>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
V 216

viewer12

Użytkownik
Clippers - Bucks
Nie wiem; mecze południowe kojarza sie z niskimi wynikami raczej. Bucks po spektakularnej wygranej nad GSW, gdzie włożyli +80 w pomalowanym, ale bez Greena i bez shotblockerów to mogli; z Clippers tak latwo nie bedzie, tam jest kim bronić obrecz. Do tego Clippers prawie najlepiej ograniczaja rzuty zza łuku.. linia na under wystawiona 233,5, moim zdaniem na spokoju. Odnosnie meczu, to nie zagra Bradley - poczatkowo sklanialem sie do dodatniego handi na gospodarzy, ale nie jestem za bardzo pewien, czy ogarna. [ogarnęli; Lou co trafił :eek:kay: ]
Pels - Phoenix
Ojej, co Suns narobili z Bostonem.. Szybkie tempo w tym meczu przewiduje; Pelikany spokojnie powinny przerzucic Sloneczka, ale obrony za bardzo nadal nie maja, dlatego ponownie uderzam w Bookera +24,5pkt; jesli chodzi o mecz, to za duze handi na Pelicans, zebym im zaufal; linia punktowa wystawiona calkiem sensownie i moze pojsc w kazda strone. Pozostaje przy typie na zawodnika.
Heat - Wizards
Waszyngton w koncu sie &quot;przelamac&quot; musi.. Heat dalej bez Dragica i Wade, tutaj uderzalbym w Wall +21,5pkt; Osobiscie mecz dla mnie moze pojsc w obie strony i Wizards jako dog moze byc ciekawa opcja (-3,5 z kursem 2.5 ładnie wygląda), ale nie tykam, bo nie ufam tej druzynie. Ciekawi mnie jak wypadnie Howard przy Hassanie; mimo wszystko Heat bez backcourtu nie do konca ufam - z Indiana po prostu nie miał kto wykonczyc spotkania, tak samo moze byc i teraz i duo Waszyngtonskie moze w koncu wygrac mecz.
Memphis - Phila
Wzieli Butlera, oddali Covingtona i Sarica.. W pierwszej piatce zapewne Redick, pewnie tez Chandler. Moim zdaniem dramatyczny ruch, ale nie o tym. Tutaj o dziwo uderze w over - Miski beda wchodzic w Phile moim zdaniem, over 206,5. Do tego Grizzlies powinni wyciagnac to spotkanie i pokryc skromne handi -1,5 na swoim parkieice; z kolei Embiid ostatnio zalicza fantastyczne wystepy i ciagnie ten wozek, dzis nie moze byc inaczej, jesli chca powalczyc - Embiid +25,5.
Bulls - Cavs
Mecz dolu tabeli wschodniej; na szybko Parker +15,5.
Spurs - Rockets

Mecz calkiem sporej wagi moim zdaniem; Rockets nadal maja trudny terminarz i nie moga sobie pozwolic na wiele wiecej wpadek, a kadra krótka.. Nie gra Melo i MCW, co jest dobra wiadomoscia, ale no nie ma kim grac powoli. Oczekuje wysokich liczb glownych aktorow widowiska i wybiore sobie nieoczywista postac - Capela o14,5; co ciekawe Houston w roli faworyta tego spotkania - moze i sa ku temu przesłanki i faktycznie okaza ise lepsi, ale no w aktualnej formie grzechem nie brac SAS +3,5 na swoim parkiecie.
Dal - OKC
Nie wiem, czemu na Fortunie prawie nie ma ofery na to spotkanie; OKC odrodzona, ale w tym sporcie glownie rozchodzi sie o serie i roznego rodzaju runy, a lubie czasem przewidziec sobie nieoczywisty moment przerwania takiej serii, stad Dallas ML.
Kings - LAL

Sacramento dalej pozostaje rewelacja sezonu i trzymają poziom, natomiast LAL jesli chce byc brane w koncu na powaznie, to musi dzis i jutro wygrac swoje spotkania. Chandler juz sie przydał w pierwszym spotkaniu, jesli chodzi o zastepstwo McGee (bez niego w small-ballu byli gwalceni pod koszem) i walke na tablicach i oczekuje poprawy defensywy Lakers (ktorzy maja łatwy pazdziernik i powinni wyrobic bilans kilka spotkan ponad 0.500 w tym czasie). Do tego nie bedzie az tyle small-balla, wiec i tempo pewnie troche siądzie - under 242,5pkt i LAL -3,5 to moje typy; do tego McGee -14,5pkt.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Memphis win i under 208,5 pkt
Kurs: 3,05 (Unibet) ⛔

Hmm przed chwilą gruchnęła wiadomość o tradzie, czyli wymianie zawodników. Philla pozyskała Butlera w zamian oddając 2 zawodników z podstawowego składu, którzy oczywiście nie wystąpią w nocnym spotkaniu. Dodatkowo Philla jest po trudnym meczu z dogrywką, grają dzień po dniu i jadą na bardzo trudny teren do Memphis. Miśki to ekipa, która gra bardzo dobrze w defensywie, z czego zawsze słynęła. Ostatnio z Denver wygrali 89:87. Myślę, że zwycięstwo gospodarzy bardzo prawdopodobne. Tak sobie patrzę w mecze bezpośrednie i 6 ostatnich pojedynków w Memphis wygrywają gospodarze i w 4 z nich padł underowy wynik. Będzie trudno Philadelphi się postawić, zmęczenie da o sobie znać. Gospodarze grają swoje przez cały czas utrudniając szybkie ataki. Memphis jest na 1 miejscu jeżeli chodzi o tracenie punktów. Średnio im wrzucają tylko ok 100pkt rywale. U siebie mają bilans 4:0 i ich własny parkiet póki co to twierdza nie do zdobycia. Philla z kolei dopiero ostatnio się przełamała na wyjeździe wygrywając z Indianą. Ja stawiam zdecydowanie na gospodarzy i przy zmęczeniu i dobrej organizacji gry Memphis myślę, że ten mecz nie będzie obfitował w punkty.

Dorzucam jeszcze coś takiego:
Warriors vs Brooklyn under 225 pkt kurs: 1,92 (Unibet) ✅
Durant over 7,5 asysty kurs: 2 ✅
Brooklyn +8,5 pkt kurs: 1,78 ⛔

Tutaj Warriors zagrają bez Greena, Livingstona i Currego. Do pierwszej piątki wskakuje Cook. Myślę, że KD zamieni się w gościa który teraz oprócz punktów będzie robił również zbiórki i przede wszystkim asysty. W ostatnim meczu bez Greena miał 30 asyst, ale wtedy był jeszcze Curry. Myślę, że teraz wiele będzie na jego barkach i oprócz punktów będzie robił wiele innych rzeczy, pod triple double nawet. Nie spodziewam się tutaj pogromu a raczej wyrównanego spotkania. Brooklyn pokazuje się z naprawdę dobrej strony. Ostatnie 3 mecze to 3 zwycięstwa i niezła gra. Dodatkowo ograli Denver na wyjeździe! GSW nie musi się jakoś na maks wysilać, więc zakładam że mecz będzie na styku.
San Antonia vs Houston typ: under 210,5 pkt kurs: 1,91 ✅
Patty Mills over 11,5 pkt kurs: 1,87 ⛔

Tutaj również brakuje kilku zawodników. W SAS wypada Guy, Poetl, Gasol. Po stronie Houston Gordon niepewny występ, Nene, Carmelo, MCW. Patrząc jak te ekipy grają w tym sezonie to nie spodziewam się fajerwerków. Houston tragicznie rzuca za 3 pkt i w ogóle gra strasznie w ataku. San Antonio to akurat można się było spodziewać. To są derby Teksasu, więc raczej więcej walki niż porządnej koszykówki. Ostatnie 3 pojedynki H2H to undery. Do tego Houston ostatnie 3 mecze to undery 200pkt gdzie nie potrafią nawet 100pkt rzucić...Dalej idę w kierunku Millsa bo ostatnio dobrze mu idzie i powinien taką linijkę spokojnie przekroczyć.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
76ers dzisiaj graja w bardzo waskiej rotacji. Do wczesniejszych oslabien dolaczyl brak dwojki wytradowanych zawodnikow oraz restowany Chandler.
Starterzy pewnie pograja pod 40 minut.

Makelele Fultz over 9.5 @ 1.85 1xbet
Ben Simmons over 15.5 @ 1.82 1xbet

Widze value w kursie na Grizzlies ale ja takich rzeczy nie gram. Z drugiej strony jesli Philla ma miec jakiekolwiek szanse na wygrana to tylko przy kolejnym wielkim meczu Hansa.
Joel Embiid over 34 &amp; 76ers win @ 10.50
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Houston Rockets vs. Indiana Pacers
typ 2
2,20 forBet Harden się odpalił, chociaż i tak Pacersy by miały problem się odkuć, ale myślę, że dali by radę

Przede wszystkim Rakiety są b2b, prowadzą bardzo, ale to bardzo złą ofensywę. Ja wiem, że San Antonio u siebie prezentuję bardzo wysoki poziom defensywy, ale bardzo podobnie zazwyczaj grają Pacers, a HOU kolektywnym wysiłkiem uzyskali dzisiaj 9/41 zza 3, co daje 22%. Jeżeli Houston nie zmieni stylu gry na moje będą mieć ogromne problemy z wygraniem I rundy PO, jeśli do nich dojdą w ogl.
Oglądałem spotkanie z SAS i już na highlightach tragicznie wygląda obniżony skład Rakiet ( na myśli mam bez Capeli ). Matchupy przejmowane przez powolnego PJ Tuckera były brutalnie wykorzystywane trójką. Kontuzji doznał Gerald Green, przynajmniej wg Rotowire. Zawężony roster, brak jednej osoby do złapania fauli, słaba forma CP3 w 40 min na placu zdobył 13 pkt. Może skupił się na rozegraniu jak to Point God ?
No właśnie nie, bo zanotował 4 asysty.
Dodając solidne minuty PJ Tuckera ( 38 min. ), który powinien być dzisiaj jeszcze wolniejszy, i Hardena
( 38 min. ) wychodzi nam słaba postawa HOU.
Z kolei Pacers, mają kim rzucać, mają kim zdobywać punkty w pomalowanym, mają specjalistów od wjazdów.
Obrona stoi na naprawdę solidnym poziomie.
Mam nadzieję, że nie lekceważę Hardenów, bo grają u siebie + Sabonis może nie zagrać.
Portland Trail vs. Celtics
Typ 1 1,75 forBet
Niewielka stawka raczej nie oglądałem, więc nie komentuje

Jak napisałem, tu raczej nie szaleć, bo przede wszystkim kieruje się tutaj tym, że Blazers grają u siebie. Myślę, że obie ekipy są na takim poziomie, że hala może być czynnikiem decydującym.
Boston tak się kula na tym Wschodzie, Hayward zamiast pomagać chyba szkodzi, Brown, Tatum grają mniej minut, rotacja niby większa, ale ekipa jest cieniem samych siebie sprzed zeszłego sezonu i myślę, że to może być jedna z przyczyn.
Bez Kyrie oscylowaliby na granicy PO imo.
Oczywiście nie można pomijać grona solidnych wyrobników. Smart, Rozier, Horford to postacie świetnie wpisujące się w taktyki Stevensa.
Portland dysponuje natomiast, CJ McCollum, Aminu, Collins, Nurkic,nie mówię o Lillardzie.
Będzie walka, ale determinacja Trail Blazers przede wszystkim w obronie, ostatnimi czasu jest naprawdę imponująca i myślę, że warto po takim kursie.
Peace out!
 
mike_aveli 190

mike_aveli

Użytkownik
Houston Rockets vs. Indiana Pacers
typ 2
2,20 forBet

Przede wszystkim Rakiety są b2b, prowadzą bardzo, ale to bardzo złą ofensywę. Ja wiem, że San Antonio u siebie prezentuję bardzo wysoki poziom defensywy, ale bardzo podobnie zazwyczaj grają Pacers, a HOU kolektywnym wysiłkiem uzyskali dzisiaj 9/41 zza 3, co daje 22%. Jeżeli Houston nie zmieni stylu gry na moje będą mieć ogromne problemy z wygraniem I rundy PO, jeśli do nich dojdą w ogl.
Oglądałem spotkanie z SAS i już na highlightach tragicznie wygląda obniżony skład Rakiet ( na myśli mam bez Capeli ). Matchupy przejmowane przez powolnego PJ Tuckera były brutalnie wykorzystywane trójką. Kontuzji doznał Gerald Green, przynajmniej wg Rotowire. Zawężony roster, brak jednej osoby do złapania fauli, słaba forma CP3 w 40 min na placu zdobył 13 pkt. Może skupił się na rozegraniu jak to Point God ?
No właśnie nie, bo zanotował 4 asysty.
Dodając solidne minuty PJ Tuckera ( 38 min. ), który powinien być dzisiaj jeszcze wolniejszy, i Hardena
( 38 min. ) wychodzi nam słaba postawa HOU.
Z kolei Pacers, mają kim rzucać, mają kim zdobywać punkty w pomalowanym, mają specjalistów od wjazdów.
Obrona stoi na naprawdę solidnym poziomie.
Mam nadzieję, że nie lekceważę Hardenów, bo grają u siebie + Sabonis może nie zagrać.
Portland Trail vs. Celtics
Typ 1 1,75 forBet
Niewielka stawka raczej

Jak napisałem, tu raczej nie szaleć, bo przede wszystkim kieruje się tutaj tym, że Blazers grają u siebie. Myślę, że obie ekipy są na takim poziomie, że hala może być czynnikiem decydującym.
Boston tak się kula na tym Wschodzie, Hayward zamiast pomagać chyba szkodzi, Brown, Tatum grają mniej minut, rotacja niby większa, ale ekipa jest cieniem samych siebie sprzed zeszłego sezonu i myślę, że to może być jedna z przyczyn.
Bez Kyrie oscylowaliby na granicy PO imo.
Oczywiście nie można pomijać grona solidnych wyrobników. Smart, Rozier, Horford to postacie świetnie wpisujące się w taktyki Stevensa.
Portland dysponuje natomiast, CJ McCollum, Aminu, Collins, Nurkic,nie mówię o Lillardzie.
Będzie walka, ale determinacja Trail Blazers przede wszystkim w obronie, ostatnimi czasu jest naprawdę imponująca i myślę, że warto po takim kursie.
Peace out!
Zaprzeczasz sam sobie mordko,
To że PTB grają u siebie to chyba jedyny powód przez który są faworytem imo
Sam wiesz że mecz będzie na styku i kwestia dnia zaważy.
Nie widzę pozycji na której Blazers mają przewagę ,a z kolei ławka to niebo a ziemia na stronę Celtów i tu nie ma co dywagować.
Mecz 50/50 więc moim zdaniem warto zagrać Boston. Okaże się . Pozdro
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Jak Sabonis nie zagra to Indiana tego nie ugra. W pierwszym meczu on robił masę roboty w defensywie. Jak go zabraknie to połowa tych prob za 3 będzie dużo lepszych(z mniejszą presją). Poza tym porażka z San Antonio to żaden wyznacznik, bo to drużyna nawet przy brakach kadrowych ma zupełne innym poziomie w kwestii organizacji gry. Jak dla mnie Rockets potrzebują przełamania i Indiana jeśli chodzi o styl gry jest dobrym przeciwnikiem oraz juz dostała od Rakiet.
ROCKETS WIN 1.66 sts
 
V 216

viewer12

Użytkownik
LAL - Hawks
Zaczne od ostatniego meczu, ale znowuż linia pod 240, a obrona LA coraz lepsza (bo i rywale słabsi); tempo gry też spada, Chandler robi robote. Under 238,5pkt. Do tego oczekuje lekkiego blowoutu i mniejszych minut na b2b, wiec LBJ u27,5 (bardzo systematycznie w tym sezonie kreci sie wokol 24-28 pkt).
Pistons - Hornets
Statystycznie bardzo równo i ciezko mi wytypowac faworyta, stad sklonie sie po prostu ku gospodarzom - Detroit ostatnio przerwalo fatalna serie porazek, mysle ze Hornets beda mieli problem z powstrzymaniem Griffina i Drummonda; sam Walker moze nie wystarczyc, tym bardziej ze Pistons bardzo dobrze bronia obwod no i kroluja na tablicach. Pistons -2,5
Rockets - Pacers

Troche must-win; Indiana slabo broni linie 3pt i po prostu uwazam, ze ofensywnie nie dadza rady nadazyc za Houston. Rockets -2,5; Harden o27,5
Nuggets - Bucks

Jokic bez rzutow w ostatnich meczach, media podchwyciły statystyki i od razu w ostatnim spotkaniu monster-game, ktora o ironio przegrali ???? Dzis z nowa wersja Milwaukke chłop sobie powinien porzucać bez problemów; Jokic o17,5. Sam mecz moze byc ciekawy; Bucks na b2b po dynamicznym meczu w LA, do tego warunki geograficzne sprzyjaja gospodarzom.. Przychyle sie do Nuggets -1,5
Blazers - Celtics

Mysle, ze Boston bedzie chcial spowolnic to spotkanie maksymalnie i grac pod siebie (nie, zeby Portland jakos szczegolnie fruwało po parkiecie); ostatnio Irving sie odblokował, ale zgralo sie to bardziej z seria slabszych spotkan Bostonu - dzisiaj nie wiem, czy znow wykreci jakies fantastyczne liczby (watpie), natomiast na przerzucanie gospodarzy Boston raczej nie pojdzie, samemu nie majac zbyt dobrej ofensywy, szczegolnie w startowej piatce; Celtics u108,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Zaprzeczasz sam sobie mordko,
To że PTB grają u siebie to chyba jedyny powód przez który są faworytem imo
Sam wiesz że mecz będzie na styku i kwestia dnia zaważy.
Nie widzę pozycji na której Blazers mają przewagę ,a z kolei ławka to niebo a ziemia na stronę Celtów i tu nie ma co dywagować.
Mecz 50/50 więc moim zdaniem warto zagrać Boston. Okaże się . Pozdro
Forum jest miejscem na luźne przemyślenia, to, że ktoś pisze obstaw całą rodzinę, nie znaczy, że masz to robić, wyraziłem swoją opinię na temat spotkania, a od czytelnika zależy czy coś z tym zrobi...
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
New York Knicks - Orlando Magic
Orlando Magic 2.15
bet365
✅

Polecam dziś do gry, i to z dużym przekonaniem gre na Orlando, nawet jesli beda bez Gordona, NYK b2b game, i ogolnie Fizdale wychodzi roznymi lineaupami co mecz, nie da się tego tworu ogladać, Orlando półka wyżej na ten moment. Mowie nawet jesli Gordon nie zagra bo jest questionable na dziś, to śmiało wchodzcie dziś w Magic. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
New York Knicks - Orlando Magic
Orlando Magic 2.15
bet365

Polecam dziś do gry, i to z dużym przekonaniem gre na Orlando, nawet jesli beda bez Gordona, NYK b2b game, i ogolnie Fizdale wychodzi roznymi lineaupami co mecz, nie da się tego tworu ogladać, Orlando półka wyżej na ten moment. Mowie nawet jesli Gordon nie zagra bo jest questionable na dziś, to śmiało wchodzcie dziś w Magic. Powodzenia.
pobrałem ???? zamykają fajnego dbla ;]
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Jakoś nic mi specjalnego nie wpadło tej nocy w oko, ale coś takiego wypatrzyłem:
Jokic over 6,5 asysty kurs: 1,95 (Unibet) ⛔
Cóż ostatnie dwa mecze to dwie porażki Denver gdzie Jokic raz zagrał bardzo słabo przeciwko Memphis, a później zdobył 35 pkt i 14 zbiórek, ale i tak przegrali z Brooklynem. Myślę, że teraz pora na te jego podania w spotkaniu ze zmęczonymi Milwaukee, które grało dogrywkę z Clippers. Pora się przełamać bo Denver dobrze weszło w sezon, a teraz mają dwie porażki z rzędu. Jokić to center, który potrafi mieć spokojnie ponad 10 asyst. Tutaj powinien obdzielać kolegów dobrymi podaniami i ułatwiać im dostęp do kosza.
JaValle McGee over 13,5 pkt kurs: 2 (Unibet) ⛔
Hmm myślę, że JaValle sobie porzuca przeciwko Atlancie. Goście nie kryją, a na centrze nikogo nie mają godnego uwagi. Powinni wjeżdżać pod kosz i podawać do McGee. O ile zbyt szybko nie odskoczą to myślę, że jest duża szansa na ok 15 pkt w meczu. Nawet przy Chandlerze JaValle swoje minuty dostaje i dalej dobrze się wywiązuje ze swoich zadań.
Kyle Kuzma over 1,5 trójki kurs: 1,87 (Unibet) ⛔
Kolejny gracz Lakers. Różnie to bywa z tymi rzutami z dystansu u niego. Jednak próbuję dużo i w takim meczu przeciwko Atlancie to nie powinien być dla niego problem żeby przekroczyć taką linijkę.
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Odradzam granie na Houston. Mecz 50/50 a kursy poniżej 1.70 nie są warte gry. D&#39;antoni przyznał, że nie trenują w ogóle ataku tylko cały czas obronę przez to w ataku tak kiepsko to wygląda. Houston w zeszłym sezonie w 82 meczach tylko 8 razy nie przekroczyli 100 punktów. W tym sezonie w 11 spotkaniach 6 razy już, w ostatnich 5 meczach 4 razy. 101.5 PTS na mecz (29 miejsce), pace 97 (28 miejsce), off rtg 104.7 (27 miejsce), Do tego dochodzi krótka rotacja i kontuzje. Poza grą Melo, Green, MCW i Nene. Co do Anthonego to oficjalnie jest chory a tak na prawdę przeprowadza rozmowy z władzami na temat jego przyszłości w drużynie. Więc skład na dzisiejszy mecz to 6 graczy i 2-3 z głębokiej rezerwy Mike będzie musiał włączyć do rotacji bo nie ujadą. Ja ten mecz odpuszczam ale bliżej mi do grania na Pacers po kursie ponad 2. Mają dobrych obrońców 1 na 1 przez to przy obecnym ataku będzie ciężko Rakietom ugrać coś. Sabonis gra btw.
e: Mój błąd gra. W ostatnim meczu nie grał mimo, że był aktywny. Info z rotoworld mówi samo za siebie o jego przydatności dla zespołu &quot;He was available to play, but the Rockets didn&#39;t need him with Eric Gordon back in action. Carter-Williams could be in the rotation in other matchups, but he won&#39;t have much fantasy value.&quot;
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Jest tragiczne, co nie zmienia faktu ze byli lepsi i wygrali w Indianapolis i to z rakiem w skladzie i bez Gordona ????
A co Gordon w tym sezonie wnosi do składu ? Wręcz powiedziałbym, że pogarsza grę drużyny. Oddaje najwięcej prób rzutowych w swojej karierze ale trafia najgorsze 33% z gry w karierze, do tego najgorzej za 3PT 23% i notuje najmniej asyst w karierze. EFG% czy TS% w ostatniej dziesiątce od końca w rankingu wszystkich zawodników ligi. PER 9.19 274 miejsce w lidze. To tylko statystyki i wiem, że ten gracz może w każdej chwili odpalić, ale raz jest bez formy, dwa w zespole nie ma ball movment i są same izolacje przez to tak niskie procenty rzutowe zawodników. Mecz może pójść w każdą stronę więc każdy będzie wygrany odpuszczając go a nie szukając na siłe zwycięzcy.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Skad info ze Carter-Williams nie gra? Jest na liscie aktywnych zawodnikow na ten mecz.
Akurat to jest wzmocnienie dziś pograłem moje szerszenie, weszło. Dziś poszedłbym w indiane i Boston. Milwakuee wczoraj wyglądało tragicznie. Denver powinno się odkuć.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ja powiem tylko, że przy powrocie Sabonisa będzie ciężej rzucać, ale wciąż główny problem Houston to przeciąganie akcji, a nie stricte skuteczność. Na dobrą sprawę Harden jest w stanie sam zabić ich, jeśli będzie miał ochotę wjeżdżać w kosz. Indiance będą bronić szeroko i w zasadzie szukać par, tyle że o ile taki np Sabonis ma zasięg to przy decyzji na drive to czy to Cp3 czy Harden to go mijają byle jakim zwodem. Niby jest to 50/50 mecz, ale drużyny różnią się tym, że przy slabym meczu Hardena lub Cp3 drugi może pociągnąć drużynę, a w Indianie Oladipo nie siedzi 3ka i nagle punkty nie wpadają, bo nawet jak będą znowu podwajac Hardena to Rockets nie mają problemu, żeby taki Tucker bił 3ki cały mecz.
 
davk 101

davk

Użytkownik
Washington Wizards - Orlando Magic
Orlando Win @ 3,25 totolotek.pl
Kompletnie nie przekonuje mnie gra czarodzieji, mimo ostatniej wyjazdowej wygranej w Miami. Gospodarze do tej pory tylko 1/4 wygrane mecze na własnej hali. Orlando w gazie. Myślę, że są w stanie wyrwać zwycięstwo - mimo niekorzystnych bezpośrednich starć w przeszłości. Dodatkowo kurs bardzo zachęcający, więc na przeciw analitykom zdecyduje się zagrać tu na przyjezdnych.
Alternatywny typ: -223,5pkt @1,60 totolotek.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom