>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2016

Status
Zamknięty.
marian33 125

marian33

Użytkownik
Charlotte Hornets -Minnesota Timberwolves 1 -4,5 1.65 unibet⛔
0:12 run a potem Walker show najpierw wyjechał poza boisko przy +4 gdzie leciałyby faule i potem 0/2 w OT i run 0:7
Dzisiaj atakuję wygraną ekipy Steve&#39;a Clifforda, gospodarze swój ostatni mecz grali na własnym parkiecie w piątek bez komplikacji pokonując ekipę Dallas.Jednak swój typ opieram bardziej na sytuacji gości którzy to są B2B, wczoraj grali w Nowym Jorku i tam do końca meczu toczyli wyrównany bój o zwycięstwo, lot z NY to około dwóch godzin więc sądzę że goście mieli około 16 godzin na regenerację między spotkaniami i uważam że może się to okazać niewystarczającą ilością czasu aby podjąć wyrównaną walkę z dobrze dysponowanymi w tym sezonie szerszeniami, zwłaszcza że rotoword nie podaję informacji o jakiś nowych urazach i tak jak w ostatnim spotkaniu zabraknie tylko Williamsa.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Typ: Dallas Mavericks +5,5 pkt ✅

Kurs: 1.61 BaH


Powiem krótko: Mavericks nie są aż tak słabi jak ich wyniki na to wskazują. W niektórych przegranych meczach przychodzi moment, że ich gra się nagle załamuje i przeciwnik odjeżdża (co generalnie częste w NBA, lecz u Dallas jest to nad wyraz widoczne, bowiem potrafią być competitive do pewnego momentu często). Zagrali naprawdę przyzwoity mecz z SAS u siebie (przegrali -7, mimo, iż w 4Q mieli przewagę punktową, spread pokryli), natomiast z Hornets zaraz po tym grając away nie przynieśli wstydu. Dzisiejszy mecz może okazać się sporą pułapką dla stawiających spread na Chicago (a generalnie jest to spory public bet), może to być dla nich letdown spot. Pokonali po dobrym meczu mistrzów NBA, i w euforii tej wygranej zapewne planowo powinni przejechać się teraz po marnych Mavericks z tak fatalnym bilansem. Możliwe, ze wygrają, owszem. Jednakże ja bym próbował handi w stronę Dallas (osobiście proponuję bezpieczniejszą opcję +5,5 pkt). Wade oczywiście nie gra, to jasne. Chicago back2back, podróż z Chicago do Dallas (niby 2 godziny lotu, ale jednak kwestia przemieszczenia się/lotu to zawsze jakiś dyskomfort), no i wspomniany przeze mnie letdown spot po pokonaniu Cavs. Dodając do tego solidną momentami grę Dallas (w mojej opinii of course), proponuję zagrać w stronę Mavericks, którzy teoretycznie są skazywani na przegraną (w opinii większości), jednakże ja uważam, że mogą powalczyć w tym meczu nawet o wygraną. Long story short, handicap +5,5 pkt do gry ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Z 25

zakoon

Użytkownik
Przeciwko Jazz też byli w takim samym zestawieniu i zagrali najlepszy mecz w sezonie.
Na dziś pięknie wygląda Memphis @ 1.72 [PaddyPower] lub Memphis -2.0 @ 1.90 [Paddy Power]. Lakersi grają czwarty mecz w ciągu pięciu dni, w nocy podróżowali przez granicę z Kanady, niedostatek snu i zmęczone nogi będą tu aż nadto widoczne, podobnie jak ostatnio w meczu Detroit z Charlotte (Cats byli faworytem bukmacherów, ale grali 4w5, Pistons zrobili blowout).
Wszystko ok, tylko jest jedna podstawowa zaleta Lakers w tym sezonie, grają całym składem, a nie tylko podstawową piątką. Patrzyłem na minuty graczy dla ostatnich 5 dni i żaden z nich nie był specjalnie forsowany.
Memphis Grizzlies vs Los Angeles Lakers
Typ: Lakers +3.0 @ 1.99 zwrot
Marathonbet
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dobra koniec tej zabawy. Miami Heat dziś przyjeżdża do Maine aby w Moda Center zagrać o 3 zwycięstwo w road tripie. Niebywałe rzeczy osiągneli taką rotacją najpierw pokonując Bryłki w Denver a wczoraj Jazz w Salt Lake City. Nie oszukujmy się jednak, że posiadają oni drużynę aby walczyć w tym sezonie o PO. Bilans 7 zwycięstw i 12 porażek dobitniej pokazuje ich miejsce w szeregu NBA. Dziś w Moda Center Lilliard i spółka którzy to od 3 dni odpoczywali i mieli zapewne od strony Stottsa wszystko na oku.

Trail Blazers u siebie w hali potrafią grać bardzo szybko i dziś Żary to zgubi. Nie wierzę po prostu, że znów Dragić, Ellington czy Johnson zagrają na takiej skuteczności tym bardziej, że spory regres notuje Whiteside(przynajmniej hajs mu się zgadza) . Brakuje wg mnie strzelb u gości i nie podołają dziś tempu wypoczętych Świetlistych Smug.
Portland w Moda Center bilans 6-4 i wyglądają w tym sezonie bardzo dobrze. Niby przegrywali spotkania ale z Rockets, GSW, Bulls, Clippers które jednak są level up nad Miami Heat. Widoczne jest, że Trail Blazers wygrywają u siebie w hali jeśli mają przewagę ofensywną potencjału. Nie skreślałbym ich jeszcze w tym sezonie. Stotts ma ciekawy i młody roster z McCollumem, Lilliardem, Craabem, Harklessem który z Pacers rzucił 9/14 z gry i Plumlee czy Leonardem.
Waiters Out
wraca Williams.
Portland Trail Blazers - 6pkt OT (99:92) ✅✅✅
Pinnacle 4/10

Bez analizy Memphis Grizzles -2 1.90 2/10 103:100 ✅
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Tłoki wracają z road tripu gdzie ograły Horntes, Boston Celtics, Atlanta Hawks. Co lepsze zrobili to w najlepszym możliwym stylu rzucając odpowiednio rywalom 112,121,121 w ich halach. Bardzo dobra skuteczność i każdy dołożył swoją cegiełkę . W wyśmienitej formie jest Tobias Harris i Caldwell-Pope którzy grali na ponad 60 % skuteczności z gry. Magic on road słabo, niby bilans 4-6 ale 2 wygrane to z 76-ers więc biorę to z przymrużeniem oka.
Nieźle wygląda nikt u gości. Niby jest Ibaka, Gordon w ostatnim meczu się przebudził, Fournier ale to wciąż mało. Na wyjazdach spada znacząco skuteczność gości którzy rzucali na razie : 105*,94,95,89,69, 119.80,103*. (* Phila) . Gospodarze weszli na level up. Wskoczyli na 8 miejsce w konferencji wschodniej i wyglądają jakby grali w optymalnym ustawieniu. Do tego ostatnie 4 spotkania w The Palace of Auburn Hills to były 4 wysokie zwycięstwa Tłoków które zawsze w tych meczach pokrywały to handi.
Magic są w mojej opinii za słabi aby dziś nawiązać walkę z tak mocno ofensywną drużyną Tłoków. Warte wspomnienia jest również fakt, że ostatnie 2 mecze w Detroit to 107:84 z Miami Heat które gra obecnie nieźle jak na potencjał jaki posiada i 108:97 z LA Clippers.
Dziś nie widzę innej opcji na to spotkanie jak pokrycie linii -7
Pinnacle 1.97 4/10
Pistons -14.5 pkt 1/10 3.65

Tobias Harris over 17 pkt w meczu 1.85 betsson
Harris średnio rzuca 17.1 pkt per game. Harris to dobrze zbudowany podstawowy SF Tłoków który w tym miesiącu gra jak z nut. Dobre warunki fizyczne sprawiają, że nie łatwo go zatrzymać obecnie. W regular sezon rzuca na razie z gry na 0.493% i 0.366% zza łuku przy średnio 35 minutach na mecz. Sprawa jednak wygląda nie tylko cyferkowo choć w ostatnich 5 meczach Harris rzucał odpowiednio 15 z LAC, 21 z OKC, 24 z Hornets, 21 z Celtics i 18 z Hawks.Do tego wiadomo jak potraktowali Tobiasa w Orlando, że był niechciany i postawiono na Gordona. Spora dawka motywacja dla niego. ;)
Gordon over 10pkt betano
podobnie jest Gordonem dla którego też będzie to spotkanie szalenie ważne. Ostatni z Philą ponad 20 pkt a do tego przeciwko Detroit 17 pkt . Myślę, że między Panami jest rywalizacja i wciąż coś na pieńku więc będą dziś chcieli pokazać kto jest lepszy. (jak ktoś znajdzie linie na niego niech napisze)
Za drobne :
LAC -19.5 pkt 3.60
unibet
1/10
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans 2 3,35 Bet365 101-92 ⛔⛔
Widzę tutaj spore value w graniu na Pelikany, którzy po powrocie Jrue Holidaya wyraźnie odżyli i grają 200% lepiej niż na początku sezonu. W ostatnich 8 spotkaniach aż 5 kończyli jako wygrani. Byłem wręcz zdumiony jak kilka dni temu wbili w parkiet grającą w pełnym składzie Atlantę prowadząc po zaledwie 15 minutach różnicą 30 punktów ! Davis wykręca takie cyferki, że można tylko łapać się za głowę. Jeżeli dziś wejdzie w swój rytm i koledzy pomogą sądzę, że Pels mogą sprawić bardzo dużo problemów Thunder. One Man Show Westbrooka nie zawsze się sprawdza a Oklahoma w ostatnich latach sporo meczów przegrywała z Pelicans, więc myślę że warto spróbować.
edit:
zenujaca skutecznosc, to bylo jak najbardziej do wygrania
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Dzisiaj więcej czasu, wyjątkowo proponuję aż trzy mecze:
Detroit - Orlando
Pistons -7,5 ⛔ 1.96 Marathonbet

Detroit is hot. Zespół w ostatnim czasie zrobił na mnie wielkie wrażenie. Mocna s5, świetnie zbilansowana + słaba ławka.Od początku sezonu zespół swojego parkietu,na wyjazdach dostawali wszystko i nagle z road tripu przywożą 3W (3/4). Dzisiaj wracają do domu i dostają przeciętne Orlando. Magic które jest w road tripie, grają dzisiaj 3 mecz w ciągu 4 dni. Nie prezentowali się źle,sprawili niespodziankę z Sas,pechowo przegrali z Memphis,wczoraj win z 76ers. Dzisiaj zmęczenie powinno dać o sobie znać i wysoka porażka nie będzie dla mnie zaskoczeniem. Poza tym Orlando to zespół cały czas bez tożsamości,pewnie za kilka/kilkanaście kolejek zaczną tankować bo nie będzie już po co grać. Dzisiaj w Pistons debiut Reggie Jacksona. Ciężko powiedzieć czy to plus czy minus,myślę że zacznie z ławki,nie grał długo więc trochę zajmie zanim złapie rytm meczowy.Na wynik nie powinno to mieć znaczenia. Biorę spokojne zwycięstwo Detroit,byłbym w szoku gdyby Magic coś tutaj powalczyli.
Edit: Jednak szok. To na jakim % zagrało Magic i jaką szeroką rotacją to ciężko będzie powtórzyć. Ibaka ideał, ławka trafiała co chciała...a Detroit? Zawiedli na całego,trochę wybił ich z rytmu powrót Jacksona,van gundy długo grał ławka która jest słaba,starterzy bez pomysłu,akcje indywidualne,na siłę...⛔
OKC- NO
Pels +7 1.9 ⛔ Marathonbet

Moim zdaniem kurs wystawiony na podstawie bieżących wyników. OKC na fali, mają W3, Russ zachwyca , w końcu obudził się Oladipo, frountcourt też kręci solidne cyfry. Z kolei NO gra w kratkę, po powrocie JR Holidaya dostali kopa, ale ostatnio dobre mecze przeplatają słabymi. Dlaczego w stronę Pels ? Na chłodno uważam że oba zespoły nie różni aż tak wiele. Spodziewam się close i zaproponowane przez buki 7pkt powinno wystarczyć.Tyle.
LAC - Indiana
Clippers -12 ⛔ 1.96 Marathonbet
Linia wystawiona dość wysoko,ale nie ma się co dziwić, po 3 słabych meczach Clippers wrócili do poziomu z początku sezonu i odprawili Cavs a na deser No. Indiana wiadomo,zespół rozbity,z dużym potencjałem kadrowym- totalnie bez koncepcji. Dzisiaj dodatkowo powinni wrócić do składu CJ Miles i przede wszystkim Paul George (na razie Quest,ale pewnie zagrają).H2h bardzo korzystne dla Pacers i widzę że sporo grających &quot;widzi&quot; ich w tym meczu na tej linii. Dla mnie jednak argument za Lac jest jeden- zeszłotygodniowa porażka w Indianapolis -21 pkt gdzie rzucili żenujące 70pkt (91-70). Dzisiaj spodziewam się revenge game i wynik rzędu 115-95. Pozdr
Bez analizy:
Kings +2 ⛔1.9 Marathonbet
???? BLACK SUNDAY
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina koszykowka nba
Godzina: 05.12.2016 1:05
Mecz: Oklahoma - New Orleans
Typ: Westbrook suma pkt + asysty + ziórki: over 54
Kurs: 1.90
Buk: betsson

analiza:
Mecz oklahomy i new orleans to bedzie na pewno pojedynek dwóch liderów obu ekip - w ekipie gospodarzy Westbrooka i Davisa w ekipie gości. To na ich barkach bedzie głównie spoczywać obowiązek zdobywania punktów. A w tym akurat oboje są znakomici, co potwierdzaja to w tym sezonie notując średnio ponad trzydziesci oczek na mecz. Davis ponadto jest świetnym defensorem, bo średnio notuje blisko jedenaście zbiórek na mecz. Westbrook niewiele mu pod tym względem (dziesięć i pół zbiórki na mecz), ale rozgrywający Thunder jest bardziej wszechstronny, bo ponadto jest świetnym asystentem (ponad jedenaście otwierających podań). Russell w tym sezonie zanotował już dziewięć triple-double w dwudziestu meczach, w tym w czterech ostatnich meczach. Westbrook jest w wielkim gazie ostatnio, co moim zdaniem znów powinien potwierdzić dziś w meczu ze srednio spisującymi się Pelikanami.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
podobnie jest Gordonem dla którego też będzie to spotkanie szalenie ważne. Ostatni z Philą ponad 20 pkt a do tego przeciwko Detroit 17 pkt . Myślę, że między Panami jest rywalizacja i wciąż coś na pieńku więc będą dziś chcieli pokazać kto jest lepszy. (jak ktoś znajdzie linie na niego niech napisze)
Betano over 10 @1.87
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dl13 435

dl13

Użytkownik
Przeanalizowałem ostatni tydzien w NBA, i wyszło, że stawiając płaską stawkę i zapominając o rozsądku, h2h, bilansie, formie i wszystkim, zawsze stawiać na dogów, to licząc tą stawkę jako 1j bylibyśmy kolejno
+10j; -7j; +24j; +7j; +7,5j; +0,5j; -2j; +6j;
w sumie daje to 46 wielokrotności naszej stawki na plusie :O
Od kilku dni zastanawialem sie zeby machnąć całą noc dogów i zobaczyć co się wydarzy, ale ciągle sobie mówie, żę to w koncu musi się skończyć, pytanie tylko czy się skończy, bo narazie się na to nie zapowiada ;d
Więc dzisiaj w nocy jest aż 11 meczów, zagram wszystkich dogów równą stawką, jeszcze nie jakąś wygórowaną, edytuje post i dodam te bety z kursami które złapie, ale to jak wystawią wszystkie, około 16-17.

Edit.
Szybko mnie życie wyjaśniło ????
76ers ⛔1j
OKC ✅1.55j
Nets ⛔1j
Cavs ✅1.15
Portland ✅2.45
Rockets ⛔1j
Bucks ⛔1j
Memphis ✅1.55
Dallas ⛔1j
Pacers ⛔1j
LAL ⛔1j
Suma: ⛔0.3j
W sumie było blisko plusa :d
 
T 143

tdulko

Użytkownik
DL - good luck.. mi ciezko jest sobie wyobrazic, zeby Golden State dzisiaj przegralo.. chyba ze wystawia druga piatke, chociaz nic nie jest niemozliwe, juz nie takie rzeczy sie dzialy..
Ale rozumiem twoj bol, mi tez zal d... sciska jak widze co sie dzieje ostatnio ;)
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Przeanalizowałem ostatni tydzien w NBA, i wyszło, że stawiając płaską stawkę i zapominając o rozsądku, h2h, bilansie, formie i wszystkim, zawsze stawiać na dogów, to licząc tą stawkę jako 1j bylibyśmy kolejno
+10j; -7j; +24j; +7j; +7,5j; +0,5j; -2j; +6j;
w sumie daje to 46 wielokrotności naszej stawki na plusie :O
Od kilku dni zastanawialem sie zeby machnąć całą noc dogów i zobaczyć co się wydarzy, ale ciągle sobie mówie, żę to w koncu musi się skończyć, pytanie tylko czy się skończy, bo narazie się na to nie zapowiada ;d
Więc dzisiaj w nocy jest aż 11 meczów, zagram wszystkich dogów równą stawką, jeszcze nie jakąś wygórowaną, edytuje post i dodam te bety z kursami które złapie, ale to jak wystawią wszystkie, około 16-17.
Witam, pomysł ciekawy, ale na pojedyncze strzały czy jak wspomniałeś na jedną nockę, na dłuższą metę zysku nie przyniesie,nie takie akcje przerabiałem...osobiście często gram dogów,rzadko schodząc poniżej kursów 1.9 i zasadniczo przy dobrej selekcji daje zarobić,ale...no właśnie śledzę nba od 12 lat,obstawiam kilka i to co się dzieje w tym sezonie to jest kpina. Sport się skończył liczy się kasa Vegas kasa. Buki zawsze robiły &quot;swoje&quot; ale jak ktoś w tym siedzi regularnie to spokojnie można było odczytać pewne mechanizmy. Obecny sezon to już jednak totalny kabaret i kto śledzi wyniki wie że póki co to jeden wielki wałek i kpina z kibica/gracza. Ktoś już tu w tym dziale wcześniej pisał,że analizy nie mają sensu,równie dobrze można kostką rzucić...Zobaczymy dalej,ale wydaje mi się że do ASG dalej będziemy świadkami &quot;cudów&quot;,a sensowna gra zacznie się w połowie lutego. Póki co jedynym zespołem który robi swoje (daje regularnie zarobić) i jest przewidywalny to Toronto Raptors- reszta-bez wyjątku zdąrzyła już odpier... kabaret i zaliczyć sinusoidę dziwnych wyników.Pozdrawiam Forum
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dl13 435

dl13

Użytkownik
DL - good luck.. mi ciezko jest sobie wyobrazic, zeby Golden State dzisiaj przegralo.. chyba ze wystawia druga piatke, chociaz nic nie jest niemozliwe, juz nie takie rzeczy sie dzialy..
Ale rozumiem twoj bol, mi tez zal d... sciska jak widze co sie dzieje ostatnio ;)
Mi trudno było sobie wyobrazić, żeby San Antonio przegrało u siebie z Orlando :p Dopóki nie ma play off&#39;ów to chyba wszystko może się zdarzyć.
Masz racje, szanse są niewielkie, ale może Indiana pójdzie za ciosem? GSW nie wgląda jeszcze tak jak powinno z tymi nazwiskami które mają. Będę trzymał kciuki za Paula Georga, po prostu lubie gośćia, a hateuje GSW za to jak się panoszą, prawie jak Popek przed walką ????

Witam, pomysł ciekawy, ale na pojedyncze strzały czy jak wspomniałeś na jedną nockę, na dłuższą metę zysku nie przyniesie,nie takie akcje przerabiałem...osobiście często gram dogów,rzadko schodząc poniżej kursów 1.9 i zasadniczo przy dobrej selekcji daje zarobić,ale...no właśnie śledzę nba od 12 lat,obstawiam kilka i to co się dzieje w tym sezonie to jest kpina. Sport się skończył liczy się kasa Vegas kasa. Buki zawsze robiły &quot;swoje&quot; ale jak ktoś w tym siedzi regularnie to spokojnie można było odczytać pewne mechanizmy. Obecny sezon to już jednak totalny kabaret i kto śledzi wyniki wie że póki co to jeden wielki wałek i kpina z kibica/gracza. Ktoś już tu w tym dziale wcześniej pisał,że analizy nie mają sensu,równie dobrze można kostką rzucić...Zobaczymy dalej,ale wydaje mi się że do ASG dalej będziemy świadkami &quot;cudów&quot;,a sensowna gra zacznie się w połowie lutego. Póki co jedynym zespołem który robi swoje (daje regularnie zarobić) i jest przewidywalny to Toronto Raptors- reszta-bez wyjątku zdąrzyła już odpier... kabaret i zaliczyć sinusoidę dziwnych wyników.Pozdrawiam Forum
Ja w NBA siedzę mniej, bo tylko jakies 6 lat, ale to co się dzieje w tym sezonie to są żarty. Fakt zapewne masz racje, że to nie wypali, ale nie zamierzam wjeżdżać ostro, w każdy mecz tak za 1/10 zwykłej stawki i zobaczę co z tego wyjdzie. Po prostu podzieliłem się z wami swoim eksperymentem ????
 
B 13

bettercallsaul

Użytkownik
Czesc DL
Powiem Ci ze mialem podobny pomysl do Twojego. Przerobilem 3 sezony wstecz i odpuscilem. Po kazdym sezonie wychodzil mi lekki minus. ????
Wydaje mi sie ze ten sezon moze sie roznic od poprzedniego ze wzgledu na wyczyn GSW (w sezonie jak i finale) co moze zaowocowac wieksza iloscia niespodzianek.
Takzr gl DL i aktualizuj nam swoj ekspertment.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers 2 2,00 Bet365 112:116 ✅✅

Raptors vs Cavaliers part III. Poprzednie dwa starcia zakończyły się wygranymi Kawalerzystów i sądzę że dzisiaj ponowie to oni zgarną całą pulę. Po prostu nie wierzę, że zawodnicy tej klasy pozwolą sobie na czwartą porażkę z rzędu bo to normalnie byłby jakiś ewenement. Może z początku sezonu za dużo meczów wygrywali i myśleli że każdy z racji tego że są mistrzami się przed nimi będzie kładł i bez żadnego wysiłku będą notować kolejne wygrane, ale jak widać bez odpowiedniego nastawienia i motywacji nie da się w nba wygrywać. Z Clippers i Chicago byli strasznie ospali widać było po prostu, że im na tych wygranych nie zależało. Jakby wyszli za karę na te boisko. Dziś myślę, że będzie zupełnie inaczej z racji tego że mają o co grać. Toronto to ich bezpośredni rywal w walce o pierwszą pozycję na wschodzie. Jeżeli tylko Cavs wyjdą skoncentrowani na odpowiednio wysokim poziomie to to wezmą ponieważ najzwyczajniej w świecie mają wszystkie karty po swojej stronie. Skończenie passy zwycięstw Toronto i zaczęcie budowania się na nowo na terytorium Kanady to będzie piękna perspektywa dla LeBrona, żeby w końcu na poważnie podejść do meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
H 187

h778

Użytkownik
Boston +5.5 @ 1.90 [PaddyPower]
Rockets wracają z trasy, grają z teoretycznie słabszym rywalem, to zawsze jest trap game, zwłaszcza że ostatnio grają chyba trochę powyżej swojego potencjału. Dla mnie zdecydowanie niedoszacowany kurs na Celtics.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Kurs na Chicago cały czas rośnie dlatego ,że Rondo dzis nie zagra. Lecz myślę , że kurs 1,64 zacheca do gry,Butler i Wade u siebie powinni ogarnac Portland ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom