>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2015

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP

W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w grudniu.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.


Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 187

h778

Użytkownik
Szkoda kolejnej złej końcówki Jazz, bo to już trzecie oddane zwycięstwo w podobny sposób. Może się zemścić na koniec. +7.5 na luzie, Hayward +18.5 też.
Dobrze na dziś wygląda Brooklyn z handi, gram obowiązkowo. No i nie wierzę, że Sixers pobiją rekord Nets, dzisiaj będzie koniec passy w tank-game, 1.92 jest na nich. Myślałem też o czymś w stronę Memphis, ale chyba coach Joerger nie zamierza kontyunować tego świetnie wyglądającego i superefektywnego smallballu z czasów kontuzji Z-Bo, więc raczej odpuszczę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Sixers vs Lakers to raczej no bet tak jak wczoraj OKC vs Hawks, gdzie niestety źle zrobiłem grając i poległem. Beznadziejna drużyna z Bryantem, który na siłę w każdym meczu rzuca i rzuca i 70%✅ z tego to cegły. Sixers z drugiej strony z bilansem, no cóż, złym ładnie mówiąc, powinni teoretycznie dziś wygrać, bo lepszej szansy nie dostaną w najbliższym czasie, a kto wie, może zwycięstwo ich tak zmotywuje, że zaczną coś wygrywać(szczerze wątpię). Buki wystawiły równe kursy i zupełnie się z tym zgadzam. Zarówno jedni jak i drudzy mogą dziś wygrać, a mecz powinien być bardzo wyrównany. Lepiej sobie wybrać drużynę i podciągnąć handi do +9-10✅ po kursie 1.26 i dać do dubla/tripla. Osobiście, gdybym miał wybierać to skłaniałbym się ku 76rs jak ty, ale jedynie grając te handi, bo złotówki bym nie stawiał na czysty win którejkolwiek z ekip.
Co do Brooklynu to nie napalałbym się za mocno na handi +3.5. Jeśli podciągnąć je do +8-10✅ to już bardziej widzę tu możliwość. Oczywiście nie neguję tego typu, bo grają ostatnio całkiem przyjemnie i jest szansa o ile Suns nie zaczną rzucać trójek jak szaleni ;) Może z tym typem lepiej w sumie wstrzymać się i pograć na live.
Ja dziś zagram najprawdopodobniej dubel z:
Magic+10
Memphis+9
@ 1.50 w Bet365✅
Magic ostatni mecz z Bostonem naprawdę fajny i nie wiem skąd taki kurs na nich. Tak jakby Wolves grali niewiadomo co. Oczywiście wciąż grają w miarę dobrą koszykówkę, ale w dalszym ciągu zespół nie do końca poukładany. Napiszę tu coś więcej potem, bo po 1. spieszę się, a po drugie musi się okazać czy Rubio zagra, bo jeśli tak to typ do przemyślenia.
Co do Memphis, no tu jakiś żart zupełnie. Również nie wiem o co kaman ???? Obie ekipy mają kontuzjowanych zawodników w tej chwili na liście, ale są to wszyscy zawodnicy, którzy nie grają praktycznie od początku sezonu. Z-Bo już wrócił więc wzmocnienie pod koszem jest, co pokazał ostatinio zdobywając 17 pkt i 11 zbiórek. Ktoś powie, że z 76rs to norma, co będzie kompletną nieprawdą, bo zbiórki to jedno, ale punktowanie to drugie. w Ostatnich 5. meczach wysocy gracze drużyn grających przeciwko 76rs zbodywali odpowiednio: 17(Z-Bo), 14 i 13(Howard z Capelą), 9 i 3(Sullinger i Olynyk), 7 i 6(Muhammad z Townsem) i po 13 oczek Bosha i Whiteside&#39;a. Nie twierdzę, że dziś będzie łatwo z Davisem, który się obudził po fatalnym meczu z Clippers, ale swoje zagra. Pelicans w dalszym ciągu polegają na Anthonym. Grizzlies w każdym meczu mają wielu graczy, którzy zdobywają drucyfrową ilość punktów. Dobra jak pisałem, spieszno mi trochę więc potem edycja poleci.
edit: boom boom boom wszystko elegancko miód malina ;)
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Nie do końca wiem czemu, ale mam przeczucie, że 76ers nie poddawali się, walczyli w ostatnich meczach do końca, ponieważ stali się pośmiewiskiem w całym Stanach. Dzisiaj goszczą na swoim parkiecie Lakersów, no lepsza sytuacja im się nie przydarzy, żeby udowodnić, że mają serce i jaja. Najlepiej byłoby zagrać jakiś plusik, ale ja zaryzykuję
LAL @ 76ers -1 2.05 91:103 ✅ ✅
a do tego dorzucam Memphis, ponieważ pomimo że Davis powraca, to mam nadzieje, że to nie wystarczy. Fakt, że miśki wolą grać u siebie, fakt że Pelicansi potrafią zaskoczyć, ale tutaj też mam wrażenie, że obrona Memphis się dzisiaj spisze i wyrwą to wyjazdowe zwycięstwo
Memphis -1 @ NOP 2.00 113:104 ✅ ✅

AKO 4.10
✅ ✅
Może dzisiejsze typy wyglądają trochę jak wróżenie z fusów, ale przy takich kursach, chyba jest value ;P
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Od razu zaznaczę że mój dzisiejszy typ jest zakładem podwyższonego ryzyka chociaż czy typ na Utah taki nie był?
Dzisiaj stawiam w kierunku Waszyngtonu.Wszyscy wiemy że zespół ze stolicy USA zalicza kompletny falstart.Bilans 6-8 mówi sam za siebie do tego porażki w marnym stylu.Jednak w ostatnim meczu wyglądało to już lepiej i z Toronto walczyli do końca.Nie udało się ale dzisiaj wyjdą na parkiet najlepszej drużyny wschodu-Cavaliers i wątpię żeby ambicja takiego Walla czy Beala pozwoliła na to żeby dostać blowa.Moim zdaniem dzisiaj powalczą a że Cavaliers rzadko kiedy odjeżdża na 10+ punktów to moim zdaniem warto zaatakować linię:
Wizards+8 2.140 ✅
Eazy bet rozliczam w 26 minucie meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik

Philadelphia 76ers win @1,80
Sixers/Sixers @2,55


Dzisiaj spotkanie na dnie tabeli i moim zdaniem to właśnie tej nocy nastąpi przełamanie fatalnej serii Sixers, okazja idealna, bo do Filadelfii zawita drużyna Lakers. Obie drużyny figurują w statystkach jeśli chodzi o najsłabsze defensywy. Sixers średnio tracą ponad 102 pkt na mecz, w porównaniu z traconą liczbą ponad 106 punktów przez graczy Lakers, gdzie przed nimi w tej statystyce jedynie Kings, Pelicans oraz Rockets niestety nie świadczy dobrze o walorach defensywnych obu drużyn. Jednak zaglądając na ostatnie spotkania dzisiejszych gospodarzy, to 6 meczowy trip pokazał, że Sixers są w stanie nawiązać walkę, gdzie w 4 spotkaniach przegrywali mecze dopiero w 4 kwarcie. No właśnie, przegrywali, czy też chcieli je przegrać? Czy jednak był to brak koncentracji lub po prostu zmęczenie? Moim zdaniem po prostu rywale zbytnio zlekceważyli ekipę Sixers i dopiero w 4 kwarcie potrafili przycisnąć i odebrać zwycięstwo drużynie Bretta Browna. Inaczej za to sprawy mają się w drużynie Lakers, gdzie oprócz meczu z Pacers, gdzie podgonili mocno w 4 kwarcie, po prostu nie mieli podjazdu do rywali. Po wspomnianych 6 spotkaniach wyjazdowych z rzędu, Sixers wracają do własnej hali i według mnie dzisiaj odniosą pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie, kończąc tym samym serię 28 porażek z rzędu. Dobrze wyglądają Covington oraz Noel, trochę może obniżył loty Okafor, pewnie spowodowane jest to szumem wokół jego osoby w ostatnich dniach z wiadomych przyczyn, jednak z czasem powinien wrócić na właściwe tory i zająć się już tylko graniem w koszykówkę. Szansa dla gospodarzy niewątpliwie jest ogromna i dzisiaj idę w ich kierunku.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
weed233 854

weed233

Użytkownik

LeBron James over 6.5 asists @1.87 Betano ⛔ 4 AST

Ostatnio nie dawałem typów, jednak dziś coś tam wpadło w oko
Wizards to jedna z gorszych defensyw w lidze także jeśli chodzi o asysty - srednio tracą 24 ast per game (27 miejsce)
Cavs z kolei jedna z najlepiej asystujacych ekip w lidze (24.1 ast per game)
LeBron w tym sezonie srednia 6.6 asysty na mecz, więc linie przeciwko Wizards dzis powinien pokryć. Matchup z Porterem więc możliwe że bedą podwajać Bronka co będzie skutkowało łatwymi asystami, gracze ze stolicy mają z defensywą problemy i spodziewam się dziś dużej ilości czystych pozycji rzutowych dla Cavs co z pewnością będzie dostrzegać LeBron, jeden z najlepszych podających w lidze. Polecam​
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Orlando Magic 1 1,79 Betsson 93-96 ⛔⛔

Minnesota jest jednym z zespołów, które w tym sezonie zaskakują najbardziej, ponieważ nikt o zdrowych zmysłach nie oczekiwał od nich walki o play-offy, jednak jeżeli wszyscy zawodnicy będą zdrowi to kto wie kto wie czy nie zobaczymy ich za kilka miesięcy bijących się o najlepszą 8 Zachodu. Główną strzelbą zespołu jest drugoroczniak na parkietach NBA i równocześnie Rookie of the Year 2015 Andrew Wiggins (notuje 21.8 pkt na mecz). Kolejna gwiazda zespołu to jedynka tegorocznego draftu Karl-Anthony Towns (14.4 pkt na mecz i 9.4 zbiórek). O odpowiednie wsparcie z ławki odpowiedzialni są świeżo pozyskani zawodnicy tacy jak Andre Miller, Tayshaun Prince czy potrafiący zaskoczyć trojką były zawodnik Fenerbahce - Nemanja Bjelica. Swój bilans (8-9) zawodnicy Timberwolves zbudowali głównie na wyjazdach ogrywając takie ekipy jak: Lakers, Denver, Chicago, Atlanta, Miami, Sacramento. Spotkania domowe były do pewnego czasu ich piętą achillesową (ale trzeba tutaj dodać iż za rywali nie mieli byle kogo), obecnie wygrali 2x z rzędu (z 76ers i ponownie Atlantą), więc i tutaj powinni zacząć sobie radzić. Orlando także potrafi grać w koszykówkę co niejednokrotnie już udowadniali, jednak ich głowną siłą są mecze rozgrywane u siebie w domu. W delegacjach potrafili wygrać zaledwie z Pelicans i Philadelphią. Dzisiejsza noc będzie dla Leśnych Wilków idealną okazją do rewanżu za mecz z 19.11 kiedy to przegrali z Orlando w ich hali po dogrywce.

edit:

co za pech, 94 93 dla Magic i Wiggins na 3 sekundy przed koncem nie trafia osobistego na remis......
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Ktoś musi być niespełna rozumu, żeby wystawiać 1,68~ na Suns. Przecież ten kurs to dla mnie jest żart. Graczom z Phoenix w końcu marzą się play-offy, a na wyrównanym zachodzie wschód i takie drużyny, jak Nets, zwyczajnie trzeba punktować. Różnica między West a East jest przeogromna, a takie spotkania, jak dzisiejsze jest idealną sposobnością dla drużyny z Arizony na łapanie winning-streaku. Dwa dni temu na ciężkim terenie w Kanadzie wyrwali zwycięstwo przerywając 4 meczowy losing-streak. Myślę, że dziś podtrzymają serię zwycięstw.
Suns fajna ekipa do oglądania, grająca na wskroś ofensywnie, szybkie tempo, miłe dla oka. Para obwodowych Bledsoe - Knight robią niezły młyn i choć mają na przeciwko siebie solidny matchup to i tak uważam, że z Jacka i JJ zrobią wiatrak. Iso-Joe wciąż potrafi grać, a dla drużyn liczących się w PO wciąż mógłby być sporym improvementem, ale to już nie jest zawodnik dla takiej roli, jaką posiada w Nets. Wiek robi swoje, myślę, że brak motywacji również - na Brooklynie gra tylko dlatego, aby wycisnąć z Ruska ostatnie krople hajsu. Po tym - tak uważam - dołączy do drużyny z aspiracjami mistrzowskimi, no ale nie o tym mowa, wracając - wiek + brak większej motywacji powoduje, że nie jest już topowym obrońcą na piłce, jak to było w latach poprzednich.
Nets w zasadzie są drużyną &quot;grającą najbardziej o nic&quot;, jak to określił kilka dni temu Marcin Juve. W ostatnim czasie zdarzają im się fajne występy, ale wygląda to tak: pick leci do Celtics, na PO i tak w zasadzie szans na słabym wschodzie nie ma (widzę co najmniej 10-11 lepszych/solidniejszych drużyn, a nawet jeśli udałoby się zaliczyć PO to skończyłoby się to zapewne jakimś sweepem od Cavs) więc zobaczymy tutaj zwyczajne granie dla grania. Brook Lopez to wciąż zawodnik uzdolniony ofensywnie, Tadek Young jest całkiem solidny, ale poza nimi.. cóż, Johnson były all-star, Jack to zawodnik solidny, ale imo nie starter dla poważnej drużyny (gra w niepoważnej, dlatego jest starterem ????). Reszta to nic innego jak przeciętność. Defensywa równie przeciętna co reszta rosteru, żeby nie powiedzieć - słaba. Średnio 102,6 PPG traconych, co daje nam 20 miejsce w lidze, sami zdobywają ledwie 95,8 PPG - 29 miejsce. Leży spacing, dużo izolacji, sporo grane na Brooka Lopeza i to mnie nieco martwi - w Suns nie wystąpi dzisiaj Chandler, ale liczę, że Len, który jest minimalnie, bo minimalnie, ale wyższy od Lopeza skutecznie wypełni rolę &quot;zawalidrogi&quot; dla Brooka.
Myślę, że Suns zwyczajnie zabiegają, zajadą Nets. Tempo gry zrobi swoje i jeśli nie będzie cegły to w pewnym momencie Nets padną. Zaważy fizyczność, imo kultura gry (która w Nets leży), motywacja, zwyczajne &quot;chce mi się bardziej&quot;. Moim zdaniem spokojnie można ładować złoto w Suns.
Brooklyn Nets - Phoenix Suns 2 @ 1,68 (Bet365) 94:91 ⛔
 
deepred 762K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Minnesota T&#39;wolves - Orlando Magic
Nikola Vucevic over 16 @1,85 betsson ✅✅
Mało skomplikowany bet. Towns owszem, jest utalentowany, ale z całym szacunkiem dla tego rookie to jeszcze nie ten poziom. Ostatnio ośmieszył go wręcz Okafor. Vucek wraca ostatnio do dobrej dyspozycji, dużo rzuca, może skuteczność jeszcze nie ta, ale ostatnio pokryta w meczu z Bostonem, który w pomalowanym dużo lepiej broni od Wolves. Gospodarze są bardziej ruchliwi na obwodzie, będą starali się zapewne odcinać Harrisa, czy Fourniera, a akcje izolacyjne dla Nikoli to jeden z dobrych sposobów na Wilki. Vucevic jest nie tylko graczem, czekającym w restricted area i w pomalowanym, ale bardzo dobrze czuje się na mid-range&#39;u, czyli na półdystansie. Jest bardzo skuteczny z dość dalekiego półdystansu, co jest bardzo dobrym prognostykiem przed tym spotkaniem. Jedna z ważniejszych opcji w ataku Magików. Ostatnio pokrył tę linię z Celtics mimo 6 fauli, więc z przyjemnością pobieram ten bet ponownie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
H 187

h778

Użytkownik
Nie do końca wiem czemu, ale mam przeczucie, że 76ers nie poddawali się, walczyli w ostatnich meczach do końca, ponieważ stali się pośmiewiskiem w całym Stanach. Dzisiaj goszczą na swoim parkiecie Lakersów, no lepsza sytuacja im się nie przydarzy, żeby udowodnić, że mają serce i jaja. Najlepiej byłoby zagrać jakiś plusik, ale ja zaryzykuję
LAL @ 76ers -1 2.05
Oczywiście, że zawodnicy się nie poddają, bo nie o to chodzi w tankowaniu. Coach Brown sprytnie oddawał mecze w końcówce przestając rysować zagrywki na Okafora. Broń skuteczna w 100%. Z jednej strony, dla wyboru w drafcie to właśnie dziś jest jeden z najważniejszych meczów, które powinni przegrać, ale mam przeczucie, że jednak 0-19 nie będzie. Ja gram na prowadzenie Sixers po trzech kwartach (1.95), ostatnio praktycznie co mecz odpuszczają dopiero w końcówkach. Szkoda że nie widzę nigdzie żadnej linii na Kobiego, szedłbym w over. ????
Spoko typem wydaje się +18.5 McColluma z Dallas, ale to poczekałbym na informację, czy Lillard zagra. Jeżeli nie, to zdecydowanie warto w to pójść.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Cz Liczę dziś na dobrą grę gospodarzy i zdecydowane zwycięstwo Spurs. Jest to ekipa o niebo lepsza od przyjezdnych z Milwuakee. Wystarczy przypomnieć bilans obu drużyn w ostatnich 10 spotkaniach. San Antonio - 8W-2L, a Milwuakee - 3W-7L. Wydaje się, że Parker i spóła nie powinni mieć większych problemów z ograniem Bucks. Ostatnie 4 starcia tych ekip to wygrane Spurs -32, -28, -6, -11. Nie widzę innego rozwiązania aniżeli zwycięstwo gospodarzy.


San Antonio - Milwuakee =&gt; San Antonio -5 =&gt; 1,29 ✅✅✅


Do Nowego Jorku przylatuje wesoła ekipa z Philadelphii, aby zebrać bęcki, przynajmniej tak mi się wydaje. Carmelo ma dziś wrócić po chorobie. Sixers ma bilans 1-18 zatem taka drużyna jak Knicks powinna ich śmiało ograć, co więcej goście grają b2b - ograli słabych Lakers.


New York - Philadelphia =&gt; New York -2,5 =&gt; 1,31 ✅✅✅


Ostatnie spotkanie, którym jestem zainteresowany jest Wizards z Lakers. Wall i jego koledzy pokazali ostatnio fajną grę z Cavs i wygrali z faworyzowanym rywalem, Los Angeles dalej grają piach, Kobe już myśli o emeryturze i widać, że w tym sezonie tankowanko podobnie jak w przypadku Phili. Chyba musiałoby nastąpić trzęsienie ziemi, żeby gospodarze dziś przegrali z tak słabym rywalem...


Washington - Los Angeles L =&gt; Washington -3,5 =&gt; 1,31 ⛔⛔⛔ mam nadzieję że ta żałosna drużyna nie wejdzie do play off



AKO =&gt; 1,29 x 1,31 x 1,31 =&gt; 2,22⛔⛔⛔



Na singla dorzucam starcie LA Clippers z Indiana. Nie wierzę tu w niski wynik. Obie drużyny usposobione ofensywnie, LAC momentami grają tak żałośnie w obronie, że po prostu brak mi słów. Indiana natomiast w tym sezonie obniżyła skład i gra szybko i skutecznie. Ostatnie mecze to 95, 112, 123, 123, 104, 107. LAC natomiast w ostatnich meczach tracili między 90-100 punktów m.in Minnesota -99, New Orleans - 90, Jazz -102, Blazers - 87. Czyli jeśli takie drużyny kręciły się koło 100 to tym bardziej ofensywnie grające Pacers - ich nazwa w tym momencie doskonale odwzorowuje ich styl gry w tym sezonie powinna wykręcić liczby powyżej 100, gdzie robi to systematycznie.
Nawet patrząc na poprzednie 2 sezony gdzie Indiana grała zdecydowanie wolniej mecze obu ekip kończyły się zdobyczami na poziomie 205, 198, 199, 202. Tym razem liczę na zdecydowanie więcej bo tempo gry powinno być wysokie...


Los Angeles C - Indiana =&gt; Over 204 =&gt; 1,96 ⛔⛔⛔
 
chamberlain 459,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
New York Knicks - Philadelphia 76ers
Kristaps Porzingis over 10.0 zbiórek @ 1.85 Zwrot
Unibet
Porzingis okrzyknięty został już przez Melo jego następcą, nie wiem czy nie za szybko ten entuzjazm, ale jak na razie chłopak radzi sobie bardzo dobrze. Dzisiaj spotkanie przeciwko Sixers, nie wiadomo czy Melo zagra, ale Porzingis swoje minuty powinien dostać, na przeciwko niego zagra Okafor, czyli również debiutant w tym roku, na pewno obaj powalczą, by pokazać się z jak najlepszej strony, jeśli Kristaps dostanie z 35 minut to linie powinien spokojnie pokryć, w tym sezonie zdobywa średnio 9.3 zbiórki na spotkanie.
Atlanta Hawks - Toronto Raptors
Al Horford over 15.5 punktów @ 1.85 ⛔
Unibet
Atlanta gra w kratkę, dzisiaj na ich drodze staje Toronto i szczerze żadnego handi w tym spotkaniu bym nie grał, warto jednak według mnie skupić się na Horfordzie. Al powinien dostać dzisiaj sporo minut, udział Splittera stoi pod znakiem zapytania, dodatkowo na przeciwko niego nie zagra w tym meczu Valanciunas, który nie jest obecny już od pewnego czasu, Horford zdobywa średnio 16.0 punktów na mecz, dzisiaj też powinien pokryć tą linię.
Dodatkowo bez analizy:
Marcin Gortat over 12.5 punktów @ 1.85 Unibet ✅
Blake Griffin over 26.0 punktów @ 1.85 Unibet ⛔
DeMarre Carrol over 13.5 punktów @ 1.85 Betsson ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 0

Usunięty użytkownik 118192

Gość
Mecz: Washington Wizards - Los Angeles Lakers
Typ: Marcin Gortat over 12,5pkt✅✅✅18 pkt Marcina, po Wallu najlepszy strzelec Wizards. Wynik meczu zaskakujący, ale hajs się zgadza ????
Kurs: 1.85 (betsafe)

Typ jak dla mnie na grube granie w singlu. Oglądałem wczorajszy mecz Washington z Clipersami i Gortat szczególnie w 1 kwarcie wyglądał bardzo fajnie. Jego aktywność pod koszem zaowocowała 15 punktami i 11 zbiórkami grając lekko ponad 32 minuty, przy średniej 11.6 rzuconych punktów w tym sezonie i dlatego spodziewam się overa w tym zakładzie. Kontuzja Nene zmniejsza możliwość wrzucania Gortata na ławkę w czasie spotlkania, dobry wczorajszy mecz całego zespołu, powrót do swojej hali i słaby przeciwnik - to moi dzisiejsi sprzymierzeńcy. Nie będę wróżył z fusów i nie powiem, że po tej wygranej z Cleveland Czarodzieje pójdą nagle do przodu, ale grając z ostatnimi w dywizji Lakersami punkty powinny sie wrzucać same - przecież w każdym spotkaniu tracą ich ponad 100! ;)
Aż chętnie obejżę dzisiaj całe spotkanie ????
Powodzenia! ????
 
weed233 854

weed233

Użytkownik

John Wall over 7.5 asists @1.87 Betano ✅ 11 AST

za niska Linia, John w karierze ma srednia 8.6 APG a w tym sezonie tylko 7.7 APG
Wczoraj fenomalny występ przeciwko Cavs (35 pts, 10 ast, 5 stl)
Dziś rywalem Lakersi, którzy są jedną z gorzej broniących ekip i dostają sporo asyst (27 wynik w lidze jesli mnie pamiec nie myli)
Rozgrywający Wizards przeciwko Lakersom kręci świetne cyferki :
2014/2015 - 14.5 AST
2013/2014 - 11.5 AST
2012/2014 - 16.0 AST
2011/2012 - 9 AST
2010/2011 - 14 AST
Tak więc pokrywał on dzisiejszym linie w prawie każdym spotkaniu z Lakersami. Tak super podający jak John powinien tą linie dziś wykręcić ze spokojem i typ pobieram.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kd35 156

kd35

Użytkownik


Wizards -9,5 @1,83 Bet365

Obydwie druzyny za b2b ale podejda do tego meczu w calkowicie odmiennych nastrojach. Wizards po zwyciestwie z Cavs i bardzo zacietym meczu z Raptors chyba wracaja na wlasciwe tory, pomimo tego, ze relacje na linii trener-zawodnicy raczej nie ulegly poprawie. Wczorajsze zwyciestwo naprawde moze napawac optymizmem m.in dlatego ze zostalo osiagniete na wyjezdzie.
Z drugiej strony Lakers z bilansem 2-15...i w tym miejscu mozna by tak naprawde skonczyc ta analize bo owy bilans idealnie oddaje poziom gry zespolu z LA. Mysle, ze wczorajsza porazka z 76ers i 4/17 za 3 Bryanta przelala czare goryczy i zlikwidowala resztki nadzieji na cos wiecej niz tylko tankowanie w tym sezonie.
Nie widze zbytnich szans na nawiazanie dzis walki z Wizards, mimo ze oni tez maja pewne problemy. Co do statystyki dotyczacej mojego typu:
Liczba pkt ktorymi Lakers przegrywali na wyjezdzie: 12,12,34,19,8,2,13,4,18
Jak widac w 6 na 9 moj typ bylby rozliczony na plus ale te 3 mecze zakonczone strata mniejsza niz 10 pkt to mecze z druzynami mimo wszystko gorszymi od Wizards (Magic, Knicks, Mavericks).



76ers +8,5 @1,86 Bet365
under 192,5pkt @1,90 Bet365

W ostatnim czasie mozna zauwazyc pewna poprawe w grze zaspolu z Philadelphii i nie chodzi tu o to ze wygrali z Lakers ale o to, ze w wielu meczach z mocniejszymi rywalami niz ten wczorajszy potrafili nawiazac wyrownana walke. Liczba pkt ktorymi 76ers przegrywali na wyjezdzie: 8,2,4,5,5,25,9,17,6,4,17. Widać, że wyjazdy im niestraszne i mimo, że wszystkie mecze były przegrane to w kilku przypadkach było bardzo blisko aby ten bilans nie byl tak tragiczny jak jest teraz.
Knicks ostatnio zaliczyli 4L streak i na pewno jedna z najbardziej niepokojących rzeczy byly czeste przestoje w grze ofensywnej.
O ile 76ers na wyjazdach pozostawiali po sobie dosc dobre wrazenie to Knicks u siebie mocno zawodza. Wygrali zaledwie 3 na 9 meczow rozegranych w MSG. Zespol z NY przyzwyczail w tym sezonie, ze jezeli juz wygrywa to nie jest to wygrana wieksza niz 8 pkt (wyjatkiem jest pierwszy mecz sezonu z Bucks wygrany 25pkt).
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik

Indiana Pacers win @2,05
Indiana Pacers -4,5 @2,75


Indiana Pacers over 101,5 pkt @1,88


https://twitter.com/DanWoikeSports/status/672147295475916800
Jak na razie mamy taką informację, ale myślę, że CP3 dzisiaj nie wystąpi. Oczywiście trzeba czekać na potwierdzenie tej informacji, ale...
Bez niego Clippersi zdecydowanie tracą na jakości, bo zostaje tylko Blake, Reddick i ewentualnie Jordan. W 3 spotkaniach bez swojego rozgrywającego ponieśli 2 porażki: polegli we własnej hali z Rockets i w Phoenix, wygrywając za to 1 spotkanie w Los Angeles z Pistons, ale myślę, że gdyby nie niesamowity mecz Crawforda, nie byłoby o co walczyć. Poza tym jak na razie Clippers po prostu grają mocno średnio, mając takiego monstera jak DeAndre na tablicach a przy nim Griffina, plasując się w top 5 jeśli chodzi o najniższą średnią liczbę zbiórek na mecz po prostu nie wypada. W spotkaniu z Portland jednak Jordan pokazał klasę, 18 pkt + 24 zbiórki, więc można powiedzieć, że powoli idzie to w niezłym kierunku. Dzisiaj jednak do Staples Center zawitają zawodnicy Pacers, którzy w ostatnich dniach zdecydowanie się wyróżniają, zwłaszcza stabilną formą. Gdyby nie minimalna porażka w Chicago, dzisiaj gracze Clippers mieliby do czynienia z drużyną która do Los Angeles zawitałaby z liczbą 9 zwycięstw z rzędu. Jest świetny poziom w ofensywie, jest silny defense. Martwi jedynie pomalowane, gdzie niestety rywale zbierają za dużo i jeśli uda im się poprawić w tej materii, to może być to naprawdę drużyna z aspiracjami nawet na finał konferencji w tym sezonie. Z przyjemnością można oglądać grę zwłaszcza Paula George&#39;a, ale reszta drużyny także nie odstaje. Dodatkowo niezłe wsparcie z ławki i tak zawodnicy z Indianapolis z dnia na dzień prezentują się coraz lepiej, złapali rytm i można mówić, że w ostatnim tygodniu nie mieli trudnego kalendarza, ale przecież Bulls czy Wizards to nie są słabe ekipy i jednak trzeba szczerze przyznać drużynie Franka Vogela, że w ostatnim okresie czasu prezentują najlepszą koszykówkę na Wschodzie. W starciu z Clippers według mnie mają sporą okazję do podtrzymania passy 5 zwycięstw z rzędu. Jedyną receptą na George&#39;a będzie tutaj Blake, ale myślę, że z aktualną dyspozycją lidera drużyny z Indianapolis nikt nie dałby sobie z nim rady. Stawiam dzisiaj na zwycięstwo Pacers, bo jednak porównując aktualną formę obu drużyn, nie dość, że goście wyglądają lepiej, to nie mają problemów z urazami, co także pomaga łapać coraz to lepszy rytm.
Dodatkowo:

Paul George over 27 pkt @1,90


DeAndre Jordan over 12,5 zbiórek @1,83
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Indiana Pacers (11-5) @ Los Angeles Clippers (10-8) kurs 2.05 całoroczny. ✅✅ Dobrze zainwestowane pieniądze

Super kurs moim zdaniem. Indiana z serią 6 zwycięstw z rzędu Clippersi 3. Generalnie staram się nie stawiać zakładów związanych z drużyną z miasta aniołów, ponieważ jest to drużyna, która potrafi z każdym wygrać, jak i przegrać, ale tym razem zrobię wyjątek. Dlaczego? Bo znów jest to mecz typu drużyna vs indywidualności. W Clippersi mają tak samo dobry, co niestabilny emocjonalnie roster. O zgraniu można mówić tylko w przypadku Griffina i Chrisa Paula. Reszta to zawodnicy, którzy chyba nie do końca wiedzą co mają robić na boisku. Nie wiem czy to przez brak kompetencji Doca Riversa (sympatyczny, ale nie wybitny trener), czy przez robienie miejsca dla trochę despotycznego Blake&#39;a Griffina. Clippersi to taki zespół, który mówiąc kolokwialnie &quot;obsrywa się&quot; gdy czuje nóż na gardle. Poza tym Chris Paul ma jakiś uraz żeber i nie wiadomo, czy w ogóle zagra.

Indiana - solidny zespół na czele ze świetnie grającym liderem Paulem Georgem. Ich gra wygląda na poukładaną i przemyślaną. W listopadzie zanotowali tylko dwie porażki z drużynami, które mają aspiracje mistrzowskie tzn Bullsami (moim zdaniem bez szans na mistrzostwo, ale aspiracje mogą sobie mieć) i Cavsami (realne szanse na mistrzostwo) na ich parkietach.

Myślę, że kluczem do zwycięstwa w tym meczu będzie konsekwencja i stabilniejsze głowy koszykarzy z Indianapolis. Przewiduję, że do pewnego momentu wynik będzie na styku, ale mogą przydarzyć się jakieś nieudane akcje ekipie z LA, pare głupich rzutów i cały domek z kart runie. Szansę oceniałbym na 70/30 dla Idiany, Clippersi mogą wygrać jedynie wtedy, gdy PG będzie miał słabszy dzień, a Blake Griffin , albo Chris Paul dzień konia. To, że gramy w Staples Center nie ma raczej dużego znaczenia, ponieważ w tym sezonie ciężko stwierdzić, że jest to twierdza nie do zdobycia.

Myślę, że w stosunku kurs-prawdopodobieństwo jest to najlepszy bet na dzisiejszą noc z NBA.

MasaSkilli uprzedziłeś mnie, pół godziny pisałem tę analizę :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik

Wizards -9,5 @1,83 Bet365
Obydwie druzyny za b2b ale podejda do tego meczu w calkowicie odmiennych nastrojach. Wizards po zwyciestwie z Cavs i bardzo zacietym meczu z Raptors chyba wracaja na wlasciwe tory, pomimo tego, ze relacje na linii trener-zawodnicy raczej nie ulegly poprawie. Wczorajsze zwyciestwo naprawde moze napawac optymizmem m.in dlatego ze zostalo osiagniete na wyjezdzie.
Z drugiej strony Lakers z bilansem 2-15...i w tym miejscu mozna by tak naprawde skonczyc ta analize bo owy bilans idealnie oddaje poziom gry zespolu z LA. Mysle, ze wczorajsza porazka z 76ers i 4/17 za 3 Bryanta przelala czare goryczy i zlikwidowala resztki nadzieji na cos wiecej niz tylko tankowanie w tym sezonie.
Nie widze zbytnich szans na nawiazanie dzis walki z Wizards, mimo ze oni tez maja pewne problemy. Co do statystyki dotyczacej mojego typu:
Liczba pkt ktorymi Lakers przegrywali na wyjezdzie: 12,12,34,19,8,2,13,4,18
Jak widac w 6 na 9 moj typ bylby rozliczony na plus ale te 3 mecze zakonczone strata mniejsza niz 10 pkt to mecze z druzynami mimo wszystko gorszymi od Wizards (Magic, Knicks, Mavericks).

76ers +8,5 @1,86 Bet365
under 192,5pkt @1,90 Bet365
W ostatnim czasie mozna zauwazyc pewna poprawe w grze zaspolu z Philadelphii i nie chodzi tu o to ze wygrali z Lakers ale o to, ze w wielu meczach z mocniejszymi rywalami niz ten wczorajszy potrafili nawiazac wyrownana walke. Liczba pkt ktorymi 76ers przegrywali na wyjezdzie: 8,2,4,5,5,25,9,17,6,4,17. Widać, że wyjazdy im niestraszne i mimo, że wszystkie mecze były przegrane to w kilku przypadkach było bardzo blisko aby ten bilans nie byl tak tragiczny jak jest teraz.
Knicks ostatnio zaliczyli 4L streak i na pewno jedna z najbardziej niepokojących rzeczy byly czeste przestoje w grze ofensywnej.
O ile 76ers na wyjazdach pozostawiali po sobie dosc dobre wrazenie to Knicks u siebie mocno zawodza. Wygrali zaledwie 3 na 9 meczow rozegranych w MSG. Zespol z NY przyzwyczail w tym sezonie, ze jezeli juz wygrywa to nie jest to wygrana wieksza niz 8 pkt (wyjatkiem jest pierwszy mecz sezonu z Bucks wygrany 25pkt).
Same liczby nie grają, a mecz meczowi nierówny. Trochę brak analizy w Twoich &quot;analizach&quot;. Zgodzę się jedynie co do typu na Wizards. Nie to, że Washington gra jakoś wspaniale, bo nie oszukujmy się, gdyby nie doskonały mecz Walla i tragiczny Love&#39;a to wynik wyglądałby nieco inaczej. Oczywiście nie mówię, że nie zasłużyli na zwycięstwo, bo po serii przegranych należał im się win ;) Szczególnie, że po sromotnej porażce z Celtics; z Toronto zagrali dużo lepiej. Co do Lakersów no to nie trzeba komentować. Żenada - to chyba jedyne słowo, które mi tu pasuje. Nic się nie zmieni, bo nie mają po co zmieniać i jeśli zakończą sezon z 10-15 zwycięstwami to będzie ogromny sukces.
Co do Knicksów to idę w drugą stronę. Philadelphia - brawo, przełamali się, ale jak wczoraj pisałem, niewiele to zmieni moim zdaniem. Wygrali mecz, bardzo dobrze. Należało im się, bo po prostu zagrali lepiej spośród tych 2. beznadziejnych drużyn. Dzisiaj nie daję im jednak większych szans. Wraca Melo, nie to żeby jakoś strasznie ostatnio błyszczał na parkiecie, ale zawsze to gwiazda drużyny, która rzuca swoją ilość punktów, a do tego przyda się wysoki zawodnik do obrony kosza przed Okaforem, a także do zbierania piłki. Knicksi 4-game losing streak i wiadomo, że tego meczu nie przegrają. Ja jednak idę dalej i gram -5 na nich po kursie 1.50. Różnica 5. oczek to linia spokojnie do pokrycia jak dla mnie, bo New York dziś będzie, a raczej powinien od początku prowadzić grę. Popełniają mało strat chociaż ostatnio to się lekko pogorszyło. Do tego na linii cała drużyna rzuca jak natchniona. Moim zdaniem zobaczymy dziś sporo fauli ze strony 76rs co będzie sprzyjało wynikowi. Co tu dużo mówić, 76rs; podobnie jak Lakersi muszą się z tym liczyć, że wygranie 10-12 spotkań będzie sukcesem. Mam nadzieję, że Galloway zagra dziś lepiej, bo chłopak ma super rzut za 3 i musi to wykorzystywać. Knicks zagrali bardzo dobry mecz z Rockets. Przyjemnie się to oglądało i bach, wszystko się posypało. Końcówka i dogrywka nie wymagają komentarze, bo jeśli wygrywa się 14. punktami w 4. kwarcie i pozwala się przeciwnikowi na doprowadzenie do dogrywki no to wiadomo jak musiała wyglądać ich gra. Dziś takiego scenariusza nie przewiduje, bo jak już sobie wypracują tę przewagę to nauczeni błędem z ostatniego meczu nie pozwolą na taki run graczom Philadelphii.
Pograłem tripel
Knicks(-5) 1.50
Atlanta (+1.5) 1.50
Charlotte(+12.5) 1.50
Bet365
Co do pozostałych, nieszczególnie chce mi się pisać analiz, które sobie opracowałem. Z tego co tu wywnioskowałem to ten kuponik powinien wejść więc polecam i życzę powodzenia. ;)
EDIT: Okafor zawieszony na 2 mecze i dziś nie zagra. Knicksów już rozliczam na plus więc zostaje Charlotte i Hawks ;)
 
insaider 32

insaider

Użytkownik
Charlotte Hornets - Golden State Warriors over 208.5 pkt @1.91 Betsson
W Charlotte spotkają się dziś niepokonani i śrubujący rekord Warriors i miejscowi Hornets. Stylu GSW nie trzeba chyba nikomu przedstawiać-koszykówka nowoczesna,ofensywna,dzięki której drużyny grające z nimi (może poza Utah) zmuszone są iść na wymianę ciosów. To woda na młyn dla drużyny z Oakland,która raz po raz karze przeciwników trójkami czy błyskawicznymi akcjami za 2 punkty. Statystycznie GSW wygląda kapitalnie : średnia zdobywanych punktów to 115,na wyjazdach jest jeszcze nieznacznie większa -117. Tracą z kolei średnio 100 pkt na mecz (na wyjazdach 105). Czysto statystycznie ze strony GSW over wygląda więc na prawdopodobny. Co z Charlotte? Oni z kolei w dwóch meczach we własnej hali pod rząd nie zdobywali zbyt wielu punktów i tu liczę na przełamanie. Na początku sezonu pokazali,że potrafią zdobywać punkty i będą liczyć się w walce o awans do play off. Średnio zdobywają u siebie 106 punktów , tracą natomiast 97, Tu tak kolorowo już nie jest ???? . Moim zdaniem jednak dziś stracą ich dużo więcej,dojdzie do szybkiej wymiany ciosów a linia 208.5 pkt jest spokojnie do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom