>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
J.Murray over 18.5 pkt @ 1.83 betsson 19 ✅
N.Jokić over 32 pkt +reb @ 1.83 betsson 35 ✅

Widząc sytuację kadrową Denver gdzie out jest pół zespołu , trzeba zagrać na kogoś z dwójki Murray/Jokić. Ja atakuje płaską stawką oby dwóch. Grube minuty sie zapowiadają. Murray z Toronto ostatnio rzucał aż 21 razy. Nie ma Lowrego, dobrego obrońcy, więc zadanie ułatwione. To samo Jokić nie ma Siakama i Valanciunasa , jest podstarzały nieruchliwy już Monroe no i Ibaka który będzie dziś eksploatowany max po obu stronach parkietu. W Denver zawsze się gra ciężko i przerzedzone Toronto może tam się poślizgnąć. Myślę, że wymieniona dwójka leciutko robi 40pkt, a może i nawet ponad 50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Chicago Bulls
Russell Westbrook Triple-double @2.36 Pinnacle ✅
Pobieram sobie na dzisiaj to T-d, Bulls słaby def rtg 110.7 i jedna z najgorzej zbierających ekip w lidze 26 miejsce pod tym względem. Jak grali ostatnio to RW zrobił 24/13/17, a przejebali w Chicago ponad tydzień temu to liczę, że dzisiaj będzie im chciał napierdzielić.

Bulls under 99.5 @1.84
Unibet ✅
Oklahoma z kolei weszła na bardzo dobre obroty i teraz to najlepiej broniąca ekipa w lidze, a Bulls podczas całego tripu grają bez Zach&#39;a LaVine, który przeważnie dokładna przynajmniej 20 punktów co mecz, a bez niego raczej ciężko szukać tam gościa, który by to przejął i tak kolejno nie wyszli z setki w 2 ostatnich meczach: 98 vs Spurs i 91 vs Magic, nie mówiąc już o tym, że wcześniej nie przekroczyli tej linii z Kings. Tak więc uważam, że dzisiaj tez wiele nie wrzucą bo nie będą wstanie postawić się Oklahomie, chyba OKC by sobie musiała urządzić ASG żeby tutaj Bullls coś więcej wrzucili.
San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers
Sixers ML @2.04 Unibet ⛔
Jeszcze po namyślę wchodzę w Szóstki mimo, że są b2b to i tak cenie ich wyżej od SAS, solidny kurs więc postanowiłem pograć. Spurs zaliczyli ostatnio wtopę u siebie z Bulls, a te wcześniejsze 4 wygrany to w sumie nic wielkiego bo nie mieli przeciwnika na tym poziomie co Sixers, pokonali niby LAC ale Clippersi zaczęli pikować w dół.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Kris Middleton under 16,5 pkt kurs: 1,8 (Unibet) ⛔ (22pkt)
Hmm takie coś mi wpadło w oko. Middleton miał wspaniały początek sezonu. Trójka siedziała niesamowicie, w pewnym momencie był nawet 55% zza łuku i ogólnie wymiatał. Teraz przyszedł kryzys i trochę problemów zdrowotnych. Skuteczność mocno poleciała i teraz za 2 ma 41% i za 3 39%. Ogólnie Bucks grają dziwnie i niekiedy jak trója nie siedzi to nie mają pomysłu na rozegranie akcji. Antek nie będzie miał łatwo w Detroit. Do tego gospodarze pomimo tego, że są słabi, dobrze bronią trójki. Przynajmniej w teorii bo były już ekipy które potrafiły je rostrzelać na ich parkiecie. Boston ostatnio się przekonał, że łatwo tam nie jest. Milwaukee nie ma zbyt dobrej serii wyjazdowej w Detroit. Raz udało im się pewnie wygrać, w 2016 roku. Wiadomo teraz to jest inna ekipa. Do tego Kris wraca po kontuzji kciuka oraz wraca Brodgon na ten mecz. Wypada Ilyasova. Co najważniejsze to grudzień w wykonaniu Middletona jest bardzo słaby. Rozegrał 5 spotkań i w żadnym nie przekroczył takiej linijki. Raz miał 16 pkt, ale to było przeciwko Clevland u siebie, więc nie ma co porównywać. W grudniu zanotował 8 trójek na 30 prób co daje 26%. Kiedyś nastąpi przełamanie, ale nie wydaje mi się żeby po kontuzji i w Detroit akurat zaczął trafiać. Do tego jeszcze jego ogólna skuteczność z grudnia. 4/18 w Indianie, 5/16 przeciwko Clevland, 3/9 w Toronto Toronto, 4/14 przeciwko GSW czy 3/13 w Medison. Także ja próbuję coś takiego.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Derrick Rose powyżej 22,5 (pkt+as) ✅

5 dni temu w meczu z Kings Derrick wyrobił 20+4, tak więc pokrył powyższą linie zaproponowaną przez betsson
Dzisiaj pod znakiem zapytanie stoi występ Jeffa Teague (problemy z kolanem) tak więc nawet jak zagra to pewnie w limicie czasowym, a to spowoduje że ciężar rozgrywania spadnie na Derricka. Sacramento dodatkowo b2b wczoraj ciężki mecz, liderzy trochę pograli. Dodatkowo liczę na pokrycie hc przez Wilki ✅, 4 przegrane z rzędu czas się odbić na pod męczonym rywalu
raz już przejechałem się na Justinie, ale spróbuje raz jeszcze Holiday powyżej 12,5pkt⛔
Argumenty te same brak strzelb, ograniczone pole manewru jeżeli chodzi o ofensywę. Argument najważniejszy poniższa statystyka z ostatniego meczu, gorszy procent trudno będzie zrobić przy tylu próbach
P A ZB MIN PZP 3P RZW
8 2 7 41:35 1-12 1-10 5-5
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Zgadzam się z użytkownikiem bridgeside . Napisałem parę słów i dopiero zauważyłem, że ktoś już podał typ, ale chyba nikt się nie obrazi jak dam podobną predykcję.
Brodaczowi i spółce będzie bardzo zależeć, aby zrewanżować się Utah. Nie lubię Rakiet i ich stylu gry, ale ten mecz moim zdaniem powinni ogarnąć. Dwa ostatnie mecze dla Utah, Houston ostatnie domowe derby u siebie przegrały. Co ciekawe ostatnia sytuacja, w której ekipa z Houston przegrała dwa meczu z rzędu z Utah u siebie w domu miała miejsce 10 lat temu. Do tego Utah gra piach na wyjazdach ostatnio i to spory, a rakiety wracają na prawidłowe tory. Zrobili bilans 14:14, jest 0,500 i czas zrobić pierwszy mały krok w stronę play offów, bo miejsce w tabeli słabe. Porobili ostatnio Grizzles, Portland i Lakersów, więc widać, że zaczyna się kleić gra. Oglądałem ich chyba ostatnie 5-7 spotkań (prawie w całości) i według mnie od ostatnich derbów z Utah zrobili duży progres z formą. W under/over nie bawiłbym się, ponieważ tak naprawdę zależy wszystko od humoru Hardena. Chociaż jakbym musiał wybrałbym under, obie ekipy potrafią zabić mecz. U siebie Houston to jest zupełnie inna drużyna i wydaję mi się, ze po prostu dzisiejszej nocy Ustah dostanie po głowie.
Houston - Utah
1.51 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
mfl 439

mfl

Użytkownik
Minnesota Timberwolves- Sacramento Kings
Sacramento +8 @ 1.91 William Hill ⛔⛔⛔
Kursy z wiadomych powodów. Sacramento dzień po dniu i lot z Teksasu na północ do stanu Minnesota.
ale: Sacramento to pozytywne zaskoczenie tego sezonu. Zyskali sympatię publiki. Od początku grudnia są na fali. na pięc rozegranych spotkań w delegacji wygrali 4. Ogólnie bardzo solidni na wyjazdach (2 miejsce na zachodzie). W tym sezonie obie ekipy spotkały się już dwa razy, dwukrotnie górą Sacramento.
121- 110 i 141-130. Ten drugi mecz rozegrany zaledwie 5 dni temu.
Czuć, że dobrze się tam dzieje.
Za Minnesotą przemawia własny parkiet, ale wczoraj za Dallas również przemawiał i Kings zwyciężyli.
Jak widzicie dużo dobrego można zauważyć u Kings przed tym meczem. A jak się jest w gazie i są wyniki to i zmęczenie mniej się odczuwa. Jeśli dają 3.80 na Kings, nie pozostaje mi nic innego jak spróbować, lecz asekuracyjne Kings +8
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
L.Markkanen over 16.5 pkt @ 1.75 efortuna 16 ⛔ 6/17 prawie wszsytko z pomalowanego, co za drewnialdo
W Chicago sytuacja kadrowa delikatnie mówiąc nie rozpieszcza. Nie ma głównego strzelca Lavine, nie ma już od dłuższego czasu Valentine, nie ma Parkera, który ponoć jest chory, lecz chodzą słuchy że w Bulls ma już pograne. Markkannen będzie pierwszą opcją i nawet jak będzie blowout to w 3 kwarty idzie tą linie zrobić spokojnie. Nie ma za bardzo kto tych punktów zdobywać. Dunn wrócił i jakiś kosmiczny występ z SAS, lecz nie chce mi się wierzyć ,że dziś będzie podobnie mając Westbrooka face to face. Portis z Adamsem będą sie szarpali cały mecz, Holiday to naczelny ceglarz ligi mimo ,że linia zachęca to ja w to nie wchodzę. Równie dobrze może zaliczyć taki mecz jak ostatnio. Arcidicacostam nie łapałby się chyba w żadnej innej drużynie nba, a w dodatku ma ban na rzuty. Reszty nie licze bo nie ma co się rozwodzić na ich temat. W innych bukach linia poszła nawet na 19.5. W fortunie wisi taka niska to pobieram.
 
J 1

japierdooo

Użytkownik
oczywiście gwiazdorek griffinek musial spierdolić na końcu i detroit przegrał mecz który można było wygrać, oczywiście nie chodzi mi o tą decydującą trójkke tylko o to co wcześniej pokazał, jakieś dziwne straty i huj wie co jeszcze, ma numer 23 a parówa mogłaby mieć numer najlepiej minusowy
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
oczywiście gwiazdorek griffinek musial spierdolić na końcu i detroit przegrał mecz który można było wygrać, oczywiście nie chodzi mi o tą decydującą trójkke tylko o to co wcześniej pokazał, jakieś dziwne straty i huj wie co jeszcze, ma numer 23 a parówa mogłaby mieć numer najlepiej minusowy
Ojtam , jakby nie patrzyć to jako pierwszy w tym sezonie zrobił quadruple double :cwl:
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
człowiek wstaje rano i widzi takie coś to żyć mu się odechciewa... okc-bulls 5 pkt za dużo, Bucks 2 za mało... ehh.. 22 tys przeszły koło nosa.. ????
Ojojojjjj, anielski orszak niech Twą duszę przyjmie...
@płaczki
Przestańcie beczeć ciągle, że wam kupon za 5 złotych nie wchodzi i jęczeć, że ten parówa, ten pedał czy cokolwiek innego. Z pewnością chciał przegrać ten mecz i specjalnie tracił piłki i nie pudłował. Ja akurat się cieszę, bo miałem pogranych Bucks, ale to co piszecie to jest rynsztok.
 
B 15

buszujacy-w-koszu

Użytkownik
Krotko. Waszyngton, bo ma lepsza pake
i potrzebuje zwyciestw, wiec powinni pchnac Atlante. No i jednak przeciw Lakersom.To juz ich kolejny mecz.A Beooklyn u siebie potrafi z kazdym powalczyc, no i ostatnio rzeczywiscie zaczeli grac. 1.6 plus 2.20.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Ojojojjjj, anielski orszak niech Twą duszę przyjmie...
@płaczki
Przestańcie beczeć ciągle, że wam kupon za 5 złotych nie wchodzi i jęczeć, że ten parówa, ten pedał czy cokolwiek innego. Z pewnością chciał przegrać ten mecz i specjalnie tracił piłki i nie pudłował. Ja akurat się cieszę, bo miałem pogranych Bucks, ale to co piszecie to jest rynsztok.
drdeep, wpadłeś do działu i krytykujesz chłopaków, że coś tam sie pożalili.
Ale Ciebie tu nie ma, to nie Twoje podwórko, nie istniejesz, 0 postów.
Myślisz, że chłopaków co tu miesiącami wypowiadają się o NBA interesuje Twoje zdanie?.
Tak jakby sąsiad przyszedł do Twojego domu i krytykował, że masz nieodkurzone.
Zamiast płakać, że rynsztok, usiadź z nami do stołu i rozmawiaj o NBA, może wniesiesz coś ciekawego, konstruktywnego.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
na dzisiaj po głowie chodzą mi 3 typy z czego jednego jestem bardziej pewny do dubla:
1) Lonzo Ball pow 22,5 (pkt + as + zb) ✅
w ostatnim meczu Lonzo został zniszczony przez Walla, ale był b2b więc trzeba mieć to na uwadze. Dzień wcześniej uwaga dwójka graczy Lakers od 1982 (Karrem + Magic) zrobiła triple-double.
Dziś mecz powinien być overowy, Lakers po raz ostatni bez Rajona i Ingrama tak więc to wygląda naprawdę dobrze
2) undery i overy to trochę loteria, ale poniżej 212,5pkt po 1,5 ⛔ w meczu Denver-Dallas nadaje się do dubla.
Denver długa lista kontuzjowanych, a Dallas dziś bez Dennis Smith Jr (wraca Barea). Ostatnie mecze wskazują tutaj na under dlatego bezpiecznie wybrałem ciut wyższą linie. Boję się zaciętego spotkania
3) Larry Nance Jr over 17,5 (pkt+rb) ✅
jeżeli nie wpędzi się w faule to ten zakład wygląda dobrze. Cavs dziura pod koszem od kontuzji Tristana, ostatni raz w first five Zizic z Frye, a Indiana nie ma dominatora pod koszem. hmmmm
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 8,5 zbiorki @ 1,83 Skybet ( double double : ) dzieki kolegi za reputke , tez juz wam wysylam)
Larry Nance Jr (cavaliers)
Druzyna Clevland jest oslabiona , nie gra juz odluzszego czasu Love ,Thompson center , niema Hill-a czy Kover-a okazalo sie wlasnie teraz ze nie zagra ich numer jeden , strzelec Clarkson 16p/m, odpoczynek dzisiaj w tym przypadku w pierwszej piatce zagra Larry Nance prawdopodobnie na centrze i wlasnie po tych lukach w skladzie Nance ma sporą zwyżkę czasu majac ponad 30m w meczu w dwóch ostatnich z trzech spotkań. Zebral co najmniej 10 pilek w każdym z tych meczy, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę średnią 10.0 zbiórek w 36 minut w tym sezonie. A w meczu z 76ers byl ograniczony do 25m z czteroma zbiorkami ale to byl trudny rywal , teraz wystartuje w pierwszej piatce i sadze ze ta linie moze przebic. Co do linie to w Paddypower juz zwiekszyli
do 9,5 i kurs byl z 2,0 teraz widze ze nawet kurs spadl na over. Aha i ogolnie linia jest wart zagrania ale nie szalec ze stawka bo ktowie czy nie bedzie rotowal skladem bo graja jutro znowwu ale mimo wszystko on moze nawet 25m zebrac 8 pilek - zobaczymy.
Over 11,5 pkt @ 1,83 Skybet
Rodney Hood -Total Points
Do powyzszego taki sam powud jak powyzej , Hood wyrasta na drugiego strzelca druzyny , na mecz srednio ma 13 pkt jezeli gra te 36m to potrafi przebic 16 pkt na mecz , ostatnio trzy mecze 13, 19, 23 a nie zagral nawet 30 minut w PROJECTED SCORE po tym jak clarkson wypadl jest przewidywany na 27m gry i 14 pkt , ja mam linie 11,5 pkt w sky bet a w paddypower zwiekszyli do 13,5 w takim przypadku jezeli ktos ma niska linie moze sprubowac jak gdzies zlapie bo skybecie stoi ale limit 225 funtow

Jedno male pytanie , jutro jade na swieta do Polski , moglby ktos zapodac mi na kotno prv gdzie otworzyc konto w polsc pod wzgledem NBA gdzie najwieksza oferta ; zawodnicy etc. dzieki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
DA.Jordan over 13.5 reb @ 1.83 betsson 12 ⛔ niestety szybkie foul trouble i brakło minut
13.9 rpg średnia z sezonu. Nie powinniśmy zobaczyć overowego meczu raczej będzie sporo okazji do zbiórek. W Denver nie ma klasycznego łapacza na tablicach. Jokić te 8-10 zrobi ale nic więcej. Jeżeli się nie wyfauluje to spokojnie 15 zbierze. Ostatnio nawet 23 mu wpadły.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Post zaraz usunę po uzyskaniu odpowiedzi, a mianowicie moje pytanie to : w jakim meczu w tym sezonie Kemba zdobył najwięcej pkt i ile zdobył?
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Panowie pytanko , over Bookera 22.5 i zwyciestwo Spurs , chce taki dubelek zagrac grubiej , jak zaoptrujecie sie na te typy?? Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom