>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers
Typy:
-Russell Westbrook over 30,5 pkt + asyst@1,85
✅✅✅
-Oklahoma -12@1,95 ✅✅✅
Podpisuję się pod typem Harvey&#39;a. Jak sam wspomniał w swojej analizie, Westbrook ostatnio ładnie dzieli się piłką (13, 11 i 9 asyst w 3 kolejnych meczach), dlatego pobieram moim zdaniem bezpieczniejszy typ na over z asystami. Nie ma co lać wody, poza tym, co napisał Harvey, dodam tylko jedną ciekawą statystykę - Westbrook ostatnie 6 meczów przeciwko Lakers - średnio 30 pkt. Tak więc lubi Russell wyjątkowo tego rywala. 3 pg kontuzjowanych po stronie gości to jest naprawdę sytuacja niebywała, zapewne większość czasu na tej pozycji spędzi Kobe, który po kontuzji nie powinien stanowić poważnej przeszkody dla Westbrooka, z resztą w ogóle na nadmiar dobrych obrońców goście nie narzekają. Westbrook poza ceglanym meczem w Atlancie forma solidna, ostatnio w 27 minut zrobił 27+9. Dziś może być pogrom, jednak nawet w przypadku masakry gości, 3 kwarty powinny wystarczyć na pokrycie overa. Durant pewnie też solidnie zapunktuje, co przełoży się na kilka asyst extra dla rozgrywającego Thunder.
Co do typu na Thunder to także chyba nie wymaga to większego komentarza - to co wyżej, czyli ogromna dziura Lakers na rozegraniu, a także niezgrany zespół Lakers po powrocie Kobego, kiepska obrona, wyjazd na jeden z najgorętszych parkietów...Thunder mają dziś dobrą okazję na wysoką wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Weekend się rozpoczyna więc będzie sobie można spokojnie pooglądać na żywo a nie jak na tygodniu same powtórki ???? Oferta naprawdę spora. Tak więc lecimy:



Orlando Magic - Cleveland Cavaliers @ 2.15 Bet365 ✅ (100:109)


O Magic sporo już pisałem w listopadzie i moje zdanie na temat tej ekipy się nie zmieniło. Team, który nie powinien być zbyt groźny. Wszystko opiera się na młodych, utalentowanych graczach i czasem naprawdę mogą się podobać ale w ogólnym rozrachunku nic nie osiągną. Chociaż skład mają naprawdę fajny. Vucevic na deskach coraz lepiej ogarnia. Oladipo jak dla mnie pewniak do nagrody &quot;Rookie of the year&quot;. A do tego przebojowy Afflalo, który napędza tym wszystkim. Z przeciwnikami na swoim poziomie powinni wygrywać aczykolwiek na PO to jest jest jeszcze za mało. Dzisiaj wracają do swojej hali po serii spotkań wyjazdowych, która nie była dla nich zbyt udana. Jedno zwycięstwo w ostatnim meczu z Bobkami.

Cavaliers z kolei to dla mnie kandydat do PO i powinni zacząć w końcu regularnie wygrywać. Tym bardziej z takimi ekipami jak Magic. Mają ogromny potencjał, którego na początku nie widać ale myślę, że jak to wszystko się zgra do kupy to zobaczymy wkrótce zupełnie inną drużynę. Ostatnio dali oznaki tego, że coś ruszło w ich grze do przodu. Dwa naprawde dobre spotkania u siebie z Clippers i Knicks i dwie wygrane.
Póki co ciąży na nich klątwa wyjazdów. Jeśli popatrzymy na mecze wyjazdowe to zajmują ostatnie miejsce na wschodzie pod tym względem. Myślę, że dzisiaj powinni jednak poprawić te swoje koszmarne wyjazdowe statystyki.

Nie ma co się bowiem oszukiwać - Cavs to jest po prostu lepszy zespół, który na poczatku ma pewne problemy. Jednak tutaj widać, że coś idzie już powoli do przodu. Magic z kolei na zbyt wiele liczyć nie mogą. Sprawili kilka niespodzianek ale ostatnio wkradła się seria porażek. Myślę, że po takim kursie naprawde warto postawić na Cavaliers.





Boston Celtics - New York Knicks (+3,5) @ 1.86 Bet365 ⛔ (90:86) aż ciężko uwierzyć, że nie pokryli tego handi, dramat po prostu w 4q


Ja tutaj widzę wielki rewanż Knicks. Wiadomo jak było ostatnio. Celtowie wręcz upokorzyli NYK w ich hali. Ale tutaj nie ma co wyciągać moim zdaniem wielkich wniosków. To był wypadek przy pracy. Zdarzają się takie mecze, w których przeciwnikowi wszystko się udaje i po prostu w pewnym momencie traci się już siły do walki przy bardzo niekorzystnym wyniku.

Celtics to bardzo nierówna ekipa i prawdę mówiąc sam nie wiem czego się po nich spodziewać. Natomiast kompletnie nie widzę ich walczących o PO. Teraz mogą się podobać ale kadrowo są na to po prostu za słabi.

Knicks jak na razie nie zachwycają. Jeśli chcą walczyć o PO to muszę wreszcie zacząć wygrywać. Na pewno ich na to stać. Jak wróci Chandler to powinni wziąć się mocno do roboty. Jednak nie można stawiać ich poniżej Bostonu. Nie są od nich gorsi i z pewnością będą chcieli to pokazać. Wtedy zagrali katastrofalnie ale taki mecz już się nie powtórzy i moim zdaniem będzie to wyrównane widowisko ze wskazaniem na Knicks. Kursy są chyba spowodowane tym ostatnim meczem i myślę, że warto z tego skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ode mnie taki dubel na dziś:
Indiana-Charlotte 1 -5.5 1.32 ⛔
Ciężko się doszukiwać pierwszej porażki tak samo jak w meczu OKC w meczu Indiany z Bobcts.Bobki są lepszą drużyną aniżeli w poprzednim sezonie ale założę się że Indiana będzie dalej budowała streaka W w domu.Nie będę lał wody wystarczy tylko wspomnieć o formie PG czy Hibberta pod koszem i wszystko jasne.
Oklahoma-Lakers 1 -6.5 1.35 ✅
Gram tutaj bezpieczniejsze handi na OKC ale czuję że tu równie dobrze można wchodzić w oryginalny handicap.
Nie ma co nawet porównywać potencjału i formy obu ekip OKC to dwa levele wyżej aniżeli Lakers i nie sądzę żeby Oklahoma miała zlekceważyć przeciwnika -Lakers to w końcu marka.
Durant i Westbrook w takiej formie przeciwko powracającemu Bryantowi?
Nie ma nawet o czym pisać Gasol też będzie miał ciężki życie z Perkinsem i Ibaką to jest tak zwana pefka ;)
Ako 1.80 Bet365 Ech było grać tylko OKC bo to czułem że będzie ok...⛔
Popieram także typ karmol2 na under Duranta w moim odczuciu zwycięzca meczu będzie znany na koniec 3 kwarty i będzie to OKC także ich lider odpocznie sobie na ławce podobnie jak w meczu z Memphis.
Na Bet365 niestety nie ma oferty na ten mecz bo wiedzą co się święci i nie wystawili :p
Jak ktoś ma gdzieś indziej do grania to polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Z dzisiejszej bogatej oferty udało mi się zwęszyć 2 ciekawe typy.
Detroit Pistons - Brooklyn Nets✅✅
Spread Cały mecz
Brooklyn Nets +6.5 | 1.90
Gram dziś handi na Netsów. Ich gra w końcu zaczyna wyglądać przyzwoicie - chłopaki biorą się do odrabiania strat po powrocie kluczowych graczy. Do tego meczu Netsi podchodzą pokrzepieni 3 zwycięstwami. Pistons natomiast 3 porażki z rzędu, w tym 2 na własnym parkiecie (Heat i Minnesota). Kursy na wygraną Netsów są nadwyraz wysokie bo przekraczają już 3. Zapewne dlatego, że Lopez jest day-to-day, grali wczoraj oraz to, że 3 ostatnie bezpośrednie pojedynki to wygrane Pistons. Jednak wiadomo co jeszcze niedawno grali Netsi, teraz wygląda to już lepiej i myślę, że mogą się pokusić o zwycięstwo ze średnimi obecnie Pistonsami, w razie braku wygranej liczę chociaż na wyrównane spotkanie ;).
Boston Celtics - New York Knicks⛔⛔
Spread Cały mecz
New York Knicks +3.5 | 1.86
Drugi z meczy, który wybrałem na dziś, gram go na osobnym singlu. Knicksi wygrali ostatnio ze zaatakowanymi kontuzjami Byczkami. Ostatnie 2 mecze Celtów to porażki. H2H to 3:2 dla Bostonu, przy czym ostatni mecz to jak pamiętamy totalna demolka na Knicksach. Ciężko tak naprawdę znaleźć jakieś solidne merytoryczne argumenty ku mojemu typowi - Boston mocny u siebie, Knicksi ciągle niczego specjalnego nie grają + brak Feltona, ale czuje dziś w kościach rewanż za wspomniany wyżej blowout. Typek ryzykowny i bardziej poparty wyczuciem niż wyrachowaniem, dlatego zagrany za drobne na osobnym singielku (w przypadku wejścia zakładu na Netsów i tak będzie plusik ;) ).
---
e: Knicksom zabrakło 1 pkt, szkoda, ale i tak jest niewielki plusik ;d
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Boston Celtics - New York Knicks (+3,5) @ 1.86 Bet365
Tu trzeba wspomnieć o braku Feltona...No i nie wiadomo co z Shumpertem...Więc troszkę to osłabienia są.

Dziś bogata oferta, ale osobiście mam problem z wybraniem czegoś fajnego...
Chyba warto na GSW, bo Rockets mogą być &quot;wypluci&quot; po zaciętym spotkaniu z Portland.
???? GSW - Rockets --&gt; 1 - 1,68 Fortuna ⛔ 112-116
No i to co napisał Konar25. Pomniejszone linie na faworytów Thunder (-5,5 pkt) ✅ + Pacers (-5,5 pkt ???? ) ⛔ i dorzuciłbym jeszcze Denver (-3,5 pkt) ⛔ powinno dać AKO ok. 2 ⛔ .
 
H 164

hector

Użytkownik
Typując Nets bierzecie pod uwage możliwą nieobecność Lopeza?Moim zdaniem lepiej poczekać z potwierdzeniem czy zagra,bo bez niego sytuacja wygląda troche inaczej.Tym bardziej,że to dla Nets 3 mecz w ciągu 4 dni,a ich skład jest przcież wiekowo dosyć zaawansowany i kontuzjogenny.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Mówia, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Trochę żałuję, że nie wszedłem dwa razy do tej samej rzeki - mam tu na myśli dwa mecze Lakers u siebie po powrocie Kobasa - z Toronto, który z oczywistych względów nie mógł być pokryty przez Lakers i mecz z Suns, który już po linii -3 mówił kto ten mecz wygra - żałuję, że nie miałem odwagi zagrać wtedy Suns. Niemal wszyscy jak jeden maż wierzyli, że Lakers odbija się przeciwko Suns i jak zwykle szły masowe bety na krótka linię - i jak zwykle skończyło się tak jak to się zazwyczaj kończy.
Po dwóch porażkach u siebie ze słabymi teamami Lakers jada do Oklahomy na mecz z będacymi ostatnio w wybornej formie Thunder i nie ma mowy, żeby ktokolwiek pomyślał o graniu na nich. Ci, którzy stracili kasę na dwóch poprzednich betach na Lakers, będa szukać odkupienia w typie na Thunder. Wg mnie to kolejny sucker bet, dlatego z przyjemnościa pogram tutaj Lakers jak dwycyfrowego doga. Lakers +13 @ 1.83 ⛔⛔
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Golden State Warriors - Houston Rockets @ Stephen Curry over 35,5 pkt + asyst @ 1,85 -&gt; Betsson
Dziś zdecydowałem się na zagranie PG ekipy z Oracle Arena w meczu z Houston Rockets. Linia 35,5 jest na pewno spokojnie do przekroczenia dla takiego zawodnika jak Curry. Świetny rzut dystansowy, świetny rzut z półdystansu, bardzo dobrze wykonujący rzuty wolne zawodnik (88,2%) w sezonie, i co ważne potrafiący świetnie zobaczyć partnerów i dograć im extra pass&#39;y. Curry ma wszystko żeby być najlepszym PG w lidze. Przede wszystkim jest regularny, a młody wiek (26) powoduje to, że przed nim otwiera się jeszcze duża kariera. Linia dzisiaj wystawiona na 35,5 pkt wydaje mi się być bardzo fajna, Curry 1 topscorer drużyny, a jeśli chodzi o asysty, to ma do kogo grać. Lee świetny oburęczny w ofensywie podkoszowy Warriors potrafiący wykorzystac dobre podanie Stefka zakończone dunk&#39;iem czy lay up&#39;em czy Klay Thompson który jak ma dzień rzutowy to ładuje 3 bez opamiętania. Dodatkowym atutem na mój typ jest to, że dziś grają gospodarze z Houston czyli bardzo overową ekipą i lubiącą szybki basket. Gram dzisiaj zdecydowanie na Point Guard&#39;a Wojowników. Polecam i pozdrawiam. Rambo
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dwight Howard over 33.5 pts+reb 1.85
Betsafe


Linia jak najbardziej do zaatakowania. Howard w ostatnich czterech spotkaniach zbierał fenomenalnie - 18, 18, 22, 17. Jeśli dzisiejszej nocy utrzyma tę tendencję linia jest jak najbardziej do łyknięcia. W mikołajki przeciw GSW na własnym parkiecie suma pkt i zbiórek 40. Dzisiejszej nocy Howard dwoił się i troił przy lekko schowanym Hardenie w przegranym spotkaniu z Blazers i zaliczył łączny wynik 49! Jeśli w ofensywnie zapowiadającym się spotkaniu z GSW choć zbliży się do tego poziomu linię łyknie dość szybko.


Trevor Ariza over 15.5 pkt @2
Betcity


W czasie gdy out są Beal, a teraz doszedł Webster Ariza jest główną strzelbą z dystansu w Wizards. Ostatnio przeciw Hawks u siebie Ariza rzucił 24 oczka z Websterem w składzie. Odkąd Marcel zszedł z parkietu w spotkaniu Bucks automatycznie ilość rzutów za 3 w wykonaniu Arizy wzrosła. Przeciw Denver mieliśmy festiwal cegieł i wynik 75-74 dla gości oraz 14 pkt Arizy przy 2-9 za 3pkt. Myślę, że można dzisiaj liczyć spokojnie na co najmniej 35 minut Trevora i sporo rzutów z dystansu. Jeśli trafi choć 30-40% z nich, a dołożyć powinien również w innych elementach to o linię 15.5 pkt mogę być spokojny.


edit: b365 też wystawił Arizę
2 karne kutacze, 1 dla maximusa???? za newsy o Websterze zaczerpnięte z &quot;Pani domu&quot; albo czegos podobnego, 2 dla mnie ????że nie sprawdzilem tylko uwierzylem na słowo (rookie mistake :-(). Bez Webstera over byłby pokryty bo skuteczność nawet była tylko mało rzutów...

Co do dnia dzisiejszego to wyjątkowo nie gram wysokich kursów tylko dubelka.

Clippers -3 1.66✅

Clippersi na wyjazdach mocno w kratke ale ostatnio w Brooklynie porażka więc dzisiaj licze na korzystny wynik. Pod koszami spora przewaga graczy z LA. Licze na dobry występ Blake&#39;a i spokojną wygraną Clippersów. Wobec absencji w drużynie Wizards i b2b typ wysoce prawdopodobny.

SA Spurs -3 1.48✅

Nie wiem skąd taki kurs. Utah trochę się odbiła od dna ale SA to moim zdaniem wciąż najlepiej poukładana drużyna w NBA. Utah do tego b2b. Nie ma się nawet nad czym rozpisywać, San Antonio powinno ten mecz wygrać nawet na pół gwizdka


Ako 2.47✅✅✅ dawno nie miałem tak bezstresowego kuponu :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Spurs over 101,5 @ 1,90 Marathonbet⛔ ajj, 22 pkt w ostatniej kwarcie dla Spurs to nie wydawało się za wiele, a jednak..:?

Ostrogi chyba mają za sobą początkowe problemy z ofensywą. Ostatnie mecze były już pod tym względem na poziomie, do którego przyzwyczaili nas w ostatnich sezonach. W dobrej formie jest Parker, zaczyna coś grać Duncan po fatalnym początku. Nieodzownym elementem efektywnej ofensywy Spurs jest skuteczność ich ławki i to także zaczyna funkcjonować. Ginobili, Belinelli i Diaw to takie trio, które napędza atak Spurs, jak siada pierwsza piątka.
Jazz. Statystycznie najgorsza obrona ligi, ale na początku sezonu w ich pojedynkach padało raczej mało pkt z racji tej, że grali strasznie wolno, sami nie byli skuteczni, ale też rywali wytrącali z rytmu. ostatnio się to zmieniło. Już od dobrych kilku meczów Jazzmani grają znacznie szybciej, ofensywniej. Nic dziwnego - ich zespół jest młody, energiczny i chłopaki muszą się wyszaleć, zamiast męczyć w wolnym, defensywnym baskecie. Przyniosło to dobre efekty, bo pokonali kilka dobrych drużyn jak Rockets u siebie czy wczoraj Nuggets na wyjeździe. Dzisiaj przyjeżdżają do Salt Lake Spurs i powinniśmy zobaczyć fajne, ofensywne widowisko. Jeżeli Spurs nie zagrają jakieś totalnej kaszany w ataku to setka nie będzie stanowić dla nich problemu.
 
R 26

radzialdo

Użytkownik
SA Spurs -3 1.48

Nie wiem skąd taki kurs. Utah trochę się odbiła od dna ale SA to moim zdaniem wciąż najlepiej poukładana drużyna w NBA. Utah do tego b2b. Nie ma się nawet nad czym rozpisywać, San Antonio powinno ten mecz wygrać nawet na pół gwizdka


[/quote]

Kurs na ostrogi pewnie spowodowany ta informacja:

&#39;&#39;Not only is it the second night of a back-to-back, and the Jazz are one of the worst teams in the West, but the Spurs are playing their fourth game in five nights. This is a perfect situation for Pop to rest his guys, and we wouldn&#39;t be surprised if it happens. Ginobili hasn&#39;t gotten a single night off yet this season, while Duncan&#39;s last one came on Nov. 11 and Parker didn&#39;t play on Nov. 29....&#39;&#39; rotoworld.
Wiec lepiej sie wstrzymac ze stawianiem do oficjalnego info :razz:
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Parker: 26, 28, 21, 36
Duncan: 26, 24, 24, 35
Manu: 19, 23, 18, 25
Wiadomo Pop lubi dawać odpoczywać swoim graczom, ale czy są zmęczeni serię tych gier.. masakra jakaś to nie była minutowo. Większość meczów rozstrzygnięta w 3 kwarcie. wczoraj tylko musieli w 4 powalczyć. zobaczymy co zadecyduje Pop.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
2 karne kutacze, 1 dla maximusa???? za newsy o Websterze ...

powiem tak, poranne sesje betów w marathonie i betcity narażone są niestety na ewentualne zmiany o których wcześniej konkretnych info po prostu nie ma ;) faktem jest, że mogłem o tym wspomnieć słowem

linia na Arizę nawet z Websterem u boku była do przyjęcia, tym bardziej przy kursie 2

GL
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie chcę przesadzać, ale dzisiejsze kursy na Clippers i Spurs są dziwnie wysokie...A linie maławe...Może to troche podpucha i zachęta, bo Clippers na wyjazdach nie grają najlepiej, ale mimo wszystko...Wizards wczoraj grali dogrywkę przecież...Nie wiem co z Nene czy gra czy nie gra.
Co Wy o tym sądzicie o Spurs i Clippers ?
 
abruzzi23 26

abruzzi23

Użytkownik
KOSZYKÓWKA - NBA
Wells Fargo Center - 15.12.2013 r.; 2:00

VS.


Philadelphia 76ers [HA +10] - Portland Trail Blazers

TYP: 1 @ 2.00
BUKMACHER: BET365

Po fantastycznym początku sezonu ze strony 76ers w ostatnich dniach złapała ich zadyszka i zaliczyli niechlubny streak pięciu porażek z rzędu. Kiedy więc mają się otrząsnąć jeśli nie w domowym meczu z Blazersami, którzy przyjeżdżają do Philadelphii po męczącym spotkaniu z Houston Rockets?

Skrzydłowy Chandler Parsons nie jest jakimś wybitnym graczem, więc w meczu z Rakietami Aldridge nie miał jakichś problemów z obroną kosza przed tym zawodnikiem i punktowaniem do kosza gospodarzy. W tym meczu jednak stanie naprzeciw Thaddeusa Younga, zaliczającego średnio 16 punktów na mecz, 6.3 zbiórki. Może on się pochwalić dość dobrą skutecznością wachającą się w granicach 48%.

Wierzcie mi czy nie, ale ja na prawdę wierzę, że dziś w nocy koszykarze z Filadelfii są w stanie przerwać tą niechlubną passę i pokonać aktualnego lidera Konferencji Zachodniej. Kursy na gospodarzy wahają się w granicach 6.00, więc dla pewności dodaje 10 punktów podopiecznym Bretta Browna - kurs 2.00 także jest interesujący a i od razu człowiek spokojniejszy ;)

 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Skrzydłowy Chandler Parsons nie jest jakimś wybitnym graczem, więc w meczu z Rakietami Aldridge nie miał jakichś problemów z obroną kosza przed tym zawodnikiem i punktowaniem do kosza gospodarzy. W tym meczu jednak stanie naprzeciw Thaddeusa Younga, zaliczającego średnio 16 punktów na mecz, 6.3 zbiórki. Może on się pochwalić dość dobrą skutecznością wachającą się w granicach 48%.
Abstrahując od typu:
Parsons jest bardzo niedocenianym zawodnikiem, a moim zdaniem to kluczowa postać w Houston Rockets i bardzo ciekawa osoba. Nie wiem co masz na myśli mówiąc wybitny, bo dla mnie wybitni to byli MJ, Drexler, Malone, Reggie Miller, etc. Koleś był olany w drafcie, ale swoją ciężką pracą (wystarczy spojrzeć jak poprawił swoje rzuty za 3pkt od czasów akademickich) pokazuje jak bardzo go skrzywdzono. Piszesz o Youngu, ale to Parsons ma lepsze staty 17ppg, FG 51.3% i jest bardziej wszechstronnym graczem.
 
K 16

kicha1236

Użytkownik
Mam do was pytanie . B2b sprzyja bardziej overom czy underom ? Bo na przykład ekipa będąca b2b może miec mniej sił i obrona może być przez to słabsza ale skutecznośc w ataku nie musi być też za wysoka . Już sam nie wiem .
 
abruzzi23 26

abruzzi23

Użytkownik
Wybitnym, to tylko taka gra słów. Chodziło mi po prostu o to, że w moich oczach jest on graczem słabszym od Thaddeusa Younga jeżeli chodzi o całokształt. A porównanie Young - Parsons miało cel, aby podkreślić z kim cięższą przeprawę będzie miał Aldridge, bądź co bądź aktualnie jeden z lepszych zawodników w lidze. Jak dobrze wiemy Aldridge bardzo lubi zbierać piłki pod koszem przeciwnika, a Parsons w zbiórkach jest zawodnikiem mizernym na 206 cm, które posiada. Pozwoliło to Aldridge&#39;owi zebrać aż 5 piłek w ataku i 20 w obronie. Young jest zawodnikiem na pewno lepszym zawodnikiem w obronie i nie pozwoli zebrać Aldridge&#39;owi aż 25 piłek. Swoje powinien też zebrać Turner, który w ostatnim meczu z Toronto pod tym względem pokazał się z dobrej strony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom