>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Bryłki od 3 spotkań bez zwycięstwa i chyba najbardziej boli to z Nets w Kolorado. Dziś podopieczni Mallonego stoją przed szansą aby wygrać z Rockets. Ostatni raz w tej hali udało im się to w grudniu 2015 roku !! :O. Gospodarze dysponują solidną paczką, jakby nie patrzeć ale Jokić, Millsap, Lyles, Murray czy Harris dysponują sporym wachlarze zagrań i swoje potrafią. Myślę, że po 2 z rzedu porażkach w Pepsi Center dziś stać ich na wygranie. Rywal którzy jest obecnie w sporym dołku i zdecydowanie buki go przeceniają. Rockets po stracie kilku zadaniowców w Rsie nie potrafią odnaleźć swojego rytmu. W organizacji nie dzieje się najlepiej i mimo ostatnich dwóch wygranych z Pacers i nad Bulls ciśnienie nie spada. Goście mają sporo problemów kadrowych. Dziś nie zagra Melo, zapewne P J Trucker . day to day mają Green, Capela i Carter Williams ( choć nie wiem czy stanowi jakieś zagrożenie). Sam Harden i CP3 spotkania nie wygrają. Pod nieobecności Capeli może być spora dziura w pomalowanym w walce na deskach.
Widzę tutaj zwycięstwo Bryłek, mają swój czas i na razie sezon układa im się po myśli. Ławka na pewno szersza i mająca więcej do zaoferowania. Polecam.
Denver Nuggets -5 pkt AH OT
2.02 1xbet
4/10
Capela gra
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Carmelo Anthony już prawdopodobnie nie zagra dla Houston bo na dniach zostanie zwolniony. Co raz głośniej mówi się, że 76ers po niego sięgną. Nie wiem czy te drużyny nie widzą jak on jest słaby i gdzie nie pójdzie to drużynie nie idzie. Szkoda, że taki zawodnik ma tak tragiczną koncówkę kariery. Wiem, że 76ers potrzebują kogoś na obwód po oddaniu Sarica i Covingtona ale szczerze to już wolałbym się zgłosić do Cavs po Korver albo JR Smitha tyle, że do Cavs trzeba też by coś wysłać. Co do meczu warto poczekać czy PJ Tucker zagra bo pod jego nieobecność to nie widzę obrony Rockets.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Ostatnie dwa dubelki na plus. Mam nadzieję, że kolejny też da zarobić ????
Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets
typ: Charlotte Hornets powyżej 110,5 pkt. ⛔⛔
kurs: 1.60 (sts)
Cleveland.. nie dość, że wyglądają w całej lidze najgorzej to jeszcze dzisiaj w ich składzie na pewno nie zobaczymy takich zawodników jak Love, Hill, Korver, Osman, Dekker, a także niepewny występu jest też J.R.Smith. Bilans 1-11, najgorsza obrona w lidze.. dzisiaj do ich hali zawitają głodni sukcesu Szerszenie, które obecnie notują bilans 7-6. W ich składzie zabraknie Kidda-Gilchrista, ale to nie jest duże zmartwienie ponieważ trener Hornets - J.Borrego dysponuje bardzo szerokim składem. Hornets to obecnie 4 ofensywa calej ligi( przypomnę jeszcze raz, że Cavaliers to najgorsza obrona). Aż w 9 z 13 spotkaniach tego sezonu K.Walker i spółka rzucała ponad 110 pkt. swoim przeciwnikom (ta sztuka nie udała im się w meczach z Raptors - 106 pkt., Bulls - 110 pkt., 76ers - 103 pkt. oraz z OKC - 107 pkt.). Na koniec warto dodać, że oba zespoły w tym sezonie zmierzyły się już ze sobą - 4 listopada, gdzie Szerszenie na własnym parkiecie gładko pokonali Cavaliers 126-94.
Denver Nuggets - Houston Rockets
typ: Houston Rockets handicap +7,5 pkt. ✅✅
kurs: 1.50 (sts)
Denver po mega starcie, zaliczają mały kryzys, są w serii 3 porażek z rzędu a według mnie mogą na tym skorzystać zawodnicy Rockets, którzy powoli powinni wracać do formy z poprzedniego sezonu, bez C.Anthony&#39;ego ten zespół na pewno będzie wyglądał dużo lepiej. Rakiety po porażkach z OKC i Spurs zdołali ograć Indiane i zrobili to w naprawdę fajnym stylu, Harden w końcu zagrał tak jak na niego przystało i liczę też na to że nadchodzącej nocy zrobi dokładnie to samo. Tak jak wyżej wspomniał kolega majkelkors w tym spotkaniu może nie zagrać P.J. Tucker więc gdyby faktycznie tak się stało i obrona Rakiet na tym ucierpiała to ja zabezpieczam się dość mocnym handicapem. Na koniec dodam, że ostatnie 7 starć obu ekip kończyło się zwycięstwami zespołu z Houston.
łączny kurs: 2.40
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Harden over 28.5 Betsson

Na dzis proponuje over brodacza z denver. Nuggets po prostu mu lezy aby zdobywac pokazne zdobycze, Melo nie gra wiec to na plus dla hardena , wiecej pktow dla niego sie rozlozy. Ostatnio z pacers 40pkt, 8 trojek!. Mysle , ze dzis tez wezmie gre na swoje barki , skutecznosc bedzie dobra. Powodzenia!
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets
Cleveland Cavaliers +8 1.95
bet365

✅
Nie podzielam waszego zdania, i grania ujemnego handi w stronę Hornets, jak nie chcecie przewalić hajsu, a go zarobić go grajcie na Cleveland dodatni, tak wiem wszyscy o tym, ze Cleveland gra bardzo słabo, i jest szpital, ale nawet ten sklad jest wstanie powalczyć u Siebie, nie sądze by Hornets się też przemęczali i będzie casus spotkania z Atlanta gdzie rowniez sugerowalem granie handi na doga, i tez wiem, ze statystyki nie grają ale Hornets ostatni raz wygrali w Cleveland sto lat temu, nawet w meczach gdy nie bylo LeBrona tez dostawali po tyłku. Polecam mocno do gry, pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets
Cleveland Cavaliers +8 1.95
bet365

Nie podzielam waszego zdania, i grania ujemnego handi w stronę Hornets, jak nie chcecie przewalić hajsu, a go zarobić go grajcie na Cleveland dodatni, tak wiem wszyscy o tym, ze Cleveland gra bardzo słabo, i jest szpital, ale nawet ten sklad jest wstanie powalczyć u Siebie, nie sądze by Hornets się też przemęczali i będzie casus spotkania z Atlanta gdzie rowniez sugerowalem granie handi na doga, i tez wiem, ze statystyki nie grają ale Hornets ostatni raz wygrali w Cleveland sto lat temu, nawet w meczach gdy nie bylo LeBrona tez dostawali po tyłku. Polecam mocno do gry, pozdro
Nie neguje,typu. Hornets to inna drużyna niż w poprzednich sezonach. Inny trener, inna gra. I nawet to, że wygrali tam 100 lat temu może świadczyć żeby w końcu tam wygrać. Jeśli Hornets chcą grać w PO takie mecze musza wygrywać. Kolejny mecz grają 18, wiec jakoś oszczędzać się nie musza. Jak to NBA, zdarzają się niespodzianki, sensacje. Wiem tez ze zagrałeś dodatni hc, ale może będą chcieli za te wszystkie lata ich tam zlać, oby! Hornets maja dobra ławkę. Parker druga młodość. Ja liczę na blowout oby nie magia forum i typ w plecy ; )
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets
Typ: Rodney Hood over 1,5 trafionych trójek ✅
Kurs: 2,15 (Unibet)

Trochę mało meczów, więc zdecydowałem się na wybór Rodneya Hooda. Clevland generalnie to najgorsza drużyna w tym momencie w NBA. Nie tylko pod względem bilansu, ale i samej gry. Sporo kontuzji i absencji się tam utrzymuje. W tym meczu zagrają bez Hilla, Korvera, Osmana. Hornets są zdecydowanym faworytem, ale myślę że nie będą się jakoś specjalnie szarpać. Clevland nie dostaje aż tak bardzo w meczach, nawet podejmują walkę. Trochę tych trójkowiczów wypadło i na pokładzie nie pozostało tak wielu rzucających z dystansu. Hood ostatnio niezłe mecze zalicza. Ostatnio miał 2/4, 2/3, 1/1, 1/1. Wygląda to nieźle i na dobrym procencie. Już raz te drużyny grały między sobą i Hornets wygrali mocno. Teraz przy tylu absencjach Hood, Sexton czy nawet JR albo Clarkson trochę tych trójek będą musieli próbować. Myślę, że po takim kursie można zaryzykować, ale bez szaleństw. Powodzenia!
Kevin Durant under 28,5 pkt kurs: 2,2 (Unibet) ⛔
Tutaj znowu trochę ryzykownie. Przewiduje, że GSW nie będą się zbytnio przemęczać. U siebie to wiadomo trzeba wygrać, ale są po ciężkim boju z dogrywką w meczu z Clippers. Durant teraz robi wszystko, sporo zbiera i dużo podaje pod nieobecność Currego. Jeżeli mecz się szybko rozstrzygnie to nie wydaje mi się żeby KD dostał sporo minut. Atlanta nie powinna dotrzymać kroku mistrzom, ale różnie to bywa. Na niego nie ma obrońcy, więc wrzuci tyle ile będzie chciał. Ja stawiam, że 28 pkt nie przekroczy, a kurs ciekawy jak na taki mecz.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Nie neguje,typu. Hornets to inna drużyna niż w poprzednich sezonach. Inny trener, inna gra. I nawet to, że wygrali tam 100 lat temu może świadczyć żeby w końcu tam wygrać. Jeśli Hornets chcą grać w PO takie mecze musza wygrywać. Kolejny mecz grają 18, wiec jakoś oszczędzać się nie musza. Jak to NBA, zdarzają się niespodzianki, sensacje. Wiem tez ze zagrałeś dodatni hc, ale może będą chcieli za te wszystkie lata ich tam zlać, oby! Hornets maja dobra ławkę. Parker druga młodość. Ja liczę na blowout oby nie magia forum i typ w plecy ; )
No jak nie negujesz jak negujesz w uzasadnieniu ;)i, po prostu wam doradzam co macie grać, każdy stawia na swoja odpowiedzialnosc, wyrazilem opinię, skutecznosc mam ostatnio tez dosc dobra wiec nie chce jej psuć, wiec byle czego nie podaje, i nie chce by ktos byl w plecy a na plus.Pozdro
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Jordan Clarkson (Cavs) - Collin Sexton (Cavs)
1 @ 1.83 ✅ 24:16

Mecze dzisiaj nie rozpieszczają więc idę w pojedynek punktowy zawodników jak wczoraj bo idzie fajne perełki wychaczyć. Dzisiaj duży szpital w ekipie Cavs i ktoś będzie musiał te punkty przejąć. Pierwsza myśl Clarkson i Hood, bo oni jedyni w zespole potrafią sami wykreować sobie pozycje. Clarkson w tym sezonie 15.2 PTS na mecz przy 46% skuteczności i 4.3 próbach zza łuku, 13.5 prób na mecz ogółem. Sexton 11.7 PTS przy 43% skuteczności przy 9.7 próbach na mecz. Clarkson gra w tym sezonie &quot;regularnie&quot;, nie rzucił mniej niż 11 punktów, ani nie oddawał mniej niż 10 prób rzutowych w żadnym meczu, zawsze co mecz dokłada swoją cegiełkę. Sexton bardzo chimerzasty, kilka dobry meczy, kilka fatalny ale jak to rookie. Ogólnie koledzy nie powierzają w nim nadziei, nie ufają mu i jest na linii mały konflikt, Weterani wyciągali do niego pomocną dłoń odrzucił ich pomoc, więc nie jest ulubieńcem w zespole. Ogólnie przed kontuzją Hilla bardzo mało rzucał, w 10 meczach tylko 4 razy notował po 10 i 11 prób w meczu. Teraz pod jego nieobecność grał większe minuty przez co oddawał więcej rzutów. Z drugiej strony dzisiaj Clarkson też dostanie większe minuty i to pewnie on będzie liderem rzutowym drużyny. Jak już mówiłem potrafi sam sobie wykreować pozycje do rzutu, dobrze rzuca po dryblingu, radzi sobie z wjazdami pod kosz i dużo rzuca za 3 punkty. Dzisiaj punkty zza łuku będą bardzo potrzebne a Sexton nie lubi rzucać z dystansu więc Clarkson tutaj będzie bił młodego na głowę. Do tego będzie miał nieco łatwiejsze zadanie niż Sexton, bo rookie będzie grał na rozegraniu większość czasu a to oznacza maltretowanie przez Walkera czy Parkera. We wcześniejszym spotkaniu przeciwko Hornets zdobył tylko 4 punkty (1/5) przy 13 punktach Clarksona. Mało co przemawia tutaj na korzyść Sextona a kursy równe (Unibet).[/color]
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
V 216

viewer12

Użytkownik
Tylko 3 meczyki dzis; mozna sie skupic i szerzej poanalizowac.
Cavs - Hornets
Charlotte lepszy atak (top2 w tym miesiacu), top10 obrona; z kolei Cavs kulawo w obu fazach (bottom10), w dodatku brak Dekkera, Osmana i Hilla.. Porazki Cavs sa im bardzo na reke (trzymaja sie top10 protected picka w przyszlorocznyh drafcie), natomiast Charlotte chcac pukac do top5 Wschodu powinni takie mecze wygrywac. Nie spodziewam sie blowoutu wbrew pozorom, mimo ze Charlotte nie popelnia strat i ma swietne ratio asyst/strat; Cavs dopuszczaja do najmniejszej liczby trojek + rzadko pozwalaja porzucac osobiste rywalom. Sklaniam sie ku Cavs +10,5, a na wlasnym parkiecie przy okrojonej kadrze licze na Hooda +13,5.
Nuggets - Rockets
Rockest pozbywaja sie szrotu z kadry, do tego MCW zalicza kolejne DNP i efekty widzimy w postaci jakichs zwyciestw; inna sprawa ze rotacja niezwykle waska i mecze nadal trudne. Denver ostatnio lami u siebie mecze strasznie, zacieli sie ofensywnie. Oba zespoly nie beda forsowac tempa, oba niezle ograniczaja trojki, natomiast Denver ma spora przewage jesli chodzi o parkiet + powinni czesciej stawac na linii rzutow wolnych. Wybieram Denver -2,5 oraz under 216,5pkt; do tego tym razem wybieram Harrisa +16,5 z gospodarzy ????
GSW - Hawks
Teoretycznie mecz powinien byc bez historii, ale spojrzmy na liczby. Hawks postawili sie Lakersom (nic nowego, 10 spotkan LA juz bylo zacietych ponizej 5pkt w ostatnich 5 minutach), jednak sa na dnie tabel w kwestii ofensywy, defensywy, zbiórek czy strat; przodują jedynie w tempie ???? Do tego dpouszczaja najwiecej trojek, na bardzo wysokim procencie, wysylaja czesto rywali na linie rzutow wolnych... GSW bez Currego i Greena, do tego najslabiej bronia pozycje SG; krzyczy z tych liczb Thompson +24,5 (24 wrzucił xD), ale mozna miec nieco strachu odnosnie liczby minut starterów przy ewentualnym blowoucie, stad jest to tylko sugestia; niekonwencjonalnie natomiast wybiore Young +18,5 - bez Greena GSW traci sporo w obronie + nie posiadaja shot-blockerow, wiec jesli Bucks byli w stanie im wlozyc 80+ w pomalowanym, to i licze na kilka wjazdów Trae, ktory notuje jak dotad swietny sezon jesli chodzi o liczby, przydaloby sie tylko poprawic skutecznosc. Jesli chodzi o sam mecz, to GSW -9,5 i Hawks under 110,5pkt.
 
E 13

emilkaminski

Użytkownik
Postawiłem na Hornets. Biorę to na siebie. Ostatnio ciągle mi nie wchodzi. Przepraszam każdego kto postawił cokolwiek w ich stronę. Znacie już winowajcę. Do tematu.
Najgorszy mecz tej drużyny jaki widziałem. Pierwszy raz w tym sezonie nie doszli do 90. Ba! Do 100! W każdym meczu przekraczali stówę.
Cavs jest tragiczne, ale to wiemy...ale co tamci zrobili...wybaczcie, to są umysłowi impotenci. Wyobraźcie sobie taką sytuacje. Wychodzicie rano do roboty i wpieprzacie się w tą samą dziurę, zawsze, i powtarzacie to samo, codziennie. Co robi normalny człowiek? Idzie inną trasą. Ha!
Hornets dziś wykonali coś podobnego co nasz przykładowy debil. Mianowicie. 8 trafień na 41 za trzy punkty. 8/41...19,5% skuteczności. Kutwa! Oglądając ten mecz, czułem sie jakby Hornetsi założyli sie który więcej spier****. Wygrał niejaki Malik Monk (0/8). Nie wiem, nie rozumiem, trener może też brał udział w tym cyrku. W połowie 3 kwarty mówię, mają ich, zbliżyli się, może dostaną polecenie, koniec z trójkami bo nie wychodzą...i wtedy jeb Walker, jeb Batum z połowy, jeb Williams. Kurde, warto też wspomnieć o wspaniałym centrze Zellerze, którego zjadł na obiadek Thompson. Właściwie można go nazwać he he, selerem. Gość wyglądał gorzej niż moja małżonka bez makijażu. Ale jest jeden, jedyny pozytyw...nie rzucał za trzy!
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Co do meczu Hornets...
Ciężko uwierzyć, że nie był ustawiony imo, Kemba 2/16, Malik Monk 3/13, Zeller, który daje zebrać piłkę Sextonowi, stojącemu metr od niego, mnożące się dziecinnie głupie, jak już kolega emilkaminsky stwierdzil akcje...
Zostawiam was z tym, ale to już była imo lekka przesada, buki zarabiły miliardy, a NBA spełniła swe słowa Where amazing happens.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Spurs under108,5@1,8 totolotek
Suns+6,5@1,65 totolotek
Nie zagrają dzisiaj Gasol oraz Gay więc pole manewru SAS zmniejsza się niesamowicie. Gasol jednak na te kilkanaście minut dokłada swoje doświadczenie i cwaniactwo( chociaż oczywiście ostatnio nie grywał od meczu z Orlando ) a Gay nadaje duży power i możliwości kończenia akcji na różne sposoby. W ostatnim spotkaniu tych drużyn. SAS zgwałciło Suns 30pubktami ale wtedy SAS miało pełny skład a Suns grali bez Bookera. Oczywiście defensywa Suns należy do najgorszych w lidze ale dzisiaj nie wiem kto te 109 pkt wSpurs miałby rzucić. Oczywiście pewnie kogoś z kapelusza Pop wyciągnie ale tak czy siak zostają Demar,LMA,Belinelli i może Mills.Plus ktoś tam co zawsze nagle wyskoczy to jednak na moje oko zdecydowanie nie daje 108pkt. Alternatywnie jakieś handi na Suns wskazane. Ostatnio był blow out w innych warunkach więc teraz spodziewam się jednak oporu że strony Suns, mniejszej zdobyczy punktowej Spurs i wyrównanego meczu.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Co do meczu Hornets...
Ciężko uwierzyć, że nie był ustawiony imo, Kemba 2/16, Malik Monk 3/13, Zeller, który daje zebrać piłkę Sextonowi, stojącemu metr od niego, mnożące się dziecinnie głupie, jak już kolega emilkaminsky stwierdzil akcje...
Zostawiam was z tym, ale to już była imo lekka przesada, buki zarabiły miliardy, a NBA spełniła swe słowa Where amazing happens.
Akurat Cavs mają taki terminarz.,ze następne 6-7 spotkań będzie w dupę.i nic tylko tutaj było grać w ich stronę a to jest NBA i zarabia tutaj niestety tylko ten co wie kiedy jakis Dog może coś tam wygrać ???? Przecież tam nie było po drugiej stronie ekip typu Spurs,Jazz,Nuggets czy podobne gdzie kursy po 1,35 były by adekwatne. Pchać się w marnych Horneta na wyjeździe z takim kursem choćby nie wiem z kim grali to samobójstwo. Przecież gracze typu Hood, Clarkson, Thompson czy JR to nie są nonejmy i wielu że skladu Cavs zaznało obecności LeBrona i tutaj nie można było oczekiwac, że raz na ileś nie wygrają. Ja tam nic wczoraj nie ogarniałem ale dupa mnie boli, że nie pograłem w stronę Cavs. Ta drużyna jest w czubie kandydatów do tankowania ale jednak trzeba zrozumieć mentalność sportów amerykańskich i tego, że jednak tam każdy mecz to w dużej mierze święto i kibice będą zaspokojeni jedną wygrana na jakiś czas po serii porażek.majac na horyzoncie kolejne może i 10razy w tyłek. Ta wygrana jedyna z możliwych w najbliższym czasie musiała nastąpić i do 4 grudnia(meczu z Nets) można się teraz spodziewać serii porażek i dopiero od tego czasu można ładować przeciwko Cavs co mecz(Wizards,Pistons, Celtics,Sixers- away, Lakers, Rockets, Volves, Raptors-home) i gdzie tutaj szukać wygranych ? Nawettak.patrzac to.moze Wizards ale.wątpie bo oni jednak muszą iść coś w górę. Czasem trzeba spojrzeć w terminarz czego sobie i wszystkim życzę.
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Offtop, ale panowie wyżej chyba od tego sezonu ogladaja ligę, skoro sa zszokowani takimi wynikami. Bardzo bym prosił o niewylewanie żalu odnosnie konkretnych spotkan, bo kazdemu cos nie wchodzi, nie ma co sie usprawiedliwiac, a tym bardziej szukac drugiego dna. Rockets w Game 7 też celowo spudłowali 27 czy ileś trójek pod rząd we własnej hali? Szkoda czasu na czytanie takich pierdół; nie weszło to trudno, nastepnym razem trzeba bedzie inaczej ugryźć temat.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Boston vs Chicago
Typ: Chicago +13,5 pkt ⛔
Kurs: 1,81 (Unibet)

Póki co Boston wygląda bardzo kiepsko i ten zespół ma sporo problemów. Problem mają z Haywardem, który wrócił po kontuzji i w moim mniemaniu gra trochę za dużo. Chociaż to jest decyzja trenera, bo chce go zgrywać z zespołem i on musi grać sporo. Widać że nie stanowi wielkiego zagrożenia w ataku, a w obronie jest dosyć powolny. Boston ma czas, także spokojnie jeszcze się razem dobrze zgrają i ta maszyna zatrybi. Ja tutaj nie przewiduje jakiegoś mocnego uderzenia. Myślę, że Chicago pomimo swoich problemów nie zostanie zmiecione z kortu. Zresztą to nie jest styl Bostonu, mają w trakcie meczu spore wahania, a skuteczność jest kiepska. Boston jest na 25 miejscu jeżeli chodzi o zdobywane punkty, ok 105 na mecz oraz na 29 miejscu jeżeli chodzi o skuteczność z gry tylko 42 %, gorsze jest jedynie Detroit. Tak więc zakładam kolejne kłopoty Bostonu, ale mecz pewnie wygrają. Ten handi na Chicago jest spore, więc myślę że warto.
Dodam do tego Zach LaVine under 25,5 pkt kurs: 1,9 ✅
Pascal Siakam over 13,5 pkt kurs: 1,87 ✅
Ostatnio już analizowałem Siakama, więc zbyt dużo się nie będę rozpisywał. Szczerze to myślałem, że mu wystawią linijkę jakieś over 16,5 pkt. Teoretycznie powinno być trudniej wchodzić pod kosz gdy naprzeciwko stają takie dwie wieże jak w Detroit. Tyle, że Siakam dobrze rozciąga grę, ostatnio dwie albo 3 trójki trafione. Dodatkowo jest dużo sprawniejszy i bardzo szybko przemieszcza się od kosza do kosza. Nie wydaje mi się żeby obrońcy Detroit za nim nadążyli. Póki co dalej go próbuję bo Toronto będzie podrażnione ostatnią porażką u siebie z Pelikanami, a oni u siebie rzadko kiedy przegrywają.

Zdobędzie więcej pkt Vucevic więcej niż Butler kurs: 2,3 (Unibet) ✅
Tutaj ciekawa opcja. Butler dzisiaj dopiero zadebiutuje w Philly, a z tymi debiutami to jest różnie. Jest komu rzucać w 76 bo Embiid ostatnio miażdży, Reddick szaleje a reszta dorzuca swoje. Trochę te punkty się rozdzielą, ale nie wiem czy Butler będzie aż tak bardzo chciał pokazać jakim to nie jest strzelcem. W moim odczuciu nawet jak swoje wrzuci to te linijki na niego trochę za wysokie. Ja pobieram Vucevica że rzuci więcej pkt od niego. W ostatnim meczu Nicola rzucił przeciwko Philly 27 pkt. Chłopak jest w gazie także, myślę że jest w stanie spokojnie rzucić te 20 pare pkt. Kurs ciekawy trzeba próbować.
Lakers vs Portland
Typ: Portland ⛔
Kurs: 2,25 (Unibet)


Trochę chyba przesadzili z tym kursem na Lakers, w moim odczuciu 1,68 to przesada. Portland jest w gazie i ma teraz serie wygranych z bardzo wymagającymi rywalami (Boston, Clippers, Bucks, Minnesota) Fakt, że przegrali u siebie z Lakers już 110:114 tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że teraz będą rządni rewanżu. Generalnie to Portland przez 4 lata wygrywało 17 razy z rzędu z Lakers! Fakt, że LA ostatnie lata to była tragedia no ale jednak mieli na nich patent. Ostatnio przegrali, ale myślę że nie są na straconej pozycji i takiego kursu nie można przeoczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
E 13

emilkaminski

Użytkownik
Offtop, ale panowie wyżej chyba od tego sezonu ogladaja ligę, skoro sa zszokowani takimi wynikami. Bardzo bym prosił o niewylewanie żalu odnosnie konkretnych spotkan, bo kazdemu cos nie wchodzi, nie ma co sie usprawiedliwiac, a tym bardziej szukac drugiego dna. Rockets w Game 7 też celowo spudłowali 27 czy ileś trójek pod rząd we własnej hali? Szkoda czasu na czytanie takich pierdół; nie weszło to trudno, nastepnym razem trzeba bedzie inaczej ugryźć temat.
Widzę, że niektórzy nie wyczuli ironii, a nawet nie czytali całości, za dużo? Ja się ostro śmiałem pisząc to. Na pewno nie płakałem ???? . No ale może za dużo wymagam, albo &quot;profesjonalizm bukmacherski&quot; aż tak zasłania oczy.
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Josh Hart (Lakers) - Al-Farouq Aminu (Blazers)
1 @ 1.80 ⛔ 6:18

Kontynuujemy dobrą serie na punkty zawodników. Josh Hart notuje spory progres w stosunku do debiutanckiego roku. Zdobywa co mecz 11.8 PTS na skuteczności 46% przy 8.5 próbach, do tego aż 5.3 prób zza łuku przy świetnej skuteczności 43.5%. Bardzo dynamiczny zawodnik, świetnie gra w kontrze i w systemie LeBrona szukając wolnych pozycji z dystansu , stąd 5 prób za 3 punkty na mecz. Dla Harta to dopiero drugi sezon ale ma zadatki na dobrego strzelca. Z drugiej strony gracz o zupełnie innym profilu, jego gra to głównie defensywa a nie atak. W tym sezonie notuje 8.5 PTS na mecz przy 6.8 próbach na skuteczności 41%, za 3 punkty prób 3.3 (46.5%). Jak wiem Aminu to świetny defensor i jego gra skupia się na tym. W ataku nie ma rozrysowanych pod niego akcji. Czasem wykończy kontrę, czasem znajdzie się otwarty na obwodzie a czasem jakiś tip in po ofensywnej zbiórce. W całej swojej karierze notuje ledwie 7.5 PTS na mecz (9 sezon). Raz tylko udało mu się w sezonie zaliczyć dwucyfrówkę w debiutanckim sezonie z Portland 10.2 PTS i notował rekordowe 8.8 prób na mecz. Po samych statystykach widać, że nie jest to koleś do rzucania. Jest jeszcze bardzo ważny argument dla tego typu, obecność LeBrona Jamesa. Głównym celem Aminu w meczach przeciwko LBJ jest przyklejenie się do niego, defensywa, defensywa i jeszcze raz bardzo mocna, twarda defensywa ! Cały nakład energii idzie na obronę a jaki jest tego efekt w ataku ? Brak sił, niepewna ręka i niska skuteczność. Aminu w swojej karierze grał 15 razy przeciwko Jamsowi, notował w tych spotkaniach 6.4 PTS przy skuteczności 37%. Jak było w tegorocznych dwóch spotkaniach ? W pierwszym spotkaniu 5 punktów (1/10 z gry, 0/6 za 3) a w drugim 4 punkty (2/8 z gry, 0/2 za 3) przy odpowiednio 20 i 11 punktach Harta. Na dzisiejsze spotkanie nie widzę innego scenariuszu, też cały nakład sił pójdzie na krycie LeBrona. Jeśli Hart dobrze wejdzie w mecz, trafi pierwsze rzuty to o wynik jestem spokojny.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
J. J. Redick over 20 pkt @ 2.60 Expekt
W koncu ktos na gorze w 76ers zrozumial, ze nie ma co zatrzymywac rozwoju druzyny i dzisiaj nowa, aspirujaca do wygrania wschodu pierwsza piatka z Benem, Redickiem, Butlerem, Chandlerem i Hansem.
Dzejdzejowi match up z Magic pasuje wyjatkowo. Ostatnio w pazdzierniku rzucil z nimi 31 pkt.

76ers over 11.5 trojek @ 1.80 1xbet
Pierwsza piatka az bije spejsingiem. We wspomnianym meczu w pazdzierniku z Magic trafili 17 razy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom