>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Raport medyczny z San Antonio donosi, że Kawhi Leonard zerwał więzadło w prawej dłoni. Zawodnika czeka dłuższa przerwa w grze.
jeszcze tyle minut co ostatnio grali Duncan, Ginobli jak juz wspomniane bylo, to jest dzis perelka z NBA

D. Green 14.5 over @1.90 marathon
e: teraz linia 16.5 @1.7 mozna smialo wchodzic ;)
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deepred 763,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
New York Knicks - Phoenix Suns
Jedyne spotkanie popołudniowej sesji. Wbrew pozorom może być całkiem ciekawe i wyrównane. Wiadomo, że faworytem są Słońca, ale w takiej lidze jak NBA praktycznie wszystko może się wydarzyć. Ja skupiam się jedynie na rzutach dystansowych Słoweńca. Jego skuteczność w tym aspekcie jest ostatnio nieco poniżej oczekiwań i umiejętności jakie posiada Goran. Wiadomo, że rozgrywający też mają za zadanie skutecznie rzucać z daleka i Goran to potrafi. Rzuca z dystansu dosyć często, ale nie zawsze siedzi. Mimo wszystko gram tutaj jego over, bo Słoweniec zwyczajnie lubi grać przeciwko Knicksom i oddaje mnóstwo rzutów z dystansu w meczach z nowojorczykami. W dwóch ostatnich meczach spokojnie pokrywał ten over, nie wiem jak było wcześniej, bo nie mogłem się dokopać do statystyk. Widać, że Goran nie boi się oddawać rzutów z dystansu i sęk jest tylko w tym, że ostatnio jego skuteczność była niezbyt satysfakcjonująca. Obydwa zespoły grają dosyć słabo w tym momencie sezonu. Słońca jednak wygrały w Charlotte i przerwały fatalną serię porażek. Trzeba podleczyć ten wynik, a wiadomo, że Knicksi to jedna z najgorszych obron w lidze, tam raczej jest atrapa obrony niż jakiekolwiek działania w tym zakresie. Spokojnie można nabić grubo ponad 100 punktów i mam nadzieję, że tak się stanie. Go, go Goran!

G. Dragic over 1,5 udanych rzutów za 3 punkty / 1.96 / betsson ⛔

no comment​
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
New York - Pheonix
Typ: New York -1
Kurs: 3,4
Nowojrczycy graja w tym sezonie bardzo slabo. 5W-23L mowia same za siebie. Dzis natomiast widze czas na przelamanie. Wraca Melo do gry, takze jesli ostatnio powalczyli bez Carmela, to tym bardziej ze swoim liderem powinni nawiazac walke ze Sloncami, ktore w tym sezonie nie blyszcza. Bilans 13W-14L. Na ostatnie 7 meczy wygrali tylko 1, w koncu przelamali serie bez zwyciestwa ogrywajac Hornets. Dzis licze na wyrównane spotkanie i minmalne zwyciestwo Mela i spóły.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Portland Trail Blazers
Pelicans powyżej 102,5 pkt ⛔⛔
1,85
Sportingbet​


Krótko i zwięźle. Pelikany u siebie są o wiele groźniejsze, niż w meczach wyjazdowych. Bilans 8-3 mówi sam za siebie. Ostatnie 5 meczów pokrywali linię z nawiązką. W ataku prezentują się naprawdę dobrze. Świadczy o tym 4 miejsce w lidze pod tym względem. Nie można się temu jednak dziwić skoro od początku sezonu bryluje Davis robiący na parkiecie praktycznie wszystko. Prawdziwa bestia i gracz, który rozwija się w niesamowitym tempie. Dodając Holidaya, Andersona i będącego w formie Evansa, (game-time) Pelicans, o ofensywę martwić się nie muszą. Portland poprawiło się w obronie w stosunku do poprzedniego sezonu, ale wciąż lubią grać dość szybko i ofensywnie. Wczoraj rozegrali ciężki bój ze Spurs zakończony trzema dogrywkami. Nie zawsze b2b działa na niekorzyść zespołu, który znalazł się takiej sytuacji, ale akurat w tych okolicznościach nie wierzę, że goście tego nie odczują, na czym ucierpi szczególnie defence. Warto dodać, że Portland mają dość wąski skład i duże minuty dostają starterzy, a przecież ze składu wypadł Lopez, a pod dużym znakiem zapytania stoi występ Batuma. Próżno szukać jakiegoś konkretnego wartościowego zmiennika na miejsce tego drugiego, a uraz kolana może sugerować, że Batum zaliczy kolejną absencję. Początkowo miałem grać na gospodarzy, ale przegapiłem kurs oscylujący w granicach @1.8, więc idę w kierunku ich overka. Blazers mają wielką moc w ataku, więc mimo wszystko mogą się postawić, tym bardziej, że obrona Pelicans pozostawia dużo do życzenia, więc w tej sytuacji over ekipy z Nowego Orleanu jest chyba optymalnym rozwiązaniem na to spotkanie.

E: Analiza w dziale na minus, 2 bety wrzucone do tematu bez analizy na luzie. Życie. ????
Powodzenia!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jure Holiday over 7 asyst 1,96 Betsson ⛔

Jure znakomicie ostatnio asystuje. Ogólnie jest pierwszoplanową postacią drużyny z Nowego Orleanu. Dzisiaj jego drużyne czeka bardzo trudne starcie z Portland które w mojej ocenie na chwile obecną jest jedną z najskuteczniej grających drużyn w NBA. Holiday będzie pewnie pilnowany przez Damiana więc ciężko będzie o jakieś pewne pozycje do oddania rzutów. Ale ma mocnych partnerów szczególnie Davisa do którego pewnie sporo piłek będzie posyłał mimo, że ten również najłatwiejszego przeciwnika pod koszem mieć nie będzie. Jednak uważam, że mecz będzie stał na wysokim poziomie i w graniach remisu i Jure długo będzie grał notując wiele asyst.

Kemba Walker over 17,5 punktów 1,90 Betsson ✅

I jeszcze typ na Walkera który słabe mecze przeplata z bardzo dobrymi. Kemba i Al to pierwszoplanowe postacie &quot;Szarlotek&quot;. Dzisiaj pewnie jeden i drugi będzie siła napędową gospodarzy. Szansa na zwycięstwo bardzo duża bo Utah jest w zasięgu Hornets. Warunek jest jeden bardzo dobra skuteczność liderów gospodarzy Mimo wszystko goście nie mają mocnej &quot;jedynki&quot; i &quot;dwójki&quot; i w tym upatruje szanse na zdobycie minimum 18 punktów przez Walkera.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
wczoraj Wade mnie full okradł,ale cóż;)
jedziemy dalej.
Lillard wczoraj pozamiatał.Dziś Blazzers grają z NOH ,które owszem gra nieźle o czym pisałem wcześniej,ale ja nigdzie nie znalazłem informacji aby ktoś z POR odpoczywał,wiem że te dogrywki pewnie troszkę ich zmęczyły ale czy aż tak by kurs na dobrze dysponowane POR wyglądał aż tak atrkacyjnie? Wraca Batum. 2.90? Bierit.
Utah po 2 zwyciestwach,Favors on fire vs. zamulona i zagubiona ekipa Hornetsów. I jeszcze wystawiają Utah jako doga. Kompletnie nie rozumiem kursu,bo 2.10 to max. dla mnie. Obie ekipy w ofensywie zupełnie nie błyszczą .a co zatem idzie mecz rozstrzygnie się w obronie ,gdzie w statystykach jest remis. CHA na początku sezonu połapali parę zwycięstw stąd ten bilans,drużyna jakbyła ogórkowa tak jest. Biorę Utah. Również linia 194 wydaję się spora,przy braku potencajału w ofensywie
Kolejny mecz i kolejny dog. ATL gra solidnie. HOU zaraz pogubi bilans zanim nauczy się grać z Howardem na nowo,bo ostatnio to grali zupełnie inny basket niż z nim. Nie wiadomo czy zagra Tegaue ale skoro wykonuje się rzeź na Cavs bez niego to i można wygrać z Brodatym i spółką. Houston u siebie gra gorzej niż na wyjazdach i dziś jak dla mnie rozstrzygnie się w crunch time a zatem biorę ATL i dokładam jeszcze over bo obie ekipy notują ostatnio niezłą skuteczność.Powyżej 200 za 2.02 wygląda dobrze.

Stawiałem z sukcesem na MIL i znowu to zrobię,kurs za wysoki. Przecież tydzień temu LAC zostało przez Bucks ograne.Wypadł Parker to fakt,ale i tak dają rade. Wiem ,że LAC u siebie grają bardzo dobrze ale są b2b po ciężkim mecz z DEN i znowu widze value w tym wszystkim. Linia też za wysoka ,gdzie to rzucać o100/110 pkt dzień po dniu? Under 205 2.40
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Houston - Atlanta
Typ: over 16,5 punktu Paul Millsap
Kurs: 1,85 / 1,85 / 1,83
Bukmacher: Ónibet / Sportingbet / bet365

Popieram w pełnej rozciągłości typ mati89 ???? Tylko cały czas czekam jeszcze na pewne info dotyczące kontuzji Jeffa Teague&#39;a. Raczej nie zagra, ale lepiej mieć pewność, więc radzę poczekać do potwierdzenia jego nieobecności, bo tylko wtedy ten typ ma sens ???? Teague w tym sezonie notuje 16,8 punktu na mecz. Jak słusznie zauważył mati89, gdyby nie blowout w meczu z Cleveland (98:127) Millsap spokojnie przekroczyłby tą linię. Rzucił 14 punktów na doskonałej skuteczności 7-11 (63,6%) i gdyby zagrał chwilę dłużej over byłby zrobiony. Co ważne w zeszłym sezonie pod nieobecność Teague&#39;a (tylko 3 mecze), Paul robił takie cyfry:

- Detroit 107:115, 23 punkty (7-15, 35 minut)
- Oklahoma 109:111, 23 punkty (9-19, 35 minut)
- Milwaukee 112:87, 20 punktów (8-14, 29 minut)

W tym sezonie Millsap zdobywa średnio 16,4 punktu na mecz, grając 33,5 minuty. Linia jest więc ustawiona, jak jego średnia, a przecież prawie 17 punktów Teague&#39;a musi rozłożyć się na drużynę. Dodatkowo Millsap będzie miał naprzeciw siebie Motiejunasa i ewentualnie Papanikolaou, czyli żadne tuzy defensywy. W zeszłym sezonie grając przeciwko znacznie lepszemu obrońcy jakim z pewnością jest Terrence Jones (od wspomnianej dwójki) rzucał w spotkaniach z Houston 16 (blowout i grał tylko 26 minut) i 20 (32 minuty). Dzisiaj zapowiada się wyrównane spotkanie, więc 17 punktów Paula wygląda solidnie w związku z wyżej wymienionymi argumentami.

Wynik: 14 punktów⛔
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
po wczorajszym
zamiast się na nowo rozpisywać co pewnie masz w miarach uczynić, to lepiej opuść ten temat, bo nie dość ze robisz tutaj bałagan wrzucając jakieś &#39;przemyslenia&#39; to na dodatek jesteś mega nieskuteczny w tym co robisz
Chociaż jak inni pooznaczałbyś swoje &#39;typy&#39; , bo w końcu je wrzucasz i sugerujesz co grać , a wczorajsze 1✅ i 4 ⛔⛔⛔⛔
szału nie robią
bez spiny ;)
 
K 183

kamil_bdg

Użytkownik
Dubel:
Dallas Mavericks - San Antonio Spurs
Typ: Dallas -7.5 @1.51
Bukmacher: Unibet
Mój premierowy typ na forum, zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś w Teksasie zagoszczą mistrzowie NBA, San Antonio Spurs. Podopieczni Grega Popovicha mają za sobą ciężką noc i trzy dogrywki &quot;w nogach&quot;. Po raz kolejny nie ujrzymy Tonego Parkera i Kawhi Leonarda, a także zabraknie Tima Duncana i Manu Ginobliego. Mimo że Spurs już nie raz pokazywali, że bez swoich największych gwiazd potrafią przeciwstawić się rywalom, dzisiaj o sukces będzie niezwykle trudno. Mavs już z Parsonsem będącym w dobrej formie i nowym nabytkiem, Rondo. Jeśli tylko ten szybko wkomponuje się w zespół (choć sam nie jestem jego fanem), gospodarze powinni stworzyć kolektyw, który pewnie wypunktuje SAS.
New Orlean Pelicans - Portland Trail Blazers
Typ: NOP @1.42
Bukmacher: Unibet
PTB podobnie jak SAS, ciężka noc za pasem oraz absencje w postaci Batuma i Lopeza. Lillard i Aldrige spędzili po 52 minuty na parkiecie, Matthews o 3 mniej. Z kolei w szeregach zespołu z Nowego Orleanu ujrzymy Tyreke Evansa, którego występ stał pod znakiem zapytania. W tym przypadku nos mi &quot;podpowiada&quot;, że Portland wyjedzie na tarczy. W kontekście tego spotkania nasuwa mi się mecz Houston - NOP sprzed dwóch dni, kiedy to Pelikany odprawiły właśnie grającego B2B Hardena i spółkę.
AKO: 2.14
 
deepred 763,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
A czemu miałby nie grać? Nie miał na dniach żadnego urazu, nie był chory, grał z Bucks, nawet przestrzelił game-winnera. Wszystko z nim chyba w porządku.
Do usunięcia (chyba).
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Krótko i na temat.

Dzisiaj Melo jeden z najłatwiejszych match-up&#39;ów dla niego w sezonie.

34, 30, 28 - w meczach, gdzie rywalem był Ross.

Over 25 @ 1.90 ✅ by Marathon ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Cleveland Cavaliers - Memphis Grizzlies
Typ: Under 197.5 @ 1.90 ✅
Buk: Bet365


Typ: Under 188.5 @ 3.05 ⛔
Buk: Bet365


Dziś NBA zaczyna dużo wcześniej, ja wybieram mecz Cleveland z Memphis w którym skłaniam się ku Underowi. Cavaliers ostatnie wyniki u siebie trochę poniżej setki, ostatni mecz z Brooklynem 186 punktów. Co by tu nie mówić, Grizzlies to jeszcze bardziej solidna i twarda obrona niż Nets. Dlatego też powinno być jeszcze trudniej o punkty LBJ i spółce. Memphis na wyjazdach raczej dużo nie rzucają, ostatnio dogrywki to się akurat nie sprawdziło, ale mimo wszystko liczę dziś na Underka i to solidnego, wczorajsza noc pokazała jak niskie mogą być wyniki.
Polecam :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dziś polscy kibice NBA dostają niemały prezent od władz, gdyż już o 22:30 będziemy mogli oglądać bardzo dobrze zapowiadające się spotkanie pomiędzy Cavaliers i Grizzlies. Kurs na Miśki obecnie wynosi 2,6 i rośnie, co jest dla mnie niemałym zaskoczeniem. Tak, mam świadomość o nieobecnościach Randolpha i Allena, co niewątpliwie, będzie stratą, zarówno dla ekipy z Memphis jak i całego widowiska... ale czy rzeczywiście drużyna z Tennessee ucierpi aż tak bardzo na stracie tychże dwóch zawodników, aby wystawiać na nich 2,6? Śmiem wątpić.
Przede wszystkim - ekipa typu Grizzlies kompletnie, po prostu kompletnie nie leży w &quot;typie&quot; Cavaliers. Dlaczego? Cavs wciąż się docierają i pomimo tego, że wobec słabszego przeciwnika potrafią dać showtime, o czym pisałem jakiś czas temu, tak w defensywie wciąż prezentują naprawdę słaby poziom. Chyba nie będzie przesadą, jak o Memphis napiszę &quot;Małe San Antonio&quot; - mianowicie - dzielenie się piłką stoi na wysokim poziomie, a Cavs na obwodzie bronią, cóż, żenująco. Gdy rywalom siedzi rzut (czytaj - nie ceglą jak sparaliżowani) Cleveland za każdym razem dostają +100. W ostatnim czasie drużyny, które zaliczyły skuteczność o35% za 3 rzuciły - Nets: 91 pkt, Hawks: 127 (ale tutaj była prawdziwa petarda, 57%), Pelicans: 119. A wcześniej byli Bucks: 108 pkt. Wyjątkiem przy tej statystyce są Wizards, którzy zdobyli 88 punktów przy 38% skuteczności, ale oddali zaledwie 13 rzutów za trzy. W Memphis zawodnikami, którzy potrafią rzucać trójki są przede wszystkim: Mike Conley, który wobec słabiutkiego defensu Irvinga może mieć kilka okazji na oddanie trójek (chociaż w tym wypadku liczę na dobre penetracje), Courtney Lee, który w tym sezonie rzuca trójki na 54% (!!!) i doświadczony Vince Carter, który gdy ma dzień jest zwyczajnie nie do zdarcia. Jak już wspomniałem - obrona na obwodzie Cavs pozostawia wiele do życzenia - w Memphis bardzo dobrze dzielą się piłką - konkluzja jest prosta.
Idąc dalej - Memphis bardzo dobrze broni. Porównując statystycznie obie drużyny - Memphis pod względem zdobywanych punktów są na 9. miejscu (Cavs 10.), a pod względem straconych - na 5. (Cavs 16!!!). Ale w tym przypadku nie chodzi mi tutaj o statystyki, a predyspozycje poszczególnych zawodników - Conley broni dobrze i wywiera presję na przeciwniku, co - prawdopodobnie - zablokuje możliwość rozwinięcia skrzydeł przez Irvinga. W zależności od tego, kto zastąpi Tony&#39;ego Allena - podejrzewam, iż bronić LBJ będzie ktoś z dwójki Tayshaun Prince/Courtney Lee, czyli dwójka zawodników będąca świetnymi stoperami (=strata Allena w dużej mierze może odbić się na defensywie, ale w Memphis mają gości, którzy potrafią go zastąpić). Z-Bo na pewno będzie ciężej zastąpić, w sumie ciężko powiedzieć co wymyśli Joerger wobec tej straty i akurat w tym aspekcie widzę szanse Cavs.
Moim zdaniem Cavs nie jest obecnie drużyną na tyle dobrą, aby wystawiać na nich 1,5~ przeciwko Memphis, nawet wobec nieobecności Randolpha i Allena. Według mnie stratę Tony&#39;ego da się zmarginalizować, trochę ciężej może być z Z-Bo, ale z drugiej strony... Pelicans, bez swojego nominalnego PF&#39;a i przyszłego MVP - Anthony&#39;ego Davisa - sromotnie pokonali przeciwników z Cleveland (gwoli ścisłości - Davis grał jedynie w 1q). Wydaje mi się, iż Memphis są zwyczajnie bardziej zgrani i bardziej doświadczeni, co daje im niemały handicap. Moim zdaniem Grizzlies są w stanie odnieść zwycięstwo, nawet wobec w/w nieobecności. Niemniej jednak - win atakuję lżej, a mocniej przyłożę na handicap.
Cleveland Cavaliers - Memphis Grizzlies; Grizzlies +4 @ 1,9 (Bet365) [4/10] ⛔
Cleveland Cavaliers - Memphis Grizzlies 2 @ 2,6 (Bet365) [1/10]
⛔
Oprócz tego proponuję dwie bardzo mocne opcje - punkty Conleya i zbiórki Gasola. Mike potrafi rzucać, posiada dobrą penetrację i całkiem nieźle sieje za trzy (40% w tym sezonie). Nie zagra, jak już wspominam kolejny raz, Randolph, co automatycznie sprawia, iż odpowiedzialność za punkty przechodzi na obwód. Tym bardziej, że - to także pisałem - Cavs słabo bronią na obwodzie, a Irving w defensywie jest pozorantem. Linia wystawiona na marathonie jest spokojnie do pokrycia.
Jeśli chodzi o Gasola - cóż, nie mogę znaleźć linii, ale jeśli gdzieś wam się uda - łapać. Najlepiej zbierającym w Memphis jest Randolph, zaraz po nim Marc. Do tego - trzecim zbierającym jest Allen. Krótko mówiąc - z trzech najlepiej zbierających - dwóch wypada. To powoduje więcej zbiórek dla Hiszpana, który ma dobry zasięg ramion i niezły timing jeśli chodzi i zbiórę. Do tego - Cavs zbierają słabo - są dopiero na 21. pozycji w NBA, więc konkluzja jest łatwa.
Mike Conley over 17,5 pkt @ 1,9 (Marathonbet) [4/10] ⛔
Marc Gasol over rebs @ 1,8-1,9~ - nie wiem jaka linia, ale ładowałbym 5/10.
Uaaaa, boli i piecze... ⛔
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Zazwyczaj rozpisuje się dość obszernie, ale okres przedświąteczny to trochę zawirowań i brak czasu nawet w niedzielę, więc będzie krótko, ale konkretnie.
Cavs grają u siebie z Miśkami. Wg. poniższego w tym spotkaniu prawie na pewno nie wystąpi Zach Randolph:

http://www.rotoworld.com/headlines/nba/249330/zach-randolph-tony-allen-likely-out-sunday
Do tego bardzo możliwa absencja Allena. Dwóch ważnych zawodników po stronie Miśków, ale to Zach był ważną opcją w ofensywie i ktoś będzie musiał załatać jego nieobecność.
Więcej minut dostaną Leuer i Koufos, ale nie mają prawa odgrywać takiej roli, jaką miał Zach. Także naturalnym jest zagranie:

Marc Gasol powyżej 19,5 pkt ✅✅
1,85
Sportingbet​


Mike Conley powyżej 17,5 pkt ⛔⛔
1,90
Marathonbet​


Ta sama linia na marathonie i @1,90 jest na Marca, ale limit kiepski, więc podaję SB. Co do tych zawodników... Jeśli ktoś śledzi na bieżąco NBA, a do tego widział moje posty dotyczące Gasola to wie, jak bardzo pożytecznym graczem jest ten zawodnik i ile wnosi do swojego zespołu. Tą linię pewnie by pokrył z Randolphem w składzie. Zach prawie na pewno nie zagra, więc Marc prawie na pewno linię pokryje o ile Miśki będą się trzymać w meczu. To, że odda sporo rzutów jest pewne. Zazwyczaj robi to na dobrej skuteczności, a Cavs pod koszem nie mają na niego odpowiedzi. Przecież nie na darmo mówi się, że Cavaliers potrzebują na gwałt dobrego rim protectora za którym podobno się już rozglądają. Wczesny kandydat do MVP - to mówi samo za siebie jaką formą w tym sezonie raczy nas Dr. Marc.
Conley dzisiaj będzie drugą opcją w ataku lub nawet podzieli się na równi obowiązkami z Gasolem. Większość jego ostatnich spotkań na bardzo dobrym poziomie, ale w tej ekipie wyróżnić można prawie każdego bo przecież ich bilans mówi sam za siebie. Średnia Mike&#39;a w grudniu to 20,6 pkt/mecz. Na przeciw siebie Irving, który uczy się bronić, ale daleko mu do czołówki w tym elemencie gry. Conley również oddaje sporo rzutów i dzisiaj wraz z Gasolem powinni trzymać Grizzlies przy życiu.
 
M 676

mmichael83

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Memphis Grizzlies

LeBron James

over 23,5 pkt 1,75 ✅ 25

stawka 7/10


bwin


O 22:35 polskiego czasu czeka nas arcyciekawe spotkanie, gdzie gospodarzem spotkania jest LeBron i spółka a do tańca zaproszą Miśki z Memphis, którzy przyjeżdzają mocno osłabieni, moim zdaniem Zack Randolph jest ostoją obronną mocnej ekipy Miśków, jego brak na pewno będzie widoczny, kolejna strata to tony Allen który równie dobrze potrafi napsuć krwi rywalom atakującym, te absencje powinny pozwolić wrzucić rywalom więcej niżeli jest ich średnia ( ok 96 per game ) a wierze w to że lider LeBron spokojnie wrzuci Swoje 24 ( srednia powyżej 25 ) , mecz na pewno będzie wyrównany, kawalerzyści to póki co drużyna która nie do końca czuję czacze,więc dużo gry indywidualnej w przypadku wyrównanego meczu,a kto jak nie LeBron ma pierwszeństwo w takich sytuacjach??
Uważam że Bwin stanowczo zaniżyło over więc wykorzystam sytuację i wchodze grubo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Memphis Grizzlies 1 1,62 Marathonbet ✅
LeBron James over 24,5 punktów 1,85 Betsson ✅
LeBron James over 1,5 trafionych rzutów za 3 punkty 1,85 Betsson ✅
Jednak postawie na Cavaliers, którzy nie mają takich luk w składzie dzisiaj jak goście. Ostatnio nie zły mecz z Nets chociaż to i tak nie było to na co ich stać. Jeśli potwierdzą się zapowiedzi o absencji Zacha i Tonego to duże pole do popisu przed LeBronem i Kevinem. LeBron ostatnio 22 punkty więc dzisiaj już powinno być lepiej, tym bardziej, że mecz dzisiaj powinien być emocjonujący co zwiastuje dużo minut na parkiecie Jamesa. Do tego jak analizowałem ostatnie jego spotkania to regularnie trafia dwa raz na mecz za 3 punkty więc i dzisiaj liczę na to. Po cichu mam nadzieje, że będzie show LeBrona z dużą ilością punktów, ładnych akcji i rzutów z dystansu. Mam nadzieje, że poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa i tak też stawiam.
 
anzelmo 144,3K

anzelmo

Użytkownik
21 Dec 2014, 21:30 USA » NBA » Toronto Raptors - New York Knicks
Kyle Lowry under 20,5 pkt ⛔
1,85
Bet365

Bardzo fajny bet- gram jeszcze underek na poziomie 33,5 pkt zbiorki plus asysty.Tak na szybko dzisiaj Toronto powinny szybko odskoczyć Melo i spółce i dość spokojnie wygrać. Kyle nie powinien grac dużo ok.25 minut gdzie normalnie gra ponad 30 za niego swoje minuty powinien dostać i prowadzić grę Vasquez- jutro ważny ciekawy mecz z Bykami i grac powinien dłużej i więcej.Toronto mocne u siebie fajnie zbilansowane dobry bench jest:J. Johnson A.Johnson czy Patrick Patterson pkt sie rozkładają Valanciunas T. Ross brakuje tylko i az DeMar DeRozan. Obie ekipy grały ze sobą parę dni temu i Raptors sie nie miłosiernie męczyło z przeciętnym NY win po overtaimie ale dzisiaj nowy dzień i będzie inaczej staty Lowryego ostatnio poniżej linii na 6 ostatnich spotkań tylko raz ponad 20 pkt MIN FG% FT% 3PTM PTS REB AST ST BLK TO@

Dec 19 Det W, 110-100 25 .357 1.000 1 15 5 7 2 0 3
Dec 17 Bkn W, 105-89 32 .538 1.000 2 20 3 12 2 0 2
Dec 15 Orl W, 95-82 31 .500 .500 4 17 5 8 2 1 4
Dec 14 @NY W, 95-90 39 .421 1.000 1 21 3 11 6 0 9
Dec 12 Ind W, 106-94 26 .400 - 1 9 4 7 0 0 1
Dec 9 @Cle L, 105-101 40 .333 1.000 2 16 4 14 1 0 0
 
rush 17

rush

Użytkownik
Toronto Raptors vs New York Knicks
Typ: under 196.5 points ⛔
Bukmacher: Bet365 @ 1.90

Toronto to aktualnie trzeci najlepszy atak NBA i dla niektórych ten typ może wydawać się szaleństwem, tym bardziej w przypadku spotkania B2B, bo NYK wczoraj zagrało bardzo męczący mecz z Phoenix Suns. Wgłębiając się jednak w tajniki tego spotkania znajdujemy wiele detali, które wpływają na to, że ta linia może zostać pokryta.

W dzisiejszym spotkaniu w kadrze Dinozaurów zabraknie DeMara DeRozana oraz Landry&#39;ego Fieldsa. Szczególnie o sile tego ataku świadczył DeRozan, który średnio punktuje około 19 punktów. Ponadto mocno osłabiony do Toronto pojedzie zespół Derecka Fishera - najprawdopodobniej nie zobaczymy Stoudemire&#39;a, Bargnaniego, Early&#39;ego, J.R. Smitha i Shumperta.

Ogladając wczorajszy mecz w oczy bił brak pomysłu na grę ze strony Knicksów. Ogrom akcji było nieprzemyślanych, często wręcz przypadkowych. Ponadto cała gra ofensywna opiera się na Carmelo, a on wczoraj rozegrał 40 minut z kontuzją i jeszcze dzisiaj w przypadku braku Amar&#39;e gra znowu zostanie oparta na jego umiejętnościach i moim zdaniem nawet ogromna przewaga warunków fizycznych nad Terrencem Rossem nie wpłynie mocno na korzyść Knicksów i nie zobaczymy ze strony Anthony&#39;ego wielu punktów.

Wczoraj od dłuższego czasu w końcu dobry mecz zagrał Jose Calderon. Nie wydaje mi się jednak, by ponownie zachwycił swoją skutecznością zza łuku i dlatego mocniej skupi się na obronie.
 
deepred 763,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Miami Heat - Boston Celtics
Przed nami bardzo ciekawe spotkanie na Florydzie. Sąsiadujące ze sobą w tabeli zespoły zmierzą się dzisiaj mimo licznych zmian, bądź ubytków w składzie. Wiadomo, że w ekipie Heat nie zagra Chris Bosh. Jeżeli chodzi o Celtics, to wszyscy fani NBA wiedzą, że w tym zespole nie ma już Rajona Rondo, który jest już koszykarzem Mavs. W zamian za niego przyszedł między innymi Jameer Nelson. Dosyć ciekawa wymiana, myślę, że z korzyścią dla obydwu zespołów. Nelson z pewnością nie ma takiej jakości w rozegraniu jak Rondo, ale z pewnością jest to facet z lepszą skutecznością rzutową. Przede wszystkim dobrze rzuca z dystansu, a przecież Celtom bardzo brakowało takiego zawodnika. Więcej minut zacznie dostawać także Evan Turner, czy Marcus Smart, który nie boi się niekonwencjonalnych zagrań grając na pozycji nr 1. Celtowie poprawili się przede wszystkim w grze w ostatnich kwartach, która kulała od początku sezonu. Gdyby podopieczni Stevensa zachowywali więcej koncentracji i grali skuteczniej pod koszem rywala, to dzisiaj byliby na wyższym miejscu niż aktualnie ósme. W Miami nie gra się łatwo, ale brak Bosha może być tutaj decydujący. Pod koszem z pewnością będzie łatwiej Sullingerowi, czy Zellerowi. Bardzo dużo będzie zależało od gry najlepszego obecnie gracza Celtów - Jeffa Greena. Jest on w bardzo dobrej dyspozycji, dużo punktuje. Wydaje mi się, że dzisiaj Celtowie są w stanie spokojnie ograć Miami, bo nie takie drużyny już pokonywali nawet na ich parkiecie. Kurs bardzo fajny do pogrania i z pewnością nie zawaham się tego wykorzystać.
Celtics - 4,5 / 2.75 / bet365 ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom