>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja dzisiaj mam dwa dobre bety i myślę, że warto spróbować wyższa stawką.
Brooklyn Nets - Washington Wizards

Typ : Washington Wizards @ 1,60 Forbet

Wizards bez Walla i dla wielu to może mieć kolosalne znaczenie przy typowaniu tego meczu ale nie dla mnie, ostatnio polegli w Los Angeles ale oni tam poprostu nie potrafią grać i trochę śmieszkuje mówiąc, że chyba ciąży na nich jakas klątwa gdy graja przeciwko Clippers na wyjeździe, ale byli bardzo blisko i myślę, że gdyby Beal wszedł dobrze w mecz to udało by im się odnieść zwycięstwo ale niestety zaczął na fatalnej skuteczności na co nie może sobie pozwolić w meczu przeciwko Nets i sądzę, że jeśli Bradley dziś zagra na swoim poziomie to spokojnie biorą ten mecz.
Na środku w ekipie gospodarzy mało doświadczony i mało ograny zawodnik i tam nasz rodak Marcin Gortat będzie miał ułatwione zadanie jak i w ataku tak i w defensywie, do tego dochodzi aspekt, że Nets bardzo słabo bronią i grają otwarty basket co może a raczej napewno się zemści przeciwko tak doświadczonej i ogranej drużynie jak Wizards, dziś nie widzę innej opcji niż granie na Wizards i myślę, że powinno im się udać bezproblemowo wywiezc zwycięstwo z Brooklynu.
Drugi bet
Dallas Mavericks - San Antonio Spurs

Typ : HT / FT : Spurs / Spurs @ 1,60 Forbet
W ekipie Spurs wraca po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzja Kahwi Leonard i to jest chyba wiadomość dnia w San Antonio bo napewno trochę minut dostanie. Goście i tak radzą sobie całkiem nieźle w tym sezonie i może brak Kahwiego dla wielu nie był aż tak widoczny ale dla mnie jednak trochę był, dziś grają z najsłabsza ekipa konferencji zachodniej jaką jest Dallas Mavericks, które jest cieniem ekipy sprzed kilku lat kiedy tak naprawdę mogli wygrać z każdym i ciężko było typować przeciwko nim ale jak wiadomo Nowitzki to już nie ten sam zawodnik, latka lecą i dla mnie głównym aktorem na tą chwilę jest tam Harrison Barnes, albo powinien być bo napewno nie gra tak jakby tego oczekiwali kibice Dallas. Brak Currego też robi swoje i prawdę mówiąc ich gra wygląda beznadziejnie a dziś zagrają przeciwko jednej z najlepiej broniących ekip w NBA i nie sądzę aby mieli jakiekolwiek argumenty żeby przeciwstawić się ekipie Grega.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
B.Ingram over 17.5 pkt @1.8 sts partia życia w 20min 0pkt 0/10 z gry i 3 straty
Ingram cały czas oscyluje wokół tej linii. Dziś idę w jego stronę z uwagi na latwy matchup w postaci Lance Thomasa. Już w ostatnim meczu Prince nim kręcił. Do pomocy jest Besley wiec Ingram trochę osobistych porzuca. Do tego jakby nie patrzeć to prestiżowe spotkanie , a na mecze w MSG każdy sie spina podwójnie. Przy średniej skuteczności robi over w 3 kwarty. CHłopak dojrzał, rośnie drugi KG, lepsza selekcja rzutów, który też poprawił. Wydaje mi się 20+ tej nocy ugra.
Prócz tego dubel San Anonio + over 206.5 w meczu Wizzards @ 1.9 sts
Sprawa prosta co do SAS to już było pisane. Odpoczynek + Leonard to wystarczy żeby kontrolować mecz.Brooklyn po 2 meczach w meksyku wraca na swoje śmieci gdzie trzaska grube overy. Ilość punktow w ostatnich meczach domowych grubo 216,252,229,225,211,234,235,219,220,247,247. Wizzards dociągną do 100 i starczy z zapasem
 
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Typ: Marcin Gortat over 7.5 zbiórek 1.6 /9 ✅
Typ: Marcin Gortat over 19.5 punktów, zbiórek i asyst 1.83 /17 ⛔
Oba bety z Betrally
Tak jak kolega powyżej pisał mecz z Brooklyem powinna być dla Gortata jednym z łatwiejszych jeśli chodzi przede wszystkim o zbiórki, gospodarze nie są drużyną mocno broniącą a w pojedynku z mniej doświadczonym Zellerem powinien górować. Dodatkowym atutem tego typu jeat fakt że mało prawdopodobne by dziś wystąpił Mahinmi co sprawi że Gortat dostanie spokojnie ponad 30min na parkiecie.
Edit: potwierdziło się że Mahinmi nie zagra dziś więc więcej minut dla Gortata jeśli ktoś zainteresowany ;-)
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dzisiaj analiza w telegraficznym sktocire,ponieważ pisana z telefonu a to jest bardzo nir wygodne i czasochłonne.
Wizards - Nets
Wizards ha -2,5 @ 1,78
+
SAS - Dallas
SAD ha -5,5 @ 1,81
Kurs: 3,22
Stawka: 35 zł
Bilans: ?
Czarodzieje mimo że osłabione brakiem swojego lidera Johna Walla powinni dać sobie rade z bardzo słabym zespołem z Brooklyn&#39;u. Grę na.siebie weźmie Bradley Beal a Otto Porter będzie razem z nim wysoko punktowal. Na pewno obaj będą mieć wiele okazji do rzutów ponieważ defensywa Nets broni bardzo słabo zza łuku oraz puldystansu i jeżeli tylko będzie wchodzić to Wizards pewnie wygrają to spotkanie.
SAS wzmocnione Kawhim Leonardem dziś powinno na spokojnie wygrać, tym bardziej dziwią kursy wystawione przez bukmacherów. Natomiast i tak grające bardzo przeciętnie Dallas zagra bez jednego ze swoich liderów - Smitha.Sasma genialną defensywę, chyba najlepsza w lidze,natomiast Dallas ma wielkie problemy ze zdobywaniem koszy. O ile dobrze pamiętam coś w granicach 100 punktów, a to przy tym stylu gry jest naprawdę mało. Dodatkowo polecam under 98 punktów Mavericks po 1,88
Oczywiście tradycyjnie kursy i typy od LVBET
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Zagram Dallas Mavericks under 96,5pkt✅
Nie jest to wysoka linia, ale na ostatnie trzy mecze Mavs z Ostrogami u siebie siadalo ze sporym zapasem.
Mavericks slyna z masy trojek i glownie tak zdobywaja swoje punkty, jak dotad dzisiejsi gospodarze w meczach u siebie przekraczali dzisiejsza propozycje znacznie, ale..no wasnie, ale jedynym zespolym dobrym w defensywie, z którym sie wtedy mierzyli bylo OKC, a kazdy widzi co sie tam od jakiegos czasu dzieje. Z Bostonem i Minnesota na wyjezdzie spory under, to wlasnie przyklady tych swietnie broniacych ekip. Historia jak i obecny sezon pokazuja, ze Spurs tez do nich naleza. Jesli Leonard zagra(flashscor twierdzi inaczej), to tym bardziej under powinien wejsc spokojnie, a i zbierac nie ma tam za bardzo komu, wiec i powtorek rzutow nie bedzie wiele.
Ida tropem domyslow i statystyk, moze serii, ale wydaje sie to byc interesujaca propozycja na dzisiaj. Ktos jakies ale? ;)
E:ale co tu Sie odstawilo. Mavs mieli to przegrac I dostac blows, a tymczasem zupelnie zdominowali gosci w trzeciej kwarcie wlasnie trojkami, by na cztery minuty do konca trafic zaledwie piec punktow I wygrac spokojnie, bo festival cegly wygrywaja zdecydowanie Spurs. Obrona pekla
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Zagram Dallas Mavericks under 96,5pkt
Nie jest to wysoka linia, ale na ostatnie trzy mecze Mavs z Ostrogami u siebie siadalo ze sporym zapasem.
Mavericks slyna z masy trojek i glownie tak zdobywaja swoje punkty, jak dotad dzisiejsi gospodarze w meczach u siebie przekraczali dzisiejsza propozycje znacznie, ale..no wasnie, ale jedynym zespolym dobrym w defensywie, z którym sie wtedy mierzyli bylo OKC, a kazdy widzi co sie tam od jakiegos czasu dzieje. Z Bostonem i Minnesota na wyjezdzie spory under, to wlasnie przyklady tych swietnie broniacych ekip. Historia jak i obecny sezon pokazuja, ze Spurs tez do nich naleza. Jesli Leonard zagra(flashscor twierdzi inaczej), to tym bardziej under powinien wejsc spokojnie, a i zbierac nie ma tam za bardzo komu, wiec i powtorek rzutow nie bedzie wiele.
Ida tropem domyslow i statystyk, moze serii, ale wydaje sie to byc interesujaca propozycja na dzisiaj. Ktos jakies ale? ;)
Ziomus flash Score to żadne źródło, przecież oni nie odświeżają tych informacji tylko podają to co pisało na Roto przed wczoraj...
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Ciekawe spotkanie dzisiejszej nocy. Pacers przeciw Thunder, kursy wyrównane z delikatnym wskazaniem na Indiane. Thunder chyba nie jest regularną drużyną, co myślicie o zwycięstwie Oladipo i spółki. Ostatnio rzuca że aż miło. Kurs w okolicach 1.70 na Indiane całkiem niezły.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Pacers - Thunder to trochę ryzyko. Mecz z podtekstem, z uwagi na osobę Paula George&#39;a. Nie ruszałbym. Ja na pewno zagram wygraną Utah, tylko jeszcze nie wiem czy solo czy w dublu czy może z jakimś handicapem. Jazz mają wystąpić w praktycznie pełnym składzie, ma wrócić Hood. Słabiaków z Chicago powinni zdmuchnąć, tym bardziej gdyby zabrakło Markkanena, a to możliwe. Atak Bulls - 97,3. Obrona Jazz - 99,9. Będzie pewna wygrana. Utah już niejednokrotnie pokazywali że są do bólu solidni, trzymają się założeń i nie wydaje mi się że Chicago będzie w stanie ich przeskoczyć. Doprawdy nie rozumiem tego kursu.
Z tzw. pewniaków zastanawiam się nad dołożeniem czegoś spośród Celtics, Raptors, Wizards. Wszystkie powinny wygrać swoje mecze.
Warte ryzyka również Portland. Mają obecnie serię porażek, a z Miami bez Whiteside&#39;a dobrze się matchupują. Zapowiada się ciekawy mecz, i nie lekceważyłbym tutaj ekipy Trail Blazers. Kurs bardzo fajny, kusi żeby spróbować.
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Oladipo over 24,5 pkt , Lillard over 25,5 pkt , STS , polecam , &quot;Ola&quot; ostatnio w niesamowitym gazie i na przeciwko OKC , w ktorym gral w poprzednim sezonie (bedzie chcial sie przypomniec). Lillard lubi ostatnio tez duzo nabijac pkt , gra srednio po 40minut na mecz , jego mecze przeciwko Miami to duze zdobycze punktowe Damiana. Pozdrawiam.
 
L 44

luksus777

Użytkownik
Markkanen gra dzisiaj.
Oladopio over 25, ostatnim razem rzucił OKC 35 punktów, 4/5 ostatnich meczy pokryta linia, ponadto uważam, że Indiana zje dzisiaj Thunder.
 
L 44

luksus777

Użytkownik
Nie zgodzę się z LAX, nie umiem tego wyjaśnić racjonalnie, ale idę w stronę Bulls. Heat - Blazers: Hassan nie gra, ale nie gra też Nurkic także 1 - 1, mimo to spróbuję blazers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
ja tez uwazam ze win dzis indiana, ale nie wiem co z orlando.. ostatnio dali plamy powinni sie jakos zrehabilitować.. a Kurs ciagle na nich rosnie, ktos moglby sie wypowiedziec na ten temat
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Polecam spróbować Denver dzisiaj z Celtics. Jedni i drudzy osłabieni, jednak ile znaczy strata Irvinga pokazał wczorajszy mecz z Bulls, a dodatkowo dziś wypada jeszcze Horford, więc myślę, że 2.90 na Nuggets to mega przesadzony kurs.
Z tym, że najlepiej poczekać, aż będzie jasne czy Kyrie gra czy nie ;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Irving przeciez dzisiaj zagra.
Wizards - 4,5 @ 1,59 Unibet
Krótko, wraca Wall i wiemy ile to znaczy. Największa siła Wizards to pozycje 1 i 2 a tutaj Memphis ma ogromne kłopoty przy braku Conleya, który jest tez dobrym obrońcą. Wizards zanotowali dzisiaj chyba jak na NBA planową wpadke z Brookynem. Nie wypada im przegrac 2 razy z rzedu z dwoma tak słabymi rywalami po prostu. Gortat oraz Mahimi (game time decision)powinni poświęcać sie jak najwięcej w obronie na Gasolu, który stanowi obecnie 50% siły Memphis. Mam nadzieje, że będa swoistym mięsem armatnim a Beal z Wallem zrobia swoje ????
Robin Lopez under 13,5 @ 1,6 Unibet
Rzuciło mi sie to w oczy. To powinno być underowe spotkanie.Utah to jedna z lepszych defensyw a Chicago najgorszych ofensyw. Średnia Lopeza to 30min na mecz i 13,2 pkt. Jednak powrót Miroticia troche zmienil sytuacje i gra wygląda troche inaczej. Lopez nie jest jakimś demonem pod tablicami. Dzisiaj przeciwnik będzie zacny bo min. Gobert. Utah jest ekipa silniejsza fizycznie, szczególnie pod koszem. Drogado zwyciestwa dla Chicago raczej nie idzie przez dokarmianie piłką takich gracz jak Lopez .
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Co do meczu Indiana - Oklahoma grałbym w stronie Oklahomy ✅ ????
Kursy wyrównane, zapowiada się ciekawy mecz. Dla Oklahomy jest to dobry a nawet bardzo dobry mecz na przełamanie, Kursy na nią spadają, więc sądzę że nie tylko ja tak myślę.
Indiana bo dobrych spotkaniach kiedyś musi przegrać, bardzo możliwe ze dziś, Paul będzie chciał pokazać się pewnie z jak najlepszej strony, wiadomo że jak za bardzo się chce może się nie udać, ale nie sądzę że taki zawodnik jak on nie zepnie się na taki mecz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Ode mnie dwie propozycje:
Orlando Magic - Los Angeles Clippers
Typ: Los Angeles Clippers ✅✅✅
kurs: 2.14 (fortuna)
W ekipie Orlando Magic braki kadrowe, brak Founiera, Isaaca, Rossa,Gordona i prawdopodobnie też Afflalo i patrząc także na to jak dobrze w ostatnich dwóch meczach poradziła sobie drużyna z Los Angeles (wygrane z Washington Wizards i Toronto Raptors) to jest spora szansa, że ta seria bedzie przedłużona. Co prawda Orlando miało więcej czasu na regenerację bo ostatnio grali 10 grudnia (porażka z Atlantą), ale według mojej opinii lepsze morale panują w zespole &quot;Lob City&quot; co będzie miało duże znaczenie.
Phoenix Suns - Toronto Raptors
Typ: over 215,5 pkt ✅✅✅
kurs: 1.49 (fortuna)
Nie będe się rozpisywał, po jednej stronie zespół Phoenix, który gra szybkim tempem i na przeciwko ekipa, która ma jedną z lepszych statystyk jeśli chodzi o zdobywanie punktów. Mimo tego, że w ostatnm meczu przegrali i rzucili tych punktów tylko 91(vs. LA Clippers) to uważam, że dzisiaj ich skuteczność pod koszem przeciwnika wróci do normy. 6 grudnia oba zespoły grały ze sobą w Toronto i padł wynik 126-113, myślę że dzisiaj granica 215 pkt w meczu zostanie na spokojnie przekroczona.
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Indiana Pacers - OKC;
Westbrook over 8.5 zbiórki @1.66 ✅ ✅
Oladipo więcej pkt niż George (ónibet) @1.5 ✅ ✅

Russel jak to Russel szlifować statsy lubi, walczy o triple double w każdym meczu, ostatnio tych zbiórek trochę mniej ale to dlatego że przeciwnicy dosyć dobra skuteczność, linia spadła jeszcze o 1, ja to chętnie biorę.
Drugi bet to z kolei moim zdaniem niesamowita pewka. George z całej tej trójki lideró w OKC początkowo prezentował się najlepiej w sezonie, ostatnio zaś wygląda zdecydowanie najgorzej, teraz też pare dni go nie było. Warto tu zaznaczyć że Oladipo i George to zawodnicy którzy zostali za siebie wymienieni do drużyn, więc dla nich to szczególny mecz (zapewne). Z tym że Oladipo gra pierwsze skrzypce w drużynie i wychodzi mu to niesamowicie jak dla mnie rzuci dziś koło 30pkt a George&#39;a jakoś nie widzę żeby miał pokryć nawet linię wystawioną na siebie (20.5) a o graniu pierwszych skrzypiec w drużynie nawet nie ma co tu mówić
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Milwaukee Bucks vs New Orleans Pelicans

New Orleans Pelicans

@1.72 ✅
Na dzisiaj można polecić jeszcze Pelicans, powód? Dobrze im się gra z Milwaukee, forma obu ekip podobna, kontuzji od groma, głównym powodem mojego typu jest historia obu ekip ????
Nie będę się bardziej rozpisywał, zapraszam do dyskusji ????
Powodzenia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom