>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2017

Status
Zamknięty.
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tak się szykuję do oglądania Clippers - Grizzlies, w sumie nie mam zamiaru grać, ale dziwne te kursy faworyzujące LAC. Rozumiem jak Gasol i Conley byli game time decision, ale teraz już jasne że obaj wychodzą na parkiet, więc o co chodzi? 2.70 na Memphis to jest baaaardzo do grania. Tym bardziej handicap +5. NIe rozumiem. Fajny mecz będzie, nie gram tego tylko dlatego że już mam dziś zagrane na Pelicans a staram się stawiać max jeden przemyślany mecz dziennie. Tym niemniej polecam bo mecz 50/50, po takim kursie aż korci spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Jakieś uwagi odnośnie Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies ? Conley nie gra , 1.49 kurs na uni
Info z rotoworld:
Mike Conley (Achilles) will start against the Clippers on Saturday.
He was called a game-time decision for this game, so maybe he&#39;ll be slightly limited after he missed Wednesday. Conley may have to have this Achilles injury managed at some point, so maybe Mario Chalmers can get a couple extra minutes. You&#39;re obviously starting Conley everywhere.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Z rozpędu się przejęzyczyłem - Denver +7.5 przeciw GSW. Co sądzicie?
Przeciwko GSW nie wchodziłbym w żaden handi. Osobiście od chyba dwóch lat prawie wcale nie gram przeciwko nim. Między nimi a resztą ligi jest taka przepaść że w każdej chwili są w stanie zrobić run 15-0 i masz zamieciony swój handicap ;)
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 20:30

Spotkanie: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies
Typ:
Memphis +4,5✅
Kurs: 1,85

Bukmacher: iForBet
Analiza:

Czekałem na decyzję czy za gra dzis Gasol i Conley i są , gotowi na dzisiejszy mecz. Mecz za półgodziny ,więc za duzo rozpisywać się nie będę.Memphis to druzyna z jedną z lepszych obron w NBA. Myślę,że Gasol pokryje dzis Griffina i ich głowna armata nie pogra zbyt dużo,a wynik LAC jest uzalezniony od jego punktów i dyspozycji.
Powodzenia ???? !
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Co sądzicie o:
Denver-Cleveland
Denver +7.5
2.09
fortuna
???
Dużo zależy od ataku Denver. GSW w tym roku nie zachwyca. Dużo strat w ataku, rzuty często forsowane o ile w ich wypadku można to powiedzieć, w obronie też przysypiają. Jak kolega jednak wyżej pisał w każdej chwili mogą zrobić run. Ja jak już miałbym coś szukać na Denver to w pierwszej połowie. Ostatnio GSW bardzo słaba pierwsza połowa z SAS a rewelacyna druga.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Na dziś 2 typy na zbiórki zawodników. Drummond i Cousins to dwa potwory na tablicach, a tak się składa, że naprzeciw nich stają dwie najgorsze ofensywy w lidze. Zapowiada się ceglenie i masa zebranych piłek na swoich tablicach. Obaj robią spokojnie po kilkanaście zbiórek na mecz przy lepszych przeciwnikach. Blowouty możliwe, ale myślę, że już w 1 kwarcie obaj zrobią znaczną część wystawionych linii.
Jedyny problem to foul trouble, który zdarza się u nich regularnie, ale dziś raczej w obronie nie powinno być zbyt trudno.
Drummond over 15.0 zb. 1.85✅ i Cousins over 12.0 zb. 1.7⛔ Uni
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Pacers @ 2.04
Dafabet
Nowy Jork przyznaję gra lepiej niż bym tego po nich oczekiwał. Porzingis pokazuje potencjał - rośnie Knicksom all star. Ale reszta składu mierna, nie ma co. Myślę że dzisiaj w nocy szybka koszykówka w wykonaniu Pacers wypunktuje bezlitośnie przeciętną obronę nowojorczyków. Atak Indiany generuje ponad 108 punktów na sto posiadań, co daje im praktycznie drugie miejsce w lidze za GSW. Jeszcze LAC i WAS są na podobnym poziomie. Nie powinni mieć tu problemów. Nie wiem skąd tak wysoki kurs na nich, ale ewidentnie bukmacherzy lekceważą tą drużynę. Nie udało mi się ostatnio przy okazji meczu w Philly, chociaż trzymali się do końca - próbuję dzisiaj bo przeciwnik znacznie słabszy.
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Clippers-Miami typ 2 kurs 2,81
Whiteside po kontuzji gra ostatnio tylko po 24-26minut, więc nie jest jeszcze w pełni formy, ale cenię go wyżej niż DeAndre Jordana. Zapowiada się ciekawy pojedynek.
W Miami w formie wydaje się być Dragić i mam nadzieję, że rozegra dobre zawody..Punkty na pewno dorzucą Waiters i Johnson. Olynyk z ławki też solidny.
Po odejściu Chrisa Paula Clippers to już nie ta sama drużyna, przegrali ostatnio z Grizzlies.
W lipcy wygrało Miami, tym razem spodziewam się podobnego wyniku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 440

straszaksam

Użytkownik
Pany, a 1,55 na Boston dziś to nie jest za dużo?
Orlando moim zdaniem fartowny początek, nieźle im szło, ale to jednak tylko półka wyżej niż Bulls, Pacers, Knicks czy Hawks (moim zdaniem).
Boston natomiast ścisłą czołówka na wschodzie i prawdopodobnie ścisła czołówka tego sezonu w ogóle. Obie drużyny grały w takim samym odstępie czasowym ostatnio i żadnych znaczących nowych osłabień nie widzę, no poza Paytonem, który jest GTD (co raczej nie zmieni znacząco kursu, nawet jakby miał zagrać)
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Pany, a 1,55 na Boston dziś to nie jest za dużo?
Orlando moim zdaniem fartowny początek, nieźle im szło, ale to jednak tylko półka wyżej niż Bulls, Pacers, Knicks czy Hawks (moim zdaniem).
Boston natomiast ścisłą czołówka na wschodzie i prawdopodobnie ścisła czołówka tego sezonu w ogóle. Obie drużyny grały w takim samym odstępie czasowym ostatnio i żadnych znaczących nowych osłabień nie widzę, no poza Paytonem, który jest GTD (co raczej nie zmieni znacząco kursu, nawet jakby miał zagrać)
Payton właśnie robi dużo różnicę w dzisiejszym meczu. Nie zagra DJ czyli rezerwowy PG i pod nie obecność Payton Magic zostają z jednym nominalnym rozgrywającym. Jedyny będzie Shalvin Mack. Payton nie jest kalibrem PG jak CP3 wiadomo ale robi dobrą robotę. Mimo wszystko skłaniam się do grania na Celtics ale czekam za potwierdzeniem czy gra Payton czy nie.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Payton właśnie robi dużo różnicę w dzisiejszym meczu. Nie zagra DJ czyli rezerwowy PG i pod nie obecność Payton Magic zostają z jednym nominalnym rozgrywającym. Jedyny będzie Shalvin Mack. Payton nie jest kalibrem PG jak CP3 wiadomo ale robi dobrą robotę. Mimo wszystko skłaniam się do grania na Celtics ale czekam za potwierdzeniem czy gra Payton czy nie.
No dobra, ale Payton nie grał od dawna. Myślisz że z miejsca wejdzie i zrobi różnicę? Ja sądzę, że nawet pomimo treningów z zespołem (a podejrzewam że już takie odbył) ciężko będzie mu wejść na mecz i od razu grać na swoim optymalnym poziomie razem z zespołem. Tym bardziej, że on tam będzie w dużej mierze odpowiedzialny za kreowanie akcji, a tego robić bez bardzo dobrego zgrania nie można (patrz Rubio w Utah ;) )
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
No dobra, ale Payton nie grał od dawna. Myślisz że z miejsca wejdzie i zrobi różnicę? Ja sądzę, że nawet pomimo treningów z zespołem (a podejrzewam że już takie odbył) ciężko będzie mu wejść na mecz i od razu grać na swoim optymalnym poziomie razem z zespołem. Tym bardziej, że on tam będzie w dużej mierze odpowiedzialny za kreowanie akcji, a tego robić bez bardzo dobrego zgrania nie można (patrz Rubio w Utah ;) )
Nie mówię, że bóg wie jaką różnicę zrobi ale na pewno będzie to wzmocnienie składu. O zgranie raczej nie ma problemów po s5 któryś rok już gra razem. Bardziej mi chodzi, że ważny jest w dzisiejszym meczu bo pod jego nieobecność zostanie tylko Mack na PG a nie jest to jakiś rasowy rozgrywający. Trener powiedział, że są &quot;hopeful&quot;, a przy hopeful często zawodnicy nie występują. Kurs nie rozpieszcza na Boston i lepiej jest poczekać na pewną informacje. Jeśli Payton nie zagra to za to 1.55 można grać Boston śmiało.
EDIT: Kursy rosną ponad 1.60 już
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Houston-Utah
Typ: Houston -8.5
Kurs 2.28
Buk Fortuna
Analiza: Będzie to 11 spotkanie dla gospodarzy i 10 dla zespołu przyjezdnych , gospodarze na chwilę obecną są wiceliderem w Konferencji Zachodniej z dorobkiem 7 zwycięstw oraz 3 porażek na swoim koncie, wygrali swoje 2 poprzednie spotkania a wcześniej zanotowali 2 porażki, teraz wydaję mi się że ich gra idzie w coraz lepszym kierunku i powinni zacząć punktować, tym bardziej iż ich rywalem w tym spotkaniu będzie drużyna Utah Jazz, która w swojej hali radzi sobie wyśmienicie,ale na wyjazdach przegrywa wszystko, do tej pory zagrała 3 spotkania wyjazdowe , przegrała każde z nich , ekipa gospodarzy natomiast zaliczyła dwie domowe wpadki z rzędu i teraz na pewno ma coś do udowodnienia swoim kibicom , którzy pewnie będą tym razem chcieli zobaczyć wygraną swoich pupili. Myślę że jest to jak najbardziej realne ponieważ w poprzednich spotkaniach widać było zwyżkę formy ekipy przyjezdnych , rzucili ekipom New York Knicks, oraz Atlanty Hawks po 119 punktów tracąc sporo mniej , były to ich pewne zwycięstwa, myślę że w tej potyczce również spokojnie można postawić na pewną wygraną zespołu Houston, z racji tego iż Utah Jazz nie rzuca dużo punktów na wyjazdach , ja poszedłbym w tym meczu również w kierunku undera, myślę że taki under 202.5 punktu jest jak najbardziej realny, pewniejsze wydaję się jednak moim zdaniem Handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Los Angeles Clippers vs Miami Heat
Typ: Miami +5,5 ✅

Kurs:1,82
Bukmacher:Fortuna
Analiza :
Witam , gram konsekwentnie przeciwko Clippersom.Zespół,który uzależniony jest od Blake Griffina i jego punktów poległ wczoraj(choć rzucił ich wczoraj nie mało,bo 30!!!) z Memphis i dziś gram ten sam typ tylko ,że podejmują oni Miami Heat. Po kontuzji do Heat wrócił Whiteside,nie dostaje on minut tyle ile by chciał,ale wzmacnia defensywę.Co powiedzieć o LAC? Grają dziś mecz po meczu,wczoraj pomęczyli się z Memphis i ulegli.Dziś również czeka ich ciężki bój o wygraną w tym meczu.Liczę na kolejny wyrównany mecz LAC.Dragić,Waiters czy stary Joe powinni zostawić serce na boisku i wygrać pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie.

Dodatkowo gram Cavs +116,5 w fortunie po 1,85.
Wiadomo Cavs grają mają wylane w obronę ,ale z przodu rzucają swoję i mam nadzieje ,że swoją siłe w ataku pokazą dzis na Hawks .Dlatego gram dziś ich over,bo myślę ze będzie to szybki mecz i wykorzystają dziury Atalanty w defensywie ???? ⛔ szkoda,zabrakło dwóch punktów
Edit:z 106 na 116, z rozpędu i tak gram ????
 
N 0

nuciu777

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Los Angeles Clippers vs Miami Heat
Typ: Miami +5,5

Kurs:1,82
Bukmacher:Fortuna
Analiza :
Witam , gram konsekwentnie przeciwko Clippersom.Zespół,który uzależniony jest od Blake Griffina i jego punktów poległ wczoraj(choć rzucił ich wczoraj nie mało,bo 30!!!) z Memphis i dziś gram ten sam typ tylko ,że podejmują oni Miami Heat. Po kontuzji do Heat wrócił Whiteside,nie dostaje on minut tyle ile by chciał,ale wzmacnia defensywę.Co powiedzieć o LAC? Grają dziś mecz po meczu,wczoraj pomęczyli się z Memphis i ulegli.Dziś również czeka ich ciężki bój o wygraną w tym meczu.Liczę na kolejny wyrównany mecz LAC.Dragić,Waiters czy stary Joe powinni zostawić serce na boisku i wygrać pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie.

Dodatkowo gram Cavs +116,5 w fortunie po 1,85.
Wiadomo Cavs grają mają wylane w obronę ,ale z przodu rzucają swoję i mam nadzieje ,że swoją siłe w ataku pokazą dzis na Hawks .Dlatego gram dziś ich over,bo myślę ze będzie to szybki mecz i wykorzystają dziury Atalanty w defensywie ????
Edit:z 106 na 116, z rozpędu i tak gram ????
Waiters niestety dzisiaj nie zagra
Dion Waiters is not with the team and will miss Sunday&#39;s game against the Clippers.
Waiters went back home to be there for the birth of his daughter, and while he&#39;s expected to rejoin the team at some point during their five-game road trip, he could miss Monday&#39;s matchup with the Warriors as well. With Waiters unavailable tonight, we could see Wayne Ellington move into the starting five, and there will be more opportunity for guys like Tyler Johnson and Josh Richardson.
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Boston Celtics - Orlando Magic
Typ: Aaron Gordon under 17,5pkt
Kurs: 1.80
Boston bardzo dobrze broni w tym sezonie, w szczególności Horford i Baynes. Gordon naciągnięte troche średnie przez jeden mecz w którym rzucił 41pkt., linie w tym sezonie przekroczył dwa razy, a przeciwnik dzisiaj bardzo wymagający.
⛔⛔
Washington Wizards - Toronto Raports
Typ: Marcin Gortat under 11,5pkt
Kurs: 1.80
Wall wypada, a to głównie z nim Marcin zdobywał punkty po akcjach pick&amp;roll, bardzo lubie Marcina i sposób w jaki gra, natomiast przeciwnicy dzisiaj bardzo mocni pod koszem. Naszemu rodakowi brakuje rzutu z półdystansu/dystansu, a w pomalowanym będzie dziś bardzo ciężko o punkty.
✅✅
Phoenix Suns - San Antonio Spurs
Typ: LaMarcus Aldridge over 22,5pkt
Kurs: 1.80
Cóż tutaj dużo powiedzieć, Phoenix fatalnie broni, 28. defensywa w lidze, LA jest pierwszą opcją zespołu i podejrzewam że łatwo pójdzie i już w 3Q pokryje naszą linie, tym bardziej że w ostatnich meczach miał ciężkie matchupy, i dziś łatwiej będzie mu zdobywać punkty.
⛔⛔
Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers
Typ: Brook Lopez over 16,5pkt
Kurs: 1.80
Brook dostaje co raz więcej minut i rzutów, w ostatnim meczu +30pkt, Gasol z bulwą w kostce, więc raczej nie powinien być aż takim groźnym obrońcą, do tego Lopez lubi sobie wyjść na dalszy dystans i oddać pare rzutów. Myślę że w najbliższych meczach będzie to pierwsza opcja drużyny z LA
✅✅
Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder -2.5
Kurs: 1.85
Fajnie się ogląda drużynę z OKC, po dosyć frajersko przegranym meczu z Bostonem w którym mieli dwucyfrową przewagę, będą chcieli pokazać, że to był wypadek przy pracy. Muszą zacząć już wygrywać na tym etapie rozgrywek, żeby wykrystalizować sobie jak najlepszą pozycję do walki o playoffs. OKC ma więcej atutów w ataku, i moim zdaniem szerszy skład od PTB (choć obie drużyny nie grzeszą mocnymi rezerwowymi)
⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Po pierwsze w lipcu to liga przedsezonowa. Po drugie jak możesz rozliczyć mecz po I kwarcie? To NBA. Lepiej niż Filipiny. Pójdzie run 12-0 i będziesz musiał pampersa założyć ; ) przegrali z grizzles, bo to solidna drużyna. Gdyby nie Coloney mieliby ciężko, ale mniejsza o to. Griffin chyba się obudził aczkolwiek to może być za mało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom