>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2016

Status
Zamknięty.
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Sorry za wtracanie nie ogladam NBA namiętnie ale wydaje mi sie Rambo ze ta linia na trojki przesada ze tu nie bedzie tyle miejsca na nie,ja wiem ze potrafia to robic ale z ekipami o jakis poziom niżej,tutaj to male szachy
 
karolpdk 163

karolpdk

Użytkownik
Sorry za wtracanie nie ogladam NBA namiętnie ale wydaje mi sie Rambo ze ta linia na trojki przesada ze tu nie bedzie tyle miejsca na nie ja wiem ze potrafia to robic ale z ekipami o jakis poziom niżej,tutaj to male szachy
Bardziej przeciwnie nakręcają się właśnie na te mecze z ekipami z wyższej półki a linia jak najbardziej do pokrycia jak to mówią kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Dobry bet Rambo ;)
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Sorry za wtracanie nie ogladam NBA namiętnie ale wydaje mi sie Rambo ze ta linia na trojki przesada ze tu nie bedzie tyle miejsca na nie,ja wiem ze potrafia to robic ale z ekipami o jakis poziom niżej,tutaj to male szachy
Zobaczymy jak się mecz ułoży. Jakoś wątpię żeby GSW nie zdobyli przynajmniej 110 pkt. Spodziewam się run&amp;gun aniżeli wolnego tempa meczu. W tamtym sezonie w 4 meczach kolejno: 18,30,24,23 rzuty za 3 pkt trafione.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Skoro mowa o trójkach, to zwróćcie Panowie uwagę na dość niską linię over 224,5 - być może tu jest jakiś złoty środek. Przy obecnej dyspozycji rzutowej GSW jest to linia bardzo zachęcająca, a ostatnie wyniki spotkań granych na parkiecie LAC, jeszcze bez Duranta, też to potwierdzają (112:115 i 117:124).
Być może buki sugerują się niskimi wynikami LAC jak na razie (tylko 4 razy na 22 rozegrane mecze przekroczyli 224,5), ale wydaje mi się, że z GSW mecz będzie mocno overowy i dostroją się do gry rywala.
Jest to w każdym bądź razie jakaś alternatywa do betu na trójki ;)
EDIT: Jest jeszcze over 114,5 GSW po takim samym kursie.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Żeby nie bylo ja sie tylko tak z boku wtrąciłem widzialem kilka meczow w tym sezonie i takie odnioslem wrazenie moze złudne
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Padłem ofiarą swojej chciwości, bo zagrałem GSW powyżej 115,5, żeby zwiększyć AKO... :dfdrgdf:
Mieli ponad 3 minuty, żeby zdobyć 3 punkty, ale niestety GSW ma teraz jedną z najgorszych ławek w lidze, już w tamtym sezonie kiedy rezerwowi wchodzili na 4 kwartę, to mieli problem, żeby zdobyć 20 pkt. Teraz ławka jest jeszcze słabsza, więc tzw. &quot;garbage time&quot; to festiwal ceglenia i nieudolności. Moim zdaniem jeszcze nieraz w tym sezonie za to zapłacą, szczególnie w playoffach.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka NBA
Godz: 03:00
Spotkanie Utah Jazz-Golden State
Typ: over 217.5
Kurs 2.75
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Nba, Utah Jazz we własnej hali gościło będzie drużynę Golden State Wariorrs. Goście są faworytem do wygrania w tym spotkaniu , ogólnie rzecz biorąc Golden State ma 1 pozycję w tabeli i z 22 spotkań wygrali 19, zaliczyli tylko 3 wpadki co moim zdaniem jest bardzo dobrym wynikiem , na wyjeździe zanotowali 1o wygranych i zaledwie 1 porażkę z zespołem LA Lakers na początku Listopada co można uznać wypadkiem przy pracy, Goldeni również sporo punktów rzucają w obcych halach przez ostatni miesiąc nie zeszli poniżej 104 punktów , na pewno tutaj można się spodziewać iż rzucą około 110-115 oczek, gospodarze natomiast są dopiero na 7 pozycji w 23 spotkaniach zanotowali 14 wygranych oraz 9 porażek, oczywiście na swoim boisku radzą sobie lepiej niż na wyjazdach,ale ekipa przyjezdnych zdecydowanie im nie leży, od 2013 roku obie ekipy spotykały się ze sobą 6 -krotnie , gospodarze wygrali tylko 1 mecz, resztę zakończyli porażkami, Liczę jednak iż w dniu jutrzejszym zdołają kilka punktów rzucić, bowiem na przed swoją publicznością czasem potrafią to zrobić , stawiam na wynik końcowy oscylujący mnie więcej w granicach 104 : 114, myślę że goście spokojnie taki Handicap powinni pokryć.
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka NBA
Godz: 03:00
Spotkanie Utah Jazz-Golden State
Typ: over 217.5
Kurs 2.75
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Nba, Utah Jazz we własnej hali gościło będzie drużynę Golden State Wariorrs. Goście są faworytem do wygrania w tym spotkaniu , ogólnie rzecz biorąc Golden State ma 1 pozycję w tabeli i z 22 spotkań wygrali 19, zaliczyli tylko 3 wpadki co moim zdaniem jest bardzo dobrym wynikiem , na wyjeździe zanotowali 1o wygranych i zaledwie 1 porażkę z zespołem LA Lakers na początku Listopada co można uznać wypadkiem przy pracy, Goldeni również sporo punktów rzucają w obcych halach przez ostatni miesiąc nie zeszli poniżej 104 punktów , na pewno tutaj można się spodziewać iż rzucą około 110-115 oczek, gospodarze natomiast są dopiero na 7 pozycji w 23 spotkaniach zanotowali 14 wygranych oraz 9 porażek, oczywiście na swoim boisku radzą sobie lepiej niż na wyjazdach,ale ekipa przyjezdnych zdecydowanie im nie leży, od 2013 roku obie ekipy spotykały się ze sobą 6 -krotnie , gospodarze wygrali tylko 1 mecz, resztę zakończyli porażkami, Liczę jednak iż w dniu jutrzejszym zdołają kilka punktów rzucić, bowiem na przed swoją publicznością czasem potrafią to zrobić , stawiam na wynik końcowy oscylujący mnie więcej w granicach 104 : 114, myślę że goście spokojnie taki Handicap powinni pokryć.
Typ bardzo ryzykowny, mecze Utah-Gsw zazwyczaj były underowe. Dodatkowo w dzisiejszym meczu nie zagra Hayward i linia poleciała o kilka pkt (aktualnie 209) oraz Hill i Hood. Ta trójka to często ok 50 pkt . Biorąc pod uwagę że nie gra od dawna Favors to nie wiem kto miałby tam rzucić setkę. W tej sytuacji Gsw może trochę odpuścić,zlimitować minuty starterom-szczególnie że są b2b.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 09.12.2016 2-00
Spotkanie: New Orleans Pelicans - Philadelphia 76ers
typ: Anthony Davis over 42 pkt+zbiórki
kurs: 1.80
buk: betsson
Analiza:
Dzis na tapetę biorę jednego z najlepszych silnych skrzydłowych /centrów w lidze, czyli lidera Pelikanów Anthony Davisa. Ten uniwersalny gracz w swoim piątym sezonie notuje rewelacyjne statystyki. W pierwszym roku jak to można było się spodziewać Davis nie błyszczał, ale i tak zakończył sezon z 13,5 pkt i 8 zbiórkami na mecz. Kolejne trzy sezony to wyraźne poprawienie swoich statystyk do poziomu ponad dwudziestu pkt i ponad dziesięciu zbiórek na mecz. W tym roku jednak to co wyprawia Davis to absolutnie popis tego wciąż młodego, bo dwudziesto trzyletniego gracza urodzonego w Chicago. W tym roku jest najskuteczniejszym graczem całej ligi z 31.6 pkt na mecz, ponadto świetnie gra pod tablicami, gdzie notuje 11.4 zbiórki na mecz, co jest szóstym wynikiem w lidze. Szkoda tylko ze wspaniała postawa Davisa nie przekłada się za bardzo narazie na wyniki Pelikanów, bo ci wygrali zaledwie siedem z dwudzuestu dwóch meczy co jest wyniekiem słabiutkim. Ten bilans to wynik przede wszystkim fatalnego początku sezonu, gdzie zespół z Nowego Orleanu poniósł osiem porazek. Poźniej było już lepiej i Pelikany wygrały połowę meczy. Nawet fenomenalne występy Davisa często nie pomagały w odnoszeniu zwycięstw. Dziś jednak uważam ze Davis powinien poprowadzić swój zespół do kolejnego zwycięstwa, bo Szóstki to najsłabsza ekipa w całej lidze, do tego na wyjeździe nie potrafili jeszcze wygrać nawet meczu. Moim zdaniem i tym razem wrócą do domu na tarczy, głównie za sprawą Davisa
 
mateo239 102

mateo239

Użytkownik
Warto pograć over 18.5 Wade&#39;a ? Pewnie na nim i Butlerze będzie spoczywał obowiązek zdobywania punktów przeciwko SAS.
 
F 95

fiddy

Użytkownik
Biorąc pod uwage, że wczoraj wszyscy faworyci oprócz Denver wygrali i Vegas ostatnie dni jest w plecy to kusi aby pograć Utah +10.5pkt. Co myślicie?
 
Z 25

zakoon

Użytkownik
Biorąc pod uwage, że wczoraj wszyscy faworyci oprócz Denver wygrali i Vegas ostatnie dni jest w plecy to kusi aby pograć Utah +10.5pkt. Co myślicie?
A kto będzie je zdobywał, kiedy 4 graczy z pierwszej piątki jest out?

 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Napisałem całą analizę i jakąś kombinacją klawiszy przez pomyłkę usunąłem, dlatego nie chce mi się od nowa klepać, więc w skrócie.
Dziś polecam Washington ze względu na to, że jest to jedna z ostatnich znakomitych okazji na przełamanie. Przed nimi seria gier z 5 zespołami (LAC nie liczę), po której mogą choć zbliżyć się do poziomu 50% wygranych i wejść na właściwą ścieżkę.
Nie udało się dwa dni temu, a dziś rywal kompletnie w zasięgu i jeśli nie odniosą przekonującego zwycięstwa, to można będzie chyba powoli zacząć myśleć o kolejnym sezonie, a nie o play off. Ja osobiście bardzo w to wierzę, a kurs wystawiony przez buków i handi jest do przyjęcia.
Jak na razie kontuzji brak, więc spodziewamy się wyjścia wszystkich czołowych graczy i dominacji od początku do końca meczu.
Washington (-5,5) - Denver 1 1,91 Unibet 7/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marian33 125

marian33

Użytkownik
Rudy Gobert over 12,5 1.60 Betsson over 14 1.80 marathonbet ✅✅ 20 punktów w drugiej połowie​

Dzisiaj gram taki oto zakładzik na centra jazzmanów, typ kieruję sporą ilością przewidzianych absencji w drużynie gospodarzy zabraknąć ma między innymi Haywarda Hilla czy Hooda. GSW nie trzeba zbytnio opisywać ale jak wiadomo rzucają masę punktów jak i również rzadko też potrafią powstrzymać przeciwnika przed rzuceniem setki, więc liczę tutaj że trochę punktów z puli nieobecnych graczy zgarnie francuski center zwłaszcza że na przeciwko siebie będzie miał myślę że najsłabsze ogniwo S5 GSW a więc Zazę do tego Francuz często staje na linii rzutów wolnych więc tutaj kolejna szansa na poprawienie dorobku punktowego. Podaję kursy z dwóch serwisów gdyż sądzę że w zaistniałej sytuacji oba są jak najbardziej do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Houston Rockets 2 1,95 Bet365 99-102 ✅✅

Oglądanie Houston Mike&#39;a D’Antoni&#39;ego to czysta przyjemność. Ta drużyna ma ogromny potencjał, aktualnie stawiam ich w trójce najlepszych na zachodzie a myślę że spokojnie mogą osiągnąć nawet finał konferencji. Sprowadzenie Ryana Andersona i Erica Gordona to był strzał nie w dziesiątkę a w setkę. Fantastycznie uzupełniają Hardena i Arizę w rzutach za 3 siejąc śmiertelne zagrożenie. Na ławce także są bardzo wartościowi gracze, którzy potrafią zapewnić liderom odpowiednie wsparcie. Rakiety mają już w tym sezonie kilka bardzo cennych skalpów, zdobyte zostały m.in: San Antonio, Golden State, Detroit czy Portland. Oklahoma ma dobry bilans, jednak większość z tych wygranych zostało nabite na słabych zespołach, które nawet przy Houston nie stały. Obie ekipy grały już ze sobą w Chesapeake Energy Arena 3 tygodnie temu: dominowały Rakiety a rzutem na taśmę 2 oczkami wygrały Grzmoty. Jako, że nic dwa razy się nie zdarza dzisiaj Harden i spółka nie powinni popełnić tamtego błędu.

Mecz do obejrzenia na Canal+ Sport HD o 2 w nocy.

edit:

easy, easy ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
C 581

czajnol

Użytkownik
Absolutnie podpisuje sie pod kolega wyzej w tym meczu Rakiety sa faworytem dla mnie , graja swietna koszykowke bardzo dobry sklad z z glowym kandydatem na mvp Hardenem, napewno beda sie liczyc w tym sezonie , Thunder owszem ma teraz serie ale sa niestabilni wg mnie I dzis polegna
Typ - Houston Rockets 1.80 bet 365 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
karolpdk 163

karolpdk

Użytkownik
Dobrze wiemy jak Minnesota rozpoczyna mecze a jak je kończy pokazali to już wiele razy. Statystycznie w pierwszej połowie nie jest źle Wilki prezentują w niej czwarty atak w lidze, notując średnio 112,9 punktu na sto posiadań. Nie wiemy, co dzieje się w przerwie w szatni, ale na drugą część spotkania wychodzi zupełnie inna drużyna, zdekoncentrowana, rozproszona, jakby w ogóle nieprzygotowana do meczu. Sądzę że będzie to kolejny taki mecz i do przerwy będziemy mieli prowadzenie drużyny Toma Thibodeau a po przerwie już Detroit przejmie inicjatywę i ostatecznie wygra ton spotkanie.
1/2 - Do przerwy/Koniec meczu
Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons
5.00⛔
Betano
Bez analizy z tego meczu:
K.A. Towns over 10,5 zbiórek 1,87 @Betano ✅
 
T 14

themaciek

Użytkownik
Co byście powiedzieli na temat meczu króli? D. Rose, który w ostatnim ich meczu w Nowym Jorku rzucił 20 ma nie grać, wygląda na świetną okazję na odegranie się dobrze sobie radzącej w tym sezonie drużyny Sacramento. Kurs 1.5 Bet365 nie za niski do dubla z Houston super tylko, żeby Harden odpalił. Proszę o wypowiedzi zwłaszcza, jeśli się ktoś nie zgadza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom