>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Święta tuż tuż, więc dzisiaj bez analizy bo brak czasu na rozpisywanie się, bogata oferta i jak dla mnie do pogrania są dwa duble :
1.Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks &amp; Miami Heat - New Orleans Pelicans
typ: zwycięstwo Milwaukee Bucks ⛔ + zwycięstwo New Orleans Pelicans ✅
łączny kurs: 2.41 (fortuna)
2.Boston Celtics - Chicago Bulls &amp; Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers
typ: Chicago Bulls handicap +9,5 ⛔+ Los Angeles Lakers +3,5 ✅
łączny kurs: 2.19 (fortuna) ⛔⛔
Powodzenia i przy okazji Wesołych Świąt!! ????
 
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Naprawdę uważacie, że Portland nie ma szans wygrać w Los Angeles?
I co myślicie o tym, że Kemba i Dwight wyjdą na rozgrzewkę z intencjami gry? Czy nadal warto próbować Bucks?
 
M 4

mega3siek

Użytkownik
Naprawdę uważacie, że Portland nie ma szans wygrać w Los Angeles?
I co myślicie o tym, że Kemba i Dwight wyjdą na rozgrzewkę z intencjami gry? Czy nadal warto próbować Bucks?
Najmniejszych
Szczerze mowiqc szukam czegokolwiek do pogrania oprocz Lakers/overa Kuzmy i nic nie widze
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Święta tuż tuż, więc dzisiaj bez analizy bo brak czasu na rozpisywanie się, bogata oferta i jak dla mnie do pogrania są dwa duble :
1.Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks &amp; Miami Heat - New Orleans Pelicans
typ: zwycięstwo Milwaukee Bucks + zwycięstwo New Orleans Pelicans
łączny kurs: 2.41 (fortuna)
2.Boston Celtics - Chicago Bulls &amp; Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers
typ: Chicago Bulls handicap +9,5 + Los Angeles Lakers +3,5
łączny kurs: 2.19 (fortuna)
Powodzenia i przy okazji Wesołych Świąt!! ????
GIANNIS JEST OUT .....
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Atlanta Hawks- Dallas Mavericks
Hawks@ 2.00 William Hill ✅✅✅
Krótko: Na ten moment dwie najsłabsze ekipy NBA.
Jeśli chodzi o Dallas to najgorzej radząca sobie na wyjazdach drużyna w całej stawce (tylko 2 winy w 15 spotkaniach(13 proc) ). Wygrali na Wizards i na słabiutkich bez Conleya Grizzlies.
Atlanta na własnym parkiecie od czasu do czasu potrafi wygrać z drużynami w swoim zasięgu, a Dallas jak najbardziej takową drużyną jest co pokazuje wynik pierwszego spotkania między nimi w tym sezonie(DAL 111-117 ATL, 28 pts Schroder.
Występ Schrodera był niepewny, ale przed chwilą sam zawodnik powiedział, że zagra. Na przestrzeni ostatnich lat Atlanta dominowała w meczach z Mavs i mam nadzięję, że dziś w świątecznej atmosferze ponownie pokonają przyjezdnych z Teksasu.
 
M 4

mega3siek

Użytkownik
Nie bardzo jest dzis na co stawiac jak na moja mala wiedze a jako ze to forom nie jest dla mnie zadnym powaznym zrodlem jakichkolwiek typow i radze kazdemu podchodzic do tego z dystansem(bez urazy typerzy)to postawie na te Lakers +3,5
A i wesolych swiat wszystkim zyczliwym ludziom(i tylko im)
 
C 0

chivas

Użytkownik
A co powiecie o zagraniu na Bucks za 1.83?
Milwaukee w pełnym składzie a w Charlotte póki co pod znakem zapytania stoi występ Kemby.Jeśli by sie okazało,że nie zagra to wydaje sie to całkiem fajną opcją na tą noc.W Howard odpada więc gdyby brakło Kemby to raczej Hornets pozostają bez szans w tym starciu
Przecież gra jeden i drugi.
Co to jakieś jaja?
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Przecież gra jeden i drugi.
Co to jakieś jaja?
ten mecz to raczej nie był dla nas prezent świąteczny ani od nba ani od buków, na pół godziny przed startem meczu takie kwiatki wyszły, Giannis nagle sobie nie gra a cała ekipa Questionable z Hornets wychodzi w pełni sił, to właśnie piękno tego bettingowego &quot;sportu&quot; naszego ???? MERRY CHRISTMAS everybody ! ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Z okazji zbliżających się świąt wszystkim typerom życzę udanych łowów na przyszły rok i jak najwięcej dobry i trafionych typów! Życzę dużo ciekawych pojedynków w NBA i do zobaczenia jutro! W ten świąteczny dzień będzie można coś wytypować ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Drodzy gracze , Wesołych Świąt!
Dziś czekają nas trzy mecze i widzę tu napewno jedno value a może nawet dwa, osobiście jeśli chodzi o nba to zawsze byłem za Goldenami ale dzis poprostu nie widze ich w roli zwycięzców, ciężko będzie bez Currego i myślę, że Cavs maja bardzo duże szanse na zwycięstwo. Drugi mecz to zależy od występu Embiida bo jeśli wystąpi to myślę, że można spróbować dodatnie handi na Philadelphie, a co do meczu w Bostonie to tu nie widzę wyraźnego faworyta, niby wydaje sie nim być Boston ale ostatnio nie ma rewelacji i to samo tyczy się Wizards, ale widzę ciekawa opcje na forbet: Irving +Beal poniezej 49,5 pkt @1,80 mecz raczej zapowiada się underowo do tego dochodzi aspekt, że Wall jest dobrym obrońca i Irvingowi ciężko będzie rozwinąć skrzydła a Beal ostatnio gra w kratkę i przeciw dobrej defensywie Bostonu będzie mu ciężko wykręcić dużo punktów.
 
titan 442

titan

Użytkownik
W święta zawsze są jakieś niespodzianki... Rok temu Cavs pogonili rozpędzonych i głodnych zwycięstwa Warriors (głodnych, bo wtedy byli jeszcze po przegranych finałach). W tym roku Warriors mogą chcieć rewanżu, tym bardziej, że odpuscili sobie z Denver w tygodniu. Knicks wydają się wyraźnym faworytem, bo 76ers ostatnio się trochę posypali - 1 wygrana w 10 meczach (!!). Tak samo Boston prezentuje się mocniej i stabilniej w tym sezonie niż Wizards. We wszystkich tych meczach kursy na faworytów są dosyć przystępne. Ja jednak uważam, że przynajmniej w jednym z nich faworyt polegnie i spróbuję poszukać wyższych kursów.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na dzisiaj ciekawe mecze są dla mnie faworyci to OKC po fajnym kursie i Clevland poniżej 215 pkt. Coś wrzucę ciekawego zaraz jak przeanalizuje typy.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
OKC ciekawe, wydaja sie na gazie, dotarli sie w koncu? Ale Houston to ekipa mocna jest.. jedna przegrana na wyjezdzie w tym roku! Kluczowe jest czy zagra center Rocket&#39;s Capela, pewnie tak (questionable w tej chwili). Niestety nie jest to dobra informacja dla typu.. Bez niego OKC moglyby sie skupic w obronie na Hardenie i Gordonie i to mogloby wystarczyc.
Knicks wydaja sie tez dobrym typem? Sporo tu zalezy czy zagra Embiid ale jezeli ma problemy z plecami to nawet jesli zagra to nie znaczy, ze bedzie 100%. Kursik taki sobie ale oni sa 15-5 w domu a dzisiaj mecz swiateczny. Phila ledwo co dycha w tej chwili, moze beda mieli dzien konia dzisiaj jak to bywa ale..
Opinie mile widziane bo czeba cos zagrac ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja myślę, że można próbować under w meczu Oklahomy jeśli potwierdza się absencje Paula i Capeli. Thunder zdają sobie sprawę, że jeśli zagraja otwarcie to będzie im ciężko a jeśli oni zagrają close game to Rakiety mogą mieć problem bo wiemy dobrze, że Oklahoma jak chce to potrafi bronić w tym sezonie i zdecydowanie się poprawili w tym aspekcie
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja bym proponował atakowac undery w dzisiejszych spotkaniach. Szczególnie NYk-Phila. Ten mecz najwcześniej. Wiadomo, ze mecze o wczesnej porze przeważnie są underowe a do tego dochodzi jednak aspekt świąt. GSW i Cavs grają trzeci rok z rzędu w 1 dzień świat. ROk temu 217pkt a dwa lata temu ledwie 169. GSW ostatnio nie graja jakiejś szalonej ofensywy. Bez Stefka grają jednak o wiele inaczej niż normalnie. Celtów nie ruszam bo ostatnio i Oni i Wizards graja mega w kratke. WAS najpierw dostaje lanie od Nets a za chwile leja jeszcze bardziej Magic. Boston raz rzuca 89 z Miami a za chwile 117 z Bulls.
Knicks-Sixers under 212,5 @ 1,71
Warriors- Cavs under 220,5 @ 1,58 Unibet
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
A ja proponuję taki dubel:
New York Knicks - Philadelphia 76ers
typ: poniżej 215,5 pkt. ✅
kurs: 1.50 (sts)
+
Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
typ: L.James powyżej 30,5 pkt. ⛔
kurs: 1.75 (sts)
łączny kurs: 2.63 ⛔⛔
Mecz w Nowym Jorku będzie rozgrywany o bardzo wczesnej porze jak dla Amerykanów, uważam że te godziny nie sprzyjają wysokim wynikom do tego patrząc na ostatnie spotkania obu ekip i ich średnie rzucanych punktów (Ostatnie 5 spotkań jedni jak i drudzy średnio rzucają bardzo podobnie bo 103.2 - Knicks i 104.4 - Philadelphia).
Co do Lebrona to nie ma chyba wątpliwości, że on na takie mecze po prostu czeka, żeby udowodnić, że jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym obecnie grającym zawodnikiem w NBA. Wiadomo, że na przeciwko będzie miał Duranta, ale to według mnie to go jeszcze bardziej nakręci, sam Lebron twierdzi, że jest to jego najlepszy sezon, a jeśli ktoś jest siebie pewien to powinien być to najlepszy argument za tym, że dzisiaj przekroczy linie 30 pkt.
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godz: 18:00
Spotkanie: New York Knicks - Philadelphia 76ers
Typ: -8,5 NYK
Kurs: 3,10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Mój typ zakłada, że nie zagra Joel Embiid i tak najprawdopodobniej się stanie, tak przynajmniej przewiduje ESPN. Joel nie grał z Sacramento i przegrali 6pkt. Nie grał też w pierwszym meczu z Toronto, gdzie przegrali 5pkt u siebie, w drugim już zagrał, ale był cieniem siebie. Przegrali 16pkt.
Oglądałem ten mecz, brakowało mu energii, jak by grał na 50%. Widocznie znów mu coś doskwierało.
Potem znów nad nim pracowali lekarze. Dzisiaj jego występ jest wątpliwy, a nawet, ja zagra, to nie sądzę, aby zagrał dobry mecz.
Co do Nowego Yorku, powalczyli z silnymi Detroit, przegrali 3pkt, ale w 4 kwartę wchodzili wygrywając.
U siebie pokonali mocny Boston 102-93, Oklahomę 11-96. Obudził się Michael Beasley, był nr.1 draftu, który nie mógł się odnaleźć w NBA i szwendał się od klubu do klubu grając ogony. Po przerwie na mecz z Bostonem wrócił Porzingis, ale bez formy. Dzisiaj może być tylko lepiej.
Solidnie gra Lee, trochę szkoda, że jego występ stroi pod znakiem zapytania, podobno ma jakieś osobiste problemy.. Reszta dostępna. Jared Jack wnosi wiele do gry. Świetne zawody rozegrał Turek Enes Kanter, który e Detroit oprócz 22pkt zebrał aż16 piłek z tablic i to grając przeciwko Drummondowi, dlatego licze dzisiaj na jego dobrą grę.. Bez Joela 76ers traci 50%. Grający debiutancki sezon Simmons gra przyzwoicie, ale... dajmy mu jeszcze trochę czasu.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Oklahoma City Thunder vs Houston Rockets

Zwycięzca meczu i łączna liczba punktów 216,5 - W tym dogrywka

Typ: Oklahoma i poniżej 216,5

Kurs: 4,10

Bukmacher: Unibet

Ja dzisiaj idę trochę na ryzyku, ale generalnie dla mnie OKC jest faworytem tego starcia, ostatnio ich gra zaczyna lepiej funkcjonować i chłopaki lepiej się organizują. Nie ma tak wielu przestojów, a i nawet Westbrook zaczyna grać na dobrych procentach i nie forsuje rzutów. Melo i George lepiej rzucają. Tym bardziej idę w taki kurs bo pod znakiem zapytania stoi występ pierwszego środkowego Capeli oraz rozgrywającego CP3. Dodatkowo OKC skupi się na powstrzymywaniu rywali zza linii 3 pkt, a George powinien ograniczyć poczynania w ofensywie Hardena. Według mnie mecz nie będzie obfitował w wiele punktów, pomimo bardzo ofensywnej gry Houston. Wiem, że Houston jest po 2 porażkach z rzędu, ale wydaje mi się że większe szanse na zwycięstwo w tym meczu mają gospodarze. Oklahoma ma u siebie bilans 12:4 a teraz mają 4 wygrane z rzędu. Rywali zatrzymują raczej na niskim procencie z gry. U siebie na 43% za 2pkt oraz 36% za 3 pkt. Do tego ich defensive rating wynosi 99 pkt. W grudniu Oklahoma ma bilans 10-3. Dla mniejszego ryzyka można obstawić na samych gospodarzy po kursie 2,1 w Unibecie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom