>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Toronto Raptors +4,5 1,943 ✅ 98:110
Los Angeles Clippers under 109 1,900 ✅ 98

LAC pokazują dlaczego oni nigdy nie będą liczącą się ekipą w postseason i w starciach z najlepszymi.
Banalna koszykówka polegająca na rzucaniu a nie kreowaniu. CP3 totalnie zagubiony a Blake tylko by krzyczał and1. Muszą popracować nad lepszym wykorzystaniem Jordana chyba że on po prostu nie ma możliwości innych bo póki co w ofensywie to on nie istnieje praktycznie. Jak mu nie wyłożą nad obręcz to gość nie istnieje. Toronto po swojemu chociaż fakt jest taki, że dzisiaj w 4 kwarcie to w pewnym momencie dostali god mode.

Ta linia na Toronto wydaje mi się za wysoka. Dla mnie LAC są overrated w tym momencie. Grają przeciętnie w moim odczuciu i nie prezentują przede wszystkim w ofensywie tego co potrafią. Ich gra jest schematyczna a Toronto może nie broni wybitnie, ale na pewno broni solidnie. Jak dystans nie będzie siedzieć LAC to będzie ciężko pod koszem. Jordan to wg. mnie przeciętny obrońca i tutaj będzie miał problemy jeżeli będą dobrze kreować grę z Valanciunasem. Poza tym Toronto wydaje mi się bardziej zbilansowane, lepiej kreują swoich kolegów.
Co do undera to ta linia po prostu jest z kosmosu. Toronto straciło powyżej ten linii tylko z Atlantą, LAA(po OT, bez OT był under) oraz w ostatnim meczu z Bulls gdzie obie ekipy grały na niesamowitej skuteczności, plus końcówka nabiła sporo punktów.
LAC jest bardzo chimeryczne w ofensywie, do tego niestabilne ta linia to dla mnie promocja i tylko dlatego, że mamy okres świąteczny nie atakuje tego bardzo grubo, tylko grubo.
Tak poza tym wszyscy dzisiaj pchają w over i linia idzie w górę a w NBA oznacza to tyle, że lepiej w takim wypadku pograć przeciwko tłumowi :p
Linia zmalała do 109 w czasie pisania analizy ????
Charlotte Hornets -6 - Orlando Magic 1,884 ⛔ 94:102 ale katastrofę dzisiaj zagrało Charlotte. Totalnie nie przypominali drużyny z ostatnich spotkań
Wg. mnie warto mimo dosyć wysokiej linii jakby się mogło wydawać. Wczoraj pisałem, że Charlotte gra lepiej ale to jednak za mało na OKC, jednak na ekipy pokroju to zdecydowanie wystarcza. Widać to po wynikach. Spokojnie ogrywali ostatnio Bucks, Nuggets, Jazz czy 76ers. Magic z drugiej strony ostatnio wtapiało u siebie z Jazz czy 76ers. Wczoraj potrafili postawić się Cleveland ale ten zespół gra pozoranctwo w obronie a mimo to w 2 połowie zdołał zatrzymać Magic na niskiej skuteczności. Hornets wczoraj odpuścili dosyć szybko więc b2b w tym wypadku działa na korzyśc gospodarzy, którzy wczoraj rozgrzali się, ale tak naprawdę liderzy nie pograli za wiele bo nie było po co.
Dodatkowo po wczorajszym słabym występie dzisiaj Big All dostaje średniego obrońcę w postaci Vucevica i wg. mnie gospodarze powinni to wykorzystać.
Washington Wizards - Boston Celtics under 204 1,98 ✅ 101:88
Lekko, bo mam podstawy, ale brak przekonania jednak.
WSH ostatnio bardzo przeciętnie w ofensywie. Trochę w kratkę. Boston wiadomo tragedia w obronie, jednak away nie forsują aż tak tempa jak robią to u siebie. Ich problemem away jest też zdobywanie punktów. W ostatnich dwóch meczach zdobyli ledwo 95 i 84 punkty kolejno z Orlando i Miami. Wczoraj tempo było solidne więc dzisiaj też powinni troszkę odpuścić i tych rzutów powinno być trochę mniej. Troszkę bardziej na przeczucie, dlatego leciutko bo wg. mnie linia powinna być niższa.
Chicago Bulls - New Orleans Pelicans +9,5 1,925 ✅ 107:100
Ta linia wydaje mi się grubą przesadą. Ok Bulls wracają na dobre tory, ale czy aby na pewno tutaj jest aż taka różnica. NOP b2b mają bilans 7-0 ATS więc to nie jest dla nich jakiś wielki problem. Poza tym w pozytywnych nastrojach po wygranej z SAS. Zespół na pewno, który poprawi swój bilans i pewnie powalczy o PO w zdecydowanie mocniejszej konferencji zachodniej bo potencjał jest wg. mnie większy aniżeli np. w takim Phoenix. Przesada lekko w mojej opinii z tą linią.
W Chicago wypada Hinrich.
L8er będzie więcej.
Millwaukee Bucks - Atlanta Hawks over 203.5 1,925 ⛔ 85:90
Powtarzam z wczoraj ale dzisiaj idzie grubo.
Wczoraj było widać, że potencjał na spory over jest ale to co pudłowali Hawks to parodia była. Do tego ogromna ilośc prostych strat. O Bucks się nie martwię. Grają naprawdę fajnie, szybko i mają pomysł. W ofensywie są stabilni a Hawks ostatnio w defensywie bardzo chimeryczni. Za to dzisiaj w ofensywie powinni coś porzucać bo umówmy się gospodarze nie są genialnymi obrońcami i dają sporo łatwych punktów. Dla mnie to tutaj powinna być linia z 210 więc 203,5 biorę z pocałowaniem ręki.
Sacramento Kings - New York Knicks over 201,5 1,925 ✅ 135:129 bez OT też izi
Zastanawiam się tutaj jeszcze nad +6,5 na NYK bo linia trochę wysoka biorąc pod uwagę poziom obu ekip. NYK na pewno nie jest tak słabe jak pokazuje bilans. Przegrali sporo meczów na styku. Kings jak już było pisane po zmianie coacha powinni grać szybciej. Dzisiaj Cousins powinien mieć lekkie życie bo nie bardzo wiem kto miałby zatrzymać go po stronie Knicks. Do tego po stronie Kings nie bardzo widzę opcję na zatrzymanie Melo. Mecz powinien być raczej szybki bo Knicks away raczej grają szybciej, co widać po statach gdyż away zdobywają średnio kilka punktów więcej(dokładnie 3,3pkt więcej - 97.3). Przeciwko Kings powinni spokojnie rzucić koło 100 jeżeli tylko skuteczność nie zawiedzie za bardzo. Jest szansa na kilka minut Smitha dzisiaj co też powinno dać te kilka dodatkowych punktów. Braknie Amare&#39;a co na pewno trochę utrudnia zadanie bo to zawsze te 10pkt/game w ofensywie. Jednak mimo to sądzę, że ta linia jest troszkę za niska i wynika trochę z kiepskiej ofensywy NYK i próby przejścia na solidniejszą obronę ale nie bardzo chce mi się wierzyć, że ten zespół będzie w stanie tutaj narzucić swój styl i powstrzymać szybko grających gospodarzy z Cousinsem, który powinien robić z nimi wiatraki. Z drugiej strony obrona Kings jest fatalna i nawet przeciętni NYK są w stanie im spokojnie to 100pkt rzucić.

Utah Jazz - Philadelphia 76ers +9,5 1,990 ⛔ 88:71

Czy aby na pewno Utah jest tak mocne by dawać na nich nawet z 76ers taką linię ?? No way. Ciekawa drużyna na pewno, ale to dalej słaba ekipa. 76ers ostatnio zanotowali dwa wartościowe zwycięstwa na wyjazdach przeciwko Miami i Orlando a to ekipy na pewno ekipy lepsze od Utah(w przypadku Orlando pewnie podobny poziom). 76ers wczoraj pograli szeroką ławką więc zmęczenie nie będzie wielkie a już pisałem kilka razy, że czasami lepiej zagrać dzień wcześniej 20-30 minut niż czekać na mecz 3 dni i wchodzić jeszcze jako tak zdecydowany faworyt. 76ers b2b mają bilans 4-1 ATS, 7-4 przeciwko drużynom z zachodu i 7-6 vs drużyna z bilansem &lt;.500
Dla mnie przesada z tą linią i wg. mnie robi się z Utah zbyt wielkiego faworyta.
/edit wypada Burks z Utah a to na pewno osłabienie.
Brooklyn Nets -2,5 - Indiana Pacers 1,952 ⛔ 85:110 ten typ był słaby jak teraz o tym myślę
Nets pisałem, że mają patent na ekipy z bilansem &lt;.500. Obecnie 11-3 ATS. Pisałem o nich sporo już. Nie powiedziałbym by byli tutaj wielkimi faworytami ale w obliczy braku C.J Milesa i dodatkowo problemów Stuckeya z okiem wydaje mi się, że Nets są tutaj jednak solidnym faworytem. Indiana wczoraj zagrało słabo i fakt pisałem że ostatnio mieli solidne spotkania, ale patrząc na ten wczorajszy nie wiem na ile to była ich lepsza gra a na ile słabości rywali. Indiana b2b jest 5-3 ATS i 11-4 away, ale wydaje mi się, że w obliczu tych problemów Nets prezentują jednak wyższy poziom na tyle by pokryć to hc na własnym parkiecie. Brooklyn u siebie raczej przegrywał tylko z lepszymi od siebie.
Linia już poszła do góry, zdążyłem jeszcze -2,5 pograć.
NBA 2014/2015 23:17
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Pozwólcie, że wrzucę coś od siebie w kwestii meczu Clipersów z Raptors. Nie będę ukrywał, że jestem innego zdania niż wszyscy, i zagrałem LA na bardzo krótkiej linii -2,5 po kursie 1,66 w Bet 365 ⛔. Wiem, że to żaden argument, ale w zeszłym sezonie dwa razy LAC pojechało z Toronto 7 i 8 oczkami. Do tego w mojej ocenie, Raptors nie mają obrońców na CP3 i Blake&#39;a, i to daje LAC te kilka punktów handi. Wygrana z Warriors też nie wzięła się z przypadku. Toronto ?? Ok, progres jest ja nie neguję, ale sądzę, że prawdziwe oblicze poznamy za około 14 dni, jak obskoczą teraz 6 lub 7 meczy na Zachodzie. Podkreślam, że w mojej ocenie z uwagi na brak człowieka, który mógłby powalczyć BG32 - lekko w stronę Clippersów.
A jak będzie, się okaże :).
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Minnesota@Golden State Warriors
Typ: Warriors -17 @1.9 b365

Normalnie taka linia powinna przerażać. Jednak nie tym razem i nie mnie.

1. Minnesota b2b z fatalnym bilansem wyjazdowym jak i ogólnym
2. Na wyjazdach ( 14 spotkań) obrona Wilków daje sobie rzucić 115pkt/mecz.
Gorszą statystykę obrony notowali Dallas Mavericks w sezonie 1992/1993. Niesamowite
3. Dziś mają za zadanie zatrzymać m.in.duet Curry-Thompson w ich własnej hali.
4. Goldeni podrażnieni dwiema porażkami w Staples...najpierw z LAL, później z LAC wracają do swojej hali pełnej fanatycznych kibiców.
Nie mam wątpliwości, że dziś wezmą srogi odwet na bezbronnych Wilczkach
Pytanie jakim wynikiem zakończy się ta rzeź.
Celuje tu w wynik w okolicach 120-90

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Pozwólcie, że wrzucę coś od siebie w kwestii meczu Clipersów z Raptors. Nie będę ukrywał, że jestem innego zdania niż wszyscy, i zagrałem LA na bardzo krótkiej linii -2,5 po kursie 1,66 w Bet 365. Wiem, że to żaden argument, ale w zeszłym sezonie dwa razy LAC pojechało z Toronto 7 i 8 oczkami. Do tego w mojej ocenie, Raptors nie mają obrońców na CP3 i Blake&#39;a, i to daje LAC te kilka punktów handi. Wygrana z Warriors też nie wzięła się z przypadku. Toronto ?? Ok, progres jest ja nie neguję, ale sądzę, że prawdziwe oblicze poznamy za około 14 dni, jak obskoczą teraz 6 lub 7 meczy na Zachodzie. Podkreślam, że w mojej ocenie z uwagi na brak człowieka, który mógłby powalczyć BG32 - lekko w stronę Clippersów.

A jak będzie, się okaże :).
Czy nie mają ? Lowry to na pewno nie jakiś mięczak w obronie a w tym sezonie wydaje mi się, że jeszcze poprawił ten element. Nie powiedziałbym, że CP3 będzie miał z nim łatwe zadanie.
Śmiem twierdzić, że Blake dostanie Amir&#39;a a to oznacza ciężką przeprawę. Może i Amir broni lepiej bliżej kosza, ale Blake z dynstansu do mnie nie przekonuje i on nie potrafi grać na wysokiej skuteczności daleko od kosza i raczej rzuty dystansowe to urozmaicenie arsenału. Więc wg. mnie głęboko się mylisz mówiąc, że Toronto nie ma obrońców na Paula i Griffina bo wg. mnie mają i to solidne opcje w defensywie.
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Los Angeles Clippers - Toronto Raptors
Typ: Los Angeles Clippers -4.5 @ 1.90 ⛔ początek 4 kwarty zadecydował nad wynikiem... a konkretnie Vasquez i jego serial
Buk: Bet365


Witam wszystkich, widzę, że moje typy mają wzięcie, cieszy mnie to bardzo. I lecimy dalej z tym koksem. Jako pierwsze spotkanie, które dziś wybrałem jest mecz Los Angeles Clippers z Toronto Raptors, w tym meczu spodziewam się zwycięstwa gospodarzy, ponieważ u siebie spisują się znakomicie tylko trzy porażki na 15 meczów. Rywal wymagający, ale może im leżeć właśnie taki, który gra jak oni szybki basket, dla porównania z Pelikanami wygrali 20 punktami. Dziś też liczę na wysoki wynik i może nie aż na taką wysoką wygraną, ale na pewno na taka, która pokryje moje handi.
Polecam :!:


▶ Washington Wizards - Boston Celtics
Typ: Over 96.5 (1 Połowa) @ 1.90 ⛔
Buk: Bet365


W tym meczu natomiast poszedłem w stronę Overa do przerwy, początkowo miało być handi do przerwy na Washington, ale Boston może trochę wrzucić w pierwszej połowie, dlatego opcja na Over wydaje się być rozsądniejsza, Goście ostatnio Overki do przerwy z małym wyjątkiem. Ze strony gospodarzy o punkty raczej jestem spokojny, wracają do własnej hali po wygranej w Nowym Jorku gdzie linia została przekroczona do przerwy, u siebie zanotowali ostatnio dwie porażki z rzędu, więc trzeba ruszyć od początku i punktować rywali. Biorę to.
Polecam :!:


▶ Miami Heat - Memphis Grizzlies
Typ: Memphis Grizzlies -2.5 @ 1.95 ✅
Buk: Bet365


Typ: Memphis Grizzlies -9.5 @ 3.50 ⛔
Buk: Bet365


W Miami idę w stronę gości zdecydowanie, są zdecydowanie silniejszą drużyną, i ta seria już czterech porażek z rzędu musi dobiec końca, typ na przełamanie, wiem, że grają dzień po dniu, wczoraj zabrali dziś oddadzą z nawiązką. Heat nic nie pokazują oprócz ostatniego meczu z Cleveland gdzie był ich to chyba najlepszy mecz w sezonie, ale wiadomo dodatkowo motywacja dla całej drużyny była, bo grali przeciwko swojemu liderowi z zeszłych sezonów - LBJ. Dziś tak łatwo nie będzie z solidna obroną Memphis może być bardzo ciężko o zwycięstwo, a sam Wade meczu nie wygra.
Polecam :!:


▶ Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks -4.5 @ 1.95 ✅
Buk: Bet365


Typ: Over 104.0 (Suma punktów Atlanta Hawks) @ 1.90 ⛔
Buk: Betsson


Po tym co wczoraj zrobiła Atlanta dziś spodziewam się tutaj rewanżu, pewnie będą chcieli zrobić to w takim stylu jak wczoraj dostali, ale wątpię, by aż tyloma punktami wygrali, ale to 5 punktów powinno wejść na luzie. Dodatkowo gram Sumę punktów Atlante, która punktuje na prawdę dużo, na ostatnie pięć meczów tylko raz wczoraj nie przekroczyli 104.
Polecam :!:


I to by było na tą chwilę wszystko, bierzcie i jedzcie z tego wszyscy ???? pozdro dla przeglądających


Mogło być lepiej...jednak handi na Washington do ht było rozsądniejsze, dziś też jest noc i też są meczyki... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Lowry &amp; Paul over 17.5 asyst @ 1.85 by Betcity ⛔

Ciekawy bet. Kyle od kontuzji DeRozana notuje średnio ponad 9 asyst per game. Chris w tym sezonie trochę poniżej 10 per game.
No i defensywy - Raptors na wyjazdach oddają rywalom 23.9 asyst per game (7 miejsce w NBA lub jak kto woli 23, bo im mniej tym lepiej przecież). Clippers u siebie 25 asyst per game dla rywali (3 miejsce w NBA).

Powinien być bardzo szybki mecz i obaj będą się kręcili wokół double-double.
-------------------------
15. Cała masa uciekła przez nietrafione open looks zza łuku ich kolegów.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
LA Clippers
: Toronto Raptors


Clippers - 4.5 / 1.91 / Betsson⛔

Dziś już o godzinie 21:30 będziemy mieli przyjemność oglądania miejmy nadzieje świetnego spotkania. Clippersi w Staples Center podejmować będą lidera konferencji wschodniej i jedynego reprezentanta Kanady w lidze NBA.

Będzie to pierwsze spotkanie tych drużyn w tym sezonie i linia na ten mecz jest wystawiona bardzo podobnie jak w poprzednich rozgrywkach. Co ciekawe wtedy to gracze gospodarzy skorzystali z home court advantage i wygrali 118:105.

Czy wiele zmieniło się od tamtej potyczki? Wydaje się, że nie. Jedyną bardzo zauważalną różnicą jest to, że w drużynie We The North będzie brakowało ich najlepszego strzelca Demara Derozana co z pewnością jest dużym osłabieniem.

Na pewno warto zwrócić w tym spotkaniu na rozgrywających obu teamów. Paul i Lowry z pewnością zrobią wiele, aby poprowadzić swoich kolegów do wygranej. Komu jest do tego bliżej? Wydaje się, że szanse na wygraną mają koszykarze z LA.

Raptors nie wygrali 4 spotkań z rzędu na parkiecie swojego rywala i dziś nie będzie im o to łatwo. Duet Griffin/Jordan notuje średnio na spotkanie ponad 30pts/20rbs. Tu na pewno ważną rzeczą jest atletyzm obu tych panów. Wydaje się, że zarówno Johson jak i Jonas nie są graczami tak dynamicznymi i na pewno będą mieli problemy z kryciem swoich rywali.

Kolejny matchup który zwrócił moją uwagę to Jamal i Lou. Punkty tych graczy z ławki to bardzo ważna rzecz i na pewno odegra ona dużą rolę w końcowym wyniku.

Chociaż Clipps są na pewno bardziej zmęczeni uważam, że na obecną chwilę mają większe pole do popisu. Paul/Reddick czy Crawford to duża siła rażenia na obwodzie. Tu brak Demara po stronie gości na pewno wpłynie na rywalizację graczy obwodowych, a to powinno bardzo pomóc w wygranej drużynie Doca.

problem w tym, że jako zespół są jedną z najgorzej zbierających ekip w lidze. W mojej ocenie Jonas i Amir są solidnymi matchupami dla rywali.
Skoro taktyka Riversa jest taka, żeby szybciej wracać do obrony i olać ofensywne zbiórki to logiczne, że są jedną z słabszych jak piszesz, ale ja akurat tego tematu nie poruszałem.

widzę niespójności w tym co piszesz a jaka jest rzeczywistość.
Masz swój punkt widzenia, a ja swój i pewnie o to tu chodzi. Dzięki za uwagi, zawsze dobrze podyskutować. Pozdrawiam &amp; powodzenia.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Clippers - 4.5 / 1.91 / Betsson

Będzie to pierwsze spotkanie tych drużyn w tym sezonie i linia na ten mecz jest wystawiona bardzo podobnie jak w poprzednich rozgrywkach. Co ciekawe wtedy to gracze gospodarzy skorzystali z home court advantage i wygrali 118:105.

Czy wiele zmieniło się od tamtej potyczki? Wydaje się, że nie. Jedyną bardzo zauważalną różnicą jest to, że w drużynie We The North będzie brakowało ich najlepszego strzelca Demara Derozana co z pewnością jest dużym osłabieniem.
Wg. mnie sporo się zmieniło. Toronto jest przede wszystkim lepszą drużyną i brak DeRozana nie jest totalnie widoczny. Grają bardziej zbilansowaną koszykówkę dzięki temu co widać chociażby jak rozkłada się zdobycz punktowa.
Ciężej grać solidny defense przeciwko takim ekipom a LAC jak wiemy ma z tym ogromne kłopoty.

Raptors nie wygrali 4 spotkań z rzędu na parkiecie swojego rywala i dziś nie będzie im o to łatwo. Duet Griffin/Jordan notuje średnio na spotkanie ponad 30pts/20rbs. Tu na pewno ważną rzeczą jest atletyzm obu tych panów. Wydaje się, że zarówno Johson jak i Jonas nie są graczami tak dynamicznymi i na pewno będą mieli problemy z kryciem swoich rywali.
Na pewno łatwo nie będzie ale Valonciunas i Johnson to solidny duet pod koszem i równie dobrze można powiedzieć, że ciężko będzie powtórzyć te cyferki deutowi z LAC. Dodatkowo może i ten duet notuje takie statystyki, problem w tym, że jako zespół są jedną z najgorzej zbierających ekip w lidze. W mojej ocenie Jonas i Amir są solidnymi matchupami dla rywali.



Chociaż Clipps są na pewno bardziej zmęczeni uważam, że na obecną chwilę mają większe pole do popisu. Paul/Reddick czy Crawford to duża siła rażenia na obwodzie. Tu brak Demara po stronie gości na pewno wpłynie na rywalizację graczy obwodowych, a to powinno bardzo pomóc w wygranej drużynie Doca.
A mnie się wydaje, że to Toronto ma dużo większą siłę rażenia bo mogą to robić z wielu stron. Clipps są ograniczeni w swojej grze i jak tylko dystans przestanie siadać to robi się ogromny kłopot a taka koszykówka co już wiele razy pokazywały PO nie działa na solidniejsze ekipy. Toronto w tym sezonie poczyniło spory postęp i wg. mnie dalej są nie doceniani.

Nie twierdzę, że to nie wejdzie, ale trochę widzę niespójności w tym co piszesz a jaka jest rzeczywistość.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Melo over 26 @ 1.90 by Marathon ✅
Od kiedy Gay odszedł z organizacji Grizzlies spotkał się w match-up&#39;ie z Carmelo 5 razy i Anthony rzucał odpowiednio:
23/03/2014 - 36 pkt w Sacramento
12/02/2014 - 36 pkt w NY (OT)
22/03/2013 - 37 pkt w Toronto
22/02/2013 - 32 pkt w Toronto
13/02/2013 - 12 pkt w NY
Ogólnie średnia kariery w meczach przeciwko Gay&#39;owi - 27 per game.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
deepred 699,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ciekawe, czy znajdzie się ktoś, kto dzisiaj pogra na Charlotte. Wchodzenie w ten mecz na pewniaka na gospodarzy to czysty idiotyzm. ✅✅ Ekipy z jednej gliny ulepione a różnice w kursach ogromne 1.38 na Charlotte, a 3.20 na Magic wystawił bet365. Wg mnie to kompletne nieporozumienie, a jedynym powodem, dla którego Charlotte są wg buków zdecydowanym faworytem jest to, że gracze z Orlando lecą do Charlotte po przegraniu meczu u siebie z Cavs. Charlotte wczoraj dostało na wyjeździe od OKC i rzuciło tylko 75 punktów.
Jeden z was pisał, że Warriors spokojnie pokryją handi -17 w meczu z Wolves. Nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzicie, bo wg mnie Wilki są w stanie sprawić Wojownikom więcej kłopotów, niż się tutaj wszyscy spodziewają, a handi +17 powinno być w cuglach pokryte. ✅✅
Uważajcie ze stawianiem po kursach, bo możecie się dzisiaj bardzo nieprzyjemnie zdziwić. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ciekawe, czy znajdzie się ktoś, kto dzisiaj pogra na Charlotte. Wchodzenie w ten mecz na pewniaka na gospodarzy to czysty idiotyzm. Ekipy z jednej gliny ulepione a różnice w kursach ogromne 1.38 na Charlotte, a 3.20 na Magic wystawił bet365. Wg mnie to kompletne nieporozumienie, a jedynym powodem, dla którego Charlotte są wg buków zdecydowanym faworytem jest to, że gracze z Orlando lecą do Charlotte bezpośrednio z Oklahomy. Charlotte też są b2b, z tym, że grali u siebie. Wczoraj Magic zebrali ostre bęcki od OKC, ale Hornets, to nie Thunder. Z pewnością za jakieś drobne poleci, nie jest to zbyt pewny mecz dlatego nikogo do gry nie będę zachęcał.
Jeden z was pisał, że Warriors spokojnie pokryją handi -17 w meczu z Wolves. Nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzicie, bo wg mnie Wilki są w stanie sprawić Wojownikom więcej kłopotów, niż się tutaj wszyscy spodziewają, a handi +17 powinno być w cuglach pokryte.
Uważajcie ze stawianiem po kursach, bo możecie się dzisiaj bardzo nieprzyjemnie zdziwić. ;)
Jeżeli Hornets i Magic są na podobnym poziomie to chyba nie wiem nic o NBA. Hornets wg. mnie o wiele lepszy zespół a jeżeli uda się wpasować Stephensona w tym sezonie to imo będą się liczyć na wschodzie.
A co do Wolves to mają bilans 0-4 ATS jako underdog powyżej 12,5 punkta. Grają fatalnie i pewnie zależy na ile GS będzie się chciało. Ja takich linii z zasady nie gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Sacramento Kings - New York Knicks (0-7,5) 2 1,76 Marathon ✅

Trochę typ na przełamanie a trochę na czuja. Mocne drużyny na chwile obecną grają jak chcą z Knicks ale Sacramento na pewno jest w ich zasięgu. Co prawda najprawdopodobniej wraca Sessions i Cousins(tak to wygląda na tą chwilę). Szczególnie DeMarcus będzie tutaj grożny bo jest liderem Kings. Jednak goście mają i swojego lidera w postaci Carmelo. Nie zagra dzisiaj Amre jednak to nie taki zawodnik jak kiedyś. Dzisiaj ciężar zdobywania punktów musi na siebie wziąć &quot;Melo&quot; i Tim inaczej zawodnicy z &quot;MSG&quot; znowu zakończą mecz na &quot;tarczy&quot;. Obie drużyny dzisiaj stają przed szansą przerwania pasm swoich porażek. Jeśli np Minnesota potrafiła wywieżć punkty z Sacramento to i Knicks są w stanie to uczynić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
F 263

fidelio

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Toronto Raptors +4,5 1,943 ✅ 98:110
Los Angeles Clippers under 109 1,900 ✅ 98

LAC pokazują dlaczego oni nigdy nie będą liczącą się ekipą w postseason i w starciach z najlepszymi.
Banalna koszykówka polegająca na rzucaniu a nie kreowaniu. CP3 totalnie zagubiony a Blake tylko by krzyczał and1. Muszą popracować nad lepszym wykorzystaniem Jordana chyba że on po prostu nie ma możliwości innych bo póki co w ofensywie to on nie istnieje praktycznie. Jak mu nie wyłożą nad obręcz to gość nie istnieje. Toronto po swojemu chociaż fakt jest taki, że dzisiaj w 4 kwarcie to w pewnym momencie dostali god mode.
LAC się opiera w sumie na rzucie z dystansu i półdystansu - jak to im siada to jest kaplica, tam nie ma za bardzo kto robić skutecznych wjazdów pod kosz no i to jest w takiej sytuacji bieda.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Ciekawe, czy znajdzie się ktoś, kto dzisiaj pogra na Charlotte.
Tak, ja gram na Charlotte w dublu z jeszcze jednym typem. Charlotte to bardzo solidny i poukładany team, który zwłaszcza u siebie się mobilizuje. Orlando jest zbyt chimeryczne żeby wygrywać na wyjeździe z takimi zespołami jak Charlotte.
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Marc Gasol over 19,5 pkt @1,8 Marathonbet // over 20 pkt @1,85 ónibet ✅ 22 pkt
Miśki dzisiaj zagrają na wyjeździe z Miami, którzy dalej będą musieli radzić sobie bez Bosha. W ekipie z Memphis znowu nie zagra Zach Randolph. Marc Gasol rozgrywa świetny sezon, jest liderem swojego zespołu, jego średnia wynosi 20,2 PPG. Nie ma sensu opisywać znowu jego gry, bo sporo o nim już było pisane w tym dziale. Miami jak wiadomo słabo broni w pomalowanym, a brak Bosha tylko pogarsza sprawę. Tak jak wspominałem, Randolph nie zagra, więc część jego punktów może przejąć Marc. Nie ma sensu się zbyt dużo rozpisywać, Marc dzisiaj powinien spokojnie rzucić ponad 20 pkt i potwierdzić wysoką formę. Polecam !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Miami jest 7th jeżeli chodzi o FG% rywali(od góry czyli rywale mają 7 najgorszy wynik przeciwko nim), i 6h jeżeli chodzi o punkty rywali z pomalowanego.
To jest bardzo duże kłamstwo.

http://stats.nba.com/league/team/#!/opponent/?sort=OPP_FG_PCT&amp;amp;dir=1

Yeah statystykę którą pisałem to opp FG 5-9 feets. czego nie dodałem. Ok nie zaśmiecajmy już tematu. Najważniejsza statystyka czyli opp points in the paint mają na poziomie najlepszych w lidze.
I tu się mylisz, bo Marc rzuca większość swoich punktów outside the paint.

Różnica jest niewielka (54/46) ale jednak. To nie jest Drummond czy Jordan, tylko Gasol, którego center rywala musi ganiac aż pod linię trójki.

I tak już nikt nie zagra, ale na przyszłość uważniej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
I jeszcze jeden typ na dzisiejszą noc.

Milwaukee – Atlanta
Typ: over 6,5 punktu Zaza Pachulia
Kurs: 1,85
Bukmacher: Ónibet


Dzisiaj nie zagrają podobnie jak wczoraj Sanders (7,3 punktu na mecz) i Ilyasova (9,8 punktu na mecz). Zaza pod ich nieobecność wychodzi w pierwszej piątce. W tym sezonie, jeśli musiał zastępować Sandersa to zawsze pokrywał tą linię:

- wczoraj z Atlantą 14 punktów (6-9, 26 minut)
- z Sacramento 7 punktów (2-7, 26 minut)
- z NY 14 punktów (6-11, 35 minut)

Zaza obecnie zdobywa 6,7 punktu na mecz grając 21,7 minuty. Linia jest, więc bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę nieobecność Sandersa i Ilyasovy.

Wynik: 11 punktów✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
ostatnio nic nie wchodzi, tylko live, ale postaram sie to zmienic i atakuje dzis Indiane z moim ulubionym Hibciem, szkoda chlopaka bo pogubil sie jakos i nie moze siebie odnalezc, jak sobie przypomne jak byl prawdziwa bestia na tablicach i o ilosci punktow jakie zdobywal to, az lezka sie pojawia, bo to co wyczynial to bylo na prawde bardzo przyjemne dla oka, teraz gra bardzo w kratke i ze wskazaniem na te slabsze mecze, jako cala Indiana, no coz brakuje George&#39;a moze sa jeszcze jakies tam szanse na PO, ale to minimalne i raczej w tym sezonie nic nie osiagnal moze ta 1 runda, ale mysle, ze nawet na to ich nie stac. Dzis pojedynek z ekipa z Brooklynu, druzynka bardzo przecietna, miala sie bic o najwyzsze cele, a tu psikus.. wedlug mnie szanse dzis 50/50 .. 4 zw z rzedu Nets? nie.. nie wydaje mi sie ;)
+3 Pacers @1.90 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mfl 439

mfl

Użytkownik
Ja chciałbym dać komentarz do wymiany zdań kolegów wyżej i jednocześnie podzielić się spostrzeżeniami na temat tego działu. Każdego dnia widzę tu tony statystyk, opisów, często bardzo rzetelnych, czasem mniej. Jestem pełen podziwu dla wiedzy niektórych użytkowników. Analizują wszystko co się da, wszystkie procenty, liczby, dosłownie wszystko, widać w tym pasję. Jakiś czas starałem się z tego wszystkiego wybierać jakies perełki. Skutek był mierny. Niestety każdy statystyk, czy ktoś od prognozowania, symulacji Wam powie, że na podstawie statystyk, pewnych schematów z przeszłości możesz stworzyć prognozę przyszłości ale to TYLKO prognoza. Dzisiaj kolega deep red napisał, że śmiesznością jest grać na Hornets 1.38 z Orlando 3.20. I miał rację. Mi również wpadł w oko ten mecz. Szymon1989 odpisał, że dla niego Hornets są dużo lepszą ekipą. I pewnie również miał rację. Niedawno widziałem Magików w akcji i grali niesamowitą padlinę, że aż dziś mimo przeczucia sobie odpuściłem granie na nich, dodatkowo Szymon odwiódł mnie od tego i niepotrzebnie odpuściłem. Każdego dnia NBA pokazuje, że należy ją traktować jak granie na Wall Street. Często należy zapomnieć o wczorajszym meczu, zagrać wbrew logice dobry kurs jeśli masz przeczucie jeśli widzisz jakieś szanse. Bo dziś ktoś rzuci 40 pkt a jutro jest cieniem samego siebie. Oglądam mecze, czasem mam bardzo mocne przeczucie (np wczoraj Bucks kurs 4.75) ale brak mi takiej wiedzy teoretycznej do tego wymaga sie poparcie w statach, bez tego zaśmiecasz temat. To duży błąd moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 150

spasny

Użytkownik
Panowie mam pytanko (później do usunięcia)
Gram linie na zawodników, głównie same pkt, nie zbiórki czy asysty. Który buk nadaję się do tego najbardziej? Gram w całorocznym, betsonie, óni, sportingbecie i betano. Maraton i betcity niestety limity 0 ojro (a szkoda bo kursy i linie mieli cudne). Ktoś coś doradzi? ???? widzę właśnie że paddy power ma też linie, a mam tam konto. Coś jeszcze może? z góry dzięki !
e. może być PW ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom