>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad

Status
Zamknięty.
julez 27

julez

Użytkownik
Miami Heat - Portland Trailblazers 1 1.80
Typuję w tym meczu czystą jedyneczkę, ponieważ:
- Miami gra bardzo dobrze u siebie
- Portland gra lepiej u siebie niż na wyjeździe
- Wade jest w kapitalnej formie, Beasley także jak na rookie dobrze się spisuje, ważne jest to że pozostali zawodnicy także nie zawodzą
- Miami ma 10 defensywę w lidze (a 4 na własnym terenie - 84.7 pkt straconego na mecz), Miami ma także 7 atak (liczbę pkt zdobywanych w meczach) oraz 7 u siebie (średnio 102.7 pkt na mecz)
- Portland ma 8... od końca defensywę na wyjazdach (średnio 101.3 pkt straconego na mecz)
Jedynym minusem dla Miami jest to że gra na tablicach może być minimalnie na korzyść Portland.
Day - to - day na dzisiejszy mecz są wpisani: z Portland (B. Roy), z Miami (Banks, Livingston i najważniejszy z wymienionych w Miami - Shawn Marion)
Edit:
New Jersey Nets - Indiana Pacers 2 1.80

Netsi mają jedną z najgorszych defensyw w lidze (23 miejsce 99.5 pkt straconych na mecz), atak także jeden z najgorszych (92.5 pkt zdobytych na mecz), oraz 27 miejsce w skuteczności FG w ataku (tylko 41.7% skuteczności), naprawdę w wykonaniu gospodarzy, ten sezon nie wygląda najlepiej. Netsi także dają sobie rzucać &#39;3&#39; z duża skutecznością (przeciwnicy trafiają 44% rzutów za 3 do kosza Netsów), a jak wiadomo Indiana lubi sobie za 3 pkt porzucać, ostatnio średnio im to wychodziło, więc dziś powinno być lepiej, a &#39;strzelców&#39; oni do tego posiadają. Indiana ma jedną z lepszych sił ofensywnych w lidze, obrona średnia, ani dobra, ani jakaś słaba (jak to w wykonaniu Netsów ma miejsce). Jedynym mankamentem u Indiany wydaje się być brak Nesterovicia, gdyż więcej miejsca pod koszem będzie, a to mogą Netsi wykorzystać. Niemniej jednak, jak dla mnie po kursie 1.80 można zaryzykować typ na Indianę.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Houston Rockets @ Phoenix Suns under 198,5 1,90
Suns to drużyna, która miała w tym sezonie pod okiem nowego coacha-Terry&#39;ego Portera, znacznie zwolnić i zacząć lepiej bronić, jednak nadal pozostaje najskuteczniejszą ekipą w lidze. Houston gra bardzo różnie-z gorszymi ekipami padają bardzo underowe wyniki, zaś z lepszymi znacznie ofensywniej wygląda ta gra. Dzisiaj myślę, że Rakiety jednak przyłożą się do obrony mocno, gdyż chyba każdy widzi, że ich atak nie wygląda najmocniej-niby jest wielkie trio, ale: McGrady nawet jak czasem zagra nieźle, to i tak daleko mu do tego TMaca sprzed 2-3 lat, Ming-zagrał w tym sezonie bodajże jeden świetny mecz, a tak to dosyć cieniutko, Artest..w przeciągu całej kariery świetny obrońca i strzelec, jednak w tym sezonie możemy wykreślić funkcję &#39;strzelca&#39;. Ron miał znacznie wzmocnić siłę obwodową ekipy Adelmana, a na razie rzuca ze skutecznością rzędu 33%, co jest wynikiem wręcz śmiesznym.. Walorów ofensywnych Suns nie trzeba nikomu przedstawiać, dlatego myślę, że Houston dziś skupi się na powstrzymaniu Nasha czy Stata i wynik nie przekroczy 190 pts.
Los Angeles Lakers @ New Orleans Hornets over 194,5 1,90
Lakersi to aktualnie drużyna zdobywają najwięcej punktów, ale mając takich strzelców jak Bryant czy Gasol, wspieranych przez Fishera, Bynuma to nic dziwnego. Po stronie Szerszeni niesamowity Paul i czołowy już PF ligi- West, wspierani przez świetnego shootera-Peję Stojakovicia i Posey&#39;a z ławki. Hornets miało w tym sezonie kilka wpadek, ale ogólnie grają nieźle i zdobywają sporo punktów. Głównym jednak argumentem za tym typem uważam LAL, ponieważ są oni gwarantem dużej ilości punktów, a spodziewam się wyrównanego meczu, dlatego myślę, że obie ekipy powinny zakończyć spotkanie w granicach 100-105 pts.
Utah Jazz (-3,5) @ Washington Wizards 1,90
Co tu dużo pisać-Wizards grają fatalnie bez Arenasa i Haywooda, najgorsza defensywa w lidze, na razie bez zwycięstwa, Czy czas na pierwsze? Nie tym razem. Na przeciwko nim świetnie dysponowani Jazzmani, do których składu wraca dziś Okur i Williams, który już zdążył przyczynić się do zwycięstwa Utah nad Philą. Jazz zdarzyła się dotychczas jedna wpadka-z Knicks, którzy jednak pokazują, że są groźni w tym sezonie. Podopieczni Sloana nie grają na wyjazdach tak znakomicie jak w domu, jednak dzisiaj powinni spokojnie poradzić sobie z mizernymi Czarodziejami, wygrywając ok. 10 oczkami.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Witam,
Dzisiaj stawiam 2 meczyki za 100 Pln
Toronto vs Philadelphia 76ers
Typ:1⛔
Kurs:1.40

Hmm wydaje mi się że spółka Bosh, Calderon i O`Neal powinni sobie poradzić z średnią i nierówną grą jak dotychczas pokazuje Phila. 76ers jak dla mnie grają na średnim poziomie ich gra i wyniki z poprzedniego sezonu niewiele sie zmieniły potrafią czasami zaskoczyć pozytywnie ale jak trafiają na mocniejszego od siebie rywala to nie mają za wiele do powiedzenia tym bardziej jak grają na wyjeździe gdzie gra im wychodzi znacznie gorzej, u siebie są oni w stanie zagrać zajebiście i pokonywać nawet zespoły z wyższej półki ale jak wiadomo z Toronto grają na wyjeździe i myślę że Phila przegra różnica mniej więcej 10 pkt.
Washington vs Utah Jazz
Typ:2⛔
Kurs:1.5

Drugi typ po dotychczasowych wynikach można by powiedzieć że Utah powinna gładko wygrać, aleeee pewnie łatwo nie będzie jednak stawiam na Jazzmanów czemu? A temu że lubię tą drużynę i życzę dla nich jak najlepiej. A przechodząc do jakiś konkretnych uzasadnień to myślę że Deron Williams który niedawno wrócił, będzie chciał pokazać się z lepszej strony niż wczoraj gdzie miał 1-8 z gry, wiadome że nie będzie Okura to napewno jest spore osłabienie, ale powinni sobie poradzić bez niego, wiem że to będzie bardzo ciężki sprawdzian dla chłopaków z Utah bo Washington musi się w końcu przełamać, mam nadzieje że nie nastąpi to dzisiejszej nocy
Tak jak pan moderator napisał proszę nie wypisywać śmiesznych dyrdymałów na temat czyichś typów tylko samemu podać raz konkretne typy i jakieś analizy a nie robić śmietnik, każdy patrzy na typy ze swojej perspektywy i trzeba to w jakimś stopniu uszanować a nie pokazywać kto jest mądrzejszy. Pozdrawiam
Hmm i znowu nie udało się oglądałem mecz Toronto i skuteczność 76ers z pola była oszałamiająca wygrali zasłużenie, a Toronto za 3 bardzo słaba skuteczność sporo strat i głupich błędów. Utah nie oglądałem ale tak jak pisałem przed meczem wiedziałem że to nie będzie łatwy mecz.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Dallas Maverics - Orlando Magic 2 2.00 bet365 ✅
Na pierwszy ogień zespół, przeciwko któremu konsekwentnie gram, wydaję się że taki zespół jak Dallas nie będzie miał streak&#39;a 5L, jednak ja dziś jakoś nie widzę by słabe, nierówne, mające przestoje Dallas ograło Orlando, w którym wszyscy zawodnicy się rozkręcają, lider Orlando D.Howard zaczyna grać na dużej skuteczności, co na pewno da magikom pewien spokój psychiczny i pewność siebie, czyli coś czego Dallas na dzień dzisiejszy nie posiada. Myślę że ktoś z dwójki J.Howard, Dirk Nowitzki zostanie powstrzymany przez graczy Orlando, co będzie już sporym krokiem w stronę zwycięstwa. Orlando dobrze rzuca za 3pt w ostatnich spotkaniach, Dallas nie jest tak skuteczne. Dallas w ofensywie plasuje się w ostatniej dziesiątce zespołów NBA, tylko ofensywnych zbiórek mają naprawdę sporo co daje im 4 miejsce w tej klasyfikacji. Jednak dziś te statystyki ofensywne nie będą odgrywać aż takiej roli , spodziewam się lepszej ofensywnej gry Dallas, ale dominacji na tablicach im nie wróżę, więc będzie w niektórych aspektach trochę lepiej, w niektórych trochę gorzej. Orlando w ofensywie jak i w defensywie plasuje się w czołówce NBA, jednak mieli średnich przeciwników, co może trochę zawyżać te statystyki. Niemniej nie widzę dziś możliwości by Dallas znacząco poprawiło swoją grę, a przynajmniej na tyle by zdołali wygrać z Orlando.
Miami Heat - Washington Wizards 1 (1.35) ✅ , 1(-6,5) (1.90) ✅ , under 197.5 (1.90) ✅ bet365
Jak dla mnie mecz nr 1 do typowania na dziś, typuję tu Miami, Miami z hc (-6,5), oraz under 197.5. Miami po ostatniej słabej końcówce z Portland, przez co przegrali mecz, podejmują u siebie bardzo słaby zespół czarodziei. Goście przełamali impas w swojej grze i wygrali u siebie z Utah, ale to raczej przez słabą grę Utah niż dobrą swoją. Możliwe że dziś w Miami zagra już Marion, którego brak było widać w ostatnich spotkaniach. Ostatnio wypisywałem w analizie zalety Miami u siebie, więc nie będę sie powtarzał, gracze z stolicy USA raczej nie powinni zagrozić Miami, dopóki nie wróci ich lider G. Arenas, raczej nie zdobędą dużej ilości Winów. Szerokość składu jest zaletą Miami, więc ten aspekt powinien zapewnić sukces Miami. Bukmacherzy wystawili bardzo dużą linie under/over, jak dla mnie jest ona grubo przesadzona, myślę że wynik będzie oscylował w granicy 190 pkt, jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli to pewnie w okolicy 85 pkt skończą goście, a w okolicach 95-100 Miami. Wade, jeżeli będzie w formie, to w drugiej połowie powinien &quot;dociągnąć&quot;, &quot;wyrobić&quot; handicap, ostatnio gra naprawdę dobrze i dziś ma okazję potwierdzić swoją wysoką formę.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Macie może jakieś potwierdzone info na temat absencjii w dzisiejszym meczu z bobkami Kirylenko?wiem że może zagrać Okur ale doszły mnie słuch że może zabraknąć Kirylenko..skłaniam sie ku handi na Jazzmanów głównie ze względu na brak Richardsona.Ale jak zabraknie Kirylenko może Williamsa i jeszcze Okura to może być ciężko:-?
 
T 52

thedon

Użytkownik
NY Knicks - Oklahoma City ( 116 - 106 )
Typ : 1 (-5,0) ✅
Kurs : 1,50

New York
ma bilans 5-3 w tym 3-1 u siebie. Przegrali we wlasnej hali tylko z Milwaukee 86 - 94. W tym meczu mieli po prostu slabszy dzien ( co zdarzylo im sie juz w tym sezonie trzy razy) majac skutecznosc FG 37 %.
Ostatnio graja jednak dosc dobrze. Na 5 meczy wygrali 4. Szczegolnie w ostatnim spotkaniu dali popis strzelecki FG 59,1% i pokonali pewnie Memphis na wyjezdzie 132 - 103. Jest to duzy wyczyn, gdyz w Memphis przegyrwalo Orlando i Golden State. Moim zdaniem Memphis w tym sezonie jest silniejsza od Oklahomy. Tak wiec dzisiaj Knicks maja o wiele latwiejsze zadanie gdyz graja u siebie, gdzie jak co roku kazdy ma z nimi problemy. Sa w dobrej formie i dzisiaj nie powinni miec problemow z oslabionym Thunder.
Oklahoma ma bilans 1-7. Tak wiec idzie im slabiutko ... chyba nawet gorzej niz w poprzednim sezonie. Dzisiaj najprawdopodobniej zagraja bez ich najlepszego strzelca Duranta, ktory ma problem z kostka. Bez niego zupelnie nie widze dzisiaj Oklahomy. W ostatnim spotkaniu gdy nie zagral z Orlando, juz po pierwszej polowie bylo po sprawie 42 - 71. Dzisiaj moze byc podobnie ...
Wybralem troche nizszy handicap ale sadze ze i normalny czyli (-8,5) tez powinien wejsc.W tym spotkaniu dobra opcja tez jest UNDER 209,5.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Clveland vs Utah
Typ:1✅
Kurs:1.15

Pierwszy mecz jest na podbicie kursu. Uważam że Cleveland powinno spokojnie poradzić sobie z poważnie osłabioną Utah, gdzie jak wiadome nie zagra trzech podstawowych zawodników. Do zwycięstwa zapewne poprowadzi ich niezastąpiony LeBron James który zdobywa 28,9 pkt; 7,3 asyst i 8,3 zbiórek na meczyk. Ogólnie patrząc na skład Cleveland to wygląda on bardzo konkretnie, wielu utalentowanych zawodników w świetnej formie jak narazie. Jak dla mnie jakby Utah była pełnym składem to i tak bym spokojnie stawiał na Cleveland. Dzisiaj handi na Cleveland też prawdopodobny ale ja takie typki rzadko stawiam.
Minnesota vs Portland
Typ:2✅
Kurs: 1.77

Ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Jak dla mnie faworytem tutaj jest Portland, które gra na dość wysokim poziomie i potrafi wygrywać z najlepszymi. Do składu wrócił również Greg Oden który w meczu nie z byle kim New Orleans Hornets zaliczył 11 zbiórek,11pkt i 4 bloki niezły wynik jak na powrót. A więc powrót Grega na pewno przyczyni się do poprawienia gry szczególnie pod koszami. Minnesota hmm oczywiście Al Jefferson, który jest najlepszym ogniwem tej drużyny i dzięki któremu Minnesota może teoretycznie zwyciężyć. Mecz zapewne nie będzie łatwy bo Minnesota u siebie łatwo skóry nie sprzeda ja jednak wole zaryzykować.
Łatwo nie było ale w końcu się udało
 
armor 12

armor

Użytkownik
1 mecz mamy o 21;30... Bardzo ciekawy LAC z GSW... Obie druzyny nie zachwycaja LAC 1-7 zas GSW 3-6... Dzisiaj Davis zagra przeciwko swoim bylym kolegom... Jak dla mnie kazdy w tym meczu moze wygrac... A spojrzmy na linie jest to dzisiaj 203 jak dla mnie pewny over...✅ W meczach GSW az 7 razy byla przekroczona ta bariera z zapasem.... Zas LAC nie czesto nawet sami przekraczaja linie 100ptk... Stawiam ze dzisiaj bedzie inaczej... LAC dzisiaj moze zagrac szybka pilka przeciwko GSW... Stawiam ze bedziemy mieli gre cios za cios i wynik bedzie w okolicach 110-100...
Piekna noc wszystko na plus
Portland -1.5
Clevland -10.5

Typy NBA 2008/2009: 7-3
 
julez 27

julez

Użytkownik
Philadelphia 76ers (-10,5) - Oklahoma City Thunder 1 1.90 bet365 ✅
Napiszę krótko, czerwona latarnia ligi Oklahoma City przyjeżdża po porażkę do Philadelphi, gospodarze ostatnie 2 mecze wygrali (z Toronto i Indiana). Większą skutecznością zapewne wykażą się gracze 76ers, na tablicach także oni powinni rządzić, co zapewni większą ilość zdobytych pkt. Podstawowa &#39;5&#39; jak i ławka zdecydowanie po stronie 76ers, właściwie nie ma argumentu który by przemawiał za Oklahomą (jedynie że mogą się przełamać - w co nie wierzę). Ostatni mecz w Philadelphi nad Oklahomą zakończył się wysokim zwycięstwem, także dziś powinno mieć to miejsce. Nie sądzę by gracze 76ers odpuścili prowadząc wysoko, gdyż przyda im sie punktowanie przeciwników, upewnienie się w swoich możliwościach, a także to że grają u siebie i dopiero co zaczynają grać dobrze, to przed własnymi kibicami powinni punktować Oklahomę do samego końca spotkania.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Spotkanie: Cleveland - Utah
Typ: Cleveland wygra różnicą 21 lub więcej punktów
Kurs: 5.50
Buk: bet365
Analiza:

Typ wydaje się być szalonym pomysłem, ale przy odrobinie szczęścia i przede wszystkim zaangażowaniu i chęci ze strony kawalerzystów jest już całkiem możliwy... A dzieje się tak w głównej mierze bo Utah strasznie przetrzebiona kontuzjami... Nie zagrają dzisiaj... Collins, Okur, Kirilenko, Williams, Harpring... Ciężar gry w głównej mierze spoczywać będzie na Boozerze, który średnio na mecz zdobywa po 20 pkt. Cleveland u siebie jak dotąd niepokonani i myślę, że po 6 kolejnych zwycięstwach z rzędu wcale nie myślą o odpuszczaniu... Utah jak wiadomo u siebie rządzi i dzieli a na wyjazdach raz jest kolorowo a raz nie... Cavaliers swój kolejny mecz zagrają dopiero za 3 dni tak więc mogą zagrać na pełnym gazie i bez żadnych zmartwień... Clevland jużnie raz na przestrzeni kilku osttanich lat sprawiało lanie Jazzmanom... Dzisiaj nadarza się kolejna okazja na powtórzenie tego wyczynu tym bardziej, że Utah bez swoich największych &quot;armat&quot;...
 
P 23

pootm

Użytkownik
Sorry za OT....

Wlasnie skonczylem ogladac Milwaukee - Boston...

Kto nie ogladal niech zaluje!!

Bardzo zacieta koncowka!
Wyrzucenie Boguta!
Punkty na wage dogrywki rzucone w 1,4 s przed koncem regulaminowego czasu gry!

I oczywiscie wygrana Celtow! ✅✅✅
 
T 52

thedon

Użytkownik
NY Knicks - Dallas ( 114 - 124 OT )
Typ : Under 214,5 | 2 (-2) ⛔|✅
NY Knicks sa na fali ... Wygrali 5 z 6 ostatnich meczy. Maja niezly bilans jak na nich 6-3 i jak zwykle bardzo dobry u siebie 4-1.Zajmuja nawet 2 pozycje w swojej dywizcji za Bostonem ( co jasne z reszta ).We wspomnianych wyzej 5 wygranych potrafili rzucic 5 razy powyzej 100 i nawet 3 razy powyzej 110. Szaleje Crawford... Rzuca niecale 30 pkt na mecz. Randolf dorzuca cos ok 20 i jest jeszcze kilku graczy ktorzy zdobywaja powyzej 10 pkt ( Chandler czy Robinson i Lee z lawki ). Cala druzyna srednio na mecz zdobywa niecale 105 pkt. Graja dosc szybko, sporo rzucaja ...
Skutecznosc z gry 44,6% czyli nie jest zle jak na duza liczbe rzutow. Maja dobry procent rzutow za 3 ( 39,1% - siodemy w lidze).
Calosc wyglada wiec calkiem dobrze... No tak... niby wszystkie pieknie ale jak popatrzymy na ich osiagi przez pryzmat rywali to nie jest juz tak kolorowo. Grali tylko z dwoma silnymi rywalami. Z oslabionymi Jazz sobie poradzili u siebie 107 - 99 ale nie dali rady z kiepsko grajacymi na poczatku sezonu Spurs 80 - 92. Przegrali jeszcze z Phila az 116 - 87 oraz Bucks u siebie 86 - 94. Wygrywali raczej planowo ... miedzy innymi z Miami (H), Charlotte (H) z oslabionymi Wizards(A). Wniosek taki ze dzisiaj moga
miec bardzo ciezko ze spragnionymi zwyciestwa Dallas ktore zaczal ten sezon fatalnie.
Dallas to na poczatku sezonu zupelna odwrotnosc NY. Notuja jeden z najgorszych poczatkow sezonow od lat. Do tych slabszych meczy przyczynila sie glownie kontuzja Howarda, a Nowitzki jest po prostu za cienki zeby wygrywac sam mecze. Teraz jednak Howard wrocil i czas odrabiac straty ... Mavericks narazie wygrali tylko dwa mecze z Minnesota(A) 95 - 85 i tak jak NY ze Spursami(A) 98 - 81. Jak widac jedyne zwyciestwa odniesli na wyjezdzie. Tak wiec dzisiaj nie sa bez szans.
U siebie nie wygrywali dlatego ze po prostu grali z czolowka. Przegrali kolejno z HOU, CLE, LAL i ORL.
Szczegolnie w tym ostatnim mecz mieli szanse wygrac. Polegli jednak nieznacznie 100-102 chociaz przez wieksza czesc meczu prowadzili.
Moim zdaniem czas na przelamanie sie Dallas. Tym bardziej ze NY im lezy. Na 10 ostatnich meczy z NY przegrali tylko raz i to dwa lata temu po dogrywce.
Typ ryzykowny ale postawie na Mavericks .
Czemu UNDER? Po prostu nie sadze zeby ktoras z druzynyn rzucila ok 110 pkt.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Toronto Raptors (-4,5) - Miami Heat 1 1.85 BAH ✅
Tu zdecydowanie polecam zagrać na gospodarzy, pomimo tego że jestem kibicem Miami, to nie sądzę by zdołali zdziałać za dużo w tym spotkaniu, zadecyduje głównie o tym obecność Bosha i O&#39;neal&#39;a w Toronto, największym brakiem w zespole Miami jest brak klascycznego centra i dziś powinno być to bardzo widoczne. Nie sądzę by dwóch wyżej wymienionych dało się skutecznie na dłuższą metę dziś powstrzymać, jedynie jakieś szybkie złapanie fauli przez nich może dać szanse Miami na pogranie w tym meczu. Jak dla mnie dziś Toronto pewnie wygra, nie pomoże dziś nawet kapitalny występ Wade&#39;a, chociaż jak sądzę powyżej 25 pkt nie nawrzuca.
Charlotte Bobcats - Orlando Magic (-6,5) 2 1.85 BAH ⛔
Typuję na gości z hc, myślę że Orlando jest na takiej fali wznoszącej (szczególnie po wyrwaniu zwycięstwa Dallas w ostatnim spotkaniu), że nie powinni mieć większych kłopotów by dziś wygrać, na tablicach powinni spokojnie rządzić i dzielić, brak osłabień w zespole Orlando, a także to że Haward z Dallas sobie nie pograł, przez co powinien być podwójnie zmotywowany i jeżeli złapie dobry rytm to +25 pkt jest w stanie dziś zrobić, wszystko to powinno zapewnić sukces, reszta zespołu także może zagrać dziś lepiej niż z Dallas. Właściwie to jakaś zadyszka, wysoki run może pozbawić dziś Orlando wygranej, spodziewam się wygranej ok 10 pkt.
 
A 2

algorytm

Użytkownik
kapitalni centrzy jakos nie poradzili sobie z PHI to i nie sadze ze dzis bedzie lepiej. Stawiam na Miami bo nie tylko Wade potrafi tam rzucac ???? Do Toronto jakos nie moge sie przekonac a juz napewno nie z handi.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Ale prawda jest taka że Miami jest o wiele słabsze na wyjeździe, a co do Phi to tam nie ma kłopotu braku Centra, a Toronto przegrało na własne życzenie już w 1 kwarcie jak bodajże A. Parker spudłował 5 rzutów z rzędu, a 76ers trafiło swoje rzuty i już potem Toronto się nie pozbierało i nie zagrało tak by naprawdę zagrozić zwycięstwu 76ers. Moim zdaniem Toronto nie zagra tak słabo jak z Philadelphia i boleśnie się o tym Miami, niestety przekona( chociaż jakby wygrali to bym też był zadowolony ???? )
 
Baqu 817,1K

Baqu

Forum VIP
sporo osób jak dzisiaj widzę za Clipsami ( co mnie nie dziwi gdyż sam rozwarzałem dzisiaj zagranie ich -hc jak i -hc Rakiet ), ja natomiast spróbuję dzisiaj Słoneczka :pogodnie: wiem wiem, że Utah jest zdecydowanie lepszym zespołem w domu, aczkolwiek jego &quot;trzon&quot; jest obecnie w rozsypce, a jedynie Carlos &quot;ciągnie&quot; drużynę. Harpring już wrócił po kontuzji, AK47 też niedługo ma się pojawić wreszcie na boisku, ale nadal Sloan nie ma do dyspozycji podstawowego rozgrywającego oraz Memo. Jazz-mani w tym sezonie jeszcze nie przegrali na własnym parkiecie i legitymują się bilansem 4:0 - moim zdaniem nadszedł czas aby Phoenix pokazało klasę tak jak sezon temu w pierwszym spotkaniu tych drużyn w Utah. Shaq na pewno będzie bardzo zmotywowany po wczorajszym wykluczeniu i zadba swoją charyzmą aby inni też włożyli dużo zaangażowania, tym bardziej, że kolejne spotkanie grają dopiero za 3 dni...

Phoenix Suns Money Line !

 
julez 27

julez

Użytkownik
Boston Celtics - New York Knicks (+8,5) 2 1.85 bet-at-home
Zacznę od najważniejszego, dziś w Bostonie nie zagra Garnett, został zawieszony za uderzenie A. Boguta. Nie trzeba mówić, że jest to bardzo duże osłabienie w drużynie gospodarzy. Boston nie gra ostatnio najlepszej koszykówki w ataku, obrona funkcjonuje nadal bardzo dobrze, ale atak to końcówka ligi w ilości zdobytych punktów. Goście, grają zupełnie inaczej, najpierw ofensywa, a obrona… nie bardzo takie określenie funkcjonuje w NYK. Bostończykom ubył ważny gracz w obronie, przez co łatwiej będzie punktować gościom. Moim zdaniem możliwe jest nawet zwycięstwo New York Knicks, a handicap plusowy, jest dla mnie niemal pewny (oceniam szanse na ok. 90%). Nie wierze po prostu, że Boston będzie dziś w stanie odskoczyć, tym bardziej, że grają słabo
 
szary 0

szary

Użytkownik
Wade zagra, co nie znaczy że Miami jest faworytem w tym spotkaniu. Już wolę chyba zagrać na Knicks po kursie 3.90 ????

&quot;The injury wasn&#39;t painful enough to knock him out of the game, and he&#39;s expected to play Tuesday.&quot;
 
bryndalski 0

bryndalski

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo to Wade prawdopodobnie nie zagra z &quot;Czarodziejami&quot; z powodu urazu kostki. Jak Wade nie gra to lepiej nie ruszać tego meczu, nigdy nic nie wiadomo. Washington może się w końcu przełamać, w końcu grają też u siebie.
Jak dla mnie można by spróbować zagrać na under w meczu Boston Celtic z NYKnicks. Jak tu moi poprzednicy wymienili absencja Garnetta, może (a nawet napewno) będzie dużą stratą w tym meczu dla team`u z Bostonu i to nie tylko w obronie jak i w punktowaniu na tablicy. Także brak Kevina zdecydowanie osłabi ich argumenty w ataku co napewno poskutkuje mniejsza iloscią zdobytych przez nich punktów. Z kolei Knicksi mają bardzo dobrą ofensywe, szybkie ataki to ich domena, jednak nie zapominajmy kogo mają przed sobą, drużyne która jest w czołówce broniących ligii.
Mój Typ under 204.5
Kurs : 1.85
B-a-h
Macie może jakieś ciekawe typy do dołączenia do dubletu?...bo jakoś Charlotte - Dallas nie chcę zbytnio ruszać, jakoś mi nie styka ten mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom