>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Mnie sixers zawalili piekne ako a wahalem sie czy do boston z underem dac sas i over. Bez lillarda over a tym bardziej wygrana blazers wydawaly sie malo.prawdopodobne
 
L 44

luksus777

Użytkownik
Linia na Bulls z Indianą wg mnie za wysoka, Oladopio nie gra, dzisiaj Bulls biorą mecz.
Under 214.5 @1.5 ⛔
Chicago win @ 1.67 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Spotkanie w Waszyngtonie wygląda bardzo interesująco. Z jednej strony Wizards którzy są według mnie dość przeciętną drużyną a po drugiej stronie Rockets z serią czterech porażek z rzędu. Ostatnio minimalna porażka z Celtami. Czuję tu przełamanie Rakiet. Jakaś podpowiedź co do spotkania? 1.60 na Houston nie wygląda według mnie źle.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jak ktoś wczoraj miał pograne na Sixers, Rockets i Wolves i wcześniej się położył księgując wygrane... to nie zazdroszczę momentu w którym poznał końcowe wyniki ???? Masakra.
Ale żeby od razu mówić o jakichś ustawkach? Bez przesady, czysty debilizm Hardena, który jedną durną akcją oddał 48 minut walki całej drużyny, ale reżyserki w tym nie widzę. Horford punkty na zwycięstwo rzucał z trudnej pozycji i gdyby nie trafił to Houston pojechało by z wygraną, choć pewnie i wtedy niektórzy by widzieli ustawki i czarymary ;)
Właśnie dlatego od 2 lat odpuszczam totalnie sezon zasadniczy NBA. Lepiej wkroczyć do gry na playoffy, gdzie już wszystko jest na ostrzu noża, niż szargać sobie nerwy RS. Patrząc po sobie, dużo lepiej się na tym wychodzi, niż typując przez cały sezon. No ale jak kto lubi.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Luksus i Karaba --&gt; Bardziej podoba mi sie wygrana Bulls w zwiazku z dobra forma i brakiem Oladipo niz przelamywanie sie Houston bez Clinta Capeli i niewiadomo czy z Paulem (a jak z Paulem to raczej bym oczekiwal jego ceglenia niz super formy).
 
macready 56

macready

Użytkownik
Sacramento Kings - Phoenix Suns
Typ: Suns ML
Kurs: 2,25
Bukmacher: Intertops.eu
Sacramento ostatnio jak na nich osiągają całkiem niezłe wyniki, chyba dzięki dobrej skuteczności, sam nie wiem czemu. Mimo wszystko nadal uważam ich za jedną z najsłabszych i najgorzej oglądających się drużyn NBA.
Kurs na Phoenix to wg mnie może nie duże ale jednak Value.
Pobieram delikatnie aby nocka z NBA milej zleciała.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Trebel na noc:
Oklahoma City Thunder - Milwaukee Bucks
typ: Oklahoma City Thunder handicap -3,5 pkt. ⛔⛔
kurs: 1.39 (fortuna)
Grzmoty z Oklahomy w porównaniu do początku sezonu zaczynają pokazywać swój prawdziwy potencjał i z meczu na mecz się rozkręcaja, obecnie seria 6 zwycięstw z rzędu robi fajne wrażenie a jak dodamy do tego fakt, że drużyna z Oklahomy na własnym parkiecie na 18 spotkań wygrała aż 14 razy to chyba nikt nie ma większych wątpliwości, że ta seria zostanie przedłużona. Co prawda Milwaukee nie jest jakąś słabą drużyną, ale na wyjazdach radzą sobie przeciętnie - na 15 wyjazdów wygrali tylko 6 razy (w tym raz po dogrywce). Warto też dodać fakt, że Kozły noc wcześniej rozgrywały mecz z Minnesota, który kosztował ich trochę sił a jak spojrzymy na ilość minut rozegranych przez czołowych zawodników jak Antetokounmpo - 40 min. Bledsoe - 34 min. Middleton - 39 min. to jestem pewien, że będą czuć lekkie zmęczenie. Jeśli chodzi o bezpośrednie starcia tych drużyn na hali w Oklahomie to na 17 spotkań Milwaukee tylko 3 razy udało się wygrać.
New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks
typ: powyżej 207,5 pkt. ✅✅
kurs: 1.51 (fortuna)
Tutaj chyba nie ma się co rozpisywać, Pelikany to zespół który lubi nawrzucać przeciwnikom i to pokazują statystyki - średnia rzucanych to aż 111,1 pkt. na mecz, tylko często u nich bywa tak, że nie myślą za bardzo o obronie i lubią też dać przeciwnikom trochę więcej miejsca - średnio tracą 110,9 pkt. na mecz. Zobaczmy jeszcze na to jak Pelicans grają u siebie - na 16 spotkań tylko 2 razy zdarzało się, że wynik końcowy kończył się poniżej 206 punktów. Co do Mavericks nie mogę za dużo napisać, bo rzadko widzę tą ekipę w akcji, ale uważam, że dostosują się do przeciwnika i również swoje nawrzucają.
Chicago Bulls - Indiana Pacers
typ: Chicago Bulls handicap +5,5 pkt. ✅✅
kurs: 1.32 (fortuna)
Byki robią co raz większe wrażenie, ostatnie 11 spotkań i w tym aż 9 zwycięstw a jak już przegrali to były to wyjazdy na bardzo ciężki teren do Cleveland i Bostonu. Obecnie seria 6 zwycięstw z rzędu na własnym parkiecie, a do Chicago przyjeżdża drużyna Indiany, która będzie musiała sobie radzić bez swojego lidera i najlepszego zawdonika w składzie - Victora Oladipo, bez niego Pacers funkcjonują gorzej, ale nadal są groźni dlatego dla bezpieczeństwa proponuje zagrać z handicapem.
Łączny kurs: 2.77 ⛔
P.S. W trakcie pisania mojej małej analizy pojawiła się informacja o nieobecości w składzie Oklahomy P.George&#39;a, na pewno spore osłabienie, ale nadal trzymam się swojego typu.
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
z całym szacunkiem Pavlyuchenko, bo piszesz posty z głową tu, ale branie handi -3,5 na OKC po kursie 1,39zł to trochę skazywanie kuponu na tzw. &quot;Ty, tylko jeden mecz mi nie wszedł&quot; ???? ja bym nie ruszał tego po tak niskim kursie, strata Georga może być odczuwalna, głównie w obronie, ktoś Khrisa i Antka musi tam pokryć, a nawet zmęczeni podejrzewam że coś tam nawrzucają, ale powodzonka ????
 
L 44

luksus777

Użytkownik
Dodam jeszcze jeden typ:
Clippers win @1.67 ✅
Griffin jest game time decision, ale to bez znaczenia, Lonzo nie gra u gospodarzy.
Przeczucie, że Clippers to wezmą.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
z całym szacunkiem Pavlyuchenko, bo piszesz posty z głową tu, ale branie handi -3,5 na OKC po kursie 1,39zł to trochę skazywanie kuponu na tzn &quot;Ty, tylko jeden mecz mi nie wszedł&quot; ???? ja bym nie ruszał tego po tak niskim kursie, strata Georga może być odczuwalna, głównie w obronie, ktoś Khrisa i Antka musi tam pokryć, a nawet zmęczeni podejrzewam że coś tam nawrzucają, ale powodzonka ????
Dzięki, że dostrzegasz że piszę to w miare z głową ???? Wiadomo ludzie boją się grać niskich kursów ale z dzisiejszej oferty uważam, że jest to nadal jedno z pewniejszych zdarzeń, P.George spore osłabienie, ale nie zapominajmy, że C.Anthony, Westbrook czy też Adams będą grać, ja się swojego trzymam a jeśli bym miał szukać zamiennika za ten typ to zagrałbym Miami Heat win ????
Dodam jeszcze jeden typ:
Clippers win @1.67
Griffin jest game time decision, ale to bez znaczenia, Lonzo nie gra u gospodarzy.
Przeczucie, że Clippers to wezmą.
Też uważam, że Clippers jest warte gry.
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Nie no Panowie trzeba łapać jak jeszcze można,OKC bez Georga , który ostatnio miał 33 oczka z Toronto.Przecież Milwaukee to solidna ekipa,co z tego , że są B2B .Oklahoma wygrała 6 ost meczy ale oni lubią czasami odwalić szopkę, oby noworoczną,Melo troszkę pocegli a sam West i Adams mogą tego nie pociagnąć.
Ja w to wchodzę ale zabezpieczam się handi
Oklahoma - Milwaukee +7,5 1,87@ fortuna✅✅✅
Warte uwagi over w Toronto over 212,5 1,62@ fortuna 111-98 ⛔⛔⛔
Washington - Houston under 224,5 1,6@ fortuna 121-103 ✅✅✅ fart
Gortaty potrafią dobrze bronić obwód,tablica powinna być też ich,Houston B2B więc mogą jeszcze myślami być w Bostonie a linie wg mnie za wysokie
Ponadto widzę dzisiaj win Phoenix ✅✅✅ i Los Angeles Clippers✅✅✅
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Washington Wizards vs Houston Rockets
Typ: Wizards kurs: 2,02 ✅ ✅ ✅
Bukmacher: Unibet

Wczoraj na farcie udało się trafić NYK +12,5, a dzisiaj idę w stronę Wizards. Tak jak pisałem wcześniej to jest drużyna, która wygrywa z lepszymi i która mobilizuje się na takie mecze. Teraz mają na patelni podanych Rockets, którzy są wypruci mentalnie po zawstydzającej porażce z Bostonem gdzie prowadzili nawet 26 pkt...Zresztą Minesota prowadziła 20 i też w pape to jest NBA, nic mnie tu nie zdziwi. Właściwie to center Rockets dalej poza grą i nie wiadomo co z CP3. Z nim mają bilans 15-1 bez niego 10-7. Chłopina robi różnicę. Stawiam na gospodarzy bo będą mocno naładowani po wpadce z Atlantą, do tego rakiety wycieńczone po emocjonującym meczu w Bostonie i są back to back. Do tego mają dołek i ponieśli 4 porażki z rzędu. Liczę na ciekawy pojedynek i oby Wizards wygrali.
Oprócz tego polecam jeszcze kurs na GSW -10,5 1,98 ⛔ ⛔ ⛔
Sacramento vs Phoenix under 210,5 1,87 ⛔ ⛔ ⛔
Lakers vs Clippers (wraca Griffin) na Clippers -2,5 1,9 ✅ ✅ ✅
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Washington Wizards vs Houston Rockets
Typ: Wizards kurs: 2,02
Bukmacher: Unibet

Wczoraj na farcie udało się trafić NYK +12,5, a dzisiaj idę w stronę Wizards. Tak jak pisałem wcześniej to jest drużyna, która wygrywa z lepszymi i która mobilizuje się na takie mecze. Teraz mają na patelni podanych Rockets, którzy są wypruci mentalnie po zawstydzającej porażce z Bostonem gdzie prowadzili nawet 26 pkt...Zresztą Minesota prowadziła 20 i też w pape to jest NBA, nic mnie tu nie zdziwi. Właściwie to center Rockets dalej poza grą i nie wiadomo co z CP3. Z nim mają bilans 15-1 bez niego 10-7. Chłopina robi różnicę. Stawiam na gospodarzy bo będą mocno naładowani po wpadce z Atlantą, do tego rakiety wycieńczone po emocjonującym meczu w Bostonie i są back to back. Do tego mają dołek i ponieśli 4 porażki z rzędu. Liczę na ciekawy pojedynek i oby Wizards wygrali.
Oprócz tego polecam jeszcze kurs na GSW -10,5 1,98
Sacramento vs Phoenix under 210,5 1,87
Lakers vs Clippers (wraca Griffin) na Clippers -2,5 1,9
a skąd masz już info że Griffin zagra? nigdzie nie widzę potwierdzonego tego jeszcze
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Niby piszą, że jest Questionable, ale na roto pisali, że jeżeli wróci to od razu do pierwszej piątki. Nie odczuwa już bólu i jest gotowy do gry, więc pewnie zagra z ograniczeniem minutowym. Potwierdzone nie jest i pewnie nie będzie, zdecydują dopiero przed meczem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zmooking 1

zmooking

Użytkownik
Nie no Panowie trzeba łapać jak jeszcze można,OKC bez Georga , który ostatnio miał 33 oczka z Toronto.Przecież Milwaukee to solidna ekipa,co z tego , że są B2B .Oklahoma wygrała 6 ost meczy ale oni lubią czasami odwalić szopkę, oby noworoczną,Melo troszkę pocegli a sam West i Adams mogą tego nie pociagnąć.
Ja w to wchodzę ale zabezpieczam się handi
Oklahoma - Milwaukee +7,5 1,87@ fortuna
Ziomuś, wiesz o czym mówisz? Popatrz jak bronią Bucks. Przede wszystkim podwajają pick&#39;n&#39;rolle i odpuszczają łuk. To jest piekielnie wyczerpujące. Dwie główne opcje w ataku Kozłów zagrały wczoraj w okolicach 40 minut (Greek Freek + Middleton) + przelot do OKC + historia, która pokazuje, że Kozły w Oklahomie praktycznie non-stop zbierają baty. Jeżeli coś tutaj grać, to tylko w kierunku gospodarzy.
 
L 11

leszasty

Użytkownik
OKC vs Milwaukee
Russell Westbrook over 26.5 , 1.95 totolotek - nie gra PG, więc ktoś musi punktować.
✅✅ Westbrook rzucił 40.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
a ja pójdę w handi Toronto.
Dwa ostatnie mecze porażka wyjazdowa, ale u siebie są piekielnie mocni.
czas się przełamać, a na kim jak nie na najsłabszej drużynie konferencji wschodniej.
Tym bardziej, że Atalanta dwa ostatnie spotkania wygrane, ale to u siebie. na wyjazdach wypadają słabiutko. w Toronto chęć odłamania serii dwóch porażek i sądzę, że wygrana ok. 15 pkt będzie.
Ja troszku bezpieczniej gram Toronto -9.5 po kursie @1.65
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom