>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2013

Status
Zamknięty.
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Strasznie ostatnio tu nerwowo, co niestety z moich obserwacji spowodowane jest napinkami ludzi, którzy z działem dotychczas nie mieli wiele wspólnego.
Odnosząc się do wpisu lukascash mogę jedynie w swoim imieniu (aczkolwiek jestem przekonany, że większość uważa podobnie) zasugerować, żebyś nie przejmował się tymi jakby nie patrzeć odosobnionymi przypadkami chamstwa i prostactwa (nie wiem jak wygląda z Twoim PW ;)) Widać, że tematyka NBA nie jest Ci obca i potrafisz wiele wnieść do działu, wiec wolałbym by wykruszały się osoby, które są &quot;sezonowcami&quot;, niż wartościowi uzytkownicy.

A mój typ to:

Thunder - Suns(13pkt), Suns, @1.91, betsson ✅

Gospodarze jakby zagubieni. Za bardzo nie widać tam jakiejkolwiek koncepcji. Forsowany jest Durant, który na razie formą nie błyszczy. Drugą opcją w ataku jest na ten moment Ibaka, ale rzuca on na marnej skuteczności, co zresztą mnie zbytnio nie dziwi bo pomimo niewątpliwego postępu, jaki poczynił ten zawodnik w ostatnim czasie na pewno ma ograniczone możliwości rzutowe. Ogólnie Oklahoma rzuca na bardzo słabej skuteczności (40% i 34! odpowiednio z Jazz i Wolves) a liderzy rzucają jeszcze gorzej. Nie widać póki co lepszych perspektyw w tej drużynie, a na pewno nie będzie ich widać,dopóki nie wróci Westbrook (pomyśleć, że niektórzy w poprzednim sezonie kwestionowali jego przydatność do drużyny).
Phoenix szczerze mnie zaskoczyli na plus, ale chyba nie ma osoby, która przed sezonem wróżyła im tak dobry początek. Plumlee robi show na tablicach, a dodatkowo dobrze punktuje. Bledsoe potwierdza swój potencjał, który było widać, gdy miał ograniczoną ilość minut w Clippers, będąc zmiennikiem Paula.
Fajnie to u Słońc wygląda, co nie oznacza, że nie ma tam minusów bo na przestrzeni sezonu będzie widać chimeryczność Dragica, czy też krótką, mało wartościową ławkę.
Jednak na dzień dzisiejszy nastroje są na pewno dobre i chłopaki na parkiecie czują się pewnie, co może zwiastować wyrównany mecz z Thunder. Linia handi solidna, myślę, że warto ;)


E: :O Byłem niedoinformowany, co do Westbrooka, jednak typ oczywiście podtrzymuje bo jeśli zagra to na pewno w ograniczonym wymiarze minut, a po drugie jego forma jest niewiadomą
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Strasznie ostatnio tu nerwowo, co niestety z moich obserwacji spowodowane jest napinkami ludzi, którzy z działem dotychczas nie mieli wiele wspólnego.
Odnosząc się do wpisu lukascash mogę jedynie w swoim imieniu (aczkolwiek jestem przekonany, że większość uważa podobnie) zasugerować, żebyś nie przejmował się tymi jakby nie patrzeć odosobnionymi przypadkami chamstwa i prostactwa (nie wiem jak wygląda z Twoim PW ;)) Widać, że tematyka NBA nie jest Ci obca i potrafisz wiele wnieść do działu, wiec wolałbym by wykruszały się osoby, które są &quot;sezonowcami&quot;, niż wartościowi uzytkownicy.

Póki tolerować się będzie głupotę w tym dziale, w stylu tego co gra all-in i jak przegra to nadal gra all-in i gada głupoty nie wiadomo jakie, to tak będzie. Tak samo wcześniej niektórzy tolerowali takich, co twierdzili, że &quot;nie przejmują się czy poprawnie napiszą nazwe jakiegoś murzyna&quot;. Nie poradzisz, że niektórzy mają opór przed banowaniem i usuwaniem głupot z forum.

Inni grają pod H2H sprzed 3 lat, gdzie zupełnie inne składy i jak coś skomentujesz to wielki raban jest i burdel. A Ty się dziwisz, że niektórym się odechciewa pisać tutaj.


A już tak na sportowo to widziałbym poza wygraną Minnesoty, o której pisałem wcześniej już, także wygraną Brooklynu. Orlando jednak mocne nie jest, ok wygrali z Pelicans, ale NO to wciąż młoda i dość niedoświadczona ekipa, wg mnie tutaj Kidd z Deronem znacznie lepiej dobiorą taktykę, będzie lepsza kontrola tempa gry, a z tego co ja wiem to Afflalo jednak preferuje szybsze tempo, Nelson też nie pogardzi raczej szybszymi akcjami. No i pod koszem wg mnie Brooklyn pociśnie, Vucevica jakoś nie cenie tak wysoko jak niektórzy, wg mnie on solidny, ale bez szału, a Brook jednak w ataku swoje potrafi zrobić, no i Garnett, wciąż klasa wg mnie. Może tak mało konkretnie, ale jakoś tam czuję, że jednak Brooklyn wygra ten mecz.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Miami Heat - Washington Wizards
Typ Poniżej 200 punktów✅
Kurs 1,95
Bukmacher Bet365


Obie ekipy zaczęły ten sezon nie najlepiej - Heat wygrali zaledwie jedno
spotkanie z trzech. Natomiast Wizards odnieśli dwie porażki.
Co ciekawe obie ekipy upatrują - obronę jako główne bolączki. Zresztą trudno się dziwić Heat średnio tracone 103 punkty - Wizards 111- najgorszy wynik w lidze.
Moim zdaniem Heat powinni zdominować dziś Wizards- będą dwoić się i troić - Wizards moim zdaniem rzucą w granicach 90 punktów. Powód jest prosty drużyna nie funkcjonuję jak należy. Wystarczy zatrzymać Walla - przypilnować lepiej Arizę - i nikt już nie zagraża. ( Beal słabo wygląda z dyspozycją rzutową)
W druga stronę Wizards jeśli by się zgrali to naprawdę mogą pobronić. Jest Gortat który markę wyrobił właśnie grą obronną. Jest Ariza - także bardzo dobry obrońca. A reszta nie jest wybitna- ale potrafią bronić . Szczególnie Wall który wyraźnie stara się rozwijać w każdym elemencie z roku na rok.
Linia moim zdaniem jest ciut za wysoka- obie ekipy wcześniej nawrzucały i dały sobie nawrzucać punktów - szczególnie 76-ers dało obu ekipom popalić. Jednak Wizards z każdym meczem powinni lepiej bronić w pomalowanym bo to była ich największa bolączka w poprzednich dwóch spotkaniach.
 
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Miami Heat - Washington Wizards
godz: 0.05
Typ: over 200 pkt
kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5/10
Dzisiejszej nocy drużyna mistrzów NBA podejmie nowy zespół Marcina Gortata. Oba zespoły weszły słabo. Miami wygrał tylko jeden mecz, a drużyna gości przegrała 2. Jeżeli chodzi o defensywe zespołu ze stolicy to jest ona obecnie najgorsza w lidze.
Tracą średnio 111 pkt na mecz zdobywając przy tym 102 pkt na mecz. Średnia suma pkt w ich meczach wynosi 206,5 pkt. Jeżeli chodzi o drużynę wielkiej trójki bilans wygląda następująco: w 3 meczach średnio 209 pkt na mecz. Więc we wszystkich dotychczasowych spotkaniach obu tych drużyn over był pokrywany spokojnie. Jak będzie dzisiaj? Mam nadzieje, że Lebron i spółka odkują się za ostatnie porażki i zostawią trochę zdrowia na parkiecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Celtics @ Pistons
Kto oglądał mecz Celtów z Bucks to zobaczył modelowy przykład podkładania meczu. Że niby prowadzą, walczą ale w konsekwencji tracą całą przewagę i przegrywają. Póki co tylko oni nie zawodzą w kwestii tankowania w tym sezonie Więc nie powinien dziwić fakt, że na rozegraniu siedzi Bradley - człowiek który kompletnie nie nadaje się do tej roli. No ale o Bostonie już tyle się pisało we wcześniejszych postach, więc po co cały czas pisać to samo?
Do składu Tłoków wraca dziś Jennings - człowiek którego ego, ambicja ale także i talent są większe niż jego wzrost. Zadebiutuje dziś w barwach klubu z Mo Town z ławki. Drummond i Smith zadbają, żeby Faverani i Bass nie rozbujali się pod koszem. Do tego weteran Billups czy rookie KCP (serio, co ich tak wzięło ostatnio na podwójne nazwiska? ). Paczka fajnie wygląda i po latach przerwy PO zawitają do Detroit?
Pistons są dużym faworytem; nie widzę żadnych przesłanek za tym żeby Celtowie mogli powalczyć - zwłaszcza jak do składu wchodzi Jennings.
Myślałem jeszcze o Hawks @2,08 w marathonie ale chyba jednak odpuszczę.
Propozycja:
Pistons -8,5 @1,87 Marathonbet
Cóż, Sixers wciąż mogą zrobić 3-79 ale póki co... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dunker 94

dunker

Użytkownik
Miami Heat - Washington Wizards

Typ: Dwayne Wade under 20.5 ✅
Kurs: 1.71
Bukmacher: Bet365


To mój pierwszy typ na forum więc prosze o wyrozumiałość ????

Zdecydowałem się pograć dziś na Wade&#39;a bo ta linia w moim odczuciu jest dla niego cieżka w pokryciu. W ostatnim spotkaniu z Brooklynem zdobył te 21 pkt, ale miał skuteczność 5/12 z gry, uratowały go FT w których wykręcił 10/11. Z Bykami miał 5/13 z gry. U Dwayne&#39;a zauważyłem już od jakiegoś czasu zniżke formy, choćby w ostatnich PO nie błyszczał, miał średnią 15,9 i jak oglądałem jego jump-shoty to naprawde nic szczególnego, pkt zdobywa głownie z kontr. A poza tym myśle że LeBron będzie chciał w jakiś sposób wynagrodzić fanom ostatnie dwie porażki i weźmie ciężar gry na siebie.


Oprócz tego typem godnym polecienia jest: Orlando Magic vs Brooklyn Nets - Brooklyn - 4.5 @ 1.74⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Miami Heat - Washington Wizards
godz: 0.05
Typ: over 200 pkt
kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5/10
Tracą średnio 111 pkt na mecz zdobywając przy tym 102 pkt na mecz. Średnia suma pkt w ich meczach wynosi 206,5 pkt.
Co to za dziwna Analiza na jakiej ty podstawie wyliczasz ta srednia ???? ,Washington ma przecietna srednia FG% i niegral z tak mocna obrana jak zagra dzisiaj z Miami jezeli ty wychodziz zalozenia ze oni(wash)rzuca wiecej jak 100 pkt Miami to niema w tym zadnej Logiki Dlaczego Dlatego ze wtdedy lepiej grac samo Miami na over 106 pkt bo przy takiej obronie(Washingtonu) jakiej ty wyliczyles to Miami jest bezpieczniejsze zewzgledu ze obrona washingtonu jest slaba . pozatym jak mozna wyliczac same punkty z 3 meczy gdzie przeciwnicy sa na zroznicowanym poziomie obrony ,pozatym chyba niezdajesz sobie z sily ataku Miami bo to odnich wiekszym mierze bedzie sie liczyl czy padnie Over dlaczego Dlatego ze jezeli Miami nie rzucic 100 pkt to nie wieze ze Washington rzuci 110 i padnie over niezla niespodzianka by byla gdyby Miami przegralo, i to samo sie tyczy Kolegi wyzej Bo jezeli typuje under To lepiej typowac Washington under 93 pkt ...bo jezeli Washington jest wstanie rzucic te 90 pare to rowniez moze byc tak ze miami rzucic te 105-110 i padnie over to taka moja opinia niema wtym zadnej Logiki abo brak rozeznania sie moim zdaniem najwiecej bedzie tu zaleazlo o ataku Miami jaki obrony dlatego bezpieczniej grac jezeli ktos chce grac over w tym meczu 200 pkt
To lepiej Grac Miami 106 over a jak under 93 to brac Wash .
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Póki tolerować się będzie głupotę w tym dziale, w stylu tego co gra all-in i jak przegra to nadal gra all-in i gada głupoty nie wiadomo jakie, to tak będzie.
Szczerze przyznam, że user o którym piszesz mnie osobiście bardzo bawi. Tzn. jego analizy. To jest tak potężnie głupie, że aż naprawdę śmieszne i myślę, że można by nie usuwać jego wypocin ???? Każdy przecież wie, że to są totalne jaja, a gość ma naprawdę wyobraźnię prosto z Marsa.
Co do wrobla...Uparł się gość na h2h - jego sprawa. Tylko niech merytorycznie wytłumaczy jaki jest sens porównywania h2h kiedy mamy do czynienia z całkiem różnymi składami, bo na razie napisał tylko o inteligencji, ale o sensie h2h już nie. Osobiście czekam na wyjaśnienia oczywiście inteligentne podawania h2h kiedy składy drużyn są diametralnie inne.
Czysto merytorycznie odnośnie basketu to osobiście najlepiej widzę dziś Nets. Nie będę się już rozpisywał, bo mecz się zaczął, a wcześniej nie zdążyłem...Ale 1,40 z Magic warto (może na live cos urośnie). Nawet mimo wyjazdu.
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
Golden State Warriors u Philadelphia 76ers
Ile punktów zdobędzie Klay Thompson (Gol)?
Typ: Więcej niż 17,5
Kurs: 1,85

Tak jak pisał maximus88 mecz jak najbardziej z dużą ilością rzutów. Też interesowałem się Turnerem ale linia na Bwin trochę wyższa, a moją uwagę zwróciła linia na Thompsona, 17,5 w meczu Phili jak najbardziej do ogarnięcia, oddaje on dużo rzutów, świetna skuteczność osobistych, zawsze jakąś trójkę sypnie, moim zdaniem linia jak najbardziej do pobrania.

Do tego to co lubię w południe to fakt, że w Bwin można łączyć o/u na zawodników z zakładami na win, o dziwo później ta opcja zostaje zablokowana i o/u na zawodnika można obstawić tylko jako pojedynczy zakład. Więc na dzisiaj takowy 4bet.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Chris Paul over 18.5 pkt 1.8 ✅
Chris Paul over 29.5 pkt+asyst 1.85 ✅

Betsson/ Betsafe


W innych bukach 22.5 i to powinno wystarczyć za argumentację, jednak napiszę kilka słów żeby nie było tak sucho.

Paul po wpadce w derbach (gdzie z resztą zaliczył 15 pkt &amp; 11 asyst) w kolejnych meczach zaprezentował się wyśmienicie wykręcając kolejno 42;26 pkt i 15;10 asyst. W starciu z Houston spodziewam się kolejnego dobrego występu Chrisa. Jest mózgiem drużyny więc minuty na parkiecie pewne jak podatki. Szykuje się ofensywne spotkanie, między innymi bitwa na rzuty z dystansu w której Paul z pewnością weźmie czynny udział. W zeszłym sezonie przeciwko Houston nie notował dobrych występów, jednak te spotkania były akurat jednostronnymi widowiskami i nikt z zawodników w nich grających nie kręcił mocnych wyników indywidualnych. Dziś możemy spodziewać się wyrównanej batalii. Dwie ekipy, w kontekście których można spokojnie mówić przynajmniej o półfinale konferencji powinny zaprezentować dobry basket. Linie zaniżone, mecz topowy, nic tylko próbować over MVP ubiegłorocznego spotkania all stars ;)


=================================================

Philadelphia - Golden State
Evan Turner over 18.5 pkt 1.85 ⛔ 18 ...:?
Betcity


Ruskie się ogarnęli i już z samego rana dają ofertę na zawodników - czyli tak jak lubię. Ostatnio trochę pechowo bo 3 typy z rzędu na minus dosłownie kilkoma punktami, ale nie ma co się zrażać, liczę, że linie na zawodników przyniosą spodziewany zysk. Dziś uderzam w spotkanie, które pewnie wiązać się będzie z dużym zainteresowaniem. Czy Phila rzeczywiście w tym składzie ma predyspozycje by powalczyć o coś więcej niż dobry draft w next sezon ? Zobaczymy. Potrzeba jeszcze kilku/kilkunastu spotkań by móc to rzetelnie ocenić. Siłę GSW znamy, szybkie tempo, ofensywna gra. Powinniśmy mieć dzisiaj sporo punktów. Linie u/o skoczyły z 200 na 210, to ze względu na szybkie tempo w dotychczasowych meczach 76ers. Turner w tych spotkaniach rzucał kolejno 26;23;20. Betcity idzie chyba tropem regresu i na dziś wystawili linię jaką Turner krył za każdym razem i to w meczu przeciwko ofensywnie grającym GSW. 35-40 minut, 15-20 rzutów z gry oraz +/- 5 osobistych, tak wyglądają moje prognozy na dzisiejsze cyfry Turnera i przy nienagannej skuteczności powinny pozwolić na zdobycie co najmniej 20 oczek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Irving K. (Cleveland) - Love K. (Minnesota) Total points over 42,5 @ 1,85 betcity ⛔
Zaczne może od Love&#39;a. Już raz na początku sezonu grałem jego over punktowy, kiedy linia była jeszcze na poziomie 18,5 pkt, teraz z kolei jest już 23,5 pkt, co z resztą nie dziwi biorąc pod uwagę formę KL jak i całej Minnesoty. Z Orlando 40 minut na parkiecie, zdobyte 31 oczek, przeciw OKC &quot;ledwie&quot; 26 w 30 min, ale tylko temu że Sota szybko odjechała dla Thunder no i wczoraj 34 punkty w MSG. Jest w gazie, nie ma co pisać, sporo rzuca, sporo gra, sporo zbiera. FT też sporo i na przyzwoitym procencie.
Z drugiej strony Irving, początek sezonu mocno średni w jego wykonaniu, marna skuteczność z gry, ale te punkty jakoś ciuła. To gracz który jest w stanie regularnie zdobywać po 20+ punktów na mecz, a tymczasem na początek tylko 15 z Nets (4/16 z gry), 16 z Bobcats i 15 przeciw Indianie. Jeżeli Kyrie chce Cavaliers w PO musi grać mądrzej i polepszyć skuteczność. Trzy pierwsze mecze słabsze więc czas najwyższy na pokazanie swoich umiejętności przez cały mecz a nie tylko w 4 kwarcie.
Oprócz tego
GSW -5,5 @ 1,82 marathonbet ✅
Sixers zadziwiają wszystkich na początku sezonu, niby mają tankować a tu 3 mecze wygrane i to z nie byle jakimi ekipami. Wszystkie spotkania zwyciężyli w drugich połowach, w 4 kwartach więc widać że grają do końca. Do tego zaskakująco dobra skuteczność z gry, przebudzenie Turnera, błysk MCW i są 3 niespodzianki na rozpoczęcie sezonu. Myślę jednak że dziś to się skończy. Do Philadelphi przyjeżdża GSW, które także grają skutecznie, a do tego jeszcze Thompson, Curry i ich trójki.
W obronie i ataku dużo daje Iggy, do tego zdrowy Bogut i Lee, na papierze wygląda to zdecydowanie na korzyść Warriors i myślę że dziś możemy spodziewać się prędzej wyniku takiego jak był w meczu LAL - GSW niż taki jaki w tych pierwszych meczach osiągali Sixers.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Young T. over 14,5pkt @ 1,72
Betcity

Moim zdaniem trochę za niska linia na Younga. Co prawda do tej proy tylko raz udało mu się przekroczyć tą granicę, ale z Heat 10pkt z Wizards 29pkt, a z Bulls 13. Daje nam to średnią 17,3 na mecz. Dobre warunki fizyczne, może powalczyć o łatwe punkty, potrafi także rzucić zza łuku. Jego zespół jest na fali, dziś przyjeżdża trudny rywal i każdy musi dać z siebie wszystko. Naprawdę Phila gra ciekawą koszykówkę w ofensywie, Young dziś powinien trochę bardziej przejąć grę od C-W. Sądzę, że linia zdecydowanie za niska, Young tutaj jest w stanie nawet ponad 20 oczek wykręcić, więc dla mnie taka linia lekkie zdziwienie i myślę, że warto pograć.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Young T. over 14,5pkt @ 1,72
Betcity

Moim zdaniem trochę za niska linia na Younga. Co prawda do tej proy tylko raz udało mu się przekroczyć tą granicę, ale z Heat 10pkt z Wizards 29pkt, a z Bulls 13. Daje nam to średnią 17,3 na mecz. Dobre warunki fizyczne, może powalczyć o łatwe punkty, potrafi także rzucić zza łuku. Jego zespół jest na fali, dziś przyjeżdża trudny rywal i każdy musi dać z siebie wszystko. Naprawdę Phila gra ciekawą koszykówkę w ofensywie, Young dziś powinien trochę bardziej przejąć grę od C-W. Sądzę, że linia zdecydowanie za niska, Young tutaj jest w stanie nawet ponad 20 oczek wykręcić, więc dla mnie taka linia lekkie zdziwienie i myślę, że warto pograć.
Popieram w pełni, od siebie dodam jeszcze, że Younga będzie krył David Lee, który jest bardzo przeciętnym obrońcą a ponadto obie drużyny są w czołówce ligi jeżeli chodzi o pace więc mecz powinien być bardzo szybki (Phila pierwsza a GSW trzecie, linia 211 z przypadku sie nie wziela) a to powinno ułatwić Youngowi rzucenie tych 15 pkt.
Na Turnera jest aż 19.5 a wcale nie musi tu więcej rzucić niż Thad, tym bardziej, że na nim to akurat Iguodala będzie siedział czyli jeden z najlepszych obrońców w NBA na swojej pozycji. Może i Turner walił do tej pory ponad 20 ale ja mam wątpliwości czy to jest zawodnik tej klasy żeby regularnie zdobywać ponad 20 pkt na mecz.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Houston Rockets
Typ:
-Chris Paul over 30,5 pkt + asyst
@1,80 ✅✅✅

Podbijam typ maximusa, już punkt wyższa linia ale wg mnie ciągle za niska. Paul łącznie 36 i 58 pkt i asyst w ostatnich 2 meczach, 26 w pierwszym bardzo przeciętnym w jego wykonaniu. Teraz powrót do Staples Center gdzie Paul czuje się ewidentnie lepiej - w poprzednim sezonie 8% lepsze trójki, 8% lepsze osobiste i 2% więcej z gry Paula przed własną publiką. Paul powiedział ostatnio takie zdanie:
&quot;I came out a little slow and tried to let the game develop, but I can&#39;t be that way. I have to be more aggressive,&quot; he said. &quot;I&#39;m one of those people that let my teammates get me going, and I need that. (Coach) Doc (Rivers) talks to me about it but it&#39;s my teammates that help me.&quot;
Słowo klucz w przypadku Paula, nie ukrywam, jednego z najbardziej cenionych przeze mnie graczy - agresja. To właśnie jest jedyny poważny mankament jego gry moim zdaniem - Paul nie zawsze wykorzystuje często olbrzymią przewagę jaką ma w swoim matchupie (dziś z Linem także powinien spokojnie sobie poradzić), patrz mecz z Lakers. Paul musi więcej penetrować, wywierać większą presję na obrońców, a nie tylko &quot;dyrygować&quot; zza łuku, tak to widzę, i chyba tak zobaczył to sam Paul z Riversem. Paul grający na 100% przebija dzisiejszą linię bez problemów, z resztą jego linijka przeciwko Warriors mówi sama za siebie.
Mecz u siebie będzie idealną okazją na potwierdzenie, że powyższe słowa Paula nie były czcze, trudno przypuszczać, byśmy mieli w Staples pojedynek underowy, do tego tak jak wspomniałem - CP3 lepiej gra u siebie.
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Golden State Warriors @ Philadelphia 76ers 3,60 Bet365
Sixers to jak na razie rewelacja początku sezonu. Trochę te zwycięstwa są im nie na rękę, ale myślę, że dopóki grają tak dobrze nikt nie będą w sposób oczywisty tankowali. Zastanawia mnie jak z &quot;szybkimi rączkami&quot; Cartera-Williamsa poradzi sobie Curry. Wszyscy wiedzą jak dobrze na razie radzą sobie 76ers z niełatwym terminarze. Warriors jak na razie grają przyzwoicie, kalendarz mieli łatwiejszy a z będącymi w lepszej dyspozycji Clippers się nie popisali. Zdecydowanie na plus u gości rzuty zza łuku - prawie 51% robi wrażenie. Wojownicy zdecydowanie lepiej radzą sobie we własnej hali, wyjazdy przynoszą im gorsze wyniki. Jeżeli 76ers zagrają tak jak grali dotychczas to jestem dobrej myśli. Jak zagrają nie wiem, jednak wydaje mi się, że kurs jest warty gry.
Słaby bet.
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Minnesota Timberwolves Minnesota over 24.5 w 1 kwarcie @ 1.90 Marathonbet ⛔ 23 punkty..
Ode mnie dziś coś nietypowego na noc czyli Minnesota over 24.5 w 1 kwarcie. W dotychczasowych 3 spotkaniach Wilki w 1 kwartach zdobywali odpowiednio 38, 34 i 40 punktów. Cavs natomiast w 1 kwartach pozwalali rzucać rywalom 26, 30 oraz 21 oczek. W poprzednich dwóch meczach h2h które wygrała z resztą minnesota wilki rzucały dwukrotnie po 25 punktów stąd też pewnie taka linia. Jestem przekonany że Wolves w tym meczu zakręci się koło 100 pkt i w 1 części gry rzucą około 30 punktów.
Dodatkowo jeszcze:
Minnesota OT @ 2.12 ⛔ 92-93
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Golden State Warriors (-6.5) - Philadelphia 76ers ▶ [1,87] Pinnacle ✅ (110:90)


Od razu po zakończeniu meczu Sixers z Bulls chodził mi po głowie typ na GSW. Jak wiadomo Sixers wygrali z Bykami. Przegrywali wysoko po pierwszej połowie ale w drugiej dokonali niesamowitego pościgu zakończonego sukcesem. Na chwilę obecną drużyna, która miała bić rekordy w ilości przegranych spotkań ma bilans 3-0. Myślę, że dzisiaj właśnie się to skończy. Zmierzą się bowiem z bardzo poukładaną i mocną ekipą jaką są niewątpliwie Warriors.
Po sukcesie z poprzedniego sezonu zespół został jeszcze dodatkowo wzmocniony i myślę, że stać ich będzie na jego powtórzenie. GSW dysponują naprawdę mocną pierwszą piątką. Jest fenomenalny Stephen Curry, który jeśli tylko będzie zdrowy powinien bez problemu zagrać w meczu gwiazd. Świetny rzut, bardzo dobry przegląd pola a także pewność siebie to tylko niektóre z jego zalet. Daje naprawdę bardzo dużo drużynie i wywiera pozytywną atmosferę w klubie. Kibicie także bardzo go lubią. Na pozycji centra jest Bogut, który wyleczył wreszcie nogi i sam zapowiada, że oprócz dobrej postawy w obronie chce pokazać się też w ofensywie. Jeśli zdrowie mu dopisze to będzie to jak dla mnie ważna postać.
Do tego David Lee, który ma za sobą bardzo udany sezon, w którym przeszkodziła mu nieco kontuzja biodra. Właśnie dlatego w PO sobie długo nie pograł. Mam nadzieję, że teraz kontuzje go ominą i będzie grał swoje.
Bardzo przydatny okazać się też może Andre Iguodala, który powinien szybko odnaleźć się w GSW ponieważ jest chyba jednym z najmniej samolubnych graczy w lidze a Warriors bardzo lubią dzielić się piłką.
No i oczywiście Klay Thompson, który w tym sezonie gra jak na razie znakomicie. Z Lakers rzucił aż 38 pkt, w ostatnim spotkaniu z Kings 27.
Jak widać pierwsza piątka jest na dobrym poziomie dlatego myślę, że Warriors powalczą w tym sezonie o finał Zachodu. W spotkaniach, które już zdąrzyli rozegrać ograli wysoko Lakers, przegrali po walce z Clippers gdzie oprócz 1 kwarty mecz był bardzo wyrównany i ostatnio dość pewnie uporali się z Kings we własnej hali. Moim zdaniem dzisiaj dołożą kolejne zwycięstwo.

Sixers jak na razie prezentują się wręcz fantastycznie. Wygrali wszystkie trzy spotkania z silnymi rywalami. Myślę, że dzisiaj się to jednak skończy. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić żeby taka ekipa wygrała czwarty z rzędu mecz w dodatku z silnymi Warriors. Moim zdaniem nie utrzymają takiej dyspozycji jak w poprzednich spotkaniach i GSW wysoko wygra ten mecz. Stawiam zdecydowanie na Warriors.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Jak najbardziej popieram typ maximusa oraz Bizona na over CP3.
Cleveland Cavaliers (1-2) - Minnesota Timberwolves (3-0)​

Mecz, który jak dla mnie najciekawiej się zapowiada, Cavs podejmą w swojej hali Wolves. Co jak co ale Wilki grają w tej chwili bardzo efektywnie i efektownie. Przewidywania się sprawdziły i jak na razie obok 76ers jest to czarny koń początku sezonu. W przypadku ekipy z Philadelphi wydaje mi się, że kwestią czasu jest jak pojawi się seria porażek, natomiast z Timberwolves jest zupełnie odwrotnie. Wg mnie z każdym meczem ta drużyna będzie się nakręcać i grać jeszcze lepiej. Love od początku spisuje się świetnie prawie 30 PPG i 15 RPG robi wrażenie. Dzielnie go wspierają Pekovic oraz Rubio, no i oczywiście trzeba wspomnieć o Martinie, który idealnie wkomponował się w nową drużynę i idealnie wg mnie pasuje do s5. Co do Cavs to zawodzą troszkę, Bynum miał być wsparciem a tymczasem znowu nawet nie gra. Co do reszty Irving jest cieniem samego siebie z poprzedniego sezonu zaledwie 15,3 PPG to wg mnie stanowczo za mało. Ogólnie offens Cavs jak na razie kuleje niby są Thompson, Waiters, Jack czy Miles ale dotychczas każdy z nich nie wystrzelił, no z pewnością więcej spodziewałem się po Jack&#39;u myślałem, że po przyjściu z GSW będzie idealnie wspierał Irvinga, cóż chyba jeszcze potrzebują czasu.
Cavs w tym sezonie przeciwko Pacers, Bobcats i Nets średnio rzucili 85 oczek. Wolves z kolei w meczach z Knicks, Thunder i Magic (po dogrywce) średnio tracili ok 98 oczek. W poprzednim sezonie obie drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie i Cavs rzucili raz 92 oczka i raz 73. Wg mnie w dzisiejszym meczu to Wolves są faworytami dysponują oni o wiele większa siłą ofensywną, jeżeli Cavs chcą powalczyć w tym meczu to nie mogą iść z nimi na wymianę ciosów bo z pewnością polegną. W mojej opinii Cavs będą dość spokojnie rozgrywać akcje. Linia jaką wystawił betsson 100 oczek na Cavs to w mojej opinii w tej chwili stanowczo za dużo. Wiem, że Wilki są b2b, ale może to i lepiej tym bardziej powinni wolniej grać, niż szaleńczo biegać od kosza do kosza.

TYP: Cleveland Cavaliers under 100 # 1.89 Betsson ✅ 93 pkt

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom