>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
M 0

mcchicken

Użytkownik
San Antonio Spurs -4.5 @1.90 ⛔ No to napisałem w porę... ;) Patologia ze strony Ostróg
Bet365
W NBA mogą dziać się cuda, może wygrywać każdy z każdym, a Spurs cały czas robią swoje. Dobry początek sezonu i w cieniu wielkich transferów śrubują piąty bilans całej ligi. Fajną formę złapał Pau Gasol, Leonard wraca na właściwe tory po kontuzji. Pistons także rewelacyjnie rozpoczęli rozgrywki i wydaje się, że kryzys formy także mają za sobą. Cały czas poza grą pozostaje jednak Avery Bradley - najlepszy obrońca zespołu oraz Reggie Jackson. W obliczu tych kontuzji cierpi głębia składu. Popovich to mistrz wyszukiwania przewag i ma wszelkie atuty, by wywieźć zwycięstwo z Detroit. Różnicę powinna zrobić właśnie ławka rezerwowych.
Co do innych spotkań - Cavs nie przekonują, obrona Utah bez Goberta cierpi. Powinni się przełamać, ale porażka nie będzie jakąś wielką niespodzianką. Denver nie powinno mieć problemów z 76ers grającymi bez Embiida i prawdopodobnie Covingtona. Dobrym typem wydaje się być też Portland. Nie wiadomo co z Lillardem, lecz tankowiec z Atlanty grajcy b2b spokojnie do ubicia. ;)
EDIT: jo0hny , jeśli rotoworld podaje &quot;probable&quot; to znaczy, że zawodnik na pewno zagra.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
po analizie takiej śmakiej i owakiej (Curry niby dzisiaj do gry, tak piszą kumaci na twitterku) gram dwa typy tylko, reszty nie ruszam bo co biorę 3 typy nba to jeden nie wchodzi i zazwyczaj z najmniejszym kursiwem ????
GSW liczę, że odpalą wrotki dzisiaj, a Cleveland ogarnie na spokojnie, ale już ich nie brałem z handi choć kusiło tak z -3.5 ????
tak więc:
GSW -12.5
Cleveland
@2.98

Oby z tego były pieniążki na ten ostatni dzień w roku 2017. Czego oczywiście i Wam życzę. Może uda się właśnie w tą ostatnią noc. Pozdrawiam ????
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Panowie zbliża się koniec grudnia więc pozwoliłem sobie na małe podsumowanie moich &quot;wypocin&quot; w tym dziale.
W grudniu podałem 29 typów
18 trafionych ✅✅✅
11 na minus ⛔⛔⛔
Początek miesiąca kiepski ale na ost .20 siadło 15
Zrobiłbym tabelkę ale mi się nie chce(swoją drogą był tu klient , który jest w tym dobry ???? Ps nie wysyłaj mi na priv screenów ile wygrałeś bo jak ja wyśle Ci moje to zrobi Ci się gorąco kolego)
Nie bawię się w kursy poniżej 1,6@ bo tak zarobić się nie da.Gram przeważnie single,sporadycznie jakiś dubel, co noc wybieram doga , bo zawsze są niespodzianki. Moja średnia skuteczność to 56% trafionych,ale mam miesiące ,że dobijam do 70%.W tym pierwszym miesiącu na forum jestem na niezłym plusie
Pracuje z domu(jestem projektantem) stąd mam czas na NBA. Przeważnie oglądam po 2 mecze co noc i zawsze na live gram tzw. dokładki meczy które obstawiam wcześniej.
Sporo osób uważa , że na NBA nie da się zarobić-ja się z tym nie zgadzam.
Wczoraj miałem dzień konia, tutaj podałem 5 typów-4 siadły ( kto pograł ten zarobił)
Ogólnie to mam wyjebane czy ktoś gra to co podaje, czy nie , nie piszę super mega wypasionych analiz bo nie mam na to czasu(gdybym wczoraj podał ,że gram Netsów to większość by mnie wyśmiała ,poza tym napisz tu dobrą analizę do tego meczu).
Dołączyłem do tego działu po to żeby sie,rozeznać kto jest kto i powiem szczerze , że jest tu kilku kozaków.Ja zawsze gram swoje typy ale jak ktoś myśli tak jak ja to wtedy podnoszę stawki.
Dzisiaj podam ostatnie swoje typy w tym roku.
Utah -Cleveland Cleveland win 1,61@ fortuna⛔⛔⛔
Nie ma co tu gadać są lepsi i biorą ten mecz
Detroit - SAS SAS win 1,6@ forutna⛔⛔⛔ najgorszy mecz spurs w sezonie
Tłoki bez Bradleya i Jacksona a ławka słabiutka, sam Harris tego nie pociągnie bo Drummonda nie liczę dla mnie to kołek od zbiórek. SAS bez Gaya a Leonard i Green GTD-ale ostrogi bez Leonarda grać potrafią,poza tym to jeszcze nie ten Leonard sprzed kontuzji(za niego lub Gaya minuty zbierze Anderson i Manu pogra sobie wiecęj).W SAS było 96-93 i wtedy Jackson miał 27 pkt , dziś go nie ma. Będę czekał na oficjalne składy bo ciekawie wyglądają linie na to spotkanie
Wszystkim życzę jeszcze większych wygranych w Nowym Roku
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Wczoraj niestety Oklahoma zaspała w 1 kwarcie i nie zdołali ugrać, więc tak jak pisał jo0hny - &quot;Ty stary jeden mecz mi nie wszedł&quot; ;)
Dzisiaj polecam Dubelka:
Orlando Magic - Miami Heat
typ: zwycięstwo Miami Heat ✅✅
kurs: 1.85 (sts)
Mimo tego, że Miami jest b2b i mimo wczorajszej klęski na własnym parkiecie z Brooklynem uważam, że taka gra ze strony Miami nie będzie miała miejsca kolejną noc z rzędu. Wiadomo, że mają braki w składzie, ponieważ kontuzjowani są Waiters, Winslow i Johnson ale gdy zobaczymy poprzedni mecz oby ekip z 27 grudnia (wygrana Miami 107-89) to widzimy, że w tym meczu oprócz Johnsona pozostała dwójka też była po za grą, pewnie powiecie - ale grali na własnej hali - otóż Miami jest ekipą, która na wyjazdach radzi sobie dużo lepiej co pokazuje ich bilans na obcych parkietach. Jeśli chodzi o Orlando to tak w końcu się przełamali po 9 porażkach z rzędu przyszedł czas na zwycięstwo, tylko spójrzmy z kim wygrali - Detroit Pistons, którzy byli bez Bradleya i Jacksona, czyli bez dwóch najlepszych obrońców na obwodzie, do tego gdyby rezerwowi Pistons mieli troszkę lepszą skuteczność (na 22 próby tylko 3 udane) to ten mecz zapewne zakończyłby się całkiem innym wynikiem - dlatego uważam, że Orlando mieli dużo szczęścia i wygrali ten mecz tylko dla tego że trafili na słabo dysponowanych zawodników z Detroit.
Denver Nuggets - Philadelphia 76ers
typ: zwycięstwo Denver Nuggets ⛔⛔
kurs: 1.32 (sts)
Nie ma co tu dużo pisać, Denver u siebie to maszyna nie do zatrzymania na ostatnie 10 spotkań na własnej hali przegrali tylko raz i to z solidną firmą jaką jest Minnesota. W zespole gośći brak Embiida i nie pewny jest też występ Covingtona, bez nich moim zdaniem ta drużyna całkowicie traci na wartości i nie widzę dla nich żadnych szans w starciu z &quot;Bryłkami&quot;
Łączny kurs: 2.44 ⛔⛔
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Pavlyuchenko widzę uparty jesteś jak tur znowu kurs 1,32
Pograj handi na Denver przecież powinni ich pojechać,wczorajszy mecz nic Cie nie nauczył
A Miami ciekawie wygląda i kursiwo spoko
 
nenaglyadnaya 0

nenaglyadnaya

Użytkownik
Pelicans -5.5
Podrażnieni po wtopie z Mavs, Nowy Jork im bardziej chce, tym gorzej im wychodzi.
Jazz +3.5
Lebron i spółka świąteczno-noworoczni, a Jazz grający u siebie ewidentnie im nie leżą.
 
macready 56

macready

Użytkownik
klasycznie ten 1pkt zabrakło co :p akurat nie grałem tego, ale mam często tak samo.....
Dokładnie ;p I to w koszykówce, jak np w piłce przy over 2,5 lub w hokeju 5,5 brakuję jednej to może i mniej wkurza bo jednak tam 1 bramka to więcej niż 1 z wielu pkt w koszykówce, jeden z wielu no ale jednak decydujacy
Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers
Typ: over 207,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Intertops.eu

Dzisiaj też próbuję overka aż z ciekawości czy znowu nie braknie dosłownie 1 pkt jak ostatnio. Obie ekipy co jakiś czas notują bardzo duże overy sporo przekraczające linie, czy tak będzie tym razem nie wiadomo. Typ na czuja, nawet nie patrze na składy.
 
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Pelicans -5.5
Podrażnieni po wtopie z Mavs, Nowy Jork im bardziej chce, tym gorzej im wychodzi.
Jazz +3.5
Lebron i spółka świąteczno-noworoczni, a Jazz grający u siebie ewidentnie im nie leżą.
Dzieki za typy, skusze sie mordeczko. Przeciez caly zespol Jazz nie obchodzi swiat ani nie wiedza, ze rok sie konczy wiec nie beda swietowac :/
Edit: wlasnie o takim szrocie miedzy innymi pisalem z rana. Zespol X wygra z zespolem Y, bo zespol X bardziej chce(twoj tok rozumowania ???? )
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Pavlyuchenko widzę uparty jesteś jak tur znowu kurs 1,32
Pograj handi na Denver przecież powinni ich pojechać,wczorajszy mecz nic Cie nie nauczył
A Miami ciekawie wygląda i kursiwo spoko
Ja tu daje taki typ ???? jak ktoś będzie chciał to sobie doda tam to handi z -4 czy i więcej ja patrzę na kurs łączny dubla - a ten jest jak najbardziej przyzwoity ????
 
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Panowie, zauwazylem fajny bet na dzis. Mianowicie mowie o Whiteside over 14.5 pkt @ 1.82. Ja to gram, bo Vucevic jest out wiec duuzo zbiorek i dobitek czeka na Hassana. Dodatkowo zajrzalem jak zawsze przy grze na zawodnika jak sobie radzi v konkretnej druzynie. Wyglada fajnie, bo pokrywal prawie zawsze te linie w ostatnich spotkaniach. Powodzenia ????
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Panowie, zauwazylem fajny bet na dzis. Mianowicie mowie o Whiteside over 14.5 pkt @ 1.82. Ja to gram, bo Vucevic jest out wiec duuzo zbiorek i dobitek czeka na Hassana. Dodatkowo zajrzalem jak zawsze przy grze na zawodnika jak sobie radzi v konkretnej druzynie. Wyglada fajnie, bo pokrywal prawie zawsze te linie w ostatnich spotkaniach. Powodzenia ????
I ja to pobieram kolego bo też to rozkminiam , na przeciwko Biyombo więc powinien pokryć linie
Co do meczu SAS-tylko Gay dziś aut
 
L 44

luksus777

Użytkownik
Dzisiejsza noc utwierdza jedynie, że jak mamy kurs 1.3 i kurs 3.8 to bierzemy zawsze 3.8, jak obstawiamy na żywo i zespół przegrywa 20 pkt to stawiamy na jego wygraną po kursie 10 czy tam 15 - 1 raz się nie uda, postępujemy tak samo, 2 raz się nie uda konsekwentnie to samo i zawsze mamy zysk. Aha i najważniejsza rzecz jak na forach piszą, że na bank dzisiaj ta drużyna wygra, widzimy spadek kursów - to zawsze, ale to zawsze stawiamy przeciwnie. Przykład z dzisiaj - Denver - no jak to nie wygrają, a dostali wpier..l. Moja dziewczyna jak to kobieta nie kieruje się logiką więc wytypowała że wygra: Utah, Atlanta i Miami - wyśmiałem ją. Dzisiaj rano przeprosiłem ...
Zwróćcie uwagę jeszcze na jedną rzecz - linię jakie wystawiają buki, coś za często tym jednym punkcikiem nie wchodzi - dzisiaj Golden State - linia -13,5 przypadkowo wygrali 13 pkt. Gdybym policzył ile to razy o 1 pkt linia nie weszła, pewnie było by ferrari, dlatego zawsze przy typowaniu o ten 1 punkt odejmuje, bo już mnie to zaczęło wku...ać.
Z typów na dzisiaj Houston rozniesie Lakersów więcej niż 20 pkt, naprzegrywali się już, teraz zaczną wygrywać - ot taka analiza.
Dzisiejsza noc utwierdza jedynie, że jak mamy kurs 1.3 i kurs 3.8 to bierzemy zawsze 3.8, jak obstawiamy na żywo i zespół przegrywa 20 pkt to stawiamy na jego wygraną po kursie 10 czy tam 15 - 1 raz się nie uda, postępujemy tak samo, 2 raz się nie uda konsekwentnie to samo i zawsze mamy zysk. Aha i najważniejsza rzecz jak na forach piszą, że na bank dzisiaj ta drużyna wygra, widzimy spadek kursów - to zawsze, ale to zawsze stawiamy przeciwnie. Przykład z dzisiaj - Denver - no jak to nie wygrają, a dostali wpier..l. Moja dziewczyna jak to kobieta nie kieruje się logiką więc wytypowała że wygra: Utah, Atlanta i Miami - wyśmiałem ją. Dzisiaj rano przeprosiłem ...
Zwróćcie uwagę jeszcze na jedną rzecz - linię jakie wystawiają buki, coś za często tym jednym punkcikiem nie wchodzi - dzisiaj Golden State - linia -13,5 przypadkowo wygrali 13 pkt. Gdybym policzył ile to razy o 1 pkt linia nie weszła, pewnie było by ferrari, dlatego zawsze przy typowaniu o ten 1 punkt odejmuje, bo już mnie to zaczęło wku...ać.
Z typów na dzisiaj Houston rozniesie Lakersów więcej niż 20 pkt, naprzegrywali się już, teraz zaczną wygrywać - ot taka analiza.
I jeszcze Minnesota rozjeżdża Indianę.
 
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Ja pierdziele, panowie. Widze, ze zbyt duzo emocji w to wkladacie. Chlodna glowa, a nie placz po przegranych meczach/kuponach. Jesli nazywasz przegrana Denver 5 punktami wpierdolem i twierdzisz(z tego co rozumiem), ze buki maja jakies SUPER SEKRETNE INFO na temat meczow przy wystawianiu handi no to coz moge napisac. No wlasnie nic... Jeszcze raz, troche spokoju, bo z nerwami po kazdej nocy nie ma co sie bawic w typowanie, szkoda zdrowia. Pozdrawiam i zycze szczesliwego nowego ;) Dzisiaj odpuszczam gre, bo czas na zabawe, a nie sledzenie wynikow :p
 
L 44

luksus777

Użytkownik
Ja pierdziele, panowie. Widze, ze zbyt duzo emocji w to wkladacie. Chlodna glowa, a nie placz po przegranych meczach/kuponach. Jesli nazywasz przegrana Denver 5 punktami wpierdolem i twierdzisz(z tego co rozumiem), ze buki maja jakies SUPER SEKRETNE INFO na temat meczow przy wystawianiu handi no to coz moge napisac. No wlasnie nic... Jeszcze raz, troche spokoju, bo z nerwami po kazdej nocy nie ma co sie bawic w typowanie, szkoda zdrowia. Pozdrawiam i zycze szczesliwego nowego ;) Dzisiaj odpuszczam gre, bo czas na zabawe, a nie sledzenie wynikow :p
Nie chodzi o &quot;sekretne info&quot;, absolutnie tak nie twierdzę po prostu coś często zdarza mi się, że kupon nie wchodzi 1 pkt, uważam też, że nie ma sensu się rozwodzić na pół strony który zespół wygra i dlaczego, w NBA lepiej stawiać na kursy wyższe niż 2.0, stawianie na 1.3 czy 1.6 prowadzi do bankructwa. 7 na 10 ostatnich meczy weszły kursy powyżej 2 a nawet 3, to ja się pytam co mi po tych analizach, mało tego, dobrze jest poczekać na żywo, aż kurs skoczy i zespół przegrywa powiedzmy 10 pkt. i wtedy na niego postawić. Przychodzi 4 kwarta i nagle &quot;cudowny&quot; come back 20 punktami - zbyt często te cuda się zdarzają. Bostn z Houston, ostatnie mecze Philadelphi, mecze Atlany ( podobno tak ceglą, tylko gdyby w każdym meczu stawiać na Atlantę to z tych 10 meczy wygranych miał bym zysk bo na nich zawsze kosmiczne kursy są.)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 143

tdulko

Użytkownik
Podoba mi sie co mowisz Luksus. Wywiesze sobie na sciane ;) Nie serio, madrze prawisz kolego (wedlug mnie)
Szkoda, ze nie ma takiego robota co by po pysku dawal jak czlowiek sie zahipnotyzuje swoim &#39;typem&#39; nie raz ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom