>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2014

Status
Zamknięty.
F 263

fidelio

Użytkownik
zgodziłbym się z Tobą, gdyby chodziło o cały sezon..w perspektywie całego sezonu dysproporcja umiejętności/talentu nie jest do ukrycia, ale w pojedynczym meczu, myślę, że jest to do zrobienia..było kilka przykładów zawodników, którzy wskakiwali nagle na jeden mecz do 1 piątki i grali mecz życia, ale gdy już zaczynali w kolejnych meczach nie byli w stanie przenieść tego performensu.
Bo to jest wypadkowa wielu czynników: jaki poziom sportowy reprezentują zmiennicy, w jakiej są formie danego dnia, jaka jest ranga meczu, poziom i motywacja przeciwnika. Jednostkowo zmiennicy mogą zaskoczyć pozytywnie, gorzej z powtarzalnością, tu się zgodzę.
 
S 9

smakosz2

Użytkownik
Heat, SAS i Minnesota mnie po prostu zgnietli. Szczególnie Minnesota poszła po bandzie. Ostatni mecz sezonu i przegrana z ... Utah.

Ostatni raz obstawiałem zespoły które grają na luzaku... Żenada.
 
ambrozy-kleks 91

ambrozy-kleks

Użytkownik
Od siebie dodam skromnie tylko, że każdy uczy się na błędach i tyle ale jeśli ktoś pisze, że ta kolejka była przewidywalna to nie pozostaje mi nic innego jak się tylko głośno roześmiać bo dla mnie jakby była taka przewidywalna to już byłbym dawno spakowany i leciał gdzieś w ciepłe kraje a Wy nie czytalibyście tego posta ????
Chyba, że gracie kupony po 5, 10 złotych wtedy zrozumiem ???? Oczywiście wszystkim życzę jak największych wygranych ale trzymajmy jakiś umiar i zachowajmy przy tym trzeźwość umysłu. Wiem, że większość tutejszych forumowiczów nie prezentuje wysokiego poziomu stając się ekspertami po fakcie. Jak jeszcze dodam radość forumowiczów po czyjejś porażce (a miało to miejsce) to tylko politować się można.
Dlatego fajnie by było jakby tylu ekspertów podawało tutaj typy z analizami przed meczami a nie po ????
Oczywiście jest tutaj grupa osób trzymających fason, podających dobre typy i wielkie dzięki im za to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 9

smakosz2

Użytkownik
Panowie. Czy mi się wydaje czy w Bet365 wprowadzono ograniczenia na zakłady &quot;wygra series&quot; ? Nie wiem czy dobrze pamiętam ale w roku poprzednim można było grać zakłady akumulacyjne. Teraz tylko single??

Co mi po singlu 1,23 na OCK czy nawet 1,52 na Bulls?? ;(
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom