>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Macie jakąś sprawdzoną stronę na której podane są przewidywalne składy drużyn na pare godzin przed meczem ? Dzięki za odpowiedź.
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Wszystko grane u bukmachera: STS
Mecz: Detroit Pistons - Washington Wizards
Typ: 2 drużyna under 110,5pkt
Kurs: 1.65

Na przeciwko siebie dziś powalczą drużyny które w ostatnim czasie , nie grają dobrze ani u siebie (Detroit) ani na wyjeździe (Washington). Drużyny, które punktują różnie, raz over, raz under. W składzie Detroit pierwsze skrzypce gra Drummond, który w mojej ocenie ratuje ten zespół, m.in. zbiórkami, i asystami. Oprócz Drummonda jest Griffin, który coś tam rzuca. Reszta zespołu jest mocno przeciętna. Dziś główna piątka: Jackson, Kennard, Bullock, Griffin, Drummond. A więc bardzo dużo zależy od dyspozycji reszty zespołu, poza Griffinem i Drummondem, którzy grają dość równo. W Washington powinni dziś wyjść: Wall, Beal, Ariza, Green, Bryant. Sytuacja kadrowa podobna do Detroit. Żadnych znaczących osłabień. Dzięki mecz do typowania, nie mniej jednak uważam że linia na gości jest dość wysoka i jej nie pokryją.
✅
Mecz: Orlando Magic - Phoenix Suns
Typ: Phoenix -2,5
Kurs: 2.90

Drużyna Phoenix poza porażką z Brooklynem (gdzie grali po 1 dniowej przerwie) i Washington (po morderczej dogrywce), na wyjazdach ostatnio spisywała się całkiem przyzwoicie, wygrana z: Bostonem, NY. Widać, że jeśli nie postawi się im mocnej defensywy, to Ayton, Warren i Booker zdobywają razem 70-80pkt. Orlando nie jest jakimś mistrzem defensywy, i wskazują na to chociażby 3/5 ostatnich spotkań na wyjazdach z: Miami, San Antonio, Indiana, gdzie powyżej 112pkt udawało się im wrzucić. Jak już jakaś drużyna wygrywa z Orlando to zazwyczaj jest to przewaga większa nić 6pkt. Phoenix wcale nie czuje się tak źle na wyjazdach, i ma tam kto dziś rzucać, i zbierać. Bukmacherzy faworyzują Orlando, ja zaś Phoenix. Ba proponuję wygrają Phoenix z handicapem.
⛔ delikatny bo przecież remis był ;)
Mecz: Atlanta Hawks - Indiana Pacers
Typ: Indiana -5,5
Kurs: 1.65

Ciekawy mecz. W Atlancie wątpliwy występ: Collinsa i Dedmona - którzy decydują w sumie o sile zespołu. Nie zagra na pewno Alex Len, więc to kolejne spore osłabienie zespołu. Pewny występ zaliczą: Young, Huerter, Bazemore. Gra Atlanty w pełnym zestawieniu jest ciężka do ocenienia, a dopiero przy osłabieniu. Indiana ostatnimi czasy na wjazdach albo wygrywa, albo przegrywa minimalną ilością punktów. W Indianie zagrają: Collison, Oladipo, Bogdanovic, Young, Turner. Ten ostatni rewelacyjnie zbiera. Jak na moje odczucie, paka mocna, ze znaczą przewagą w stosunku do Atlanty.
✅
Mecz: Brooklyn Nets - Charlotte Hornets
Typ: Brooklyn Nets
Kurs: 1.80

W drużynie z Brooklynu nie widzę, żadnych większych osłabień. Główne skrzypce grać będzie Russell, który zapewne dobrze zapunktuje. Reszta ekipy rzucać też potrafi: Allen, Kurucs czy Hollis-Jefferson chociażby ;) Zbierać też ma kto. Charlotte na wyjazdach w ostatnim czasie spisuje się słabo, ale za każdym razem rzuca powyżej 100pkt. Patrząc na dzisiejszy skład myślę, że na 100 jest realna ale nie liczyłbym na dużo ponad. Trochę dziwią mnie kursy na wygraną Brooklynu, gdzie ten typ jest dla mnie pewniejszy niż jakikolwiek over w tą czy tą.
✅
Mecz: Miami Heats - Toronto Raptors
Typ: under 213,5pkt
Kurs: 1.45
✅

W drużynie Toronto wątpliwy jest występ dobrze punktującego Kyle Lowry&#39;ego. Drużyna bez jego udziału punktuje w okolicach 105pkt. Dziś Toronto gra z Miami, gdzie defensywa ostatnimi czasy bardzo dobrze wygląda. Gorzej z ofensywą, na poziomie mniejszym niż 50%. Myślę, że dziś zobaczymy tutaj under.
Mecz: San Antonio - Denver Nuggets
Typ: San Antonio -8,5 pkt
Kurs: 2.70
⛔ he, pół punktu

Drużyna Denver nadal mocno kontuzjowana. Gra ten sam skład właściwie o kilku dobrych meczy. Na wyjazdach spisują się średnio, wygrywają tam gdzie ofensywa przeciwnika jest słaba, jak np Toronto. San Antonio ostatnimi czasy, poza Chicago, mocno punktują. Dość często ponad 20pkt. San Antonio ma dość poukładaną i równą ekipę, dlatego też myślę, że dziś bedą na dobrej skuteczności mocno punktować zespół Denver.
To tyle ode mnie.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
M 0

mateoro

Użytkownik
Jokic over 21,5@1,85 fortuna
Co by nie.powiedziec to Nikola po.prostu wymiata zwlaszcza ostatnio gdy Denver gra.w.okrojonym składzie. Ponizej tej linii zeszedł ostatnio.z.Clippersami ale oni jednak maja spora siłe podkoszowa i mieso armatnie. Po za tym 32,26,24,27 pkt w.ostatnich spotkaniach gdy Denver gra z.problemami kadrowymi i to te.punkty.rzucane przeciwko ekipom, ktore maja raczej wieksza siłe podkoszowa niz Spurs. Nie wiem kto dzisiaj ma.zatrzymac Jokicia. LMA tez musi troche sił oszczedzac na.atak a tak po za.tym? Zostaje Poeltl ale to tylko.figurant. Reszta ludzi ze Spurs to jednak zdecydowanie nie te.parametry fizyczne, skład jest jaki.jest i.musza grac small ball.Jokic.tutaj bedzie maksymalnie wbijac sie pod kosz i tam szukac przewag. Na.dystansie jeszcze.jest ok ale na pozycjach 4-5 beda spore problemy w Spurs.
Gratuluje 4 pkt...
 
B 39

bagadyr

Użytkownik
Jokic over 21,5@1,85 fortuna
Co by nie.powiedziec to Nikola po.prostu wymiata zwlaszcza ostatnio gdy Denver gra.w.okrojonym składzie. Ponizej tej linii zeszedł ostatnio.z.Clippersami ale oni jednak maja spora siłe podkoszowa i mieso armatnie. Po za tym 32,26,24,27 pkt w.ostatnich spotkaniach gdy Denver gra z.problemami kadrowymi i to te.punkty.rzucane przeciwko ekipom, ktore maja raczej wieksza siłe podkoszowa niz Spurs. Nie wiem kto dzisiaj ma.zatrzymac Jokicia. LMA tez musi troche sił oszczedzac na.atak a tak po za.tym? Zostaje Poeltl ale to tylko.figurant. Reszta ludzi ze Spurs to jednak zdecydowanie nie te.parametry fizyczne, skład jest jaki.jest i.musza grac small ball.Jokic.tutaj bedzie maksymalnie wbijac sie pod kosz i tam szukac przewag. Na.dystansie jeszcze.jest ok ale na pozycjach 4-5 beda spore problemy w Spurs.
Jokic co dziś zagrał, nie wiem czy w PLK by sobie poradził.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
No cóż pora chyba pograć ten Boston:
Houston vs Boston
Typ: Boston win ⛔
Kurs: 1,98 (efortuna)

Ja zakładam że Harden zagra. To są jakieś problemy z łydką, z tego co wyczytałem. Bez niego to oni w ogóle nie mają podjazdu, więc pewnie zrobią wszystko żeby go doprowadzić do porządku. Być może kontuzja trochę utrudni mu zdobywanie punktów oraz obrona Bostonu, która gdzieś w tym sezonie się rozminęła. Ciekawy pojedynek i mam nadzieję, że Boston w końcu pokaże się z dobrej strony w obronie. Zakładając że Harden zagra, trzeba będzie mocno trójki pilnować. Brodacz i tak gra spore minuty także nie będzie w każdym meczu walił po 40 pkt, chociaż kto go tam wie. Boston w ostatnich 2 latach minimalnie tam przegrywał. Mecz pewnie będzie na styku, a Boston znany jest z odrabiania i tracenia przewag. Skoro kursy są póki co wyrównane to można zaryzykować na gości. Etoto nawet nie wystawiło tego meczu, a na Unibecie jest 1,89 na Boston.
 
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Ben Simmons PHI
under 14,5 pkt @ pinnacle 1,943
Ben bez formy, do tego naprzeciwko w końcu defensywnie Gobert wraca do tego, co prezentował w poprzednich latach. Wiadomo - Simmons wjeżdża pod kosz, a tam będzie miał ciężko.
✅
Lonzo Ball LAL
over 8,5 assist @ pinnacle 1,833
Nie zagra LeBron, nie zagra Rondo. Ball dostanie dużo minut i będzie głównym &quot;klępiącym&quot; piłkę.
✅
Giannis Antetokounmpo MIL
over 27,5 pkt. @ pinnacle 2,03
Linia wysoko ustawiona, ale jeżeli tylko Grekowi nie zabraknie motywacji (a tego nigdy mu nie brakuje) to spokojnie ją przekroczy. Na przeciwko jedna z najgorszych obron w lidze, zwłaszcza jeżeli chodzi o &quot;pomalowane&quot;.
✅
Eric Gordon HOU
over 16,5 pkt @ pinnacle 1,713
Harden jest w gazie, ale jest też poobijany (za fantasy basketball news) i nie wiadomo, czy nie będzie miał ograniczonych minut. Pod nieobecność Paula, dużo więcej piłek trafia w ręce Gordona.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
O której pojawi się ostatnie info co do stanu Hardenaa? Na razie widzę na roto że gra, jestem na tel i ciężko to ogarnąć.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Houston - Boston
Al Horford ponad 6.5 zbiórki @1.95 ⛔

Dwa mecze po kontuzji, 1 19minut i 6 zbiórek vs charlotte i drugi 30minut vs 76ers i 9 zbiórek. Dzis myśle że zakręci sie koło tych 23-25 minut, a graja przeciwko drużynie która oddaje miliard rzutów, wiec ta linia powinna pyknąć, zwłaszcza że większość tych rzutów to zza łuku a że on bedzie najprawdopodniej bedzie odpowiedzialny za Capele to powinno być mnóstwo okazji do zbiórek. Z 1-2 w ofensywnie tez powinien dorzucić. Wyglada jak całkiem pewny bet
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Poniżej dosyć śmieszna kombinacja. Popieram w stu procentach typ MatBie. Houston jest drużyną jednego gracza w przypadku braku Paula. Brak rozgrywającego Houston powoduje, że Harden bierze cała odpowiedzialność na swoje barki. Musi być wszędzie - rozgrywać, asystować, rzucać i przy okazji bronić. Nie da się bazować na jednym graczu przez kilka spotkań. Jeden czy dwa mecze może się udadzą natomiast potem sytuacja się komplikuje, bo rywale zaczynają skutecznie uniemożliwiać realizowanie jednej taktyki. Występ Hardena nie jest jeszcze potwierdzony. Bez niego chyba nie muszę mówić, że Rakietom będzie niesamowicie ciężko. Ale załóżmy, że zagra. W tym momencie Stevens jest jednak na tyle inteligentnym taktykiem, że znajdzie odpowiednie założenia taktyczne na Brodacza. Boston to inny kaliber drużyny niż Thunder. Oni grają świetnie jako zespół. Irving jest w rewelacyjnej formie. Mamy pod koszem Horfordem. Zawodnicy dużo bardziej uniwersalni niż zawodnicy Oklahomy. Cała drużyna walczy do końca, pamiętajmy ostatnie spotkanie z 76ers. Tutaj naprawdę może być blowout. Celtics mają tendecje do wygrywania sporymi przewagi na wyjazdach. Hawks, Pelicans, Bulls - może i mamy tutaj dwie gorsze drużyny, ale która drużyna wygrała ostatnio ponad 50 pkt poza domem? Wydaję się to trochę śmieszne, ale podobnie jak wczoraj za najmniejszą stawkę blowout Celtics.
Boston +2.5 @ 1.5 forbet⛔
Boston -4.5 @ 2.1 forbet⛔
Boston wygra 21+ @ 10.00 etoto⛔
Występ Philadelphii przeciwko Bostonowi można podzielić na dwa etapy czyli świetne odrabianie strat, by następnie przegrać w dogrywce. Nie jest to jednak żadna ujma przegrać na tak ciężkim obiekcie. Akurat z ich najbliższym rywalem powinni lepiej matchupować. Jazz nie mają aż takiej przewagi nad Philadelphią. Moim zdaniem trochę faworyzuje się Utah, które jest prawdę mówiąc niezbyt regularne. Idę w stronę 76ers.
76ers +7.5 @ 1.60 etoto✅
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
J.Hart under 4.5 reb @ 1.75 unibet 4 ✅
Linia zawyżona ze względu że Hart w miejsce Lebrona w s5. Mimo to widzę jednak wiecej minut dla Caldwell-Popa, który gra niespodziewanie dobry sezon. Zacznijmy od tego ,że szykuje się mecz szybki bez obrony z wysokim wynikiem. To nie będzie mecz defensyw z dużą ilością zbiórek. Hart zbiera średnio 3.1 piłki w meczu, a powyższą linię pokrył tylko 3 razy w ostatnich 20 występach. Jest Ingram i Kuźma którzy powalczą na tablicach. Nawet Lonzo ma średnią ponad 5 rpg. 5 zbiórek to może się okazać za dużo nawet jeżeli zagra ponad 30 minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Houston Rockets - Boston Celtics typ: Houston (ML) kurs 2,24 Fortuna
I znowu Houston jest underdogiem i teraz całkiem sporym i znowu jestem tym mocno zdziwiony. No nic, dla mnie taki kurs to kolejny prezent od bukmacherów, który chętnie przyjmę. Podobno Harden ma jakieś tam problemy z łydką, ale ma grać, więc to zapewne nic poważnego. Wcześniej parę osób tu pisało, że Rockets to Harden, a bez niego nie mają nic do zaoferowania. Dla mnie Rockets mają solidny skład(nawet bez Chrisa Paula) i tam jest paru graczy, których stać naprawdę na wiele. Każdy z nich może odpalić w dowolnym momencie. Rakiety u siebie pięknie grają i dla mnie są faworytem tego meczu zwłaszcza, że Boston ostatnimi czasy nic wielkiego nie gra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Houston Rockets - Boston Celtics typ: Houston (ML) kurs 2,24 Fortuna
I znowu Houston jest underdogiem i teraz całkiem sporym i znowu jestem tym mocno zdziwiony. No nic, dla mnie taki kurs to kolejny prezent od bukmacherów, który chętnie przyjmę. Podobno Harden ma jakieś tam problemy z łydką, ale ma grać, więc to zapewne nic poważnego. Wcześniej parę osób tu pisało, że Rockets to Harden, a bez niego nie mają nic do zaoferowania. Dla mnie Rockets mają solidny skład(nawet bez Chrisa Paula) i tam jest paru graczy, których stać naprawdę na wiele. Każdy z nich może odpalić w dowolnym momencie. Rakiety u siebie pięknie grają i dla mnie są faworytem tego meczu zwłaszcza, że Boston ostatnimi czasy nic wielkiego nie gra.
Szczególnie po meczach, gdzie ratował wynik. Nie będzie na full grał co mecz. Z Bostonem punkty łatwe nie będą, szczególnie biorąc pod uwagę dzisiejszą główną piątkę. Podejrzewam, że Harden dziś będzie mocno kryty, a na trójkach będzie miał skuteczność poniżej 30%. Ostatnio typowałem Houston na wygraną, bo Oklahoma gra dość średnio. W mojej ocenie ekipa Bostonu prezentuje się dużo lepiej - przede wszystkim równa ekipa.
Bukmacher: STS
Mecz: Houston Rockets - Boston Celtics
Typ: Boston -2,5pkt
Kurs: 1.85

Houston ostatnie 5 meczy wygrało u siebie z: Oklahoma (po morderczej końcówce, a Okla jakaś mega mocna na wyjazdach nie jest), San Antonio (mocne na wyjeździe nie jest), Washington (tragedia na wyjeździe), Utah Jazz (bardzo słabo na wyjeździe), Lakers (średnio na jeża na wyjeździe). Boston na wyjeździe to na ostatnie 5 pojedynków 4/1 (wygrane z: Charlotte, Chicago, Minnesota, New Orleans), więc całkiem całkiem, przegrana z mocnym u siebie Detroit może przydarzyć się każdemu. Dziś w Bostonie zobaczymy dobrze zbierającego: Tatuma, Morrisa. Cała główna paka: Irving, Smart, Tatum, Morris, Horford dobrze punktuje za 2pkt, ale skuteczność za 3pkt jest na bardzo niskim poziomie w ostatnich meczach, i tutaj od tego dość dużo będzie zależeć. W ekipie Houston rzuty za 3pkt też nie są mocną stroną, Harden ma dużo okazji ale trafia średnio 30% rzutów, reszta ekipy to już w ogóle piach. Występ Hardena stoi pod znakiem zapytania, ale mecz rozpatruje z jego udziałem. Pomimo, że lubię ekipę Houston, w tym meczu upatruje Boston jako faworyta.
⛔ Piękny pokaz trójek Houston ;)
Mecz: Milwaukee Bucks - New York Knicks
Typ: MIL over 117,5
Kurs: 1.60

Patrząc na h2h ekipa gospodarzy wygląda lepiej. Patrząc na mecze u siebie gospodarzy także wygląda to dobrze. Patrząc na mecze ekipy gości na wyjeździe wygląda to źle. Popatrzmy na składy. Giannis dużo rzuca, dużo zbiera, Bledsoe i Brogdon dużo zbiera, Middleton i Lopez świetnie rzucają za 2pkt. W drużynie gospodarzy próżno szukać trójek, raczej będą atakować strefę rzutów za 2 + wolne, czyli można liczyć na całkiem dobrą skuteczność. Zbiórki + skuteczność rzutów za 2 + wolne, powinna przynieść nie mniej niż 115pkt w tym meczu. Patrząc na NY… ekipa gra cholernie słabo. Dziś gra typowa paka: Mudiay, Hardaway, Knox, Vonleh, Kanter. Gra Hardaway nie jest do końca pewna. Obrona tego zespołu to jest dramat. Ekipy wypoczęte, 3 dni przerwy. Celuje dziś w over gospodarzy.
⛔ Nie wiele zabrakło
Mecz: Sacramento - Lakers
Typ: Sacramento over 115,5
Kurs: 1.65

W ekipie Lakers z znaczących osłabień, nie wystąpi LeBron James. Ball, Hart, Ingram, Kuzma, Zubac zagrają i to od tych dwóch ostatnich zależy jak ekipa gości zagra. W Sacramento z znaczących postaci może nie zagrać Bagley. W pierwszej piątce zagra: Fox, Hield, Shumpert, Bjelica, Cauley-Stein. Jeśli Fox nie będzie tak dużo psuł rzutów za 2, to pułap 120pkt spokojnie powinien zostać osiągnięty. Ani Lakers ani Sacramento nie słyną z mocnej defensywy, Liczę na over Sacramento.
✅
Mecz: Golden State Warriors - Portland
Typ: over 222,5
Kurs: 1.55

W obu ekipach bez większych osłabień. Średnio pomiędzy tymi ekipami pada 229pkt, i trudno tutaj wskazać argument żeby było ich mniej.
⛔
Mecz: Utah - Philadelphia
Typ: under 225,5
Kurs: 1.50

Najtrudniejszy mecz dla mnie do obstawienia dziś. Tutaj może wygrać zarówno Utah jak, i Philadelphia. Przyjmijmy, że Utaj będzie chciało wygrać, bez solidnej defensywy goście ich wystrzelają, szczególnie te końcówki Phila robią wrażenie. Zdecydowałem się postawić under w tym meczu.
✅
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Houston Rockets - Boston Celtics typ: Houston (ML) kurs 2,24 Fortuna ✅
I znowu Houston jest underdogiem i teraz całkiem sporym i znowu jestem tym mocno zdziwiony. No nic, dla mnie taki kurs to kolejny prezent od bukmacherów, który chętnie przyjmę. Podobno Harden ma jakieś tam problemy z łydką, ale ma grać, więc to zapewne nic poważnego. Wcześniej parę osób tu pisało, że Rockets to Harden, a bez niego nie mają nic do zaoferowania. Dla mnie Rockets mają solidny skład(nawet bez Chrisa Paula) i tam jest paru graczy, których stać naprawdę na wiele. Każdy z nich może odpalić w dowolnym momencie. Rakiety u siebie pięknie grają i dla mnie są faworytem tego meczu zwłaszcza, że Boston ostatnimi czasy nic wielkiego nie gra.
Domowe underdogi to żyła złota w NBA, ale trzeba mieć do nich nosa;)
Zarówno z Oklahomą jak i teraz z Bostonem kursy na Rockets były dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Rakiety są już przyzwyczajone do gry bez Chrisa Paula i bez niego to też jest mocna ekipa i u siebie tylko z Warriors powinni być underdogiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom