>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2010

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Według mnie jeśli Robin nie zagra to Suns będą już w wielkiej d***. Już z nim w składzie przegrywają zbiórki średnio o prawie 7 (wczoraj z LAL przegrali chyba o 20) Innego wysokiego nie mają. Bo za typowego centra a nawet silnego skrzydłowego nie uważam Frye czy Turkoglu (rookies i tak nie zagrają) ;) Ja bym na Suns nie stawiał w takiej sytuacji. Owszem wczoraj ograli w pięknym stylu Lakers ale nie co dzień rzuca się 22 trójki. Mówiąc wprost mieli DZIEŃ KONIA. A po takim &quot;show&quot; często przychodzi zjazd.
Sam liczyłem że kursy na Denver po wczorajszym meczu Suns @ Lakers wzrosną. Tak się nie stało, więc się wstrzymałem ale minimalnie większe szanse na win daje gościom. Nuggets mają przewagą fizyczności na każdej niemal pozycji. Suns by wygrać muszą znów &quot;zarzucać&quot; rywali ...
 
money 52

money

Użytkownik
napisalem tylko ze ci zawodnicy ktorzy dzisiaj maja nie zagrac nie grali i wczoraj a mimo to Minesota wysoko nie przegrała,a nie oszukujmy sie Bobcast brakuje sporo do Hawks i jak wygraja dzisiaj wiecej niz 10 pkt (o ile w ogole wygraja)to bedzie
niespodzianka dla mnie,bo Bocast ledwo co zawsze wygrywa

Minesota +10 do grania na moje
i tak jak pisał slooz3,ze Pistons wygra do przerwy
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No i jednak Sunsi sobie poradzili i to bez Lopeza. Ciekawi mnie właśnie ten zawodnik w/w przeze mnie Channing Frye...211 cm i rzuca sporo trójek. Szczerze nie widziałem go w akcji albo nie pamiętam.
Dziś ciekawie wygląda kurs na LAL...3 porażka z rzędu ?? Nie wydaje mi się...Kurs ok. 1.60 - 1.65 wygląda zachęcająco z Milwaukee. I to raczej dziś sobie zagram.
1. ???? Milwaukee Bucks - Los Angeles Lakers --&gt; 2 - 1,64 ✅✅✅

I zastanowiłbym się też nad Cleveland...Tyle, że nie pewny jest udział Mo Williamsa i Vareajo...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
Popieram powyższy typ, LAL świetnie rozpoczęli sezon, dwie ostatnie porażki trochę pechowe, zwłaszcza z Phoenix, gdzie trafili na ich świetną dyspozycję strzelecką. W świetnej formie jest Gasol, do tego Odom, sam Bogut nie wystarczy. Kurs wg całkiem dobry.
Drugim ciekawym typem wg. mnie jest Over 203,5 w meczu Wizards - Raptors. Czarodzieje dziś bez swojego lidera - Walla. Swoją szanse dostanie dziś pewnie Arenas, który akurat obrony nie poprawi. Raptors grają szybko, ich obrona na razie nie istnieje. W ostatnich meczach notowali undery tylko z wolno grającymi Blazers i z dobrze broniącą drużyną Bobcats. Wg mnie o ile Arenas nie będzie strasznie ceglił to linia powinna spokojnie paść.
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
dokładnie ta 3 porażka z rzędu lakersów jest czynnikiem w który mi również nie chce się uwierzyć sądze ze lakersi wygrają
jeśli nie zagra wall to sądze ze Raptory wygrają bo to ekipa solidna która potrafi wykorzystać słabośc przeciwnika przykład spotkania z Tragic
Bulls dzis pierwsza wygrana wyjazdowa;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : New York Knicks u Denver Nuggets
Typ : Denver Nuggets wygra różnicą 11-15
Kurs : 4,90
Bukmacher : Bwin
Data: 2010-11-17 03:05
Analiza:
Denver w ostatnich spotkaniach nie radzi sobie najlepiej.Licząc ostatnie 5 spotkań zdołali wygrać tylko dwa razy ale za to z mocnymi drużynami.Wygrana z Dallas 102-93 ,rewanż po przegranej z tą drużyna kilka dni wcześniej i to na własnym terenie.Kluczem do zwyciestwa były celne rzuty z dystansu.Nuggets trafili aż 13 na 21 oddanych rzutów co dało skutecznosc az 61,9%.Najlepiej zaprezentował sie oczywiście Carmelo zdobywając 27 pkt i trafiając 4/4 z dystansu.Drugie zwyciestwo to wygrana z Lakers 118-112.Trzy kwarty nie pokazywały przewagi Nuggets ale czwarta zagrali bardzo dobrze ,wykorzystując błędy rywali wygralią ostatnią kwarte 14 pkt,a sygnał do ataku dał Ty Lawson zdobywając 13 pkt w 3,5 minuty,później Carmelo Anthony dociągnął bezpiecznie Denver do zwycięstwa.To były te dwa zwyciestwa w ostatnich meczach .teraz czas napisac coś o tych trzech porazkach.W meczach z Bulls i Pacers nie szło w obronie.W meczu z Bulls brakło lepszej postawy Al Harringtona i ostatecznie Denver przegrali 94-92,a z Pacers Denver nie było w stanie prowdzić wyrównanej walki.Indiana miała perfekcyjny dzień a Nuggets pomogli im swoją pasywną obroną.Ostatni mecz z Pheonix mnie zaskoczył totalnie.Spodziewałem sie dużej ilosci pkt w tym meczu ,a okazało sie że mecz był dosc kiepski.Do zwycięstwa Denver brakło J.R. Smith i ostatecznie mecz zakończył sie porazką 100-94.
Natomaist Knick przegrywaja mecz za meczem z serią 5 porażek.I w żadnym z tych ostatnich meczów nie dopatrzyłem sie czegos co by miało poprowadzić Knicks do zwyciestwa z Denver.Widac brak Davida Lee ,krtóry od tego sezonu gra dla GS Warriors,a jedynym pocieszeniem jest to ,ze Amare Stoudemire gra na dosc wysokim poziomie.
Zdecydowanie stawiam na zwyciestwo Denver,pewne zwyciestwo Denver.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
witam,
dziś bardzo ciekawa noc w NBA. W sumie nie ma faworytów, a nwet jaśli są to nie w moich oczach. Portland z Memphis , będzie to ciekawy mecz, miejmy nadzieję. NYK będą grali z Denver (hmm, ciekawe czy pograją coś). Także obstawiamy i czekamy.
OK, moje typy na dziś:
Gość Gospodarz Typ Edit
Philadelphia Cleveland 2 OK
Atlanta Indiana 1 OK
Toronto Washington 1 (jeżeli faktycznie nie ma Walla) - upss
Portland Memphis 2 upss
L.A. Lakers Milwaukee 1 OK
Chicago Houston 1 OK
New York Denver 2 OK
Można pograć jeszcze na hc w meczu z Chicago. - to też OK
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Oczywiście, grają u siebie, a u siebie nikogo raczej skreślać w tej lidze nie można, no chyba że grają zespoły o zupełnie skrajnym potencjale. Rockets tak naprawdę u siebie powinni pokonywać Bulls w większości spotkań, zdecydowanie. Ale teraz ich sytuacja jest kiepska. Ileż można polegać na Martinie i Scoli? Lowry rekonwalescent gra, bo musi. Battier OK, ale ofensywy nie pociągnie. Brad Miller nie jest piątkowym centrem dla zespołu tej klasy. Niestety, kontuzje wszystko psują. Nawet ten Budinger, co w miejsce nieobecnych mógłby odciążyć Kevina i Luisa w ataku, jest kontuzjowany. Bulls natomiast na wyjeździe są 0-2, ale mają mniej kłopotów. Rose, Deng, Noah spisują się ostatnio świetnie i są tu spore szanse na wygraną.
Bulls - Rockets 2,05 Bet365
Tak samo Hawks z Pacers bez Collisona, liczę wreszcie na przełamanie Hawks i dobry mecz, bo tylko taki może im dać wygraną w Indianapolis. Problemy powoli się rozwiązują, Josh Smith i Horford będą mogli robić wreszcie swoje, a nie łatać dziury, jednocześnie starając się robić swoją robotę, bo jest już Marvin Williams. Tylko czekać na to, aż się odbudują.
Atlanta - Indiana 1,76 Bet365
Ponadto Grizzles z Blazers, ponieważ trochę czasu powinno zająć przyzwyczajenie się gościom do gry bez takiego Roya, jakiego znamy. Taki może już nie powrócić (;&lt;). Jest dobra ekipa i pewnie da sobie radę, jednakże Grizzles to przecież nie chłopcy do bicia, a zespół, mający z powodzeniem walczyć o play-offy. Po dwóch porażkach wracają do siebie, gdzie Randolph znów zrobi świetne double-double, Marc Gasol zrobi swoje, a Mayo i Gay zaczną trafiać. Aha, Conley powinien też częściej pokazywać, że jest na parkiecie, bo właściwie ostatnio jeżeli grał, to nie sposób było to zauważyć.
Portland - Memphis 1,86 Bet365
Porażka Lakers wyda się pewnie na pierwszy rzut oka mało możliwa, jednak mają swoje kłopoty, po 8-0 przegrali 2 mecze, a teraz znów grają na jednym z najmniej wygodnych terenów w lidze. Bucks niespodziewanie wyrośli do roli pewniaka do top 6 konferencji. Super wyrównany, solidny skład, bardzo szeroka rotacja sprawiają, że ciężko ich zaskoczyć i na wszystko mają odpowiedź. No i mają Boguta, gracza, dla którego wreszcie Pau Gasol nie okaże się nieosiągalny, co było sposobem Lakers na wygrywanie spotkań. Szansa na sukces więc jest.
LA Lakers - Milwaukee 2,45 Bet365
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co do tego meczu LAL z Milwaukee pewnie go zagram, ale...spojrzałem teraz w kontuzje no i nie zagra Bynum i Ratliff, ale co ważniejsze nie wiaodmo co z Odomem i Blakiem. Niby jest szansa, że zagrają, ale pewności nie ma...Choć z 2 strony w Bucks dalej nie ma Redda i nie zagra Delfino.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Bynum nie gra przecież od początku sezonu (i jeszcze sporo będzie kontuzjowany). Ratliff też nie zagra (ale jakie to ma znaczenie? To głęboki role player. Natomiast nie wiem czemu według Ciebie niepewny jest występ LO i Blake&#39;a. O ile Steve rzeczywiście skarżył się na grypę żołądkową o tyle Lamar jest zdolny do gry na 100 %.
Bucks raczej też bez osłabień, bo Redd nie gra też od kilku dobrych miesięcy i w ogóle wątpliwy jest jego powrót do koszykówki. Jak już parę razy tutaj wspomniałem jestem fanem Bucks ale dzisiaj nie wróże im najlepiej. Lakers podrażnieni po ostatniej porażce a właściwie dwóch. Dodatkowo największy atut gospodarzy - Bogut powinien być zneutralizowany przez Pau Gasola, który w obecnym sezonie gra po prostu kapitalnie.
Poza tym popieram typ na Atlantę. Pacers zagrają nie tylko bez Collisona ale również bez Hansbrough.
Typ na Memphis też wart uwagi, zwłaszcza po informacji że dziś zabraknie Roya.
Ciekawi mnie też mecz dwóch najsłabszych IMO drużyn Raptors - Wizards. Liczę tutaj na jakiś wielki mecz Arenasa ale nigdzie nie mogę znaleźć zakładu dotyczącego ile punktów zdobędzie ;/
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Bynum nie gra przecież od początku sezonu (i jeszcze sporo będzie kontuzjowany).
No tak tak, racja. Nie dopisałem.
Ratliff też nie zagra (ale jakie to ma znaczenie? To głęboki role player.
Niby żadnego, ale gdy nie ma Bynuma to jednak Ratliff choćby w obronie się przydawał.
Natomiast nie wiem czemu według Ciebie niepewny jest występ LO i Blake&#39;a. O ile Steve rzeczywiście skarżył się na grypę żołądkową o tyle Lamar jest zdolny do gry na 100 %.
Ze stronki o kontuzjach...Pisało, że prawdopodobnie Odom wystąpi. Ale prawdopodobnie to też nie na 100% ????
Bucks raczej też bez osłabień, bo Redd nie gra też od kilku dobrych miesięcy i w ogóle wątpliwy jest jego powrót do koszykówki.
Wątpliwy powrót do basketu ?? Co on odniósł za kontuzję ??
 
mercik 12,5K

mercik

Użytkownik
W sumie to czytałem na zagranicznym forum że Odom i Blake jednak zagrają. Tylko czy to wystarczy na dzisiaj ? Postawilibyście grubo na LAL bo ja od dwóch godzin bije się z myślami że może być kolejna wpadka. Mil nie jest już takie do bicia jak niedawno i może być ciężko lecz z drugiej strony mamy Gasola w gazie i przy nim Kobe.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
W sumie to czytałem na zagranicznym forum że Odom i Blake jednak zagrają. Tylko czy to wystarczy na dzisiaj ? Postawilibyście grubo na LAL bo ja od dwóch godzin bije się z myślami że może być kolejna wpadka. Mil nie jest już takie do bicia jak niedawno i może być ciężko lecz z drugiej strony mamy Gasola w gazie i przy nim Kobe.
Nie pisałem tego, ale jak zobaczyłem kurs 1,6 na LALki ;) od razu mówię - no f.... way :!:
Nie możliwie, że znów trafią na kogoś kto rzuci im 22 x 3 :!: luknąłem handicap -3,5 zagrałem rano sprawdzam i LALeczki zrobiły swoje ???? Gracias Kobe&amp; spółka bo dzięki 1 typowi zagranemu grubo w końcu jestem na plus ;)
Nie chcę być stronniczy- ale taka mocna drużyna jak LAL nie może sobie pozwolić na wpadkę i serię 3 x L ???? i jak to się mawia do 3 razy sztuka ;) i udało się
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
dzis panowie zdecydowanie polecam oklahome City Thunder przeciwko rakietą. Oglądałem wczorajszy mecz byków z houston gdyż też postawiłem na Bulls i rockets grają naprawdę bez pomysłu kreatorem akcji ofensywnych jest Bradd Miller co dla mniej jest porównaniem do kreowania ataku Reprezentacji Anglii przez Sola Cambela ni mniej ni więcej Chicago zagrało naprawdę słabo i tylkoo dlatego wygrali tak małą różnicą pkt.
Ad 2 - Lakers z detreoit handicap zmniejsze dla profilaktyki do 3.5pkt i 1.50 powinno wejść lekko. Detroit jest naprawdę niesamowicie daremne nie spodziewam się tam niczego dobrego po tej ekipie. Lakersi zdają się wracać po dwóch pechowych porażkach seria zwycięstw znów bardzo prawdopodobna.
AD 3
new York knicks - kings nie powala na własnym parkiecie fajnie ze Evans nieźle ze cousins ale odnosze wrażenie ze jesli nowy york zagra na 75% potencjału to ma do zaproponowania więcej niż kings. Tak czy inaczej kurs w granicach 2.50 wezme i jeszcze to podbuduje handicapem -1.5 -2.5
AD 3
Chciago Bulls +10 przeciwko San Antonio. Bukmacherzy ciągle nie wierzą w Bulls a to naprawdę fajna mocna ekipa. Nie zdziwie się jak wygrają z ostrygami jednak będzie o to trudno handicap +10 traktuje jako bankier. Wczoraj byki troche wygladali jak one man team - derick rosse&#39;s team ale tak naprawdę jest jeszcze Deng Bogans Korver naprawdę ciekawy zespół Brewer itd. San Antonio jest dobre mocne ale nie są aż tak nieznicznalni jakby to wskazywał ich bilans.
Ad 4
Hornets u siebie z dallas po 1.50 troche mało ale myśle ze szerszenie to druzyna a Mavs to ciągle ekipa gdzie gdy jest nerwowo rzuca jeden człowiek. Stawiam na wygraną gospodarzy na własnym terenie.
Ad 5
TImberwolves po 1.50 z Clippers ale czy warto?
ad 6
Kusi mnie wash jakieś +12 bo boston naprawdę nie
wygrywa u siebie wysoko ze słąbiakami a i wash tak bardzo beznadziejny z tym arenasem nie jest ????
Oczekuje Polemiki dyskusji może być nawet lekka dysputa z kuksańcami na argumenty ???? piszcie z czym się kompletnie nie zgadzacie to zmusicie mnie do przemyślenia ponownego danego typu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
dzis panowie zdecydowanie polecam oklahome City Thunder przeciwko rakietą.
Też bym postawił na OCT, ale kurs 1,30...Więc jako dokładkę gdzieś. A znów czy pokryją HC 7,5 to osobiście pewny nie jestem...
Ad 2 - Lakers z detreoit
Tu to myślę, że i 7,5 pokryją Lakersi. Co prawda męczyli się cały mecz z Bucks, ale w końcówce dali radę.
Chciago Bulls +10 przeciwko San Antonio.
To tez wg mnie jak najbardziej do zagrania...W którym buku jest 10 HC w tym meczu ?? Ja widzę tylko po 7,5.
Hornets u siebie z dallas po 1.50 troche mało ale myśle ze szerszenie to druzyna a Mavs to ciągle ekipa gdzie gdy jest nerwowo rzuca jeden człowiek. Stawiam na wygraną gospodarzy na własnym terenie.
1wszy mecz Szerszenie przegrały dość pechowo. Mavericks w koncówce siedziała trója ze hej, więc sądze, że u siebie Szerszenie wygrają to spotkanie.
TImberwolves po 1.50 z Clippers ale czy warto?
Wg mnie nie warto, bo wszystko się może zdarzyć :]
Kusi mnie wash jakieś +12 bo boston naprawdę nie wygrywa u siebie wysoko ze słąbiakami a i wash tak bardzo beznadziejny z tym arenasem nie jest
Generalnie Boston od 10 spotkań nie wygrał chyba większą ilościa pkt niż 12...Więc ja bym tego nie grał, ale z 2 strony kiedyś muszą kogoś mocniej puknąć...Chociaż to taka drużyna, że oszczędzają się raczej gdy prowadzą ok 7-10 pkt...

Także generalnie zgadzam się z tymi typkami, a wieczorem późniejszym po eurolidze i towarzyskich skrobne jakieś 2-3 typy od siebie.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Witam,
sorki iż nie piszę dlaczego tak a nie inaczej, ale j.will dziś fajnie napisał, z większością się zgadzam, aczkolwiek typuje po swojemu. Zobaczymy. Aha, mała ciekawostka - dziś bah chyba po raz pierwszy dał w dziale NBA typy na zawodnika: punkty, zbiórki, asysty. Wcześniej tego nie dawali, ale gram krótko więc może kilka miesięcy temu też to oferowali, ale w tym sezonie chyba po raz pierwszy. Sam postawiłem na to, że P.Gasol zaliczy over 12,5 zbiórki (kurs 1,7) - chyba warto, bo z Det szansa jest na to duża. (edit: Gasol miał dokładnie 12 zbiórek, grał 33 min, - cóż, odpoczywał już sobie, a ludzie kasę tracili).
Typy na noc z 17 na 18.11.2010
Edit;
Gość Gospodarz Typ
Phoenix Miami 2 ---OK
Toronto Philadelphia 2 -upss
Washington Boston 2 ---OK
L.A. Lakers Detroit 1 ---OK
L.A. Clippers Minnesota 2 ---OK
Dallas New Orleans 2 ---OK
Houston Oklahoma City 2 ---OK
New Jersey Utah 2 ---OK
Chicago San Antonio 2 ---OK
New York Sacramento 1 ---OK

Powodzenia dziś w nocy, gdzie może być bardzo ciekawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na dziś 2 typy, które zagram:
1. ???? Oklahoma City Thunder - Houston Rockets --&gt; 1 - 1,31 ✅✅✅

Houston co prawda po słabym początku rozgrywek się obudziło, ale nie sądzę, żeby byli w stanie wygrać z dobrze dysponowanymi w swojej hali graczami Oklahomy. Wiadomo to NBA i wszystko może się zdarzyć, ale wg mnie OCT w swojej hali spokojnie powinni pokonać słabych w tym sezonie - bynajmniej na chwile obecną - Rockets. OCT na wyjeździe pokonali Utah więc raczej grają swoje.


2. ???? New Orleans Hornets
- Dallas Mavericks --&gt; 1 - 1,47
✅✅✅
Zespoły te spotykają się ze sobą 2gi raz pod rząd. W hali w Dallas praktycznie przez cały mecz prowadzili Hornets i zanosiło się na to, że przedłużą swoją passę do 9 wygranych z rzędu na początku sezonu. Ale w końcówce Dallas siedziała 3ka jak chyba nigdy w tym sezonie. Do tego Hornets popełnili głupie błędy. Można powiedzieć, że przegrali wygrany mecz, dlatego uważam, że w swojej hali powinni tym razem pokonać Dallas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom