>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2013

Status
Zamknięty.
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Orlando Magic - New Orleans Pelicans under 194.5 @ 1.97
Główny argument popierający typ to fakt że z ostatnich 18 spotkań obydwu ekip zaledwie 3 razy linia została przebita! W meczu w tegorocznym Pre-season w hali w Orlando górą byli goście wygrywając 101-82 co daje 183 punkty w meczu. Pierwsze dwa mecze sezonu dla Magic to 2 porażki odpowiednio 87-97 z Pacers i 115-120 z Wolves po dogrywce, obydwa spotkania grali na wyjeździe więc jest do dla nich inauguracja na własnym parkiecie w tym sezonie. Pelicans także od porażki zaczęli ten sezon przegrywając u siebie 90-95 z Indianą Pacers. Najważniejszą kontuzją dotyczącą tej batalii jest ta Ryana Andersona który nie zagra przez najbliższe 2-3 tygodnie.
PS
W historii spotkań tych zespołów od sezonu 1998/1999 z 48 meczy tylko w 15 linia 194.5 została przebita, czyli w zaledwie 31.25% meczy padło więcej niż 194.5 punkta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 382

skokmen

Użytkownik
Bobki chyba bez Ala

Według Rotoworld jest questionable na dzisiaj....
Al Jefferson is a game-time decision for Friday&#39;s game against the Cavaliers after sitting out shootaround with his lingering ankle injury.
Więc trzeba poczekać... Chciałem pograć Bobki na dodatkowe handi ale się wstrzymam. Easy typ na Nets fajny ja pobiorę Nets +8.5 1.40 bet365 i do tego poluję na coś aby dało w dublu ako 2.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Bobki chyba bez Ala

Według Rotoworld jest questionable na dzisiaj....
Al Jefferson is a game-time decision for Friday&#39;s game against the Cavaliers after sitting out shootaround with his lingering ankle injury.
Roto to tylko serwis informacyjny, oni podają to co dowiadują się lokalni dziennikarze związani z daną organizacją. Tak jak właśnie Rock Bonnell. Na dole artykułu masz napisane: &quot;Coach Steve Clifford said it would be a game-time decision whether Jefferson is available to play.&quot; Także najpierw przeczytaj dokładnie to co zamierzasz skomentować, a dopiero potem komentuj ;)
Przy informacji że Al na pewno nie zagra kurs spadnie z niecałe 1.7 do 1.4 czy może niżej. Także ryzyko może być opłacalne.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Póki co początek sezonu w kratkę ;)
Portland @ Denver
Ok - PTB na wyjeździe a w domu to dwie różne drużyny. Ale tak wysoki kurs na team aspirujący w tym sezonie do PO z tak osłabionymi Bryłkami? W Denver nie zagrają Chandler oraz Gallinari; może nie zagrać Lawson. Nuggets nie są tą samą drużyną co rok temu: zwolnili coacha Karla (de facto wybranego najlepszym trenerem zeszłego RS ) i jego następca kompletnie zmienił styl gry. Teraz grają wolniej, uważniej w obronie. A to właśnie ofensywa określała ich siłę w zeszłym sezonie. Ponadto posadził na ławie Farieda - prawdziwą bestię podkoszową i w jego miejsce wstawił - pozyskanego z Portland - Hicksona, nominalnego centra. A na środku gra - o zgrozo! - JaVale McGee, główny bohater Shaqtin&#39; a Fool. Może Portland wciąż mają słabą ławkę jednak s5 jest bardzo mocna na czele z zeszłorocznym RotY Lillardem i Aldridgem.
Nuggets na tę chwilę są drużyną kompletnie niepoukładaną i nieprzygotowaną na sezon. Jeszcze trochę im zajmie dostosowanie się do nowej filozofii nowego coacha. Portland musi to dziś wykorzystać.
Utah @ Phoenix
Suns troszeczkę na opak rozpoczęli sezon. Mieli walczyć o przegraną a tu niespodziewajka jak w Filadelfii i wygrana. No ale dziś już raczej nie mogą sobie pozwolić na wygraną ???? Jazz też nie będą walczyć o jak najlepszy bilans więc są jednym z rywali - nie głównych ale jednak rywali - w batalii o Wigginsa. Jazzowa młodzież fajnie się pokazała w meczu z lepszymi OKC, więc czemu z Suns mieliby nagle grać jak pokraki? Po takim kursie myślę, że warto i zagram to ;)
Do tego myślę, że spokojnie można brać Timberwolves. W OKC tylko Durant, pewnie znowu zrobi 30+, jednak kto więcej? Chciałem jeszcze LAC ale oni b2b i póki co raczej nie warto w takie mecze lokować pieniędzy.
Propozycje:
PTB ML @2,67 B365
Jazz ML @2,5 William Hill
Wolves ML @1,71 B365

 
Otrzymane punkty reputacji: +16
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Atlanta Hawks - Toronto Raptors
Atlanta Hawks @ 1.67 ✅ betsson


Hawks w swoim pierwszym meczu w sezonie nie mieli problemu z ofensywą (109-118 przegrany mecz w Dallas). Ich obrona to już inna historia. Nowy trener Mike Budenholzer będzie starać się wrócić do normalności, bo pozwalanie rywalom na taką swobodę w ataku to katorga. Jak wielka ta swoboda? Hawks pozwalali Dallas na 57.1% swoich rzutów, w tym 11 na 23 z dystansu. U siebie powinno być łatwiej stać porządnie w obronie. Nowi w Hawks zaprezentowali się co najmniej dobrze, bo choć nie zdarzyło mi się już dawno oglądać drużyny z Atlanty to za dobre występy trzeba z pewnością uznać Paula Millsapa (20 punktów) i Craiga Martina (17 punktów z ławki). 17-2 - taki bilans mają drużyny w meczach otwarcia na własnym parkiecie. Kyle Lowry gra z usztywniaczem ze względu na drobną kontuzję ręki, liczę, że Teague nim trochę pozmiata dziś.

Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs
San Antonio Spurs -7.5 @ 1.91 ⛔ betsson


Spurs dziś prawdopodobnie bez Duncana, chociaż jest wpisany w listę &#39;day-to-day&#39; znając Popovicha wpisałbym go prędzej w listę &#39;doubtful&#39;. Tak czy inaczej, w jego miejsce powinien wskoczyć Boris Diaw, który na start sezonu zaskakiwał skutecznością i odwagą w podejmowaniu decyzji rzutowych. Jego instynkt do podawania jako wysoki gracz jest nieoceniony ale 6 na 9 z gry zaskoczyło nawet samego Popa. Ostrogi znów grają z drużyną, z którą przyszło im się zmierzyć w ubiegłych PO&#39;s, najpierw Miśki (4-0 w Playoffs i wygrana w środę) a teraz Lakers (również 4-0). W Lakeland nie potrafią bronić, 113 średnio w dwóch pierwszych meczach. Ale czego się spodziewać po piątce Nash/Blake/Young/Williams/Gasol? Wygrali mecz otwarcia z Clippers ale Clipps są podejrzani na starcie i sami nie błyszczą w powrocie do obrony. Spurs jedną kwartą w środę ustawili sobie mecz wygrywając drugą część meczu 30-7. Teraz wystarczy pół dobrej kwarty i jest pozamiatane.

Poza tym, dobry typy na Timberwolves z dużo solidniejszą ławką niż obecnie Thunder.
 
elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
NBA - Sezon 2013/2014 - 2/2 - SKUTECZNOŚĆ: 100%✅
Cleveland Cavaliers @ Charlotte Bobcats - typ: 1 - kurs: 1.66 - stawka 10/10 (all-in)
Z powodu wolnego świątecznego piątku NBA przygotowało dla kibiców całą masę ciekawych pojedynków. Ja na tapetę tym razem wezmę pojedynek który zostanie rozegrany w Karolinie Polnocnej a konkretnie w największym mieście tego stanu - Charlotte. To właśnie tam miejscowe Rysie nazywane Bobkami podejmą rozpędzoną Kawalerię z Cleveland. Gdy tylko spojrzałem w ofertę, od razu wiedziałem co się świeci. Oddsmakerzy wykorzystując ten szczególny dzień najwyraźniej próbują zastawić pułapkę na swoich klientów. Dlaczego? Przejdźmy do argumentów.
Cleveland Cavaliers to ekipa która jeszcze niedawno walczyła o mistrzostwo NBA i była praktycznie o krok od sięgnięcia po wymarzone złote krążki. Niestety sam Lebron James nie wystarczył a złote medale zawisły na szyjach rywali. Dziś w ekipie nie ma już popularnego Lebrona, jego miejsce zajął Kyrie Irving, młody gniewny który po sukcesach w II lidze NBA (NCAAB) postanowił zgłosić się do draftu czyli konkursu w którym drużyny dobierają zawodników do swojego składu. W środowisku od dawna mówiło się, że koszykarz ten zostanie wybrany bardzo wcześnie i tak się stało. Nie mógł trafić lepiej. Po filigranowego czarnoskórego rozgrywającego sięgnęła jedna z najbardziej znanych marek w zawodowym sporcie USA. Gdy Irving zasilał skład ekipy z Cleveland, była ona w przebudowie i specjalnie przegrywała mecze, aby w kolejnych draftach (konkursach w których drużyny dobierają zawodników) móc sięgnąć po kolejnych zawodników wysokiej klasy. Choć nie mówi się o tym głośno, większość osób będących blisko ligi wie, że zadaniem popularnych Cavs (jest to przydomek ekipy ze stanu Ohio utworzony od nazwy Cleveland) było nie wygrywanie, a przegrywanie spotkań. Wszyscy dobrze pamiętamy doskonałe pierwsze połowe Kawalerii z Cleveland które stały się praktycznie znakiem rozpoznawczym tej ekipy jeśli chodzi o poprzednie sezony. Po przerwie, wychodząc z szatni, zawodnicy byli bogatsi nie tylko o dodatkowe siły ale także o rady sztabu szkoleniowego którego stanowisko było jasne - wychodzicie na parkiet bo to aby przegrać. Niestety taki jest urok tej ligi i często bardziej opłaca się przegrywać niż wygrywać mecze. W zimowej przerwie pomiędzy sezonami do ekipy dzisiejszych gości dołączyły tak znane nazwiska jak Jarrett Jack (niewiele zabrakło a biłby się o mistrzostwo NBA) czy Andrew Bynum, jeden z najlepszych, po Gortacie i Howardzie, podkoszowy ligi. Całość składu uzupełniają solidni rzemieślnicy którzy dopiero od tego roku będą mogli pokazać swoją prawdziwą siłą. Będą mogli grać &quot;na maksa&quot; do ostatniego gwizdka. Mam tu na myśli Alonzo Gee ,również Andersona Varejao, Diona Waitersa czy młodego gniewnego Tylera Zellera który ma zadatki na to aby już wkrótce odesłać w głęboki cień Dwighta Howarda, czy niestety, naszego rodaka, wywodzącego się z biednej łódzkiej dzielnicy z mowa oczywiście o Marcinie Gortacie. Jak sami widzicie skład prezentuje się naprawdę okazale. Gdy dołożymy do tego fakt, że od tego sezonu zawodnicy dostali zielone światło na wygrywanie, możemy mieć pewność, że po 3 punkty sięgną dziś przyjezdni z Ohio.
Poświęcę również kilka słów gospodarzom, choć tak naprawdę nie ma sensu mówić o nich czegokolwiek. Czy ekipa która przez 2 ostatnie sezony wygrała &quot;aż&quot; 28 spotkań ma szansę godnie rywalizować na równym poziomie z drużyną która jeszcze niedawno walczyła o mistrzostwo NBA? Nie sądze. Michael Jordan który notabene jest właścicielem Charlotte Bobcats, tej zimy powiedział - enough! (z ang. dosyć) i zdecydował się sięgnąć do swojej niepłytkiej przecież kieszeni po środki na nowych zawodników. Prawda jest taka, że z każdą kolejną przegraną drużyny Bobcats legenda Michaela Jordana w jakimś stopniu upada. Jeśli prowadzona przez niego ekipa dalej będzie prezentować tak żenującą formę, wkrótce o słynnym MJ nikt może już nie pamiętać. Wracająć jednak do wzmocnień. Ekipę tę zasiliło kilka nic nie znaczących nazwisk, nie licząc jednego - Al Jeffersona. Amerykańskiego wielkoluda bez dwóch zdań uznać można za lidera drużyny spod znaku Pomarańczowego Rysia. Nie wszyscy jednak wiedzą (prawdopodobnie łącznie z bukmacherami), że Jefferson jest kontuzjowany i jego występ w dzisiejszym meczu stoi pod wielkim znakiem zapytania. Nawet jeśli w nim zagra, prawdopodobnie szybko opuści parkiet. W &quot;pomalowanym&quot; czekać będzie na niego bowiem Tyler Zeller czyli prawdziwy podkoszowy zabijaka który albo &quot;przekona&quot; ciało Jeffersona, że dziś nie warto jeszcze się narażać lub po prostu wbije go w parkiet przy kolejnych zbiórkach zarówno w ofensywie (w ataku) jak i w defensywie (w obronie). Skład Bobcats uzupełniają prawdziwe koszykarskie odpadki które nie znalazłyby nawet zatrudnienia w solidnych europejskich klubach pokroju Panathinaikosu, Prokomu czy Maccabi. Mam tu na myśli Ramona Sessionsa który co chwilę traci pracę aby znów nabrać kolejny klub, Geralda Hendersona czy Codiego Zellera (nie mylić z Tylerem Zellerem). Kibice Bobcats którzy tak naprawdę nie istnieją mogą mieć nadzieję na dobre wyniki za kilka czy kilkanaście lat, gdy dojrzałym koszykarzem będzie już Kemba Walker czy Michael Kidd-Gilchrist. Obaj to bardzo uzdolnieni koszykarze który również wywodzą się z zaplecza NBA, jednak czeka ich jeszcze dużo pracy zanim staną się prawdziwymi gwiazdami. Z tego co da się usłyszeć w korytarzach na zapleczach NBA&#39;owskich hal, Michael Jordan prawdopodobnie znów zrobi wszystko aby zanotować bardzo niekorzystny wynik. Dzięki temu w drafcie będzie mógł sięgnąć po kolejnego uzdolnionego zawodnika który być może okaże się brakującym elementem układanki i pociąg o nazwie Charlotte Bobcats w końcu ruszy z dworca.
Jak widać dzisiejsze starcie śmiało określić można mianem starcia Dawida z Goliatem. Naszpikowana gwiazdami ekipa Cavs Cavaliers która w końcu została spuszczona ze smyczy kontra dramatyczie słaba drużyna z Charlotte. Szczwane lisy siedzące na Malcie liczą na to, że gracze nabiorą się na bardzo wysoki kurs jaki został wystawiony na dziesiejsze spotkanie. Na pewno takich graczy znajdzie się sporo. Potraktujmy ich jako sponsorów którzy złożą się na nasze wygrane. W dzisiejszym spotkaniu kolejny raz decyduję się na postawienie całego okazałego kapitału, tym razem na drużynę Cleveland Cavaliers. Choć jutro sobota, czyli dla wielu z was (ja na szczęście mogę sypiać do której tylko mam ochotę, każdego dnia tygodnia) okazja by po całym ciężkim tygodniu w końcu móc się wyspać. Połóżcie się więc spokojnie i wybierzcie dobry film czy dobrą lekturę. W starciu rozpędzonej Kawalerii z &quot;Bobkami&quot; z Charlotte emocji nie znajdziecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
A ja sobie dzisiaj skorzystam z różnorodności oferty, jaką stworzył betsson i pobawię się liniami handicapów. Trzy propozycje ode mnie, wszystkie wydają się być dość bezpiecznymi opcjami...

Washington Wizards (-5,5pkt) - Philadelphia 76ers
Typ: Washington ⛔
Kurs: 1.55

Gospodarze mają naprawdę fajną paczkę i myślę, że dzisiaj powinni uporać się z Philą w dość przekonujący sposób. Co prawda Ci drudzy odprawili z kwitkiem Heat, ale to bardziej zasługa marnej gry Miami, niż jakby nie patrząc słabej w tym sezonie ekipy 76.
Atut własnej hali, pierwszy mecz w sezonie przed własną publicznością to również czynniki przemawiające za Wizards.
Nene, Ariza, Gortat obsługiwani przez Walla dadzą dziś radę ogarnąć jakby nie patrzeć pomniejszone handi ;)

Brooklyn Nets (6,5pkt) - Miami Heat
Typ: Brooklyn ✅
Kurs: 1,57


Myślę, że śmiało można uderzać. Nie ukrywam, że liczę na świetne widowisko z happyendem dla miejscowych, a przecież podpieram się dodatnim handi po całkiem niezłym kursie.
Wiadomo, kto zasilił ekipę gospodarzy przed sezonem i stworzyli oni s5, która wygląda imponująco. Zagrożenie może przyjść praktycznie z każdej strony bo graczy takich jak Pierce, Garnett, Deron czy też Lopez nie trzeba przedstawiać. Z drugiej strony szczególnie na początku sezonu mogą być widoczne problemy ze zgraniem i tu pojawia się problem, którego nie można lekceważyć, jednak sądzę, że skład, jaki posiadają Nets zobowiazuje do trzymania odpowiedniej jakości. Heat to drużyna, która RS traktuje jako grę wstępną do PO, więc czasami zaskakują in minus, jak chociażby w meczu z Philą. Tu przeciwnik na tyle wymagający i zmotywowany, że jeśli Miami prześpi jakiś fragment meczu to może być... po meczu ;) Polecam!

Houston Rockets (-3.5) - Dallas Maverick
Typ: Rockets ✅
Kurs: 1.57


Jak dla mnie ujemne pomniejszone handi na Houston to bezpieczna opcja.
Harden, Howard i spółka gwarantują intensywność przez cały mecz. Tablice praktycznie muszą należeć do gospodarzy przy dwójce Dwight, Asik, więc tu duży atut. Rockets w tym sezonie aspirują i mierzą wysoko, więc liczę, że od początku sezonu będą chcieli to udowadniać. Dallas pierwszy mecz ogarnęli z Atlantą, ale szału nie było. Dali sobie załadować sporo pkt, wystrzelił Ellis... który zawsze był strasznie chimeryczny, więc wypada na to, że dziś może mieć mniej szczęścia ;)
Po prostu gospodarze mają zdecydowanie krótszą drogę w tym meczu do zwycięstwa, więc śmiało ;)
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
-

Over 200 @1,80 bet365✅
Podobnie jak wczoraj przewiduje w kolejnym spotkaniu Clippers zdecydowany over. Kings nie są tytanami defensywy, liczą głównie na swoich strzelców i Cousinsa, który jest mega talentem ale czy wykorzysta go w pełni? Gościu taki jest jaki jest ale z Clippers da rade. Z kolei LA ma szeroką kadrę składającą się z wielu strzelców dystansowych, Paul jest w dobrej formie i tutaj nie powinno być problemu z rozsyłaniem piłek. Sacramento to projekt który od wielu lat realizowany jednak nie przynosi on większych korzyści. Jednak wydaję mi się, że w tym roku zaliczą nieco lepszy bilans, co prawda stracili Evansa ale dostali w zamian Vasquez który uzupełnia się z Thomasem. Z drugiej strony obrona Los Angeles wciąż jest w toku, lecz nie jest to defens na wysokim poziomie i jeśli Kings mocno skupią na grze ofensywnej (bo przecież to jest klucz do overa) to obie drużyny mają szanse przekroczyć po 100 pkt. Wielki test dla Kings, przede wszystkim liczę na ich obwód i Cousinsa dla którego Jordan nie powinien stanowić ogromnego problemu.

Kevin Durant over 28,5 pkt @ 1,80 betsson⛔
Nie jest to wysoki pułap. Szczerze mówiąc liczyłem na nieco wyższą linię w porównaniu z innym bukami, ale należy wykorzystać obecną sytuację w Thunder i grać na Duranta. Poza tym, że Westbrook wróci zapewne za kilka tygodni, Kevin musi wziac na swoje barki całą ofensywą i rzucać najlepiej jak potrafi. W Wolves nie ma na niego obrońcy, który mógłby poważnie utrudnić zadania Durantowi. Ponadto liczy sobie całkiem niezle cyfry przeciwko Minnesocie która stosuje dość szybki styl gry , co wpłynie pozytywnie na ilość oczek w meczu. Faworytem są Wilki i to one najprawdopodobniej odniosą zwycięstwo, jednak spodziewam się całkowitych 100 % ze strony Duranta. Zawsze oddawał wiele rzutów, tym razem zapowiada się podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stiff100 12

stiff100

Użytkownik
Washington Wizards (-5,5pkt) - Philadelphia 76ers
Typ: Washington
Kurs: 1.55

Gospodarze mają naprawdę fajną paczkę i myślę, że dzisiaj powinni uporać się z Philą w dość przekonujący sposób. Co prawda Ci drudzy odprawili z kwitkiem Heat, ale to bardziej zasługa marnej gry Miami, niż jakby nie patrząc słabej w tym sezonie ekipy 76.
Atut własnej hali, pierwszy mecz w sezonie przed własną publicznością to również czynniki przemawiające za Wizards.
Nene, Ariza, Gortat obsługiwani przez Walla dadzą dziś radę ogarnąć jakby nie patrzeć pomniejszone handi ;)
Myślę zupelnie inaczej, ale wypowiem się tylko na temat tych nazwisk, jak dla mnie Ci zawodnicy razem nic nie tworzą,, Nene żeby pokazać wszystko co potrafi potrzebuję zupełnie innych kolegów..ale nie będę mojej &#39;teorii&#39; przytaczał. Ariza - dobre czasy już dawno mineły, a Gortat to przecież przeciętniak. Co do Walla to prezentuje wysoki poziom.
Ja gram 76ers +5.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stiff100 12

stiff100

Użytkownik
Clevland - Bobcat tak jak kolega piszę wyżej pewna wygrana Cle,
z tego co widziałęm oststnio w skrótach na ESPN, Rysie pod koszem zupełnie nie istnieją, HOward w poprzednim meczu zebrał 26 piłek
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Washington Wizards - Philadelphia 76ers 2 @ 5,00✅
Bet365

Ja na dziś stawiam na 76ers, myślę, że nie są tutaj bez szans, gdyż poza indywidualnościami Wizards nie prezentuje nic szczególnego. Oglądałem trochę ich mecz z Pistons i muszę przyznać, że zupełnie nie wywarli na mnie jakieś pozytywnego wrażenie, natomiast 76ers po sensacyjnej wygranej nad Heat są na pewno podbudowani. Oczywiście mieli wtedy swój dzień, niezła skuteczność + słaba gra Heat, ale jednak wygrali i to się dla nich liczy. Pod tablicą moim zdaniem przewagę mają goście. Ławki mniej więcej wyrównane. Na pewno będzie to ciekawy mecz, szybki i otwarty, myślę, że na tablicy wynik zakręci się koło 100.
e: Pierwszy trafiony z NBA w tym sezonie i to z jakim kursem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder
Typ:
-Kevin Durant over 29,5@1,85
(betsson) ⛔⛔⛔


Popieram kierana, sam niestety łapie punkt wyższą linię, choć inne buki mają 34,5 więc i tak jest to typ warty uwagi.

Westbrook poza grą na 4-6 tygodni i tyle powinno wystarczyć, by Kevin odpowiednio napompował swoje średnie punktowe. Przez ostatnie 4 sezony Kevin utrzymuje średnią na poziomie 28 pkt (27,7 najmniej, 30 najwięcej) pomimo takiego &quot;smoka&quot; strzeleckiego jakim jest Russell, a wcześniej jeszcze był przecież Harden, który też odciążał często Kevina z punktowania. Co prawda Brooks zapowiada, że Durant będzie więcej dzielił się piłką, jednak moim zdaniem nie wpłynie to aż tak na jego punktowanie. Thunder mają za mało konkretnych opcji strzeleckich, by Durant mógł stać z boku i patrzeć. Reggie Jackson jest graczem w typie Westbrooka, nieco szalonym i bardziej combo niż typową jedynką, jednak aż tyle rzutów co Russel oddawać nie powinien (18). Drugą opcją ataku będzie Ibaka, który robi niesamowite postępy w ofensywie, jestem fanem jego talentu, jednak nie przesadzajmy - nie jest strzelec jak choćby niedawno Kevin Martin. Durant powinien więc rzucać nieco więcej i to nieco powinno wystarczyć na over typu, tym bardziej, że z roku na rok Kevin poprawia swoje procenty z gry, za trzy i na linii (nieznacznie, ale jednak).
To pisałem przy okazji typu długoterminowego na over 28 średniej Kevina. Dziś ten tekst jest oczywiście dalej aktualny jeśli chodzi o Thunder, natomiast ich rywalem będą Timberwolves. Wilki mają naprawdę fajną utalentowaną pakę, uważam, że mogą namieszać w tym sezonie, ale...ich obrona nie jest najmocniejszą stroną. Nie ma konkretnego plastra na Duranta, w ogóle można zauważyć, że przeważająca większość obwodu Wolves to gracze jeśli nie filigranowi, to co najwyżej wątłej budowy, co nie pomaga w twardej defensywie. Nie przypadkiem w poprzednim sezonie Kevin rzucał Wolves kolejno 33, 27, 26 i 33 pkt...ktoś powie - 2 undery. Owszem, ale wtedy grał jeszcze Westbrook, gracz bardzo absorbujący ofensywę Oklahomy.
Jak dla mnie szykuje się dziś fajny, overowy meczyk w Minesocie. Adelman to dobry trener, jednak z obecnej kadry defensywnych tytanów nie zrobi, tak jak nie zrobił z nich Houston Rockets. Kevin powinien dużo stawać na linii i te ponad 30 pkt zrobić.

Denver Nuggets - Portland Trail Blazers
Typ:
-Damian Lillard over 20,5 pkt@1,85
(bwin) ⛔⛔⛔
Lillard od początku okresu przygotowawczego imponuje formą, a dobrą formę ze sparingów potwierdził w Phoenix, gdzie rzucił 32 pkt na dobrej skuteczności 50%, w tym 6/12 za trzy. Lillard z kapitalnej strony pokazał się w ubiegłym sezonie i w tym nie zanosi się, by miał zwolnić. Dobrze zbudowany, szybki, zwrotny, ze świetnie ułożonym rzutem z każdej odległości. Jest to przyszłość tej ligi i wpadka z Suns powinna tylko podbudować jego jak i zespół, który w tym roku jest mocniejszy niż w poprzednim za sprawą kilku dodatków, głównie w postaciach Lopeza i Mo Williamsa. W dwóch ostatnich meczach z Nuggets Lillard rzucał 30 i 26 punktów, dziś na pewno stać go na taki dorobek. Nuggets z nowym coachem, Brianem Shawem, wygląda na to, że mają aspirację poprawić swoją obronę, jednak fakty są takie, że obecnie na jedynce jest duet Lawson w piątce - Miller na ławce. O ile ofensywnie ta dwójka jest gwarantem jakości, o tyle w obronie już nie i Lillard na pewno ma szansę wygrać swój pojedynek z Lawsonem, tym bardziej, że ten ciągle nie jest w pełni sił, podobnie jak cały zespół - Gallinari, Chandler to czołowi zawodnicy, a dzięki ich absencji pogromu ze strony gospodarzy raczej obawiać się nie trzeba. Duet Lillard - Aldridge powinien zdobyć lwią część punktów gości, podobnie jak w pierwszym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
również jak kilku kolegów próbuję dziś szukać &quot;niespodzianki&quot; w meczu w stolicy.
Kursy są mega przesadzone. Ciekawe czy byłyby jeszcze wyższe na 76ers, jeśli nie wygraliby z Heat.. Rozumiem, że Wizards wygladają kadrowo mocno, nawet na play-offy, ale jak ktoś tu wyżej pisał to wciąż zlepek indywidualności i trochę potrwa zanim zrobi się z tego prawdziwą drużynę.

Szóstki mają wąski skład, ale w s5 są bardzo ciekawe nazwiska. Ja jestem wielkim fanem Evana Turnera, który z Heat zagrał doskonale, podobnie jak niedoceniany Hawes i debiutant Carter-Williams. W ogóle rookie dokonał naprawdę mega wyczynu w debiucie. Ciężko będzie powtórzyć znowu taki mecz, ale też ciężko przypuszczać, żeby w tym meczu znalazł się na zupełnie drugim biegunie. Kiepsko z Żarami zagrał Tadek Young i na pewno można liczyć, że dziś się poprawi.
Oczywiście tych atutów u Philly nie ma za wiele, jednak nie zdziwiłbym się gdyby dobry mecz Turnera i Younga czy Hawesa wystarczył nawet na pokonanie Czarodziejów, bo nie są to żadni potentaci. Bez wątpienia na papierze mocniejsi, ale to nie wszystko. Myślę, że mecz może być wyrównany, dlatego granie handi na Sixers to dobra opcja. Value bez wątpienia po ich stronie.

76ers (+10) @ 1,82 Marathonbet✅

no i wystarczył dobry mecz Turnera i Younga jak pisałem :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
S 382

skokmen

Użytkownik
Jest oficjalne info ze Al Jefferson nie zagra do tego Bynum dzis zagra co daje wiecej zbiorek dla Cavs. Drugi typ, ktory wczesniej pisalem Nets +8.5 mysle ze przed wlasna publicznoscia Netsi beda walczyc do upadlego o wygrana z Miami przewiduje wyrownany mecz, wiec dodatkowe handi na gospodarzy wyglada ladnie. Trzeci typ to Minesota +5 OKC bez Weestbroka traca duzo, sam Durant nie pociagnie zespolu nawet jesli wygraja goscie to minimalnie. Podsumowujac moj triple wyglada tak
Netsi +8.5 1.40 bet365
Minesota +5 1.31 bet365
Cleveland 1.64 bet365
P.s Właśnie się pojawiło info, że Wade jednak dziś zagra... więc będzie ciekawie obie drużyny chcą wygrać w takim meczu...
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Dorzucam jeszcze 2 typy, dziś overowo, nie jest to jednak strzelania ślepakami, bo dotychczas stawiałem niemal wyłącznie overy jeśli chodzi o zawodników i skuteczność jest wysoka.
Sacramento Kings - Los Angeles Clippers
Typ:
-Chris Paul over 29 punktów + asyst@1,80
✅✅✅
Paul wczoraj był 2 punkty od rekordu kariery - 42 oczka, 15 asyst, 6 przechwytów - tak gra najlepsza jedynka w lidze. Już wczoraj wahałem się nad tym overem, dziś upewniwszy się co do tego, że mecz z Lakers był tylko przykrą wpadką, znowu zaufam CP3. Co prawda będzie to mecz b2b i trzeci w przeciągu czterech dni, jednak na tym etapie sezonu chyba trudno mówić o zmęczeniu. Żeby nie było, że piszę wierszyki wyssane z palca, jedna statystyka - w poprzednim sezonie Paul miał najwyższą (52%) skuteczność w meczach właśnie b2b, rzucając w nich śr. 20 pkt. Wracając do meczu. Parkiet Sacramento na pewno w tym sezonie do łatwych należeć nie będzie, Cousins - bestia w pomalowanym, solidny Vasquez i nieobliczalny Thomas na rozegraniu, kilku ciekawych strzelców, jest na czym oko zawiesić. Jednak podobnie jak w przypadku T-Wolves, jest to skład stricte ofensywny. I nawet jeśli nowy coach Królów podreperuje obronę, trudno przypuszczać, by stało się to już na początku rozgrywek. Poza tym na Paula w dobrej dyspozycji rzutowej nie pomogą żadne sztuczki gospodarzy, to nie ten rozmiar kapelusza. Taki występ Paul jak ten wczorajszy, ostatni raz widziano w NBA kilkadziesiąt lat temu. Paul po 2 meczach ma 11 przechwytów i nie jest to przypadek, a te bardzo często generują łatwe punkty lub asysty - patrz 3 alley-opy w 3 kolejnych akcjach duetu Griffin - Paul. Dziś do pęknięcia overu wystarczy niespełna połowa wczorajszego dorobku.

Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs
Typ:
-Spurs over 107 pkt@1,85
(tonybet) ⛔⛔⛔

Lakers w pierwszym meczu ostudzili moje typerskie zapędy, jednak nie zmienia to generalnie mojej oceny tego zespołu. By nie lać znowu wody - za dużo strzelców, za słaba obrona, za mało atletyzmu. Spurs to natomiast drużyna którą oglądam często z dużą przyjemnością, głównie z uwagi na ich ofensywę. Jakby powiedział znany i kochany Michałowicz, ofensywę &quot;transmisyjną&quot;, w której piłka chodzi po łuku jak po ściśle wytyczonym torze, ofensywę, w której co raz inny gracz punktuje, ofensywę, która zza łuku jest topową w NBA. I choć dziś zabraknie Duncana, to nie sądzę, by miało to duży wpływ na przebieg meczu. Zapowiada się obustronne run&#39;n&#39;gun. Wierzę, że to właśnie Spurs, nawet osłabieni, są idealną drużyną na obnażenie słabości obronnych Lakers.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Clippers @ Kings
Kings
2.40
Bet365
Clippersi na back-to-backu, wczoraj epicki mecz up tempo z Warriors. 42pkt i 15 asyst Chrisa Paula ale przede wszystkim dość potężne minuty dla starterów. Kings wczoraj nie grali, do tego grają u siebie. Pierwszy mecz na styku 90:88 z Nuggets. Indolencja obronna wśród wysokich Clippers da trochę pola do popisu Cousinsowi, a fakt gry dzień po dniu dodatkowo utwierdza w słuszności tego typu. No i kurs jakby zawyżony. Obie drużyny w składach optymalnych.
Pierwszy typ w tym sezonie. Jedziemy z koksem.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Niech ktoś mi teraz powie że Boston nie tankuje. Milwaukee w pierwszej połowie ssało bardziej niż Sasha Grey w szczycie sławy, Boston miał skuteczność ponad 60%. Moim zdaniem to nie był przypadek i po części, jako zwolennik tankowania w tym sezonie, mnie to cieszy.
Coraz bliżej Wiggins, coraz bliżej Wiggins ;)
P.S EloPeja stracił cały swój okazały bankroll ???? I tak pewnie wpisze sobie skuteczność 3/3 i będzie nam poprawiał humor w oczekiwaniu na mecze ????
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
-

Golden State Warriors -10 @ 1,91 betsson✅
Warriors przystępują do spotkania z Kings wypoczęci i w pełni zachęceni do gry. Zaprezentowali nam kawał dobrej koszykówki w ostatnich dwóch i ostatnio z Clippers zagrali solidnie. Oprócz głupich strat w końcówce, Curry zagrał bardzo dobre spotkanie szczególnie rzucając rewelacyjnie na dystansie. W pierwszym meczu całkowicie zdominowali Lakers i uważam, że podobna sytuacja nadarzy się jutro. Sacramento b2b, po dzisiejszym boju z LA który rzeczywiście mogli wygrać, jednak trójki Clippers okazały się bezcenne. Tak jak mówiłem Kings polegają głównie na swoim obwodzie i centrze ale Warriors dysponują jeszcze lepszymi strzelcami więc możemy być świadkami ciekawej gry ofensywnej. Praktycznie większość aspektów przemawia za Golden State - własna hala, gdzie radzą sobie świetne, strzelcy, Lee + Bogut. Generalnie nie widzę zbytnio jakiekolwiek przewagi Sacramento, Thomas może jutro poszaleć ze względu na słabą obronę Curry&#39;ego jednak sam meczu nie wygra. Stawiam tutaj bezapelacyjnie na Warriors, dla których pokonanie Sacramento różnicą +10 pkt nie powinno stanowić większego problemu.

i jeszcze:

Portland +1,5 @ 1,97 marathonbet✅
Bez większej analizy. Home opener dla Portland, zagrają z ogromnym zaangażowaniem. Rose Garden to trudny dla wielu ekip, Spurs będą mieli ciężką przeprawę.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Mecz: Philadelphia-Chicago
Typ: Philadelphia+10
Kurs: 1,74
Buk: Bet365
Phili przed sezonem skazywana na porazke mile nas zaskakuje. 2 zwyciestwa - Miami, Washington naszego Marcinka. Natomiast z drugiej strony mamy Bullsow z nakreconym Rosem. Jak do tej pory 1 porazka z Miami i zwyciestwo rzutem na tasme z Knicksami. Dzis spotkanie moga wygrac obie druzyny, licze na wyrownane zawody z delikatnym wskazaniem na gosci. Nie widze jednak ich wysokiego zwyciestwa, w dyszce powinno sie zamknac. Poprzednie potyczki obu ekip konczyly sie raczej nie wielka zdobyczya punktowa.
93-82 Ch-Ph
89-96 Ph-Ch
93-88 Ch-Ph
79-78 Ph-Ch
77-69 Ch-Ph
89-82 Ph-Ch
79-74 Ph-Ch
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom