>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2017

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Co prawda nie udało się wczoraj zarobić na małym błędzie buka jednak nie żałuję żadnej przegranej złotówki. STS warto obserwować przy zawodnikach, który są niewiadomi do gry, bo często zapominają zdejmować linię. Na dzisiaj znalazłem wydaję mi się kolejny ciekawy bet. Siedzi mi on w głowie od momentu kiedy oglądałem spotkanie Cavs z Bucks i dzisiaj tylko czekałem na linię. Unibet wystawił moim zdaniem bardzo fajną, więc myślę, że warto spróbować. Mowa tutaj o overze Trevora Arizy. Skrzydłowy, który w układance Houston stał się typowym zadaniowcem od rzucania za &quot;3&quot;. Odkąd wrócił on do Rockets to oddaje ponad 6 trójek na mecz przy czym zazwyczaj trafiał on około 35% oddanych trójek, a w tym sezonie jest to do tej pory zaledwie 28%. Sprawa trochę lepiej wygląda, gdy spojrzymy tylko na 3 ostatnie spotkania, które zarazem były wygrane. 10/24 próby trafione co daje nam ponad 41%. Czemu spoglądam tylko na wygrane mecze? Gdy widzę obronę Cavs to zupełnie mnie ona nie przekonuje. Pozwalają oni swoim rywalom na trafienie średnio 14 trójek w spotkaniu co jest jednym z gorszych wyników w lidze pod tym względem. Dzisiaj do tego startuje Lebron na PG, więc za Arizą i innymi shooterami będzie musiał biegać chociażby Shumpert. Jestem zdania, że Harden dziś będzie bardziej rozgrywał piłkę i szukał swoich kolegów na wolnych pozycjach, bo jest to mądry zawodnik, który zapewne wie, że Cavs zostawiają strasznie dużo miejsca na obwodzie swoim rywalom. Wracając jeszcze do Arizy. W tym sezonie gra on średnio 35 minut, więc moim zdaniem sporo. 3 trójeczki jest spokojnie wstanie trafić, a gdy stanie na linię rzutów osobistych to również coś dołoży (w tym sezonie 100% z linii). Moim zdaniem fajna linia, a kurs jeszcze bardziej apetyczny. Spotkanie będzie overowe, a Trevor w każdym z ostatnich 3 spotkań pokrył linię bez większego problemu.
Trevor Ariza over 10.0 pkt - 1.95/unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
A co myślicie o linii o/u w meczu Houston z Cleveland? Nie jest zbyt wygórowana? Over 222.5 po jedynie 1.45 w STS. U tego samego buka 232.5 under po 1.45...
Rozumiem, że obie drużyny stawiają na ofensywny basket.. Ale czy linia nie powinna być niższa? Myślę, że Clevland po wczorajszym meczu nie będzie aż tak dynamiczne.. Under 232.5 do AKO jak znalazł hmm?
 
M 4

mega3siek

Użytkownik
No nie żartuj, Wash oklepani przez Dallas i ponadto biorą dziś rewanż na LA, bo w topili z nimi ostatnio. Lakers grali wczoraj i nie mają sił na przeciwstawienie się Czarodziejom w ich hali. Co to ma być ?, Randle/Lopez/Ingram C-P/Ball to może tylko czasami zadziałać
Dla mnie Lopez i Ingrum to czolowi zawodnicy nba Randle tez daje rade a skoro Boston u siebie wygral tylko 11 punktami to tym bardziej warto zagrac handi na Lakers przeciwko Wizards to inna polka.Jedyne co mnie martwi to zmeczenie po meczu z Bostonem ale mysle ze +11,5 spokojnie wejdzie.Under w meczu Cavs-Rockets jak najbardziej najlepiej grac takie wysokie bezpieczne linie ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Odemnie aż 3 typy na dzisiaj ponieważ wcześniej długo analizowalem mecze i miałem dylemat ale jednak widzę spore szanse, z góry przepraszam moderatorów za słabo napisana analizę ale jestem w pracy i 15 min mi nie wystarczy, kursy z sts bo tak jak kiedyś pisałem oni z nba strasznie się zawieszaja i warto czasem do nich zerknąć dobra przejdźmy do rzeczy.
Rockets - Cavs
Cavs @2,70 STS
Te kursy to dla mnie lekkie nie porozumienie a tymbardziej, że gdyby ktoś przed sezonem napisał, że w meczu obu zespołów będzie taki kurs na Cavs nawet pomimo absencji Thomasa i Rose to zostałby wysmiany choć patrząc na aktualny układ tabeli te kursy niektórych nie muszą dziwić ale jednak mnie tak.
Cleveland w tym sezonie owszem rozpoczęli słabo ale nie zmienia to faktu, że z mocnymi drużynami wygrali a punkty tracą z zespołami , którymi teoretycznie powinni nabijac sobie statystyki. Obrona Cavs może trochę nie przemawiać za tym typem ale jestem pewien, że na takie mecze jak ten się odpowiednio zmobilizuja a patrząc na to jakich maja w składzie zawodników dostępnych na ten mecz to jeśli wszytsko będzie grało nie powinni dać szans Houston ale wiadomo, że to NBA i tu wszystkiego można się spodziewać w tej fazie sezonu ale jak Lebron zagra na swoim najwyższym poziomie a ostatnio tak jest i jeśli będą siadać trójki Love&#39;a, Korvera czy Smitha to raczej będzie ciężko tutaj rakietom, zdaje sobie sprawę, że Harden jest w gazie i z Gordonem robią robotę ale tak jak wspomniałem wcześniej Cleveland na takie mecze się będzie motywować i póki CP nie wróci to Houston z najlepszymi mogą mieć problem, zdecydowanie warto dzis zaryzykować i grać na &quot;Lebronow&quot; bo szansę oceniam 50/50 a kurs jest bardzo kuszący.
Do tego bez analizy na, która nie mam już czasu wrzucam dwa typy (oczywiście przemyślane w domu na spokojnie)
Jokic Over 17,5 @ 1,80 STS
Toronto - 4,5 @1,65 STS
 
K 166

khamilos

Użytkownik
1. Toronto- NO
Raptors ML 1.40 forbet ✅
Raptors -5.5 1.80 forbet ⛔

Toronto- zespół zgrany od kilku sezonów, wzmocniony Ibaką miał od początku RS zacząć z wysokiego C. Tymczasem grają w kratkę i w niektórych meczach męczą się niemiłosiernie. Dzisiaj game z Pelikanami u siebie i moim zdaniem jeśli chcą być wysoko to takie spotkania muszą wygrywać! NO jest w road tripie- mają 3W grając ze słabszymi ekipami ( Bulls, Pacers, Mavs ). W żadnym z tych spotkań nie wygrali jednak przekonująco,a mecze rozstrzygał duaet Davis/Cousins w końcówkach. Dzisiaj trudniejszy przeciwnik i wydaje się że krótka seria dobiegnie końca.
2. Denver- Oklahoma
OKC ML 1.70 forbet ⛔
Kolega wyżej ciekawie opisał sytuację w ekipie OKC- to jest fakt- póki co źle się u nich dzieje,ale czy ktokolwiek spodziewał się ze od początku będzie to wszystko hulało? Wiadomo nie od dziś ze takie &quot;sztuczne&quot; twory stworzone z kilku all-starów nigdy się nie udają- mówię tu w kontekście całego sezonu i ewentualnego sukcesu. Tylko co z tego- mamy tutaj jeden,konkretny mecz i w moim odczuciu Russ i spółka nie są tu na straconej pozycji - o czym świadczą kursy. Czy to błąd buków zobaczymy nad ranem, ale oddsmakerzy rzadko się mylą- chyba ze to celowe działanie...Moim zdaniem biorąc aktualną sytuację to kursy powinny być odwrotne...OKC ma 3L i kompromitującą porażkę w Sacramento- lanie już dostali ,dzisiaj liczę na mecz na styku i końcowy win Oklahomy.
3.Sacramento - Philadelphia
Kings + 6.5 1.75 forbet (za drobne, for fun ) ✅
Wszystko, dosłownie wszystko przemawia dzisiaj za 76ers. Zespół z dużymi nadziejami, piękna seria 5W, gdzie mają na rozkładzie solidne teamy, ostatnio spokojne zwycięstwo w Utah bez Embiida, a dzisiaj pełny skład,najsłabszy zespół ligi na tacy i tylko 6.5 pkt linia, która w dodatku nie drgnęła od rana ? Dziwne...
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Witam Wszystkich po dłuższej przerwie. Dawno nic tu nie pisałem, ale o ile czas pozwalał śledziłem Wasze wpisy. Póki co dla mnie jakiś taki dziwny ten sezon. Sporo zaskoczeń in +, ale chyba więcej jednak minusów. Chciałbym Was zapytać co myślicie o tym całym Lonzo Ball&#39;u ? Czy można o nim mówić już &#39;&#39;bust&#39;&#39; ? Ok, to jest dopiero początek sezonu, ale póki co fatalnie wygląda pod względem rzutowym nr 2 draftu. Chyba za bardzo był hype i szum zrobiony wokół niego. Ma świetny przegląd pola, dobrze dosyć zbiera, całkiem nieźle blokuje, coraz lepiej broni, ale z takim rzutem to on będzie co najwyżej średniakiem w lidze. Chyba, że zmieni całkowicie rzut, ale to też by trwało. Wg mnie jemu brakuje trochę fizyczności, kompletnie nie wymusza fauli, tym samym nie staje na linii. PG bez rzutu w dzisiejszych czasach nie ma prawa bytu. Chłopak jest pod ogromną presją, jeszcze w organizacji Lakers&#39;ów co też nie ułatwia, ciekawe czy udźwignie ciężar. Wczoraj oglądałem go vs Irving, i myślę, dziś musi pokazać klasę i po raz kolejny się rozczarowałem. Nie wiem dla mnie to on za bardzo nie lubi grać z piłką, wczoraj bardzo często oddawał do partnerów. Dobra ale do rzeczy.

Klasyk dziś w Toyota Center. Houston podejmuje drużynę Cleveland we własnej hali, która tym meczem zaczyna swoją 4 meczową wyjazdową serię po obcych parkietach. Dziś po stronie gości na pewno nie zagra Derrick Rose. W jego miejsce wskakuje Iman Shumpert. Cavaliers spisują się słabo, na ten moment znajdują się poza strefą play off. O ile gra w ataku idzie całkiem nieźle, to na bronionej desce dają się obijać każdemu. Tylko 2 razy w sezonie stracili mniej niż 100 pkt: 99 podczas opener game u siebie z Bostonem, z i Milwaukee 97 b2b on road. Na pewno Cleveland nie są w najwyższej formie i to nie podlega żadnej wątpliwości, jednak z tymi pkt straconymi to też nie do końca wina obrony. Trendy się zmieniają, akcje trwają po kilka sekund, nie ma żadnej gry na kontakcie bo zaraz jest gwizdek i 2 ft, ekipy stawiają na rzuty dystansowe, a coraz mniej gra się pod koszem i wysoką piątką. Nawet Memphis które zawsze grało jak najdłużej, zmieniło swój styl gry. Ciężko zatem jednoznacznie stwierdzić poziom obrony ekipy LeBrona.

Houston bardzo dobrze weszło w sezon, zwycięstwo w Oracle po fantastycznym runie, gdzie w 3 kwarcie było chyba ponad 20 pkt do tyłu. Obecnie 3 porażki w sezonie i 2 miejsce na Zachodzie. Porażki 2 z Memphis i Philą u siebie, reszta to przekonujące zwycięstwa. Ekipa D&#39;Antoniego jest w gazie, ale ciekawi mnie jak się zaprezentuje na tle Cavaliers, póki co to z nikim konkretnym nie grali(oprócz Goldenów), Cavs też grali z ogórkami a ich bilans mówi sam za siebie.

Porównanie liderów: James Harden w tym sezonie spisuje się znakomicie. Kontuzja CP3 według mnie wychodzi mu tylko na dobre. W mojej ocenie tych 2 panów, razem przebywających na parkiecie w tej samej drużynie zaburzało by cały system Rockets. Harden ostatnio 56 pkt z Utah na fantastycznej skuteczności 19\25 co daje aż 76% skutecznych akcji, do tego aż 13 asyst i łatwe zwycięstwo 137-110 u siebie. W sezonie średnio 30 pkt oraz 10 asyst, 46% FG oraz 40% za 3. LeBron James na emeryturę się raczej nie wybiera, a swój 15 sezon zaczął kapitalnie. Podczas wakacji zmienił technikę rzutu, i być może dlatego trafia na lepszym %. Udowodnił, że nawet taki profesjonalista jak King cały czas chce być jeszcze lepszy. Ostatni występ przeciwko ekipie Gortata zostanie zapamiętany na długo. 57 pkt 23/34 z gry, 11 zbiórek, 7 asyst, 2 bloki i 3 przechwyty i tylko 3 TO i poprowadzenie zespołu do zwycięstwa z ciężkim rywalem po serii porażek. James w sezonie średnio prawie 60% FG 37% za 3 oraz póki co prawie 84% z ft, a trzeba wspomnieć że przez 14 lat nigdy nie przekroczył 80% z linii rzutów wolnych.

Podsumowanie:
Pomimo tego, że Cavs nie są w najwyższej formie uważam, że są w stanie wygrać a kursy też są na nich chyba trochę za wysokie. Jeśli goście postarają się zagrać w obronie, i będą stać blisko zawodników obwodowych, nie sądzę, żeby trójki łatwo wpadały Rakietom. Cleveland również mają kim straszyć, jest James, Love, Jr Smith, jest 3&amp;D Crowder. Oby tylko nie podwajali Harden&#39;a a będzie dobrze, i Love powinien się włączyć w pomalowane. Houston na pewno nie zmieni stylu gry, tylko będą grać szybko i postawią na rzuty dystansowe. Ogólnie jakiś taki defensywny mecz mi się widzi i wynik w stylu 103-96 ale w dzisiejszej NBA chyba nikt w to nie uwierzy. Z innych typów dobry kurs jest na Toronto. Pelikany przereklamowane, Twin Towers nie funkcjonuje tak jak się spodziewano, bardziej Cousins i Davis sobie przeszkadzają niż pomagają i latem raczej Davis pożegna się z zespołem z Nowego Orleanu. Tyle. Pozdrawiam.

Cavs ⛔ Toronto ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Chciałbym Was zapytać co myślicie o tym całym Lonzo Ball&#39;u ? Czy można o nim mówić już &#39;&#39;bust&#39;&#39; ? Ok, to jest dopiero początek sezonu, ale póki co fatalnie wygląda pod względem rzutowym nr 2 draftu. Chyba za bardzo był hype i szum zrobiony wokół niego. Ma świetny przegląd pola, dobrze dosyć zbiera, całkiem nieźle blokuje, coraz lepiej broni, ale z takim rzutem to on będzie co najwyżej średniakiem w lidze. Chyba, że zmieni całkowicie rzut, ale to też by trwało. Wg mnie jemu brakuje trochę fizyczności, kompletnie nie wymusza fauli, tym samym nie staje na linii. PG bez rzutu w dzisiejszych czasach nie ma prawa bytu. Chłopak jest pod ogromną presją, jeszcze w organizacji Lakers&#39;ów co też nie ułatwia, ciekawe czy udźwignie ciężar.
Ball obecnie jest Afrocelebrytą, nie koszykarzem NBA. Takiego drewna rzutowego na tej pozycji w startowej piątce nigdy w LA nie było. Nie wiem na ile jest w tym szumie winy jego samego, a na ile stał się ofiarą klimatu LA, gdzie po pierwsze zawsze musi zostać wykreowany &quot;ktoś nietuzinkowy&quot;, po drugie taki zabieg przekłada się na marketingowy sukces, więc niewykluczone, że umiejętnie podsycał go sam klub. Na razie zrobiono chłopakowi dużą krzywdę. Obrazki z minami jego rodziców na trybunach, kiedy sadzano go na ławkę po kilku cegłach czy niedolotach, były wymowne. Przydaje się, czasem błyśnie jakąś nieszablonową asystą, w obronie mistrzem też nie jest, ale chociaż się stara. Rzucać - po prostu nie potrafi. Poziom Drummonda z wolnych. Być może ciężką pracą będzie to w stanie dopracować przynajmniej do poziomu rzemiosła. Pytanie, czy jeszcze wtedy będzie komuś w NBA potrzebny.
Typ:
DEN - OKC over 214,5 kurs 1,65
????⛔ A jednak... Westbrook 6/22 (27%). Gdzie jest dno? Oczy bolały patrząc na II poł. tego meczu.
Po kompromitacji, jaką była wycieczka do Sacramento, myślę, że dyspozycja rzutowa liderów OKC wróci do normy. Nie jest ona zbyt wysoka w tym sezonie, ale takiej cegielni powtórzyć już się nie da. Denver swoje wrzuci. Jeżeli będzie szybsze granie, a w obu ekipach są zawodnicy lubiący taką grę, powinno wejść.
 
titan 442

titan

Użytkownik
Do tego co napisałeś, to nawet nie warto się odnosić, ale:
Nie bez powodu było @ 1.16 na Wiz
Piszesz że dla Ciebie Lopez i Ingrum to czołówka NBA, ale kogo tu interesuje Twoje zdanie...? Liczy się ich wartość przed meczem z Wiz, ale jak tego nie potrafisz ocenić, to zapraszam do Fun Club&#39;u Lakers Poland!
A żebyś zrozumiał to słuchaj
Dla LA mecz z Wiz moglbyc tylko trudniejszy, jak z Bostonem. Grali dzień po dniu. Lopez to już weteran, wiec jego wartość dużo spada w takich starciach. Lakers zdobywają większość punktów w pomalowanym, a w tej sytuacji to ich ograniczało i to bardzo! Odpadł jakis czas temu Larry Jr. Ten mecz ze względu na Czarodziejów musiał myć grany na piątym biegu (ich gra), a przede wszystkim tak należy grać z LA. Ingrum to czołówka NBA? Oto Porter jest 2x więcej wart. Ingrum nie ma rzutu, a jego umiejętności w kreowaniu gry jakieś takie &quot;nie przydatne&quot; na ten moment. Drugim Scottie Pippen&#39;em to on nie będzie... A bucznie zapowiadano że to drugi Durant, tak jak Ball będzie Kiddem i Magic&#39;iem w jednej osobie ;). Moze Randle ma jeszcze przebić Karla Malone ????
A za Wizards przemawiała słaba gra Wall&#39;a w ostatnim czasie. Z takim rywalem w tych okolicznościach John miał szansę na duże bieganie i łatwy mecz. Tak samo Wizards muszą korzystać z okazji po ostatnich wtopach. To musiał być łatwy rewanż dla Washingtonu po ostatniej wtopie z LA na ich terenie z bucznymi tekstami w tle w wykonaniu Wall&#39;a i Gortata (w tedy Wiz się skompromitowali, a teraz po cichu wygrali).
Fajna analiza. Szkoda, że po meczu ????
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
To nie Analiza...
Analizę &quot;fajną&quot; to masz wyżej Nuggets -6.50 @ 3.35 ????
Zazwyczaj nie wypowiadam się w takim tonie, ale kurde.. Kolego więcej POKORY! Jesteś na tym forum od wczoraj, a wypowiadasz się jakbyś był tu bynajmniej weteranem. W ten czas zdążyłeś już &quot;pojechać&quot; z: Kingsami, którzy ponoć &quot;grać nie potrafią, nie zależy im na zwycięstwach i 76ers biorą ich na spokojnie&quot;; z innym użytkownikiem do, którego odnosisz się &quot;kogo tu interesuje Twoje zdanie&quot; atakując jego opinie o Lopezie i Ingramie. Wybacz, ale mnie np. interesuje każda opinia i każda warta jest przemyślenia. Wracając do tematu &quot;kogo tu interesuje Twoje zdanie&quot;, jak to się ma do Twojego posta z tematu Sezon 2017/2018 - ciekawostki, pytania, dyskusje o NBA, gdzie piszesz &quot;oglądam w tym roku NBA i coraz poważniej się zastanawiam nad tym, aby przestać całkowicie oglądać tą ligę i zapomnieć o jej istnieniu. Dawno NBA nie było tak mało interesujące (straciła ta liga swój czar).&quot; Moim zdaniem ten sezon jest meeega wyrównany przez co interesujący, bynajmniej szanuję Twoje zdanie. Reasumując - szanuj innych, aby oczekiwać szacunku. Noooo iii... &quot;krowa, która dużo meczy, mało mleka daje&quot; ????
EDIT - do usunięcia, nie będę wdawał się w dyskusję z tym &quot;ekspertem&quot; ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Rambo, dobrze Cię widzieć oby na dłużej ????
Dzisiaj znowu sporo grania, ale ja się już nakręciłem na:
Utah - Miami
win Utah
1,70 ( niestety już leci - piszę, co złapałem rano )
efortuna⛔

Zarówno Utah jak i Miami mnie zaskakują. Miałem 100% pewności, że zajmie z 15 meczy zanim zaczną grać jak potrafią. A tu zonk, bo całkiem fajnie śmigają od początku sezonu ( chociaż szału nie ma, patrząc na miejsca ). Dziś dla Utah pojedynek z cyklu &quot;must win&quot; . 2 porażki z rzędu u siebie z drużynami z którymi powinni powalczyć ( Phila i Toronto ), w 3 po prostu nie wierzę. Po stronie absencji jedynie Joe Johnson ale jego już trochę nie ma. Miami w sesji wyjazdowej po Zachodzie z niezłym bilansem 2-2. Powinien dziś już zagrać T.Johnson, tym samym będą w pełnym składzie.
Dlaczego Utah ? Bo Miami ma problem z ekipami, które potrafią bronić, a Utah ewidentnie do tych ekip należy. Zobaczmy z kim poległo Miami ( Boston, SAS, GSW, Denver, Minnesota ) - 5 porażek z drużynami z których 4 przynajmniej bronić potrafią. Jak jest słabsza obrona po 2 stronie , Miami wygrywa ( Atlanta, Chicago, Phoenix, Indiana czy nawet LAC ). Jeżeli Utah zagra swoje w obronie, to Miami tu polegnie.
A matchup Gobert- Whiteside - palce lizać ????
powodzenia.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kolego Ty naprawdę pozjadałeś za dużo rozumów. Analizy dobre, ale trochę pokory. Zostawiam póki co wszytsko, ale jak po raz kolejny będziesz probowal udowodnić swoją &quot;wyzszosc&quot; nad innymi w taki sposób to będziemy myśleć inaczej.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Oprócz wiadomych względów Hayward i Horford nie zagra ,a czy Tatum? Rosnie ten kurs na Boston,ale graja u siebie Charlotte nic nie wygrali na wyjezdzie dla mnie są to zawodnicy swojego podwórka,coś wiadomo o tym?
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:30
Spotkanie Boston-Charlotte
Typ: Boston -3.5
Kurs 1.82
Buk Fortuna
Analiza: Ekipa Boston Celtics, która zanotowała 10 kolejnych zwycięstw podejmowała będzie we własnej hali ekipę Charlotte , która w poprzednich 10 spotkaniach ma 5 wygranych oraz 5 porażek. Goście grają nierówno w swoich spotkaniach natomiast gospodarze kroczą od zwycięstwa w każdym kolejnym spotkaniu , w tym meczu równiez oczywiście Boston jest stawiany w roli zdecydowanych faworytów do zdobycia kompletu punktów, tym bardziej iż grać będę u siebie . Boston prowadzi w swojej konferencji z dorobkiem 10 wygranych oraz 2 porażek, goście natomiast są dopiero na 9 pozycji i zanotowali 5 wygranych oraz 6 porażek, na wyjazdach przegrali 3 kolejne spotkania z rzędu. Tutaj o punkty również będzie im niezwykle ciężko bowiem gospodarze z ekipę Charlotte nie przegrali 4 kolejnych spotkań grając na swoim terenie oraz 8 jeśli chodzi o spotkania ogółem, do tego w poprzednich 10 meczach pomiędzy tymi dwiema ekipa Boston wygrywał aż 12 - krotnie co jest wynikiem rewelacyjnym i widać gołym okiem że gospodarze mają patent jak radzić sobie z zespołem przyjezdnych tak na swoim parkiecie jak i na wyjeździe , ja stawiałbym na wygraną gospodarzy oraz na przekroczoną linię nieco ponad 200 punktów w spotkaniu.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Na tym forum jednym z niewielu tematów gdzie trwa fajna dyskusja jest temat związany z NBA. Więc albo kolega o mocno mówiącym o jego psychice nicku toxicfucker wyluzuje i skupi się na merytoryce albo za chwilę zostanie zbanowany i jego szybka aczkolwiek niewątpliwie błyskotliwa kariera się tu zakonczy. Nie bedzie tu miejsca dla tego typu osobnikow. Bez odbioru
PS. BRODATY proszę posprzataj tego gościa bo nawet Twoje ostrzeżenie nie pomogło. Po jesiennych porzadkach posty do usunięcia
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Aż się zalogowałem prośba do użytkownika baku193 taką analizę to ja mogę napisać w 2min za pomocą strony livesport przytaczanie statystyk (masakra) Każdy kurs powyżej 2.5 godny gry na Charlotte. Jak będzie zobaczymy ale pisanie &quot;takich analiz&quot; to ja sam nie wiem. Zero merytorycznych argumentów. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Co z Bledsoe? Wiadomo czy zagra? A jak ma zagrać to wiadomo ile minut? Płacę w złocie za informacje
Eric Bledsoe will make his Bucks debut and will be in the starting lineup Friday vs. the Spurs. info -roto
W pierwszej piątce, więc chyba bez żadnego limitu minut..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom