Detroit jakoś zdecydowanie.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Detroit Pistons vs. Philadelphia 76ers, 1 XII 2013
vs.

Początek w niedzielę o 21:30!
W The Palace of Auburn Hills przyjdzie się dziś zmierzyć &quot;Tłokom&quot; i &quot;Sixers&quot;. Dotychczas obie ekipy zdobyły tyle samo punktów, ale Detroit ma jeden mecz nierozegrany. Faworytem wydają się być gospodarze i chyba słusznie. Grają u siebie z drużyną, która na wyjazdach wygrała tylko jeden z siedmiu meczów.
W tym sezonie drużyna z Michigan ma ogromne szanse na dostanie się do play-offów. Na razie ich percentage wynosi 0.375, tyle samo ma ósme w tabeli Konferencji Wschodniej Orlando Magic. Philadelphia po dość udanym poprzednim sezonie załamała się. Młodziutki skład powoli nie daje rady sezonowi, stąd też trzy ostatnie porażki z rzędu, w meczach które grali w ciągu tygodnia! Dzisiaj w nocy niespodziewanie ulegli w Filadelfii New Orleans Pelicans. Żeby jednak nie być stronniczy, to i muszę dopisać, że i Pistons w ostatnim meczu z Lakers nie podołało i przegrało tylko czterema punktami.
Przez fatalną grę w obronie - 76ers stracili jak na razie najwięcej punktów w lidze - Philadelphia zaliczyła już 11 porażek! Ekipa z Michigan powinna spokojnie dać sobie radę i wygrać pewnie to spotkanie. W końcu grają praktycznie z sąsiadem z tabeli, więc ew. porażka znów wyrzuci ich poza pierwszą dziesiątkę.
A teraz nieco o historii spotkań obu ekip... Wyliczyłem sobie, że w pięciu meczach tych drużyn, padało średnio 204 punkta na mecz. Jeżeli faktycznie Detroit ma dziś rozgnieść &quot;Sixers&quot;, to nie może pozwolić, by Ci rozpędzili się w ofensywie, bo to poskutkuje ciężką walką przy tablicach. Liczę tu szczególnie zaś Drummonda, który notuje praktycznie 12 zbiórek na mecz. W dodatku mogą być wszyscy zmęczeni po wczorajszych meczach...
Propozycje typów:
Detroit Pistons(-7) @ 1.71, Bet365 ✅
Under 209 @ 1.76, Bet365 ⛔
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
czy ta analiza do żart? elopeja vol.2? Wiesz chociaż jaki sport opisujesz? Bo nie jestem pewien po przeczytaniu tej &quot;analizy&quot;..
Jakieś futbolowe patrzenie na liczbę rozegranych meczów i liczbę straconych bra.. tfu koszy.
prócz tego masa merytorycznych błędów świadczących o kompletnym braku logicznego myślenia u autora. Szóstki już zmęczone sezonem? Po miesiącu?
I czemu niby obydwa zespoły mają być zmęczony po wczorajszych meczach? Sugerujesz, że to b2b, bo spojrzałeś sobie na datę i faktycznie u nas w Polsce grali 30 listopada i dziś 1 grudnia. Wiedz jednak, że wtedy był wieczór u nich, dziś grają w godzinach wczesnych w Stanach i między tymi meczami był normalnie dzień odpoczynku..
Ogólnie mówię - wygląda mi to na jajca.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
@Rijo
pisałem Ci już to wczoraj w HP ale jak widzę nic nie zrozumiałeś tak samo jak nie rozumiesz chyba tej ligi...
Wczoraj pisałeś, że Cavs po 16 meczach w sezonie mają nikłe szanse na PO (????) a dziś, że Pistons na owe finały mają duże szanse. Ale jeszcze większy kwiatek to wpis, że Sixers są zmęczeni sezonem. A wyartykułowanie, że grali 3 mecze w tym tygodniu - jakby było to coś niezwykłego - po raz kolejny dowodzi o Twojej nikłej wiedzy na ten temat.
Dlaczego niespodziewanie ulegli NOP? Przecież to drużyna z aspiracjami do PO, a Sixers są typowani od początku sezonu o walkę o Wigginsa, więc to raczej każde zwycięstwo z ich strony jest niespodzianką.
No i to co robi każdy &quot;oblatany&quot; z NBA - analizuje spotkania z ostatnich 2-5-10 lat i na tej podstawie obstawia over/under w meczu ????
Typu nie neguję: Pistons powinni spokojnie wygrać dziś, pokryć jakieś handi. Ale Twoje wypociny w żaden sposób nie argumentują typu.
Mówię tutaj o ostatnich pięciu meczach obu drużyn, a nie o meczach BEZPOŚREDNIMI między nimi...
To wypadałoby to zaznaczyć, bo wpis: &quot;w 5 meczach ty drużyn&quot; można zrozumieć tak jak ja myślałem...
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Na dziś kolejny tripelek z Unibetowym handicapem ;)
New York Knicks - New Orleans Pelicans✅✅
Handicap linii outsidera - w tym dogrywka
New York Knicks 7.5 | 1.28
Knicksi ahh Knicksi, co z wami począć. Mimo ostatnich wyników, przeczuwam dziś niezły mecz drużyny z Nowego Yorku, może nie zwycięski ale niezły. Knicksi to obecnie w moim odczuciu nie jest drużyna na granie czystych zwycięstw, a właśnie na granie handicapów. Typowi sprzyja także fakt, że Knicksom nieźle idzie przeciwko Pelikanom - 3 wygrane na ostatnie 5 meczów, a porażki pokrywające handicap, więc liczę, że dziś będzie podobnie. Jeśli u Nowojorczyków zagra ktoś więcej niż Bargnani i Anthony to można tutaj po cichu liczyć na przełamującą złą passę wygraną gospodarzy, ale ja wolę się ubezpieczyć, gdyż w przypadku gdy reszta drużyny znów zagra poniżej oczekiwań - handicap wciąż powinien być zapełniony.
Oklahoma City Thunder - Minnesota Timberwolves✅✅
Handicap linii faworyta - w tym dogrywka
Minnesota Timberwolves 15.5 | 1.32
Oklahoma w gazie, wygrywa ostatnio z każdym. Wilczki przełamały wczoraj passę porażek wygraną z Dallas na obcym terenie, dziś kolejny trudny mecz przed nimi. Nie odważyłbym się grać na nich mniejszego handicapu czy czystej wygranej, ale +15.5 mnie skusiło. Ostatnie 5 meczy bezpośrednich to wygrane gospodarzy spotkań i zapewne też tak dziś będzie. Dobry dla typu jest fakt, że w 4 z 5 wygranych meczy przegrani z OKC pokryli ten wysoki handicap - nie udało się go pokryć Utah Jazz, ale nie porównujmy Utah do Minnesoty ???? . Liczę na to, że Minnesota pokrzepiona wczorajszą wygraną stawi czynny opór OKC i nie dojdzie tu do blowoutu.
Toronto Raptors - Denver Nuggets⛔⛔
Handicap linii outsidera - w tym dogrywka
Toronto Raptors 7.5 | 1.28
Ostatni mecz na triplu, który zaczyna sie o 19 naszego czasu. Toronto podejmuje Denver, które wygrało 5 meczy z rzędu - pośród których pokonała mocne zespoły. Ostatnie 6 meczy to wygrane gospodarzy, po 3 zwycięstwa przy każdej drużynie. Ja jednak uważałbym na czysty typ na Raptorków, gdyż ostatnimi czasy średnio im idzie na własnym parkiecie - stąd pomoc ze strony handicapu. Toronto całe zdrowe, u Denver Faried, Lawson (czyli ważne persony dla drużyny) pod znakiem zapytania (nawet jeśli zagrają zapewne nie pokażą pełni swoich umiejętności) no i brak McGee i Galiniariego. W związku z tym, liczę dziś na wyrównany mecz w Kanadzie mając nadzieję że DeRozan i Gay dziś nie przyceglą jakoś strasznie ???? . Ostatecznie ciężko przewidzieć mi wynik tego meczu, ale liczę, że niezależnie od dzisiejszego zwycięzcy handicap zostanie pokryty ;)
---
Oj Raptorki Raptorki

Kurs na triplu : 2.16
Powodzenia reszcie ;D
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
No i to co robi każdy &quot;oblatany&quot; z NBA - analizuje spotkania z ostatnich 2-5-10 lat i na tej podstawie obstawia over/under w meczu ????
Mówię tutaj o ostatnich pięciu meczach obu drużyn, a nie o meczach BEZPOŚREDNIMI między nimi...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Mówię tutaj o ostatnich pięciu meczach obu drużyn, a nie o meczach BEZPOŚREDNIMI między nimi...
ale jak miarodajne mają być te wyniki skoro np. 76ers grali z najlepszą defensywą ligi i wolno grającymi Pacers, a Pistons z szybkimi i ofensywnymi Lakers? No weź się zastanów proszę.. To naprawdę nie piłka nożna. Fajnie, że masz chęci, ale na razie radziłbym trochę przyjrzeć się analizom innych, poznać ligę OD PODSTAW, bo po prostu wypisujesz takie rzeczy, które świadczą o tym, że kompletnie nie masz pojęcia o koszykówce, szczególnie tej za oceanem..
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Wczoraj Spurs się nie popisali i mnie zawiedli ale dziś też jest dzień i mam coś fajnego:
#29
Lakers ML 2.64 @ 3/10 Marathonbet ⛔
Wiadomo Portland lepszy aktualnie zespół lepiej grają itd. Ale zobaczyć wystarczy to co robi Lakers. Na wyjeździe ostatnio wygrali z Nets. W domu ostatnie trzy mecze to wygrane z Pistons, Golden State i Kings. Lakers jak ktoś oglądał prezentują się dość dobrze. Mają dobrą skuteczność i grają bardzo zespołowo. Ja oglądałem ich ostatnio z Nets czy Pistons i powiem szczerze przy takim kursie wchodzę. Wiadomo Nash i Kaman nadal out. Kobe ma wrócić już na piątek i mecz z Kings. Jak to prawda to będą jaja i się cieszę. Patrząc na kurs na LAL wchodzę na roto i patrzę osłabienia LAL. Gasol na szczęście będzie grał więc ja wchodzę lekko w LAL po Portland wygrywać wygrywa ale przegrać muszą też.
Info Gasola:
Pau Gasol sat out Saturday&#39;s practice with a sprained right ankle and minor left hand injury, but he&#39;s expected to play vs. the Blazers on Sunday.
#30
Golden State -4.5 1.97 @ 5/10 Marathonbet ⛔
Kings jak grają wszyscy wiemy. Do Golden State ostatnio wrócił Bogut. Igu tylko out. Ostatnio dobry mecz z OKC na wyjeździe graczy GSW. Dla mnie szybka gra dziś w tym meczu będzie i Golden State mają lepszych strzelców i tutaj powinien być mecz na korzyść gości.
I na sucho rzucę jeszcze takie coś:
#31 Pistons -8 1.97 @ 3/10 ✅
#32 Raptors ML 2.08 3/10 ⛔
#33 Clippers ML 2.15 2/10 ⛔
Marathonbet
Dodam że wiem o sytuacji Paula, Reddicka czy sytuacji Denver ????
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
#29
Lakers ML 2.64 @ 3/10 Marathonbet
Wiadomo Portland lepszy aktualnie zespół lepiej grają itd. Ale zobaczyć wystarczy to co robi Lakers. Na wyjeździe ostatnio wygrali z Nets. W domu ostatnie trzy mecze to wygrane z Pistons, Golden State i Kings. Lakers jak ktoś oglądał prezentują się dość dobrze. Mają dobrą skuteczność i grają bardzo zespołowo. Ja oglądałem ich ostatnio z Nets czy Pistons i powiem szczerze przy takim kursie wchodzę. Wiadomo Nash i Kaman nadal out. Kobe ma wrócić już na piątek i mecz z Kings. Jak to prawda to będą jaja i się cieszę. Patrząc na kurs na LAL wchodzę na roto i patrzę osłabienia LAL. Gasol na szczęście będzie grał więc ja wchodzę lekko w LAL po Portland wygrywać wygrywa ale przegrać muszą też.
Co robi Lakers ostatnio? Wygrywa z przeciętnymi Warriors (bez Curry&#39;ego) i dwukrotnie z Pistons oraz ze słabiutkimi Kings i Nets. Z silnym rywalem już dawno nie wygrali i wątpię by stało się to i tym razem. Bardzo przeciętny roster tego zadania na pewno nie ułatwia. A Blazersi już przegrali kilka dni temu w Arizonie i na świeżości powinni Jeziorowców pokonać. Choć na pewno po walce ;) Tak samo jak Portland musiało w końcu przegrać tak Lakers za często wygrywać nie mogą. Warunki NBA na to nie pozwalają.
 
grabowski 36

grabowski

Użytkownik
Siema, dawno nic nie pisałem, więc czas powoli się uaktywniać ????
Ja na pierwszy swój ogień proponuję ciekawy typ, który oferuje Millenium w wersji internetowej.
NBA-Kto więcej punktów? Griffin B.(LAC)-George P.(Ind) - typ Geroge P. Kurs 1.8
Bez problemu, już po pierwszej połowie było wiadome, że wejdzie 17-26 ✅✅✅
Moim skromnym zdaniem Blake stoi w miejscu, każdy ma prawo mieć w tej kwestii swoje zdanie, jest strasznym &quot;koniem&quot; i nie wystarczy go sfaulować, bo i tak może być z tego 2+1, ale on sam siebie nie wykreuje, muszą to zrobić inni, a wg roto &quot;Coach Doc Rivers said he wants to play it &quot;real safe&quot; with Chris Paul on Saturday leading up to Sunday&#39;s game against the Pacers.&quot; i tutaj jest problem, jeżeli Chrisa nie będzie, większy ciężar zdobywania punktów pozostanie na Blake&#39;u, ale z drugiej strony nie będzie aż tak kreowany. Jego śr w tym sezonie to 21,5. Z drugiej strony Geroge. Jak każdy wie, Indiana is on fire. Ja osobiście wole bardziej wiatr na boisku w wykonaniu np OKC, ale taktycznie Indiana jest na prawdę mega poukładana, każdy wie co ma robić, a jej niekwestionowanym liderem, który na ten moment dla mnie i podejrzewam i wielu tutaj kolegów jest to MVP, który średnio zdobywa 23,6 pkt jest właśnie opisywany George. W zeszłym sezonie taki pojedynek był dwa razy i dwa razy wygrywał George 23-17 i 20-18
Drugi typ to
Batum N.(Por) Points (13.5) - OVER 1,85 Millenium ⛔⛔⛔
Nicolas na 8 ostatnich meczy, pokrył tą linię 6 razy, co pokazuje, że nie bez powodu zainteresował mnie ten typ. Lakers do potęg obrony nie należą, więc daje to możliwość zdobywania dużej ilości punktów przeciwko nim, a i samo Portland jest również bardziej zespołem, który preferuje styl ofensywny. Co argumentuje mój typ, a również to, że w zeszłym sezonie, w 3 meczach, które Nicolas zagrał przeciwko LA pokryły znacznie tę linię, mianowicie 22 i 26 punktów, w meczu gdzie nie pokrył linii zdobył ich 10 , gdzie nie trafił żadnej z 5 prób za 3, także nie wiele zabrakło aby tę linię również pokryć
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Clippers coach Doc Rivers said he thinks Paul (hamstring) will play Sunday against the Pacers, the Orange County Register reports. (7 minutes ago)
raczej zagra, chyba, że tylko straszą.
@kuiba: rano była 196 nawet linia. myślałem już od 2 dni, że będę tu grał under, ale się po wczorajszym meczu Spurs zraziłem ????
 
G 20

gruda

Użytkownik
oby zagral,juz kurs poszedl ciut w gore na indiane a jak potwierdza CP3 moze jeszcze skoczyc ???? oby-z paulem czy bez pacers powinni wziasc ten mecz
 
K 68

kuiba12

Użytkownik
IND - LAC
TYp: Under 191 @ 1.90 bet365n ⛔⛔⛔

Witam, wszystkich dzisiaj proponuje Under w meczu pomiędzy Indiana oraz los Angeles, Indiana jak wiadomo to obecnie najlepsze obrona ligi, na wyjazdach tracą średnio 90,5 punktów. Clippersi osłabieni są brakiem JJ, nie wiadomo co z Cp3. Los Angeles preferuje bardzo ofensywny styl gry średnio 112 punktów we własnej hali,lecz na przeciw tak dobrej obronie Indiany bedzie cieżko rzucić aż tyle punktów plus absencja Reddicka który zawsze dorzuca pare punktów za łuku.
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Co myslicie o Heat dzis handi -11,5..dadza rade? wszyscy w Heat na boisku czy wali turnovera??
Ja bym nie tykał Miami. Oni z takimi drużynami jak Charlotte się nie spinają. Na własne oczy widziałem to w tym sezonie a nawet miesiąc nie minął :p

Lepiej zostawić ten mecz niż coś grać.

Dobre jest to co Raptors odwalają. Jednak trzeba będzie przestać na nich grać bo oni są kompletnie rozsypani.
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Minnesota Timberwolves
Pierwsza kwarta powyżej 52 punktów @ 1.86 Bet365
✅ ✅ ✅
Ja na dziś obrałem typ w NBA na pierwszą kwartę spotkania. Myśle, że rzucenie po 27 punktów na jedną drużynę to minimum w pierwszej kwarcie co możemy zobaczyć. Dlaczego tak uważam? Olkahoma City ma bardzo szybkie ataki, nie ma co ukrywać tego i już od pierwszych sekund spotkania atakują - dokładnie tak jak Minnesota, która w tym sezonie również ostro walczy. Ostatnio 32:28 z Golden State Warriors pękło w 1Q, a Minnesota również lubi rzucać punkty podobnie jak GSW. Westbrook zdobył 34 punkty, Durant 25, a Ibaka 18 w poprzednim meczu. Martin, Pekovic i Love na pewno dziś nie odpuszczą i też będą chcieli wygrać to spotkanie wykorzystując przy tym każdą możliwą okazje.
Jeśli mój typ Ci się podoba, bądź Ci pomógł, kliknij &quot;+dzięki&quot;. Mały gest, a motywuje do dalszych analiz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 196

nicks

Użytkownik
ta
Ja bym nie tykał Miami. Oni z takimi drużynami jak Charlotte się nie spinają. Na własne oczy widziałem to w tym sezonie a nawet miesiąc nie minął :p

Lepiej zostawić ten mecz niż coś grać.

Dobre jest to co Raptors odwalają. Jednak trzeba będzie przestać na nich grać bo oni są kompletnie rozsypani.

ze co ?? rozsypani !!! dziś to zauwazyles. nie tworza i nie będą tworzyć kolektywu w tym zestawie
jest to zbieranina tkzw &quot;skoczkow&quot; czyli suchych atletów którzy nigdy nie zrobili w nba kariery na poz 2

ross i derozan a ponadto nie czujacy gry guy to gracze na 10 minut jak i te cale Toronto.druzyna do przebudowy i tak od lat same bledy w biurze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom