>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2013

Status
Zamknięty.
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Portland Trailblazers

Portland podchodzi do tego meczu w pełnym składzie, drużyna z Milwaukee jest osłabiona. Nie zagrają: Carlos Delfino (0/0 f), Larry Sanders (3/2.7 f), Ersan Ilyasova (3/9.7 f), Brandon Knight (3/4 g), Caron Butler (7/13.3 g). Natomiast wciąż niepewny jest występ Gary Neal (8/12.6 g), Zaza Pachulia (8/8.9 c).

Portland Trailblazers -4,5 @ 1,91 bwin
Raz:

Ersan Ilyasova (ankle) said that he&#39;s ready to return on Wednesday.
Ersan Ilyasova (ankle) practiced for the second straight day on Tuesday and is probable for Wednesday&#39;s game against Portland.
Dwa:

Caron Butler (shoulder) is probable for Wednesday&#39;s game against the Trailblazers.
Trzy:

Brandon Knight (hamstring) is doubtful for Wednesday&#39;s game against Portland.
Cztery:

Gary Neal (plantar fasciitis) left Tuesday&#39;s practice due to his lingering foot injury.
all roto

Z podanych przez Ciebie osób nie zagra tylko Sanders, Delfino i najpewniej Knight. Wraca ważny Ilyasova, dodając do tego nieprzewidywalność takiej drużyny jaką są Bucks i bardzo duży jak na PTB winning streak uważam, że albo można zacząć grać przeciw nim albo tego meczu nie ruszać. Ja się skłaniam ku pierwszej opcji - 3,05 na gospodarzy tego meczu bardzo kuszące.

Milwaukee Bucks ML @3,05 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 21

adam-105

Użytkownik
Golden State - Memphis
2 (KZ - końcowe zwycięstwo)

Trzy zwycięstwa wyjazdowe z rzędu – każde o innym stopniu trudności. Jednak nie zmienia to faktu, że Grizzlies poukładali swoją grę i znów zaczynają przypominać zespół. Po wygranych meczach z Lakers, Kings i Clippers, przyszedł czas na Warriors, którzy przystąpią do spotkania bez swojego motoru napędowego, Stephena Curry’ego.

Znakiem rozpoznawczym &quot;Wojowników&quot; od zawsze była płynna ofensywa na czele z zabójczo skutecznym rzutem trzypunktowym. Pod tym względem nic się nie zmieniło. Warriors trafiają nieco ponad 11 trójek na mecz, odpalając w spotkaniu średnio 24 rzuty zza łuku. Na przestrzeni trzech ostatnich meczów ich procent podskoczył z 46 do 53 procent. Od początku sezonu, zespół z Oakland trafia na własnym parkiecie co drugą trójkę. Cały team ma już na swoim koncie 122 trafienia trzypunktowe, ale największą część stanowią celne rzuty Curry’ego (38). Mówiąc krótko, Steph po prostu napędza atak &quot;Wojowników&quot;, będąc jego mózgiem w poczynaniach ofensywnych.

&quot;Niedźwiedzie&quot; z Memphis przespały początek sezonu, przegrywając 5 z pierwszych 8 spotkań sezonu. Grizzlies jednak przebudzili się na samym początku 4-meczowej serii wyjazdowej. Klasą samą dla siebie jest Zach Randolph, który na przestrzeni trzech ostatni spotkań kręci niesamowite statystyki na poziomie 25.3 pkt i 12 zbiórek. Warto zauważyć, że w momencie gdy Z-Bo kończy mecz z dorobkiem co najmniej 15 &quot;oczek&quot;, jego zespół notuje bilans 6-1. Dwa tygodnie temu Randolph rzucił &quot;Wojownikom&quot; 23 punkty i zebrał z tablic 11 piłek, a Memphis gładko pokonali u siebie Golden State 108-90.

Po zwycięstwie nad Clippers 106-102, Grizzlies mają szansę zamknąć swoją serię wyjazdową perfekcyjnym bilansem 4-0. Co więcej, zespół z Memphis wygrał 11 spotkań z rzędu w ostatnich starciach z Warriors. Goście zagrają bez Tony’ego Allena, który został zawieszony za kopnięcie w twarz Chrisa Paula. Nieobecność jednego z najbardziej nieustępliwych obrońców ligi, może osłabić obronę obwodową Grizzlies. Jednak sporo większy problem kadrowy mają gospodarze, którzy bez Curry’ego tracą swoją iskrę i moc ofensywną. Jeśli tylko &quot;Niedźwiadki&quot; zdołają narzucić swój styl gry, systematycznie będą punktować z &quot;pomalowanego&quot;, gdzie Warriors pozwalają rywalom na 58% skuteczność, to Grizzlies wyjdą z tego pojedynku obronną ręką.
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
NBA 5-0-4
Stake: 42
Profit: 44.48
Yield: 5.90 %

Boston Celtics @ San Antonio Spurs.
Result with Handicap: San Antonio Spurs (-14.5)
1.97
5/10
Marathonbet


⛔

Wszyscy chyba wczoraj widzieli jak zagrał Boston z Houston. Skończyło się 85:109. Dziś kolejny wyjazd i to back to back z Spurs. Spurs nie trzeba nikomu przedstawiać tej ekipy. Nie grali od 4 dni. Mają dziś swój parkiet , rozbitych Cs oraz mocniejszy roster. W ostatnim sezonie razem z KG i PP Boston przegrał 88:103. Aktualnie nie widzę aby Spurs mieli jakieś kontuzję. Pewnie Pop da pograć dla weteranów mniej niż zawsze. Ale sam roster jak i ławka nie wspominając o s5 niszczy niestety moich Cs. Nie chce wierzyć że cokolwiek dziś ugrają bo takim laniu wczoraj. Grając b2b i to jeszcze w hali Spurs szykuje się niestety kolejny blowout. Ale oddam wszystko za dobrą przebudowę Cs. Dziś gram zdecydowanie Spurs. Bo Spurs mają ostatnio mega formę. Same ich wyniki gdzie zlali NYK, Phile, Wizards. Spurs aktualnie jest po prostu poza zasięgiem.

Los Angeles Clippers @ Minnesota Timberwolves.
Match Winner Including All OT: Los Angeles Clippers
1.97
4/10
Marathonbet


✅


Wczoraj to co widziałem w Waszyngtonie to oczy przecierałem. Wolves nie można traktować jako wielka drużyna. Kilka meczów im wyjdzie i wielkie ochy i achy. Wilki dziś b2b grają w domu z LAC z którymi nie wygrali od 3 spotkań. W obu ekipach znaczących kontuzji nie ma. LAC ostatnio wygrana dość pewna z Houston. Wcześniej porażka z mistrzami z Miami oraz planowana porażka z Magic. Dziś po 2 dniach gdzie Clippers ponieśli porażkę w domu z rąk Memphis jadą do Minnesoty z którą lubią grać. Ja gram na gości. Po prostu to co zobaczyłem wczoraj nie napawa aby grać na Wolves. Może nie zagrają tak słabo. Bo mecz z LAC jest dość medialny ale więkssze szansę na wygraną daję dla ekipy Doca Riversa.

Brooklyn Nets @ Charlotte Bobcats. Match
Winner Including All OT: Brooklyn Nets
1.68
5/10
Marathonbet


⛔


Krótko bo nie będę pisał za wiele. Ile jeszcze coach Kidd? Pierce i KG grali w meczu już z Portland. Lopez mówi że czuję się dobrze aby grać ale nie ćwiczy. Ja tam nie wierzę że porażki Nets dalej będą trwać. Olaboga z Bobcats? Ja tam wchodzę dziś znowu z Nets. Z Portland dobra 1 połowa później piach. Ale tutaj Charlotte to żadna wielka drużyna. Początek dobry może mieli ale teraz grają wręcz słabo. Wrażenia też nie robi na mnie wygrana Bobcats z Bostonem czy Cavs. Nets od 4 spotkań z Charlotte nie przegrali i dziś mam nadzieję że też tak będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Pojedynek strzelców:

A. Davis - G. Hayward 1 za 1,85 w milenium ✅

Oferta mocno bogata w milenium, bo w końcu strzelili z indywidualnymi osiągnięciami. Pochylam się nad tym zakładem, kto lepszym strzelcem, center Pelikanów, czy rozgrywający Jazmanów. Wygląda na to, ze Anthony jest zdrowy jak nigdy. Notuje około 21 ppg, co daje ponad 6 punktów więcej niż w zeszłym sezonie. W niedawnym przegranym meczu z Jazz, zanotował 29 oczek. Naprzeciwko mamy PG Jazz, który notuje niezły sezon, ale kto ma grać w Utah jak nie On i Kanter. 19,2 ppg oraz 27 w ostatnim meczu z NO ( przy 6 minutach więcej niż Davis ). Od tamtego meczu jednak delikatniej słabiej, 15,14 i 18 to jego 3 ostatnie cyferki. Pobieram, bo wierzę, że Pelikany będą się chcieli zrewanżować za fatalną porażkę w Utah, i mam wrażenie, że we własnej hali do zwycięstwa poprowadzi ich Davis.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Brooklyn Nets 1.65 ????????
Typ: 2

Brooklyn czas na przełamanie, czas na wygraną. Forma ostatnio nie zachwyca, ale mecz z Bobkami spadł im jak z nieba. Ostatnie mecze na własnej hali Bobki przegrały, co prawda nie z byle kim, ale przegrali. Brooklyn musi, po prostu musi zacząć wygrywać takie mecze, bo jedna wygrana na pięć meczy to wynik nędzny a rywal dzisiaj idealny bo Netsi wygrali ostatnie 5 meczy w H2H - przewaga psychologiczna przedmeczowa powinna być po stronie gości i dziś spodziewam się wygranej, może nie łatwej, ale wygranej.

Brak słów...

Philadelphia 76ers - Toronto Raptors 1.60 ✅✅
Typ: 2

Obydwu drużynom przyda się dziś wygrana. 1 wygrana na 5 meczy gospodarzy. Po drugiej stronie 2 zwycięstwa na 5 meczy, ale w tym wygrana z Utah, także tak naprawdę warta odnotowania wiktoria nad Miśkami z Memphis. Obydwie drużyny preferują ofensywę, więc będzie to raczej otwarte spotkanie, a to idealna okazja dla Gaya i DeRozana na śrubowanie statystyk. Jeśli duet ten dziś będzie na przyzwoitym % rzutów to jestem spokojny o ten mecz. H2H na korzyść gospodarzy 3:2, z tym, że warto odnotować że 2 ostatnie mecze to wygrane Raptorów, w tym jedno wyjazdowe.

Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers (-1.5/+1.5) 1.75✅✅
Spread: 2

Tutaj krótko. Mimo mojej sympatii do Minnesoty dziś zagram przeciwko nim. Powód? Clippersi to świetnie funkcjonująca maszynka, mająca monopol na Wilki - ostatnie 6 meczy wygranych, w tym 3 mecze jako goście. Zagrywam handicap w przypadku zaciętego meczu i zdziwię się jeśli dziś Wilki wygrają (chociaż taki Buzzer Beater wygrywający mecz 1 punktem byłby dla mnie idealny ???? ).

Cleveland Cavaliers - Washington Wizards (-3.5/+3.5) 1.85 ✅✅
Spread: 2

Okazja dla Waszyngtonu na rewanż za porażkę na własnej hali (po dogrywce), jadą do Cleveland w dobrych nastrojach po wygranej nad Minnesotą, więc nie pozostaje nic innego jak wybiegać dziś zwycięstwo, lub co najmniej napsuć krwi gospodarzom. Spotkania między tymi drużynami były zazwyczaj zacięte, także zostawiam sobie margines błędu w przypadku minimalnej wygranej gospodarzy.

Ponadto polecam zagrać Indianę, chociaż kurs nie zachwyca, a kto wie Knicksi może w końcu wystrzelą z dobrym meczem, w którym pogra ktoś więcej niż Melo i Bargnani

---

Indiana take na plus, a Knicks i Nets lądują na czarnej liście - te drużyny nie są warte pieniędzy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Grizzlies @ GSW

http://forum.bukmacherskie.com/f273/nba-listopad-2013-a-98451-18.html#post4026067

Jak pisałem rano - kurs spadł i to mocno, jednak wciąż myślę, że warto. Jeśli Misie zagrają tak jak z LAC to Warriors powinno być bardzo trudno bez Stefcia.

Pacers @ Knicks

Pacers w końcu przegrali i to wyraźnie. Dziś jednak mogą znowu zacząć budować winning streak. Na przeciwnym biegunie są NYK, którzy może nie są na dnie jednak porównując ich możliwości jak i oczekiwania jest to dno ;) Woodsonowi pali się już tyłek i myślę, że jeśli nic się nie zmieni w ich grze albo nie przyjdą zwycięstwa - a sądzę, że szanse na to są minimalne - to pożegnamy się z nim, może nawet i do końca miesiąca. Poza meczem z Bulls, Pacers są najlepiej poukładaną drużyną w całej stawce i jedynie co może zatrzymać rozpędzoną drużynę Pacers są oni sami.

Szczerze mówiąc nie widzę już dziś nic pewnego (Pelicans i SAS nie liczę). Mieli być Raptors ale MCW wraca do składu 76ers; Suns nie są drużyną na którą chciałbym stawiać. Będę kibicować Bobkom jednak Nets muszą chyba zacząć wygrywać, a LAC-Wolves i Mavs-Rockets uważam za no bet.

Propozycje:
Grizzlies ML/-2 @2,65/3,1 Bet365
Pacers ML/-6 @1,4/1,88 Pinnacle


Dramar&#39;e ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +34
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Rozważam postawienie tego Memphis +4,5 ale ta linia i zważywszy na okoliczności aż mnie odstrasza ???? Wydaje się to być zbyt dużą pomyłką bukmachera: zważywszy na okoliczności Memphis mogłoby być nawet faworytem w tym meczu, a tymczasem są +4,5 pkt. Curry nie zagra. Memphis wygrało ostatnich 10 spotkań z GSW. Jedyny minus to Allen out. Ten kurs na Miśków po prostu jest too good to be true ???? Chyba finalnie to postawię, ale nie chcę sytuacji, że sprawdzam sobie rano wynik i widzę, że dałem się zrobić w konia przez buków ???? &quot;Teoretycznie&quot; Memphis to dziś wygra, a spread +4,5 wygląda rewelacyjnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dzisiaj krócej bo wychodzę, ale kilka słów chcę dodać. Oprócz kilku łakomych kąsków podanych powyżej rzuciło mi się w oczy:

Roy Hibbert powyżej 22,5pkt +zb ⛔
1.85
Betsson


Center Indiany miał spore problemy na początku sezonu by pokryć linię, ale w ostatnich 5 meczach zrobił to 4-krotnie, więc można powiedzieć, że wszystko wróciło do normy i Hibbert prezentuje poziom do którego zdążył już nas przyzwyczaić.
Najlepsze występy notował z ekipami, którym brakuje mięska i argumentów w strefie podkoszowej, a Knicks do takich bym zaliczył. Bargnani zastępuje kontuzjowanego Chandlera i uważam, że w starciu z Hibbertem nie będzie miał czego szukać bo Roy to po prostu pólka wyżej. Skuteczność zawodnika Indiany solidna, jak na centra przystało, sporo zbiera, więc jestem optymistycznie nastawiony.

Gram dziś raczej tripelka złożonego z typu powyżej, Miśki +8.5 oraz Pelicans -7.5.

Myślę, że jak w masełko ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Ponadto, polecam na dzisiejszą noc NBA handi na Orlando +7,5 pkt. Jednoznaczne RLM zaobserwowałem i przyznam szczerze, że to wystarczający argument by stawiać na Orlando w tym meczu. Argumenty przemawiające za tym typem to fakt, że gracze Magic mieli kilka dni odpoczynku by przygotować się do tego meczu (po przegranej z Dallas), natomiast Miami grają dziś back-to-back po wczorajszym meczu z Hawks. Nie daję gwarancji, że ten typ wejdzie, ale uważam, że ma spore szanse powodzenia, a spread +7,5 pkt na gospodarzy tego meczu całkiem przyzwoity ????
 
knightkuba 39

knightkuba

Użytkownik
C. Anthony poniżej 36,5 (punkty, asysty, zbiórki) ⛔ 51 (szok)
@ 1,83
bet365

Dzisiaj do miasta uważanego za stolicę świata przyjeżdża jedna z najlepszych obron w lidze i chyba nikt nie będzie miał wątpliwości że zagra z jedną z najsłabszych obron w lidze (udowodnij to Amare :grin ???? . Carmelo niby wielki zawodnik , niby świetny shooter a jednak nie potrafi dzwignąć drużyny do lepszej gry. Na pewno dziś będzie dużo rzucał ale nie będą to pozycję w większości przypadków czyste, a jeżeli będzie się wbijał pod tablicę to Hibbert napewno mu zadania nie ułatwi. Tego nie jest pewien ale wydaję mi się że w tym meczu będzie go bronił Paul George a to obrońca naprawdę świetny, pokazał to w play offach gdy bronił LBJ&#39;a. Oczywiście jak na mnie przystało odniosę się do statystyk z poprzedniego sezonu. Indiana z Knicksami zmierzyła się trzy razy i odpowiednio Melo zdobywał (25pts 1ast 5reb = 31 ; 15pts 1ast 6reb = 22 ; 26pts 0ast 9reb = 35 ). Więc tylko grać :razz: Życzę powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Zakłady &quot;włącznie z dogrywką&quot; start: 01:00, 01:00, 02:00, 03:00 &amp; 04:30 Pinnacle

Dzisiaj krótko i skromnie ponieważ jestem cholernie zmęczony po ciężkim dniu a chciałbym objerzeć sobie przynajmniej ten meczyk o 4:30. Tak więc powodzenia i dobranoc ;)
Brooklyn Nets (-3.5) - Charlotte Bobcats ▶ [2,12] ⛔ (91:95)

Zacznę od Nets. Mimo, że nie raz już się na nich przejechałem to nadal konsekwentnie na nich stawiam. Myślę, że z starciu z taką ekipą jak Bobki powinni mieć wiele do powiedznia. Na pewno mają dużo większy potencjał i myślę, że zwycięstwa też powinni zacząć powoli przychodzić. Dzisiaj rywal mimo, że nie najłatwiejszy to też nie najtrudniejszy i na pewno Nets stać tutaj na zwycięstwo. Myślę, że tak też właśnie będzie.

Miami Heat (-8) - Orlando Magic ▶ [2,15] ✅ (120:92)

Młoda ekipa Magic może się czasem naprawdę spodobać lecz nie można od nich nie wiadomo czego oczekiwać. Miami złapało ostatnio dobry rytm i myślę, że dzisiaj będzie on kontynuowany. Z pewnością jest to team z dużo większymi możliwościami i w defensywie i w ofensywie. Jeśli nie zlekceważą młodej i walcznej drużyny z Orlando to ja tutaj nie widzę żadnej niespodzianki tylko pewną wygraną Heat.

Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves ▶ [2,01] ✅ (102:98)

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. W sumie to ciężki mecz do typowania ale podjąłem się ryzyka i postawiłem jednak na LAC. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami był bardzo wyrównany i bardzo przyjemnie się go oglądało. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie. Zdecydowałem się grać na Clippers ponieważ mimo wszystko uważam ich za lepszą ekipę z większymi możliwościami. Wilki także grają bardzo solidnie i tutaj wiele będzie zależało od dyspozycji czołowych zawodników. Stawka naprawdę symboliczna więc typ tak bardziej po to aby dodać sobie dodatkowych emocji w trakcie oglądania.

Sacramento Kings - Phoenix Suns ▶ [3,22] ✅ (113:106)

Taki kurs na Kings uważam po prostu za value. Suns prezentują się jak na razie całkiem nieźle. Szczególnie u siebie pokazali naprawdę solidną grą i szczerze mówiąc lekko mnie zaskakują. Mimo wszystko Kings gorsi nie są. Wczoraj gra była bardzo wyrównana i myślę, że dzisiaj też tak będzie. Kings są w stanie powalczyć a po takim kursie można śmiało spróbować.

Memphis Grizzlies - Golden State Warriors ▶ [2,62] ✅ (88:81)

Z tego co widzę to kursy w porównaniu do tego co była jeszcze rano poleciały. Mimo wszystko zdecydowałem się zagrać. Warriors osłabieni, nie zagra dziś Curry, który bardzo dużo dawał tej drużynie. Spotkają się dzisiaj z bardzo solidną ekipą Grizzlies. Miśki na wyjazdach ostatnio radzą sobie świetnie. Oglądałem ich wczorajszy mecz z Clippers i naprawdę mi się spodobali. Moim zdaniem na pewno będą w stanie powalczyć z osłabionymi Warriors.
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
dunker 94

dunker

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Washington Wizards

Typ: 2
Kurs: 2.3


Dziś w nocy naprawde jest w czym przebierać. Ja oprócz Indiany, Miami i dodatniego handi na Miśków, zdecydowałem się zagrać ten bet. Po pierwsze Marcin i jego koledzy na pewno są rządni rewanżu za ostatnie spotkanie po którym Marcin dodał taki oto wpis na twitterze: &quot; Przegraliśmy z jednym gościem ???? płakać się chce! &quot; Więc myśle że do tego spotkania na pewno wyjdą bardziej zmotywowani, a pozatym ostatnia wygrana też podziałała na nich pozytywnie. Tak jak mówić Marcin w Cavs&#39;ach gra jedynie Irving który zdobył w pierwszym meczu 41 pkt, dziś nie sądze żeby osiągnął podobny wynik i gram w kierunku Czarodzieji ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Brooklyn-Bobki | Brooklyn -0.5 1 kwarta 1.83 bet365⛔
Do piatki wraca Deron i sie po cichu zastanawiam czy to na pewno wzmocnienie gosci ? Pomijajac ten fakt gram na wygrana pierwszej kwarty przez Brooklyn z kilku powodow. Po pierwsze czuje tutaj mocne wku(*(* tfu zdenerwowanie graczy Nets po ostatnich wtopach i rywal moze nie optymalny ale bardzo korzystne do mocnego rozpoczecia. Dodatkowo pierwsza kwarta to pierwsza kwarta, dla weteranow najbardziej komfortowa [KG ostatnio 6/6 w 1 kwartcie potem 2/13 :cool:] W druzynie gosci nie zagra Jefferson wiec starta Lopeza jakby mniej odczuwalna ????
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Dziwi mnie że nikt nie zagrął na Thompsona. Typ na over punktowy Thompsona wydaje mi się najpewniejszy w meczu GSW - Grizzlies. Idzie masówka na miśki a przecież niedawno kiche grali a teraz każdy się zachwyca? Owszem GSW bez Currego ale czy to ona tylko gra w GSW ? To nie jest zespół oparty na jednym zawodniku. Memphis bez Allena co jakby nie patrzeć też jest ważnym graczem w rotacji Miśków. Jakbym miał grać na win któreś drużyny to tak czy tak zagrąłbym na GSW. Ale wybrałem lepszy typ over 18.5 Thompsona.Pod nieobecność Currego najwięcej piłek będzie dostawał Thompson i więcej nic nie trzeba dodawać. Jeśli trójka będzie siedzieć to 20 punktów bez problemu osiągnięte we wczesnej fazie meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik


Oklahoma City Thunder -4 @ 1,72 marathonbet✅
Oklahoma City Thunder over 107,5 @ 1,91 bwin⛔
Over 212 @ 2,02 bet365⛔
Czas na rewanż ze strony Thunder. W poprzednim bezpośrednim spotkaniu Thunder zagrali dobre spotkanie z Clippers, szli w łeb w łeb, potem wyrzucono dobrze spisującego się Ibake i wszystko poszło na marne. Wszystko zaczęło się od słabej gry w pomalowanym, Los Angeles to wykorzystało i zgarneli wina. Teraz Clippers jadą do Oklahomy, gdzie będzie ciężko wygrać. Gospodarze nie przegrali jeszcze w Chesapeake, grają tam solidnie, dwójka liderów w formie + Ibaka najprawdopodobniej w pełni dostępny na przestrzeni całego pojedynku. Los Angeles wykorzystali dzisiejszą slabszą skuteczność Wilków, nie można im odmówić dobrej dyspozycji ale w lepszej pozycji kondycyjnej są zdecydowanie Thunder, którzy nie grali od dwóch dni. Warto też wspomnieć, że następny mecz grają dopiero 25 dlatego też dadzą maksymalnie 100 procent na parkiecie. W tym momencie grają bardzo ofensywnie, przekraczają ponad setkę na mecz, a z Clippers nie widzę problemów żeby nie przekroczyli powyższej linii. Los Angeles też stawia głównie na atak, posiadają szeroką ławką i swoje również trafią. Spodziewam się, że Oklahoma rzuci jeszcze więcej niż w Staples Center - prawdopodobnie zrobiliby to gdyby nie incydent Ibaki z Barnesem. Obie drużyny są w stanie przyspieszyć swoją grę w każdym momencie i myślę, że spotkanie będzie stało na wysokim poziomie jeżeli chodzi o ofensywę.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja gram w drugą stronę. Thunder to 2 gwiazdy+ Ibaka,Jackson,Sefolosha.
Każdy mecz w którym Westbrook/Durant nie zagrają bardzo dobrze będzie kończył się porażką. To prawda,że Clippers są b2b ale mają szerszą ławkę,jest dopiero początek sezonu,liderzy nie są wiekowymi weteranami.
Ja wolałbym zaryzykować po kursie 3 na LAC niż grać ujemne handi na OKC.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
OKC - Clippers
Russel Westbrook over 30.5 pkt+asyst 1.85 ⛔
Betsafe


Spodziewałem się właśnie takiej linii z zamiarem pobrania zakładu. Russel po mieszanym początku ostatnie 3 spotkania zagrał na poziomie do jakiego przyzwyczaił swoich fanów oraz krytyków, a tych nie brakuje ;)
Oddawanie 20 i więcej rzutów mając obok siebie takiego shootera jak Durant to ewenement jakiego chyba długo nie zobaczymy. Nawet jeśli Russel nieraz cegli to i tak przy takiej ilości rzutów kręci dobre cyfry. Jeśli koledzy dołożą do tego trochę rzutów po jego podaniach nabijając asysty to powinno być ok. W zeszłym sezonie za każdym razem przekraczał taką linię przeciwko Clippersom, w obecnym 19 oczek &amp; 10 asyst. Topowy mecz, zapowiada się spora ilość punktów. Naprzeciw siebie czołówka rozegrania ligi czyli Westbrick &amp; CP, liczę na dobre spotkanie reprezentanta gospodarzy bo linia jak najbardziej do łyknięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
LAC @ OKC
W czwartkowe noce z reguły odpuszcza się typowanie. Są to z reguły spotkania hitowe, transmitowane przez TNT i potrafią się dziać dziwne rzeczy. Od razu zaznaczam, że nie jest to tak pewny typ jak wczorajsi Grizzlies jednak patrząc na to jakie dwie drużyny się mierzą, a kurs to wydaje się lekkim nieporozumieniem. W obu drużynach brak jakich szczególnych absencji. Na korzyść gospodarzy działa fakt, że Clippers są b2b po wygranym meczu z Wolves. Jednak to jak prezentuje się drużyna z Oklahomy nie przekonuje mnie do siebie. Dwa ostatnie mecze u siebie to szczęśliwe doprowadzenie do dogrywki ze słabiutkimi Wizards i wygrana z nimi a potem cudem wygrana z przeciętnymi Nuggets, którzy prowadzili cały mecz :!: W tym zespole gra tylko Westbrook i Durant, od biedy Ibaka. Zatrzymanie lub niemoc strzelecka RB czy KD to gwóźdź do trumny tego zespołu. Na ławce są chimeryczni Lamb czy Jackson jednak nie jest to ten poziom oraz dodatkowo te dobre występy to są pojedyncze występy, policzalne na palcach jednej dłoni bez 3 palców...
Clippers też powoli się rozkręcają, jest masa niedokładności, słaba skuteczność czy wolny powrót do obrony jednak posiadają więcej możliwości względem OKC. Nie licząc dwóch filarów jakimi są Paul i Griffin, mamy czekającego na wstrzelenie się Redicka czy Dudleya, z ławki sixth man Crawford, pozyskany z Dallas Collison czy solidny Mullens. No i na ławce trenerskiej Doc, a nie beztalencie trenerskie jakim jest Brooks.
Oba zespoły nie grają jeszcze tak jak nas przyzwyczaili choć to zaskoczenie jest bardziej po stronie zespołu z LA, bo dysponują lepszym składem, ławką, trenerem i ogólnie możliwościami niż (chyba) pogrążający się powoli w przeciętność zespół Thunder. Szanse są - moim zdaniem - 50/50 ze względu na mecz po meczu LAC. Dlatego po tym kursie to aż grzech nie zagrać.
LAC ML/+7,5 @3,05/1,71 Pinnacle/Betsafe
Jason Kidd be like...


J:/ Chcesz wstawiać obrazki, to rób to poprzez linki lub wrzucaj chociaż miniaturki.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Zakład &quot;włącznie z dogrywką&quot; start: 04:30 Pinnacle

Chicago Bulls (-1) - Denver Nuggets ▶ [1,95] ⛔ (87:97)


Bulls nie wygrali w Colorado od 2006 roku i dzisiaj będzie świetna okazja aby to przełamać. Nuggets grają jak na razie bardzo solidnie, szczególnie u siebie. Myślę, że czas jednak wrócić na ziemię. W ostatnich wygranych u siebie pojedynkach rzucali dużo punktów (Hawks - 109 pkt, Lakers - 111 pkt i z Wolves 117 pkt) dzisiaj jednak naprzeciw siebie mają ekipę, która w defensywie gra bardzo dobrze i nie sądzę aby byli w stanie podtrzymać tą dobrą passe wysokich zdobyczy punktowych.
Denver ostatnio grają wręcz ponad swój poziom ale Byki będą zdecydowanie trudniejszym rywalem od tych, których zdołali w przeciągu ostatnich spotkań pokonać.

Team z Chicago po słabym początku złapał chyba swój rytm. Zdecydowanie na poprawę atmosfery w drużynie wpłynęła ta wysoka wygrana nad Pacers.
Rose jak na razie mimo wszystko nie prezentuje jeszcze swojego poziomu ale myślę, że z czasem i on zacznie grać na miare oczekiwań.

Jak dla mnie Byki przełamią dzisiaj tą passę przegranych w Colorado i pokonają dzisiaj Nuggets. Uważam, że nie pozwolą im na tyle w ofensywie i nie stracą aż takiej ilości punktów jak ich poprzedni rywale. Jeśli nie będzie dodatkowo tragedii ze skutecznością to mi się widzi tutaj wygrana Bulls.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom