>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2016

Status
Zamknięty.
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Chicago Bulls - Portland Trail Blazers Typ: Portland Trail Blazers @ 2.41 Pinnacle 110:112 ✅
Szczerze powiedziawszy nie widzę powodu, ażeby faworyzować Byki w tym spotkaniu. Do dzisiejszego starcia gospodarze przystąpią bez następujących graczy: Michaela Cartera-Williamsa, Douga McDermotta i Rajona Rondo. O ile absencja MCW trwa od początku sezony, tak McD and Rondo to ważni zawodnicy w rotacji Chicago. Z kolei Portland do dzisiejszego starcia przystąpią bez Al-Farouqa Aminu i Festusa Ezeliego , także raczej graczy drugiego planu. Co najważniejsze dla przyjezdnych zdrowi i gotowi do gry są obaj liderzy Lillard i McCollum. Portland jak dotąd nie najlepiej radziło sobie na wyjazdach. Tylko jedna wygrana w pięciu spotkaniach ostatniego road tripu to słaby wynik. Z drugiej jednak strony warto podkreślić, jak dobrze Portland radzi sobie w Chicago gdzie wygrywało cztery z ostatnich pięciu starć. Mając więc wyrównaną sytuację na Zachodzie, gdzie Trail Blazers zajmują zaledwie ósmą lokatę liczę, że przyjezdni postarają się wykorzystać absencje gospodarzy i pokuszą o wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
U Ruska na Oklahome 2,68 nie wiem czemu tak jest rozumiem ze Atlanta to trudny teren ale przeciez te wyniki nie biora sie z przypadku.
 
D 12

dziadekx

Użytkownik
U Ruska na Oklahome 2,68 nie wiem czemu tak jest rozumiem ze Atlanta to trudny teren ale przeciez te wyniki nie biora sie z przypadku.
Proponuję poczekać z tym meczem jeszcze, zaraz może wyjdzie np że Rus (Adams i tak nie gra) dostaje wolne - FAKT atlanta gra kompletne dno, z toronto powinni rzucić ręcznik i zejść do szatni ale pamiętajmy że kiedyś się przełamią. Na taką drużynę która ma 6 czerwonych oczek w ostatnich meczach w tym dwa blowy typ jest bardzo atrakcyjny i bardzo ryzykowny.
edit: nie mniej ja wchodzę w OKle bo nie wierzę że atlanta się pozbiera dzisiaj i teraz.
edit2: adams jedna gra i cala wczorajsza ekipa a kurs i tak poleciał na +3.5 dziwne.
 
R 650

rotsen

Użytkownik
Proponuję poczekać z tym meczem jeszcze, zaraz może wyjdzie np że Rus (Adams i tak nie gra) dostaje wolne - FAKT atlanta gra kompletne dno, z toronto powinni rzucić ręcznik i zejść do szatni ale pamiętajmy że kiedyś się przełamią. Na taką drużynę która ma 6 czerwonych oczek w ostatnich meczach w tym dwa blowy typ jest bardzo atrakcyjny i bardzo ryzykowny.
edit: nie mniej ja wchodzę w OKle bo nie wierzę że atlanta się pozbiera dzisiaj i teraz.
edit2: adams jedna gra i cala wczorajsza ekipa a kurs i tak poleciał na +3.5 dziwne.
Wg roto Adams gra no Milsap wraca po kontuzji (a nie po smierci matki jak napisałem a pomyliło mi się z Randolphem)
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Jeżeli wraca Milsap, to dzisiaj bierze to Atl. Jest najważniejszym ogniwem w układance coacha Budenholzera. Po tragedii rodzinnej, czy też nie, jest profesjonalistą, więc to nie będzie miało znaczenia. Adams gra z podkręconą kosstką, może mieć zlimitowane minuty gry. Jeśli Hawks wygrają na tablicach, biorą to.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Jeżeli wraca Milsap, to dzisiaj bierze to Atl. Jest najważniejszym ogniwem w układance coacha Budenholzera. Po tragedii rodzinnej, czy też nie, jest profesjonalistą, więc to nie będzie miało znaczenia. Adams gra z podkręconą kosstką, może mieć zlimitowane minuty gry. Jeśli Hawks wygrają na tablicach, biorą to.
Piękna końcówka w wykonaniu Atlanty. Dogonili OKC na jedno posiadanie i ładnie wybronili, a na koniec dogranie do Hardawaya, który najpierw prawie gubi piłkę, a później jeszcze czeka do ostatniej sekundy i rzuca airballa. Jeśli Bud tak to im rozrysował, to aż strach pomyśleć, co jeszcze wymyślą w końcówkach w tym sezonie. A tak na poważnie, to ostatnio takie rozegranie ostatniej akcji widziałem w lidze filipińskiej. Jak widać Hawks nie mają &quot;go to guy&#39;a&quot; na takie sytuacje, kiedyś był Korver a teraz musi rzucać Hardaway Jr, który jak widać ma pełne porty, jeśli już przychodzi co do czego.
 
N 0

nexus1990

Użytkownik
kolega u góry potwierdzam to co Atlanta zrobiła to jest kosmos niestety nie wiem czy mogę wstawić z bet at home ale wszystko weszło san antonio spurs wymęczyło koziołków
a wizards beton straszny ale coś tak czułem na sercu że morris i wall zrobią swoje również beto houstons 53 sek do końca a oni tracą 4 pkt i piłka dla Bostons 5 sek przed końcem? cud że to był beton shoot
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Co myślicie dzisiaj o Orlando? Wizards wygrało jeden mecz, i już się robi z nich faworytów, gdzie Magic ostatnio złapało forme i dają radę od kilku kolejek. Podobnie zastanawia mnie Chicago, tez dają na nich dobry kurs, a Pistons mnie ostatnio zawiodło.
Co myslicie?
Edit.
W końcu grałem Orlando + Utah + SAS, ale jeśli ktoś zagrał powyższe
Bulls ⛔1j
Orlando ✅1.4j
????
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs 1 2,60 Bet365 91-105 ⛔⛔

Typ na pierwszy rzut oka może się wydawać na wariackich papierach, jednak ja tutaj widzę spore przesłanki ku temu iż dzisiaj podopieczni Toma Thibodeau to wezmą. Pierwsza z nich to postawa Soty w ostatnim meczu w Charlotte, gdzie dokonali niemal cudu przegrywając przez 90% meczu i w końcówce po morderczej walce tej młodej ekipy doprowadzili do dogrywki, którą bezsprzecznie rozstrzygneli na swóją korzyść. Taki comeback pozwala uwierzyć w swoje umiejętności i dać pozytywnego kopa do dalszej pracy. Poprzednie dwie porażki z Knicks przegrywali po close game, które równie dobrze mogły się potoczyć w zupełnie inną stronę, także naprawdę ich gra nie wygląda tak źle jak wskazuje na to tabela. Spurs dzisiejszej nocy grało w Milwaukee, wygrali jednak zaledwie jednym oczkiem a zwycięski rzut oddali na 21 sekund przed końcem. Męczyli się strasznie, widać było że złapali ostatnio poważną zadyszkę (z Wizards wygrali także ostatnim rzutem ) i musieli włożyć ogramną porcję wysiłku żeby pokonać Bucks. Dzisiaj zagrają b2b i myślę że to będzie bardzo widoczne na tle tej atletycznej (wypoczętej w przeciwieństwie do wiekowych Spurs) drużyny z Minnesoty. Uważam, że dzisiaj wygra młodość, pasja i ambicja Towns &amp; Wiggins company.

edit:

syf niesamowity a nie druzyna, oni maja walczyc o playoffy ???? hahahaha byle pionki ze Spurs wiecej daja niz wielkie gwiazdeczki z Soty ktore dzisiaj pokazaly jedno wielkie NIC. Wiggins 5/12 z gry = 11punktow, Towns 3/16 = 11 punktow. Leonard przy tych pokrakach wygladal jak GOAT. Czarna lista co najmniej do konca tego sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
N 0

nexus1990

Użytkownik
Dogi tutaj bardzo prawdopodobne. Poczekaj jednak do wieczora jak będą składy. ;)

jakie od kilku kolejek dają radę? z pistons nie oglądałem ale widziałem powtórkę i na własne życzenie to przegrali a z philadelphia ogórkami to nie muszę tłumaczyć. i tyle koniec serii przestrzegam przed czarodziejami na swoim parkiecie orlando dziurawa defensywa i beton w ataku a morris z wallem każdego potrafią postraszyć takie mecze muszą wygrywać
 
H 187

h778

Użytkownik
Detroit -6 @ 1.90 [PaddyPower] ✅
Spodziewałem się niższego handicapu, tego trochę się obawiam, no ale ostatecznie wchodzę. Bulls kończą serię 4w5, do tego muszą przemieścić się z Chicago do Detroit (choć to krótka podróż), D-Wade po świetnym meczu dziś w b2b nie powinien grać, do tego problemy z Rondo. W Pistons Reggie mimo porażki był fantastyczny w powrocie po kontuzji, czas na pierwsze zwycięstwo.

Knicks +2 @ 1.90 [PaddyPower] ✅

Knicks pierwszy raz od trzech lat są dobrą drużyną koszykówki i nie rozumiem stawiania Miami w roli faworyta. Do tego Heat wracają z trasy po zachodzie, a takie powroty są zawsze bardzo trudne i ostatnio uwielbiam je grać.
@nexus1990 Magic mają aktualnie trzecią najlepszą obronę w lidze, najlepszą w bronieniu trójek. To w zasadzie tyle na temat Twojego posta.
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
jakie od kilku kolejek dają radę? z pistons nie oglądałem ale widziałem powtórkę i na własne życzenie to przegrali a z philadelphia ogórkami to nie muszę tłumaczyć. i tyle koniec serii przestrzegam przed czarodziejami na swoim parkiecie orlando dziurawa defensywa i beton w ataku a morris z wallem każdego potrafią postraszyć takie mecze muszą wygrywać
Dobre sobie. JEDEN z najlepszych ratingów defensywnych w całej lidze. Na dzieň dzisiejszy tracą niecałe 97/ppg. Nie wiem, które daje to miejssce, ale są pewnie w pierwszej 5. Nie mam czasu jak spr tegoo teeraz, ale nie pisz mają dziurawą obronę, bo to kompletna bzdura. Atak I owszem niee zachwyca.
E: Widzę kolega powyżej mnie uprzedził. Jednak 3 miejsce. Good job coach Vogel.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 07.12.2016 2-00
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs
typ: Spurs -6.5
kurs: 2,30
buk: Unibet

Analiza:
Sezon w koszykarskiej NBA trwa w najlepsze. Do ciekawego meczu dojdzie w Minneapolis, gdzie Leśne Wilki podejmą Ostrogi. Trochę nie rozumiem polityki zespołu z Minnesoty. Niby ciekawy zespół, bo są młodzi, zdolni gracze tacy jak Wiggins, Towns czy LaVine, playmakerem jest Rubio. A mimo to Wilki tułają się po dnie tabeli konferencji zachodniej. Wcześniej marnował się tu Love, który po wielu latach przeniósł się do Cleveland (w wyniku wymiany trafił tu Wiggins). Niby jest co oglądać, bo potencjał spory, ale wyniki kiepsciutkie. W zeszłym sezonie wygrali zaledwie dwadzieścia dziewięć meczy sezonu regularnego (35%), w tym sezonie wcale nie jest lepiej, bo bilans to sześć wygranych i czternaście porażek, czyli jeszcze gorszy bilans na poziomie 30%. Problemem z pewnością jest brak dublerów, bo młode wilki nie potrafią narazie ustabilizować formy. Zupełnie inaczej jest z zespołem z Teksasu, którzy ostatnie lata mają bardzo udane, którzy od 1999 pięciokrotnie zakładali mistrzowskie pierscienie. W tym roku beda chcieli wrócić na szczyt, bo w ostatnich dwoch latach meldowali sie tylko w finałach konferencji. W San Antonio wszystkie klocki w całość układa Greg Popovich, a to fachowiec z najwyższej półki. Swietnie potrafi dobrać sobie graczy, a skład jakim dysponuje na papierze wygląda imponująco. Przed tym sezonem musiał poszukać centra (karierę zakończył Duncan) i padło na doświadczonego Pau Gasola, ktory moim zdaniem nie zawodzi. Ponadto Spurs mają jedną z najmocniejszych ławek w całej lidze z Ginobillim, Millsem czy Lee. Moim zdaniem własnie to największa przewaga Ostró na Wilkami i przede wszystkim ogromne doświadczenie. Spurs w ostatnich latach notorycznie ogrywali Timberwolves, w poprzednich dwóch ani razu nie dali się pokonać tej młodej ekipie. Moim zdaniem dziś również nie dojdzie do niespodzianki i San Antonio umocni sie na pozycji vice lidera na zachodzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 14

themaciek

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 07.12.2016 2-00
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs
typ: Spurs -6.5
kurs: 2,30
buk: Unibet

Analiza:
Sezon w koszykarskiej NBA trwa w najlepsze. Do ciekawego meczu dojdzie w Minneapolis, gdzie Leśne Wilki podejmą Ostrogi. Trochę nie rozumiem polityki zespołu z Minnesoty. Niby ciekawy zespół, bo są młodzi, zdolni gracze tacy jak Wiggins, Towns czy LaVine, playmakerem jest Rubio. A mimo to Wilki tułają się po dnie tabeli konferencji zachodniej. Wcześniej marnował się tu Love, który po wielu latach przeniósł się do Cleveland (w wyniku wymiany trafił tu Wiggins). Niby jest co oglądać, bo potencjał spory, ale wyniki kiepsciutkie. W zeszłym sezonie wygrali zaledwie dwadzieścia dziewięć meczy sezonu regularnego (35%), w tym sezonie wcale nie jest lepiej, bo bilans to sześć wygranych i czternaście porażek, czyli jeszcze gorszy bilans na poziomie 30%. Problemem z pewnością jest brak dublerów, bo młode wilki nie potrafią narazie ustabilizować formy. Zupełnie inaczej jest z zespołem z Teksasu, którzy ostatnie lata mają bardzo udane, którzy od 1999 pięciokrotnie zakładali mistrzowskie pierscienie. W tym roku beda chcieli wrócić na szczyt, bo w ostatnich dwoch latach meldowali sie tylko w finałach konferencji. W San Antonio wszystkie klocki w całość układa Greg Popovich, a to fachowiec z najwyższej półki. Swietnie potrafi dobrać sobie graczy, a skład jakim dysponuje na papierze wygląda imponująco. Przed tym sezonem musiał poszukać centra (karierę zakończył Duncan) i padło na doświadczonego Pau Gasola, ktory moim zdaniem nie zawodzi. Ponadto Spurs mają jedną z najmocniejszych ławek w całej lidze z Ginobillim, Millsem czy Lee. Moim zdaniem własnie to największa przewaga Ostró na Wilkami i przede wszystkim ogromne doświadczenie. Spurs w ostatnich latach notorycznie ogrywali Timberwolves, w poprzednich dwóch ani razu nie dali się pokonać tej młodej ekipie. Moim zdaniem dziś również nie dojdzie do niespodzianki i San Antonio umocni sie na pozycji vice lidera na zachodzie
Przeoczyłeś nieobecność Parkera, czy po prostu nie uważasz, że jest to istotny fakt?
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs 1 2,60 Bet365
Typ na pierwszy rzut oka może się wydawać na wariackich papierach, jednak ja tutaj widzę spore przesłanki ku temu iż dzisiaj podopieczni Toma Thibodeau to wezmą. Pierwsza z nich to postawa Soty w ostatnim meczu w Charlotte, gdzie dokonali niemal cudu przegrywając przez 90% meczu i w końcówce po morderczej walce tej młodej ekipy doprowadzili do dogrywki, którą bezsprzecznie rozstrzygneli na swóją korzyść. Taki comeback pozwala uwierzyć w swoje umiejętności i dać pozytywnego kopa do dalszej pracy. Poprzednie dwie porażki z Knicks przegrywali po close game, które równie dobrze mogły się potoczyć w zupełnie inną stronę, także naprawdę ich gra nie wygląda tak źle jak wskazuje na to tabela. Spurs dzisiejszej nocy grało w Milwaukee, wygrali jednak zaledwie jednym oczkiem a zwycięski rzut oddali na 21 sekund przed końcem. Męczyli się strasznie, widać było że złapali ostatnio poważną zadyszkę (z Wizards wygrali także ostatnim rzutem ) i musieli włożyć ogramną porcję wysiłku żeby pokonać Bucks. Dzisiaj zagrają b2b i myślę że to będzie bardzo widoczne na tle tej atletycznej (wypoczętej w przeciwieństwie do wiekowych Spurs) drużyny z Minnesoty. Uważam, że dzisiaj wygra młodość, pasja i ambicja Towns &amp; Wiggins company.
Zdecydowanie bardziej idę w tę stronę dziś - Parker nie zagra, a San Antonio ma bilans 12:0 na wyjeździe i dokłada do tego coraz bardziej wymęczone zwycięstwa. Minnesota dysponuje większą siłą rażenia niż kozły, z którymi ostrogi wygrały wczoraj jednym oczkiem, i na razie osiąga wyniki zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Do tego SA b2b, więc wiele czynników wskazuje na to, że seria może zostać dziś zakończona.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Orlando Magic - Boston Celtics 2 kurs 1,88 Betsson
Gospodarze wracają do siebie po serii 5 wyjazdów z czego 4 przechylili na swoją korzyść co trzeba uznać za wyśmienity wyczyn.
Boston natomiast przedwczoraj bardzo pechowa porażka z Houston. Al miał na layapie piłkę meczową i w prostej sytuacji nie trafił do kosza. Dzisiejszej nocy zrobi wszystko, aby zapewnić swojej drużynie zwycięstwo. Typ opieram głównie na poczuciu odbicia się Celtów oraz wczorajszego meczu Magików w stolicy. Mam przeczucie, że Boston win. Celtowie + Warriors kończą mi ako 10 tak więc do boju!!!
 
H 187

h778

Użytkownik
Też szedłbym w stronę Celtics, bo kurs jest świetny, natomiast nie zagra dziś Thomas i z tego powodu odpuszczam.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Golden State Warriors 1 2,50 Bet365 98-115 ⛔⛔

Clippersi z Indianą się ośmieszyli totalnie ale czy jest lepszy sposob na rehabilitację niż pokonanie naszpikowanych gwiazdami Warriors? Myślę, że nie. Przespali drugą połowę meczu, pozwalając odjechać Pacersom nawet na 20 punktów, jednak trzeba przyznać że w niecałą kwartę potrafili zniwelować tę stratę do nawet 4 i posiadania jednak jak się okazało na nic to się zdało. Dzisiaj jest idealna okazja, żeby z głów kibiców wyrzucić tamtą żenującą porażkę. Warriors są w gazie jednak przyjrzyjmy się dokładniej ich spotkaniom z tymi najlepszymi w lidze: San Antonio - przegrana, Houston - przegrana. Słabeuszy sobie leją 20 punktami+ jednak z mocarzami mają spore problemy, a może nauczeni lekcja z ubiegłego sezonu nie spinają się tak bardzo na Regular Season bo wiedzą, że śrubowanie rekordów nic nie daje, tylko liczy się efekt końcowy. Dziś także zagrają ze ścisła czołówką tej ligi - LA Clippers, którzy ostatnią nie bójmy się tego powiedzieć klęską są bardzo mocno podrażnieni i zmotywowani. Kolenja sprawa to statystyka. Clippersi zawsze w tym sezonie po przegranej u siebie kolejny mecz wygrywali. Następna sprawa - Warriors nie lubią grać w Kalifornii co już potwierdzili w tym sezonie jak zostali ośmieszeni przez Lakersów (rok temu zresztą również). Ostatnią sprawą jest h2h, które mówi wyraźnie ze GSW nigdy nie wygrało z Clippersami na ich terenie wiecej niż 2x z rzedu (a aktualnie wygrali tam 2 ostatnie spotkania), więc myślę że i dzisiaj będą mieć z tym wielki problem.
 
D 0

dronez

Użytkownik
Co sądzicie o kuponie
gsw -4,5
Milwaukee -1,5
Orlando +1,5
Pistons +5,5
AKO 12.1
Swoją drogą cześć to mój pierwszy post ale jestem z wami dłużej :) ostatnio dzięki wam trafiłem ako kurs 27 :p
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP



Golden State Warriors @ Los Angeles Clippers



Mecz na szczycie Western Conference. Spotkanie na które bardzo długo czekałem. Nie tylko ze względu bukmacherskiego, ale także jestem ciekawy jak Clippers zagrają z Golden State Warriors, ten mecz da potwierdzenie czy gracze Doca Riversa są gotowi na co najmniej finał konferencji. Clippers zaczęli świetnie sezon, ba ograli dosyć łatwo San Antonio Spurs i to na wyjeździe. Jednak coś w nich pękło, i w ostatnim okresie nie grają swojego basketu, czego dowodem są porażki np. 2 razy ze słabą Indianą, Pistons bez Jackson&#39;a czy Memphis które co sezon boryka się z problemami kadrowymi(kontuzje swoich podstawowych graczy). O meczu z Brooklynem nie warto wspominać. Golden State Warriors rozpędziło się na dobre. Bilans 18-3, wygrywanie w pięknym stylu, rozpędzona lokomotywa przejeżdża się po każdym kogo spotka na swojej drodze ładując średnio 120,2 PPG - wynik kosmos. Tak, defensywa trochę kuleje ale trudno żeby wszystko grało perfekt przy takim tempie gry jaką preferują Warriors. Steve Kerr bardzo fajnie dzieli minuty na parkiecie swoim gwiazdom, żeby nie byli wyeksploatowani.




Pamiętacie ten mecz? Miałem wtedy -3 i nie dowierzałem jak zobaczyłem wynik końcowy ???? W poprzednim sezonie Clippersi dostali 4 razy od GSW. Tak, nie było Griffina, ale Dubs nie mieli Kevina Duranta. A jeśli chodzi o SF gości to świetnie się wprowadził do drużyny Kerra. 57% skuteczność z gry przy średnio 17 rzutach? Amazing. Do tego świetnie broni, notuje sporo bloków. Dużo było wątpliwości jak te BIG Three będzie funkcjonować. Moim zdaniem świetnie się prezentują a to dopiero 1/4 sezonu. Nikt nikomu nie zabiera rzutów, Curry rzuca kiedy ma dobrą pozycję, Durant nie &#39;&#39;pałuje&#39;&#39;. Thompson ostatnio wystrzelił z formą i zrobił career-high. Dlaczego pograł tak krótko? Ok, bo wynik był wiadomo, 3 kwarty wystarczyły. Ale jeśli zawodnik ma dzień rzutowy, zapisuje się w historii NBA i może pobić nawet rekord Kobe&#39;go Bryant&#39;a to Panie Kerr się go wystawia maxymalnie długo. Ta maszynka z Oracle naprawdę fajnie działa. Dobra teraz trochę o betach. Dlaczego GSW a nie Clippers? Z prostej przyczyny. Clippers nie bronią trójek. No sorry, ale zespół który chce być czempionem pozwala rywalowi średnio rzucać na 36% zza linii 7,24 co daje zaledwie 21 miejsce w lidze(średnio rywal rzuca 9 trójek przeciwko Clippsom) Blake Griffin robi postępy, nie tylko w ofensywie, haruje też w pomalowanym, Luc Mbah a Moute wznosi się na wyżyny przy pick&amp;roll&#39;ach. Dodam, że obwodowi Dubs zdobywają średnio prawie 60 pkt w meczu co daje 2 miejsce w lidze. Jak gospodarze powstrzymają trójki Warriors? Ja tego nie widzę. Golden State mają taki potencjał w ataku i tylu strzelców że moim zdaniem Clippers nie mają prawa ich zatrzymać, zwłaszcza gdzie gracze Warriors zarówno mogą grać wewnętrznie jak i zgrać piłkę na obwód gdzie mają znakomitych shooterów. Nawet jak jeden nie będzie miał dnia, to zawsze kilku innych pozostaje w gotowości. Tak, Clippers mają bardzo dobrą obronę, ale tak jak napisałem wcześniej mają bardzo duży kłopot z graczami obwodowymi co z takim zespołem jak GSW może mieć bardzo duże a wręcz kluczowe znaczenie. Czy ten mały handicap to pułapka bukmachera? Nie wiem, być może, jednak ja czysto sportowych pozytywów po stronie gospodarzy nie widzę za dużo, i dla mnie dziś GSW wygrywa bezproblemowo. 2 typem na który się zdecydowałem są wspomniane trójki. Przy takich strzelcach jak Durant, Curry, Thompson, JJ Redick, Paul czy Crawford ta linia powinna zostać łatwo pokryta. To NBA, wszystko się może zdarzyć, ale nie będzie to moim zdaniem dzisiaj. Nie zgadzam się z kolegą wyżej że Clippers to wezmą. Fakty historyczne że nie przegrają w swojej hali 2 razy z rzędu czy etc do mnie nie przemawiają. Pozdrawiam Rambo.


Golden State Warriors(-3,5) @ 1,90 ✅✅ 115 - 98 GSW
Over 22,5 trójek w meczu @ 1,82 -&gt; Expekt
⛔ 18 trójek
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom