>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2015

Status
Zamknięty.
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dallas Mavericks
: Houston Rockets
: Handicap ( 0 : 5.5 ) 2 @1.91 Betsson

✅
Houston nie bronili, nie bronią i wydaje się, że nagle nie zaczną bronić. Mindset to takie popularne i często używane słowo przez obywateli USA. Dobre nastawienie prowadzi do pozytywnych rzeczy, a gracze z H-Town na pewno nie są nastawieni na obronę. Jak mówi stare powiedzenie ‘Atak wygrywa mecze, a obrona mistrzostwa’. To wszystko sprawia, że na obecną chwilę Rockets mogą tylko śnić o jakichkolwiek sukcesach, ale pojedyncze spotkania takie jak z Mavs mogą wygrywać. Dziś zastanawiałem się kto jest motywatorem w szatni Rakiet? Harden? Howard? No way! Gdybym siedział w lockeroomie z tymi Panami nie ma szans aby któryś potrafił mnie zmotywować do wzmożonego wysiłku. Bardzo dobrzy defensorzy jak Ariza czy Beverley nie pociągną całego zespołu. Bardzo blado wygląda Brewer który w poprzednich sezonach naprawdę fajnie wypadał w defensywie. O tym jak broni Brodacz pisać nie trzeba bo chyba każdy z nas wie. Dziś prawdopodobnie nie wystąpi Howard, ale czy jest to jakieś duże osłabienie? Dwight to wciąż niezły obrońca w pomalowanym i z pewnością rywale czują do niego respekt, ale nie dominuje on już jak kiedyś. Dodajmy do tego, że praktycznie nie jest on wykorzystywany w ataku.



Jeśli chodzi o Mavs to są oni pozytywnym zaskoczeniem tych rozgrywek. Mało kto spodziewał się, że będą oni w stanie notować takie niezłe wyniki. Mimo wszystko mają teraz oni bardzo brutalny kalendarz podczas którego przegrali 4 z 6 spotkań. Thunder, Grizzlies, Spurs i Kings to drużyny które poradziły sobie z Rumakami. Natomiast wygrali oni z przeciętnymi Nuggets i po dogrywce uporali się z PTB. Fajnie prezentuje się s5 drużyny z Dallas. Odżył D Will, Dirk gwarantuje stały przyzwoity poziom, ZaZa robi to czego się od niego wymaga, a Matthews jest zawsze groźną bronią. Gdy do pełni zdrowia wróci Parsons to naprawdę będzie się kogo bać.

Wydaje się, że zawodników trenera Carlisle czeka łatwe zadanie, ale według mnie zawodników z Houston będzie dziś stać na postawienie się. Widać u nich lekką poprawę gry. Wygrali 3 spotkania z 4 i chociaż rywale nie byli wymagający to w końcu gra ofensywna może się podobać. Notują oni 111.3 PPG podczas tych 4 meczów. Atak jest o wiele bardziej zbilansowany. Przynajmniej pięciu graczy zanotowało podwójną zdobycz punktową w ostatnich 3 spotkaniach, a rezerwy notują 42.3 pkt na mecz. Skoro Dallas byli dogiem +5.5 na wyjeździe i wygrali na terenie Rockets to mam nadzieję, że dziś Rakiety w takiej samej sytuacji pokryją przynajmniej handicap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
@ kabacik
Eh, jakie znowu pułapki? Analizuj, myśl, obserwuj, a nie sugeruj się zmianami linii o 1-2 punkty. Pułapki to ściema i nie warto tego brać pod uwagę tak samo jak h2h sprzed 10 lat, bo nie ma to żadnego znaczenia.
Moją odpowiedzią niech będą wyniki dzisiejsze ???? z Memphis się pomyliłem, owszem, zdarza się. Natomiast Blazers, zupełnie planowo, spodziewałem się tego ???? No offence Kolego, ale już Ty się nie martw o moje analizy i obserwacje, bo właśnie z nich wynikało, że nigdy w życiu bym nie zagrał tej nocy na Indianę i OKC ;) Co do Spurs, to już przyznałem się do błędu, zdarzają się takie pomyłki (typ na Memphis był moim błędem, natomiast linia i kurs na Spurs sporą pomyłką Vegas). Pozdrawiam ????

Edit: Widzę, że źle przekopiowało kogo zacytowałem. Oczywiście to jest moja odpowiedź do JacusKrzynowek.
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Panowie jakich kursów spodziewacie się na jutrzejszy mecz Toronto Raptors z Golden State Warriors?
Czy ktoś próbuje wytypować pierwszą porażkę Mistrza?
W moim odczuciu albo Toronto albo Indiana zakończy ta historyczna serie graczy z Oakland?
 
chamberlain 461,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Washington Wizards - Phoenix Suns
John Wall over 20.5 pkt @ 1.85 Unibet ⛔
Ciężko będzie dzisiaj Czarodziejom, do gry dalej w pełni sprawny nie jest Nene i nie wiadomo czy wystąpi w dzisiejszym meczu, do tego z powodów osobistych do Polski na jakiś czas wrócił Gortat, więc pod koszem nie jest za ciekawie. Zapewne więcej rzutów dzisiaj przejmą na siebie Wall i Beal, dlatego próbuję overu tego pierwszego. John do tej pory zdobywa średnio 18.4 pkt na mecz, w ostatnich dwóch spotkaniach przeciwko Cleveland i Lakersom rzucił odpowiednio 35 i 34 pkt, dzisiaj nie spodziewam się aż takiego wysokiego wyniku, ale przy obecnej sytuacji 21 pkt powinien osiągnąć.
Detroit Pistons - Milwaukee Bucks
Greg Monroe over 16.0 pkt @ 1.90 Unibet ⛔
Historia krótka i dobrze znana, zawodnicy lubią grać przeciwko swoim dawnym zespołom i zazwyczaj dają z siebie tyle ile tylko mogą, dzisiaj Monroe wraca do hali Detroit i mam nadzieję, że zaprezentuje się jak najlepiej. Do tej Greg zdobywa średnio 15.7 pkt na mecz, na początku sezonu dostawał większą ilość minut i podaną linię przekraczał dość często, ostatnio trochę mniej minut, ale mam nadzieję, że w tym meczu trener da mu pograć, jeszcze rano zagrałem linię 14.5 pkt w naziemnym, teraz jak widać Unibet daje nam już 16.0 pkt.
Dodatkowo bez analizy:
New York Knicks - Brooklyn Nets
Kristaps Porzingis over 9.5 zbiórek @ 1.85 Unibet ✅
Dallas Mavericks - Houston Rockets
Houston Rockets @ 2.70 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Dziś polecam kolejny z typów, który zwykłem grywać. Według podobnego schematu co zawsze ????

Czyli, chcąc nie chcąc:

New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers typ: Pelicans +6,5 pkt kurs: 1,62 ✅ Zgodnie z planem, przyznam szczerze ;)

Do Nowego Orleanu, który ma bilans 4-15, przyjeżdża pretendent do tytułu Cavaliers, z bilansem 13-5 i co się dzieję... Cleveland mają kurs aż 1,46-49 ???? linia -4,5 lub -5?! Ja bym na to nie postawił złamanego grosza. Za to na Pelicans owszem ????

Teoretycznie mógłbym już zakończyć moją krótką analizę. Nie napiszę żadnych sportowych argumentów przemawiających za Nowym Orleanem, faworytem jest Cleveland, to jasne. Jednakże według mnie Pelicans mogą to nawet wygrać, a pokryć taki spread z całą pewnością ???? Pułapka, trap game etc. You name it ???? Kurs na Cavs - too good to be true, ja bym się w to nie pakował.

Polecam mój typ na dodatnie handi Pelicans, ja gram bezpiecznie +6,5 pkt, kurs może być ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dl13 435

dl13

Użytkownik
Ja na dzisiaj dubelek, i znowu różnię się zdaniem ????
Cavs - NOP 1.50 ⛔ 108:114 po dogrywce
Cavs w optymalnym składzie, co prawda mecz wyjazdowy, ale są zdecydowanie w cieniu GSW w tym sezonie, i mało kto patrzy optymistycznie na możliwość zdobycia przez nich tytułu (z resztą chyba póki co słusznie, zobaczymy co będzie jak wróci KI). NOP gra zdecydowanie niżej niż wszyscy oczekiwali, Davis i jego sinusoida formy wcale mnie nie przekonują, a Cavs może do San Antonio brakuje, ale chcą tworzyć pełen kolektyw. Ostatnio wpadka z Waszyngtonem, dzisiaj sobie na to nie pozwolą, Cavs da rade!

Rockets - Dallas 1.44 ⛔ 100:96Rakiety to jakaś porażka, Harden szuka formy na imprezach, Howardowi zalezy, ale nie idzie, a cała Ci ludzie wgl nie tworzą drużyny, nie widać tam chemii, chęci wygrywania, czy chociażby jednego jaja... Jak oglądam ich mecze to przysłowiowy **** mnie strzela, na to nie da się patrzeć, chyba że akurat Harden trafi dzień konia. Więc znowu mamy drużynę zależną od jednego zawodnika, a Dallas powoli wróciło z dalekiej podróży, chłopaki cieszą się koszykówką i walczą w każdym meczu do końca, dzisiaj powinni obronić swój teren! ????

AKO. 2.16 ⛔ ⛔
dawno tak źle nie było ;o
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
olympiakos 0

olympiakos

Użytkownik
JOHN WALL OVER 19.5 1.80 STS
Dzisiejszej nocy Washington Wizards na swojej hali będą podejmować Phoenix Suns.
Wizards bez Nene , Gortata co oznacza że więcej szans na punkty dostanie Wall który w ostatnich dwóch meczach punktował 35 pkt przeciw Cleveland oraz 34 pkt przeciw Lakers choć oba spotkania były dzień po dniu, w meczach tych rzucał odpowiednio ze skutecznością 58.3% oraz 57.9%. .Na dodatek Suns lubią grać ofenywnie co może doprowadzić do dziur w ich obronie i okazje dla Walla.
 
ajgro 55

ajgro

Użytkownik
Panowie na Ónibecie zauważyłem zakład w meczu Wizards - Suns na zbiórki Gortata poniżej 9,5 @ 1.85, z tego co wyczytałem na Onecie to Marcin opuści trzy najbliższe mecze plus ten z Suns, gdyż leci do PL bo jego mama jest poważnie chora. Więc nie wiem czy to onet dał plamę czy óni? Ktoś coś wie? Rotoworld też pisze, że Gortata nie będzie.
 
weed233 854

weed233

Użytkownik

LeBron James over 25.5 @1.87 Betano ✅ 37 PTS

Cavs przyjezdzaja do Nowego Orleanu, wiec hala w której LeBron grać lubi
przeciwko Pelicans w tamtym sezonie 41 i 32 pts
Cavaliers ostatnio dość wyraźna i zaskakująca porażka, więć podrażniony król dziś powinien wjeżdzać w rywali, Pelicans fatalna obrona + match-up z Gee, co prawda nie jest to zły defensor ale moim zdaniem nie aż tak aby zatrzymać LeBrona
dodatkowo też dziś w ofensywie ograniczony będzie Love ze względu na match-up z Davisem, więc spodziwam się dziś wielu punktów gracza z numerem #23
Dodatkowo :
J.R Smith over 13.5 @2.00 Betano ✅ 18 PTS
John Wall over 8.5 ast @2.00 Betano ✅ 9 AST
NY Knicks vs BKN Nets over 191.5 @1.90 bet365 ✅ 108-91
Cavaliers @1.50 bet365​
⛔ 108-114 (105-105)
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
olympiakos 0

olympiakos

Użytkownik
Panowie na Ónibecie zauważyłem zakład w meczu Wizards - Suns na zbiórki Gortata poniżej 9,5 @ 1.85, z tego co wyczytałem na Onecie to Marcin opuści trzy najbliższe mecze plus ten z Suns, gdyż leci do PL bo jego mama jest poważnie chora. Więc nie wiem czy to onet dał plamę czy óni? Ktoś coś wie? Rotoworld też pisze, że Gortata nie będzie.
Óni dało plamę ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
John Wall over 20 pts @ 1,90 w Óni ⛔ 17 pkt
Sprawa prosta, nie ma Gortata, Nene czy Humpa. Jasiek powinien zagrać dużo minut. Ostatnio gra więcej minut niż zazwyczaj. Ostatnie trzy mecze to średnio 39 minut / mecz i przełożyło się to 35 i 34 pkt w ostatnich dwóch meczach. Dziś może być podobnie bo Suns bardzo słabo bronią guardów rywali. Dość powiedzieć, że to najgorsza drużyna jeśli chodzi o obronę backourtu rywali i guardzi rywali zdobywają średnio ponad 50 pkt/mecz! Dodatkowo wiadomo jak grają Słoneczka. Trochę small ballu, szybkie akcje. Knight i Bledsoe dużo punktują, więc liczę tutaj na pojedynek strzelecki dwójek Wall/Beal - Knight/Bledsoe.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik

Joe Johnson over 11,5 pkt @1,71 3/9 FG

Na szybko, bo mecz już niedługo startuje. Matchup vs Melo bardzo pasuje Johnsonowi, zawsze nieźle punktuje przeciwko gwiazdorowi Knicks. Wiadomo, lata mijają, ale spokojnie dzisiaj jest w stanie wykręcić 12 oczek, jeśli nie więcej. Na 10 spotkań vs Carmelo, 9 razy over, jeden wyjątek, jak to się mówi, potwierdzający regułę. Joe w sezonie średnio 11,2 pkt na mecz, więc linia bardzo przyjemna. Leniuch Carmelo powinien dać porzucać 34 letniemu weteranowi.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Coś cicho dzisiaj, więc zacznę dyskusję. Ogólnie to sporo fajnych meczy, aż kusi żeby coś pograć praktycznie w każdym. Pierwsza moja propozycja może dla niektórych wyda się ryzykowna, mianowicie Clippers.

Magic @ Clippers
Clippers win 1.71 Pinnacle ✅
Wysoki kurs jak na nich, spowodowany brakiem Paula oraz Redicka. Jednak w mojej ocenie wciąż powinni poradzić sobie z bądź co bądź przeciętną drużyną Magic. Orlando w trakcie serii 5 wygranych, ale głownie z przeciętniakami, ostatnio z Utah bez Goberta. Jest to teraz druga najdłuższa seria w lidze, i wydaje mi się że zostanie dziś przerwana. 5 to już dużo jak na Orlando;) LAC to jednak drużyna typowana jako jeden z kandydatów do mistrzostwa, grają u siebie, mieli dwa dni przerwy. Myślę że popracowali trochę nad swoją grą, bo powoli widać u nich poprawę. Ostatni mecz przegrany z gorącą ostatnio Indianą (ale o tym niżej ???? ), ale przedtem trzy pewne wygrane i lepsza gra całego zespołu. W porównaniu z początkiem sezonu zaczynają grać lepiej, teraz dobry mecz na zaczęcie jakiegoś winning streaku, bo czołówka zachodu zaczyna uciekać.
Pacers @ Jazz
Pacers win 1.79 Marathon ⛔

Drugi typ to Indiana. Paul George ma wystąpić, niepewny za to jest występ Ellisa, ale on jak do tej pory nie ma aż takiego znaczenia dla Pacers jak się spodziewano. Większą rolę za to odgrywa CJ Miles, z którym George tworzy zabójczy duet.
Głównie upatruję tu value przez kontuzję Goberta, bo bez niego gra Jazz zupełnie się nie klei. Mam nadzieję że klasowy zespół jak Pacers będzie umiał to wykorzystać. Na ostatnie 10 meczy przegrali zaledwie 2 razy. Chociaż Jazz u siebie potrafią sprawić trochę kłopotów, to jednak myślę że bez swojego najlepszego obrońcy nie są w stanie pokonać szybkich Pacers.
Oprócz tego fajnie wygląda Portland, Cleveland i hc +7,5 na Raptors. Już o 19 mecz &quot;na szczycie&quot; Denver - Phila, myślę że będzie dużo szalonej koszykówki a to zawsze sprzyja graniu live. Powodzenia wszystkim ????​
 
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Coś cicho dzisiaj, więc zacznę dyskusję. Ogólnie to sporo fajnych meczy, aż kusi żeby coś pograć praktycznie w każdym. Pierwsza moja propozycja może dla niektórych wyda się ryzykowna, mianowicie Clippers.
Magic @ Clippers
Clippers win 1.71 Pinnacle
Wysoki kurs jak na nich, spowodowany brakiem Paula oraz Redicka. Jednak w mojej ocenie wciąż powinni poradzić sobie z bądź co bądź przeciętną drużyną Magic. Orlando w trakcie serii 5 wygranych, ale głownie z przeciętniakami, ostatnio z Utah bez Goberta. Jest to teraz druga najdłuższa seria w lidze, i wydaje mi się że zostanie dziś przerwana. 5 to już dużo jak na Orlando;) LAC to jednak drużyna typowana jako jeden z kandydatów do mistrzostwa, grają u siebie, mieli dwa dni przerwy. Myślę że popracowali trochę nad swoją grą, bo powoli widać u nich poprawę. Ostatni mecz przegrany z gorącą ostatnio Indianą (ale o tym niżej ???? ), ale przedtem trzy pewne wygrane i lepsza gra całego zespołu. W porównaniu z początkiem sezonu zaczynają grać lepiej, teraz dobry mecz na zaczęcie jakiegoś winning streaku, bo czołówka zachodu zaczyna uciekać.

Pacers @ Jazz
Pacers win 1.79 Marathon
Drugi typ to Indiana. Paul George ma wystąpić, niepewny za to jest występ Ellisa, ale on jak do tej pory nie ma aż takiego znaczenia dla Pacers jak się spodziewano. Większą rolę za to odgrywa CJ Miles, z którym George tworzy zabójczy duet.
Głównie upatruję tu value przez kontuzję Goberta, bo bez niego gra Jazz zupełnie się nie klei. Mam nadzieję że klasowy zespół jak Pacers będzie umiał to wykorzystać. Na ostatnie 10 meczy przegrali zaledwie 2 razy. Chociaż Jazz u siebie potrafią sprawić trochę kłopotów, to jednak myślę że bez swojego najlepszego obrońcy nie są w stanie pokonać szybkich Pacers.

Oprócz tego fajnie wygląda Portland, Cleveland i hc +7,5 na Raptors. Już o 19 mecz &quot;na szczycie&quot; Denver - Phila, myślę że będzie dużo szalonej koszykówki a to zawsze sprzyja graniu live. Powodzenia wszystkim ????​
Nie zgadzam się z jednym z typów, a drugi popieram ;) Napiszę jedynie to co zauważyłem z oglądania meczów, bo oglądałem ostatnio mecze jednych i drugich, a także Clippersów, gdy grali bez Paula i Reddicka.

Clippers przeważają w niewielu aspektach. Jedyną przewagę mają w ppg i field goal %. Dzisiaj jednak bez dwóch strzelb więc trochę ta statystyka spadnie. Clippersi już grali bez tej dwójki w tym sezonie i wyglądało to bardzo przeciętnie, żeby nie napisać źle. Orlando za to jest na 5 game winning streaku. Rywale? Boston, Knicks, Jazz, Wolves, Milwaukee. Może i nie z najwyższej półki, ale jak dla mnie osłabione LA można śmiało stawiać na równi z tymi drużynami i nie, nie przesadzam z tym stwierdzeniem. Oglądałem i wiem co piszę ???? Magic naprawdę fajny mecz z Jazz. Vucevic super, shooterzy również na poziomie i kiedy trzeba było, pokazali, że mają kim pokarać. Ja tu gram czysty win, a dodatnie handi polecam grubo ;)

Co do drugiego meczu. W 100% się tu zgadzamy ???? Ellis, by się przydał, ale i bez niego powinno dziś sobie poradzić. Oczywiście o wygranej nie ma mowy, jeśli George zagra tak okropny mecz jak wczoraj, ale nie wierzę, żeby znowu zdobył 11 punktów i rzucił 0/9 zza linii. Do tego Portland wczoraj 18 trójek, a Jazz w ostatnim meczu season high z 14. trójkami. Nie ma szans na powtórki takich rzeczy ???? Trochę martwi, że Paul wygląda na lekko zmęczonego, ale mam nadzieję, że podoła.

A więc:
Indiana win @ 1.76
Orlando win @ 2.25, Orlando(+6) @ 1.50

Do tego:
Denver win @ 1.62
Spurs win @ 1.22 &lt;--- LOKATA
Knicks(-2) @ 1.90 (ryzykowny)

Nie polecam(jak dla mnie no bety):
Cavs vs Heat
Granie handi w meczu GSW vs Raptors
 
chamberlain 461,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Philadelphia 76ers - Denver Nuggets
Emmanuel Mudiay over 11.5 pkt @ 1.72 Unibet ⛔
Dobry mecz na przełamanie Mudiaya, który ostatnio nie gra nic. W ostatnim spotkaniu przeciwko Toronto, dość nieoczekiwanie wygranym, rzucił tylko 5 pkt, ze skutecznością 22.2%, choć i tak nie przebije spotkań z Houston i ostatnio Chicago, gdzie rzucał ze skutecznością 10% i 15.4%. Dzisiaj ich przeciwnikiem Phila, czyli zdecydowanie słabszy zespół, większość zawodników przeciwko temu zespołowi notuje undery, bo traktują te mecze na pół gwizdka, Mudiay na pewno będzie bardzo zmotywowany i powinien dzisiaj zapunktować.
Toronto Raptors - Golden State Warriors
Golden State Warriors over 107.5 pkt @ 1.85 Unibet ✅
Wielu dziś wieszczy przegraną GSW, pierwszą w tym sezonie, ja bym się tak nie wychylał z tym jak na razie, ale granie jakiegoś handi w jedną czy w drugą stronę według mnie nie do gry. Zdecydowanie wolę pograć over GSW, na wyjazdach zdobywają średnio 117.7 pkt, ogólnie w całym sezonie 115.3 pkt. Toronto to nie ogórki i dzisiaj zapewne się bardzo postawią, więc Curry i spółka będą musieli trochę narzucać, linia nie taka wysoka według mnie, biorąc pod uwagę ostatnie wyniki drużyny i chęć bicia kolejnych rekordów.
Los Angeles Clippers - Orlando Magic

Over 197.5 pkt @ 1.87 Unibet ✅
Clippersi dalej bez CP3, a wątpliwy jest jeszcze występ Redicka, mimo to dalej grają tylko z Orlando i powinni mecz wygrać. Ja szukam innego wyjścia i proponuje over punktowy, bo linia wcale nie zawieszona wysoko. Orlando regularnie zdobywa +100 pkt i ich gra w ofensywie według mnie wygląda lepiej niż w poprzednim, na wyjazdach osiągają średnio 99.3 pkt, więc wcale nie najgorzej. Los Angeles zaś u siebie zdobywa średnio 101.4 pkt, bez CP3 rzucili ostatnio tylko 91 pkt Indianie, jednak Orlando to nie Indiana, punktów powinni trafić więcej, a również swoje też stracić.
Dodatkowo bez analizy:
Utah Jazz - Indiana Pacers
Indiana Pacers Handicap +2.5 pkt @ 1.60 Unibet ⛔
Miami Heat - Cleveland Cavaliers
LeBron James over 42.5 pkt + as + zb @ 1.87 Betano Zwrot
 
warzyn 145,9K

warzyn

Użytkownik
witam wszystkich. Kiedyś udzielałem się na forum, dzisiaj już mniej, jednak żyłka sportowa zawsze jest napięta. Obserwuje sporadycznie ligę oczywiście pełen podziwu dla mistrzów. Wydaje się jednak, że ten balonik musi pęknąć kiedyś 20 zwycięstw z rzędu to już sporo. Moje osobiste podkreślę zdanie stawia Toronto ocenę dobrą +. 3 wyjazd mistrzów z rzędu może sprawić problem, może czwarty na Brooklynie. Merytorycznie nie podniosę tematu ponieważ poświęciłem zbyt mało czasu na ligę i liczę na ewentualną ocenę kadrową dzisiejszego spotkania przez was...Kurs nie wali na podłogę @3.65 unibet ale chyba warto podjąć ryzyko w becie live przy ewentualnych kilku punktach przewago po stronie GSW.
 
insaider 32

insaider

Użytkownik
Toronto Raptors - Golden State Warriors over 207pkt @1.90 Betsson

Mecz rozgrywany w Toronto,wcześniej niż zwykle bo już o 23. Golden State opisywałem ostatnio i jak łatwo przewidzieć,nic się nie zmieniło. Szybkie akcje,karanie trójkami no i niebywała forma Stepha Curry&#39;ego.Toronto jeśli chodzi o punkty to gra w kratkę-mecze gdzie pada 180 pkt przeplatają z tymi gdzie jest ich grubo ponad 200. Myślę,że styl gry GSW (prawdopodobnie to oni będą dyktować tempo gry) zmusi Toronto do szybszych niż zwykle akcji a co za tym większej ich ilości. Ostatnio typowałem over w Charlotte w meczu z GSW ,tak samo robię teraz. Nawet jeśli Warriors faktycznie złapią zadyszkę (w co wątpię) to prędzej polegać ona będzie na odpuszczaniu defensywy niż zmianie stylu gry na wolniejszy. Gorąco polecam ten typ (mecz o 23 w C + Sport ???? )

Dodatkowo :
DeMarcus Cousins over 27.5 pkt @1.85 Betsson
i AKO w Bet365
Chicago Bulls - Charlotte Hornets 1 (-2.5)
San Antonio Spurs - Boston Celtics 1 (-3.5)

2.05
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Crawford over 14,5 1,75 parimatch ✅ 32 pkt
LeBron over 26,5 1,75 parimatch over 6,5 asysty 1,87 betano zwroty
Harden najlepszy strzelec 2 betano ✅
Za niska linia na chudszą wersję LeBrona (nazwany tak przez takie samo zachowanie przy wolnych przeze mnie),
nie zagra dziś Paul, gdy bo nei było to miał więcej minut i rzutów, raz rzucił ponad 30pkt,
chyba zawsze krył tą linię gdy nie było Paula, betano ma 18,5.
Szczególny mecz dla LeBrona, wczoraj rzucił blisko 40 pkt, w dogrywce nic,
ale w 4q dał taki gaz, że dzięki niemu Cavs odrobili ponad 10 pkt i wyszli na prowadzenie,
gdyby nie trójka Holidaya to by nie było dogrywki.
Do tego asysty, wczoraj kreował praktycznie każdego, wide open miał często Love,
w dogrywce tylko z nim praktycznie wymieniał piłkę, dziś tak już nie będzie
bo to była główna przyczyna porażki w dogrywce pewnie nie tylko dla mnie.
Linia na over w meczu Houston to dla mnie kosmos, Hardenowi zagrozi Cousins,
ostatnie mecze Hardena to zdobycze w okolicach 30 pkt czasem i 50
oraz spotkanie gdzie rzucał maks trójkę, wtedy zdobywał 24,25,26 pkt.
Cousins ostatnio słabo skuteczność i tylko 16pkt, wcześniej 31 z Dallas.
Bez analizy jeszcze zainwestowane w:
Cavs +7,5 + under 224,5 w Houston ⛔
Indiana +5,5 + Charlote +11,5 ✅
over 184,5 w San Antonio + over 187,5 w Utah ✅
over 200,5 w Toronto + over 183,5 w Miami ⛔ brakło 1 pkt w Miami ????
kursy ~2 wszystko w betano zagrane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom