>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2016

Status
Zamknięty.
H 187

h778

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Clevland-Memphis
typ: Memphis +9.5
Kurs 3.45
Buk Unibet
Analiza: Już jutro odbędą się kolejne spotkania NBA , w swojej hali ekipa Clevland Cavaliers podejmowała będzie Memphis Grizzlies. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu, ja jednak postanowiłem zagrać tutaj w strone overu w punktach bowiem gospodarze w ostatnich 10 spotkaniach na swoim parkiecie zaledwie jeden raz nie przerzucili granicy 100 oczek, goście z Memhis również rzucać potrafią co pokazywali w poprzednich 5 meczach rozegranych na wyjeździe, w których zawsze granica 100 punktów pękała, moim zdaniem linia na over jest ustawiona dosyć nisko i warto spróbować zagrać po takim kursie . W tym roku obie ekipy spotkały się ze sobą padło wówczas 209 punktów, myślę ze jeśli obie zaczną grac ofensywnie spokojnie można się spodziewać wielu punktów po obu drużynach , tym bardziej iż gospodarzom jakoś z gośćmi łatwo się nie grało. Jest to spotkanie w którym można się spodziewać na prawde wszystkiego bowiem goście ostatnio lepsze mecze rozgrywali na obcych halach natomiast gospodarze rzadko wpadki zaliczali na swoim parkiecie, tak więc polecam równiez spróbować zagrać na handicap w stronę gości, bowiem według mnie potrafią czasem namieszać .
Wszystko fajnie, ale weź pod uwagę, że nie gra Marc Gasol. Memphis mają do dyspozycji 9 graczy, z czego 4 nie zostało wybranych w drafcie. Ci wybrani to z kolei Zach Randolph, Tony Allen, Jarrell Martin, Wade Baldwin i Andrew Harrison. Kocham tę drużynę całym sercem, no ale sorry - po prostu nie w tym meczu. Jutro jest rewanż w Tennessee i tam szukałbym handicapu.
 
Z 25

zakoon

Użytkownik
Wszystko fajnie, ale weź pod uwagę, że nie gra Marc Gasol. Memphis mają do dyspozycji 9 graczy, z czego 4 nie zostało wybranych w drafcie. Ci wybrani to z kolei Zach Randolph, Tony Allen, Jarrell Martin, Wade Baldwin i Andrew Harrison. Kocham tę drużynę całym sercem, no ale sorry - po prostu nie w tym meczu. Jutro jest rewanż w Tennessee i tam szukałbym handicapu.
Z tego co widziałem jak grają Memphis to w 4 kwarcie bardzo mocno trzymają wynik i wygrywali małymi punktami. Jednak był wtedy Gasol, który robi kawał dobrej roboty. ML bym nie zagrał ale handi próbuję, bo jednak z Grizzlies gra się ciężko.
Cleveland Cavaliers vs Memphis Grizzlies
Typ: Memphis Grizzlies +9,5 @ 3,20
bet at home
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Ktoś zna przyczynę wzrostów kursów na NY Knicks z 1.62 na 1.77.
Grają z outsaiderami z Phoenix, wszystko wskazuje na korzyść gości. Ktoś, coś?
 
kells 48

kells

Użytkownik
Moim zdaniem najprawdopodobniej Memphis dzisiaj odpuści i przygotuje się na rewanż u siebie. Gasol jest out a to filar tej drużyny. Dzisiaj będzie chill game, bo ławka też musi być na jutro.
PS. Błagam zróbcie coś z tym Odrodzonym, bo to co wypisiuje to jest tylko mieszanie w głowach ludzi. Jeszcze ktoś gotów to zagrac.... Nie kasujcie tego postu, bo nie wiem co jest nie tak w moich wypowiedziach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 166

khamilos

Użytkownik
Phoenix - NYK
Suns +2.5 1.9 ✅ 113-111 OT Marathonbet

Z dzisiejszego zestawienia gier wpadły mi w oko 2 spotkania,a w zasadzie wystawione przez buki linie. Nyk w gazie,ostatnio stabilna forma,grają równo,o dziwo potrafią również kontrolować i wygrywać mecze na wyjeździe.Są w road tripie na zachodzie gdzie wygrali kilka zaciętych końcówek. Myślę że dzisiaj szczęście się skończy. Suns nie zachwycają,nie tworzą zespołu,ale pojedyncze mecze im wychodzą.Na ten moment na pewno nie dzieli ich tylko &quot;2 pkt&quot; Moim zdaniem powinno być więcej (wyjściowo było +3,5 aktualnie 2 ).Dzisiaj prawdopodobny powrót TJ Warrena-przed urazem kręcił fajne cyferki. W zeszłym sezonie oba mecze wysoko wygrane przez Knicks -co tym bardziej nie pomaga tej linii.
Atlanta-Orlando
Magic +8 1.9 ✅ 120-131 Marathonbet

Tutaj wg mnie linia przesadzona o kilka pkt. Nie tak dawno Hawks grali piach i przegrywali mecz za meczem,ostatnio wrócił Milsap oraz wymienili w s5 bezproduktywnego Korvera na Hardawaya to na plus i gra wygląda lepiej. Ogarnęli 2 mecze,choć z Bucks przegrywali całe spotkanie i wrócili do gry w końcówce. Moim zdaniem za szybko dostali taką linię ( -8 to dostaje Toronto ,które w tym sezonie pokazuje klasę i gra najrówniej), nawet jeśli na przeciwko &quot;słabe&quot; Orlando. Dodam ze Magic i Hawks grają w tej samej Dywizji,więc mecze nie są łatwe.
PS. Odnośnie debaty Cavs-Grizzlies. Ten mecz stał się już na tyle głośny że nie ma sensu go grać,a na pewno nie widzę value w stronę Memphis. Ewentualnie można poczekać i pograć na live. Tutaj wszystko może się wydarzyć. Linia jest bardzo wysoka po informacji że nie zagra Gasol ,ale co z tego? Czy to jest jakiś problem dla Cavs ? To że Memphis wygrało U SIEBIE z Gsw o niczym jeszcze nie świadczy. Nic dwa razy się nie zdarza. Cleveland gra w domu,nie jest tak &quot;wrażliwe&quot; na solidną defensywę przeciwnika, jeśli tylko zagrają w pełnym składzie i też nie dadzą odpocząć starterom to mogą pokryć każdy handicap. Ale żeby nie było tak miło to w zeszłym roku Cavs gościło u siebie Memphis na linii -14.5 i...Miśki wygrały 106-103. Co więcej Cavs byli w pełnym składzie a Miśki, można powiedzieć &quot;tradycyjnie&quot; grali drugi składem. Mecz wygrali im wtedy nie grający już w nba Chalmers, niechciany już nigdzie Stephenson, dziadek Carter i Tony Allen. Jeśli miałbym dzisiaj coś tu zagrać przed meczem- to dla zabawy Cavs -15 ✅ i over właśnie Tonego Allena jeśli gdzieś go wystawili. Pozdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
marian33 125

marian33

Użytkownik

Dwight Howard over 14 punktów 1.85 unibet✅ ale poszli mocno z wynikiem tego się nie spodziewałem
Dzisiaj swoje fundusze lokuję w over punktowy centra Atlanty, zważywszy na jego formę w grudniu typ dość ryzykowny gdyż średnio notuję 10,8 punktu aczkolwiek liczę że dzisiaj przekroczy swoją linie ponieważ w drużynie Orlando pod znakiem zapytania stoi występ dwóch centrów Biyombo i Vucevica, i tutaj jeśli te informację by się potwierdziły to center gospodarzy powinien mieć ułatwione zadanie co prawda zapewne na piątce w tym wypadku wystąpi Ibaka ale kto z ławki Onuaku czy Zimmerman obaj łącznie uzbierali 30 minut w tym sezonie. Mimo niskiej średniej w ostatnich meczach liczę że dziś Dwight zdominuje deskę i wykręci podobne cyferki jak w spotkaniu z Heat.
Bez analizy
Phoenix Suns - New York Knicks 2 1.76 unibet ⛔ po dogrywce szkoda
Co do typu głównego w marathonbet na tą samą linie kurs 1.9
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Memphis dzisiaj odpuści i przygotuje się na rewanż u siebie.
Dokładnie tak jak piszę kolega wyżej. ;)
Według mnie Memphis dziś odpuszcza to spotkanie, są osłabieni od kilku spotkań, do tego dziś bez Gasola. Nie ma co myśleć o zwycięstwie w tym spotkaniu, trzeba oszczędzać siły na spotkanie we własnej hali. Cavaliers z taką defensywą powinni wygrać to spotkanie dość wysoko. Ale według mnie to jest właśnie bezpieczny typ i bardzo przyjemny.
Cleveland Cavaliers vs Memphis Grizzlies
Cleveland Powyżej 109.5 pkt @ 1.91
 
K 166

khamilos

Użytkownik
pod znakiem zapytania stoi występ dwóch centrów Biyombo i Vucevica
Biyombo zagra, Vucević jest Questionable więc duże szanse że też pojawi się na boisku (z ławki,na limitowanych minutach,ale ostatnio ten pomysł Vogela się sprawdzał). Powiem przekornie ze jeśli chodzi o under/over pkt Howarda to bardziej zalezy od jego głowy a nie kogo ma po drugiej stronie parkietu :).
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje o której będą kursy na Pinnaclu na Cleveland-Memphis?

ok już są, 16:41 pinakiel zapodał 13.89


Cleveland - Memphis
Memphis
13.89
Pinnacle
9/10

Piękny bet, dziś najprawdopodobniej wytrwali gracze z Memphis znów zneutralizują zagrożenie, rozgrywając długo i ostrożnie. Dodatkowo podwyższone morale po ostatnim sukcesie, gdzie zdmuchnęli GSW, a Curry mógł co najwyżej żuć swój ochraniacz na zęby.
Z całym szacunkiem. Z NBA jestem laikiem, który nie zna większości zawodników, zna filary drużyny, gra faworytów, ewentualnie najniższe overy z możliwych, więc może nie na miejscu że będę Ci zwracał uwagę, ale.... Wchodzą tu ludzie, którzy chcą coś wywnioskować i zagrać z NBA będąc zapewne podobnymi &quot;trupami&quot; z tej ligi jak ja. A Ty grasz doga, który gra właśnie bez swojej podstawowej gwiazdy stawką 9/10.. Przecież to jest nie do pojęcia. Życzę Ci, by Ci to weszło i byś miał satysfakcję z tego, że ktoś taki jak ja był w błędzie, aczkolwiek dostosuj stawkę do ryzyka. Ktoś zobaczy 9/10, zagra grubiej mimo że O GRO MNY kurs, Memphis dostanie w pale i typ będzie miał mega pretensje do Ciebie (mimo, że nie namawiales i każdy gra jak chce), to jeszcze dostaniesz kilka bluzg.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Z całym szacunkiem. Z NBA jestem laikiem, który nie zna większości zawodników, zna filary drużyny, gra faworytów, ewentualnie najniższe overy z możliwych, więc może nie na miejscu że będę Ci zwracał uwagę, ale.... Wchodzą tu ludzie, którzy chcą coś wywnioskować i zagrać z NBA będąc zapewne podobnymi &quot;trupami&quot; z tej ligi jak ja. A Ty grasz doga, który gra właśnie bez swojej podstawowej gwiazdy stawką 9/10.. Przecież to jest nie do pojęcia. Życzę Ci, by Ci to weszło i byś miał satysfakcję z tego, że ktoś taki jak ja był w błędzie, aczkolwiek dostosuj stawkę do ryzyka. Ktoś zobaczy 9/10, zagra grubiej mimo że O GRO MNY kurs, Memphis dostanie w pale i typ będzie miał mega pretensje do Ciebie (mimo, że nie namawiales i każdy gra jak chce), to jeszcze dostaniesz kilka bluzg.
http://www.flashscore.pl/mecz/KQ6AaSMl/#szczegoly-meczu

ale 9/10 faktycznie przesada
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Jeżeli jestem w błędzie to proszę mnie z niego wyprowadzić, ale dzisiejszy rewanż Memphis-Cavs warto chyba grubiej zaatakować z handicapem na Miśki? Skoro Lebron Love i Irving restują, a Gasol wraca?
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Memphis-Clevland
typ: Memphis -13.5
Kurs 3.60
Buk

Analiza: Wczoraj Mój typ z NBA był kompletnie nietrafiony, dziś spróbuję się odegrać bowiem spotkanie które typowałem w dniu wczorajszym zmienia gospodarza i odbędzie się również jutro, teraz faworyt również się zmienił, nie dziwi mnie to wcale bowiem do drużyny gospodarzy wraca nieobecny w dniu wczorajszym Hiszpan Gasol, który dziś już myślę że powinien zrobić sporo problemów ekipie Cavaliers, którzy straca na dzisiejsze spotkanie takich graczy jak: Irving K, Williams M, oraz dwóch najważniejszych czyli James L, który w dniu wczorajszym dobył 23 punkty , zanotował 8 asyst , oraz Love K, który tych punktów zdobył 29 dołożył do tego 3 asysty, Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie liczę tutaj również jak w dniu wczorajszym na punkty,ale myślę że tym razem to gospodarze rzucą ich więcej gościom bowiem nie idzie ostatnio na wyjazdach zbyt dobrze, 4 spotkania i dwa wygrane oraz 2 porażki, nie sądzę żeby w dniu jutrzejszym z takim osłabionym składem wygrali, ale jest to nba i wszystko się może zdarzyć.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Witam,
Nie udzielam się w dziale NBA ale osobiście gram codziennie różne sumy punktów w NBA. Dziś zwróciły mą uwagę kursy w spotkaniu Washington - Charlotte. Są wg mnie bardzo wysokie dla Washington. Nie zagrają House i Mahimi. Nie wiem czy są to jakieś filary czarodziejów, natomiast wiem, że Washington u siebie jest groźne, często rzucają spokojnie stówkę punktów, prognozuję, że stówkę lekko włożą też dzisiaj. Jeśli zagrają dobrze w defensywie, o wynik jestem spokojny i wróżę im zwycięstwo. Ostatnio pomiędzy Charlotte, wygrywał ten kto grał u siebie, więc po takim kursie spróbuję i ja , dzisiaj.

Washington - Charlotte 1.86 1 bet367 ✅✅✅


p.s. ktoś może wypowiedzieć się dlaczego kursy na Utah z Oklahoma są tak niskie ? Przecież tam można łapać handicapy 14 punktowe xD
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 15.12.2016 1-00
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Toronto Raptors
typ: Toronto - 13,5
kurs: 2,90
buk: unibet
Analiza:
Toronto w ostatnich latach przyzwyczaiło nas do dobrej koszykówki. Nie inaczej jest w tym sezonie, bo Raptory na wchodzie ustępują tylko Kawalerzystom o 1,5 zwycięstwa. Ale po tej nocy może się to bardzo zbliżyć, bo Cavs jadą do Memphis bez swojego wyjściowego tercetu i trudno bedzie im wygrać. Raptors natomiast w spotkaniu z Szóstkami są zdecydowanymi faworytami i z pewnością wygraja i zbliżą się już na styk z aktualnymi mistrzami. Tym bardziej ze ostatnio złapawi wielką formę, bo w ostatnich dziesięciu meczach zanotowali zaledwie jedną porażke (właśnie z Cavs) i jest to najlepszy wynik w ostatnich tygodniach (razem z Houston). Swietnie graja liderzy zespołu z Kanady, czyli DeRozan i Lowry, świetnie natomiast w obronie spisuje się Litwin Valenciunas, ktory po wytransferowaniu Biyombo został mianowany pierwszym defensorem zespołu i z tego zadania wywiązuje się wyśmienicie. Wątpliwe by słabi Sixers byli im się przeciwstawić, choć ci wygrali dwa ostatnie mecze i to wyjazdowe w Detroit i Nowym Orleanie. Dwa tygodnie temu oba zespoły spotkały się w Toronto i wtedy Raptors zdemolowali przyjezdnych aż 122-95. Dziś powinno być podobnie, bo nie wierze by nagle Philadelphia zaczęła wygrywać mecze. Może z tymi słabszymi zespołami mogą nawiazać walkę, jednak z tymi topowymi ekipami raczej nie będą mieli zbyt wiele do powiedzenia. Moim zdaniem o niespodziance mowy być nie może i Toronto znów pewnie ograją 76ers
 
odrodzony-m 462

odrodzony-m

Użytkownik
Charlotte Hornets - Washington Wizards WYNIK 106:109
Typ: Charlotte Hornets -5 pkt (handicap)
Kurs: 3.10
Bet365
Stawka: 10j ⛔
W tej konfrontacji faworytem jest druzyna Wizards @ 1.80. Ja oceniam tutaj szansę na odwrót. Tu faworytem powinna być drużyna Szerszeni. Washington Wizards dziś gra na swoim parkiecie. Trybuny sa tam ostatnio opustoszałe, a zawodnikom Czarodzieji ciężko wchodzi się w mecz. Dziś mogą miec problem z wejściem w odpowiedni rytm aż do końcowego gwizdka. Dwie główne przewagi Hornets nad rywalem to ławka rezerwowych i dużo więcej jakości wśród wysokich. Korzystne dla Charlotte będzie wolne tempo i niska skuteczność z obu stron. Są na to duze szansę, bo jest to trudny matchup dla zawodników Wizards. Wśród wysokich Hornets należy zwrócic uwage na takie nazwiska jak Zeller, Hibbert, Williams, Kaminsky, a wśród Czarodzieji to tylko Gortat, jego zmiennik Smith raczej głównie pozoruje grę. Morris z Wash (wysoki skrzydlowy) jest bez formy i z dużymi problemami na dystansie, a bliżej obręczy będzie dzis bezradny na tle takiego rywala. Z tych powodów trener Brooks próbuje grać niskim ustawieniem (small ball) z Kelly Oubre, w miejsce wspomnianego Morrisa. Ta koncepcja nie ma dziś jakichkolwiek szans na powodzenie. Jedynym ratunkiem dla druzyny Wash jest duet niskich obrońców w osobach Wall&#39;a &amp; Beal&#39;a. Jednak Wall ma dziś dużo zadań w defensywie, bo jest zmuszony rywalizować z niesamowitym w ataku Walker&#39;em. Bealowi uprzykrzy dziś życie zadaniowy gracz Michael Kidd-Gilchrist, który pełni rolę tkzw. plastra w drużynie Hornets (zadaniowiec głównie do obrony). Beal ma dziś pecha że to ta sama pozycja. Drużyna Hornets ma dziś dużą szansę zdominować gre w pomalowany. Posiada przewagę wśród rezerwowych, a talentem na dystansie nie ustępuje rywalowi. Tam każdy grozi rzutem za 3 punkty i nie należy zapominać o super uniwersalnym graczu Szerszeni tj. Batumie, na którego Wash nie ma odpowiedzi. Porter z Wizards nigdy nie będzie graczem tego formatu. Porażka Hornets w ostatnim starciu z Pacers jest kolejnym argumentem przemawiającym w dzisiejszej konfrontacji na ich korzyść. Będą bardzo zdeterminowani aby odnieść wyraźne zwycięstwo, z handicap -5 pkt w ich stronę.
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Miami-Indiana
Heat +1,5 2.0 ✅ 95-89 Marathonbet

Ciekawy pojedynek w American Airlines Arena. Indiana zaskoczyła i po 2 dobrych,zwycięskich meczach na własnym podwórku przyjeżdża na niewygodny teren na florydę.W Pacers wypadł bezproduktywny Ellis, a reszta po prostu gra .Dla mnie wielkiego przełomu tam jednak nie ma. Sporo osób widzę im jednak ufa, linia przesunięta o 3 pkt to dużo. Heat nie są tu bez szans.To zespół który bardziej przeszkadza niż sam dyktuje warunki, ale nie ma się co dziwić, wielkiego potencjału ofensywnego tam nie ma. W ostatnich dniach było kilka powrotów i w końcu na ławce zrobił się &quot;tłok&quot;. Miami często grają close i pokrywają handi- linia to właśnie sugeruje i próbuję dzisiaj w ich stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Spurs - Celtics 1 kurs 1,41 betsson
Może i mało oryginalne zdarzenie, ale idealne do dubelka (prawdopodobnie z Toronto, ale nie lubię grać niskich kursów away).
Wracając do ostróg to czekają od kilku dni na kolejny mecz po gwałcie na Netsach. Nie zagra dziś Aldridge, ale o wysokich się boję gdyż Gregg ma alternatywy. Zdecydowana przewaga gospodarzy oczywiście na pozycji nr 1, gdyż cały czas Celtowie nie mogą liczyć na swój motor napędowy.
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Kings @ Rockets
Collison powyżej 15,5 punkta @1,83 całoroczny
⛔⛔⛔
2/10 z gry...
Typ zagrany z powodu braków w kadrze Sacramento. Trzecia strzelba Sacramento pod nieobecność najlepiej punktujących Cousinsa i Gaya oraz grającego drugie skrzypce McLemore&#39;a musi wziąć na siebie większą odpowiedzialność za grę i za zdobywanie punktów. Linia 15,5 myślę spokojnie do przeskoczenia, w tym sezonie już siedmiokrotnie (w tym w dwóch ostatnich meczach z LAL i Jazz) zdobywał punkty ponad tę linię. Myślę, że i tak będzie dzisiejszej nocy.
 
odrodzony-m 462

odrodzony-m

Użytkownik
Godzina: 03:05
Portland Trail Blazers - Denver Nuggets WYNIK 120:132
Typ: Portland Trail Blazers -3 pkt (handicap)
Kurs: 2.55
Bet365
Stawka: 10j ⛔
Dwa dni temu w konfrontacji z OKC byłem bardzo przekonany co do zwycięstwa Portlamd https://forum.bukmacherskie.com/f35/czlowiek-renesansu-140812.html#post6227404 Dziś jestem jeszcze bardziej zdecydowany co do wygranej Blazers. Portland ma ciągle ujemny bilans (11-12), a jest to drużyna która aspiruje do odegrania większej roli w tegorocznym Play-Off. Ich zadaniem jest aktualnie rozbijać takie drużyny jak Denver Nuggets. Blazers są on fire! ( w wielkim gazie). Rozegrali mimo przegranej dwa dobre mecze z Pacers i Clips, a ostatnio zdemolowali Thunder. W końcu grają agresywnie i skuteczniej w obronie. Ich lawka rezerwowych na czele z Turner&#39;em i Crabbe jest w końcu efektywniejsza. Duet Lillard &amp; McCollum będzie gral swobodnie na tle takiego rywala i nikt z Denver ich nie powstrzyma. Nuggets ostatni mecz to blamaż z Dallas na wyjeździe. Grają jakby &quot;celowo&quot; szukali porażki. Tam nie ma żadnej presji jak i motywacji, a ten sezon jest kolejnym straconym sezonem. Potrafią zagrać dobrze do 1/2 aby w dalszej części meczu popełniac seryjnie straty po przez błąd 24 sekund. Na tym poziomie takie zachowania są niedopuszczalne. Często tracą piłkę na własnym kozle, jak i w trakcie nieprzemyślanych podań w ręce przeciwnika. Dużo tam gra weteran Nelson, co źle się odbija na grze (brak ruchu piłki na obwodzie). Ciągle grają przypadkowe ataki, a piłka w ich dłoniach wydaje się jakby była gorąca i ich parzyla. Dziś w obozie Nuggets kilku ważnych zawodników jest niepewnych występu tj. Chandler, Jokic i Arthur. Niegdyś hala Nuggets byla uważana za twierdzę i trudny teren ze względu na na warunki jakie panują tam w górach, tj ciężkie powietrze (wysokość położenia hali). Dziś jednak już tak nie jest. Drużyna Portland wypoczęta i bardzo zaangażowana przystopi do tej konfrontacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom