>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Grudzień 2016

Status
Zamknięty.
marian33 125

marian33

Użytkownik
Anthony Davis Under 26,5 1.90 Marathonbet✅✅ 12 punktów​

Dzisiejszy występ Antka stoi pod znakiem zapytania aczkolwiek jeśli zagra w AT&amp;T Center spodziewam się że może dostać ograniczone minuty a i tak będzie miał dzisiaj na przeciwko siebie Leonarda, Aldridge&#39;a i solidnych rezerwowych w postaci Dedmon&#39;a i Lee. Oczywiście linia niższa niż średnia punktowa z sezonu aczkolwiek w grudniu Davis rzuca na poziomie 26 punktów i tutaj przy krótszym czasie spędzonym na parkiecie może być tych punktów mniej. Wiemy że kluczem do pokonania Pelikanów będzie zatrzymanie ich lidera i Spurs są w stanie to zrobić zwłaszcza że w poprzednim spotkaniu tych ekip ledwie 18 punktów Anthony&#39;ego, zważywszy że dzisiaj może nie być w 100% gotowy do gry to warto spróbować.
Unibet wystawia linię na poziomie 25 punktów więc tutaj zawsze ten punkt zapasu więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
K 166

khamilos

Użytkownik
Minnesota -Phoenix
Suns ML 3.0 ⛔ 115-108 Marathonbet

Suns -2,5 3.5 Bet365
Suns +5.5 2.0 Marathonbet
Wczorajszy typ na Magic okazał się totalną klapą (dobrze że wizz uratowali noc). Czasami mam wrażenie że im więcej pada argumentów sportowych tym gorzej i ostatecznie z większego konia się spada - ale może to i dobrze kubeł zimnej wody zawsze się przyda-w końcu to bukmacherka :) W związku z tym dzisiaj idę w argument pozasportowy. Biorę na tapetę sprzedawczyków z Minnesoty, którzy podejmują we własnej hali Phoenix. Oba zespoły praktycznie w pełnych składach.Oba z prawie identycznym bilansem. Dla Suns to dobry rywal bo oni lubią sobie rzucać bez obrony itd. Buki jednak bardzo wyraźnie faworyzują Twolves...Wilki które w przedziwny sposób oddały 2 dni temu wygrany mecz Rockets. Nikt mi nie powie że to było normalne- nieprzypadkowo linia w tamtym meczu była +3...gdzie Rockets są hot i demolują ostatnio wszystkich jak leci na dużo wyższych liniach...Wracając do matchup&#39;u- oba zespoły grały ze sobą w tym sezonie, miesiąc temu w Phoenix i Wolves wzięli tamten mecz- co dziwne przegrywali po q3 10 pkt żeby wygrać q4 31-10 ! i cały mecz 98-85. Dzisiaj nie zagłębiając się za bardzo w formę obu zespołów powinni oddać mecz Suns. Tyle.
Dzisiaj w nocy moim zdaniem dobrze wygląda jeszcze :
Hawks +2 ✅ 110-108 2.0 Marathonbet
OKC zdemolowało w sobotę suns pod koszem,atlanta ma kim zrównoważyć trumnę.Linia przesunięta o 1,5 pkt na korzyść OKC. Straszna masówka na MR Triple Double...
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Atlanta Hawks 2 2.10 Bet365 ✅ 108-110 ✅
Z dzisiejszych meczów NBA wpadł mi w oko ten, grające w kratkę Grzmoty z Oklahomy podejmą grający w kratkę zespół Jastrzębi z Atlanty, o ile sytuacja OKC w tabeli konferencji zachodniej nie jest zła, a wręcz bardzo korzystna biorąc pod uwagę przedsezonowy ubytek tego zespołu, o tyle sytuacja Jastrzębi względem potencjału tego zespołu jest nie do pozazdroszczenia, zespół o takim potencjale znajduje się na ten moment poza Playoffs, więc Jastrzębie muszą brać się do roboty i gonić stawkę czy jest na to lepszy moment, niż grając z zespołem Grzmotów w dodatku osłabionym brakiem jednego z ważniejszych ogniw zespołu - Victora Oladipo? Bez niego Thunder wygrali tylko 1 mecz ze słabiutkimi Suns, a tak 2 porażki w ostatnich 3 meczach. Myślę, że Hawks się dziś zrewanżują za porażkę sprzed dwóch tygodni, gdy to Thunder pokonali ich w Atlancie 102-99.
edit:
W ostatniej chwili przed meczem wypadł Howard, na szczęście Jastrzębie grające w tym meczu niską piątką ograły zespół jednego zawodnika ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
odrodzony-m 462

odrodzony-m

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks -3 pkt (handicap), Zwrot stawki przy wygranej 3 pkt
Kurs: 2.62
Bet365
Stawka: 10j
W tym momencie widzimy lepsza wersje Hawks, ewidetnie zlapali swoj rytm i zaczynają błyszczeć, jak na początku sezonu. Jednak należy tu pamiętać że jest to ciągle drużyna, która potrafi wygrac jak i przegrać z każdym rywalem. Ostatnio dobrze czytam ich grę. Przewidziałem zwycięstwo Hawks z Toronto Raptors @ 3.56 https://forum.bukmacherskie.com/f35/czlowiek-renesansu-140812-2.html#post6232468 jak i porażkę z Charlotte @ 2.55 https://forum.bukmacherskie.com/f35/czlowiek-renesansu-140812-2.html#post6233759 Dziś Druzyna Hawks jeżeli wykorzysta swoje przewagi powinna kontrolować przebieg spotkania od początku do samego końca meczu. Oni będąc w gazie oczywiście, są nie do zatrzymania. Dobrze się prezentują w szybszym ataku, gdzie ich środkowy Howard się sprawdza dzięki swojej mobilności, jak i w ataku pozycyjnym. Dobrze czują sie w ataku do środka i na zewnątrz. Howard w polu trzech sekund jest wykorzystywany w 100%. Podoba mi się tu ruch piłki na obwodzie i szukanie zawodnika na najlepszej pozycji, jeszcze dodatkowym podaniem (podobnie jak to robi Spurs). Wrócił Bazemore do wyjsciowej piątki, a Hardaway wchodzi z ławki. Jest to dobra wiadomość dla Hawks, bo energia i punkty jakie robil Hardaway będąc w s5 Hawks, są potrzebne z ławki. Za to Oklahoma Thunder to drużyna jednego aktora. Ostatnio poprawił swoją grę Mr. Westbrook na tle słabszego rywala tj Phoenix Suns. Dziś sam Westbrook nie ogra takiej drużyny jak Hawks. Thunder napewno ustępuje na dystansie rywalowi jak i ma gorsze koszykarskie IQ. Thunder potrafią schować głowę w piasek we własnej hali, a Hawks za to demolowac rywala na wyjeździe. Bardzo dobre dla tego typu jest to, ze Hawks przegrali ostatni mecz przeciwko Hornets (mimo dobrej gry), a bilans ciągle nie może ich zadowolić. Koncentracja w grze i lepsza zespołowa jakość ataku Hawks, powinna ułatwić im dominacje nad prostą koszykówka Thunder.

PHX Suns - MIN Timberwolves
Typ: PHX Suns -2 pkt (handicap), Zwrot stawki przy wygranej 2 pkt
Kurs: 3.40
Bet365
Stawka: 5j
 
R 650

rotsen

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks -3 pkt (handicap), Zwrot stawki przy wygranej 3 pkt
Kurs: 2.62
Bet365
Stawka: 10j
Jak najbardziej zgadzam się z analizą co do Atlanty ale właśnie pojawiło się na rotoworld.com to: Dwight Howard (back tightness) is being listed as questionable for Monday&#39;s matchup with the Thunder.
Bez Dwighta to już nie to samo ale może dadzą radę?
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Cytat: Napisał rotsen -&gt; Bez Dwighta to już nie to samo ale może dadzą radę? No właśnie bez Howarda już może być wiekszy problem pod koszem patrząc na formę Adamsa. Ogólnie i tak mysle, że Dwight zagra
Questionable to nie tragedia,zazwyczaj grają,ostatecznie na limitowanych minutach.Po tej informacji linia zmieniła się zaledwie o... 0,5 pkt - czyli wpływu na wynik nie powinna mieć żadnego. Jeśli mają wygrać to wygrają ;-)
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
Denver+8,5 - LAC @1,95 bet365
Wyglada jakby buki nie zauważyły kontuzji griffna, denver niby gra wyjazd w b2b, ale na pewno to handi jest wyższe niz powinno być, tym bardziej ze w denver w końcu wszyscy zdrowi. Kusi nawet czysty win denver @4,75
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Boston Celtics 1 2.20 Bet365 ⛔ 109-112 ⛔
Dzisiejsza oferta NBA bardzo bogata, ja wybrałem mecz Miśków z Memphis, które podejmą zespół Celtów z Bostonu. Misie w tym sezonie grają bardzo dobry basket, są w czołówce konferencji zachodniej, w przeciwieństwie do Bostonu, który względem potencjału prezentuje się dosyć średnio, po przyjściu Ala Horfoda wszyscy spodziewali się, że Celtics będą ustępować tylko Cleveland Cavaliers na wschodzie, a jednak znajduje się przed nimi wciąż zespół Toronto Raptors. Oczywiście spory wpływ na bilans Celtów miały kontuzje, których troszkę było, ale nie ma co porównywać ich z Miśkami, które miały chyba największy szpital w NBA, a mimo to radziły sobie bardzo dobrze. Ostatnio wrócił lider zespołu - Mike Conley, jego powrót nie przysłużył się Grizzlies, ponieważ przegrali ostatnie 2 mecze, ale w tym sezonie Misie nie przegrały więcej niż 2 meczów z rzędu. Conley złapał już trochę ogrania, więc rozgrywający gospodarzy dzisiejszego meczu powinien wypaść znacznie lepiej, co powinno się również przełożyć na wygraną jego drużyny.
edit: +17 w połowie 3q (63-46) nie wystarczyło dziś Miśkom żeby wygrać mecz, niestety... ????
Conley w ataku o ile jakoś sobie radził, to w obronie widać, że nie jest jeszcze sobą i to w głównej mierze dzięki niemu Thomas zagrał wybitny mecz i dał wygraną Celtom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kells 48

kells

Użytkownik
Myślicie, że CAVS dziś odpuszczą? Jutro rematch u siebie, Love odpoczywa a myśle, że kurs na Lebrony to mocna podpucha
 
kells 48

kells

Użytkownik
Nie sądzicie, że over 209,5 pkt w meczu GSW to trochę niska linia?
A to, że raz na 5 ostatnich meczy zdarzylo sie, ze przekroczyli 210? Utah gra bardzo defensywnie i do tego mają bardzo dobre wyniki. Z GSW nie można iść na wymiane, więc będa chcieli grać długo i skutecznie. Może być albo i nie, trudny typ
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Myślicie, że CAVS dziś odpuszczą? Jutro rematch u siebie, Love odpoczywa a myśle, że kurs na Lebrony to mocna podpucha
Cleveland słynie z tego, że nie zawsze wszystkie mecze gra na 100% w sezonie zasadniczym i dopiero przykręcają śrubkę na play off. Tutaj mamy idealną sytuację, w której nie warto ich grać, bo po pierwsze z Kozłami zawsze im ciężko szło na wyjeździe (czego dowodem np. jest tegoroczne spotkanie wysoko przegrane), a po drugie maja b2b rematch i najprawdopodobniej zechcą tam pokusić się o pełną pulę. Skłaniam się tu nawet bardziej na Milwaukee, bo ostatnio w NBA opłaca się grać dogów ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Golden State Warriors vs Utah Jazz +12.5 @ 1.91 (betano) ⛔ (104:74) Utah wygrało pierwszą kwartę, zgodnie z oczekiwaniami mocno defensywną 19:15, by potem oddać Q2 18:36 i poddać mecz ????

To moim zdaniem drugi najciekawszy mecz dzisiaj, kto wie czy nie będzie jeszcze lepszy niż spotkanie Rakiet z San Antonio, szkoda jedynie że nadal poza grą w Utah jest G.Hill, z którym Jazzmani są póki co 8-3 w tym sezonie. Niestety kontuzja palca u stopy przedłuża jego nieobecność (podobno jeszcze około tygodnia), mimo jego braku Jazzmani i tak wygrali 11 z 13 ostatnich spotkań, GSW legitymuje sie nadal najlepszym bilansem w lidze (24-4).

Niestety niedawno pojawiło się info, że Derrick Favors dzisiaj też odpoczywa - bo ledwo co wrócił po kontuzji więc nie ma co się dziwić, na srodku jednak jest świetnie spisujący się Gobert. W ostatnich 13 meczach Rudy zdobywa śr. 15.1 pkt (76.5% z gry), zbiera 12.9 piłek i zalicza 3.2 bloki w niespełna 35 min gry. Potrafił wyciszyć Marca Gasola na 8 pkt (22 rzuty) i wcześniej Cousinsa 16 pkt (22 rzuty)

Nie rozumiem dzisiaj tych kursów, ale to dobrze - trzeba ryzykować ????
Wczoraj zaraz po ukazaniu się kursów na dziś , zobaczyłem najpierw @12.50 na Utah, od razu chciałem postawić parę złotych ale robiąc to kurs spadł już na@10.00 betano⛔ , dzisiaj w ciągu dnia było m.in już w okolicach @6.50 , obecnie po ostatnim newsie (brak Favorsa) kurs znowu podskoczył - wynosi @8.50 .

Jakikolwiek by nie był to jest to moim zdaniem gruba przesada. Owszem GSW najlepszy bilans w lidze, świetna drużyna, mega atak, poprawiana z biegiem sezonu obrona ALE już raz grali u siebie z Utah i mimo iż goście wystawili mocno rezerwowy skład to i tak nie pozwolili na blowout i zmusili Wojowników do gry do końca. To jest regular season , zdarzają się wpadki każdemu (nawet topowym drużynom) ze słabszymi rywalami. Wystarczy trochę więcej rozkojarzenia, a może nawet jakiś odpoczynek dla graczy (w koncu Kerr to obiecał przed sezonem , poki co tego do końca nie widać) i nie musi byc tak kolorowo.

Tutaj mam nadzieje, że nie będzie poddania spotkania przez Utah. Oni w pełnym skladzie mogą być naprawdę w tym roku grozni dla kazdego (typuje ich na 4 miejscu na koniec sezonu jak nie będą im dokuczały kontuzje jak to ma miejsce do tej pory) i mam nadzieje, ze dzisiaj zmuszą do walki GSW, tym samym powalczą nawet o wygraną, bo dlaczego by mieli tego nie zrobić?

Mają ogromną przewagę pod koszem , będą spowalniać grę i starać się pokazać swoją świetną defensywę, rozumiem takie kursy gdyby dzis do Oakland przyjechała Philadelphia, Brooklyn czy Dallas, ale nie Utah.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 04:00
Spotkanie Portland-Dallas Mavericks
Typ: Gospodarze wygrają w przedziale 6-10 pkt
Kurs 3.60
Buk Sportingbet
Analiza: Na jutro postawiłem na wygraną zespołu Portland, który już zdołał zanotować 3 kolejne porażki z rzędu, ogólnie z ostatnich 8 poprzednich spotkań przegrał aż 7 krotnie, a jedyną wygraną było pokonanie na własnym obiekcie ekipy Oklahomy , widać więc od razu gdzie zespołowi z Portland gra się najlepiej, teraz znów przed nimi spotkanie we własnej hali i są oni według mnie zdecydowanym faworytem do dopisania sobie kompletu punktów w starciu z zespołem Dallas Mavericks , który na wyjazdach gra po prostu beznadziejnie, przegrał wszystkie ostatnie 10 spotkań myślę że w tym meczu również będzie im niezwykle ciężko żeby przerwać tą niechlubną passę , tym bardziej iż poprzednie spotkania pomiędzy tymi ekipami właśnie na terenie tych pierwszych pokazują iż Portland z ostatnich 4 spotkań zanotowały 3 wygrane oraz 1 remis . W konferencji zachodniej ekipa gospodarzy plasuję się na 6 pozycji natomiast goście są dopiero na 12 miejscu. Myślę że Portland spokojnie wygra kilkoma punktami do tego zaryzykowałbym zagrać na over w przypadku ekipy gospodarzy, bowiem goście pewnie jak to ostatnio mieli w zwyczaju wielu punktów rzucić nie zdołają.
 
T 13

trafimow

Użytkownik
Phoenix Suns - Houston Rockets typ: Houston -3
+
Portland Trail Blazers - Dallas Mavericks typ: Portland -2
@ 2,15


Na dzisiaj wybrałem takie ako stawiając na Houston i Portland.
Co do pierwszego meczu wczoraj porażka Houston. To musiało się w końcu stać i stało się. Spodziewałem się nawet nieco wyższej wygranej Spurs 5-9 punktowej ale nauczyłem się już że nie ma co być zachłannym i zagrałem bezpiecznie -1 co okazało się strzałem w dziesiątkę. Houston przegrało zaledwie dwoma punktami a to tylko jeden trafny rzut do kosza. Inaczej mówiąc o włos. Generalnie jest to dobry znak do dzisiejszego typu ponieważ nadal mimo przegranej nie można zarzucić Rakietom absolutnie nic. Z tak klasową drużyną jak Spurs przegrali jak wspomniałem o włos więc trudno mi sobie wyobrazić tej nocy inny wynik jak pewna wygrana gości nad gospodarzami którzy są conajmniej o klase słabsi. Nie wygrali jeszcze w tym sezonie z żadną ekipą pokroju Rakiet i nie ma podstaw by sądzić aby miało się to dzisiaj zmienić.

O ile pierwszy typ zajął mi minute aby się na niego zdecydować to przy drugim miałem już większe obawy.
Portland jest jedną z drużyn z mojej czarnej listy, ale po namyśle zdecydowałem się dać im dzisiaj szanse. Przede wszystkim robie to dlatego że w oczy mocno rzuca się kilka faktów. Portland ma tak naprawdę niezły skład z Lilliardem na czele. Dallas natomiast sezon skazany na porażkę bo od początku szereg kontuzji. Obecnie kontuzjowani Nowitzki i Bogut. Dwójka absolutnie kluczowych graczy. Nie twierdze że bez nich tam już nie ma kto grać bo nadal mają kilku naprawdę niezłych zawodników ale jak Barnes, Williams, Powell czy Curry ale kontuzjowana dwójka to akurat czołówka tej drużyny. Ostatni czynnik to fakt że Portland od początku sezonu jest fatalne a ostatnio wręcz beznadziejne na wyjazdach. Na ostatnie 8 wyjazdowych spotkań wygrali zaledwie jedno i było to pierwsze z tych ośmiu. W międzyczasie jeden pojedynek z OKC na własnej hali i proszę, dali radę. Jeżeli spojrzymy tylko na bilans meczy granych na własnej hali jest już znacznie lepiej. Czasami się tak zdarza w sporcie że na wyjazdach jest jakaś klątwa jak np w piłce nożnej niedawno podobnie miała Sevilla ;)
Także dzisiejszej nocy Portland własny parkiet, Dallas bardzo osłabione. Muszą wziąć ten mecz albo już nie w tym sezonie nie wyjdą z mojej czarnej listy

⛔⛔⛔
Gamonie z Portland.
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Chicago Bulls - Washington Wizards 2 2.50 Bet365 ✅ 97-107 ✅
Dzisiejszej nocy będziemy mieli możliwość obejrzeć na polskim kanale Canal+Sport ciekawe spotkanie dwóch zespołów z konferencji wschodniej Chicago Bulls - Washington Wizards.
Typuję w tym meczu zwycięstwo drużyny przyjezdnej, a więc Czarodziejów, którzy naprawdę są w gazie w ostatnim czasie, ostatnio co prawda przegrali mecz z Pacers na wyjeździe będąc b2b, ale myślę, że na pokonanie Bulls, którzy są ostatnio ewidentnie w słabszej formie ich dzisiaj stać.
Wall i Beal zaczynają grać na miarę tego, co mówiło się już o nich 2-3 lata temu, że to najlepsza para na obwodzie w NBA tuż za Splash Brothers.
Liczę na kolejny dobry mecz dwóch gwiazd Czarodziejów, o motywację dla swojej drużyny zadba nasz jedynak w NBA Marcin Gortat, który na mecze pokazywane w polskiej TV bardzo się motywuje i stara się to przekładać również na swój zespół ???? .
edit:
No i Wizards nie zawiedli ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom