>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
B 144

bombaaa

Użytkownik
Witam , oto moje propozycje na dziś :
Cleveland under 101,5 pkt w meczu 1.86 ( E-toto) 99 pkt

Kawaleria pomimo wygranej z Indianą, bardzo słabo wygląda w ofensywie , pod lupę 5 ostatnich meczy (wyjazdowych)na wyjeździe i liczba zdobytych pkt : 92 , 92 , 99 , 95 , 83
Boston Celtics - Phoenix Suns : win Suns kurs 7.00 ( E-toto) 103:111

Powrót Bookera i zaczęła się gra , czasami w nba dużo jest typów na czuja i myślę że po takim kursie warto iść w stronę Suns , jeśli nie czysty win to dodatni handicap
dodatkowe typy : (kursy E-toto )
Brooklyn win 1.80 są on fire 93:96
Minnesota over 110.5 1.86 a jeśli nie over to handicap -4.5 118pkt
Sacramento - Oklahoma over 234,5 1.92 szybki basket , promuje duza ilosc pkt 113:132
Indiana Pacers +5 1.92 po ostatniej wpadce z cleveland mecz oscylujacy w okolicach remisu, a nawet czysty win po stronie pacers / 96:93

edit:Indiana przez zawalenie ostatniej kwarty brak win, podobnie z minnesotą gdzie handi pod koniec nie zostalo pokryte. ogólnie nocka mocno na plus
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Utah vs GSW typ: GSW win kurs: 1,72 (Unibet) ⛔ (103:108)
Dobra tutaj idę w stronę gości, chociaż wiem że Utah to bardzo niewygodny dla nich rywal i gospodarze ostatnio dobrze sobie poczynają u siebie. Mecz niby powinien być underowy, ale ja tutaj widzę zdecydowanie spory wynik. Zresztą już w pierwszym meczu w tym sezonie było 123:124 po niesamowitej pogoni w końcówce. Tym razem sobie myślę, że Warriors to pewniej wygrają. Utah dalej jest chaotyczne. Jak im siedzi to grają swoje i wszystko wychodzi. Tyle, że są bardzo niestabilni i grają nierówno. Nie wydaje mi się żeby dotrzymali kroku w tym meczu. Trójka im średnio siedzi, także mogą być spore problemy. Gospodarze powinni zdominować pomalowane, bo tutaj Warriors zdecydowanie odstają póki co.
Do tego dorzucam Rudy Gobert over 13,5 pkt kurs: 1,95 (Unibet) ✅ (17)
Pascal Siakam over 14,5 pkt kurs: 1,96 (Unibet) oraz over 6,5 zbiórki: kurs 1,8 ✅ i ✅ (17/7)
Siakam wraca do składu, z kolei wypada tym razem Ibaka. Dalej będą bez Lowrego, więc Fred wskoczy pewnie do podstawy. Asyst na pewno sporo uzbiera, szkoda że tak mało opcji jest w tych bukach. Unibet to ostatnio straszna mizeria, chyba trzeba będzie się na 1xbeta przerzucić. A wracając do Siakama to myślę, że jego przyspieszenie i umiejętność rozciągnięcia gry będą bardzo przydatne. Pomimo tego że Indiana może zagęścić pole 3 sekund to z obwodu Pascal też potrafi ukłuć. Do tego szybkie kontry i jego długi zasięg ramion sprawiają że coś tam spod kosza spokojnie dorzuci. Obok Leonarda również powinien mieć sporo zbiórek. W końcu poza grą dwóch wysokich, więc można się zastanowić i pograć również zbiórki. Mecz powinien być raczej underowy. Indiana dzień po dniu gdzie ulegli Clevland i to u siebie, tutaj pewnie wyjdą mocno naładowani na to starcie.
Memphis +7,5 pkt kurs: 1,91 (Unibet) zwrot (99:92)
Kurs 1,35 na Portland zdecydowanie przesadzony. Rozumiem, że Memphis ma 3 porażki z rzędu, no ale niedawno ich mocno zatrzymali u siebie na 83 pkt. Do tego najprawdopodobniej wraca Conley, powiedział że zagra i normalnie trenował już także to będzie spore wzmocnienie. Portland u siebie to inna ekipa, ale łatwej przeprawy się nie spodziewam. Memphis narzuci swój styl i jak trójki nie odpalą Portland to widzę tutaj wyrównany mecz. Lillard ostatnio się wystrzelał, więc pora trochę go przystopować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Witam , oto moje propozycje na dziś :
Cleveland under 101,5 pkt w meczu 1.86 ( E-toto)

Kawaleria pomimo wygranej z Indianą, bardzo słabo wygląda w ofensywie , pod lupę 5 ostatnich meczy (wyjazdowych)na wyjeździe i liczba zdobytych pkt : 92 , 92 , 99 , 95 , 83
Boston Celtics - Phoenix Suns : win Suns kurs 7.00 ( E-toto)

Powrót Bookera i zaczęła się gra , czasami w nba dużo jest typów na czuja i myślę że po takim kursie warto iść w stronę Suns , jeśli nie czysty win to dodatni handicap
dodatkowe typy : (kursy E-toto )
Brooklyn win 1.80 są on fire
Minnesota over 110.5 1.86 a jeśli nie over to handicap -4.5
Sacramento - Oklahoma over 234,5 1.92 szybki basket , promuje duza ilosc pkt
Indiana Pacers +5 1.92 po ostatniej wpadce z cleveland mecz oscylujacy w okolicach remisu, a nawet czysty win po stronie pacers
Ja bym poszedł w overek Boston Phoenix
Witam , oto moje propozycje na dziś :
Cleveland under 101,5 pkt w meczu 1.86 ( E-toto)

Kawaleria pomimo wygranej z Indianą, bardzo słabo wygląda w ofensywie , pod lupę 5 ostatnich meczy (wyjazdowych)na wyjeździe i liczba zdobytych pkt : 92 , 92 , 99 , 95 , 83
Boston Celtics - Phoenix Suns : win Suns kurs 7.00 ( E-toto)

Powrót Bookera i zaczęła się gra , czasami w nba dużo jest typów na czuja i myślę że po takim kursie warto iść w stronę Suns , jeśli nie czysty win to dodatni handicap
dodatkowe typy : (kursy E-toto )
Brooklyn win 1.80 są on fire
Minnesota over 110.5 1.86 a jeśli nie over to handicap -4.5
Sacramento - Oklahoma over 234,5 1.92 szybki basket , promuje duza ilosc pkt
Indiana Pacers +5 1.92 po ostatniej wpadce z cleveland mecz oscylujacy w okolicach remisu, a nawet czysty win po stronie pacers
Ja polecam Boston Celtics vs Phoenix Suns jakiś większy over jakby co ????
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Chicago+Hornets -8,5 ako 3 betsson
również mam czutkę na Byki, natężenie meczy, wąska rotacja i b2b po stronie gości. Chicago powinno fizycznie zdominować ich, a i rotacja się powiększyła mimo braku lidera.
Hornets mieli dużo czasu by przygotować się do tego spotkania. Dwa poprzednie mecze przegrane u siebie w fatalnym stylu, ale dzisiaj wyjdą na pełnej q... i powinni pokryć ten hc (myślę, że i większy). Wszyscy zdrowi, Cavs b2b osłabieni mocno powinno być dobrze
tasiemka bez analizy:
Orl poniżej 103,5
Phila -11,5
under 209,5 Tor-Ind

Warriors
pow 223,5 Bos-Pho

z zawodników Fournier over 16,5 pkt i Hield over 20,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 20,5 points @ 1,57 Bet365 - bostonik wogole cos bronil ?
Suns F T.J. Warren
Warren ostatnio nawet dobrze funkcjonowal ale to moze byc do czasu, ostatnio zdobyl co najmniej 21 punktów w każdej ze swoich ostatnich czterech meczach. Az tak dobrze ze istnieja powody do pesymizmu w dzisiejszym meczu z Boston-em Celtics.
Na początek, Celtics zajmuje trzecie miejsce w lidze pod względem skutecznosci defensywnej, a bukmacherzy ustawili im linie na 105,5 pkt co jest jedną z niższych przewidywan w dzisiejszej &quot;kolejce&quot;. Do tego są równiez na 11.5 minusowym underdogiem na wyjezdzie, więc ten mecz moze łatwo przekształcic sie w &quot;blowout&quot;.
Dolozyc do tego trzeba ze Kelly Oubre ma dziś zadebiutować w Phoenix, co może zaowocowac mniejsza ilościa minut dla Warrena. PROJECTED SCORE - Warren jest przewidziany na 30 minut i mniej wiecej 15 pkt , dla mnie ta linia jest nadeta jak balon i ciezko moze byc ja przebic tymbardziej ze sprawdzalem inne buki i dwa z nich wogole niemaja Warrena a dwa maja Linie 18,5 a patrze w becie 20,5 ! ale kurs z bity (spoznilem sie). Jezeli masz gdzies 19,5 mozesz sprubowac zagrac under , mozliwe ze nie zrobi nawet 19 pkt wiec tez moze wejsc te 18,5 ale wiadomo im wyzsza linia tym mniejsze ryzyko dla ciebie.
 
judy 0

judy

Użytkownik
Wyniki jak na razie to absolutny &quot;chaos&quot; po nowym roku może sie troche uspokoji, na razie stawiam głównie na zawodników, tak wiec bez też bez analiz, delikatne typy :
O tym dniu chciałabym szybko zapomnieć...
Hayward over 12 pkt za 1,83 (chłopak po mału się odbudowuje)
Sabonis pkt + zb over 23 1,83 (jeden z pewniejszych zawodników w IND)
D&#39;Angelo Russell pkt+as over 26,5 za 1,72 (jest na fali a nie wiadomo czy Jefferson zagra)
Rose over 1,5 trójek za 1,72
Na fantazji CAVS win po kursie 5,15 (są nie obliczalni, nie mają presji że przegrają a HOR też topili juz wygrane mecze)
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Witam. GSW się wypalili czy odpuszczaja sezon zasadniczy? Ciężko mi zrozumieć ten słaby start mając taką paczkę. W tym sezonie nie mam zbyt wiele czasu na śledzenie NBA
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Witam. GSW się wypalili czy odpuszczaja sezon zasadniczy? Ciężko mi zrozumieć ten słaby start mając taką paczkę. W tym sezonie nie mam zbyt wiele czasu na śledzenie NBA
Co do dzisiejszego meczu to moim zdaniem do pewnego momentu nie wyglądało to źle.
Jeśli Utah w swoich punktowych akcjach trafia z rzędu 6x trojke to powiem, że lekko się zdziwiłem.
Duży chaos .
A szkoda bo pewnie większość miała pograne GSW.
 
B 15

buszujacy-w-koszu

Użytkownik
Kolega Bridge skupił sie tak na Miami, że zapomniał napisać obiektywnie swojego posta? Hehe. Cóż. Grasz to, to i skupiasz sie na wszystkimi &quot; za&quot;, a nie &quot;przeciw&quot;, jak widze. Cos dobrego o Houston? Notują na dniach bardzo dobre wyniki, nie wygrywają , a gromia rywali. Nie widzę w tej drużynie kontuzjowanych. Nie będę sie rozpisywać w superlatywach ani o jednych, ani o drugich. Dla mnie po prostu no bet. Miami rzeczywiście lapie wiatr w żagle , ale uważam że to Houston ma lepszy potencjał i jak zagrają na 100 procent , ( wystarczy Harden bez dlugiej lawki i 3 kolegów do brydza ), to bedzie nie Houston, ale Miami voice: &quot;We have problem here&quot;...

Kusi mnie Dallas , ale over. Clippersi po kolejnej porażce , u siebie zawalcza w końcu o zwycięstwo. Clippersi sporo tracą , wystarczy popatrzeć na 3 ostatnie ich mecze. Dallas tez po kolejnej porażce . Jesli nie zawiedzie ich skuteczność , plus chęć przełamania sie ,powinien byc over pkt w meczu drużyn o ważne punkty.
No i over punktowy BYL. Prawie 250pkt.
 
eco 388

eco

Użytkownik
Nie oglądałem żadnego meczu w tym sezonie i dziś i jutro będę miał wreszcie czas. Polećcie jakiś wyjątkowo dobry mecz z ostatnich 2 tygodni nie zdradzając wyniku.
 
B 15

buszujacy-w-koszu

Użytkownik
Kolego nie ma czegoś takiego jak obiektywne pisanie posta, to jest subiektywne odczucie to raz. Kogo gromią Memphis gdzie gra dwóch zawodnikow? Wash ktore jest kompletnym dnem na chwile obecna, Lakers? bilans lepszy niz gra (polecam wlasnie mecz z Houston czy z Nets ostatnio do obejrzenia), wygrana z Utah ( stawialem na Rockets) rowniez w męczarniach, i to strasznych, Harden ciągle ratuje im tyłek i ciągnie ten wózek w pojedynkę. Zauważ, że dzisiaj grają na wyjezdzie i to b2b game, z lawki tam nikt nie daje pkt. Green mial dobry dzien i trafil 4 razy zza łuku,a gosciu ma ups and downs.. Jak myslisz przy wypoczętych Heat, i graniu dużych minut znowu ( bo innej opcji nie widze) Rockets beda wstanie fizycznie dobrze wygladac przez cale spotkanie? nie sądzę, jak wejda rezerwowi (o ile mozna tak mowic o graczach heat gdzie tam kazdy moze grac spokojnie w s5) to jak myslisz jak będzie wygladać gra gdy te swoje minuty będą robic G.Green, House, czy inne Brandony Kinghty? Dziś dzien konia im się nie musi przydażyć gdzie będą ladować 26 trojek na prawie 50 procentach. I przypominam Rockets na wyjazdach w tym sezonie gra strasznie ponizej oczekiwan.
do tego to będzie ich trzeci mecz w 4 dni.
Rzeczywiscie nie ma czegoś takiego jak...obiektywne pisanie posta. Skoro piszesz, ze Houston rozwalilo Memphis, to dodaj, ze z tym samym Memphis Miami wygralo niedawno tylko 3ma punktami( i to dlatego, ze mieli dzień owego konia, rzuty za 3) Mecz Houston byl kolejnym z rzedu, a wypracowanie sobie 21pkt przewagi z Memphis do 1szej polowy, to jak nazwiesz? Cud? Ciągnięcie wózka? No i Lakersi ulomki nie sa.To co napisales, to Twoje, subiektywne zda9nie. Potega nie sa, kilka liczacych ekip jednak juz pokonali, a bilans sam sie nie zrobil .Pisac tak jako argument, by ... osłabić jakisc Houston... ehhh
Szukasz argumentów na korzyść Miami, a podajesz same minusy na Houston ( samo to, ze jednak nie wspomniałeś o minimalnej wygranej Miami z Memphis). Pisze to w dobrej wierze, bys uwazal przy obstawiania na ow subiektywizm.
Rownie dobrze moge napisac posta pozytywnego o Houston, mowiac ze gromia Memphis, gdy Miami majac tylu grajkow przechodzi meczarnie z beznadziejnym Memphis etc . Do mnie przemawia tylko jeden argument, ze graja kolejny mecz z rzedu. Ale i tak bym nie dal ani a jednych, ani na drugich. Obiektywnie rzecz biorac. Poza tym zycze by Miami wygralo, i ogralo (zmeczone) Houston.
Pozdrawiam.
 
B 15

buszujacy-w-koszu

Użytkownik
@up A gdzie Ci napisałem coś o meczu Memphis z Miami ? i ze nie bylo to trudne/latwe zwyciestwo? nie napisalem kompletnie nic, a Ty mi wciskasz jakies swoje wymysły, i starasz się przedstawić jako &quot;moje&quot;, dosc umiejetnie manipulujesz i doskonale sobie zdajesz z tego sprawe, moze nie traktowalbym wygranej nad Memphis jako wielkie halo. to raz.
dwa:
Ogladales mecz Rockets - Memphis? Harden w pierwszej kwarcie wszystko trafiał, w 2 kwarcie przestał trafiać i Memphis ich dogoniło, to jak tego nie nazwać ze Harden ciągnie ten wózek?
wez juz chlopie skoncz p*rdoiić głupoty, i zajmij sie typowaniem.
&quot;szukasz argumentow na korzysc Miami&quot; - nie k*rwa na niekorzyść będę szukał i potem na nich stawiał.

bez odbioru.
Bridge. To ma sluzyc kteatywnej wymianie a nie...kur.. i pierd... I to nie sa zadne wymysly...Nie obrazaj mnie bo ja Cie nie obrazam. Mam prawo przedstawic swoje zdanie i to robie. A inni sami zadecyduja, zatypuja.Piszesz publicznie, sugerując innym, powołałem sie na drużyny o ktorych sam napisałeś w zwiazku z Houston.
Wynik meczu potwierdził jednak, ze to bedzie trudny mecz, no bet dla mnie, jeden rzut zadecydował.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Rzeczywiscie nie ma czegoś takiego jak...obiektywne pisanie posta. Skoro piszesz, ze Houston rozwalilo Memphis, to dodaj, ze z tym samym Memphis Miami wygralo niedawno tylko 3ma punktami( i to dlatego, ze mieli dzień owego konia, rzuty za 3) Mecz Houston byl kolejnym z rzedu, a wypracowanie sobie 21pkt przewagi z Memphis do 1szej polowy, to jak nazwiesz? Cud? Ciągnięcie wózka? No i Lakersi ulomki nie sa.To co napisales, to Twoje, subiektywne zda9nie. Potega nie sa, kilka liczacych ekip jednak juz pokonali, a bilans sam sie nie zrobil .Pisac tak jako argument, by ... osłabić jakisc Houston... ehhh
Szukasz argumentów na korzyść Miami, a podajesz same minusy na Houston ( samo to, ze jednak nie wspomniałeś o minimalnej wygranej Miami z Memphis). Pisze to w dobrej wierze, bys uwazal przy obstawiania na ow subiektywizm.
Rownie dobrze moge napisac posta pozytywnego o Houston, mowiac ze gromia Memphis, gdy Miami majac tylu grajkow przechodzi meczarnie z beznadziejnym Memphis etc . Do mnie przemawia tylko jeden argument, ze graja kolejny mecz z rzedu. Ale i tak bym nie dal ani a jednych, ani na drugich. Obiektywnie rzecz biorac. Poza tym zycze by Miami wygralo, i ogralo (zmeczone) Houston.
Pozdrawiam.
Chciałbym bardzo podziękować, że miałeś ochotę tak rzeczowo i konkretnie wypowiedzieć się dzisiejszej nocy bo muszę przyznać że wahałem się co do grania na Miami a dzięki Tobie zagrałem za większą kwotę i tak w tej oto sposób mam dodatkowy zastrzyk gotówki przed świętami ;)
z obu męczy ogladalem tylko Clippersow którzy na szczęście w końcówce zagrali to co powinni + Doncic mimo że skuteczny to nie dał rady pociągnąć do końca meczu który się zdążył w czwartej kwarcie wyrównać.
Jeszcze raz dziękuję i wesolych swiat!!!
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Gram na noc na pewno Indiane.
Czas zakończyć ta serie Netsow. Serie 7 zwycięstw i starczy. Pacers dwa ostatnie mecze słabsza, ale to ambitna ekipa i lepsza personalnie od gospodarzy. Wygrają obroną. Grali w tym sezonie już w Indianie i tam Brooklyn bez szans porażka 20 pkt. Jasne, teraz są na fali i Indiana w gościach, no ale dlatego taki kurs mamy korzystny moim zdaniem.
 
B 144

bombaaa

Użytkownik
Witam , kilka propozycji z mojej strony:

Lakers -6.5 (eToto) 2.15 112:104

Jeżeli chodzi o drużynę z LA , bardzo fajnie prezentują się u siebie.
*10 ostatnich spotkań (bilans 9:1)
Dorzucam handicap ze względu na braki w zespole Pelikanów głównych punktujących w zespole:
A.Davis (choroba) Randle (kontuzja kostki) oraz Mirotić ... spore osłabienia, kto ma pociągnąć grę? sam Holiday? nie sądzę.
Sacramento Kings win 1.76 (eToto) 102:99

Mecz rodem Ofensywa kontra Defensywa ???? najlepszą obroną jest atak więc idę tu w stronę Kings + atut własnego boiska. W dobrej formie rzutowej znajduje się Hield. Memphis 4 porażki pod rząd plus brak Casspiego.
Spurs vs Wolves over 224.5 2,45 (eToto) ciut mniejsza linia i byłoby easy , schrzaniłem liczba pkt w meczu 222 124:98

Powinno być overowo z obydwu stron, eventualnie Spurs over 112,pkt 1.86 (eToto) 124 pkt
Easy Bet w kierunku Orlando
lub tutaj proponuję Chicago Bulls under 99,5 liczba pkt 90
+brak Lavine, głównej strzelby w Bykach. ostatni ich mecz parę dni temu 97:91 dla Orlando ( w składzie z Zachem)
Luźne propozycje :
Bucks win 2.00 107:120
Pacers win 1.68 106:114


Good luck , owocnej nocki $ !
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
B 15

buszujacy-w-koszu

Użytkownik
Cieszę sie Drogi Remo, choć gdybyś pilniej czytał mego posta... odpuscilbys sobie Miami, a postawił Clippersow o których wspomniałeś... Ja typowalem tam over punktowy, a padlo ba! 246 pkt.
Miałbyś jeszcze lepszy zastrzyk gotówki i weselsze swieta, hah. Ale dobrze summa summarum, że obyło sie bez zawału przy meczu z Miami i... przeżyjesz te święta .
Także odpisujac na Twoja wesola i niecodzienną kartke, życzę Ci:
Wesolych, a przede wszystkim Spokojnych Swiat!!! ☺
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra trzeba pograć NBA teraz coś fajnego bo 25% więcej zysków w Unibecie jest:
Boston vs Bucks
Giannis over 26,5 pkt kurs: 1,8 oraz over 13,5 zbiórki kurs: 2,1
Irving over 24,5 pkt kurs: 2,1

Miałem dawać też win Bostonu, ale się wycofałem z tego. Chociaż dalej uważam że gospodarze to biorą. Co do typów to mam takie spostrzeżenia. Boston zagra bez środkowych Horforda i Baynes do tego niepewny jest występ Morrisa. Antek i tak by miał szansę ich przestawiać, ale z takimi brakami Boston powinien się skupić na zatrzymaniu trójki rywali, w sensie rzutów dystansowych, a mogą odpuścić trochę Giannisa. Pewnie do podstawy wskoczy Ojeleye, bo Stevens tak już grał przeciwko Bucks w PO. Także wejść pod kosz może Antkowi pójść łatwiej, chociaż zatrzymać jego gabaryty i siłę i tak nie jest łatwo. Do tego dokładam zbiórki bo dalej poza grą Ilyasova, chociaż tutaj to taka loteria. W Irving idę bo on ich ciągnie cały czas za uszy. łatwo miał nie będzie przy Brogdonie czy Bledsoe, ale to jest Kyrie także jeżeli Boston ma to wygrać to tylko po jego wielkim meczu. Już grali raz w tym sezonie w TD Garden, tylko że wtedy był Horford, Baynes i Morris i Antek wyskrobał 33 pkt a Irving 28. Tutaj liczę na podobne liczby.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Nie wyobrażam sobie aby Lakers nie wygrali tego meczu, braki Pelikanów (wyżej już o tym pisali), własna hala i LBJ wjeżdzający jak taran w przeciwników. Są takie spotkania przy których znasz już końcowy wynik i to jest właśnie taki mecz. Według mnie Gospodarze wygrają to spotkanie. Kursy z fortuny.
Lakers -7,5 @2,2 ✅
Lakers @1.5 ✅

Luźniejsze typy
Giannis over 26,5 @1.65 ✅
K.Walker over 24,5 @1.82 ⛔
Raptors over 108,5 @1.61 ✅
Orlando -3,5 @1.84 ⛔
Spurs - Wolves over216,5 @1.62 ✅
A jednak Lakers, takie &quot;czutki&quot; lubię grać i nie zawsze trzeba patrzeć 1:1 ma analizę statystyki itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom