>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Nie ma sie co podpalać na to Lakers po takim kursie. Nie jest wcale powiedziane, że któryś z trójki Davis, Randle czy Miro nie zagra na pewno. Do tego faktycznie w Lakers wracają Rondo i Ingram na ten mecz. Tyle, że Bronek jest chory i nie trenował, to samo Chandler, McGee wypada, chyba ich pozarażał grypą ???? mogą dać Lebronowi odpocząć. Randle raczej zagra bo jego status to Probable. Miro pewnie wypadnie i nie wiadomo co z Davisem. Info z Rotoworld.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Może warto poczekać na składy, bo jak na razie to ten taran LBJ może w ogóle nie zagrać, a u Pelikanów przewidują, że zagra i Randle i być może Davis. To by kompletnie zmieniło układ sił. Tak tylko ostrzegam.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Jaren Jackson Jr over 12,5pkt (12pkt zrobił w pierwsze 8 minut nie ogarniam)
betsson
no dobra spróbuję tak:
rookie po pierwsze dostanie dziś więcej minut
po drugie miesiąc temu pokrył spokojnie linie
po trzecie liczę na mecz overowy i współpracę z Conleyem
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Edit:
Napiszę tylko co postanowiłem postawić.
Dlaczego? NBA to też pole do popisu dla buków i czasami trzeba wyczuć kurs. I tak też czuje w tych dwóch przypadkach. Nie oszukujmy się, ale by wygrywać w NBA na zakładach trzeba mieć czuja czasami, bo godzinne analizy nic nie dają. Sądzę, że możemy być świadkami w tych meczach underowych wyników i zdecyduje o zwyciestwie obrona.
Indiana Pacers @1.65
Memphis Grizzlies @1.99
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Charlotte Hornets - Detroit Pistons
Detroit @ 2.60 William Hill ⛔⛔⛔
Późno, bo z początku pominąłem ten mecz, nikt widzę też go nie ruszał i to coś może oznaczać. Widzę tu szanse Pistons.
Reggie Bullock szaleje. Ostatnie 2 mecze to rekordy kariery, najpierw 24 pkt vs Bucks potem 33 pkty. Trója mu siedzi, jest w gazie. Jest Griffin, Drummond. Detroit ostatnio zwyżka formy, jest tu szansa na dwójkę i próbuje po 2.60
 
judy 0

judy

Użytkownik
Nie wyobrażam sobie aby Lakers nie wygrali tego meczu, braki Pelikanów (wyżej już o tym pisali), własna hala i LBJ wjeżdzający jak taran w przeciwników. Są takie spotkania przy których znasz już końcowy wynik i to jest właśnie taki mecz. Według mnie Gospodarze wygrają to spotkanie. Kursy z fortuny.
Lakers -7,5 @2,2
Lakers @1.5
Luźniejsze typy
Giannis over 26,5 @1.65
K.Walker over 24,5 @1.82
Raptors over 108,5 @1.61
Orlando -3,5 @1.84
Spurs - Wolves over216,5 @1.62
Lakersi bez McGee chorzy są i nie wiadomo czy zagrają: LBJ, Chandler, Zubac,
 
judy 0

judy

Użytkownik
W sytuacji gdy nie jest wiadomo co z LBJ warto pograć na over Kuzmy?
Kuzma po LBJ druga strzelba, ale nie wiem jak sie gra bedzie im układać jak wróci rondo i Ingram. Duzo piłek od LBJ dostawał, a jak nie ma nikogo dziś na centrze (dalej nie ma decyzji czy Chandler bedzie i Zubac), to Walton może go C wystawić :/ a wtedy różnie może być.
Charlotte Hornets - Detroit Pistons
Detroit @ 2.60 William Hill
Późno, bo z początku pominąłem ten mecz, nikt widzę też go nie ruszał i to coś może oznaczać. Widzę tu szanse Pistons.
Reggie Bullock szaleje. Ostatnie 2 mecze to rekordy kariery, najpierw 24 pkt vs Bucks potem 33 pkty. Trója mu siedzi, jest w gazie. Jest Griffin, Drummond. Detroit ostatnio zwyżka formy, jest tu szansa na dwójkę i próbuje po 2.60
Udało mi się po 5.15 Detroit obstawić na LIVE na Betssonie, też licze na Bullocka i że pod koszem chłopaki zrobią swoje.
 
chwo 12

chwo

Użytkownik
Edit:
Napiszę tylko co postanowiłem postawić.
Dlaczego? NBA to też pole do popisu dla buków i czasami trzeba wyczuć kurs. I tak też czuje w tych dwóch przypadkach. Nie oszukujmy się, ale by wygrywać w NBA na zakładach trzeba mieć czuja czasami, bo godzinne analizy nic nie dają. Sądzę, że możemy być świadkami w tych meczach underowych wyników i zdecyduje o zwyciestwie obrona.
Indiana Pacers @1.65
Memphis Grizzlies @1.99
To żeś analiza dowalił, hahahah
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
To żeś analiza dowalił, hahahah
Analizę to można pisać na Play offy. A teraz to albo czujesz jakiś mecz albo nie. Albo wiesz, że jakiś team nie oleje meczu albo masz wątpliwości i nie grasz wcale. Tyle z mojej strony ????

Ps.
Aha. Ja nigdy się znawcą NBA nie nazwałem. Moimi faworytami są inne sporty i to pisałem wielokrotnie. Ale patrząc na wnioski i analizy starszych kolegów, bardziej doświadczonych koszykarsko typerow też idzie podłapać o co chodzi i z czym to się je ????
Pozdrawiam.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Fred Van Fleet over 14,5 pkt kurs: 1,87 (Unibet) ⛔ (12 pkt)
W Toronto w meczu b2b znowu nie zagra Kawhi. Goście dodatkowo osłabieni brakiem Ibaki i dalej Jonasa. Nie wiadomo czy wystąpi Green, problemy z kolanem oraz Lowry też jest Questionable. Wąski skład Toronto, Philla u siebie to powinna wykorzystać. Jednak jest jeszcze komu wrzucić kilkanaście punktów. Fred ostatnio dobrze sobie poczyna pod nieobecność Lowrego. Myślę, że oprócz asyst dołoży kilka trójek i w okolicach 20 pkt się zakręci. To też zależy od tego czy mecz będzie w miarę wyrównany a może być różnie. Philla jak mocno przyciśnie i odskoczy to może być krucho.
Miami vs Bucks typ: under 215,5 pkt kurs: 1,92 (Unibet) ✅ (94:87)
Milwaukee b2b z Bostonu ruszyli na Florydę, a to wcale nie jest tak blisko. Do tego nie zagra Brogdon i dalej poza grą Ilyasova. Z Whitesidem pod koszem Antek już tak łatwo nie będzie się dostawał w pomalowane. Może to nie ta klasa, ale Miami ostatnio naprawdę dobrze broni i jakby ustabilizowali formę. Milwaukee trochę odczuje ten mecz z Bostonem, pomimo dosyć pewnej wygranej. Dodatkowo h2h również przemawia za raczej niższym wynikiem, chociaż Bucks to zupełnia inna drużyna. Myślę, że gospodarze mają szansę na zwycięstwo i gości czeka trudna walka o każdy punkt, a goście również dobrze ostatnio grają w defensywie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mfl 439

mfl

Użytkownik
Washington Wizards - Phoenix Suns
Deandre Ayton over 15.5 pkt @ 1.83 Unibet ✅✅✅ 26 pts
Dziś zainwestuję w 1 wybór draftu 2018. Krótko. Phoenix ostatnio super wyniki. Dzisiejszej nocy grają z Wizards, drużyną overową, z którą pod koszem można sobie swobodnie pograć. Liczę, że dziś Phoenix zagrają przyzwoicie i trochę punktów wbiją, nie tylko trójkami Devina ale też z wykorzystaniem Aytona. A jest on dobrą opcją na zdobywanie pkt. Ma wysoką skuteczność. Z Bostonem ostatnio 10/14, z Knicks 8/14, z Minnesotą niedawno 7/11. Dobrze wykonuje osobiste, dobrze zbiera piłkę, liczę, że dziś zrobi troche zbiórek w ofensywie i bedzie kończył.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
M 150

mattanderson

Użytkownik
Analizę to można pisać na Play offy. A teraz to albo czujesz jakiś mecz albo nie. Albo wiesz, że jakiś team nie oleje meczu albo masz wątpliwości i nie grasz wcale. Tyle z mojej strony ????

Ps.
Aha. Ja nigdy się znawcą NBA nie nazwałem. Moimi faworytami są inne sporty i to pisałem wielokrotnie. Ale patrząc na wnioski i analizy starszych kolegów, bardziej doświadczonych koszykarsko typerow też idzie podłapać o co chodzi i z czym to się je ????
Pozdrawiam.
Jakiego czuja człowieku XD na czuja to możesz kloca w klozecie postawić co najwyżej. U buka gra sie VALUE, najpierw musisz oszacować czy bukmacher wystawił prawidłowy kurs a potem stwierdzić czy warto szukać value czy nie, a żeby to zrobić musisz zrobić analize.
Skoro nie da sie analizować to bukmacherzy też według Ciebie wystawiają kursy na czuja? To może zamiast 1.15 na Warriors to powinni wystawić 1.50 bo mają takiego czuja
Niewiarygodne co tutaj przeczytałem Xddddd szczyt debilizmu, głupoty i braku jakiejkolwiek logiki.
Żeby nie było offtopu :
Warriors -14.5 (2.39)
Dallaj żenujace na wyjazdach. Ogólnie drużyna z bardzo małym potencjałem, szczególnie w defensywie kuleją, byle drużyny z dołu tabeli aplikują im czesto po over 110 pkt w meczu. W ostatnich trzech meczach stracili odpowiednio 125, 126 i 120 punktów. No wygląda to makabrycznie wręcz. Curry i Durant zrobią z nich dzisiaj absolutną miazgę. Jak nie odpuszczą ostatniej kwarty handi wchodzi na miękko jak dla mnie
 
B 144

bombaaa

Użytkownik
Witam.
Moje propozycje na dziś:
San Antonio Spurs over 105.5 pkt (eToto) lub San Antonio win 2.75

Patrząc na ostatnię grę Spurs fajnie to wygląda i moim zdaniem warto pójść w ich stronę.
Na początku grudnia dość mocno przegrali z Rakietkami , ale czas na rewanż. w Houston może być odczuwalny brak Paula. Patrząc na dyspozycję rzutową zawodników z San Antonio, jak najbardziej idę w ich kierunku.
Luźno na szybkiego , bo trzeba isć spać: powodzenia!
Bucks 1.74
Warriors tak jak kolega wyzej myślę że powinni pokryć -10.5 handicap grając u siebie. 1.92
Jazzmani 1.74
 
B 15

buszujacy-w-koszu

Użytkownik
Trzeba przyznac, ze Nba zdecydowanie rozni sie zdecydowanie, od &quot; europejskiej nba&quot;. Przemierzone km, kilka spotkan w tygodniu, czyli ten mecz trzeba odpuscic a ten wy6grac. Mam świadomość, ze nie odkrywam tu Ameryki, juz niejeden o tym pisał , ale czytając wasze ( szczegolowe) analizy, mam wrażenie , ze niektórzy o tym zapominają... Wyniki swietnie to weryfikuja. Wystarczy spojrzeć na analizy, a wyniki.
Granie value oczywiscie tak, ale biorac pod uwage owa specyfike nba, trzeba tez mieć ... &quot;czuja&quot; . ( Kto mial czuja , a kto analiza wytypowal to ( słaba defensywa, tracone punkty, statystyki bla bla bla) na to , ze Millwauke zje Boston, a potem wtopi z Miami?
Wiele bylo jest i bedzie takich meczy, inaczej byście liczyli pieniądze a wy nadal hmm ...
logicznie, ze szczegółową analiza typujecie.
Nie jest tak?
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra na 23 mocny typ widzę:
Indiana vs Washington under 219 kurs: 1,92 (Etoto) ✅ (105:89)
Nie rozumiem tej linijki. Pewnie sugerują się overowymi meczami Wizards i stąd taka linia. Przede wszystkim Wizards po 3 dogrywkach z Suns. Mecz naszego czasu zakończony pewnie ok 4:30 a teraz lecą do Indiany i grają o 23 także bardzo krótki odpczynek. Liderzy Wizards zagrali ponad 50 min! Beal 54 min podobnie Ariza. Dalej nie wiadomo czy zagra Wall bo jest chory. Do tego trzeba dodać że Indiana taką linijke u siebie pokryła raz! I to w drugiej kolejce z Brooklynem. Moim zdaniem mecz może się szybko zakończyć i albo będzie pogrom albo niski wynik i ceglenie ze strony Wizards. Indiana powinna na luzie ich zatrzymać poniżej 90 pkt nawet. Przy takim zmeczeniu i krótkim odpoczynku nie widzę żeby Washington tutaj powalczyl. Stawiam na under i pewny win Indiany. 11 grudnia było 109:101.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom