>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2017

Status
Zamknięty.
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Utah Jazz
Typ: Rudy Gobert over 14.5pkt
Kurs: 1.75
Jakoś nie widzę obrony Phila przeciwko wewnętrznym graniu Utah. Holmes, Johnson, Covington niestety nie są zawodnikami tak dobrymi w obronie, żeby mogli zatrzymać akcję duetu Rubio/Gobert. Co prawda chłopak gra gorzej niż w poprzednim sezonie, jednak uważam, że kluczem do zwycięstwa w tym spotkaniu będzie wygranie pomalowanego, i Rudy będzie bardzo ważnym ogniwem tej nocy. Dodatkowo Embiid OUT, więc nie trzeba będzie skupiać się na nim aż tak bardzo w obronie, i można się skupić na atakowanej stronie parkietu.
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Kosz NBA
Godz: 03:00
Spotkanie: Utah Jazz - Philadelphia 76ers
Typ: Philadelphia under 97,5
Kurs: 2,20
Buk: fortuna
Analiza:
Wydaje mi się, że wyszukałem perełkę na dziś. Do Utah przyjeżdżają 76ers, drużyna mocna w tym sezonie, po kilku latach tankowania wreszcie nadszedł czas na walkę o play off. Zaliczyli serię 4 zwycięstw ????, ale niestety (stety ???? )tutaj pozytywy się kończą. Garstka statystyk - ostatnie dorobki punktowe przeciwko Jazzmanom to - 94,83,84,86,91,71,78,83,71,74,92. Ktoś zarzuci, że to było za czasów gdy, Phila zamykała tabele, a teraz jest dużo silniejsza. Dzięki komu stała się taka mocna? Zwłaszcza dzięki olbrzymowi z Kamerunu - Embiidowi. Ma on największą liczbę: średnio zdobytych pkt, zbiórek, bloków i trafionych rzutów wolnych w drużynie (i to przy ciągłych limitach minutowych). Pech 76ers polega na tym, że przeciwko kozackiej obronie Utah Embiid nie wystąpi. Czyżby kontuzja? Na szczęście nie, jest to tylko przerwa odpoczynkowa. Do tego dochodzi absencja Baylessa, który średnio dorzuca 11pkt. Czyżby delikatne &quot;odpuszczenie&quot; meczu gdzie nawet w pełnym składzie byłoby ciężko o zwycięstwo. Od razu pomyślałem, że mają jakiś ważny następny mecz na który trener &quot;restuje&quot; Embiida. Sprawdzam... a tu wyjazd do Sacramento Kings (ich bilans to 0-3 u siebie i strasznie słaba forma). Czyżby coach wyczuł szanse? Tylko takie moje przypuszczenia... Kolejna sprawa, Utah w poprzednim meczu zostało rozstrzelane (137pkt) i wręcz ośmieszone przez Houston z Hardenem (56) na czele... Życie nauczyło, że w NBA nic nie zdarza się dwa razy, mecz po meczu. ???? powodzenia
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dyscyplina: Kosz NBA
Godz: 03:00
Spotkanie: Utah Jazz - Philadelphia 76ers
Typ: Philadelphia under 97,5
Kurs: 2,20
Buk: fortuna
Analiza:
Wydaje mi się, że wyszukałem perełkę na dziś. Do Utah przyjeżdżają 76ers, drużyna mocna w tym sezonie, po kilku latach tankowania wreszcie nadszedł czas na walkę o play off. Zaliczyli serię 4 zwycięstw ????, ale niestety (stety ???? )tutaj pozytywy się kończą. Garstka statystyk - ostatnie dorobki punktowe przeciwko Jazzmanom to - 94,83,84,86,91,71,78,83,71,74,92. Ktoś zarzuci, że to było za czasów gdy, Phila zamykała tabele, a teraz jest dużo silniejsza. Dzięki komu stała się taka mocna? Zwłaszcza dzięki olbrzymowi z Kamerunu - Embiidowi. Ma on największą liczbę: średnio zdobytych pkt, zbiórek, bloków i trafionych rzutów wolnych w drużynie (i to przy ciągłych limitach minutowych). Pech 76ers polega na tym, że przeciwko kozackiej obronie Utah Embiid nie wystąpi. Czyżby kontuzja? Na szczęście nie, jest to tylko przerwa odpoczynkowa. Do tego dochodzi absencja Baylessa, który średnio dorzuca 11pkt. Czyżby delikatne &quot;odpuszczenie&quot; meczu gdzie nawet w pełnym składzie byłoby ciężko o zwycięstwo. Od razu pomyślałem, że mają jakiś ważny następny mecz na który trener &quot;restuje&quot; Embiida. Sprawdzam... a tu wyjazd do Sacramento Kings (ich bilans to 0-3 u siebie i strasznie słaba forma). Czyżby coach wyczuł szanse? Tylko takie moje przypuszczenia... Kolejna sprawa, Utah w poprzednim meczu zostało rozstrzelane (137pkt) i wręcz ośmieszone przez Houston z Hardenem (56) na czele... Życie nauczyło, że w NBA nic nie zdarza się dwa razy, mecz po meczu. ???? powodzenia
Za bardzo na NBA się nie znam, ale 76ers śledzę i o ile brak Embiida to rzeczywiście problem tak brak Baylessa wcale źle nie musi wpłynąć na grę. Ostatnio rozgrywa Simmons, który kapitalnie wprowadził się do ligi a swoje robi też TJ, który jest na moje strasznie niedoceniany. Nie wiem czy under to na pewno spoko opcja, ja bym raczej szukał overów na Simmonsa/RoCo, bo oni powinni dostać więcej rzutów.
Robert Covington over 14.5 iforbet @1,7 ⛔
2x22 punkty w dwóch ostatnich meczach. Wiadomo, drużyny przynajmniej kilka klas gorsze (a na pewno obronie), ale tu przy braku Embiida i (tak zakładam) skupieniu się Utah na Simmonsie RoCo powinien mieć sporo okazji do rzutu. Generalnie sezon na dość sporej skuteczność i liczę, że tu będzie podobnie.
Edit: Brawo 76, już chyba nikt nie przeceni braku Embiida ;). RoCo niestety skonczyl na 14 punktach, zabrakło jednego osobistego (1-3). Wiecej gry wzieli na siebie Simmons, ale on duzo wiecej mial problemow ze skutecznoscia i Reddick, a w koncu przebudzil sie Saric.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Za bardzo na NBA się nie znam, ale 76ers śledzę i o ile brak Embiida to rzeczywiście problem tak brak Baylessa wcale źle nie musi wpłynąć na grę. Ostatnio rozgrywa Simmons, który kapitalnie wprowadził się do ligi a swoje robi też TJ, który jest na moje strasznie niedoceniany. Nie wiem czy under to na pewno spoko opcja, ja bym raczej szukał overów na Simmonsa/RoCo, bo oni powinni dostać więcej rzutów.
Simmons na pewno będzie rzucał więcej,ale czy będzie trafiał? Utah to bardzo dobry zespół ustawiony w defensywie i na pewno będą trzymać Simmonsa pod kloszem
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Co do Cavs tez uważam, żę wygrają jednak nie stawiał bym na nich dużych pieniędzy. Grają na prawdę słabo do tego Love walczy z jakąś grypą. Co ciekawe z mocniejszymi rywalami Cavs w tym sezonie wygrywali z Celtics, Wizards czy Bucks już na początku a wtapiają wszystko z drużynami jak Magic, Nets, NYK. LBJ na bank dzisiaj zagra na swoim najlepszym poziomie jak w meczu z WW, ale mecz do obejrzenia a nie do grania za duże pieniądze. Z znacznie ciekawszych meczy do wytypowania na pewną są Hornets, Jazz czy też SAS. Charlotte jest zdecydowanie lepszą drużyną od NYK. Tam jest kolektyw a nie jeden gracz jak w NYK. Kursy na pewno warty gry, bo Hornets muszą wygrać. Podobnie sytuacja wygląda w LAC. Dużo w tym roku jest zależne od Griffina, jednak dla mnie nie jest to gracz na bycie faktycznym liderem. Dla mnie ten gracz jest ociężały i za dużo bierze na siebie. Porażka z Miami na nim spoczywa. W składzie są lepsi shooterzy to jak zawsze chce sam zakończyć i być bohaterem a jego jump shoot wcale nie jest doskonały. Do tego dzisiaj jadą bez Gallinariego. Myślę, że w San Antonio nie mają czego szukać, zwłaszcza, że zdecydowanie słabiej grają niż na początku sezonu. Co do Jazz to wstawiam typ z działu typ dnia.
Utah Jazz - Philadelphia 76ers 1/1 @ 1.80
Chciałem grać z handicapem jednak Utah w ofensywie nie wygląda imponująco więc z pokryciem może być różnie. Ciekawiej wygląda HT/FT. 76ers w końcu odnaleźli rytm gry i liczą się po raz pierwszy od dawna w walce o PO. Grają fajnie, przyjemnie dla oka, drużynowo, efektownie i efektywnie. Jednak dzisiaj są spisani na porażkę gdyż wypada dwóch graczy z startowej 5. Embiid i rozgrywający Bayless. Embiid raczej nikomu nie trzeba przedstawiać, wypada najlepszy punktujący i zbierający, no i do tego będzie dziura pod koszem, bo Phila nie ma innego nominalnego podkoszowego. Prawdopodobnie piątką będzie Johnson ale z niego to żaden center, Gobert będzie miał ułatwione zadanie zarówno w ofensywie jak i defensywie. W miejsce Baylessa wejdzie Saric który po słabym starcie nieco odbudował formę jednak nadal przeplata dobre mecze słabymi. Nieobecność tych dwóch znacznie skróci rotacje 76ers bo albo sięgną po głębokie rezerwy albo będą musieli rozegrać całym mecz 7 graczy. Wszystko zależy od dyspozycji Simmonsa i skuteczności na obwodzie. Po drugiej stronie jednak jedna z lepszych defensyw w lidze więc o otwarte trójki nie będzie łatwo. Rubio wpasował się do zespołu niesamowicie. Nawet nieco poprawił rzut co zawsze było jego słabym punktem. Nutki nie mają klasycznego shootera dla tego stawiają na drużynową moc. Sześciu graczy notuje double digit Rubio, Gobert, Ingles, Hood, Favors i Mitchell. Zdecydowanie w dzisiejszym meczu więcej opcji w ataku jest po stronie gospodarzy. W pomalowanym pod nieobecność Embiida 76ers nie będą istnieć, do tego mała rotacja myślę, że od początku do końca Utah będzie kontrolować to spotkanie.
 
mar5hial 11

mar5hial

Użytkownik
Dzisiejsza noc bedzie emocjonujaca, zostało mało czasu wiec w kilku zdaniach co dzis gram:
Cleveland - Milwaukee
LBJ over 43,5 pkt+rb+as ✅✅✅
1.75 Uni
No cóż, dzisiejszy pojedynek bedzie szybki i obfitujący w punkty - myśle, ze co do tego sie zgadzamy. Myśle tez, ze James jest gotowy wziąć na swoje barki odpowiedzialność za dzisiejszy wynik. Po kompromitujacych porażkach ze słabszymi drużynami czas na pobudkę. W tym sezonie 29pkt na mecz 7.2rb i ponad 9 asyst, minuty beda, nie bedzie odpuszczania i dodatkowo pewna kwestia mindsetowa - Giannis. Ostatni mecz gorsze staty od greek freak-a, a mimo całego swojego profesjonalizmu, James na pewno bedzie chciał co-nieco udowodnić ???? nie musze dodawać, ze przeciwko WW nakręcił 57 pkt, a jakbym miał tu porównywać, to wlasnie podobnej dynamiki spodziewam sie dzis.
Dodatkowo, juz tak na sucho, gram under 217,5 ⛔⛔⛔ (mniej sugerowania sie b2b!) po 1.7 w meczu indiany z pelikanami, gdyż uważam, ze ta linia jest za wysoka i Raptors/+203,5 po 2,68✅✅✅ Powodzenia
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Ode mnie plus krótkie uzasadnienie:
-LeBron James over 28,5 @1.82 Cavaliers osłabione, wypadło wielu zawodników od początku sezonu więc ktoś ten ciężar zdobywania pktów musi udźwignąć. Dodatkowo rywalizacja z prognozowanym MVP Giannisem...✅
-Porzingis over 28,5 @1.96 Kurs poszedł sporo do góry, widać wiele osób nie wierzy w Łotysza.. Jak dla mnie NYK stało się one man team, pogłoski krążą, że od przyszłego sezonu zmieniają nazwę na New York Porzingis ????... Widziałem jego ostatni wyczyn w meczu z Pacers, ja w niego wierze... widać, że on sam również &quot;Kristaps Porzingis is hoping to come home with the Most Improved Player Award this season.&quot; -roto⛔
-Washington(-8.5) - Dallas @1.65 W tym meczu zmierzy się super stolica z obecnie najsłabszą drużyną w całej stawce. Drużyna nakręcona po ostatnim sukcesie. Dodatkowo wraca Janek, który oglądając świetnie radzących sobie kolegów z trybun, dziś powinien wyjść podwójnie zmotywowany, żeby pokazać, że z nim w składzie mogą grać jeszcze lepiej ???? ⛔
 
D 0

dyzio555

Użytkownik
Hej. Sorry ze trochę nie bardzo w temacie ale znacie może jakaś stronę gdzie można śledzić rzucane punkty przez zawodników w NBA? Post do usunięcia
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Indiana Pacers - Detroit Pistons
Typ: Victor Oladipo under 20.5pkt
Kurs: 1.80
Miles Turner wrócił do pierwszego zespołu, przejmuje część akcji które realizował Oladipo i reszta drużyny. Drugim atutem tego typu jest obrona prezentowana przez drużynę Detroit, Bradley (jeden z najlepszych defensorów na swojej pozycji), weźmie dziś w obroty Victora, i wątpię żeby coś korzystnego z tego wyszło, Indiana chyba zdaje sobie z tego sprawę, i więcej akcji będą realizować przez duet podkoszowych, którzy będą wyciągać Drummonda spod kosza.
⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xenus 281

xenus

Użytkownik
Indiana Pacers - Detroit Pistons
Detroit HT/FT @1,76
Detroit (-6,5) 1,93

Indiana po wczorajszej porażce z Pelikanami jedzie do Detroit, jest to ich aż 6 mecz w ciągu ostatnich 9 dni w tym aż 4 wyjazdowy. Myślę, że zmęczenie może być widoczne od początku spotkania. Po drugiej stronie mam graczy z Detroit, który ostatni mecz rozegrali 3 dni temu (u siebie). Zespół z Motor City jest mega pozytywnym zaskoczeniem początku tego sezonu. Na 5 meczy na własnym parkiecie odnieśli tylko 1 porażkę i myślę, że dzisiaj powinni kontynuować passę zwycięstw.
Dodatkowo najprawdopodobniej wciąż zabraknie Sabonisa, który spisywał się na prawdę dobrze od początku tego sezonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Panowie ktoś wie jak mają wyglądać minuty Turnera? Wrócił po kontuzji, dzisiaj Indiana b2b. Linie są niskie, ale właśnie te minuty mnie zastanawiają. Jakbyś ktoś widział jakieś ciekawe zakłady na niego pokroju trójeczki czy bloki to dajcie znać.
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Boston Celtics - Los Angeles Lakers
Typ: Jayson Tatum over 13,5pkt⛔
Kurs: 1.82
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj idę w over 19letniego rookie z Celticsów. Dzisiejszy mecz zapowiada się na ciekawą walkę dwóch pierwszoroczniaków w postaci Tatuma (wybrany jako nr 3 w drafcie) i Lonzo Balla (nr 2 w drafcie) z LAL. Pierwszy argument dlaczego Tatum? Bo gra w zdecydowanie lepszym zespole. Kolejna sprawa, ma moim zdaniem najlepszego asystenta w postaci Kyriego Irvinga, który w wywiadach wprost wypowiada się, o dużych umiejętnościach młodszego kolegi oraz, że dopinguje go do jeszcze większej ilości rzutów. Następny argument to rosnąca forma - indywidualne statsy z 5 ostatnich spotkań to - 7, 12,13,13, aż ostatnio 21pktów. Tatum jest najlepiej rzucającym trójki zawodnikiem w Celtics - trafia 52,9% three pointsów co daje mu 5 wynik w NBA (nieźle jak na świeżaka ????). Kolejna sprawa to absencja Ala Horforda. Pozycja odmienna więc liczba minut raczej pozostanie bez zmian, ale Kyrie jakoś te rzuty Horforda będzie musiał rozdzielić wśród kolegów... powodzenia ????
EDIT - Jak pech to pech.. Młody złapał kontuzję przez co zagrał CAŁE 9:21 min oddając 2 rzuty. Zamiast rzucać mój over to pojechał do szpitala na rezonans prawej kostki.

Do dubla dorzucam Orlando Magic handi -7,5. @1.83✅ NYK już drugi mecz wyciągają na dużym szczęściu. Z Pacers pod koniec 3 kwarty dostawali już 19 punktami. Wystarczy, żeby któraś z ratunkowych trójek nie wpadła, kontra i mogłoby być już za dużo do odrobienia.. Podobnie zeszłej nocy z Hornets. Run 12-2 w ostatnich minutach meczu... Takie rzeczy nie mogą trwać wiecznie. PLUS PorzinGod raczej out dzisiaj więc więcej dodawać chyba nie muszę.
[email protected]
 
G 99

gdziemojnick

Użytkownik
Porzingis dziś nie zagra, łapać okazję póki buki nie wycofują oferty

Edit: za rotoworld.com - Kristaps Porzingis (left ankle, right elbow) has been ruled out against the Magic on Wednesday.
 
G 99

gdziemojnick

Użytkownik
Kusiło mnie stawiać na NewYork ale w takiej sytuacji wybić to sobie z glowy?
Ja wyszukałem singlem -11,5 Orlando
Dublem -7,5 z Miami
I jeszcze over Hardaway&#39;a Jr., bo ktoś jednak wrzucić tam punkty musi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Miałem nic nie grać na NBA, bo sporo absencji. Zmieniłem jednak zdanie po tym, gdy zobaczyłem jakie rzeczy wyczynia STS. Brak Porzignisa oraz Duranta. Na obu stoją linie 27, więc gdzieś te pkt trzeba rozdzielić. Obaj zawodnicy Knicks powinni ciągnąć swoj zespół, a Green tez raczej dziś będzie punktował. W AKO za 50zl, bo to wszystko mi śmierdzi.
Kanter over 13.5 pkt x Hardway Jr. over 16.5 pkt x Green over 11.5 pkt
AKO: 5.2/STS ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom