>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2017

Status
Zamknięty.
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Polecam wstrzymać się z granie na Hornets póki co. Horford i Tatum póki co są questionable z czego Horford początkowo był ruled out i przeszedł do questionable więc jest szansa gry. Charlotte póki co nic nie gra więc lepiej poczekaćz na potwierdzone informacje o tej dwójce.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Teraz panowie Ładujemy oszczednosci zycia na Hornets mimo spadkow kursow bo jakis kosmita sie zarejestrowal.i wali analizy ala Wojtek Michałowicz.Pierwszy raz sie dzisiaj dowiedzialem, ze Miami gra szybki basket z kontrataku(co to wtf jest kontratak w baskecie?) Niedlugo sie dowiem, ze to drugi Steve Nash i Sunsi z lat 2004-2007.
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Skoro tyle się mówi o Boston i o możliwości wystąpienia braków w składzie, to może warto pójść w stronę Irvinga dzisiaj?
STS wyrzuca się z linią optymalna na poziome 24.5 pkt? Kurs na powyżej 24.5 pkt @1.8
Widać, że Irving dobrze się czuje 2 drużynie Celtów. Kręci fajne cyferki, a jeśli dodatkowo przede wszystkim na niego drużyna będzie musiała liczyć, to chyba warto w to wejść?
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Chicago Bulls - Indiana Packers 2 @ 1.71 ✅ 87:105
Dziwne, że nikt tego nie ruszył. Bulls to najgorsza drużyna w lidze i to zdanie potwierdza wielu ekspertów zza oceanu. Ich gra to aż ból dla oczu. Najgorsza ofensywa w lidze, zero pomysłu na grę. Dwóch najlepszych Lopez i Markkanen z urazami dzisiaj grają. Indiana po rewelacyjnym starcie 4 porażki z rzędu, ale trzy spotkania z 76ers, NYK i NOP mogli rozstrzygnąc na swoją korzyść. Obrona nie powala jedna w ataku fajnie wyglądają. Mają dobrych shooterów Oladipo, Bogadonivc, Turner, Joseph,Young, Sabonis czy nawet oszołom Stephenson potrafi zagrać dobrze. Świetny Sabonis jest tylko póki co jest questionable jednak do składu wrócił Big Al i ostatnio zagrał dobre zawody więc w razie czego pod koszem nie będzie dziury. Indiana jest zdecydowanie lepszą drużyną i gram grubo po takim kursie.
Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers
Jordan over 13.5 reb @ 1.85 ⛔ 12
Chętnie zagrałbym na LAC, bo to co OKC gra to patologia, jednak spore absencje po stronie gości. Wybrałem typ na Jordana zbiórki z prostego powodu nie gra Adams. OKC zostaje bez podkoszowego. OKC będzie grało małym lineupem i więcej minut z ławki dostaną Patterson, Grant i Felton. Do tego gospodarze mocno ceglą więc będzie dużo okazji do zbierania w obronie. Jordan jest bestią na zbiórka więc i w ataku też parę zbierze na pewno. Powinno wejść na luzie.
Z innych meczy zastanawiam się nad Heat i Hornets. Jazz w ataku nie istnieje jednak Heat też ma przestoje w swojej grze. Mimo wszystko znacznie ciekawszy skład. Co do Hornets to czekam na informacje co z Horfordem i Tatutem bo póki co wciąż są questionable.

EDIT: Jordan szynkie kłopoty z faulami i o 5 minut krócej grał niż zawsze. Do tego 7 zbiórek w ataku nie miał sobie równych ale w obronie nie było co zbierać bo 1/3 akcji OKC kończyło się rzutami wolnymi.
 
F 0

franekkk

Użytkownik
Cześć, co sądzicie o underku w meczu Pheonix z Orlando? Patrząc po historii bezpośrednich spotkań wygląda to kusząco, ale nie wiem czy jest sens się tym sugerować.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Ja odpuszczam Hornets. Celtics mimo krótkiego sezonu widać, że jest bardzo poukładane a Hornets niezbyt. Najlepsza defensywa, więc Kemba ze swoimi wjazdami pod kosz będzie miał ciężko. Cały skład Celtów gra dobrze więc ciężko iść w przeciętnych Hornets. Jedynie mogą nie mięć odpowiedzi na Howarda. No bet dla mnie, ale mimo wszytko jakby miał wybierać to wydaje mi się ze Boston i tak to wygra.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Pojawiło się info, że Sabonis jednak wraca na mecz z Bykami, próbuję zatem zwycięstwo Indiany. W tym sezonie jak do tej pory padają zwariowane wyniki, ale kiedy wygrywać na wyjeździe, jak nie teraz,,,
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
A propos tego jak szalona jest liga w tym roku - jeśli ktoś dołożył na pewniaka Detroit, to musiał mieć stan podzawałowy, kiedy ATL odrobiła prawie 20-punktową przewagę i w ostatnich minutach miała akcje na objęcie prowadzenia. Detroit zgłupiało kompletnie w ataku, cud, że Reggie trafił dwie trójki w ostatnich sekundach kończących się akcji. Była blisko kolejna, po sklepaniu Cavs, sensacja w wykonaniu Jastrzębi. A kilka dni temu z Bostonem też przegrali w samej końcówce, prowadząc nawet kilkakrotnie w 4 kwarcie. Nie są tak słabi jak często pokazują kursy.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Warto dzisiaj pograć na Cavs jak ktoś składa jakiś kupon. 1.44 bądź co bądź niezły kurs, a pewny moim zdaniem niemal na stówę. Wiadomo w jakim dołku znajdują się LeBron i spółka, a ekipa Dallas będzie idealna na zaliczenie w końcu łatwego przyjemnego zwycięstwa. Tragiczna obrona Cavs nie będzie mieć tutaj moim zdaniem dużego negatywnego wpływu, z uwagi na równie słaby atak Mavericks - 26. miejsce w efektywności ofensywnej, 27. w punktach/mecz. James nie pozwoli na kolejną wpadkę po tym co stało się w meczu z Hawks. Dla mnie pewniak, zagrałem w dublu z Wizards za większe pieniądze niż zazwyczaj i jestem raczej spokojny. Powodzenia.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Warto dzisiaj pograć na Cavs jak ktoś składa jakiś kupon. 1.44 bądź co bądź niezły kurs, a pewny moim zdaniem niemal na stówę. Wiadomo w jakim dołku znajdują się LeBron i spółka, a ekipa Dallas będzie idealna na zaliczenie w końcu łatwego przyjemnego zwycięstwa. Tragiczna obrona Cavs nie będzie mieć tutaj moim zdaniem dużego negatywnego wpływu, z uwagi na równie słaby atak Mavericks - 26. miejsce w efektywności ofensywnej, 27. w punktach/mecz. James nie pozwoli na kolejną wpadkę po tym co stało się w meczu z Hawks. Dla mnie pewniak, zagrałem w dublu z Wizards za większe pieniądze niż zazwyczaj i jestem raczej spokojny. Powodzenia.
Zgadzam się w 100% z Cavs. Oglądałem ich ostanie 4 mecze i wygląda to co raz lepiej. Z Houston mogli spokojnie wygrać ale brak TT jest odczuwalny. Ofensywne zbiórki 17 do 4 to ciężko o wygranie close game. W ogolę w całym meczu Cavs tylko 26 zbiórek. I sytuacja gdy jest poniżej minuty do końca najpierw pudło zbiórka w ataku i na poprawkę Harden air ball i znowu zbiórka w ataku i łatwy layup i two possesion game sie robi. Mimo wszystko pokazali, że w obronie potrafią momentami twardo stanąć i zatrzymać parę ataków, co raz większy wkład jest z ławki, w końcu zaczął trafiać JR, jest to raz lepiej. Dallas ceglarze niesamowici, a Cavs już nie mogą sobie pozwolić na takie porażki więc kursy ponad 1.40 jak najbardziej do wysokiego grania.
Co do Celtics - Hornets, potwierdziło się, że Charlotte jest po prostu słabe. Jakie było znaczenie, że Horford nie gra a Tatum gra ? W drugiej minucie wypadł Irving i jeszcze ich ograli. Są słabi a Celtowie w obecnej formie wyglądają najlepiej w lidze. Dużo ujadania a korzyści zero. Tak czy tak mi się wydaje, że na dobre wyszły te kłótnie i ludzie omijali ten mecz szerokim łukiem.
 
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Witam panów, jestem użytkownikiem tego forum od 7 lat i regularnie tu zaglądam. Z przykrością muszę stwierdzić, że temat o NBA to chyba ostatni z działów gdzie regularnie dzień w dzień podawane są przemyślenia typerów. W takiej sytuacji apeluję do panów o kilka rzeczy a mianowicie skończcie z atakowaniem się wzajemnie bo to nie ma najmniejszego sensu! To nie jest kółko wzajemnej adoracji, że każdy ma klepać kolegą po ramieniu i mówić jakim to jest świetnym typerem! Każdy może mieć swoje zdanie i swój sposób na typowanie gdzie bierze pod uwagę wszelakie aspekty wpływające na słuszność typu. Jeśli się nie zgadza jeden pan z typem drugiego to niech da na luz i napisze własną analizę z przeciwnym typem a boisko i tak zweryfikuje kto miał rację. A na koniec dodam że o tym kto jakim typerem jest nie decyduje pięknie napisana analiza a efektywność typów w dłuższym okresie czasu. Powodzenia życzę i liczę że dacie spokój z kłótniami i skupicie się na typowaniu :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
A ja sie zgadzam z użytkownikiem ToxicFucker i nie rozumiem ataków na niego. Jak można grać na Cavs na wyjeździe po tkaim nędznym kursie? Zrozumcie ludzie, że dla Cleveland Cavaliers sezon zaczyna się dopiero w finale z Golden State Warriors. Co ich obchodzi sezon zasadniczy? Dla nich liczy się tylko to, żeby zachować zdrowie do tego finału, a to z którego miejsca wejdą do playoffs, to już im nie zależy. Nawet jak wejdą z 8 miejsca, to i tak pozamiatają słabym wschodem tak jak rok temu.
Oczywiście z Dallas śmiało mogą wygrać, ale granie tego po kursie 1,40 to jest naprawdę kiepski pomysł. Chciecie na nich grać to grajcie ich z dobrymi ekipami po dobrym kursie, wtedy oni mają motywacje.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Tylko że tu nie chodzi o to, że my się nie zgadzamy z tym co pisze, bo ja uważam też że merytorycznie ma rację w większości przypadków, a co do samego Cavs to opisałeś idealnie - im nie robi różnicy 1 czy dajmy na to 4 miejsce (8 to jednak trochę kiepsko bo zaczynasz od wyjazdowych w PO, ale do PO sporo czasu, więc nie ma sensu o tym teraz dyskutować. Zresztą wiele topowych drużyn ma takie podejście, bo po co inaczej?
Z toxiciem to jest taki problem, że nie wiem po co obraża prawie każdego. Przecież wiadomo (wystarczy spojrzeć na typy dnia) że większość analiz tu (na forum, akurat dział NBA jest jednym z lepszych na tym forum) to jest albo kopiuj - zmień parę słów - wklej, albo przeklejanie statystyk i ubieranie ich w zdania, ale to nie jest nic nowego i ma miejsce od dawna.
Jak zaraz się ktoś znajdzie że ja nie piszę za wiele analiz - no właśnie z powyższego powodu, nie widzę sensu powielania informacji i pisania o tym, co można sprawdzić w parę minut na stronie ze statystykami.

Ze wspomnianego meczu to ciężko mi byłoby coś wytypować jednoznacznie, ale jeśli miałbym, to prawdopodobnie under 107,5 Dallas @1,87. Ja wiem że Cavs i obrona to dwa słowa które ciężko ze sobą zestawić razem, ale Dallas kosmicznej siły w ofensywie też nie ma. Wątpię, żeby forsowali dziś tempo, bo jeśli to zrobią to Cavs, nawet na niższej skuteczności ich zje. Będą pewnie próbowali zabijać grę i liczyć na indolencję LBJ
 
D 0

dudolord

Użytkownik
Witam. Będziecie kombinować jakiś kuponik wspólnie na nockę NBA ? Nie żebym żerował bo też coś dorzucę od siebie. Tylko jestem ciekawy czy obserwować forum bo są tu ciekawe typy, czy jednak tylko kłótnie. Pozdrawiam.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Washington Wizards - Atlanta Hawks 1 (-10.5) @ 1.85 ✅ 113:94
Przejechałem się na meczu na Wiz w meczu z Dallas ale jeszcze jeden raz jestem w stanie dać im szanse. Potencjał ofensywy ogromy Wall, Beal, Porter wchodzący z ławki Oubre. Nasz rodzynek jak zawsze solidne występy, bez fajerwerków ale zawsze można liczyć na solidność z jego strony, wrócić Morris i też daje dobre minuty. Najpoważniejszym problemem jest ławka Wizards, bo jest mało produktywna skromnie mówiąc, ale po drugiej stronie mocarzy nie ma więc może tak nie będzie dzisiaj widać tej słabości. Atlanta b2b, ciężki mecz w Detroit z którymi walczyli do ostatnich minut. Jest jeden porządny Schroder i później daleko daleko nic. Raz po raz wypali Bezmore jak wczoraj, czasem Prience, czasami Babitt jednak żaden z nich nie potrafi utrzymać na dużej formy. Na pewno będą odczuwać wczorajszy mecz. Jeśli Wiz nie zlekceważą i ławka nie zawali to handicap powinien zostać bez problemów pokryty, bo różnica znaczna.
Utah Jazz - Brooklyn Nets 2 (+9.5) @ 1.84 ✅ 114:106
Nie uśmiecha mi się granie na Nets jednak co raz bardziej widać słabość Utah. Brak strzelca w drużynie. Samą obroną nie da się wygrywać meczy, a wczorajsze 74 punkty Miami pokazują dobitnie tą słabość. Zaledwie 25 rzutów z gry 33.8% skuteczności. Z osłabioną Philą wypadli jeszcze gorzej 30% z gry. Rubio po pierwszych dobrych meczach wraca do swojej dyspozycji strzeleckiej do jakiej przez lata przyzwyczaił. Gobert w ataku surowy, Ingles nic lepiej stoi głównie na obwodzie, Favors chyba najlepsze lata ma za sobą, Mitchell miewa przebłyski ale też dużo cegli, tym jedynym miał być Hood który miała dawać jakość w ataku ale gra na bardzo słabej skuteczności, z ławki też nie ma wsparcia. Jeden z gorszych ataków i miałby wygrać double digit ? Nets mają zbilansowany skład, też są b2b jak Utah jednak zawodnicy byli mniej forsowani jak gospodarze. Morale po zwycięstwie w Portland na pewno są. Typ głównie przeciwko Jazz bo nie chce mi się wierzyć, żeby z takim atakiem ograli Nets dwucyfrówką. Jeśli Utah nie zagra kosmicznie w obronie to myślę, że nawet mogą mieć problem z wygraniem.
New York Knicks - Sacramento Kings 1 @ 1.46 ✅ 118:91
Dallas Mavericks - Cleveland Cavaliers 2 @ 1.45 ✅ 104:111
Milwaukee Bucks - Los Angeles Lakers 1 @ 1.43 ✅ 98:90
Trio na dzisiejszą noc, które gram grubiej. Można grać duble single nawet tripla. NYK póki co pozytywnie zaskakuje. Głównie za sprawą Porzingisa, ale ostatnimi czasy Hardaway i McDremontt przebudzili się. Jeśli Łotysz będzie grał na poziomie MVP jak dotychcasz i miałbym wsparcie dwóch graczy którzy co mecz dawaliby solidne zaliczki punktowe to kto wie czy nie włączą się do walki o PO na słabym wschodzie. Jeśli mają takie ambicje to na pewno nie mogą przegrywać z drużynami jak Kings, zwłaszcza u siebie gdzie głównie wygrywają są 5-2 w tym roku. Kings dla mnie obok Bulls to najgorsze ekipy póki co. 29 ofensywa, 23 defensywa to samo mówi za siebie. Nieoczekiwanie mają 2 zwycięstwa z rzędu. Oba jednak nie wytłumaczalne. OKC pierwszą kwartę wygrało 10:25 i kompletnie stanęło, mecz z Philą można bardziej zrozumieć bo prawie cały mecz był close game jednak w końcówce 76ers mieli 6 punktów przewagi i mimo wszystko powinni dowieźć zwycięstwo. W Sac nie ma lidera i słaba powtarzalność nie ma szans na przedłużenie serii.
Co do Cavs kompletnie nie zgadzam się z przedmówcami. Jest sens grania po kursie 1.45 jeśli ktoś gra za wysokie stawki. Muszą wygrać bo w innym wypadku będą zajmować 13 miejsce wyprzedzając tylko Hawks i Bulls. Już dosyć się ośmieszyli w tym sezonie. Myślę, że co niektórzy nie oglądali meczy Cavs. Widać zdecydowane poprawę gry. Jest jak mówiono, największym wyzwaniem jest wprowadzenie 7 nowych graczy do lineupu, defensywnie to co sezon byli kiepscy ale co ich to interesuje, że stracą 120 punktów jak mogą rzucić 130 punktów. Ostatnie 4 mecze to 3 dobre spotkania. Z Hawks zagrali słabo a i tak mieli otwartego game winnera. Mecz z Rockets też powinni wygrać gdyby nie fatalna gra na tablicy. Do formy wraca JR, sam powiedział, że wraca do starego stylu gry i widać efekty. Love w niezłej dyspozycji, LBJ to wiadomo, wraca Shumpert który daje dobre minuty których nie zobaczymy w statystykach. Przydałaby się głównie większa systematyczność Wade i Korvera no i Crowdera przynajmniej powinien wrócić do gry z pierwszych meczy. Jednak to i tak znacznie więcej niż Dallas. 26 ofensywa i 28 defensywa i najgorszy bilans w lidze. Fakt dobrej gry z Wiz nikt im nie odbierze ale raz na rok to i miotła piernie. Wszystko będzie zależało od Barensa, bo jeśli on nie zatrzyma w ataku LBJ to Mavs nie mają najmniejszych szans. Biorę w ciemno to.
Ostatni mecz najmniej pewny z tych trzech. LAL zaskakują pozytywnie. Zbilansowana drużyna, każdy z graczy daje coś od siebie, jednak zazwyczaj brakuje im tej kropki nad i i lidera który w ciężkich chwilach pociągnie. Tą osobą miał być Ball a póki co jeden z największych ceglarzy w lidze. Strzelcem on nigdy nie będzie w swojej karierze, eksperci nawet przewidzieli, że nigdy nie przekroczy średniej 20 puntków i z tym stylem rzutu na pewno będzie mu ciężko. Do tego dzisiaj będzie miał trudny matchup z Bledsoe który po długiej przerwie wraca. Wczoraj debiut i całkiem z dobrej strony się pokazał. Giannis ma to co potrzeba, wspracie teraz Middeltona i Bledsoe. Do składu wróci Parker i na prawdę to będzie poważna ekipa i to na lata. Dla Milwaukee każde zwycięstwo jest ważne więc nie mogą przegrywać z LAL u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Teraz wspominasz o dobrej grze z Rockets?
A kiedy mam wspominać jak grali z nimi ostatni mecz ? ???? Oglądam w przeciwieństwie do ciebie całe mecze bo to jest moje główne zajęcie. Twoje wypowiedzi typu Cavs to tylko LBJ i Jeff Green albo Cavs brakuje umiejętności są na prawdę genialne. Masz racje LBJ, Love, Wade i JR ustępują umiejętnościami Barea, Barnes, Matthews i 60 letniemu Nowitzkiemu. I wole zarobić na czystko 1000zł po kursie 1.45 niż nic nie zarobić po kursie 3.00 ;) Boisko zweryfikuje bez odbioru.
Nie chodziło mi o błąd w nazwisku bo nawet nie zauważyłem, tylko pogrubiłem by podkreślić twój tok myślenia mówiąc, że Green obok LBJ jest najlepszy. Chyba, że uważasz, że jest lepszy od Brona to przepraszam ?
 
K 166

khamilos

Użytkownik
1. Denver - Orlando
Nuggets -8.5 1.75 forbet ✅ 125-107
Handi wysokie jak na taki matchup ale wydaje mi się że bukmacherzy dobrze ocenili szanse obu zespołów. Orlando po świetnym początku sezonu zgubiło trochę rytm - powód? Brak reżysera gry - Paytona i jednocześnie zmiennika Dj Augustina. Po powrocie Elfrida od razu zaliczyli 2W (z Nyk i i wczoraj Phx) gdzie od razu bardzo dobrze funkcjonowało trio Gordon/Vucevic/Fournier. Dzisiaj jednak trudny teren w Denver gdzie tak łatwo nie będzie. Nutki grają 5 z rzędu mecz przed własną publicznością- mają 3W-1L gdzie przegrali jedynie planowo z GSW. Potrafili ogarnąć zarówno poukładane Miami czy Toronto jak i wypunktować nieobliczalnych Nets czy Thunder. Denver ma spory potencjał i &quot;powoli&quot; go uwalnia. Buki wystawiły dzisiaj dość niską linię punktową 217 (spadek z 222 ). Na moje w obecnej dyspozycji powinno być ok 230. Ktoś dzisiaj będzie mieć kłopot w ofensywie...Moim zdaniem na krótszej linii Magic mieli by zdecydowanie większe szanse w tym pojedynku.Podsumowując idę w stronę Denver i liczę na pewne double-digit z ich strony.
2. Dallas - Cleveland
Mavs + 6.5 1.8 forbet ⛔ 104-111
Sporo się dzieje wokół tego meczu na forum.Nie wchodząc w szczegóły &quot;merytoryczne&quot; jest to dzisiejszy public bet. 80%-20% na Cavs. W takiej sytuacji (Regular Sezon ) zawsze gram na doga- nie szalejąc ze stawką. Grałem na Mavericks kilka dni temu z NO- nie dali rady. Dzisiaj biorąc pod uwagę loteryjną grę Lebrona i kolegów myślę że warto.Jedyne co trochę niepokoi to linia - 216- w tym zestawieniu typowo pod Cavs. Pozdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom