>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dołączył
07/2007
Posty
1829
no czy OKC to świetna ławka to bym sie kłócił. Co z reszta pokazały wyniki OKC bez Duranta czy Westrbook&#39;a. Imo to zawsze dla mnie była taka drużyna tych 2 gości i bez nich OKC to imo byłaby jedna półka ze słabszymi średniakami.
Collison bardzo solidny zadaniowiec, zna swoje miejsce w szeregu i robi to co oczekuje od niego trener. Perry JOnes 3 co prawda wiele spotkan nie zagral bo szybko zlapal kontuzje ale w tych meczach co zagral nie bylo dla niego problemem zdobyc 20pkt =gosc ma potencjal.Reggie wiadomo klasa, pewnie OKC nie bedzie stac na utrzymanie go bo to jest zawodnik na powazniejsze granie niz 20 minut z lawki. Morrow gosc o elitarnym rzucie ale gorzej z mysleniem, przy spacingu jaki daje Durant czy Russ gosc moze ladowac seriami. Lamb niespelniony talent ale w tym roku pomimo, ze goscia nienawidze ewidentnie daje rade. Wydaje mi sie, ze to lawka calkiem solidna. W spotkaniach bez Duranta i Westbrooka jedyna porazka do ktorej mozna sie przyczepic to spotkanie z Detroit kazdy inny rywal z jakim przegrali jak najbardziej do usprawiedliwienia. Wiec bylbym ostrozny z czepianiem sie akurat lawki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
Dołączył
12/2014
Posty
201
Miasto
Wyspa dobrze znana
▶ Sacramento Kings - Oklahoma City Thunder
Typ: Over 54.5 (Suma punktów Gości do przerwy) @ 1.90 ✅
Buk: Betsson


Widzę, że na OKC się robi masówka dzisiaj już powoli, to i ja ugryzę to spotkanie, tylko troszkę od innej strony a mianowicie poszukam tutaj 55 punktów Thunder do przerwy. Ostatnie mecze OKC do przerwy rzucali kolejno: 70, 70, 47, 61, 48, 57, 52, 59, 56. Są to mecze od momentu kiedy wrócił KD i OKC załapali już chyba na dobre i zaczęli wyścig o wejście do 8. O Sacramento zostało już wiele napisane więc nie będę powtarzał po innych. Liczę na podtrzymanie mojej serii w NBA.
Polecam :!:

$$$ :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
deepred 763,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
09/2014
Posty
1741
Miasto
Londyn
Memphis Grizzlies - Golden State Warriors
Wojownicy dają zarabiać, więc w dalszym ciągu jedziemy z typami z ich spotkań. Dzisiaj pod lupę biorę Klaya Thompsona. Dzisiaj bardzo dużo może zależeć od dyspozycji tego gracza. W tym sezonie podpisał maksa i obok Curry&#39;ego jest najważniejszym graczem tej ekipy. Do pomocy mają Barnesa, który również rzuca bardzo ważne punkty i jest trzecim strzelcem drużyny. Barnes wystąpi w tym meczu z maską na twarzy, z powodu kontuzji nosa, który niedawno został złamany. I może was zaskoczę, ale właśnie dlatego gram dzisiaj under Klaya. Wiadomo, że Grizzlies to świetni obrońcy, którzy mają przede wszystkim Randolpha i Gasola pod koszem. Wiadomo, co dla Wojowników w tym meczu oznacza brak Boguta. Spotkania pomiędzy tymi drużynami są zazwyczaj underowe, a Wojownicy po tak kapitalnej serii muszą kiedyś zagrać słabiej. Tym bardziej, że przeciwnik chyba najtrudniejszy z możliwych. W Memphis niełatwo się wygrywa, a dobra dyspozycja Conleya, czy Lee może być kluczowa dla losów tego spotkania. Zawodnicy z Oakland są w trakcie bardzo trudnego road-tripu, który póki co jest dla nich bardzo udany. Jednakże ilość minut, które ostatnio grają goście i intensywność tych spotkań musi spowodować rotacje, bo gracze są najzwyczajniej w świecie przemęczeni. Klay z pewnością potrzebuje odpoczynku, bo bywały mecze, gdzie grał po 35-40 minut. Jestem ciekawy, czy Thompson udźwignie na barach to spotkanie. Obstawiam, że &quot;oczka&quot; tym razem nie rzuci.
K. Thompson under 21,5 / 1.85 / betsson ⛔ 1 punkt za dużo :-|​
 
P 402

plastelina

Użytkownik
Dołączył
12/2012
Posty
150
rivalo
Tyreke Evans (New Orleans Pelicans) Powyżej/Poniżej 17,5 punktów +✅ 34
1,75


w milenium @1.85

typ prosty jak drut
Anthony Davis out więc to Evans dziś nawrzuca rywalom...
rivalo
Tyreke Evans (New Orleans Pelicans) Over/Under 19,5 points -✅ 19
1,85


Anthony Davis in a więc...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
friendly 421

friendly

Użytkownik
Dołączył
09/2014
Posty
168
Witam witam. Dzisiejszej nocy chciałbym skupić się na spotkaniu Bostonu z Orlando. Jak większość wie, Boston ostatnimi czasy nie prezentuje sie najlepiej, zwycięstwo nad 76 to jak wiadomo dla każdej drużyny formalność. Jeżeli chodzi o grę z nawet przeciętnymi zespołami to Celtics się męczą. Orlando za to wydaje mi się lepiej przygotowane i sądzę, że mogą dzisiaj spokojnie pokusić się o zwycięstwo. Wyjaśni mi ktoś czemu tak wysoki kurs jest na Orlando? Czy wiadomo coś o jakiś kontuzjach? Bo 2,45 to naprawde chyba lekka przesada. Dlatego postanawiam zagrać dzisiaj:
Boston Celtics vs Orlando Magic(+4,5) 2 @bet365 1,76
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dołączył
10/2006
Posty
1015
Miasto
Baltimore
Panowie , wielu pytało o oglądanie meczów NBA w całośći bez reklam i wyniku podanego więć proszę bardzo jakość 720
Z tego co widzę to do bazy linkow nie zagladacie bo dalej mi PW wysyłacie więć wrzucam tutaj :
http://www.nbafullreplay.com/
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Dołączył
05/2011
Posty
203
Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks
Dzisiejszej nocy Cavaliers podejmują na własnym parkiecie Hawks. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz dwóch czołowych drużyn konferencji wschodniej. Moim zdaniem warto tutaj pograć over meczowy. Cavs jeszcze cały czas się docierają w obronie i wciąż nie wygląda to najlepiej. Atlanta gra świetną, zespołową koszykówkę, bardzo dobrze dzielą się piłką i fajnie się ich ogląda. W obronie jednak wygląda to trochę gorzej. Tutaj Cavs będą mieli pole do popisu, bo w ataku wypadają dużo lepiej niż w obronie. LBJ, Irving, czy też Love dysponują ogromnym potencjałem ofensywnym i są w stanie rzucać ponad 20 pkt/mecz. LeBron ostatnio w dobrej formie, dużo kreuje swoich kolegów, notuje sporo efektownych asyst. Podsumowując, mamy tutaj spory potencjał w ataku i trochę gorsze obrony z obu stron. Zapowiada się mecz ze sporą ilością punktów obu drużyn. Dodam jeszcze, że obie ekipy grały już ze sobą w tym sezonie i mecz zakończył się wynikiem 127-94 dla Cavs.
over 201 @1,96 marathonbet ✅ 98-127
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Dołączył
02/2011
Posty
1183
Paul Millsap under 25,5 zbiórek i punktów 1,85 Betsson ✅
Dzisiaj bardzo dobry mecz zza oceanem. Paul pod koszem w dzisiejszą noc będzie miał strasznie ciężkich przeciwników. Ta linia bardzo ciężka to przebicia przez niego w ostatnich spotkaniach. Millsap decydowanie lepiej spisuje się we własnej hali. Zastanawiałem się czy nie grać samej zdobyczy punktowej ale jak się patrzy na skład do zbiórek to Paulowi będzie ciężko dużo zebrać przy LeBronie, Kevinie i Horfordzie ale i też ciężko dużo zdobyć punktów. Myślę, że dzisiaj ciężar na siebie co do punktów weżmie Al choć i pewnie on będzie dobrze kryty przez &quot;wysokich&quot; z Cleveland.
Jeff Green over 19 punktów 1,85 Triobet ⛔
Jeszcze jeden typ na lidera gospodarzy. Celci dzisiaj podejmują Magic w swojej hali a przeciwników Green nie będzie miał za silny bo i Harris i Frey&#39;a nie są to zawodnicy którzy powinni stawić duży opór Jeffowi. Green ostatni robi show i przekracza spokojnie linie 19 punktową. Dzisiaj Rajon pewnie dużo piłek będzie kierował do niego. Mecz nie powinien toczyć się pod znaczące dyktando którejś z drużyn więc i Jeff dużo będzie grał. Green mimo, że będzie dobrze pilnowany to powinien dzisiaj się zbliżyć co najmniej do linii 25 punktowej.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Dołączył
10/2010
Posty
395
Co sądzicie o BKN +11? (1.90, bet365).
⛔ Handi mam wrażenie na dość wysokim poziomie. Owszem, Nets w Toronto raczej nie wygrają, ale pokryć 11 pkt. mają wg mnie szansę.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dołączył
07/2007
Posty
1829
Paul Millsap under 25,5 zbiórek i punktów 1,85 Betsson
Moim zdaniem granie under Millsapa to jest bardzo ryzykowan sprawa dzisiaj. Tutaj mamy shot chart skrzydlowego atlanty :

Jak widac najlepiej radzi sobie w pomalowanym i tam oddaje najwiecej rzutow i to jest najwiekszy problem dla Cavs, poniewaz sa druga najgorsza druzyna w lidze pod tym wzgledem. Pozwalaja przeciwnikom na rzucanie 62,9 w pomalowanym. Na Millsapie prawdopodobnie bedzie siedzial Love czyli delikatnie to ujmujac nienajlepszy obronca ;) Dodatkowo dzisiaj nie bedzie Jeffa Teague [https://twitter.com/CVivlamoreAJC/status/545282228830633984] wiec te ponad 16 pkt trzeba jakos rozdac, zmiennikiem bedzie klon Rondo czyli Dennis Schroder, gosc o dobrym przegladzie pola ale nienajlepszuum rzucie no i chyba kazdy pamieta ostatnie spotkanie pomiedzy tymi druzynami. Atlanta dostala niesamowity lomot wiec czas na rewanz a przynajmniej postawienie sie ????
Millsap over 15,5 1,96 marathonbet, bardzo dobra linia ???? ⛔
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Dołączył
02/2011
Posty
1183
To trochę szczęścia mam jednak bo inaczej pewnie Thompson by wszedł za Kevina, może się mylę? i pewnie Paul by spokojnie dużo pozbierał. Mam nadzieje easy, że Paul zdobędzie 16 punktów i może z 6 zbiórek ????
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dołączył
04/2010
Posty
831
Thompson tez duzo zbiera jak na ilosc minut ktore dostaje. Jesli Teague nie zagra to Millsap bedzie raczej pierwsza opcja w ataku i bedzie sporo rzucal. Love jest tragiczny w obronie. Nie mozna mylic jego talentu w ataku z pusiactwem w obronie. Z tel pisane, wiec bez polskich znakow.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Dołączył
12/2013
Posty
226
Miasto
Lublin
Chodzi mi dzis od rana ten typ, jak tylko zobaczylem jakie sa spotkania. Tu mozna poczytac wiecej o tym spotkaniu: http://toronto-raptors.pl/zapowiedzi/zapowiedz-toronto-raptors-brooklyn-nets-2/ . Dla mnie ten mecz ma jednego faworyta, nie jest to druzyna z Brooklynu, Tylko ekipa z Toronto. Brak Demara tutaj nie powinna byc jakas zla informacja, wrecz przeciwnie, swietny Lou, ekipa z Kanady jest na prawde bardzo silna i potrafi zabic &quot;trojkami&quot; Lou czy Ross czy Lowry. Bedzie to rewanz za PO z tamtego sezonu, caly hala ma byc zapelniona, ja juz nie moge sie doczekac.
1. polowa. -7 @1.90 Raptors ⛔ -1
over 104 @1.83 Raptors ✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Dołączył
11/2013
Posty
135
Miasto
RZ/KGR
Suns -2 @1.9 8/10. b365 ✅✅
Suns -10 @3.8 2/10⛔ +5.2j ✅
To co zrobiły Koziołki Kidda w Phoenix to było skopanie leżącego. Suns potrzebowali zwycięstwa jak tlenu. W crunch time prowadzenie zmieniało się wielokrotnie, by po buzzer beaterze przegrać kolejny mecz z solidną drużyną z Milwaukee. Zaraz po końcowej syrenie na twarzach zawodników Suns widać było wielkie rozgoryczenie i bezradność.
Coś się zacięło w drużynie, która z takim rosterem powinna imponować w ofensywie i w ten sposób niwelować braki w obronie.
Dziś do składu Suns wraca Dragic.
Mecz z Charlotte jest dla Suns rewanżem za porażke z początku sezonu. Jedyne zwycięstwo jakie udało się osiągnąć Charlotte z drużynami z Western Conference to właśnie wygrana z dzisiejszym rywalem.
Charlotte są z pewnością drużyną do pokonania. Przeżywają kryzys. Kemba Walker, a przede wszystkim Big Al jest cieniem zawodnika z poprzedniego sezonu. Z bestii zrobił się mało groźny kot. Lance Stephenson, który przez wielu uważany jest za nowotwór w drużynie, również zawodzi.
Główne powody typu na Suns:
-revenge game, ostatni pojedynek PHX przegrali mimo świetnego początku. Dziś koncentracji powinno wystarczyć na cały mecz
-seria porażek Phoenix z Clippers, Pistons i bolesna porażka z Bucks
-słaba forma Charlotte
Piszę z tel. Wybaczcie, że bez konkretnych statystyk. Moim zdaniem warto zaryzykować dziś w kierunku Słońc
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dołączył
10/2006
Posty
195
Miasto
Nosaczowo
Opierając się tylko na statystykach i na formie, to wydaje mi się, że sporym value jest postawić dziś na Houston Rockets. Grają bardzo dobrze, są w czubie tabeli i ostatnio przegrali tylko z Golden State Warriors i z Los Angeles Clippers. Co prawda dwa razy remisowali w regulaminowym czasie gry, ale uporali się z rywalami po dogrywce. Patrząc na formę w ostatnich 7 meczach, to procent zwycięstw rozkłada się następująco: 86% Rockets i 14% Nuggets. Ponadto grali ze sobą już raz w tym sezonie i to niedawno bo 14.12 i Houston wygrało dość pewnie 106:98. Wydaje mi się, że warto zaryzykować po kursie 1.85 i ew. dołożyć do tego dość pewne Clippers i Mavericks, co łącznie mi dało 2.89 ;)
 
Status
Zamknięty.