>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Atlanta-Denver
Denver +6 1.97 ⛔ ⛔ słaby bet...
Pinnacle
Mecz z cyklu &quot;revenge game&quot; dla Denver.Atlanta w pełnym składzie w Denver zabraknie na pewno McGee pod koszem,Randego Foya i Robinsona.
Występ Farieda nie pewny.
Mimo tych osłabień myślę że Denver może wylecieć z Atlanty ze zwycięstwem.
Gospodarze seria 5 W Goscie 2 L
Liczę na przełamanie próbuję lekko.
Dzięki komandos5 za info mimo tego trzymam się typu.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Over 35,5 pkt po 1,85 w BetCity na dzisiejszy mecz Atlanta Hawks - Denver Nuggets w mojej opinii jest najlepszym rozwiązaniem. Ty Lawson to 1 opcja strzelecka po stronie Nuggets, zazwyczaj, bo ekipa Briana Shawa jest bardzo zbilansowana pod względem rzutowym, każdy w tej drużynie otrzymuje sporo rzutów. Natomiast dzisiaj uważam, że przy takim frontcourt&#39;ie jakim dysponuje ekipa gospodarzy ciężko będzie miał Hickson czy Mozgov. Millsap &amp; Horford skutecznie zablokują dostęp do kosza i ponowienia z offensive rebounds. Faried dzisiaj out więc w jego miejsce wskakuje J.J. Ty Lawson dzisiaj z rosteru Denver ma najlepszy matchup i w związku z nieobecnością Farieda powinien oddać jeszcze więcej rzutów niż robi to zazwyczaj. O ile Lawson potrafi zagrać kapitalne spotkania, to 2 sprawa, jest bardzo słabym obrońcą i tutaj widzę duże szanse na over Jeffa Teaguea. PG gospodarzy w sezonie prawie 18 PPG przy 49% z gry oraz po 5 FT na mecz. Oddaje średnio ponad 12 rzutów na mecz więc całkiem całkiem. Moim zdaniem linia 35,5 na obydwu spokojnie do pokrycia, i nie widzę innej opcji jak over tych Panów w tym spotkaniu. Jedyne czego się obawiam, to że jak będzie blow to over może nie wejść ale nie zakładam. Hawks grają zaskakująco szybko w tym sezonie np. w meczu z Lakers a to im nie służy. Denver moim zdaniem może ich zajechać fizycznie więc tutaj blow raczej dziś nie będzie. Lawson &amp; Teague over 35,5 po 1,85 to mój typ. Mecz o 21:30 w Canal + Sport. Do tego moim zdaniem fajna opcja to Jeff Teague over 6,5 ast w tym spotkaniu również w BetCity po 1,85 ale główny bet to over 35,5. Polecam i pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
W Barclays center zmierzą się dziś Nets z Cavaliers.
Lebron James jest w NY już od wczoraj, był nawet na meczu NYK z Portland oglądając poczynania swojego kolegi Carmelo Anthonyego.
Dziś to Lebron będzie obserwowany, przez samą parę książęcą Williama i Kate.
King jest podekscytowany tym faktem:
&quot; &quot;It&#39;s a huge honor. The stuff that you read about, people like them are only in books growing up. And to hear that they&#39;re coming to town to see me play and they want to see me do what I do best, it&#39;s a huge honor.&quot;
Motywacji do dobrej gry Jamesowi dziś zatem nie braknie.
Na razie nic nie sugeruje. Poczekam co zaoferują buki. Może bardziej doświadczeni koledzy jakiś ciekawy bet na Lebrona znajdą. Ja mam kiepską passę i liżę rany po OKC z 76ers i Chicago z meczu z GSW
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 147

lukkub

Użytkownik
Witam serdecznie,
Panowie, efortuna.pl wystawiała linie na gortata 12,5. ( na wczorajszy mecz było 14,5)
Milenium.pl trzyma linie 14,5.
Teraz pytanie jak oceniacie - obniżenie lini - pierwsza myśl - brać to !!
Marcin miał wczoraj bardzo słabe spotkanie, Nene zresztą też bardzo przeciętnie.
2 Kwarty Marcin powinien zagrać - i spokojnie pokryć 12,5.
Ale czy cała ta efortuna - czegoś nie wie więcej niż my szaraki.
Pytam o drugie dno tego obniżenia linii - czy przypadkiem nie wpuszczają nas
w maliny.
----------------
Mam nadzieję, że wywiąże się ciekawa dyskusja.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Witam serdecznie,
Panowie, efortuna.pl wystawiała linie na gortata 12,5. ( na wczorajszy mecz było 14,5)
Milenium.pl trzyma linie 14,5.
Teraz pytanie jak oceniacie - obniżenie lini - pierwsza myśl - brać to !!
Marcin miał wczoraj bardzo słabe spotkanie, Nene zresztą też bardzo przeciętnie.
2 Kwarty Marcin powinien zagrać - i spokojnie pokryć 12,5.
Ale czy cała ta efortuna - czegoś nie wie więcej niż my szaraki.
Pytam o drugie dno tego obniżenia linii - czy przypadkiem nie wpuszczają nas
w maliny.
----------------
Mam nadzieję, że wywiąże się ciekawa dyskusja.
Wydaje mi sie ze chodzi o to ze Nene dopiero co wraca po kontuzji i dzisiaj moze dostać większe minuty.
Moim zdaniem te 14.5 to trzeba brać under.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Witam serdecznie,
Panowie, efortuna.pl wystawiała linie na gortata 12,5. ( na wczorajszy mecz było 14,5)
Milenium.pl trzyma linie 14,5.
Teraz pytanie jak oceniacie - obniżenie lini - pierwsza myśl - brać to !!
Marcin miał wczoraj bardzo słabe spotkanie, Nene zresztą też bardzo przeciętnie.
2 Kwarty Marcin powinien zagrać - i spokojnie pokryć 12,5.
Ale czy cała ta efortuna - czegoś nie wie więcej niż my szaraki.
Pytam o drugie dno tego obniżenia linii - czy przypadkiem nie wpuszczają nas
w maliny.
----------------
Mam nadzieję, że wywiąże się ciekawa dyskusja.
graj, dzis bedzie zupelnie inny mecz niz wczoraj i licze tu na gladkie zwyciestwo Wizards. Wczoraj nikt sie nie wyroznial oprocz Butlera, samego siebie przeszedl Beal, rzucal i robil tyle nie przymyslanych akcjii, to nie jest ten sam Beal co w tamtym sezonie. Co do Marcinka dzis pewnie zrobi i over 14.5 ;)
 
B 0

bailamos

Użytkownik
co sądzicie o typie M.Gortat powyżej 1.5 asysty w meczu ? Kurs 1.65
Nie oglądam NBA ale taki typ wg. statystyk jest prawie cały czas pokrywany przez Marcina. Co sądzicie ?
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Gortat mial wczoraj slabszy mecz i tyle. Serpahin gral swietnie i to on przejal kilka minut Marcina. Dzisiaj wracaja do swojej hali, gdzie zanosi sie na zwyciestwo tym razem Wizards. Marcin w porazkach notuje 12,3 pkt w zwyciestwach prawie 2 pkt wiecej czyli 14,1. Linia 12,5 calkiem niezla patrzac na slabszy wczorajszy wystep i gdyby byla ona gdzies w normalnym buku bez podatku to pewnie chetnie bym pobral ????
Ogolnie, Wizards dzisiaj warto brac. Wczoraj zagrali na 35% z gry co jest smiesznym wynikiem i nie chce mi sie wierzyc, ze kolejny raz przeciwko Bostonowi cos takiego zagraja. Wizards w tym roku ultra solidna druzyna . S5 bardzo dobra, lawka tez niczego sobie z odkopanym Butlerem[szacun dla Wittmana], dodajac do tego wlasny parkiet i rewanz za wczorajsze spotkanie to wszystko sklada sie w zwyciestwo Wizards. Dodatkowo Nene powoli wraca po kontuzji stopy i dzisiaj pewnie dostanie dzisiaj te 20 minut. Boston 3 zwyciestwa z rzedu i przyznam szczerze, ze to troche duzo. Co prawda pokonali Lakers i Pistons czyl jedne z gorszych ekip w lidze no ale... to nie jest jeszcze czas na zwyciestwa Celtics. Tych zwyciestw bardziej potrzebuja Wizards bo to oni maja realne szanse cokolwiek osiagnac w PO.
Wizards/Wizards 1.60 oddsring✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Sacramento Kings
: Utah Jazz

Jazz +5.5 / 1.91 / Betsson⛔
Bardzo często przed przeglądaniem kursów patrzę na nadchodzące spotkania i sam staram się wymyślić handicap jaki bym wystawił. To spotkanie mnie nie rozczarowało i bukmacherzy wystawili handicap według moich myśli.
Dzisiejszej nocy w Sleep Train Arena Kings będą podejmować Jazz. Jest to spotkanie dwóch drużyn które w ostatnich latach osiągają bardzo słabe wyniki. Oba teamy od kilku sezonów nie awansowały do Playoffów.
Kings rozpoczęli te rozgrywki od niespodziewanie dobrego wyniku 9W-5L jednak strata jednego z najlepszych centrów w całych rozgrywkach DeMarcusa Cousinsa sprawiła, że Królowie obecnie legitymują się wynikiem 10W-10L. W tym przypadku utrata jednego zawodnika jest bardzo bolesna. Z Cousinsem na parkiecie gracze z Sacramento tracili mniej punktów. Co ciekawe brak takiego byka w polu 3 sekund jest równie odczuwalne. W pierwszych piętnastu meczach tylko jeden rywal Kings rzucał ze skutecznością większą niż 50%, od kiedy nie ma Centra gospodarzy nie wygląda to już tak kolorowo. Na ostatnie 5 spotkań, aż 3 rywali rzucało ze skutecznością powyżej 50%. Tak było chociażby z Orlando, gdy Ci mieli 50.6% i wygrali 105-96 na parkiecie rywala.
Jazz którzy nastawili się na przebudowę składu i osiągają słabe wyniki. Obecnie ich Losing streak wynosi 8 i z pewnością dzisiejszej nocy chcieliby przerwać tę passę. Roster Jazz jest bardzo młody. Burks(23), Burke(22), Hayward(24), Kanter(22) i Favors(23) tak prezentuje się starting five. Jak widzimy to bardzo młodzi panowie z krótkim stażem w NBA. Przypomnijmy, że Jazz chcąc przebudować skład pozbyli się takich graczy jak Millsap czy Al. Jefferson.
Na pewno zdrowi Kings to lepszy zespół, ale bez DeMarcusa Cousinsa tracą bardzo wiele. Kanter, czy Favors z pewnością będą w stanie wykorzystać brak tego gracza w pomalowanym zarówno na bronionej jak i atakowanej desce. Jazz wygrali ostatnie 2 spotkania z drużyną Sacramento: 106:99 u siebie i 122:101 własnie w Sleep Train Arena. Myślę, że dzisiejszej nocy jest duża szansa, że Jazz przerwą passę przegranych, a jeśli nie to powinni pokryć handicap.
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Kyle Lowry over 22,5 pkt @1,83 Bet365 ⛔ 13, 3/13 z gry :/
Co tu dużo pisać. DeRozan dalej out, a Lowry pod jego nieobecność szaleje. W 5 meczach bez DeMara, Kyle powyższą linię pokrywał 4 razy (kolejno 25,29,27,39 i 22 pkt), spędza na parkiecie zdecydowanie więcej czasu, oddaje więcej rzutów- koło 20. Zazwyczaj dorzuci jakieś trójki, wymusza sporo wolnych i linia 22,5 powinna pęknąć na miękko. Dla porównania, np. w takim betsyfie linia 25,5. Należy jeszcze dodać, że Toronto mierzy się na własnym parkiecie z Denver, które obronę ma słabą. Brać, grać, polecam !!!
 
S 150

spasny

Użytkownik
Kyle Lowry over 22,5 pkt @1,83 Bet365

Co tu dużo pisać. DeRozan dalej out, a Lowry pod jego nieobecność szaleje. W 5 meczach bez DeMara, Kyle powyższą linię pokrywał 4 razy (kolejno 25,29,27,39 i 22 pkt), spędza na parkiecie zdecydowanie więcej czasu, oddaje więcej rzutów- koło 20. Zazwyczaj dorzuci jakieś trójki, wymusza sporo wolnych i linia 22,5 powinna pęknąć na miękko. Dla porównania, np. w takim betsyfie linia 25,5. Należy jeszcze dodać, że Toronto mierzy się na własnym parkiecie z Denver, które obronę ma słabą. Brać, grać, polecam !!!
Gdyby ktoś chciał to w sportingbet jest Lowry 21.5 (ale bez dogrywki)

później delete
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
thejet 2K

thejet

Użytkownik
09/12/2014 01:30 CET
Brooklyn Nets (+7) - Cleveland Cavaliers
1.95 (Pinnacle) ⛔ 88:110
5/10

Cavs wystartowało ten sezon z wieloma grami we własnej hali. W delegacji Cleveland traci mocno na dobrym % w rzutach za trzy. Ta drużyna potrzebuje czasu na lepsze zrozumienie. Brooklyn ostatnio grał dwa spotkania domowe - wygrał z mistrzami - Spurs oraz rozegrał najgorszy mecz sezonu z Atlantą, która wygrała wieloma punktami.

Myślę, że liderzy Brooklynu będą mocno zmotywowani do zagrania lepszego meczu i zmazania plamy po Atlancie. Cavs w następnym dniu gra kolejny mecz (u siebie z Raptors). Sądzę, że będzie remisowe spotkanie i w ostatnich sekundach rozstrzygnie się, kto jest lepszy.

09/12/2014 01:30 CET
Toronto Raptors - Denver Nuggets over 214
1.90 (Pinnacle) ✅ 112:107=219
5/10

Denver wczoraj rozegrało bardzo słabe spotkania w Atlancie. Żenujący dzień rzutowy w wykonaniu wielu graczy (tylko Mozgov i Chandler zagrali na swoim poziomie). Atlanta gra wolny kosz z dobrą defensywą. Denver nie mogło w tym spotkaniu narzucić swojego stylu grania. Toronto to inna drużyna, która lubi up-tempo i częściej rzuca w pierwszych sekundach akcji.

Myślę, że Denver będzie miało lepszy rzutowo dzień, Toronto to dobra drużyna i swoje rzuci na pewno.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik


Gerald Green over 13 @ 1.81 Marathonbet ✅ 15 pkt.


A ja sobie wybieram na dzisiejszą noc over Geralda Greena. Phoenix gra z LA Clippers, czyli będzie overowo, obie drużyny grają ofensywny basket. Gerald wiadomo jak siedzi trójka, to jest dobrze. Dziś powinien troszkę porzucać, bo rywal tak jak napisałem wyżej nastawiony na ofensywę. Średnia Greena to 14.5 pkt na mecz. W pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami Gerald rzucił 26 punktów. Dziś liczę na podobny scenariusz. Dla porównania w Sportingu linia 14.5 ;)
 
blum 70

blum

Użytkownik
Proponuję dziś dwa singielki od Pinnacla.

Washington -8, 1.806, ⛔
Atlanta +2, 1.800. ✅

Wczorajsza wtopa Wizards z Celtics to wypadek przy pracy. Drużyna z Waszyngtonu jest o klasę lepsza i z pewnością we własnej hali będzie pałała rzadzą rewanżu i zmycia niedobrego wrażenia po wczorajszej porażce (momentami przegrywali 22 pkt).
Atlanta gra w tym sezonie bardzo solidnie, ma dobrze zgrany skład (sporo zawodników zna się z Jazz). Żadnych osłabień. Indiana to cień samej siebie z poprzedniego sezonu, bez wyrazu, bez ikry. Bardziej stawiałbym na wygraną Hawks, jedyne co mnie przed tym powstrzymuje to długie serie W (Hawks) i L (Pacers), które jak wiadomo, mogą ulec przerwaniu, ale spotkanie powinno być co najmniej wyrównane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Boston Celtics - Washington Wizards
Wracam do korzeni dobrej passy. Po ostatnich niezbyt szczęśliwych dniach, dzisiaj postanawiam się odkuć. Pomóc może mi w tym obrońca Czarodziei Bradley Beal. We wczorajszym meczu, fatalnie pudłował i podejmował zbędne decyzje. Mase nieprzemyślanych akcji i rzutów, skuteczność na poziomie 20% przy 18 rzutach! Dzisiaj zapewne nieco się pohamuje, jednak mam nadzieję, że ogólnie gra Washington będzie wyglądała lepiej, głównie pod tablicą i jeśli chodzi o skuteczność. Wall na pewno będzie chciał rozegrać Gortata w tym meczu, co może spowodować więcej miejsca dla Beal`a. Chłopak ma potencjał i myślę, że dzisiaj poprawi skuteczność i rzuci ponad 15 pkt.

Bradley Beal over 15.5
@ 1.71 ⛔
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
nie stawialbym na Beal&#39;a, gosc nie czuje rytmu gry po kontuzji, potrzebuje chyba jeszcze sporo czasu zeby mogl wrocic na odpowiednie tory.. rzuty bardzo slabe, nie przemyslane akcje, mysle ze powinien wchodzic z lawki bo nie jest w formie, no ale co, to nie ja jestem trenerem i nie ustalam s5.
ja to gram dzis Blake&#39;a Griffina. Linia wysoka, no ale Blake mnie jeszcze nie zawiodl. Spotkanie z Suns, na pierwszy rzut oka Suns v LAC mysle over punktowy, bardzo mozliwy, ale Blake w formie to trzeba grac
over 24.5 @1.83 ✅ 45
over P+R+A 36.5 @1.83 ✅ 45+8+2 = 55
Blake rozwalil system, jeszcze ten winner :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 4,7K

root

Użytkownik
Indiana Pacers - Atlanta Hawks 2 1.95 bet365 ✅ 92-108 ✅

Spojrzałem na dzisiejszą ofertę z NBA i od razu napatoczył mi się ten mecz, Pacers którzy mimo powrotu kilku ważnych graczy, dalej nie potrafią wygrać i według mnie tego meczu jeszcze nie wygrają, bo na przeciwnym biegunie Atlanta Hawks, zeszłoroczny rywal z pierwszej rundy Play-offs, gdzie Pacers awansowali w męczarniach wygrywając serię 4-3 i byli bliscy odpadnięcia właśnie już w 1 rundzie, przeciwko Hawks, tutaj Jastrzębie podejdą ambicjonalnie z chęcią rewanżu, za tą przegraną serię, a jak wiadomo, mają kompletny skład, mają lepsze morale, lepsze zgranie, bo Pacers praktycznie grali w okrojonym składzie cały początek sezonu i dopiero niedawno wrócił jeden z liderów, David West, ale wciąż brakuje głównej gwiazdy zespołu - Paula George&#39;a, oraz podstawowego gracza na pozycji rozgrywającego - George&#39;a Hilla, dodatkowo ostatnio wypadł zmiennik Roya Hibberta, Ian Mahinmi, dlatego rotacja traci na sile, Hawks według mnie wezmą dzisiaj taki mały rewanż za Playoffs i będą kontynuować zwycięską serię, która trwa już od 6 meczów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP


Rajon Rondo over 8,5 pkt -&gt; 1,81 -&gt; Marathonbet


Over 8,5 pkt na rozgrywającego to jakiś żart. Wczoraj Rondo zaliczył triple- double w meczu z ekipą Gortata 13 pkt &amp; 13 zbiórek &amp; 10 ast. Dzisiaj revenge game tym razem w Verizon Center. Przeglądając ofertę, byłem od razu nastawiony na over Rajona jednak spodziewałem się linii na poziomie 10,5/11,5 pkt i takie linie u niektórych bukmacherów są. Jednak ruscy jak często się podkładają tak dzisiaj moim zdaniem ta linia jest wzięta z kosmosu. Fakt, Rondo ma 8,8 PPG średnio w tym sezonie, ale póki co jest to 2 najsłabszy sezon od początku kariery, poza 1 debiutującym rokiem Rondo nie miał tak słabych statystyk pod względem punktowym. Rajon potrafi grać z ekipą z Waszyngtonu, co już niejednokrotnie pokazywał. Kilka razy zdarzało mu się notować bardzo dobre 20 albo koło podwójne zdobyczy punktowej występy. Dzisiaj linia na poziomie 8,5 pkt to moim zdaniem petarda na tę noc z której trzeba skorzystać. Rajon Rondo to ceglarz, jumpera nigdy nie miał i dalej nie ma, ale wkręcić się pod kosz potrafi, rzuty wolne wymusić również. 9 pkt to jest tak naprawdę nic na rozgrywającego. A biorąc pod uwagę fakt, że wczoraj oddał aż 17 rzutów(5 trafił) zdecydowanie polecam jego over w tym spotkaniu.


Jeśli ktoś ma konto w Favbet to tam linia 9 po 1,90 którą również polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom