>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
T 143

tdulko

Użytkownik
I co, pali sie wam w pupkach pewnie z tym Wizzards po smiesznym kursie ? Zapowiada się emocjonująca koncowka. A jednak nie. Jastrzębie wczesniej zamknęły spotkanie. Czas start, pol forum może wylewać żale. Stawiać coś po kursie 1.4 z nba to samobójstwo ;)
Tak dzisiaj byl dzien niespodzianek, niektore wyniki calkowicie niezrozumiale dla kogos kto zawsze szuka sensu w sportcie. Ale tam wszyscy umieja grac, wiec my sie troche hipnotyzujemy statystykami a meczow jest sporo i pewne znaczenie ma tez zwykla przypadkowosc.
Mam tez wrazenie (moge sie mylic ale podejzewam ze to bylo w tym dziale walkowane nie raz), ze slabsze zespoly u siebie nastawiaja sie na tuzow nak Cavaliers czy GSW dla publiki. A z drugiej strony gwiazdom w sezonie zasadniczym sie po prostu nie chce czegos udowadniac, bo po co i za jaka cene?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Kiedy ostatni raz Rakiety z Houston przegrały 3 mecze pod rząd? Ja nie pamiętam.
Dzisiaj czuję ich zwyciestwo w Bostonie. Kurs spada, pewnie do meczu się wyrównają
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Kiedy ostatni raz Rakiety z Houston przegrały 3 mecze pod rząd? Ja nie pamiętam.
Dzisiaj czuję ich zwyciestwo w Bostonie. Kurs spada, pewnie do meczu się wyrównają
Już jest marne 1.7 , nieopłacalne, może coś na live z większym kursem sie złapie. Ostatnio porażki z OCT LAL I LAC, wypada zakończyć tą serię, która rakietom nie przystoi. W tych trzech spotkaniach przeciwnici nie schodzili z 50% za2 i 42.5 za3, no w końcu musi przyjść mecz, gdzie rywale nie zagrają na takim wysokim %. Na Boston będzie spinka, warto dodać że Houston w tych spotkaniach również nie grali na złej skuteczności i te porażki nie były wysokie, ale jak przeciwnikowi wszystko dziurawi siatke, to trudno temu zaradzić. Jak na live zobacze coś ponad kurs 2.0 to atakuje.
Kusi małe handi na Pistons, bo Magicy po dobrym starcie kompletnie sie posypali. No ale ta seria 9 porażek z rzędu. No nie lubię grać takich spotkań. Śmierdzi mi ten mecz.✅✅ma sie nosa ostatnio Zastanawiam się nad 76ers, ale się wstrzymam i poczekam na składy.
 
macready 56

macready

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Minnesota
Typ: Bucks -3,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Intertops.eu

Typ bardziej przeciwko Minnesocie niż na Bucks. Goście długa seria zwycięstw, jak na nich zdecydowanie za długą według mnie, w ostatnim meczu zresztą już było widać zadyszkę gdzie u siebie ledwo wygrali po dogrywce z Denver. Teraz czeka ich cięższe zadanie i myślę że tym wyjazdowym meczem tej nocy zakończy się długa zwycięska seria Minnesoty (wygrali 4 wyjazdowe mecze z rzędu)
Do tego można dodać że Milwaukee nie grało tej nocy w przeciwieństwie do gości.
Po tej nocy &quot;cudów&quot; myślę że dziś się ustabilizuję i Bucks wygrają.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
San Antonio Spurs vs New York Knicks
Knicks +12,5✅ ✅ ✅
Kurs:1,84
Bukmacher: Unibet



No dobra pora przełamać złą passe, a widzę w tym zakładzie spore szanse. Według mnie trochę przesadzili z tym kursem na taki handicap dla NYK. Fakt, że goście ostatnio bardzo słabo, a ich gra już nie jest taka porywająca jak na początku. Jednak moim zdaniem powalczą z gospodarzami. San Antonio to nie jest drużyna, która rozprawia się z rywalami i zwiększa przewagę. Oni są minimalistami i chcą wygrywać jak najmniejszym rozkładem sił. Teraz w składzie pewnie znowu odpocznie Leonard a i inni dostaną mniejsze minuty. NYK powinni powalczyć, bo teraz będą mieli do dyspozycji prawie pełny skład. Muszą się przełamać i zacząć trafiać i liczę, że nie dostaną aż tak bardzo a nawet mecz może być wyrównany.
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
kupon #1 na dziś póki co
Karl Anthony Towns over 11,5 zbiórki 1,70zł ⛔⛔⛔
Spurs z Knicks over 200,5pkt 1,98zł ✅✅✅
Rockets z handi +4,5 1,48zł ✅✅✅
AKO 4.98zł ????
KAT powinien według mnie pokryć linię zbiórek w tym meczu, zastanawiałem się na punktami ale chyba zbiórki bezpieczniej w tym wypadku, wiadomo jakie potężne problemy mają Bucks pod koszem, nawet sam Kidd ostatnio podsumował że to główny powód ich porażek. Linia na over w meczu Spurs z Knicks bardzo kusi i ja ją pobieram, oba zespoły bez większych absencji, powinien być dobry otwarty mecz. Boston grał wczoraj w Charlotte, a Houston 2dni przerwy i seria 3 porażek, chciałem dać czysty win na Rockets ale zostawiłem sobie lekkie handi dla pewności.
Forum Typerów NBA
https://www.facebook.com/groups/880537978793916/
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Dzisiaj fajny meczyk w Orlando jak dla mnie.
Ostatnio grali 17 grudnia w Detroit i tłoki wygrały 114-110.W tamtym meczu nie zagrał ani Fournier , ani Gordon a magicy rzucili 110 oczek.24 pkt miał Vucevic,którego dzisiaj zabraknie i tutaj widze właśnie przewagę Detroit.Wiec albo grać tłoki z handi albo tak jak ja overa .Orlando gra radosny basket i dzisiaj na to liczę.Linie idą w góre znaczy Gordon lub Fournier zagrają
Orlando-Detroit over 201.5 1,73@ fortuna⛔⛔⛔ 102-89
Dodatkowo wchodzę w Phile bo Portland jest cienkie
Philadelphia + 4,5 1,61@ fortuna✅✅✅ 114-110
dorzucam under w Bostonie under 220,5 1,59@ fortuna✅✅✅ 99-98 ale końcówka
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Boston win i under 217,5 @ 3,85+ Sixers win i under 207,5 @ 4,35 unibet
Taki wariacik na noc. W Bostonie bedzie mecz o pokazanie siły i ukazujący przedsmak rozgrywek po sezonie zasadniczym. Czuje, ze nie będzie tutaj jakiejs mega strzelaniny. Podobnie było w spotkaniach Celtów z Warrios czy Warriors z Cavs. Houston ma bogactwo na niskich pozycjach ale dzisiaj dalej nie bedze CP3 i Capeli pod koszem co z Bostonem może byc sporym problemem. Najwięcej zalezy od Kyriego. Ma on potencjał żeby zjeśc każdego z Hardenem na czele i zobaczymy czy stanie dzisiaj na wysokości zadania. Wiemy, ze Boston potrafi bronić.Nie jest to ju ztaka intensywność jak jeszcze jakiś czas temu ale dalej możliwości są. Może Boston b2b ale nie dawali wczoraj dużo z siebie. Houston ma wąski skład i brak dwóch zawodników robi już bardzo wiele. Dzisiaj pewnie znowu pewnie gra piątką graczy plus max dwóch po kilkanaście. Jeżeli Celtics mają wygrac ten mecz to musi to być mecz underowy więc po takim kursie można to zagrać.
W Portland spotkaja sie ekipy, które ostatnio nie szaleją w ofensywie. Blazers o dziwo gorzej sie prezentują u siebie i dużo nie rzucają. Sixers mieli sporą zadyszkę ostatnio ale miejmy nadzieje, ze wygrana w NY była światełkiem w tunelu. W Philadelphii bardzo by chcieli zobaczyć PO po długim czasie a po ostatnim kryzysie zrobiła się już przerwa do ósmego miejsca i trzeba by zacząc gonić Heat czy Bucks. Portland nie wygrało u siebie od 19 listopada. Talent i potencjał fizyczny lekko po stronie phili.
Dodatkowo
Harden under 4,5 trafionych rzutów 3pkt @ 1,6
Irving over 25,5 pkt @ 1,75
(Jak nie będzie mieć odpału to powinien rzucić ok 30 bo jednak Houston nie ma dobrych niskich obrońców)
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Portland - 76ers - 2 @ 2.12 efortuna ⛔ co za szopka w ostatniej kwarcie z +14 do -10 , nie mam pytań
Po przeanalizowaniu sytuacji wchodze dziś w 76ers. Questionabla Lillard, ale myślę że zagra bo Portlans awansuje na krawędzi PO. Po drugiej stronie Covington i wolałbym, żeby nie wystąpił bo to ceglarz na potęge. Phila słabsze występy ostatnio ale też dużo rotacji. Dziś gra Embiid i twlasnie na pozycji wysokich widzę dużą przewage gości. Sarić i wspomniany Joel to jednak liga wyżej niż Nurkić i Aminu. Wiadomo że Lillard i CJ zawsze moga odpalić jakaś kosmiczna zdobycz punktowa , ale w tym sezonie zdarza sie to rzadko. Phila lepsza jako kolektyw i ławka też wydaje sie solidniejsza. Gram płaską stawką, bo mecz bez żadnego smaczku, j zabijać sie nie beda , raczej wyrównany mecz i jeden dwa zrywy mogą przesądzic o wygranej. Wiadomo że oba zespoly walczą o miejsce w Playoffs, ale to inna konferencja, a nie bezpośrednia rywalizacja, dopiero połowa sezonu to jeszcze nie czas na rzucanie wszystkich sił na parkiet , tym bardziej grając nie w pełni zdrowymi bądź rekonwalescentami.
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Portland - 76ers - 2 @ 2.12 efortuna
Po przeanalizowaniu sytuacji wchodze dziś w 76ers. Questionabla Lillard, ale myślę że zagra bo Portlans awansuje na krawędzi PO. Po drugiej stronie Covington i wolałbym, żeby nie wystąpił bo to ceglarz na potęge. Phila słabsze występy ostatnio ale też dużo rotacji. Dziś gra Embiid i twlasnie na pozycji wysokich widzę dużą przewage gości. Sarić i wspomniany Joel to jednak liga wyżej niż Nurkić i Aminu. Wiadomo że Lillard i CJ zawsze moga odpalić jakaś kosmiczna zdobycz punktowa , ale w tym sezonie zdarza sie to rzadko. Phila lepsza jako kolektyw i ławka też wydaje sie solidniejsza. Gram płaską stawką, bo mecz bez żadnego smaczku, j zabijać sie nie beda , raczej wyrównany mecz i jeden dwa zrywy mogą przesądzic o wygranej. Wiadomo że oba zespoly walczą o miejsce w Playoffs, ale to inna konferencja, a nie bezpośrednia rywalizacja, dopiero połowa sezonu to jeszcze nie czas na rzucanie wszystkich sił na parkiet , tym bardziej grając nie w pełni zdrowymi bądź rekonwalescentami.
na basketballmonster Embiid jest Questionable na dziś, skad masz info ze zagra ?
 
pietia 0

pietia

Użytkownik
joohny nie mam tego zakładu na zbiórki, czym bys to zastapił? moze jakis over bo patrze ze jedni i drudzy ostro ostatnio wrzucają pkt
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
nigdy wiecej nba ani do grania ani do ogladania po tym co sie wydarzylo w meczu Boston Houston. najwiekszy ustawiony syf jaki istnieje
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Celtics też ogórkami nie są, a mimo wszystko ich wygrana w takich okolicznościach dziwi. Sixers czwartą kwartę zaczynali z +14, a po 10minutach mieli -10. To chyba jednak można mówić o frajerstwie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom