>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień

Status
Zamknięty.
slander 10

slander

Użytkownik
Ja tez gram dzis na Cleveland. Moze ostatnie 2 mecze to nie byly imponujace zwyciestwa, ale pewne. Cavs to obecnie top 2 wschodu, jezeli nie calej ligi. Obecnie ich glownym celem jest walka o przewage wlasnego parkietu w play-offs. Dlatego wazne jest srubowanie bilansu. LeBron, oprocz brania odpowiedzialnosci za atak w koncowkach, powstrzymuje w ostatnich kwartach liderow druzyny przeciwnej. Tak wlasnie bylo z Miami, gdzie po trzeciej slabej kwarcie Cavs, James wzial sie do roboty. Zobaczcie ile zdobyl on pkt w ostatniej cwiartce, a ile Wade. Ponad to pojedynki z Wadem, sa dla LeBrona prestizowe, bo czesto sa porownywani.
Dla mnie to wystarczajace powody zeby postawic na Cleveland.
 
lakomov 0

lakomov

Użytkownik
Ja tez gram dzis na Cleveland. Moze ostatnie 2 mecze to nie byly imponujace zwyciestwa, ale pewne. Cavs to obecnie top 2 wschodu, jezeli nie calej ligi. Obecnie ich glownym celem jest walka o przewage wlasnego parkietu w play-offs. Dlatego wazne jest srubowanie bilansu. LeBron, oprocz brania odpowiedzialnosci za atak w koncowkach, powstrzymuje w ostatnich kwartach liderow druzyny przeciwnej. Tak wlasnie bylo z Miami, gdzie po trzeciej slabej kwarcie Cavs, James wzial sie do roboty. Zobaczcie ile zdobyl on pkt w ostatniej cwiartce, a ile Wade. Ponad to pojedynki z Wadem, sa dla LeBrona prestizowe, bo czesto sa porownywani.
Dla mnie to wystarczajace powody zeby postawic na Cleveland.
Wygraną w meczu z Wizards nazywasz pewnym zwycięstwem ? Chyba nie oglądałeś tego spotkania.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Wygraną w meczu z Wizards nazywasz pewnym zwycięstwem ? Chyba nie oglądałeś tego spotkania.
Może chodzi bardziej o to, że po prostu nawet jeśli pozornie wygląda to inaczej, to wszystkie te mecz kontrolowali Cavs. Nawet jeśli przegrywali długo i się robiło niebezpiecznie, to w decydującym momencie włączali poziom nieosiągalny dla przeciwników i po meczu.
 
pares 0

pares

Użytkownik
Mój komentarz do tego typu, znakomicie grające Cavaliers ? Ogladałeś ich ostatnie dwa mecze ? Oba grali u siebie a mimo to nawet z słabą drużyną Wizards było już naprawdę bardzo blisko porażki, na 1:40 na zegarze do konca przegrywali chyba 8 czy 9 punktami, grali przeciętnie prawie przez cały mecz. Ostatni mecz również słaby w wykonaniu Cavsów i znowu gdyby się nie obudzili w końcówce to pewnie by przegrali. Moim zdaniem dwa ostatie mecze w wykonaniu Cavs bardzo przeciętne, totalnie nie zgadzam się z opinią o znakomicie grających Cavaliers. Dodatkowo należy zauważyć że grali u siebie a utrzymanie bilansu bez porażek w &quot;Q&quot; napewno jest dodatkową motywacją. Owszem Cavs są zespołem aktualnie lepszym od Miami ale coś się im w tych ostatnich dwóch meczach zablokowało, może dziś będzie inaczej kto wie nie mówie że typ nie wejdzie. Chce tylko zauważyć że nie chodzi mi o to że jestem jakimś antyfanem Jamesa i spółki, wręcz przeciwnie, to moja ulubiona drużyna w NBA. Ale tego dzisiejszego meczu z Heat wcale nie byłbym taki pewien.

Pozdrawiam
Dokładnie się z Tobą zgadzam. Powiem więcej, mam przeczucie, że Cavs ten mecz przegrają. Wczoraj miałem to samo przeczucie co do Meczu Chicago Bulls i nie zawiodło. Co do ostatnich meczy Clevelan naprawde jest w stanie grać dużo lepiej. Ale dziś pełna motywacja w Miami zarówno wśród kibiców jak i zawodników. Będzie udany rewanż:-D
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Oklahoma City-Golden State 2 1.80
Jedno ze spotkan ktore rozpoczynaja 2009 rok, a wiadomo ze jak w Nowy Rok dobrze sie zagra tak bedzie przez caly rok. Spotkanie rozpocznie sie o godzinie 2:00 1stycznia 2009 i zostanie rozegrane pomiedzy zespolami Oklahoma City Thunder i Golden State Warriors. Gospodarze to obecnie najslabszy zespol,ale mozna bylo sie tego spodziewac przed sezonem wiec to zadne zaskoczenie nie jest. Oklahoma na swoim koncie ma jedynie trzy zwyciestwa, dwa odniesione u siebie i jedno na wyjezdzie. Dotychczas wygrywali 20.12. z Toronto Raptors 91:83, 30.11. z Memphis Grizzlies 103:111 i 03.11. z Minnesotą Timberwolves 88:85. Pozostale dwadziesciadziewiec meczy przegrali! Golden State Warriors natomiast zajmuje 25 pozycje z bilansem 10w-23l. Idzie im w kratke, ale potrafia sie sprezac i ladnie zagrac czego dowodem jest ostatnia wygrana 99:89 z Boston Celtics. Oba zespoly spotkaly sie juz w tym sezonie - bylo to 09.12. i bylo takze na boisku Oklahomy, gora okazal sie zespol GSW wygrywajac 102:112. W zespole gosci watpliwy jest wystep Corey&#39;a Maggette, a u gospodarzy Joe&#39;a Smitha. Mysle ze dzis bedzie podobnie jak w pierwszym meczu i druzyna Golden State Warriors pokaze klase wygrywajac ze slabiutka Oklahoma.
Chicago-Orlando (-5,5) 2 1.85
Przedostatnie spotkanie NBA w tym roku, pozniej odbedzie sie jedynie mecz Nets - Pistons. Spotkanie to zostanie rozegrane o godzinie 20:00 pomiedzy zespolami Chicago Bulls i Orlando Magic. Zespol gosci to obecnie 18sty zespol ligi. Ich bilans to 14-17, ale u siebie prezentuja bardzo dobra forme - 10-3, ale raczej grali z zespolami ze srodka lub dolu tabeli niz kims mocniejszym. Orlando natomiast gra wysmienicie, zajmuja czwarta pozycje z bilansem 24-7! Ostatnio dopiero Detroit przerwalo passe 7 zwyciestw z rzedu. A Orlando gra niesamowicie, wystepujace z Polakiem Marcinem Gortatem wygrali zdecydowanie z takimi zespolami jak NOH, Lakers czy Spurs. Oba zespoly spotkaly sie juz w tym sezonie - 04.11 i gora okazal sie zespol Magic wygrywajac 96:93. W zespole gosci watpliwy jest wystep Mickael&#39;a Pietrusa, natomiast u gospodarzy Drew&#39;a Goodena i Luol&#39;a Denga. Mysle ze druzyna Polaka pokona nawet dobrze grajace u siebie Chicago pokrywajac szesciopunktowy handicap.
 
makaveli23 179,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
A co powiecie na to :p
Oklahoma City Thunder VS Golden State Warriors

Typ: Oklahoma City UNDER 108.5 pkt ✅ 107 ✅
Kurs: 1.85
Bookie: Betgun
Stawiac taki typ gdy broni Golden State, wydaje sie troche nie na miejscu, ale ja mimo wszystko zdecyduje sie zagrac. Wiadomo ze Golden State i ich trener Nelson to zestawienie ekipy bardzo ofensywnej, mniej pokladajacej uwagi w obronie. Nawet sam trener jest zadowolony gdy jego druzynie sporo wychodzi w ataku bez wzgledu na wynik: &quot;Win or lose, when we move the ball like that and share it, the coach is happy,&quot; Nelson said. &quot;I&#39;ll take whatever the outcome is.&quot; Tak mowil coach Warriorsow po poniedzialkowym meczu z Toronto, wygranym przez jego podopiecznych 117-111. Wojownicy rzeczywiscie radzili sobie w tym meczu bardzo dobrze w ataku, o czym moiwi skutecznosc 50 % rzutow zarowno za 2 jak i za 3 pkt. Najlepszym graczem w zespole byl niewatpliwie S. Jackson ktory rzucil 30 pkt, zaliczyl 7 zbiorek i 7 asyst. W druzynie nadal brakuje dwoch podstawowych graczy Correya Maggette&#39;a i Monty Ellisa. I zabraknie ich rowniez w dzisiejszym meczu z Oklahomma City. Moim zdaniem trudno bedzie zobaczyc tak dobrze dysponowany atak GS w tym meczu jak ostatnio z Toronto, S. Jackson nie powinien dzisiaj rzucic nazbyt wiele bo zawsze trudno powtorzyc jest dyspozycje z poprzedniego meczu w nastepnym, tym bardzierj ze z toronto gral non stop przez 48 minut i tutaj wkoncu powienen dostac wiecej minut odpoczynku. Oklahoma City w kazdym kolejnym meczu walczy, ale nie wie jak wygrywac i jest bardzo nie doswiadczona ekipa. Dlaczego mysle ze dzisiaj rzuca mniej niz 108.5 punkta? Po pierwsze dlatego ze w pierwszym mecz pomiedzy tymi druzynami OKC rzucilo 102 punkty a Durant mial az 41 pkt, po drugie dlatego ze Oklahoma u siebie jeszcze ani razu nie przeskoczyla tej lini a najblizej pokonania bariery 108 pkt byli tylko w trzech meczach, wlasnie z GS, z Memphis i Minnesota, wszystkie te mecze poprzegrywali. Ogolnie u siebie OKC zdobywa srednio 91 pkt. Mysle ze wynik oscylowal bedzie maksymalnie na lini 105 Oklahoma, 115 Golden State.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom