>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2012

Status
Zamknięty.
toudi 715

toudi

Użytkownik
Bobcats oglądałem z Memphis i naprawdę chcieli to wygrać. Wiem. ze słowa determinacja i Bocats się wykluczają ale komentator mówił, ze potrzebują jednego zwycięstwa zeby w jakimś rankingu nie być najgorszą druzyną w historii NBA. Inna sprawa, ze przy tych wszystkich kontuzjach jak na parkiecie nie ma Kemby Walkera to w D-League by ich jechali. Nikt inny z tych co są zdrowi tam nie umie w miare normalnie piłki podać. Jak Kings się będzie chciało grać to powinni wygrać ale radzę uwazać na ten mecz.
Edit: Chyba tak Dawczan, mało mnie to obchodzi więc nie sprawdzałem.
 
K 71

kogut

Użytkownik
Krótko bo zaraz mecz. Clippers wraca do własnej hali wypoczęte, po dwóch dniach przerwy. Jutro także dzień wolny. Awans do PO już dawno sobie zapewnili, teraz jedynie walczą o jak najlepszą pozycję. Myślę, że zagrają bez większej presji i widowiskowo, a co za tym idzie rzucą dużo punktów. Mecz z NOH tym ważniejszy że przed sezonem była między tymi drużynami wymiana. Griffin dodatkowo zmobilizowany na Szerszeni po faulu na nim w Nowym Orleanie. Linia myślę że spokojnie do pokrycia.
New Orlean Hornets - LA Clippers | LA Clippers over 96.5 [1.85] Bwin 107 pkt. ✅


Zagram może jeszcze jakieś handi na Minnesotę. Ostatnio przegrali z Warriors więc będą chcieli się zrewanżować. GSW trzeci mecz pod rząd na wyjeździe i trzeci dzień po dniu. Wilkom zostały już tylko dwa mecze w sezonie więc myślę że się sprężą. Dodatkowo możliwy powrót Ridnoura i Love. GSW osłabione brakiem Lee.
GSW - Minnesota Timberwolves | Minnesota (-8.5) [1.76] Bet365

E: Wilki jednak bez Love i Ridnoura więc uwaga. Myślę że wygrają ale może być na styk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
komentator mówił, ze potrzebują jednego zwycięstwa zeby w jakimś rankingu nie być najgorszą druzyną w historii NBA.
Chodzi bodajże o najgorszy współczynnik zwycięstw do porażek. Jeśli wygrają jeszcze 1 mecz to nie będą mieli tego najgorszego współczynnika, którzy nadal będą mieli 76ers.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Interesuje mnie sytuacja w 2 meczach. Czy SAS albo Portland o cos walcza i czy zalezy im na zwyciestwie ? To samo odnosnie Wizards i Bobcast (ktorzy walcza o honor)... Prosze tylko o sprawdzone info bo ostatnio niektorzy robia tutaj bałagan i wprowadzaja wszystkich w blad.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Spurs wygrywając przypieczętuja sobie zwycięstwo w Konferencji, co pozwoli w ostatnich dwóch spotkaniach odpocząć Parkerowi, Duncanowi i Ginobiliemu. Tym bardziej, że to ostatni mecz u siebie, a następne 2 zagrają na wyjeździe.
Blazzers nie walczą o nic, mają rozbity skład i raczej skłanialiby się do uzyskanie gorszego bilansu, by mieć większe szanse w loterii.
Wizards i Bobcats - to samo co Blazzers, z tym ,że Wizards ostatnio gra całkiem nieźle - seria bodajże 3 zwycięstw
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Spurs walczą o 1 seed na Zachodzie i są już bardzo blisko tego. Daje to przewagę parkietu w rywalizacji z każdym na zachodzie. Blazers to grają już całkowicie rekreacyjnie, dużo rotują składem, sprawdzając przydatność np. Thabeta czy Flynna, którym się kończą kontrakty po sezonie.
Wizards o nic nie grają, ale ostatnimi czasy spisują się naprawdę fajnie. Szczególni ci młodzi jak Serpahin, którzy wykorzystują to, że dostali szansę gry i chcą ją do maxa wykorzystać. Bobcats walczą nie zostanie najgorszą drużyną w historii i widać, że niby coś tam się starają, w loterii i tak będą mieć najwięcej kulek, ale nie bardzo idzie coś wygrać takim składem..
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Moim zdaniem warto dzisiaj zagrać na Spurs. Kurs wprawdzie 1,10 (bwin)✅, ale jak zagra sie grubo za tysiaka to zawsze 100 zł będzie ???? Poza tym, Spurs, na pewno bedą chcieli wygrać. Po pierwsze, da im to zwycięstwo w konferencji zachodniej. Po drugie, nadal będą walczyć o nr 1 w całej lidze z Chicago. Po trzecie, Blazers, to ekipa, która upokorzyła w tym sezonie Ostrogi wygrywając z nimi około 40 pkt. Fakt, ze nie zagralo wtedy chyba 5 zawodników, ale jednak...I to wszystko powoduje, ze Spurs dzisiaj bedą chcieli wygrać i to na pewno wysoko...

Wato także zagrać na handi -12,5 pkt. Kurs 1,91(bwin). ✅✅

Inny mecz, który jest ważny dla konkretnego zespołu, to spotkanie w Memphis, którzy nadal walczą o wyższą pozycję przed PO. Kurs na zwycięstwo niski, bo 1,07, ale mozna poprobować z jakimś handi na gospodarzy...
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Zastanawiam się nad zagraniem właśnie Charlotte dzisiaj ???? W związku z tą ich niebywałą &quot;szansą&quot; chyba brakuje im jednej wygranej żeby uniknąć przejścia do historii. Miałem chęci już wczoraj spróbować w meczu z Sacramento, dobrze że nie spróbowałem, może dziś im się uda z Wizards? Później zostaje tylko Orlando i NYK więc chyba sami też zdają sobie sprawę że to jakby ostatnia szansa. Wiem że to loteria ale kurs dobry można za drobne spróbować, co sądzicie?
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Wczoraj przed meczem czytałem, że Charlotte brakuje 1 meczu, aby stać się najgorszą drużyną w historii.. ten mecz przegrali, więc nie wiem czy już nie okryli się złą sławą? Jeśli tak to będą albo zmotywowani pięciokrotnie aby nie pogrążyć się, albo będą tak podłamani, że mecz zagrają na stojąco.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Wczoraj przed meczem czytałem, że Charlotte brakuje 1 meczu, aby stać się najgorszą drużyną w historii.. ten mecz przegrali, więc nie wiem czy już nie okryli się złą sławą? Jeśli tak to będą albo zmotywowani pięciokrotnie aby nie pogrążyć się, albo będą tak podłamani, że mecz zagrają na stojąco.
W tym momencie mają najniższy procent wygranych meczów w historii, jeśli wygrają jedno spotkanie procent ten będzie lepszy od najgorszego wyniku.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
To co będą zmotywowani dziś?haha
A wczoraj czy przedwczoraj nie mogli być zmobilizowani by wygrać mecz?Oni są poprostu żałośni i nic nie wygrają.
Nie twierdzę że są faworytami, daleko mi do tego żeby powiedzieć że to dobra drużyna, po prostu tak mi się wydaje że stać ich na wygranie jednego meczu w tym sezonie. I dziś nadarza się ku temu dobra okazja, po niezłym kursie widzę tu niespodziankę, zresztą już zagrałem za drobne, zobaczymy jak będzie.
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Może lepiej zagrać ich za drobne niż Wizards za 1k.. kurs marny. Żałuję, że wczoraj nie zdecydowałem się jednak zagrać przeciwko Bobcats :?
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
New Jersey Nets - Philadelphia 76ers
Typ: over 184
Kurs: 1.71
Buk: bet365
Stawka: 3/10


Czy powiedzenie: „nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy” - dla drużyny ze stanu Pensylwania okaże się, w wyjazdowym meczu przeciwko Nets idealnym odzwierciedleniem ich formy?

Teoretycznie wszystko na to wskazuje, że tak. Łatwo pod to wkomponować brak lidera i głównego motoru napędowego Nets – Derona Williamsa.
Czy dwie wygrane z rzędu, mogą stawiać 76ers w roli aż takiego faworyta przeciwko ekipie z Newark, gdy ich bilans w kwietniu, to zaledwie 4-7?
Philadelphia w obecnym miesiącu była górą nad Nets, Raptors, Cavaliers oraz Pacers.

W kwietniu obie ekipy rozegrały dwa mecze:
10.04 Nets – 76ers 88:107
13.04 76ers – Nets 89:95

W kwietniowym meczu, gdy rola gospodarza należała dla ekipy Alvina Gentryego, grał jeszcze Deron Williams (14 punktów i 5 asyst), a z powodu kontuzji cztery mecze z rzędu opuścił Gerald Wallace.
Po powrocie w dwóch meczach notuje średnio 19 punktów. Pod nieobecność podstawowego rozgrywającego Nets, spodziewam się, że rola lidera przypadnie właśnie dla niego.

Dla kibiców z New Jersey będzie to ostatnia możliwość, by zobaczyć ten zespół przed przenosinami na Brooklyn. Zapewne cztery porażki z rzędu i fakt, że rozegrają pożegnalny mecz w sezonie 2011/2012 zawodnicy będą niemniej zmobilizowani od gości.
Co ciekawe, Nets w przeciągu całego sezonu przed własną widownią (9-23) mają gorszy bilans od wyjazdowych spotkań (13-19).

W ostatnim meczu linia była na styk wymierzona i w tym przypadku, mielibyśmy zwrot.
Przyglądając się w statystyki, to Nets na ostatnie pięć meczy notują średnio 93 punkty, a w obronie tracą blisko 99 punktów.
76ers pod tym względem prezentują się 99 – 100.

W przeciągu całego sezonu Nets na własnym parkiecie rzucają średnio 94 punkty, a tracą 93.
Philadelphia na wyjazdach zdobywa średnio 94, tracąc 100.

Czy do końca „rysuje” nam się over?
Zespół 76ers znajduje się obecnie na ósmej pozycji w Konferencji Wschodniej i z dziewiąta ekipą (Bucks) mają bezpośredni bilans 1-1 i przeciwko tej ekipie wyjazdowy mecz do rozegrania.
Jeśli koszykarze Douga Collinsa nie postawią mocnej obrony, by w meczu przeciwko Nets zapewnić sobie już udział w meczach posezonowych, to powinno paść spokojnie 190 punktów.
Drugą najważniejszą kwestią, to skuteczność gospodarzy. Jednak jak wspomniałem liczę na ich mobilizację – gdyż to ostatni mecz w sezonie przed swoimi kibicami.

Pod względem u/o przed własną publicznością w obliczu całego sezonu Nets legitymują się bilansem 12-20, zaś 76ers na wyjazdach 12-18.
Ostatnie pięć meczy Nets pod względem u/o, to 3-2, a 76ers to 1-4.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
komarr 4

komarr

Forum VIP
Jeszcze jedna uwaga co do Netsow to taka iz druzyna ta zagra dzisiaj ostatni mecz w New Jersey. Od nastepnego sezonu bedzie to Brooklyn Nets tak wiec mysle iz handicap +9,5 wydaje sie logicznym rozwiazaniem na to spotkanie.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Jeszcze jedna uwaga co do Netsow to taka iz druzyna ta zagra dzisiaj ostatni mecz w New Jersey. Od nastepnego sezonu bedzie to Brooklyn Nets tak wiec mysle iz handicap +9,5 wydaje sie logicznym rozwiazaniem na to spotkanie.
W pełni się zgadzam, Deron raczej zagra, więc value chyba na gospodarzy jest. Poza tym, Phila już awans ma do PO, jeśli wygra nie sądzę że będzie to przewaga 10 pkt, zwłaszcza że ostatnio grają straszną padakę i na pewno będą się oszczędzać na PO. Pozdro

New Jersey Nets +9,5 -&gt; 1,91 -&gt; Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
toudi 715

toudi

Użytkownik
Deron Williams nie zagra na 99%. Tak duzy handi na Nets się przeciez z kosmosu nie wział.
Deron Williams (calf) said that returning this season is &quot;not really worth the risk&quot;, the North Jersey Record reports (about 2 days ago)
Na Rotoworld parę minut temu podali, ze na stówe nie gra.
 
S 1

sir_smoke_a_lot

Użytkownik
W pełni się zgadzam, Deron raczej zagra, więc value chyba na gospodarzy jest. Poza tym, Phila już awans ma do PO, jeśli wygra nie sądzę że będzie to przewaga 10 pkt, zwłaszcza że ostatnio grają straszną padakę i na pewno będą się oszczędzać na PO. Pozdro

New Jersey Nets +9,5 -&gt; 1,91 -&gt; Unibet
teoretycznie Phila jeszcze nie ma awansu, jeżeli przegra 3 ostatnie mecze, a Bucks wygrają 3, to Kozły wchodzą na 8. miejsce.
Co do meczu Bobcats-Wizards.. wg mnie Czarodzieje tanio skóry nie sprzedadzą. Bobki wysoko przegrali wczoraj ze słabymi Kings, a Washington jest w gazie, 3 ost mecze do przodu. Ja stawiam:
SPURS -13,5 @ 1.90
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
KOSZ NBA
Washington - Charlotte
typ: 2
kurs: 5,90
unibet
Na jutro wybrałem mecz NBA, w którym doszukuję się pewnej niespodzianki. Obie drużyny to zdecydowane zaplecze NBA. Dwie najgorsze drużyny całej ligi. Washington z bilansem 17-46 i Charlotte z bilansem 7-56. Można powiedzieć, że obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli stąd też kursy dla mnie niezrozumiałe. Owszem, zgadzam się, że gospodarze są faworytem. Ale kurs prawie 6 na gości? Moim zdaniem przesada. Obie drużyny mają za sobą fatalny sezon i nic już nie zmieni tego, że zajmą odpowiednio 29 i 30 miejsce w lidze NBA jeśli chodzi o bilans wygranych i przegranych spotkań. Jednak czy to oznacza koniec walki dla obu drużyn? Nie. Charlotte wbrew pozorom walczą jeszcze o jeden cel w tym sezonie. Brakuje im 1 wygranego meczu, do tego aby nie zostać najgorszą drużyną w historii NBA. Czyli mieć najgorszy bilans meczy w całym sezonie. Nikt chyba nie chciałby mieć na swoim koncie takiego rekordu... Do tego prawo serii. Charlotte przegrało już 20 meczy z rzędu. To najdłuższa seria porażek w tym sezonie NBA osiągnięta przez jakikolwiek zespół. Moim zdaniem czas ją przerwać. Zwłaszcza, że Charlotte staną na głowie aby nie zostać tym najgorszym zespołem w historii. A następne mecze są dużo trudniejsze niż dzisiejszy. Zostały im meczu z Orlando i NYK. Jest to więc swego rodzaju ostatnia szansa. Idąc dalej prawem serii... Washington miał do tej pory rekord sezonu - 2 wygrane mecze z rzędu. A tymczasem udało im się go pobić i wygrali 3 ostatnie spotkania. Jest to jak na tę drużynę już i tak duże zaskoczenie. Do tego pokonali nie byle kogo, bo Miami i Chicago na wyjeździe, czyli 1 i 3 drużynę całej ligi NBA. Ale nie wynika to raczej z dobrej gry Wizards, a zlekceważenia przeciwnika przez w/w ekipy. Podsumowując, może Charlotte nie jest faworytem tego meczu, ale kurs na nich jest zdecydowanie zawyżone. Spotkają się 2 najgorsze zespoły NBA i wszystko w tym meczu jest możliwe. Do tego trwają 2 rekordowe serie obu drużyn, więc chyba pora na przełamanie z obu stron. No i motywacja gości, aby nie być najgorszymi w historii. To moje argumenty a kurs bardzo atrakcyjny. Dla zabawy warto zagrać!
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
New Jersey Nets - Philadelphia 76ers
Typ: over 184
Kurs: 1.71
Buk: bet365
Stawka: 3/10



Jeśli koszykarze Douga Collinsa nie postawią mocnej obrony, by w meczu przeciwko Nets zapewnić sobie już udział w meczach posezonowych, to powinno paść spokojnie 190 punktów.
Drugą najważniejszą kwestią, to skuteczność gospodarzy. Jednak jak wspomniałem liczę na ich mobilizację – gdyż to ostatni mecz w sezonie przed swoimi kibicami.


Powodzenia!
A czemu mieliby nie postawić tej mocnej obrony? Kiedy jak nie w meczu w którym mozna sobie zapewnić awans do PO i dzięki temu być moze dać odpocząć niektórym zawodnikom przed PO. W Geralta Wallace&#39;a ja bym jakoś wielce nie wierzył, to nie jest koleś który sam coś wielkiego wykreuje. Ja myśle, ze to moze byc ugly game, Phila zagra po swojemu czyli przede wszystkim twarda obrona. Nets są mocno osłabieni w ofensywie a ta mobilizacja z racji ostatniego meczu przed tą publicznością nie musi odnosić się tylko do ofensywy, w defensywie tez się postarają solidnie zagrać.

Under 187 1.97 Panbet
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Odpowiedz wraz z rada dla Edypa...
Dla zabawy to mozna isc na impreze wyrwac panne zaprosic do hotelu , rano zjesc sniadanie z nia rostac sie i wiecej nie spotkac ... (zdecydowanie lepiej zainwestowane pieniadze ) Pomiedzy tymi sasiadami jest 10 zwyciestw roznicy poza tym grali ze soba trzy raz dwa wysokie zwyciestwa i jedno 5 oczek na wyjezdzie u siebie ograli ich bez problemu 17 , bobki to najslabsza druzyna w historii wiec rekord im sie nalezy i dzis Wizards sie do tego przyczynia a wbrew pozorom -9.5 nie jest wcale zawyzone i ja ja to pobieram , ale nie dla zabawy , tylko dla zysku z dosc solidnej moim zdaniem inwestycji !
REASUMUJAC : Wizards -9.5 po 1,85 4/10
oraz Spurs -12.5 po 1,83 7/10
Spurs dzis zapewnia sobie wyrgana pierwsze miejsce i ma dwa wakacyjne mecze , Blazers zajmuje sie raczej testowaniem zawodnikow niz gra , mimo prawdopodobnego powrotu Crawforda i Batuma powinno byc glaciutko i sie kolo dwudziestu zakrecic !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom