>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2013

Status
Zamknięty.
M 2,5K

mati89

Forum VIP
@ Jacques, bardzo prawdopodobne że Joe zagra, na potwierdzenie covers:
Johnson is dealing with swollen quadriceps and a sore knee but has been participating in full practice. He was ruled out of the last five games but is expected to return Thursday against the Bulls.
Gerald również
Wallace has been playing with a sore left foot but was ruled out of Wednesday&#39;s game against the Cavaliers. He is expected to return Thursday against the Bulls.
równiez nie wchodziłbym w over Brooksa, trap line ;]

mati89 Typów nie neguję, również dotarłem do tych informacji że JJ najpewniej zagra, ale jednak bardzo prawdopodobne nie znaczy wcale że pewne. Wolę &quot;zainterweniować&quot; i to uściślić żeby potem nie było żalów / Jacques

http://forum.bukmacherskie.com/members/mati89-u45369.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Wraca Johnson i Wallace, więc Brooks wróci do swojej roli czyli grzania ławy :razz: Ja bym uważał

Joe Johnson (heel) will return to the lineup Thursday night against the Bulls.
Gerald Wallace (sore left foot) will be in the lineup Thursday.

http://www.rotoworld.com/teams/nba/bkn/brooklyn-nets
Jak pisałem analizę, to tych informacji nie było jeszcze :]
Anyway, dzięki, jednak liczę, że jednak Brooks ją klepnie ????
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Memphis Grizzlies @ Los Angeles Lakers / Game Total - Over 192 @ 1.82 Marathon ⛔
Linia jak dla mnie bardzo ciekawa, LALki z nozem, MEM w gazie, zapowiada sie wyrownany mecz do konca, LALki u siebie ponizej 100 raczej nie maja zwyczaju schodzic, Choc z Miskami im sie zawsze gralo ciezko, ten mecz raczej powinien pasc lupem LAL. W piatkowy wieczor hala bedzie pewnie zapelniona po brzegi, LAL w dalszym ciagu pewnie bez Nasha MEM w pelnym skladzie. Kto wie, czy nie zobaczymy nawet dogrywki.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Całkiem niedawno chłopaki grali z Heat i rzucili kolejno 18 i 20 punktów. I wszystko to przy 77 pkt całej drużyny Bobków. Dzisiaj Charlotte powinno trafić o wiele wiecej primo dlatego że grają u siebie, secundo ponieważ Heat ponownie ma zamiar wyjść drugim garniturem.
Chalmers is dealing with an ankle injury and did not play in the last three games. He is not expected to play Friday against the Bobcats.
James missed the last two games due to hamstring tightness and is not expected to play Friday against the Bobcats.
Wade is dealing with an ankle injury and did not suit up for the last two games. He is expected to sit out Friday&#39;s game against the Bobcats.
Allen is expected to miss Friday&#39;s game against the Bobcats with an ankle injury.
Bez Wade&#39;a na boisku Hendersonowi będzie dużo łatwiej, bo przecież Miller to żadna przeszkoda. Kemba również powinien sobie poradzić z Colem. Wrzucam kursy z Milenium bo inne buki jeszcze lini nie mają.
Henderson over 18.5 @ 1,85 Milenium
Walker over 17.5 @ 1,85 Milenium


Druzynę gości na pewno będzie napędzał Chris Bosh. W ostatnich meczach pod nieobecność LBJ i Wade&#39;a Krzyś trzykrotnie przekraczał linię 20 pkt (21, 23 i 23). Raz to się nie udało (10 pkt z Hornets ale tylko dlatego że Heat szybko odskoczyli i Bosh długo nie pograł). Z tego względu over Bosha jest trochę ryzykowny przecwiko Bobkom ???? ale uważam że nie będzie problemów z rzuceniem przez Bosha około 20 pkt. Zobaczymy jaką linię wystawią buki ????

Ponadto pograłem over Ersana. Ilyasova jest pierwszą opcją Milłoki w ostatnich meczach, Co prawda NYK to ekipa defensywna ale uważam że te kilkanaście punktów Turek dołoży. Dla porównania w Marathonie linia 19.5 na Ersana.
Ilyasova over 16.5 @ 1,85 Milenium (over 17.5 w Betcity po 1,8 jak ktoś tam gra)
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Co do powyższych opcji to uważam, że zbędne jest rozwodzenie się nad typami na Hendersona, to trzeba po prostu cały czas grać w tej sytuacji kadrowej Bobcats. W pełni zgadzam się z 2 pozostałymi typami i sam je zagrałem. Od siebie dorzucam:
C. Anthony over 30,5 1.85 ✅ - Melo w mega formie, zbliżyć się do 30 punktów jest ocecnie w stanie już w pierwszej połowie. Bucks ekipa overowa, Anthony jak dla mnie dziś rozbije w pył ich obronę
C. Boozer over 18,5 1.85 ⛔ - wczoraj fantastyczny występ, jego dyspozycja przesądziła o zwycięstwie nad Brooklynem, dziś naprzeciw słabiutkie Orlando i Carlos już w pierwszej połowie powinien wrzucić kilkanaście pkt, w 3 kwarcie dokończyć dzieła i spokojnie sobie usiąść na ławce ;)
P. George over 19,5 1.85 ⛔ - lider Indiany ostatnio w wybornej formie, jedna wpadka z Houston, gdzie zagrał na fatalnej skuteczności, a poza tym rzucał spokojnie ponad 20, dziś na pewno będzie musiał wziąć na siebie ciężar zdobywania punktów, bo przeciwnik z najwyższej półki i sporo rzutów odda. Kwestią zostaje skuteczność, ale patrząc na ostatnie mecze 20 jak najbardziej do zrobienia
Na sucho jeszcze:
J. R. Smith over 18,5 1.85 ✅
N. Pekovic over 18,5 1.85 ✅
L. Deng over 18,5 1.85
✅
Kursy z Milenium
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Ode mnie dwa typy na dziś:
Cleveland Cavaliers - Boston Celtics @ Boston Celtics 1.36 Bwin
Cleveland w fatalnej formie, przegrali wszystkie z ostatnich 10-ciu meczy do tego Irving ostatnio nie rzuca na kolana. Boston, Green który godnie zastępuje Rondo, oraz atut własnej hali w której nie takie zespoły jak Cavs doznawały porażek. 7 z ostatnich 10 gier wygrywał Boston natomiast u siebie z 4 gier Celtics wygrywali 3 krotnie znaczną różnicą punktów przegrywając tylko raz jednym punktem.
Sytuacja kadrowa:
Cavs bez Varejao oraz Waitersa.
Boston nadal bez Garnetta, Rondo, Pierca i Sullingera.

Milvaukee Bucks - New York Knicks @ New York Knicks 1.30 Bwin
Bilans ostatnich 10 meczy między tymi zespołami jest wyrównany 5-5 natomiast gdy mecz odbywał się w Nowym Yorku, Knicks zanotowali 3 wygrane i dwie porażki. Melo Anthony w ostatnich dwóch meczach zdobył odpowiednio 40 i 30 pkt, gdy dziś utrzyma formę można być spokojnym o ten typ.
Sytuacja kadrowa:
Knicks bez Chandlera, Martina, Stoudemire`a, Wallacea i Thomasa (oddsshark.com) natomiast trener Bucks ma wszystkich graczy do dyspozycji.
Jak dla mnie Melo, Smith i reszta nie powinni mieć problemów, można próbować nawet lekkiego handicapu.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jezeli chodzi o same wyniki spotkań to dla mnie dzisiaj przede wszystkim 2 spotkania, druzyn z nożami na gardle:
Sacramento- Dallas 2 1,65 millenium
Ciagle jeszcze mają szanse tym bardziej, ze LAL mają ciezki mecz z Miśkami. ostatnio Mavs porazka z LAL jednak na pewno bardziej wkalkulowana niz ew. porazke z Kings. Z pewnością gdyby np. zabrakło 1 wygranej na konieć i przegrali by taki mecz to pluli by sobie w brody. Mavs biją doświadczeniem Królów i mam nadzieje, ze to zawazy, no i Dirk sobie poszaleje.

Utah- New Orleans -6,5 1,65 millenium

Tutaj również Jazzmani 1 porażka straty do 8 miejsca, nic nie jest stracone. Ostatnie spotkania to bardzo dobra gra, szczegolnei pod koszem, i dopiero ostatnio porażka z Denver, ktora w koncu sie przydarzyc musiała. Podobnie jak Mavs, niewybaczalną była by porazka z takim rywalem u siebie w tym momencie sezonu.
Do tego ciekawie myśle wygląda -6,5 na Warriors za 1,65 w meczu ze Suns. Patrząc na ostatnie spotkania linia bez problemu do pokrycia.Wszystko zalezy od nastawienia Suns.
NYK, Chicago oraz Atlanta tez powinny wygrac, wiec mozna z tych spotkan cos kombinowac.
Jezeli chodzi o graczy to widziałbym over na Dirka,Boozera, oraz Kobasa. Szczegolnie widziałbym tutaj Kobyego. Howard bedzie miec pod koszem ciezkich rywali. Memphis to jedna z wiekszych potęg podkoszowych wiec Kobe bedzie musial tutaj rzucac jeszcze wiecej bo pewnie bedzie masa sytuacji, ze Howard bedzie próbwać sie wbic pod kosz i wobec braku pozycji odgrywać. Podkoszowi Grizzlies w mojej opinii lepiej bronią bezpośrednio rywala pod koszem a gubią sie przy penetracjach rywala. Mamy z drugiej strony atak. Wysocy z Miśków tam rowniez moga dość zmęczyć Howarda i sił do ataku braknie.I na koniec w dodatku wiadomo, pełna hala, walka o PO, presja, to co Bryant lubi najbardziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Trudno nie zgodzić się z powyższymi typami na zawodników, popieram w większości. Od siebie żeby się już nie powtarzać:
Cousins D. over 17,5 @ 1,85 Milenium - center Kings ostatnio w wysokiej formie, regularnie przekracza tą linię. Dziś spotkanie z Dallas, które straciło chyba szanse na play-off, pod koszem w ekipie Mavs nie widzę konkurenta dla jednego z liderów Sacramento. Te 18 punktów powinien uzbierać.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Minnesota - Toronto 1 za 1,55 w milenium

Z dużą nadzieją patrzę na wilki. Ostatnio rewelacyjna gra, wygrane z Celtami czy też Kozłami robią wrażenie. Milenium ciągle trzyma przyzwoity do dubla kurs, bo w necie poleciało już do 1,35. Wszystko chyba z sprawą Rudiego Gay, które rotoworld określa na day-to-day. Niesamowity Pekovic, Rubio nakręcający tempo, a naprzeciw Raptorsi, którzy przegrali nawet z Detroit u siebie... Nie ma handi w milenium, a szkoda bo takie z 5,5 bym pobrał.

Boston ( -3,5 ) Cleveland za 1,65 w milenium

No i drugi do dubla. Ok, Celtowie osłabieni, dalej nie wiadomo co Paulem Pierce, który jest jednak oczekiwany w grze. Cavs wiadomo bez Varejao i Waitersa. Boston chcąc utrzymać się w grze nie na pozycji 8, musi takie mecze wygrywać. Lekkie handi i jest ok. Sądzę, że będzie coś między 6-10 do przodu.

Ako daje nam to 2,55 po podatku 2,25 - dla mnie bomba.
Powodzenia

Trzy typy na grajków, w większości jak userzy powyżej. Wszystko z milenium za 1,85

K.Walker over 17,5
Henderson over 18,5
Pekovic over 18,5 ✅

Lokatąwydaje się być over Bosha, przy tym szpitalu w Miami, ale milenium sprytnie nie wystawiło, może ktoś znajdzie sobie w netowym.

KATASTROFA
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
Indiana Pacers vs Oklahoma City Thunder - Roy Hibbert over 13.5 pts @ 1.80 ✅ ✅ ✅
Roy Hibbert over 22 pts + reb @ 1.76 ✅ ✅ ✅
Indiana over 97 pts @ 1.90 ⛔ all Betsson
@edit Hibbert jak się spodziewałem 22 pkt + 8 reb, mimo tylko 75 pkt Indiany, której sama skuteczność 2/21 za 3 pkt mówi wszystko.
Zdziwiłem się, że nikt jeszcze nie dodał tego typu. Człowiek, który od dłuższego czasu jest w świetnej formie, ba jest obok George&#39;a najlepiej punktującym zawodnikiem Indiany (również najwięcej zbierającym) dostaje tak niską linię. Ostatnie spotkania odpowiednio (26, 20, 16, 28, 17, 18) pkt (10, 7, 11, 13, 13, 12) reb. Nie zdziwiłbym się, gdyby pokrył drugą linię samymi punktami, bo w meczu na szczycie z pewnością dostanie sporo minut. Co do overu, wrócił Hill, wrócił West, także Indiana większe problemy z kontuzjami ma za sobą. Ostatnio solidarnie wrzucają wszystkim ponad 100 pkt. Wisienką na torcie może być fakt, że w ostatnim meczu wygrali na wyjeździe z bardzo mocnymi przecież Clippersami i rzucili im w dodatku 109 pkt. Spodziewałbym się również overu 94 pkt ze strony Thunder, ale Pacers u siebie potrafią świetnie bronić, więc się wstrzymam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Ostatnio nawet z NBA nieźle poszło wiec można za typować i dziś :
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Mecz: Utah – NOH
Typ: Utah -7,5 pkt
Kurs: 1,86
Bukmacher: Pinnacle

W Poprzednim spotkaniu grałem przeciwko Utah teraz zagram na nich, bo dostają takiego rywala, którego spokojnie ogrywają u Siebie z dobrą przewagą, w granicach 10 i więcej pkt. Stawiam ,że w dzisiejszym spotkaniu będzie nie inaczej. Walka z LAL o 8 miejsce trwa, wiec każde niemal spotkanie kluczowe, bo do końca sezony zasadniczego tylko kilka spotkań. NOH gra ostatnim czasy mocno przeciętnie , potrafią nieźle się pokazać i wygrać u Siebie z naprawdę solidnymi ekipami , by na drugi dzień nie mieć nić do powodzenia na terenie rywala. Handi gram za taką średnią stawkę 6/10. Jeszcze co do Utah , wcale nie zdziwiła mnie porażka z Denver. Nuggets to silna ekipa ,która może wygrać z każdym, sadze wiec ze ta porażka przed własną publicznością nie będzie miała znaczenia w dzisiejszym spotkaniu i Utah wygrywa w podobnym stylu co z Portland i Brooklynem kilka dni temu.
To inne propozycje na noc za niższe stawki 3/10 2/10
Atlanta – Philadelphia Typ: Atlanta – 6 pkt (1,83 bet 365)

Hawks nieźle Sobie radzą z rywalami pokroju 76ers u Siebie , mają o co walczyć, wyższe miejsce w konferencji , nie wygrywają często swoich spotkań blowutami, ale z solidną przewagą około 10 pkt., wiec myślę ,że tak będzie to spotkanie właśnie to spotkanie będzie wyglądało, jeśli kogos interesuje niższy kurs można pograć czysty win lub jakieś minimalne handi.
Bulls – Orlando under 193 (1,74 bet365)
Pewnie będzie mocno underowo w tym spotkaniu . Orlando to szpital , a w Chicago nie lepiej . Nie wiadomo czy dzisiaj zagra Noah, Bellineli. Przy braku tylu strzelców obydwie drużyny rzucą coś w okolicach 90. Tak co do winu Bulls trochę mnie to nie przekonuje, oni potrafią olewać takich rywali i różnie może być , wole zagrać undera po wyższym kursie.
Indiana – OKC over 190 (1,80 bet365)
Tak się zastawiałem w którą stronę pójdzie to spotkanie ,czy under czy over i patrząc na ostatnie spotkania Indiany i to jak wygląda niemal każdy pojedynek OKC postanowiłem zagrać over. 190 pkt jak na 2 takie ekipy to nie jest sporo pkt. Wystarczy spojrzeć na wszystkie inne spotkania przed tym i tyle pkt niemal zawsze jest przekroczone lub jest blisko tego. Po cichu liczę na win OKC.
Minnesota – Toronto typ: Minnesota – 5 (1,73 bet365)
Pogram w stronę Wilków, mam nadzieje że się nie przelicze chodz ta ekipa wiele razy potrafi mnie zawieść, gra z dziwną ekipą jak dla mnie jaką są Raptorsi nie wiadomo co z Rudym , info jest ,że skręcił kostkę ale czy dzisiaj zagra ? Minnesota ostatnio wygląda nieźle w końcy zaczeli grać na miarę swoich możliwości. Mimo wcześniejszych zawodów na Minnesocie stawiam że dzisiaj dadzą radę.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Howard over 18.5 (1.92) ⛔ Etoto &amp; Lakers win (1.78) ✅ Expekt

Dwight wrócił, chyba forma wróciła na najważniejszy okres sezonu . To już pomału jest to, ostatnio z reguły grubo ponad 20 punktów na mecz nabija Center Lakersów. Pod nieobecność Nasha to DH jest zdecydowanym liderem Jeziorowców w ofensywie, to On jest w głównej mierze odpowiedzialny za zdobywanie punktów a Bryant raczej bierze się za rozegranie, nie pałuje rzutów i szuka Howarda pod koszem. Co do znakomitym podkoszowych Miśków to ok. Ale akurat jestem zdania, że jeśli tylko Dwight gra swoje to nie ma możliwości aby powstrzymać go pod koszem w pojedynkach 1 na 1, Cousina zamiatał, tu może być podobnie. Oby tylko miał te 50% z wolnych i będzie ok.

J.R Smith over 18.5 (1.92) ✅ Etoto &amp; Ilyasova over 17.5 ⛔ (1.92) Etoto


Linie na Ersana to jest chyba jakiś żart, istne promocje. Gość jest ostatnio niekwestionowanym liderem Bucks, zdobywa najwięcej punktów i nawet w małym stopniu nie cegli tak jak np. Ellis, ostatnio w większości meczów powyżej 20 oczek Ilyasovy. Co do Smitha to jeśli On pokrywa takie overy nawet kiedy Melo rzuci 40 pkt to gdy lider Knicks trochę przystopuje powinien pokrywać je jeszcze pewniej.

Henderson over 18.5 (1.92) Etoto ⛔

Odpuszczę sobie analizę, każdy już zna na pamięć ten typ :grin:

Pekovic over 18.5 (1.92) Etoto ✅

Pod nieobecność Love&#39;a Pekovic jest zdecydowanym liderem Wilków, gość wyrasta na czołowego C ligi, trudno go zatrzymać pod koszem. Ostatnio zdecydowana większość występów to powyżej 20 pkt, dziś powinno być podobnie.

Robinson over 13.5 (1.92) Etoto ✅

Byki grają b2b z żałosnymi Magic. Podejrzewam, że więcej minut dostanie dziś ławka, a szczególnie Nate który z Nets wielkich minut nie grał. Robinson będzie dobrze się czuł w baskecie jaki prezentuje Orlando, czyli w bezmyślnej grze bez obrony. Boozer i Deng powinni dziś trochę odsapnąć bo rywal niepoważny, a Robinson będzie miał okazje do zaprezentowania umiejętności. Poza tym 13 punktów? to bardzo malutko.

Nowitzki over 19.5 (1.92) Etoto ⛔

Pisali już o tym poprzednicy, chyba matematyczne szanse dla Mavs jeszcze są. Kings grają radosną koszykówkę bez obrony, Dallas powinni zdobyć dziś bardzo dużo punktów no a wiadomo co za tym idzie.

Durant over 26.5 (1.92) Etoto ✅

Dawno nie widziałem tak niskiej linii na Kevina. Rozumiem, że Pacers to genialna obrona, ale również jest to drużyna która na pewno postawi ostre warunki a mecz będzie stykowy. Durant musi dziś wspiąć się na wyżyny umiejętności aby poprowadzić OKC do zwycięstwa, myślę że akurat na niego zdecydowanie warto stawiać z trudniejszymi rywalami bo słabszych mam wrażenie że bardzo często &quot;olewa&quot;.

Dużo tego, ale noc jest mega ciekawa pod względem typów. Oby na plus ;)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder (-6,5 pkt.) AH
Kurs: 4,40
Bukmacher: William Hill
Analiza: Jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że San Antonio Spurs będą najlepsi na zachodzie w sezonie zasadniczym. Teraz jednak niespodziewanie Oklahoma dostaje szanse, by to oni byli na pierwszym miejscu. Dzięki zwycięstwu ze Spurs 100:88 jeśli wygrają ten mecz z Indianą, to będą mieli taki sam bilans jak San Antonio Spurs. Jak widać motywacja Oklahomy jest wysoka. Jeśli chodzi o formę drużyn, to obie ostatnio grają bardzo dobrze i zdecydowaną większośc wygrywają. W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą raz na parkiecie Oklahomy City Thunder i wtedy Thunder wygrali 104:93. Indiana to bardzo solidna drużyna(niestety bez wielkich gwiazd w przeciwieństwie do Oklahomy), jednak moim zdaniem Oklahoma ma znacznie większy potencjał. Duet Durant-Westbrook to najlepsza para obok James-Wade. Ta dwójka jest ze sobą doskonale zgrana i liczę na to, że dadzą sobie radę z defensywą Indiany. Uważam, że Oklahoma zrobi wszystko, by zająć to pierwsze miejsce na zachodzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 80

pididi

Użytkownik
Memphis Grizzlies vs Los Angeles Lakers Total under 191.5 kurs: 1.9 pinnacle
✅
To spotkanie jest ważne dla obydwu ekip ponieważ zarówno Memphis jak i Lakersi walczą o miejsca w play-offach. Oczywiście (misiaczki?) już mają zagwarantowany awans, ale walczą o 3 miejsce razem z clipersami oraz baryłkami. Jeziorowcy jak wiadomo batalia o 8 miejsce z jazzmenami. Będzie to ciężkie spotkanie więc spodziewam się automatycznie niskiego wyniku. Nie przewiduje tutaj run&amp;gun. Grizzlies przystępują do tego pojedynku z bardzo dobrą defensywą. Zatrzymując swoich ostatnich przeciwników na 94 pkt. lub mniej oraz przeciętna 85.5 pkt. na mecz. W ostatnich dwóch spotkaniach zatrzymali drużynę z miasta aniołów na poziomie 93 oraz 98 pkt.
L.A. wygrało 3 spotkania ze swoich 4 dzięki właśnie obronie. Lakersi zatrzymali Dallas oraz Kings, na poziomie 179 pkt. Sądzę że nadal będą trzymać się tego trendu czyli skutecznej obrony mając w głowach walkę o 8 spota. Oczywiście Lakersi rzucili ponad 100 pkt w 6 pojedynkach ale przeciwko zespołom które mają słabą obronę oraz drużyny które nie liczą się do play off i które graja up tempo. Memphis natomiast myślę ze będzie stawiało dziś na obrone jak również L.A.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dziwie sie, ze mało sie pisze tutaj o typie na hc dla Warriors. Chyba, ze jest to oczywistosc ???? Wiemy co sie dzieje w Phoenix natomiast Warriors walczą, zeby nie spac ponizej 6 miejsca i uniknąc starć z OKC albo Spurs, ktore sa faworytami konfy i jednak sa te klase przed Clippers,Nuggets czy Grizzlies. Takze ja zmienilem troche target i za wieksza kase gram Warriors -6,5, Jazz -6,5 i na podbitke Bulls co daje ako prawie 3 w millenium
Druga opcja za troche niższa kase

Bryant over
NYK- Bucks 1
Hawks- 76ers 1

Celtics- Cavs 1
Co daje ako ok 4 millenium
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Boston Celtics - Cleveland Cavaliers
1(-6)
1.91
Pinnacle
5/10

Dwa zespoły, które pokrywają linie. Boston na własnym parkiecie 20-15-1, a Cavs na wyjazdach 21-15-1.
Kilka źródeł podaje jeszcze, że Pierce opuści dzisiejsze spotkanie, ale on jest zdolny do gry i wystąpi w dzisiejszym spotkaniu, a to jak najbardziej pozytyw dla naszego typu.
Sędziami dzisiejszego spotkania będą:
Karl Lane #77
Przy linii wystawionej 5-9.5 bilans gospodarzy jako faworytów 9-5.
Ostatnie 8 spotkań, gdy sędziował mecze Bostonu 4-4 (ATS).

Mark Lindsay#29
3-9
5-5
Michael Smith#38
10-6
6-4.

Cavs już nie grają o nic. Boston myślę, że będzie chciał utrzymać 7 lokatę, więc musi wykorzystywać atut własnego parkietu.

Do tego:

Lakers - Grizzlies 2(+3) @ 1.83 Pinnacle 5/10
over 190 @ 1.82 Pinnacle 5/10

Powodzenia!
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Phoenix Suns - Golden State Warriors
Typ:
-Warriors -4@1,57 zwrot

Konsekwentnie przeciwko Suns, moim zdaniem najgorszej obecnie drużynie NBA. Nie rozwodząc się za bardzo, przede wszystkim - tragiczna (czy może Dragiczna) obrona &quot;Słońc&quot;, o której wspominałem przy okazji typu over 99 Indiany w Phoenix (Pacers rzucili wtedy 112 pkt). Suns grają obecnie radosnego, niepoukładanego kosza, a w meczach, gdy nawiązują walkę, to głównie za sprawą indywidualnych popisów Dragica, Scoli czy Beasleya. Solidne gra też O&#39;Neal, jednak to wszystko. Jednak z tej czwórki graczy tylko Scola i właśnie O&#39;Neal są jako tako pewni, Dragic z Beasleyem potrafią ceglić niesamowicie, zagrzebując szansę Suns na choćby niski wymiar kary. To pisałem przy okazji meczu z Pacers 30 marca:
O meczu z Kings już pisałem, jednak nie był to wypadek przy pracy dla &quot;Słońc&quot;. Był to czwarty z rzędu mecz, w którym tracili 102 lub więcej pkt, a patrząc nieco dalej wygląda to jeszcze gorzej, by nie powiedzieć - tragicznie.10 z ostatnich 12 meczów (wszystkie w marcu) to co najmniej 102 pkt w plecy, w tym np 127 pkt z Wizards, 121 w drugim meczu z Kings czy 117 z Timberwolves. Dramat. W sumie w marcu Suns tracą średnio prawie 105 pkt, i nawet własna hala nie ratuje tej statystyki.
Co się zmieniło od tego czasu? Ano to, że Suns stracili jeszcze powyższe 112 pkt z Pacers i 126 punktów z Clippers. Porażka w Los Angeles była 7 z rzędu.
Taki stan rzeczy powinien być wodą na młyn dla Warriors. Curry, Thompson, Lee i Jack z ławki - taka czwórka jest gwarancją kilku-kilkunastu trójek w meczu i masy punktów. Są to jednocześnie gracze którzy większych odchyłów od formy nie mają w tym sezonie.
Ostatnio 4 z 5 kolejnych meczów padło łupem Warriors, najmniej 6 oczkami. Wtopa przydarzyła się jedynie z Kings, jednak tam potencjał ofensywny jest o wiele większy niż w Suns. &quot;Wojownicy&quot; wygrali także wszystkie 3 bezpośrednie pojedynki z Suns, w dwóch pokryli handi, a 2 punktami wygrali w pierwszym meczu sezonu, który jest jednak najmniej miarodajny. Będę mocno zaskoczony, jeśli Suns to wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Howard over 18.5 (1.92) Etoto
Jak już ktoś gra over Howarda to lepiej w marathonbet,linia 17.5 pkt a kurs 1.9
Robinson over 13.5 (1.92) Etoto

Byki grają b2b z żałosnymi Magic. Podejrzewam, że więcej minut dostanie dziś ławka, a szczególnie Nate który z Nets wielkich minut nie grał. Robinson będzie dobrze się czuł w baskecie jaki prezentuje Orlando, czyli w bezmyślnej grze bez obrony. Boozer i Deng powinni dziś trochę odsapnąć bo rywal niepoważny, a Robinson będzie miał okazje do zaprezentowania umiejętności. Poza tym 13 punktów? to bardzo malutko.
Tutaj jak najbardziej popieram.
Od siebie dodam:
Kyrie Irving poniżej 23.5 kurs:1.85 buk:Betsson ✅


Irving dopiero wraca po kontuzji,zdążył zagrać 2 mecze,w pierwszym 31pkt,w drugim już tylko 16.Uważam że warto pograć bo gracze Bostonu raczej nie dadzą mu rozwinąć skrzydeł,a powrót do formy sprzed kontuzji nie jest taki łatwy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom