>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Davis+Griffin over 50.5 pkt @1.75 iforbet ⛔ Griffin nie zawiodl ale skasowal Davisa w 1 kwarcie i przekreslil tym zaklad
Holiday over 8.5 as @ 2.1 unibet ⛔ mecz sezonu Jrue żarło mu wszystko to przestał podawać i rzucał nonstop, kiedy ta seria przypadkowych zdarzen psujacych kupon w koncu odejdzie, bo to już irytuje. :facepalm:
Szykuje się zacięty i overowy mecz. Dwóch liderów dziś musi wziąść na barki zdobywanie punktów. Pistons po serii porażek pasuje się przełamać i tu w nich upatruję faworyta tego spotkania. NOP na wyjazdach gra kaszane, bilans 3-10 ale ileż można, myślę że jeden z nich na pewno 30pkt przekroczy. Drugi wystarczy że lekko ponad 20 i linia pokonana. Dorzucam jeszcze Holidaya bo kurs zacny i bez podatku. Średnia na sezon ma 8.9 asysty na mecz a w grudniu w 4 dotychczasowych meczach 10.3 apg. Tak jak pisałem czuję overka niezłego i szybki mecz cios za cios, idealny na podbijanie statów.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
Giannis Antetokounmpo powyżej 5.5 asyst @2.05 Unibet ✅
Spotykają się top2 i top3 ofensywy ligi w tym sezonie i liczę na dobre tempo tego meczu, a Giannis powinien rozdać trochę piłek do kolegów i Kozły powinny szukać w tym meczu tych trójek. Raptors to raczej nie są wirtuozi obrony z dystansu i kozły mają tutaj dobre matchupy Bledsoe ma 45% skuteczności vs Lowry, i 60 vs VanVleet, Brogdon 40% vs Green. Do tego Grek z tymi mocnymi rywalami zawsze kręci dobre cyferki i myślę, że dzisiaj też pokaże się z każdej strony w tym meczu. Średnia asyst z tego sezonu 6 więc powyżej linii.
Eric Bledsoe +15.5 punktów @1.86 Betrally :minusL
Eric Bledsoe +1.5 trójek @1.74 Unibet ⛔ Pet ????
Biorę jeszcze te Kursy na Erica dlatego, że bardzo dobrze wygląda w tych matchupach vs Raptors tam jest średnia 20.3 i 15.4, dodatkowo świetna celność w tym sezonie.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
76ers ML @ 1.30 totolotek✅
76ers -3.5 @ 1.45 forbet✅
Trzeci raz gram konsekwentnie przeciwko Detroit. Każdy kto oglądał wczorajsze spotkanie zauważył, że brak kilku zawodników z obwodu może maksymalnie skomplikować sytuację. Najważniejsza informacja - Embiid miał migrene w niedziele, ale nie jest oznaczony jako kontuzjowany na wtorek, więc należy się spodziewać że wróci do gry. Jego obecność na parkiecie ma kluczowe znaczenie, bo Griffin z Drummondem nie będą sobie już tak hasać po parkiecie jak w ostatnim bezpośrednim spotkaniu. 76ers zagrali słabo w sobotę w moim przekonaniu. Reddick ceglił na potęge, Johnson wyleciał za faule, koszykarze Pistons wpadali w pomalowane jak chcieli. Był taki moment w spotkaniu, gdzie 76ers przegrywali 10+ i gdyby nie Butler, Simmons i trójki Muscali to doszłoby do porażki gości. Nie wyobrażam sobie jednak kolejnego tak słabego występu Reddicka. Embiid gra świetnie przeciwko Drummondowi. Przewaga własnego parkietu też będzie miała ogromne znaczenie. Regeneracja po stronie Philadelphii, Pistons w kryzysie i tylko powrót Smitha oraz Bullocka może im pomóc w drodze na lepszą ścieżkę. Nie wiadomo jednak kiedy znajdą się ponownie na parkiecie. Phila ma dużo większa jakość w składzie. Detroit nie dysponuje zawodnikami pokroju Butlera i Simmonsa i dlatego ciężko im odrabiać wielopunktowe straty. 76ers. Domowe spotkania czekają teraz na podopiecznych Bretta Browna - kolejno Pistons, Brooklyn i Indiana. Mecz z Detroit wydaje się najłatwiejszy i liczę, że 76ers potraktuje bardzo poważnie ten mecz po tym co się wydarzyło kilka dni temu. Nets i Pacers nie należą do ulubionych drużyn Philadelphii i tam powinno być o wiele ciężej o wygraną niż jutro.
 
B 15

buszujacy-w-koszu

Użytkownik
Denver - Memphis 2
Denver równa sie szpital. Lista kontuzjowanych zawodników powiększyła sie, doszedł Milssap, Harris.Krótka ta ławka.. Dla mnie faworytem dzis jest Memphis.Nawet jesli Denver zagra tymi 7 mioma zawodnikami przez 2, 3 kwarty na dobrej skutecznosci, to mysle, ze zmęczenie ( brak zmiennikow ) zrobi swoje, przy fizycznych Memphis. Dla mnie value w stronę Memphis.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Memphis -&gt; 2,20 @ Totolotek
Moim zdaniem najpewniejsze na dzisiaj. W Denver jest prawdziwa plaga kontuzji (Harris, Millsap, Thomas, Barton, Vanderbilt, Porter, a questionable jest Murray) i ten zespół jest po prostu zmęczony, gdy Juancho musi grać 40 minut. Jeśli zabraknie Jamala to wyjdzie sam Jokić i czterech nominalnych rezerwowych.
To nie starczyło na wygraną z Hawks, a co dopiero z tak solidnym Memphis. Zwłascza, ze Gasol to prawdziwa klasa w obronie w tym sezonie i Jokicia czeka bardzo ciężki matchup, a cała uwaga skupiona na nim.
W Denver generalnie 7 na 15 członków drużyn jest kontuzjowanych.
 
B 15

buszujacy-w-koszu

Użytkownik
Memphis -&gt; 2,20 @ Totolotek
Moim zdaniem najpewniejsze na dzisiaj. W Denver jest prawdziwa plaga kontuzji (Harris, Millsap, Thomas, Barton, Vanderbilt, Porter, a questionable jest Murray) i ten zespół jest po prostu zmęczony, gdy Juancho musi grać 40 minut. Jeśli zabraknie Jamala to wyjdzie sam Jokić i czterech nominalnych rezerwowych.
To nie starczyło na wygraną z Hawks, a co dopiero z tak solidnym Memphis. Zwłascza, ze Gasol to prawdziwa klasa w obronie w tym sezonie i Jokicia czeka bardzo ciężki matchup, a cała uwaga skupiona na nim.
W Denver generalnie 7 na 15 członków drużyn jest kontuzjowanych.
Zgadzam sie , mecz z Atalanta by l bodajze ich 4tym meczem z rzedu. Tyle ze teraz wrocili do siebie, mieli troche czasu na wypoczynek, a Memphis? Po minimalnej wygranej , po walce z New Orleanem, nastepnego dnia dostaja wpier... od Lakersow. Tam dzis 2, 3 zawodnikow jest questionable. Wyglada mi na to, ze w pewnym momencie odpuscili sobie mecz, patrzac na minuty (statystyki za 3 tak samo nedzne, jak w 1szym meczu tych dryzyn z 8.11 . Reasumujac. Memphis jak ma wygrac na wyjezdzie z Denver, to teraz nadaza sie ku temu najlepsza okazja.Gdyby Denver gralo bez oslabien, nie obstawialbym, a tak
.. 2ka po ladnym kursie.( bo i Memphis wypoczete po Lakersach)

Jak sie prowadzi dwa razy ze Szpitalem 7mioma czy 9cioma a.za.chwila notuje sie 4 do 15 w plecy... ta...Memphis porządna firma... Conleya i Gasola na ławkę albo do cyrku, to wtedy moze tak.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra dzisiaj lecimy tak
Chicago vs Sacramento
Typ: over 235,5 pkt ⛔ (89:108...)
Kurs: 2,95 (Unibet)

Chicago w ostatnim meczu doznało hańbiącej porażki z Bostonem u siebie. To chyba najwyższa porażka w historii. Straszna miazga, w dodatku u siebie. Teraz do składu wraca Portis i Dunn z ograniczonymi minutami oczywiście. Jednak nawet te 15-20 min myślę poważnie wzmocnią i tak już niezła ofensywę zespołu. Będą żądni rewanżu o ile to tak można nazwać. Ten skład wcale taki słaby nie jest i przede wszystkim jest komu rzucać. Do tego przyjeżdża ekipa Sacramento, która dalej gra swoje szybkie tempo i nie myśli o obronie. Myślę że takie połączenie może dać dosyć wysoki wynik. Akcje powinni trwać krótko i pewnie zobaczymy bieganie od kosza do kosza. Ja idę tutaj w bardzo wysoką linijkę bo takie mam przeczucie. Można próbować standardową 227. Sacramento na wyjazdach potrafi rzucać. 129 rzucili Clevland, 122 Phoenix, 117 GSW czy 119 Utah. Ostatnio tylko Indiana ich zatrzymała. Liczę na wesołą koszykówkę z dobrą skutecznością. Do tego dorzucam Lauriego Markannena over 2,5 trójki. No tutaj piękny kurs. On nawet w 18 minut z Bostonem miał 2/6 także te trzy trójeczki to nie powinien być problem. Wcześniej miał 2/6, 5/13 oraz 4/8. Jego repertuar to głównie trójki także trzeba próbować.
Lauri Markannem over 2,5 trójki kurs: 2,1 (Unibet) ⛔ (1/8)
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Indiana - Washington
Typ: Indiana (-3.5) w 1Q
Kurs: 2,25 ⛔
Widze,że linia się zmienia i kurs idzie w góre więc to tylko dobrze dla nas. Jeszcze 4 godziny temu gdy to grałem to miałem -2.5 za 1.93 ale martwić się nie będziemy.
Próżno szukać sytuacji gdy w gościnie &quot;czarodzieje&quot; osiągają w 1Q pozytywny wynik. Poza meczem z Atlantą gdy wygrali to trzeba by się cofnąć bardzo ale to bardzo daleko wstecz.
Zanim postawiłem to miałem troche zmartwienia z racji absencji Oladipo w szeregach Indiany ale teraz widze,że i Washington osłabiony gdyż w ich szeregach braknie Walla,a więc tym bardziej jak dla mnie typ godny polecenia.Koszykarze Washingtonu w delegacji budzą się bardzo długo i o ile wogóle w meczu uda im się ogarnąć(bez Walla może być ciężko) to jestem przekonany,że pierwsz ćwiartka spotkania będzie przez nich przegrana conajmniej 4 pkt.
Wynik: 29:33
e: kwarty im się pomieszaly
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Boston Celtics - New Orleans Pelicans
Julius Randle +19 pts i Pels win @4.98 1xbet ⛔
Pels ML @2.65 Betsafe ⛔

Ogólnie sprawa wygląda tak, że Davis już wczoraj podczas meczu z Tłokami miał problemy z biodrem i jego występ jest dzisiaj bardzo niepewny, a bez niego Randle będzie dostawał więcej piłek przy czym linia i tak ustawiona na jego średniej. Do tego Celtics dzisiaj na pewno bez Irvinga i Baynesa, a wg. roto wątpliwe są występy Haywarda i Horforda, a bez obydwu centrów i przy braku Haywarda to tam tylko Morris potrafi bronić pod koszem bo Tatum już nie raz swojego skilla w obronie pokazał ???? Przy takich brakach Boston raczej nie powinien wygrać tego meczu nawet w Ogródku, co by tu Stevens nie wymyślił to i tak przewaga rosłych chłopów z Nowego Orleanu powinna być tutaj spora. Nawet bez Davisa mają: Randle, Mriotica, Holidaya i jest jeszcze Moor czyli solidna strzelba z dystansu, a rotacja Celtów dzisiaj krótka.
Philadelphia 76ers - Detroit Pistons
Sixers -5.5 HT @1.81 Betsafe ✅
Szóstki na swoim parkiecie lubią od początku przyładować rywala, w tym sezonie już nie raz hc do przerwy siadało, a Tłoki dzisiaj bez Blejka i Bullocka, a na ławce prawdopodobnie braknie Smitha i Johnsona więc sporo punktów tutaj tracą, a tam nie ma zbyt wielu strzelb żeby to nadrobić. Ogólnie wolę pograć to hc do przerwy bo Sixers jednak w dalszym ciągu miewają te przestoje w 3 kwarcie to często źle się kończy by graniu dużych ujemnych w ich stronę.
__________________
Te Pelikany to są zera zer w tym sezonie, kompletnie zero obrony i logiki w tej grze. Stevens jakby zebrał z 8-9 ludzi z parku to by tych leszczy wyjaśnił. Nie dość, że Moor out to jeszcze jakby ten Mirotic nie wypadł podczas 1Q ehh ale się musiało wszystko złożyć przeciwko mnie.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Drummond poniżej 14.5 reb @ 2.15 etoto 17 ⛔
Andre ma problemy z faulami w co drugim meczu, a z drużynami gdzie gra jakiś ogarnięty center to prawie zawsze. Tak było wczoraj z NOP, tak było ostatnio Bucks i tak było miesiąc temu właśnie z 76ers. Embiid robił co chciał i aż ponad 20 razy był odsyłany na linie rzutów wolnych. W Phili ma kto zbierać i Drummond nie będzie miał tak łatwo, nawet jak zagra wiecej gdy sie nie wyfauluje za wczasu. Do tego dochodzi mecz dzień po dniu. Wczoraj bez Davisa pod koszem nałapał sporo i liczę , że dziś już tak dobrze nie będzie,bo Joel mu nie pozwoli zdominować tablicy.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
DeMar DeRozan under 25,5 pkt kurs: 1,74 (Etoto) ✅ (5pkt)
Suns są dzień po dniu w dodatku grali dogrywkę z Clippers. Spurs u siebie od 2 kolejek, szykuje się łatwe zwycięstwo zespołu gospodarzy. Patrzę sobie na h2h i widzę pogromy ze strony SAS. Przewiduje że szybko odskoczą i DeRozan będzie mógł sobie odpocząć, bo ostatnio ciągnął ten zespół mocno. Tak to widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
TJ Warren over 16,5 pkt
Lowry over 13,5 pkt
TJ wczoraj szybkie dwa techniki, dzisiaj ma być drugą strzelbą Suns. Wypoczęty + liczba minut brzmi optymistycznie
Myślałem o Lowrym długo, który ma tragiczne cyfry ostatnio (0 pkt z Bucks), ale dzisiaj pod znakiem zapytania jest Kawhi. Liczę, że koledzy pomogą mu wrócić na właściwe tory
ako 3,29 +
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Clippers-Raptors
over 220.5 pkt i Raptors win
@ 3.35 unibet ✅✅✅ 99-123

Typ na przełamanie, bo z zawodnikami mam nie po drodze ostatnio. Jakies kuriozalne wystepy , kontuzje, faule po prostu wszystko pod górke. Dziś myśle ,że Toronto to bierze. Clippersi dzień po dniu po dogrywce z Suns. Oni już mieli swoje dni, teraz sukcesywnie będą lecieć w dół tabeli. Zwyczajnie potencjał ludzki i siły po stronie Raptors. Są co prawda po dwóch porażkach ,ale wyjazdowo grają najlpiej w lidze z bilansem 10-3. Jednak obiektywnie patrząc grali z samym dołem i tankowcami, mimo to dziś czuje ich win. Over sie cisnie sam przez siebie. Clippersi defensywa nie maja szans z Raptors wiec musza pojsc na wymiane, a że sił trochę wczoraj zostawli, Toronto to też w ataku powinno mieć z górki. Khawi ma podobno grać, lecz z graniem poczekam do składów, jeżeli będzie out to odpuszczam typ i cala dzisiejsza nocke. Stawka delikatna bo typ bardziej życzeniowy na czutke.
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Witam co polecacie dzisiaj zagrać bo ja myślę obstawic Beal więcej pkt 23.5 najlepszy zawodnik wizard nie wiadomo czy zagra Wall więc ktoś musi wziąść ciężar na siebie
Sexton więcej 17.5 wszyscy wiemy jak gra Cleveland slabizna ale ten zawodnik wyróżnia się w cavs
Gobert więcej 13.5 w Miami nie zagra whitsead więc nikt Francuza pod koszem nie zatrzyma
Embid więcej 26.5 nie wiadomo co z butlerem więc środkowy weźmie grę na siebie A kto z Brooklyn niby ma go zatrzymać
Antekuompo mniej 25.5 grek w ostatnim meczu nie zagrał może lekka kontuzja dzisiaj mecz z indiana myślę że nie zagra dobrze
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
NOP vs OKC
Typ: OKC win i poniżej 234,5 pkt
Kurs: 3,5 (Unibet)

Ja tutaj sobie trochę zaryzykuje. Generalnie uważam, że OKC to bierze i kurs 1,79 jest do gry. Wypada Mirotic i niepewny jest występ Moora. Dobrze wiemy ile oni dają w ofensywie zespołowi Pelicans. W ogóle gospodarze tego spotkania, jakoś mnie nie przekonują. Niby do przodu jeszcze jakoś to wygląda, ale ta ich gra jest mocno chaotyczna i jakaś taka bez ładu i składu. U siebie mogą powalczyć, ale mam nadzieję że OKC się przyłoży w obronie i nie pozwolą rozwinąć skrzydeł Davisowi. Mają do odcięcia również Randle i Holidaya. Nie będzie takie proste, ale nie ma dwóch dystansowych strzelców, więc powinno być łatwiej. W ostatnim pojedynku 4 listopada OKC wygrali 122:116. Hill czy Frazier to praktycznie nie stanowią zagrożenia w ofensywie, a ławki to oni nie mają. OKC gra bardzo dobrze w defensywie jak trzeba, także liczę na pełną mobilizację. Linijka wysoka bo Pelikany to ofensywna ekipa, bez obrony, ale jakoś tak przewiduje tutaj niższy wynik.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
76 vs Nets under 227,5
wypada Butler + Muscala więc logicznie będzie mniej punktów chyba że JJ się wstrzeli
Kings vs Wolves over 221,5
Wilki w komplecie jest komu rzucać, Kings wiadomo szybka gra. Kusił over pkt+rb+as Rose ale za dużo grajków do zdobywania liczb u gosci
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
J. Holiday under 20.5 pkt @ 1.83 betsson 20pkt ✅
J. Randle over 21.5 pkt @ 1.85 etoto
22pkt ✅ na styk ale weszło
Typ opieram w głównej mierze na wypowiedzi coacha NOP, który zasugerował dużą rotację Davisa i Holidaya, gdyż obecnie spędzają najwięcej minut na parkiecie i pasuje ich przyoszczędzić. Problem w tym ,że wypadł Moore , Mirotić , Payton i tak na prawde nie wiem jak on to poukłada. Wychodzi mi że Randle zagra sporo i dużo go będzie w ofensywie pod nieobecność na parkiecie w/w dwójki, w dodatku w tym miesiącu jest w bardzo dobrej dyspozycji. Wybrałem under Holidaya ponieważ z niego żaden strzelec ,żeby robił notorycznie +20pkt, w dodatku sporo asystuje, a z limitem minut under pobieram z checią.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Przedruk dla wszystkich , którzy jeszcze lubią pograć na Clevland ????
Zaledwie 11 spotkań rozegrał w trwającym sezonie JR Smith. Rzucający lub też niski skrzydłowy Cleveland Cavaliers już na początku listopada, w rozmowie z dziennikarzami, wspominał, że jest mocno niezadowolony z marginalnej roli, jaka przypadła mu w nowych rozgrywkach. Zawodnik wprost przyznał wówczas, że oczekuje transferu ze strony szefów swojego klubu.



Później z kolei pokusił się o stwierdzenie, że nie wyobraża sobie dłużej grać w zespole, którego celem nie jest wygrywanie, a wręcz przeciwnie - przegrywanie spotkań, aby w ten sposób zyskać jak najwyższy wybór w najbliższym drafcie. To już przelało czarę goryczy, wobec czego 33-latek został przez sztab i osoby decyzyjne odsunięty od drużyny.

Mamy zapewne, nie pierwszy raz w historii - ale powiem szczerze, że od czasów kiedy ja oglądam NBA (1991/92 rok to pierwsze finały które ja pamiętam i mam świadomość tego , że je oglądałem ) sytuację kiedy coraz więcej zawodników mówi oficjalnie o tym ,że części klubów wcale nie zalezy na wygrywaniu spotkań.
Znam zasady rządzące &quot;Organizacją&quot; - nigdy jednak nie było chyba takiej sytuacji żeby w 1/3 sezonu dwóch zawodników oficjalnie powiedziało, że ich klubom nie zalezy na wygranych + trener Sacramento dostaje &quot;burę&quot; za zbyt dobre wyniki + sytuacja w GSV (ciągle ze zdziwieniem patrzę, że część ludzików gra dalej na GSV i nawet argumentuje to w jakiś pokrętny sposób , co tylko umacnia moje przekonanie, że jednak Amatorów nie brakuje ) .
Nie będę mądralą , który dzięki tej super wiedzy zacznie na potęgę robić buki w tym sezonie ale wkleję Państwu &quot;EWENTUALNY&quot; draft 2019 na tą chwilę
https://www.nbadraft.net/2019mock_draft
Może to uchroni tych bardziej kumatych od porażek ???? )))
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom