>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Timberwolves powinni dzisiaj uporać się z Wizards i odnieść 9 zwycięstwo na własnym parkiecie w tym sezonie. Myślę że kurs 1,4 jest tu niezagrożony natomiast co do handi to jest ono stykowe i lepiej pójść w stronę overów. Bukmacherzy wystawili linię 206 która jest według mnie spokojnie do gry. Wolves jak bronia kazdy wie. Wizards ostatnio nie mają problemów z przerzucaniem lini 100 punktów w meczu, mimo że robili to z leszczami pokroju Nets czy Knicks to nie uważam by Wolves postawili tu trudniejsze warunki w defensywie. Obie druzyny mają wybitnych strzelców za trzy i jeśli skuteczność dopisze to ten over pęknie na luzie. Co do kursu ML to warto dołożyć do kuponu. Wizards notuja passę trzech zwycięstw ale rywali to nie mieli z najwyższej półki. Takim rywalem też nie jest Minnesota ale u siebie ta drużyna naprawdę daje radę. Poza tym będzie to revenge game dla Wilków po listopadowej porazce 100 do 104.

Wolves @ 1,41 marathon
over 206 @ 1,97 marathon


Dzisiaj mamy też kurs ok. 1,4 na Brooklyn z Milwaukee ale tutaj nie widzę żadnego sensu by wchodzić w tak marny interes. Zdecydowanie lepiej uderzyć w handi na Bucks. Grają jak grają ale ostatnio się ogarnęli. Powalczyli z Cavs i Bobcats na ich terenach a do tego ograli Sixers. Dzisiaj wrócić ma Sanders więc będzie Netsom pod koszem trochę trudniej... tyle że Netsi bez Lopeza a z Blatche w s5 i Evansem z ławy. Samo ich wypuszczanie na boisko to już utrudnienie dla druzyny z Brooklynu ???? Na początku miesiąca Nets ograli Bucks 90-82 a 32 punkty zdobył Brook Lopez... Dzisiaj Bucks moga powalczyć.

Bucks +5,5 @ 1,99 marathon


Sprawa kolejnych leszczy zza miedzy tj Knicks. Dzisiaj są już dogiem co mnie w ogóle nie dziwi. Atmosfera w drużynie jest beznadziejna, kazdy szuka winnego - oczywiście poza sobą. Były tarcia na lini Shumpert Melo, teraz pożarli się Woodson i Udrih i ciekawe ile minut dostanie dzisiaj rozgrywający Knicks. Na pewno zagra bo Woodson nie ma za bardzo alternatywy: Prigioni i Felton są kontuzjowani. W meczu z Thunder na jedynce próbowany był Hardaway Jr ale dobrze to nie wyglądało. Mimo wysokiego kursu nie postawie złamanego grosza na Knicks. Za dużo niewiadomych po ich stronie a liczyć, że obłąkany rzutami za trzy Smith wygra mecz brzmi mega abstrakcyjnie. Za Toronto przemawia więcej argumentów. Raptors od wytradeowania Gaya są 5-3 (w tym dwie porażki ze Spurs) i grają po prostu nieźle. Pokonali nawet OKC w ich własnej hali. Oczywiście teoria lucascash co do gry w trójkątach będzie bezlitosna i skoro Raptors&gt;Thunder a Thunder&gt;Knicks to Knicks&gt;Raptors ???? ale świadomie chcę przegrać pieniądze stawiając na Kanadyjczyków.

Raptors -1 @ 1,97 marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Co myślicie o linii -8.5 na OKC z Bobkami? Na Betssonie przy takiej linii mam kurs 1.89. Ostatnie wyniki oraz H2H zdecydowanie na plus dla OKC i trochę mnie dziwi tak stosunkowo niska linia. Warto to zagrać?
 
B 23

blasphem

Użytkownik
Zgadzam sie co do Bucks. ostatnio zaczeli grac troche lepiej i ja w to wchdoze nawet bez handi po kursie 2.95, bo Nets pokazali ostatnim mecem z CHI, ze bez Lopeza to nie bardzo wiedza co grać.
Bucks ML 2.95
Na Raptors tez bede stawiac, bo Knicks oslabieni grają taki piasek, ze szkoda gadac. Zobacze jaka linia bedzie na Jr Smitha jeszcze, bo jesli koło 12, to mysle ze tez warto jak najbardziej.

Co do OKC to linia -8.5 dość wysoka (ogolnie) i ja nie lubie wchodzic w takie linki w nieobliczalnej NBA. Chociaz wiadomo, wszystko przemawia za OKC, oprocz wlasnej hali Bobków.
 
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
Suns +6.5
Warriors ostatnio bez formy, wygrane minimalne głownie z pomocą sedziów, Suns odwrotnie gra dobrze i wygrywa zdecydowanie i powinno przynajmniej utrzymac sie blisko tej linii.
Kings +7.5 / 1/2 ht/ft 5.25 bet365
Pierwszy mecz B2B dla Miami, jutro z Portland, przewiduje look ahead angle. Miami wygra ale nie pokryje handi, tak jak z Lakers.
Wizards- TWolves over 206.5
Wizards ze wschodu gra zachodnia ofensywna koszykowke, wielu skutecznych shooterow Beal, Ariza, Webster, Wall. Twolves rowniez sie nie waha, plynne akcje i lubi sobie porzucac. Łatwy over i nawet nie bedziemy musieli czekac do konca meczu.
Oklahoma -8.5
Oklahomie gra sie dobrze z Charlotte. Lubia ich zmiazdzyc ostatnie 3 mecze: 94:116 Oklahoma, Oklahoma 114:69, Oklahoma 122:95. Charlotte to overachiever, ktory przewidywalnie schodzi na ziemie z rywalami z wyzszej polki. 74:99 Indiana, 94-103 Miami.
Orlando - Detroit 2 1.73
Detroit lepsze , ogrywaja prawie kazdego ze wschodu na wyjeździe nawet Miami, Indianę. Nie powinni miec problemow ze slabym Orlando.
2-3 Chociaz Kings sie nie shonorowili...
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Oklahoma City Thunder (-5,5) @ 1.55 Marathonbet ⛔ (85:89) pośpieszyłem się trochę bo jak grałem przed południem to nie było jeszcze info, że nie zagra Westbrook.. Bywa.


Nadal podtrzymuję bardzo dobre zdanie o Thunder. Udowodnili, że ta porażka u siebie z Raptors to był zwyczajny wypadek przy pracy. Bez najmniejszych problemów rozgromili będących w kryzysie Knicks. Dzisiaj przeciwnik wydaje się jeszcze &quot;łatwiejszy&quot;. Bobki bowiem to nie jest team z tej półki. Pomimo, że ich naprawdę lubie to nie widzę tu dla nich szans. Chociaż ten sezon układa się dla nich naprawdę dobrze i mogą być w pełni zadowoleni z wysokiego 5 miejsca na Wschodzie. Potrafią czasem zaskoczyć ale brakuje tutaj regularności. Wygrali np. z Raptors i Pistons na wyjeździe po naprawdę dobrych spotkaniach aby mecz później we własnej hali przy nastawionych na kolejną wygraną kibicach przegrać z Jazz... W ostatnim ich spotkaniu z Bucks stawiano ich w roli wyraźnych faworytów i też były duże problemy. Ostetecznie wygrali jednym punktem po dogrywce.

Thunder zakończyli swoją serię zwycięstw ale to jest na tyle mocna drużyna, że mogą spokojnie ją powtórzyć. Ostatni mecz z NYK wygrany można powiedzieć &quot;spacerkiem&quot;. W 4Q podstawowi zawodnicy sobie wypoczywali bo nie było już potrzeby aby pojawili się na parkiecie. Moim zdaniem dzisiaj aż takiego pogromu nie zobaczymy ale spokojną i pewną wygraną Thunder tak. Musiałby by tu być jakaś katastrofa w ich wykonaniu aby Bobki mogły powalczyć. Jak dla mnie jednak wszystko powinno pójść zgodnie z planem. Myślę, że linia, którą wybrałem jest odpowiednim rozwiązaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 2

legion18

Użytkownik
Co myślicie o u96 Bobcats?
Na ostatnie 10 meczów tylko 3 krotnie przekroczyli tą linię u siebie(z GSW, 76ers i Bucks-tylko GSW z wyższej półki).
Natomiast Oklahoma 4/10 ostatnich wyjazdów pozwiliła rzucić tyle rywalom(Spurs, PTB, GSW i Memphis- poza Memphis mocne drużyny). Wydaje mi się, że gospodarze szans w meczu mogą upatrywać wyłącznie unikając pójścia na wymianę ciosów z Durantem i spółką. Byłbym wdzięczny za wasze opinie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość

Brooklyn Nets (9-19) - Milwaukee Bucks (6-22)
Bucks +5.0 @ 1.92 marathonbet
⛔ (104-93)
Po wypadnięciu ze składu kiepsko spisujących się w tym sezonie Netsów B.Lopeza ich nie przyszłość nie wygląda najlepiej; bardzo słaby poczatek sezonu, potem chwilowe przebłyski (m.in na poczatku grudnia po powrocie do składu Derona), obecnie seria L4 ,w tym ostatnia kompromitująca porażka w Christmas Day z Bykami 78-95, w zespole na pewno nie ma najlepszej atmosfery ,a słowa D.Williamsa to tylko potwierdzają „Tak to niestety wygląda… jak jeden straszny sen. Przez te kontuzje i rzeczy, o których rozmawiamy każdego dnia: brak energii i zaangażowania. Nie sądziłem, że to będzie problemem, kiedy składaliśmy ten zespół.”
Brooklyn do tego meczu przystąpi oczywiście bez Brooka Lopeza, który już w tym sezonie nie zagra , dalej nie gra też Andrei Kirilenko.
Skład , który na papierze wyglądał bardzo dobrze przed startem sezonu, pokazuje , że jeszcze wiele meczy przed nimi , żeby nauczyć się ze sobą grać, lub też zmiany w sztabie szkoleniowym są potrzebne, a Jason Kidd niekoniecznie kiedykolwiek dobrym trenerem będzie. O tankowaniu w ich przypadku nie ma mowy, więc nie zaczną nagle &#39;specjalnie&#39; dostawać batów od wszystkich drużyn ale skoro do tego momentu sezonu się nie rozkręcili to jak ma się to niby stać teraz , bez tak ważnej postaci jak Lopez?
Po drugiej stronie, najgorsza na tą chwilę drużyna całej NBA (0.214, 6-22) Millwuakee Bucks. Drużyna, która po ogromnych problemach ze składem od początku sezonu i plagą kontuzji powoli się &#39;uzupełnia&#39;
Już dzisiaj do składu Bucks mogą wrócić (wg roto) Ersan Ilyasova i Larry Sanders, pierwszy miał niezbyt długą przerwę,a wcześniej też nie błyszczał na boisku. Sanders czeka na swój powrót po uszkodzeniu dłoni (dokładnie kciuka) w tej bójce ;)
http://www.youtube.com/watch?v=VT_qZvAQfPs
Bucks w ostatnich 4 meczach wyglądają już dużo lepiej niż w pierwszej fazie sezonu ,ich ostatnie 4 spotkania to:
- porażka 6 pkt z NYK po 2 dogrywkach
- porażka 3 pkt z Cavs na ich terenie , po dogrywce
- wygrana z 76ers
- porażka 1 pkt z Bobkami również po dogrywce
Mają pecha do końcówek i ostatnie 3 porażki to przegrane po dogrywkach, na pewno tkwi w nich potencjał by powalczyć z wyglądającymi bardzo przeciętnie zawodnikami Brooklynu. Gram bezpieczniej , z handi +5.0 ale kurs na czysty win jest równie zachęcający.
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Info co do Bucks:

Larry Sanders (thumb) is expected to play &quot;20-plus&quot; minutes off the bench on Friday, according to coach Larry Drew.

Ersan Ilyasova will not only make his return from an ankle injury on Friday, but should be in the starting lineup according to coach Larry Drew.

roto
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Jazz – Lakers
Nick Young over 18.5 @ 1.90 Marathonbet
✅ 21 pkt.​

Szpital w Lakers, prócz Bryanta i Nasha, (których kontuzje wyeliminowały z gry wcześniej) dziś nie zagra również Pau Gasol. Pod nieobecność Kobiego ciężar gry na siebie starali się brać Young oraz Gasol. Dziś ten drugi nie zagra, więc to głównie do Nicka będą kierowane piłki. Punkty Younga w meczach bez Bryanta (25,20,19 oraz 20 z Heat !). Jazz, ostatnia drużyna na zachodzie, tracą średnio ponad 100 punktów na spotkanie. Ja złudzeń nie mam jeżeli się nic dziwnego nie wydarzy, Nick spokojnie tą linie powinien „ogarnąć”.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
brick 208

brick

Użytkownik
New York Knicks - Toronto Raptors (-4,5) ✅✅ (83:95) @ 2.20 Bet365
Dzisiejszej nocy dość duży wybór, sporo ciekawych spotkań. Ja osobiście wybrałem spotkanie dwóch zupełnie innych drużyn. Mianowicie Toronto Raptors radzą sobie coraz lepiej, przyczyniło się do tego wytransferowanie Gay&#39;a do Sacramento, grają szybką ciekawą koszykówkę, DeRozan jest w końcu liderem swojej drużyny, Ross żądny gry dostał więcej minut i wychodzi w s5. Powoli wszystko w Toronto się układa.
Przypomnę że teraz odpoczywali, a przed przerwą udało im się wygrać z niepokonanymi na własnym parkiecie Thunder!
Z drugiej strony drużyna z dużymi kłopotami, na pewno nie zagrają dwaj podstawowi rozgrywający Felton i Prigioni, prawdopodobnie nie zagra też Melo (Carmelo Anthony skipped Thursday&#39;s practice due to his sprained left ankle and now sounds unlikely to play against the Raptors in New York on Friday, according to the New York Post.) Podstawowym rozgrywającym jest fatalny Udrih, Chandler dopiero co wrócił po kontuzji i nie czuje jeszcze gry, można było to zobaczyć w meczu przeciwko Thunder. Knicks słabo bronią a w ataku grają nierozważnie i gra skupia się tylko na jednym zawodniku, nie szukają rozwiązań kombinacyjnych.
Tak więc patrząc na wyżej wymienione okoliczności uważam że warto zaryzykować przy tak wysokim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
No cóż, gra na zawodników na razie przynosi efekt, więc kontynuacja wskazana ;)

Channing Frye over 10,5pkt ⛔⛔ jedynie 20min + cegla w łapie, a prawie się udało...
1,96
Marathonbet


Myślę, że typ warty gry tym bardziej, że na bet365 linia na 12,5 z @1.83!
Dzisiaj Phoenix zmierzy się na gorącym terenie w Oracle Arena z miejscowymi GSW.
Zapowiada się szybkie tempo i sporo rzutów. Wojownicy w tym sezonie, gdy w końcu zdrowy jest Bogut mają lepszą obronę w pomalowanym, więc nadarza się okazja, żeby Frye mógł trochę poszaleć na obwodzie. Na początku sezonu miał problemy z przekroczeniem 10pkt, ale w ostatnich 20 meczach pokrył ją 14-krotnie. Obie drużyny spotkały się nie tak dawno bo 12 dni temu i Frye zaliczył 20pkt. Warto spróbować.
Linia pewnie wzrośnie.

DeMarcus Cousins over 22,5 ✅✅
1,87
Marathonbet


W betssonie dla porównania linia 23 i kurs mniejszy. Cousins to dla mnie lider Kings i nie zmienia tego fakt, że do drużyny dołączył Gay. Center Sacramento na pewno posiada duże umiejętności czystko koszykarskie, a do tego jego atletyzm powoduje, że może sprawiać problemy chyba każdemu vis a vis drużyny przeciwnej. A dzisiaj?
Dzisiaj Królowie zagrają na własnym parkiecie z Miami, które gra praktycznie bez klasycznego centra. Bosha takim nie można nazwać, a jeśli będzie chciał się postawić Cousinsowi to będzie to mało skuteczne. Jeśli Sacramento chce się trzymać w tym meczu to sporo muszą grać przez DeMarcusa. Nie przewiduję odjazdu ze strony Heat bo jutro grają bardziej prestiżowe spotkanie z Portland, więc nie zdziwi mnie, jeśli dziś będą mieć spore problemy z Kings. Oba zespoły grały kilka dni temu i Cousins trafił 27 oczek. Polecam ;)


Minnesota Timberwolves - Washington Wizards
Wolves -4,5 ✅✅ luźno
1,72
Marathonbet


Takie lekko pomniejszone handi. Na wilkach zawiodłem się w tym sezonie tylko raz z Lakers, ale zagrali wtedy naprawdę słabo, a ponadto był to mecz wyjazdowy. Dzisiaj podejmują u siebie Wizards i nie widzę innej opcji niż wygrana gospodarzy. Na tablicach Love i Pekovic powinni zrobić przewagę kosztem m.in naszego Marcinka a siłę ofensywną Wolves mają imponującą bo o Lovie pisałem w tym sezonie już parokrotnie i nigdy się na nim nie zawiodłem (człowiek orkiestra). Kilkanaście pkt Martina, Brewera czy Peka wcale nie jest abstrakcją, a pieczę nad tym wszystkim sprawuje Rubio. Średnio u siebie aplikują rywalom ponad 107pkt, więc o czymś to świadczy. Wizards mnie nie przekonują, chimeryczna ekipa. Mogą sprawić problem na obwodzie bo Beal czy Ariza potrafią sieknąć trójkę tym bardziej, że Minnesota obrony nie ma dobrej. Tylko, że Wilki mają to wliczone w koszta i podkręcając tempo trafiają jeszcze więcej. U siebie powinni rozprawić się z Czarodziejami bo na silnym zachodzie ścisk, a liczba miejsc w PO ograniczona ;)
U siebie Wash wygrał 104-100 w listopadzie... Czas na revenge game.

Niewykluczone, że coś jeszcze wpadnie w późniejszych godzinach ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik


Andrea Bargnani - powyżej 13 punktów @1.90 maraton

18 pkt. ✅

Numer 1 draftu w 2006 roku wybrany przez Toronto. Z tego co można było usłyszeć/przeczytać Andrea nie był lubiany przez kolegów z drużyny, do tego długa kontuzja i stał się można powiedzieć niepotrzebny, odrzucony. Jak oglądam mecze z jego udziałem to mam wrażenie, że on uważa się za gwiazdę, a tak nie jest ???? W tym sezonie gra już w NYK, zdobywa średnio 14.1 punktów na mecz przy 44.8%, 35% za 3 i 82 z wolnych. &quot;Carmelo Anthony skipped Thursday&#39;s practice due to his sprained left ankle and now sounds unlikely to play against the Raptors&quot;, prawdopodobnie nie zagra ale jeszcze nic pewnego, bez Melo byłoby łatwiej. Do tego dochodzą kontuzje MWP, Feltona Prigioniego. Bargnani zagrał tylko 16 minut w meczu z OKC (nie grał Melo), oddał 8 rzutów i zdobył 9 punktów. Woodson tłumaczył się, że Bargs grał słabo w obronie i dlatego ściągnął go na lawę. Dodając &quot;I played him 16 minutes — I’m sure that will grow when we play Toronto. He’ll play more.’’ Dzisiaj przyjeżdżają dawni koledzy więc myślę, że Włoch będzie chciał coś udowodnić i jeżeli dostanie okolo 30 minut (jego średnia na parkiecie w tym sezonie) to over pyknie szybko. Stawiam, że w przypadku braku Melo, Adrea odda najwięcej rzutów ;)

jest potwierdzenie, że Melo nie zagra:

Carmelo Anthony (ankle) will not play against the Raptors on Friday.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik

Demarcus Cousins over 22,5 @ 1,85 unibet✅
Sacramento Kings +8 @ 1,81 / ML 3,75 marathonbet✅✅
Wade i Birdman zapewne nie zagrają, w niedziele Heat grają z Blazers i tam na pewno dadzą maksymalnie 100 %. Myślę, że jutrzejsze spotkanie mogą trochę olać , Spoelstra nie powinien katować zawodników bo następnego dnia czeka na nich zupełnie inny pojedynek. Sacramento z pewnością będzie zmobilizowane, ponieważ zwycięstwo z takim rywalem dodatkowo podwyższy ich morale. Na własnym parkiecie nie grają aż tak źle, w ofensywnie sobie radzą, ale w defensywie jest tragedia, transition defence to już w ogóle padaka. Ostatnio pozyskali Gay&#39;a, oczywiście idealny klub dla niego w którym może sobie rzucać ile wlezie i nikt za bardzo nie będzie go za to winić. Z drugiej strony Miami z Lebronem i szczerze mówiąc nie widzi mi się żeby wyciskał ostatnie poty na ten mecz, spodziewam się że najlepsi zagrają głównie pierwszą połowę , potem ewentualnie da się szanse rezerwom i wtedy Kings powinni coś powalczyć. Gram również na Cousinsa , bo tak czy siak powinien wykorzystać brak Andersona, Bosh nie jest dla niego zagrożeniem i spokojnie liczę na koło 20 punktów z jego strony. W poprzednim spotkaniu z Heat przekroczył powyższą linię i przy jego regularności w ofensywie jest szansa na dobre statystyki.

Kevin Love over 26 punktów @ 1,85 betsson⛔
Tutaj krótko. Love jest w rewelacyjnej formie, masa oddawanych rzutów i przede wszystkim pokazuje swój ogromny potencjał. Wizards preferują ofensywną koszykówkę, Minnesota również więc najprawdopodobniej setka znajdzie się po obu stronach. Love zwykle spina na się na spotkania u siebie, dostanie sporo piłek od kolegów i swoje rzuci.

OKC -8,5 @ 1,83 bet365⛔
Gregorczen wszystko zawarł w swojej analizie. Charlotte gra dobrze u siebie, ale przeciwko kandydatom do mistrzostwa jak Pacers i Heat dostają baty, Thunder w gazie + Durant , Westbrook powinni załatwić sprawę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Oj, fajna linia na Bargnaniego ale żadna peffka to nie jest ???? W drużynie w której nie ma praktycznie rozgrywającego ciężko jest wypracować wysokim skrzydłowym pozycję do rzutu za trzy, tym bardziej pozycję czystą. A tylko rzutami z dystansu gwiazdorek z Włoch może dzisiaj rzucić te 15 oczek. Pod koszem będzie miał bardzo ciężko. Druga sprawa to J.R. Smith. To on odda najwięcej rzutów i mogę się o to z Tobą śmiało założyć hehe ;)
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Washington Wizards
Kevin Love over 40 pkt + zbiórki @1.85 Betsson ⛔
Dzisiaj w głowie pełno pomysłów i myślę, że wybrałem jak najbardziej odpowiednie ;) Kevin robi na boisku dosłownie wszystko, rzuca, zbiera, asystuje i to na jakich cyfrach, dla przykładu ostatni mecz z LAC - 45 pkt, 19 zbiórek i 6 asyst!. Jednak ja wybrałem linię tylko z punktami i zbiórkami. W 3 poprzednich meczach linii nie pokrył tylko w jednym przegranym i słabym spotkaniu z Jeziorowcami. Minnesota miała 4 dni odpoczynku od ostatniego meczu, więc Love wypoczęty po przerwie powinien spokojnie pokryć tę linię (3 dni lub więcej odpoczynku 28,5 PPG + 16.5 REB). W walce o tablicach razem z Pekoviciem na przeciwko siebie będą mieć Nene i Gortata, więc poważniejszych problemów w walce o zbiórki nie powinno być chociażby z tego powodu, że Brazylijczyk w ostatnich meczach formą w zbieraniu nie grzeszy. Dodatkowo, myślę że będzie to ofensywne spotkanie i sporo w tym aspekcie będzie zależeć własnie od Kevina.

New Orleans Pelicans - Denver Nuggets
Under 204 pkt. @1.94 Marathonbet ✅
Drugim typem na dziś jest under w meczu w Nowym Orleanie. Jak wiadomo Denver w poprzednim sezonie stawiało głównie na ofensywe, jednak w tym jest trochę inaczej. Bryłki zajmują 11 miejsce w tabeli defensywnej w całej lidze. Natomiast drużyna Pelikanów zajmuje 26 miejsce pod tym względem. Dodatkowo bryłki mają problem z pokonaniem bariery 100 punktów, kolejno 99 z ofensywnymi Phoenix, 91 z LAC i 81 z Golden State. W ostatnich czterech meczach under padł aż trzy razy i myślę, że dzisiejszej nocy będzie tak samo ;) Na tę chwilę Eric Gordon jest day-to-day i jeśli nie zagra będzie to duży ubytek w ofensywie New Orleans.
Dodatkowo bez analizy:
DeMarcus Cousins over 22.5 @1.87 ✅
Phoenix Suns (+6) - GSW @1.952 ⛔
 
K 68

kuiba12

Użytkownik
Oklahoma bez westbrooka do all star game Russell Westbrook underwent scope surgery on his knee today to address recent swelling. He&#39;s expected back post All-Star break. More coming. (Twitter) wiec raczej nie ma co sie pchać w Handi -8,5 na Okc
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
W handi na OKC nie ma co się pchać ale w handi na Bobcats też nie ???? Reggie Jackson robi robotę i może udanie zastąpić Russela ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom