>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Podpisuje się obiema rękoma pod typem kkslec na LAL jedyny znak zapytania to czy Kuzma zagra bo nażekał na plecy coś ostatnio.Ja jednak muszę zagrać po swojemu w myśl dewizy &quot;jak zabrali to muszą oddać&quot;.Mam tu na myśli Detroit,które ograbiło mnie wczoraj z niemałej kasy.Dzisiaj grają w Phiadelphi,są b2b a ja i tak ładuję w nich swoją kasę,oglądałęm ich wczorajsze popisy(3 kwarta dramat),nic nie siedziało.Uważam,żę Van Gundy ostro ich zje...... i dzisiaj zagrają o wiele lepsze zawody,nawet jak zagra,bo ma zagrać Embid.
Typ bardzo ryzykowny ale to przecież NBA i nie takie wchodziły.
Detroit +4,5 1,91@ fortuna
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Co tu taka cisza? Nikt nie rozlicza? Nie wiadomo czy typy weszly czy nie weszly. Jak to panowie z wami jest?Przemyslenia na pol strony a na ✅ ⛔ nie ma juz sil?
Mialem 5 minut i zrobilem szybka tabelke, bo tylko 1 strona typow. Zamieszczam ponizej i polecam sie zapoznac zanim moderatorzy tego dzialu skasuja post bo bedzie dla nich niewygodny.
Gwiazdki (**) oznaczaja doslownie ten sam mecz. Masowka na Utah udala sie!
Narazie 7:13...35%...4 typy wygrane kursy ponizej 1.8..
Panowie, trzeba lepsze info szukac bo te twittery cos nie pomagaja, a jak pomagaja to tylko 35%. Przy takiej skutecznosci nie zarobimy ???? ???? ????
Mial racje Rambo131 edytujac moj post ze &quot;to jest dzial tematyczny&quot;, fakt, temat do zarobku na chwile obecna to to temat nie jest i statystyka mowi sama za siebie. Bardziej bym zmienil nazwe na &quot;hyde park twittery i rotoworld NBA -Grudzien&quot;
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Cisza bo jakieś te mecze ostatnio dziwne... Dla mnie to nie ma co wybierać, również dzisiaj. A że weekend to też jest co robić innego niż siedzieć i grać na siłę ;) Jedyne nad czym się zastanawiam to Magic wieczorem, ale tak cały czas grać przeciwko Knicksom... Wydaje mi się że jednak są przeceniani przez to że to Nowy Jork i dałbym tu Orlando jako faworyta. Ale chyba daruję sobie, poczekam może ktoś coś ciekawego napisze.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
A co tu pisac Atp, wszystko na czerwono. To cale Nba to jest chyba takie show jak wrestling. Wynik jest ustalony wczesniej a druzyny udaja ze walczą. Bo jak to inaczej wytłumaczyc? Do przerwy walka leb w leb a poprzerwie 10-30. Albo koniec trzeciej kwarty 95-89 a w czwartej robi sie 100-115. Przecierz to jest niemożliwe w normalnych meczach.
 
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Faktycznie ta liga jest trudna do typowania. Dlatego przy odrobinie ryzyka i rozeznania w temacie można było przewidzieć, że Portland nie będzie miało tak łatwo. Sam dałem się na to nabrać, ale już nie zlekceważę żadnej drużyny w tej lidze. Bulls ledwo co 100 punktów rzucają. Nagle jadą do Denver i przegrywają 1 punktem rzucając 110. Wczoraj Cavs powinni &quot;zmieść&quot; Grizzlies, a do końca była walka. Sacramento też nie odpuściło. Z kolei Detroit i Lakersi z szansami na wygraną &quot;dają ciała&quot;. Mezus napisał, że trafia typy po 3.5-4.5. Czasem wchodzą jeszcze lepsze. Z doświadczenia wiem, że warto grać na punkty zawodników. bo mimo porażek faworytów często liderzy stają na wysokości zadania. Niekoniecznie liderzy faworytów. Co udowodnił wczoraj Cosuins. Pozdrawiam ????
 
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Wyluzuj ziomek ???? chodzi o to, że bukmacherka to generalnie ciężki kawałek chleba. Ale mimo tego mam złudzenia. Zgadzam się z tym co mówisz o 2-3 zdarzeniach, ale to znowu można zgeneralizować do całej dyscypliny jaką jest obstawianie. Im częściej grasz tym większe szanse na przegraną. To logiczne. Z drugiej strony ten dreszczyk emocji podczas oglądania obstawionego meczu jest czymś fajnym. Nie wiem jak zapatrują się na to w USA, ale dla mnie jest to interesująca liga z interesującymi wynikami i interesującymi kursami. Pozdrawiam raz jeszcze.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Dla mnie też była interesująca i dawała dreszczyk emocji (duże wygrane w seriach i jeszcze większe przegrane, aż do zera) , tyle że mam ochotę żyć a na samobójstwo jestem za miękki . Powodzenia w walce z wiatrakami ! Nie bez powodu żaden płatny typer z długą historią nie oferuje typów z tej ligi. Nigdy takiego nie bylo i nie będzie...
PS. Ja NBA stawiałem w każdy sposób, od pełnej improwizacji, pl różnorodne stawki, płaską grę, grę małym % budżetu, dużą jak i małą ilość typów, tylko opłacalne kursy poparte argumentami, oglądanie ponadto prawie wszystkich spotkań i czekanie na value itp itd
A na końcu zawsze pojawiało się zero na koncie i mniej włosów na głowie...
To chyba masz problem i jestes uzależniony
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Dla mnie też była interesująca i dawała dreszczyk emocji (duże wygrane w seriach i jeszcze większe przegrane, aż do zera) , tyle że mam ochotę żyć a na samobójstwo jestem za miękki . Powodzenia w walce z wiatrakami ! Nie bez powodu żaden płatny typer z długą historią nie oferuje typów z tej ligi. Nigdy takiego nie bylo i nie będzie...
PS. Ja NBA stawiałem w każdy możliwy sposób, od pełnej improwizacji po różnorodne stawki, jak i płaską grę małym % budżetu, dużą jak i małą ilość typów, tylko opłacalne kursy poparte argumentami, oglądalem ponadto prawie wszystkie spotkania i czekalem jedynie na value, okazje itp itd
A na końcu zawsze pojawiało się zero na koncie i mniej włosów na głowie...
Nigdy nie mow nigdy ????
Panowie, da sie zarobic na NBA i na kazdym wiekszym sporcie, nawet tenis tylko musicie odrzucic glupote typu analizowania jakis twitterow rotoworld itp...to jest tylko po to zeby wam mieszac w glowie. Ta tabelke zrobilem zebyscie to zrozumieli, ale niektorzy dalej ida w zaparte. Kto sledzil moje typy ten wie, ze zawsze gra sie do konca, a wiekszosc tutaj juz rozlicza mecze przed zakonczeniem. Slaba psychika.
Co do analizowania twitterow, jakichs b2b itp to jak pisalem, nie ma zadnego sensu. Wiekszosc tutaj sie z tym nie zgadza bo wy jedoczesnie chcecie zarabiac i pokazywac ze sie znacie na nba czy innym. Sami sobie przekonujecie ze typ wejdzie, sami sobie doklejacie cudowne analizy ktore pozniej o kant d. rozbic.
Ja uzywam Excela i na przelomie ponad roku juz, jest w stanie wystawic lepsza linie, handi niz robi to bukmacher. I udowodnialem to nie raz. Teraz, zeby nie bylo ze gadam tylko o Excelu, to sami sprobujcie wystawic kursy przed meczem. Nawet gdybyscie mieli strzelac. A zeby wystawic dobry kurs i oszacowac value potrzebne jest handicap, bo handicap wyznacza linie 50/50. Jesli Philadelphia -4 jest po kursie 1.91, to proste pytanie, jesli pokryje handi to znaczy ze bylo value.Nie pokryje, znaczy ze nie bylo.
Co do Portland -5.5, to sprawdzil ktos ile razy Portland wygralo 6 pkt lub wiecej w ost 20 spotkaniach? watpie. Myslicie ze dlaczego bukmacherzy oferuja &quot;wygra 6 pkt lub wiecej&quot;...bo oni sledza i maja statystyki a wiekszosc tutaj gra na slepo i ciagle wyciagacie te same wnioski. Wciaz czytam ze mktos gra b2b itp...Okay super, a teraz sprawdzil ktos ile razy np taki Portland wygrywa mecze b2b na ost hmm 100 spotkan? Watpie, takze wciaz macie ten sam dylemat i zadnych wyciaganych wnioskow.
Pisze to nie dlatego zeby sie znecac, tylko ostatnio wygrywam dosc sporo i mam ubaw z tego co tutaj piszecie czy tez w typach na zywo, jak i tez mi was zal, ze zero wnioskow. Zero. Slepo zapatrzeni w bukmacherow jak w obrazek.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Nigdy nie mow nigdy ????
Panowie, da sie zarobic na NBA i na kazdym wiekszym sporcie, nawet tenis tylko musicie odrzucic glupote typu analizowania jakis twitterow rotoworld itp...to jest tylko po to zeby wam mieszac w glowie. Ta tabelke zrobilem zebyscie to zrozumieli, ale niektorzy dalej ida w zaparte. Kto sledzil moje typy ten wie, ze zawsze gra sie do konca, a wiekszosc tutaj juz rozlicza mecze przed zakonczeniem. Slaba psychika.
Co do analizowania twitterow, jakichs b2b itp to jak pisalem, nie ma zadnego sensu. Wiekszosc tutaj sie z tym nie zgadza bo wy jedoczesnie chcecie zarabiac i pokazywac ze sie znacie na nba czy innym. Sami sobie przekonujecie ze typ wejdzie, sami sobie doklejacie cudowne analizy ktore pozniej o kant d. rozbic.
Ja uzywam Excela i na przelomie ponad roku juz, jest w stanie wystawic lepsza linie, handi niz robi to bukmacher. I udowodnialem to nie raz. Teraz, zeby nie bylo ze gadam tylko o Excelu, to sami sprobujcie wystawic kursy przed meczem. Nawet gdybyscie mieli strzelac. A zeby wystawic dobry kurs i oszacowac value potrzebne jest handicap, bo handicap wyznacza linie 50/50. Jesli Philadelphia -4 jest po kursie 1.91, to proste pytanie, jesli pokryje handi to znaczy ze bylo value.Nie pokryje, znaczy ze nie bylo.
Co do Portland -5.5, to sprawdzil ktos ile razy Portland wygralo 6 pkt lub wiecej w ost 20 spotkaniach? watpie. Myslicie ze dlaczego bukmacherzy oferuja &quot;wygra 6 pkt lub wiecej&quot;...bo oni sledza i maja statystyki a wiekszosc tutaj gra na slepo i ciagle wyciagacie te same wnioski. Wciaz czytam ze mktos gra b2b itp...Okay super, a teraz sprawdzil ktos ile razy np taki Portland wygrywa mecze b2b na ost hmm 100 spotkan? Watpie, takze wciaz macie ten sam dylemat i zadnych wyciaganych wnioskow.
Pisze to nie dlatego zeby sie znecac, tylko ostatnio wygrywam dosc sporo i mam ubaw z tego co tutaj piszecie czy tez w typach na zywo, jak i tez mi was zal, ze zero wnioskow. Zero. Slepo zapatrzeni w bukmacherow jak w obrazek.
A ja z ciekawości sprawdziłem pare oststnich twoich typów podawanych na forum i wiesz co ? Same minusy. Idz stad ze swoim excelem i swoimi śmiesznymi wywodami. Pierdolisz jak potłuczony ze kontuzje nie maja wpływu na wynik spotkania. Twoj excel ma wpływ, jest genialny. Idz go odpal. Zrob fap fap fap fap i nie zanudzaj ludzi gownem w temacie w ktorym ludzie Cie nie chca.
 
titan 442

titan

Użytkownik
Może nie piszę tego z własnego doświadczenia, bo dla mnie NBA to jedynie dodatek, ale ogólnie NBA jest ciężkim wyborem do typowania. Jeden z dwóch najpopularniejszych marketów bukmacherskich obok Ligi Mistrzów. Jest to na tyle dobrze rozpromowany produkt, że przyciąga nawet ludzi, którzy się na tej lidze nie znają. Tylko dlatego, że jest bardzo popularna, mecze są codziennie, jest sporo stron internetowych poświęconych NBA, można poczytać. Problemem jest natomiast oglądanie meczów, ze względu na ich porę, dlatego jestem pewien, że zdecydowana większość typujących ogląda w najlepszym wypadku skróty, a częściej pewnie ogranicza się jedynie do suchego wyniku + ewentualnie box score lub opis spotkania na jakimś polskim portalu o NBA. Stąd potem jak jeden zobaczy dwie dobre akcje Miami z kontry, to pisze &quot;Miami gra dobrze z kontry&quot;, ktoś inny zobaczy akurat inne dwie akcje i jest odmiennego zdania.

Ze sportowego punktu widzenia sezon zasadniczy nie znaczy nic. Po co więc grać aż te 82 mecze? To jest robione tylko dla komercji, dla publiczności, a co za tym idzie, dla bukmacherów. Bukmacherzy mają zdecydowanie najlepszą wiedzę na temat tego jak będzie wyglądał dany mecz. Wiedzą jakie warianty przygotował trener, wiedzą który zawodnik ostatnio oszczędzał się na treningu. Wiedzą prawie wszystko i mylą się bardzo rzadko. Dlatego NBA jest bardzo trudne do przewidzenia, bo jeżeli kurs na Golden State przeciwko Brooklynowi jest 1.50 a nie 1.05, to nie oznacza, że jest to value, tylko oznacza, że bukmacher coś wie, co spowodowało taki wzrost kursu. Nie zawsze chodzi o kontuzje. Czasem jest to po prostu rozprężenie zawodników. Przecież to sezon regularny, można sobie czasem odpuścić. I jeżeli kurs na Nets to 3.00 a nie 12.00, to nie oznacza, że od razu na 100% będzie w tym meczu niespodzianka. Nie, to oznacza dokładnie, że Nets w takich konkretnych warunkach wygrają raz na trzy mecze. Nie ma value, ciężko o value w NBA. Nie jest przypadkiem, że nie ma praktycznie na tym forum tematu, w którym użytkownik w długim okresie zarabiałby na NBA, grając handicapy, overy lub ML. Był kiedyś na forum temat użytkownika lukascash , przez chwilę był to temat w dziale VIP. Zdarzały się również tematy o NBA, gdzie użytkownicy grali typy na zawodnikow - punkty, asysty, zbiórki, wszystko. Na tym prędzej można znaleźć value, zarobić, ale jest to już bardzo utrudnione, bo tylko w nielicznych bukmacherach takie typy występują a jeśli nawet, to kursy są na poziomie 1.83-1.83, czyli zawierają ogromny % marży bukmachera. Dla porównania na handicapy hursy są nawet w granicach 1.97-1.97. Wiadomo dlaczego...

Zaraz zapewne się zlecą znawcy, którzy trafili 5 typów i już rzucają pracę, żeby żyć z obstawiania NBA, albo tacy którzy wrzucą sfabrykowane screeny z trafionym kursem 20 na jakiś mecz. Oczywiście po fakcie, wcale nie dodając, że stawiali takich typów 30 różnych a akurat jeden wszedł i go wrzucili. Ale nie widzę nadal tu żadnego tematu w którym ktoś przez np. 10 kolejnych miesięcy jest do przodu ze stawiania NBA. Co więcej nawet na zagranicznych stronach typu blogabet nie ma takich profili, które osiągałyby zysk na NBA.
 
titan 442

titan

Użytkownik
Kolejny post którego nie należy czytać po samym wstępie. Piszesz że jak się nie ogląda to nie można oceniać / typować, a co sam zrobiłes ?
Jak się ma kasę na stawianie nba to się wykupuje transmisje NBA (koszt 70 pln miesięcznie) i ma się dostęp do każdego spotkania o każdej porze
Znam kilku fanów NBA którzy nie stawiają (zakłady mają za totalny debilizm) a oglądają każde spotkanie kolejnego dnia nie znając wyniku. Robią to od lat
To Ty stawiając kasę masz problem z wykupem abonamentu... ? To jakiś joke, a ponadto i tak Ci nic to nie da. Sam przewidziałem spektakularne wyniki, gorszy dzień faworytów, tyle że NBA uzależnia i codziennie jest jakiś pewniak, zresztą szkoda gadać i odnosić się do Tego postu. Bo jak piszesz, że nic nie wiesz, a masz tyle wniosków.... (zenada)
Może jednak przeczytaj cały...
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
dramat ten sezon NBA jest, straszne wyniki kompletnie bezsensowne...... co nie zmienia faktu że nie ma co się poddawać, adrenalinka dobra przy oglądaniu musi być ;)
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Nie usuwam waszej dyskusji, bo moim zdaniem jest ona merytoryczna i każdy ma w jakimś stopniu rację. Bukmacherka to maraton nie spring i to moim zdaniem jest główna zasada, której powinniśmy się trzymać. NBA jest bardzo trudna do obstawiania. Masę spotkań, które odbywają się codziennie. Tak naprawdę więcej osób gra NBA niż piłkę nożną, bo tutaj mecze są codziennie. Wielu ludzi gra po nazwach i tabeli i przez to przegrywa. Tutaj każdy może pokonać każdego i decydują malutkie elementy, które nam jest ciężko przewidzieć. Do tego dochodzi aspekt oglądania tych spotkań i widzenia rzeczy, których nie dostrzeżemy oglądając skróty czy czytając wywiady spotkań. Interesuję się samą ligą i słucham podcasty osób, które się na tym naprawdę znają i oni zazwyczaj nie mają większej niż 30% skuteczności. Ktoś tutaj wspomniał, że żeby zarobić na NBA to trzeba ograniczyć liczbę betów do minimum i tutaj trudno się nie zgodzić. Gdy oglądam dużo, a gram mało to zazwyczaj plusuje, gdy staram się grać więcej, a nie mam czasu na oglądanie to przegrywam. Generalnie na NBA najlepiej zarobić grając PO i wtedy myślę będzie super zarobek. Wy Panowie nie przejmujcie się słabszą serią i analizujcie, analizujcie i zaczniemy plusować niedługo z powrotem.

Co do samej ligi to porozmawiam z administracją i zobaczymy co się da zrobić ;) Pozdro załoga!
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - LA Clippers
Under 211,5pkt
Kurs: 2.00
Bukmacher: Totolotek
Dzisiejszej nocy w Minnesocie dojdzie do pojedynku miejscowych Wilków z drużyną LA Clippers. Moim typem na tą rywalizację jest suma punktów poniżej 211,5. W mojej opinii linia ta jest wyraźnie za wysoka. Po pierwsze goście są bardzo osłabieni! Kontuzję mają i nie zagrają Griffin, Teodosić, Galinarri oraz Beverley. Ta czwórka zawodnika odpowiadała za ponad 80% punktów drużyny. Ekipa prowadzona przez Doca Riversa została pozbawiona swoich głównych strzelb i atutów w ofensywie, ich atak całkowicie legł w gruzach i nie ma go kto pociągnąć.Austin Rivers nie jest w stanie tego zrobić, podobnie jak Lou Williams. Takie osłabienia kadrowe wpływają również na psychikę graczy, którzy mają co raz słabszą motywację do walki, dodatkowo mają w nogach wczorajszy mecz przegrany 82:107 z Dallas. Jak by tego było mało stają dziś do wyjazdowej potyczki z młodymi i naszpikowanymi talentem zespołem Wilków prowadzony przez znanego specjalistę od obrony Toma Thibodeau. Trener ten nastawiony jest mocno na defensywę, potrafi ze słabych elementów stworzyć monolit obronny. Atak Clippers będzie miał mnóstwo kłopotów ze zdobywaniem punktów. Gospodarze natomiast widząc swoją przewagą nie powinni nakręcać szybkiego tempa przez co suma punktów powinna oscylować wokół 195 - 200 punktów dlatego uważam linię 211 za wyraźnie za wysoką i gram under.
Wynik 112:106
Typ: ⛔
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
A ja z ciekawości sprawdziłem pare oststnich twoich typów podawanych na forum i wiesz co ? Same minusy. Idz stad ze swoim excelem i swoimi śmiesznymi wywodami. Pierdolisz jak potłuczony ze kontuzje nie maja wpływu na wynik spotkania. Twoj excel ma wpływ, jest genialny. Idz go odpal. Zrob fap fap fap fap i nie zanudzaj ludzi gownem w temacie w ktorym ludzie Cie nie chca.
Sprawdz dokladniej, bo moje ost 15 typow na forum to 7 win, 7 lose i 1 zwrot ???? nie wliczajac zwrotu to 8:7 takze daje to 53.33% * 1.91 = 101.86% ???? ale widac Ty masz lepsze info co do moich typow. Co do NBA, t jakim cuden przegrales 28 tysiecy? slyszales cos takiego o stawkowaniu 4% na zaklad? jesli przegrales 28k to jakim bankrollem operujesz? 250,000? 350,000? Jesli masz slaba psychike i Cie ponosi grac &quot;mocniej&quot; i &quot;grubiej&quot; to pozniej &quot;niemilosiernie wtapiasz&quot;.
Co do Excela typujac to dalem jako przyklad, i ja na NBA zarabiam, i napewno nie jestem jedyny. Problem ktory wytykam ze gracie nonstop to samo, widzicie ze nie dziala a jednak wciaz to gracie. Mozesz i nawet wrozyc z sufow, jesli to bedzie przynosic zysk to niech tak zostanie. Tutaj co mecz slysze ze ten nie gra, tamten nie gra i co? Staty jak narazie macie 7:13...35%...a piszecie jakies farmazony. Przeciez wiekszosc widzi ze mecze w nba jak wielkie show dla ludu wiec kto wie czy wiekszosc meczy nie ustawianych...a wiekszosc tutaj sie zastanawia czy gosc bedzie gral czy nie. W wiekszosci razy niby idzie info ze nie zagra, a na 5 min przed meczem sie okazuje ze jednak gra! Sa emocje i jest show, a buki zarobione. Gsw przegralo z Sacramento i jak to wyjasnisz? pozniej niby b2 i ledwo co wygrali z Lakersami po dogrywce...
Oczywiscie kto gra jest wazne, ale zeby stawiac 90% swoich typow na takiej podstawie to tylko droga do bankructwa.
Krotko mowiac, bede sledzil ten temat w tym miesiacu, i zobacze jak wam idzie to typowanie z &quot;skillem&quot;.
Co do typowania to nie jestem tu od wczoraj wiec swoje wiem.
 
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Kurde ale rozgorzała dyskusja ???? co do opinii o tym, że wiadomości z rotoworld są zbędne to się nie zgadzam. Każda kontuzja ma jakiś wpływ na występ danego zawodnika. Każda drużyna osłabiona przez kontuzję lub inne zdarzenie dotyczące swojego lidera zagra inaczej. Słabiej lub gorzej, ale przeważnie gorzej. Jak dla mnie nie ma zawarcia zakładu przed sprawdzeniem roto. To w zasadzie tyle co chciałbym powiedzieć. Liga? Fajny pomysł. Dodatkowa rozrywka. A co do stawek stawianych przez innych graczy to nie wnikam. Każdy gra na tyle na ile go stać, ale sam wiem, że granie &quot;na siłe&quot; z powodu wzbierającej frustracji źle się kończy. Zawsze. Pozdro ziomale ????
 
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
P.S.2 Drwitt, przeciez wlasnie o to chodzi ze piszecie ze NBA trudne do typowania, sprawdzacie te rotoworld a wyniki mowia same za siebie w tym temacie, takze jesli trudna liga do obstawiania to na cholere te polstronnicowe opowiadanka odnosnie typu? ????
No ale co komu zaszkodzi jak spróbuje się pobawić w proroka i przewidzieć wynik spotkania? Co mówią wyniki? Nie rozumiem. Ktoś tu niedawno podawał typ na Sacramento w starciu z Goldenami bez Duranta i Curry&#39;ego. Weszło idealnie. Bez tej informacji nawet by pewnie nie pomyślał o tym żeby zagrać na Kings. Rozumiesz o co mi chodzi? Czy nie?
A mój typ na noc to:
K.A. Towns powyżej 21,5 @ 1.8 ⛔⛔
Jakoś źle mi to cytowanie wyszło ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom