>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
kto wiecej pkt? S.Adams- P.J Tucker - S.Adams @ 1.6 unibet 13-19 ✅

Najpewniejszy mój zakład na dzisiaj. Westbrook oficjalnie out, więc za punkty będą odpowiadac George, Schroeder i Adams. Na przeciwko Capela , łatwo nie ma ale też nie ma co robić na siłę z Capeli mega obrońcy. Ma swoje braki i lubi łapać faule. Adams spokojnie dwócyfrówke zrobi. Tucker to taki &quot;śmieciowy&quot; zawodnik ale bardzo potrzebny drużynie. Jest 5-6 opcją w ataku, rozciąga grę, czasem cos zbierze,dobije. Żywi się tym co mu spadnie w łapy, bo przy Hardenie i Paulu za dużo go nie będą kreować. Bardzo przeciętna trójka, sztywny nadgarstek, nie widzę dla niego sukcesu w tym meczu. Różnicę na korzyść Adamsa zrobią osobiste. Jeżeli dostanie piłkę to będzie wchodził pod faul ile wlezie. Pytanie tylko czy dostanie, bo ostatnio OKC zanotowali 10 ! asyst w całym meczu , a Schroeder nominalny PG 0 asyst. To kryminał, same izolacje i trójki, liczę że zagrają dziś bardziej zespołowo.

D.Gallinari over 26.5 pkt+zb+as @ 1.7 unibet
25 ⛔ Harris grał, ostatni rzut z pod kosza nietrafiony przekreślił typ

Harris i Gallinari ciągną całą grę i oddają najwięcej rzutów. Hariis jest questionable i to Danilo dziś bierze na barki całą grę. Średnie staty z tego sezonu ma na poziomie 20.0 ppg, 1.7 apg, 5,7 rpg. Poza grą dalej Bradley. Jeżeli Clippersi chcą powalczyć potrzebują kolejnego występu 20+pkt Włocha. W ostatnich meczach jego sumy pkt zb i as to kolejno 29, 18, 34, 30. Jeżeli Harris będzie out to must win to wchodzi. Gdy zagra to szanse powodzenia typu oceniam na około 60-65 procent.
Do jakiegoś ako można dołożyć Capela -double double @ 1.4 i Ayton under 1.5 bloku @1.42 kursy z unibet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Semprebarca i tak dobre typy, ciężka noc dzisiaj( jakiś czas temu też taka była co faworyci dostali po dupie, liczba wpisów zmalała po tym o połowę ???? ) Houston zjadł ich własny system, oczywiście defensywa OKC zrobiła swoje, zauważam jednak już od dłuższego czasu tendencję u nich do forsowania trójek, poszli za daleko, półdystans zabroniony, rzucajmy za 3, byle rzucać, z obojętne jak trudnej pozycji, ważne, że rzucimy. Nie zapominajmy o klątwie Melo, e 0/6 zza trzy nie robi wrażenia bo jakiś Clark zanotował 1/6, a CP3 0/4. Jednak najbardziej zastanawiające jest jak Anthony zrobił 1/11, zauważcie, że spędził on na placu 20min. Czyli średnio kończył PRÓBĄ zdobycia pkt ponad 1 akcję na minutę, niebywałe jak wielkie ego ma ten zawodnik, jak bardzo forsuje rzuty.
Jak na moje HOU to takie Washington Wizards zeszłego sezonu luty/marzec bodajże forsują rzuty, zero pomysłu na grę, z drugiej strony mogą grać jak naprawdę solidny zespół (patrz mecz z Indianą ).
Panowie Rakiety są nieprzewidywalni, co sprawia, że ich spotkania są nietykalne imo.
Oby szybko udowodnili, że się mylę.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Dodam do ogródka Houston moje spostrzeżenie (nie dubluje się z Waszym) - CP3 jakiś czas temu grał naprawdę pewnie i dobrze- fajne decyzje rzutowe, dużo kosmicznych trójek jak na niego lądowało w koszu i w pewnym momencie (pamiętam tą chwilę dość dobrze ...słynna bójka ) coś u niego pękło .
Obecnie wygląda jak cień tamtego zawodnika sprzed tej sytuacji ...to mega mega dziwne - bo przecież ta sytuacja nie była jakaś super straszna - nie za bardzo wierzę, że aż tak podkopała jego psychę, że nagle przestał trafiać i zaczął się wręcz bać oddawania rzutów .......ale tak to zaczęło wyglądać .....
Jedyny grajek na ta chwilę trzymający poziom to Capela - ale on nie wymyśli nic więcej ponad te 14-20 pkt na mecz (i to bliżej 14 - to taki MG sprzed 10 lat i nic więcej).
Przed chwilą skończyło się lanie Bucks ....widać było wyraźnie mega zmęczenie serią liderów GSW - Curry zszedł pod koniec 3qw w ogóle do szatni (niestety nie szło na live złapać tego) KD , Janek i reszta liderów już po 3qw zasiadła na ławkach .
Widać super zbilansowane Bucks gdzie mega szeroka ławka pozwala odpoczywać liderom tyle ile potrzeba - nie męcząc ich po 35-40 min na pełnych obrotach co spotkanie - to może zaprocentować w długim sezonie , a GSW potrzebuje zdecydowanie 3, 4 lidera (dziś ogarnął Klay Th). Ale widać , że ten sezon kolana Duranta i oddawanie po 30 rzutów Curry&#39;ego na spotkanie ........zwyczajnie nie powinno przynieść mistrzostwa.
Cousins na 2 połowe sezonu może okazać się zbawieniem jeśli nie zajadą wcześniej liderów.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
XXXL mega ciekawa teoria! nie śledziłem wprawdzie zdobyczy punktowych Paula po tym incydencie, ale ostatnimi czasy naprawdę nie zachwyca punktowo, chociaż asysty nadal wyglądają fajnie ( strat za to dużo )
Dzisiaj znalazłem coś bardziej for fun, pofatygowałem się przeglądając NBA Schedule i okazało się, że Washington na 4 wyjazdach, 4 razy przegrywał pierwszą kwartę
Orlando WIN 1st quarter vs. Wizards kurs 2,07 Unibet mówiłem jakiś czas temu o nietykalnych drużynach, Wizards do nich należą, wszelkie spotkania grane na wyjazdach są niebezpieczne, polecam omijać Wiz bo sam na nich się pamiętam przejechałem w zeszłym sezonie wiele razy, dopóki nazwiska Wall i Kelly Oubre, też myślę, nie znikną z tej ekipy bety na nich bardzo niebezpieczne imo
Bamba chyba przeczytał mój wpis bo ładnie mi dograł tą pierwszą kwartę


Jeszcze raz podkreślam, że jak to obstawiać to malutka stawka, bo wiadomo, że im mniejszy zakres czasu spotkania tym większa loteriada. Kurs mimo wszystko zachęca, szukałem czegoś sensownego bo 2,25 ( forBet ) na ORL w ich własnej hali to lekka przesada imo, koło 2,10 powinien być w moim odczuciu, przechodząc do sedna, Wizards mogą mieć chęci na 3 wygraną w tym sezonie, z takimi nazwiskami by chyba wypadało nie?
Ale Magic o dziwo coś tam grają, chociaż są bardzo jednostronni ( mają w składzie 20 centrów ) to momentami wygląda to nieźle, szkoda, że nie mają tam jakiejś rozgrywajki rasowej, playmakera, który wykorzystał by atuty Vucevica, Fourniera, Gordona, Mo Bamby ( CHŁOPAKU! gdzie zniknąłeś :/ ). DJ Augustin też ma momenty prszebłysku, liczę, że Magicy niesieni przez swoją halę, ukulają tą pierwszą kwartę.
Jeszcze raz podkreślam, MAŁA stawka, sam dałem 2 zł bo z kapitałem słabo ???? .
Ładnie wygląda WIN Indiana vs. Miami kurs 2, 02 Uni Miami dojechane kondycyjnie chyba na końcu, Pacers kolektywnie sięgnęli po swoje
Ze składu wypadł Dragic, doświadczony Wade i Derrick Jones Jr nie kojarzę :|.
W każdym razie pomimo faktu, że grają u siebie powinno być dobrze, bo Dragic nie tylko zapewniał te 20 pkt, ale również pięknie kreował grę. O, teraz już przede wszystkim mentalnym wsparciu DWadea nie trzeba chyba mówić. Pomimo tego zebrał piłkę, pracował ładnie w ataku z piłką czy bez.
O ile wyjściowa piątka nie wygląda źle McGruder, Richardson ( może paść over pkt ) Ollynyk czy hasający ostatnio Hassan stanowią ładny trzon. Nie zapominajmy jednak że first five gości też jest solidne Oladipo, robiący grę Collinson, Tadeusz, solidny również w obronie Miles Turner, oraz snajper Bogdanovic.
Różnice robi jednak back up Pacers, drugi skład to Sabonis, artylerzysta McDermott, Cory Joseph, czy solidny zadaniowiec Tyreke Evans. Ofensywa nie będzie niestety raczej tak dobrze wyglądała, bo defense Heat mają dobry, plus są u siebie.
Na papierze wygląda dobrze, chociaż wczoraj HOU też wyglądało dobrze -_-
Liczę na to, że tym razem się uda, a hala gospodarzy, w której Miami jest naprawdę dobre nie da wygrać tego meczu.
Z luźnych typów : Utah bierze Celtics, Sacto powalczy z Minnesotą.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 15

buszujacy-w-koszu

Użytkownik
Krotkawo. I w temacie.

Milwaukee i Denver.

Denver dość pechowo przegrało swój ostatni mecz na Memphis, i na własne życzenie, niemoc rzutowa ostatnich minut :sarcastic:. U siebie czuja się jak ryby w wodzie, no i trzeba się odgrysc po tej minimalnej porażce. A i przeciwnik w sam raz do tego , nie powinien mieć zbyt wiele do powiedzenia... :talk:

Milwaukee gra z Clippersami. Przeciwnik, który ostatnio musiał do kooonca powalczyć u siebie ze słabo prezentująca się w tym meczu Minesota. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Kozły miały pójść na rzez, a tu proszę... nie - udomowione rozskakały się. Teraz z wysoko moralami i bojowo nastawione koziołki są w stanie zrobić dokładnie to ,co nie tak dawno uczyniło Toronto z Utah :slap:, na wyjeździe (po wygranej dzień wcześniej z Phoenix i umiejętnym szafowaniu zawodnikami z ławki).

Także biorę 1.8 plus 1.24. Polecam. ????
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
CP jest bez formy, ale w końcu ją złapie. Największym problemem Houston jest Melo, z nim grać, w dodatku po 30 minut to jak grać w 4. W obronie to jest hologram, a od pewnego czasu (kilku sezonów) nawet w ataku nie potrafi robić skutecznie tego co mu kiedyś wychodziło. Nie potrafię zrozumieć jak w OKC, a teraz w Houston mogli się nabrać na tego kasztana. Na szczęście OKC go pogonili, w dodatku początki Schroedera bardzo obiecujące, a to w Atlancie był też &quot;ceglarz&quot; czystej wody.

76ers -4,5 1,72
Różnica klas. Goście to zespół co najwyżej przeciętny, tylko z Miami można im policzyć zwycięstwo, bo reszta zwycięstw to były najsłabsze ekipy w lidze. Gospodarze bez osłabień, nie ma powodu żeby ich nie zlali.
Wizz 1,7
Kryzys kryzysem, ale takich rywali to ogrywać trzeba. Gram na drużynę sportowo dużo lepszą i tyle, kurs jest jaki jest tylko przez bardzo słabe wyniki gości, normalnie byłoby 1,3-1,4. Value i tyle.
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Orlando Magic - Washington Wizards
2 @ 1.70 ⛔ 117:108
D. Howard over 24 (PTS+REB+AST) @ 1.80 ⛔ 20

e: odrobić stratę 25 punktów na 105:106 ale zakończyć mecz z runem 3:11 to tylko Wiz potrafią. Howard pierwsza kwarta 8 PTS i 6 REB, kolejne trzy kwart 4 PTS i 2 REB ????
Tak jak kolega wyżej napisał takie mecze Wiz musi wygrywać. Zagrali niezłe spotkanie w wygranym meczu z Knicks i później znowu słaby mecz przeciwko Dallas. Straszna ceglarnia, zwłaszcza z dystansu. Stołeczni mieli dwa dni odpoczynku więc podchodzą do spotkania wypoczęci. Jakoś nie widzę w tym spotkaniu konkurencji dla Howarda i Walla. Zwłaszcza do tego pierwszego. Vucevic jest daleki od gry sprzed kilku sezonów a Mo Bamba póki co to ciekawy gracz ale nadal rookie i po dobrym starcie mocno obniżył loty. Dla Howarda będzie to dopiero 4 mecz w sezonie ale widać przebłyski. Przede wszystkim zawsze grał dobrze przeciwko Vucevicovi. Panowie spotkali się 12-krotnie i Howard notował w tych pojedynkach 18.6 PTS, 12.0 REB i 1.8 AST, przy 13.3 PTS i 8.6 REB Nikoli. Wiadomo, że Dwight w tamtych meczach był na innym etapie formy czy kariery nawet jednak nadal liczę mocno na niego, że to on będzie tym zapalnikiem. Mecz z typu must win dla Washington, kurs zachęcający więc uważam, że wart gry. Linia na Howarda jest zaniżona więc warto z tego skorzystać.
Philadelphia 76ers - Charlotte Hornets
1 (-4.5) @ 1.76 ⛔ 133:132

e: w 3q 76ers prowadzili już różnicą 21 punktów ...
Phila jest zdecydowanie na fali zwyżkowej. Wyglądają co raz lepiej z meczu na mecz po niemrawym starcie. Nadal jednak brakuje odpowiedniego wsparcia dla Embiida i Simmonsa. Dobry znak to taki, że Saric się ostatnio odblokował ale Redick nadal pozostaje w dołku. Jak się spojrzy na staty to niby nie ma tragedii, drugi strzelec drużyny jednak mimo wszystko skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Jednak jako drużyna 76ers u siebie w tym roku nie zawodzi. Wygrali wszystkie mecze, grają przede wszystkim z dużą pewnością siebie na własnej hali i taką euforią. Wiemy wszyscy, że miasto Phila słynie z najbardziej zagorzałych kibiców i widać po zawodnikach jak świetnie czują się wśród swoich i jak pewnie. Druga sprawa Embiid w tym sezonie jest znakomity, aż dziwne, że nigdzie nie porusza się jego tematu MVP. Po drugiej stronie nie ma na niego odpowiedzi. Zeller, Hernangomez i Biyombo, nawet w trójkę razem są gorsi od Joela. Co do Hornets to mimo wszystko grają dobrze. Wygrywają to co mają i myślę, że póki co mogą zaliczyć początek sezonu do udanych. No ale kalendarz spotkań był całkiem łaskawy do nich. Póki co Walker jest w świetnej formie i ciągnie gra w ataku a reszta drużyny skupia się na obronie. Mimo wszystko jednak nie widzę dzisiaj, żadnych szans w dzisiejszym meczu. Obie drużyny grały ze sobą kilkanaście dni temu również w Philadelphi i gospodarze wygrali tylko 105:103, ale gospodarze rzucili z gry poniżej 40%, Simmons 5/20 (nie wiem skąd mu się wzięło te 20 prób) a mimo to wygrali. Z takich ciekawostek dodam jeszcze, że na przestrzeni lat zauważyłem, że drużyny po długich seriach z rzędu meczy na własnej hali jadą na pierwszy mecz wyjazdowy to są mocno &quot;rusty&quot; jak to się mówi i ostro wtapiają, a Hornets w tej sytuacji są.
Miami Heat - Indiana Pacers
2 @ 1.85 ✅ 102:110

Jak dla mnie Heat są przewartościowani. Owszem na słabym Wschodzie pewnie wywalczą palyoffy ale czuje 7-8 miejsce to jest maksimum na co ich stać. Jedyny pozytyw to Josh Richardson, który wystrzelił w tym sezonie i ma szanse nie tylko na nagrodę MIP ale też chyba staje się lider drużyny z Florydy. Dzisiaj będzie musiał się dwoić i troić, ponieważ wypadają drugi i trzeci strzelec drużyny Dragic i Wade. Duże osłabienia, to nie tylko 32 punkty straty ale też brak kreatora gry. Jedynym nominalnym rozgrywającym jest Tyler Johnson, chłopak ma duże serce do gry jednak umiejętności, czytania gry czy wizji kortu mu brakuje. Przeczuwam, że będzie dużo szarpania i gry 1 na 1 a to woda na młyn przeciwko drużynie Pacers, która na każdej pozycji ma dobrych obrońców i to zarówno w wyjściowej 5 jak i na ławce. W ataku jest wiele opcji. Oladipo ostatnie mecze świetne, Sabonis Bogdanovic, Turner, Evans, czy nawet Young albo Collison. Indiana jest zdecydowanie lepszą drużyną, zarówno indywidualnie jak i kolektyw. Do tego nie mają problemów z kontuzjami. Jak dla mnie izzi win gości.
Utah Jazz - Boston Celtics
1 (-4.5) @ 1.80 ✅ 123:115

Chciałem odpuścić ten mecz jednak jako ostatni typ decyduje się na niego. Obie ekipy póki co nie są jeszcze w swoich najlepszych dyspozycjach, zwłaszcza Utah. Jednak Boston przystępuje do tego spotkania back to back, po dogrywce i po dużym comebacku z Phoenix. Do tego out jest lider Kyrie Irving, który ostatnie mecze zaczął w końcu grać na swoim poziomie. O ile defensywa Celtów wygląda dobrze to w ataku grają słabo a trzon zespołu Horford, Tatum i Brown są póki co cieniami do zeszłego sezonu, o Rozier nie wspominając bo on chyba jest już pogodzony z tym, że zmieni drużynę. Do tego Hayward słabiutki. Kontuzja kontuzją ale 9.9 PTS na mecz dla takiego zawodnika nie przystaje. Do tego po raz pierwszy gra back to back i tylko ze względu na to, że grają w Salt Lake City i będzie mógł po praz pierwszy się tam pokazać po odejściu. Utah również dużo musi poprawić w swojej grze, ale co ciekawe atak całkiem dobrze funkcjonuje ale obron w tym roku mocno szwankuje. Uważam jednak, że o obronę dzisiaj nie ma co się martwić bo jak wyżej wspominałem Boston męczy się w tym sezonie w ataku i jeszcze bez największej strzelby i &quot;playmakera&quot;.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Heat- Pacers to na under wygląda.
-obie drużyny grają dość wolno, Indiana to już w ogóle.
-obie drużyny potrafią przycisnąć w defensywie
-wypada Dragic, który niejednokrotnie ciągnął za uszy ofensywę Miami
-poza Oladipo nie ma tutaj graczy którzy są jakimiś wybitnymi strzelcami, co do których można być pewien że wrzucą te 20+
under 210,5 1,68

Sacramento- Minnesota o230 1,68
Jedne z najgorszych defensyw się spotykają. Kings od lat nie mają pojęcia o obronie, ale w końcu chociaż coś wychodzi im w ataku. Mają na prawdę bardzo fajnego gościa do rzucania jak Hield, Fox im tam nakręca tempo, Bjelica się tam fajnie wpasował i daje sporo punktów. Z ławki punkty daje Bagley, wrócił teraz dodatkowo Bogdanovic.
Goście również w obronie dramat, nawet Butller i Gibson zapomnieli jak się broni, a co do ataku to wiadomo, w zasadzie każdego ze starterów stać na zdobycze w okolicach 20 punktów.
Obie drużyny w czołówce jeśli chodzi o pace.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Wczoraj totalna porażka, dzisiaj staramy się odkuć..
Atlanta Hawks - Detroit Pistons
typ: Detroit Pistons handicap -2,5 pkt. ✅✅
kurs: 1.60 (sts)
Ostatnio zaufałem Tłokom i mnie nie zawiedli, chociaż trochę się musieli namęczyć z Orlando to dali radę i przełamali serię 5 porażek z rzędu, dzisiaj uważam, że powinni zaliczyć kolejne zwycięstwo, przeciwnikiem będą Jastrzębie, które w obecnym sezonie wygrywały zaledwie 3 razy. Jak łatwo się domyśleć to zawodnicy z Atlanty nie radzą sobie zbyt dobrze, jedna z najsłabszych ofensyw w lidze do tego ich defensywa też nie stoi na najwyższym poziomie. Królują za to w innej statystyce - grają z najszybszym tempem w lidze, tym niestey nic nie zwojują, według mnie duet Drummond - Griffin będzie w tym spotkaniu nie do zatrzymania.
Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves
typ: powyżej 222,5 pkt. ✅✅
kurs: 1.45 (sts)
Gra szybkim tempem przeważnie obfituję w wiele punktów, prawdopodobnie takim spotkaniem będzie dzisiaj mecz w Sacramento, Kings to drużyna która lubi grać szybko - 2 tempo w lidze, Minnesota - 11 tempo w lidze, gdy do tego dodamy fakt, że obie ekipy nie potrafią zbyt dobrze bronić (Kings 20 miejsce pod tym względem, natomiast Wilki dopiero na 29 miejscu!) to ciężko sobie wyobrazić inny scenariusz tego spotkania.
łączny kurs: 2.32 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Ja na dziś spróbuję takie AKO: 2.04
Washington +4.5 @ Orlando 1.40 ⛔ 108:117
Charlotte +10.5 @ Philadelphia 1.46 ✅ 132:133
Tak jak pisali koledzy wyżej Wizards takie mecze muszą wygrywać, Wall, Beal, Howard muszą o to zadbać.
Nie za bardzo rozumiem skąd ten optymizm jeżeli chodzi o Phila, Charlotte po dwóch wygranych z rzędu, kilku graczy podwójne zdobycze punktowe. Jeżeli przegrywają to kilkoma punktami, mecze na styku i mogą dziś sprawić mała niespodziankę.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja idę w Overek Jokica.
Nikola jest świetnym i bardzo wszechstronnym zawodnikiem. Ostatnio trzy razy Pogralem under bo linie były mega wysokie patrząc na to jaki Matchup miał Jokic. Pierw wylapana linia na Fortunie under 20,5 w starciu z Jazz, gdzie rzucić więcej niż proponowana lini grając na przeciw Goberta to naprawdę trzeba zagrać życiowke. Później był trudny mecz z Bostonem i więcej rozgrywania co Jokic potrafi robić świetnie więc linia 19,5 spokojnie pokryta no i ostatni mecz z Memphis na przeciw Gasola i po raz kolejny tym razem linia 18,5 spokojnie pokryta. Dzisiaj gra na przeciw Allena więc myślę, że 18,5, pkt Jokic śmiało ma szanse zrobić. Dzisiaj będzie mógł więcej kończyć bo z Nets to będzie Total offensiv. Kursik 1,80.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dzisiaj nie mam czasu na analize wiec tak na szybko:
T Rozier over 13,5 kurs: 1,95 (Etoto) ✅Wypada Irving, wiec Rozier powinien wyjsc w podstawie. Graja dzien po dniu ale Rozier swoje powinien zagrać i ciągnąć ten wózek. Ostatnio narzekał że dostaje za mało minut, więc teraz będzie miał okazje się wykazać. Powinien być wiodącą postacią w swoim zespole. Unibet w ogóle nie wystawił linijki na niego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Zwolennicy oldschoolowego basketu z prawdziwym centrem dzisiaj maja swoj dzien. Nieliczni przedstawiciele tego wymierajacego gatunku wpadli w wymarzone match-up&#39;y i miejsca do gry.

Rudy Gobert over 11.5 rebs @ 1.80 expekt
Mimo, ze byli tu tacy swego czasu, ktorzy sadzili inaczej, to Boston nie zbiera dobrze od lat. Moze i wlasny kosz w procentach zle nie wyglada ale na atakowanym to juz sa totalne wakacje. No ale jak sie gra Horfordem to i tak nie ma tragedii.

Hassan Whiteside over 29.5 pkt, rebs, as @ 1.82 1xbet
Wymarzony match-up. Po gwalcie na podkoszowych Spurs dzisiaj zapowiada sie kolejny mecz na 20/20.
6 meczow w karierze przwciwko Turnerowi - srednio ponad 19 pkt i ponad 16 zbiorek na mecz.

Dwight Howard over 19 &amp; Wash win @ 7.10
Koniu &quot;u siebie&quot;, jesli tylko samolubni guardzi dadza mu pilke do reki to szanse sa spore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Philadelphia 76ers
Memphis Grizzlies 1.8
bet365
✅

O matko boska jaki kursik piękny. Philadelphia mecz po meczu po cięzkim spotkaniu które wygrali dziś po dogrywce na własnym parkiecie przeciwko Hornets. Saric, Embiid, Simmons po 40 minut w meczu, zwłaszcza Joel pewnie odczuje skutki tego spotkania, do tego Phila na wyjazdach tragedia, póki co jedno zwycięstwo z Indianą 2 mecze temu wstecz. Dzisiaj trudny teren w Memphis, którzy są po bardzo cennej wygranej z Denver na wlasnym parkiecie. Ogladalem tamto spotkanie, i tak na eye test Miśki w porównaniu do tego co gra Phila są moim zdaniem zespołem lepszym, Gasol ogarniczył pieknie Jokica w tamtym spotkaniu, JJJ pod nieobecnosc Greena gra bardzo dobre zawody co noc, zwlaszcza w ataku robi robotę, ogolnie uwazam Miśki za bardzo niedoceniany zespół no i mowie dziś b2b game 76stek co będzie miało znaczenie. Jak dla mnie tutaj nie będzie innego wyniku jak wygrana Memphis. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Milwaukee Bucks
over 230.5 @ 1.78 ✅ 128:126

Typowy mecz na over. Lina duża jednak wydaje mi się, że łatwo pęknie. LAC 6 miejsce w OffRtg z 111.5 na 100 posiadań a MIL 2 miejsce 115.3. Obie drużyny również grają w dużym tempie i znajdują się w czołówce ligi pod względem pace, gospodarze 9 miejsce a goście 5 miejsce w lidze. Milwaukee 121.3 PTS na mecz (2 miejsce), Clippers 115.2 (9 miejsce). LAC 47.4% z gry (8 miejsce), Bucks 48% (6 miejsce). Milwaukee trafia 15 trójek na mecz zdecydowanie 1 miejsce w lidze, lepsi nawet niż Rockets, Clippers blisko 10 na mecz ale na wysokiej skuteczności 40%, 2 miejsce w lidze za Warrios. LA trafia najwięcej w lidze rzutów osobistych na mecz 23.5 przy skuteczności 82.2% (4 miejsce). Jak widać obie drużyny ścisła czołówka ligi pod względem ofensywy. Pomijając aspekty statystyczne to podoba mi się robota nowego szkoleniowca Bucks, Mika Budenholzera, wycisnął z potencjału ofensywnego wszystko co najlepsze. Jeśli skuteczność nie zawiedzie to over leciutko.
Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers
1 @ 1.53 ✅ 99:98

Dwie drużyny z dołu tabeli, jednak jeśli porównamy grę którą prezentują to dzieli je przepaść. Bulls mimo kiepskiego bilansu 3W 9L grają na prawdę dobrze. Terminarz ich nie rozpieszczał a mimo to prawie w każdym meczu walczyli do samego końca. W znakomitej dyspozycji jest Zach LeVine i póki co prezentuje grę na miano All-Stara. Co do Cavs to wszyscy widza jaki tam dramat się dzieje. Love wypadł z powodu kontuzji, zmiana trenera, asystent nie chce podpisywać umowy trenerskiej, JR żąda tredu, zespół szkaluje rookiego Sextona, dramat po prostu, organizacja sama siebie niszczy. Dostają w każdy meczu ostre bęcki. Zdecydowanie najgorsza defensywa ligi, ofensywa zresztą nic lepsza a na dodatek wypadają dwa &quot;jaśniejsze&quot; ogniwa Hill i Osman. W Cavs nie ma kompletnie rozegrania, notują zaledwie 20 asyst na mecz. Dodam jeszcze taką ciekawą rzecz, pod nieobecność Lova, Hilla i Osmana najlepszym asystującym w drużynie Clevelanad jest...... Larry Nance Jr :cwl: Wydaje mi się, że Bulls rozgromią Cavs jednak kurs powyżej 1.50 mnie w pełni satysfakcjonuje.
Miami Heat - Washington Wizards
1 @ 1.73 ⛔ 110:116

e: cały mecz praktycznie prowadzili i tak zawalili 4q, najpierw oddali run 1:9, a później 2:15, słaby mecz w wykonaniu Miami, Dragic w 21 minut 0 punktów (0/7) ????

Obie drużyy back 2 back i miałem przyjemność oglądać obydwie. Po meczu Wizards stwierdzam, że musimy być głupi grając na nich. Buki wyciągają rękę dając nam zarobić wystawiając takie wysokie kursy w meczach przeciwko nim. Oni mieli by teraz problem poradzić sobie z czołowymi drużynami z Europy. Kompletnie nic nie gra w tym zespole. Przegrywali wczoraj już 25! punkami z Magic po to aby zrobić comeback na 105:106 na podajże 2 minuty przed końcem i co się dzieje ? Wall szarpie sam 2 akcje i trzecią akcje źle podaje i robi się wynik 105:113 i po zawodach. Zespół jest w rozsypce i potrzebne są tam natychmiastowe zmiany i to nie tylko trenera a chyba właśnie Walla. Trochę się w stanach o tym mówi ale wątpię, że Wiz się na to odważą. Co do Heat to mnie zaskoczyli we wczorajszym spotkaniu i powinni wygrać bo dużą większość meczu prowadzili, ale Pacers po raz kolejny w tym sezonie pokazali nieprawdopodobne opanowanie i dojrzałość w clutch time i wygrali. Jest szansa, że wróci Dragic ale nawet bez niego na tą chwilę Heat są o klasę wyżej mimo iż nadal twierdze, że są przereklamowani. Po prostu Wizards są tak tragiczni i nie wierzę, że w 24h nagle im się odmieni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom