>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad

Status
Zamknięty.
rajon9 0

rajon9

Użytkownik
Zwlaszcza ze raczej nie zagra Redd...
Wiadomosc z przed 20min. Handik bardzo prawdopodobny...
Michael Redd has been ruled out for Friday&#39;s game against the Celtics and doesn&#39;t sound likely to play Saturday against Phoenix, either.
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
OK seria serią a T-Mac wciaz nigdy pierwszej rundy PO nie przeszedl ???? Wiesz, Suns to w Regular Season chyba najlepsza druzyna ostatniego 10-lecia ale nie oznacza ze jest najlepsza druzyna ligi ???? Chyba łapiesz zaleznosc.
Ze Artest doszedl? OK, fajny grajek ale nie zawsze trade dobrego koszykarza oznacza wzmocnienie druzyny. Rocksi przeladowali sie na SF troche i dolozyli sobie psychologiczny bagaz w postaci tykajacej bomby. Juz przeciez w chwili transferu bylo zaognione na linii Yao-Ron.
A ze nizsza polka? Patrzac na kadre, poszczegolne pozycje, sile rezerw no i klase liderow nie ma chyba dwoch zdan ;-) Wspominalem juz - McGrady i Yao to dwaj bezapelacyjnie czolowi gracze w klasyfikacji &quot;brak jaj&quot;. Moga sobie siekac w RS ile wlezie ale przychodzi PO i... patrz 4e kwarty T-Maca w serii w Jazz w zeslzym sezonie ????
Koniec koncow, oczywiscie nie przecze ze dzis Houston moze wygrac. Zreszta, jest faworytem co widac po kursach. Ale na pewno nie mozna Clippersow skreslac. Graja w Staples, maja na Yao Cambymana i Kamana, troche gorzej jesli chodzi o krycie McGrady;ego ale z drugiej strony - jak wspominalem, mimo ogolnej swietnej defensywy nie ma odopwiedzi na Davisa ktory jesli bedzie gral tak jak w 1 polowie z Lakers poprowadzi LA do wygranej.
PS. btw. - to nie jedna z dluzszych a najdluzsza seria w historii ligi ;-)
edit:
@Mlodzik - ogladalem jeszcze nawet gdy do Polski liga nie dotarla. no... i jeszcze troche czasu wstecz ;-)
a co do deprymacji, to nie chodzi o stricte podlamanie i granie na obnizonych obrotach 48 min, ale w ciagu 20 godzin nawet pojedynczej porazki w RS w tak pechowych okolicznosciach nie da sie ot tak po prostu zapomniec.
A ze TM gra nasty sezon w lidze do mnie srednio przemawia. Bo co to ma wlasciwie za znaczenie ???? Gra od wielu lat tez w PO i za kazdym razem przed ta nieszczesna pierwsza seria powtarza ze poprzednie serie nieudane nic nie znacza, ze teraz zaczyna od nowa itd itp. a potem? Potem wszyscy wiemy jak to wyglada. Jak co roku...
 
deftones9 7

deftones9

Użytkownik
Oglądałem całe spotkanie Spurs - Heat ...teraz jeszcze gdy wypadł Parker to zaczynam wątpić w jakiekolwiek szanse na dobrą pozycję Spurs w tym sezonie.Musze nawet powiedziec że po zejściu Parkera gra wyglądała nawet troche lepiej..szybsza i wkońcu zaczeła grać cała drużyna.W 4 kwarcie była nawet szansa na dojście ale nie z taka beznadziejną skutecznością.Świetnie zagrał Mason.Drugia piątka pokazała się z niezłej strony.W 2 i 3 kwarcie nawet niezle bronili przez co gracze z Heat byli zmuszeni rzucać tylko na dystansie.Poraz kolejny mocno skrytykuje Finley-a..przeciez on ku..a w tym sezonie śpi na tym parkiecie...nie stanowi zadnego wsparcie dla Parkera co dopiero dla całej drużyny.Męczy sie z tymi rzutami czy to za 3 czy to za 2 a skuteczność zerowa.Odnośnie Miami...świetnie zagrał Wade genialnie Beasley.Grają coraz lepiej i bedą sie liczyli w tym sezonie
 
dekapol 22

dekapol

Użytkownik
Poprzeglądałem sobie Waszą wczorajszą burzliwą dyskusję i wynotowałem co pewniejsze typy, za które niektórzy daliby głowę.
A takie są wyniki:

San Antonio Spurs - Miami Heat (1) ⛔
Utah Jazz - Oklahoma City Thunder (Utah Jazz -11.5) ⛔
Charlotte Bobcats - New Orleans Hornets (2) ⛔
Chicago Bulls - Phoenix Suns (2) ⛔
New Jersey Nets - Detroit Pistons (2) ⛔

:jezora: Ja rano miałem niezły ubaw. Już nie wymieniam handicapów, bo po co. Na koszu się nie znam wcale, więc nie mam prawa komentować. Ale zapewne mi wytłumaczycie to tak - to wszakże NBA i wszytko się może zdażyć ... :spokodfhgfh:
Powodzenia w dalszym typowaniu.

Nie chcę nikogo denerwować ani prowokować ...
Ale myślę, że takie zestawienie robi wrażenie.
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Ja pisalem ze do SAS nie jestem pewien (sam zreszta puscilem na miami i jak widac bylo warto), bardzo zdiwilem sie natomiast co do suns i pistons. Utah wygralo i dla nich to sie liczy a nie iloma punktami wygrali, a hornets nie widzialem nawet skrotow wiec nie wiem co sie dzialo.
W kazdym razie poprzednia noc byla pelna niespozianek
 
ajax4 11

ajax4

Użytkownik
ajax4 i NBA
-


Portland - Minnesota (-8.5) 1 1.91

Ostatnie spotkania w/w drużyn na parkiecie gospodarzy:

Portland Trail Blazers vs. Minnesota Timberwolves 107:96 Portland Trail Blazers vs. Minnesota Timberwolves 109:98 Portland Trail Blazers vs. Minnesota Timberwolves 87:87 101:98 (OT) Portland Trail Blazers vs. Minnesota Timberwolves 88:86 Portland Trail Blazers vs. Minnesota Timberwolves 89:85
Portland ma udany początek na własnym parkiecie-dwie wygrane na dwa mecze czego nie można powiedzieć o Minnesocie, która na wyjeździe po 2 meczach ma na koncie dwie porażki. Nie ma co osadzać formy drużyn po zaledwie 5 meczach sezonu ale sadze, że Portland powinno gładko pokonać drużynę przyjezdną.​
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Ludzie czy wy nie rozumiecie?
To nie są wasze tematy z typami, żeby podawać jakieś suche typki.. Jak chcesz podzielić się swoimi pomysłami, to fajnie-rób to, ale napisz jakąś, choćby króciótką analizę.. Co jakiemuś laikowi po takich typach..
Jacques: napisz najlepiej jednoznacznie tu o tej kwestii, bo naprawdę robi się to powoli denerwujące
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
Dzisiaj proponuje meczyk:
Orlando Magic - Washington Wizards 1 HC -9.5
Dla mnie pewniak. Orlando gra swój czwarty mecz z rzędu na własnej hali więc są na pewno wypoczęci, po za tym mieli jedno dniowy odpoczynek to kolejny plus. W ostatnim meczu świetnie się zaprezentowali wygrywając z philadelphia 98:88. Wszyscy się martwili jak mecz będzie wyglądał bez Howarda który już po 2 minutach miał 2 faule i trener posadził go na ławce i przez cały mecz zdobył tylko 14pkt. ale za niego wszedł Battie który dobrze zastąpił lidera zespołu. Turkoglu i Lewis zagrali świetny mecz zdobywając po 20pkt i 8 zbiórek. Natomiast Wizards nie prezentuje sobą nic od początku sezonu. 4 mecze 4 porażki. Dzisiaj w nocy u siebie z Netsami. Wątpię żeby wizards zaskoczyło dzisiaj czymś świetnie dysponujących magiców. :p stawiam HC -9.5 i mam nadzieje że tym razem wejdzie a nie tak jak to miało miejsce wczoraj :p.
Jeszcze dodam że całkiem możliwe ze dostanie wkońcu szanse nasz Marcinek :p który dobrze wspomina ostatni mecz z wizards w którym dostał MVP meczu zdobywając 12pkt.
 
rty007 0

rty007

Użytkownik
@ Ajax4
Jakoś zapomniałeś napisać, że i owszem gospodarze są mocni, i owszem gością są słabi. ale moim zdaniem troche ich przeceniasz. Myśle, że portland wygra, ale moim zdaniem nie dadzą rady wyrobić handicapu, na moje oko będzie gdzieś tak z 5-7 punktow przewagi portland, ja osobiscie postawilem w tym meczu na under 193 pkty.
@ AngelWhite
tutaj mój komentarz jest podobny... ale nie do końca. Washington moim zdaniem na 99.9% przegra ten mecz, ale jest druzyna grającą powiedzmy ze dosc radosny kosz, napewno nie pozwolą magikom za daleko odskoczyc... napewno nie o wiecej jak 10 pktów.
 
slander 10

slander

Użytkownik
Wg. mnie ciekawy typek z niezłym kursem:
Portland Trail Blazers - Minnesota Timberwolves Kwarta z największą ilością pkt
Typ: 2 kwarta
⛔⛔⛔ (50pkt w czwartej 51:kwasny4565 ????
Kurs: 3,60
Buk: Bet365
Analiza:Spojrzałem w statystyki i zauważyłem, że w ostatnich 4 meczach PTB najwięcej pkt rzucali w 2 kwarcie. W tym sezonie rozegrali do tej pory 5 meczy, z czego w pierwszym grał Greg Oden. Później z powodu kontuzji Odena doszło do małej roszady w składzie. Od tego momentu zawsze w 2 kwarcie na boisku przebywają zawodnicy gwarantujący sporą liczbę punktów.
Minesotta z kolei nie jest już tak regularna w 2 kwarcie, ale i tak to właśnie w 2 ćwiartce ma najwyższą średnią 27,6pkt na mecz.
Typ z gatunku ciekawych, ale wydaję się dość pewny. Zwłaszcza, że faworytem w tym spotkaniu są Blazers, więc to oni powinni dyktować tempo, wg. którego w 2 kwarcie jest czas na atak.
 
damianns 0

damianns

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego jest tak wysoki kurs na Miami Heat (5,50)?
Przecież prezentują się lepiej niż przeciwnicy, New Orleans Hornets, a już napewno nie gorzej...
Jakieś poważne braki kadrowe?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Heat lepiej niż Hornets ?? Hornets wygrali wszystkie mecze preseason, mieli świetny początek sezonu zasadniczego. Przegrali dopiero dwa mecze. Zobacz jak wiodlo się Miami...
Co do kontuzji to zabraknie Marcusa Banksa, Livingtsona, Wrighta, Maglorie i Jonesa ale oni już od dłuższego czasu nie grają. No i Beasley ma lekką kontuzje ale powinien zagrać ...

PORTLAND TRAILBLAZERS - MINNESOTA TIMBERWOVES
TWolves to jedna z najbardziej zapracowanych ekip w NBA. Zagrali już pięć meczy (1-4) i jako jedyny zespół w NBA grają ponownie dzień po dniu. Wczoraj ulegli Sacramento Kings różnicą aż 12 punktów i dali rzucić rywalom 121 punktów. Co więcej dwa dni wcześniej przegrali w San Antonio oddając 129 punktów. To coś niesamowitego jak na zespół z Twolves który w pierwszych trzech meczach imponował defensywą. Właśnie za to po ostatnim meczu R.Wittman bardzo ostro zganił swoich graczy. Jednocześnie zaznaczył że zespół wkrótce zacznie grać lepszą defensywę. Jeśli do tego dodamy fakt, że Blazers rzucają średnio na mecz tylko 93.8 punkta i są wybitnie underową drużyną, a Twolves grają 3 mecz w ciągu 4 dni under wydaje mi się jedyną możliwą opcją. Naturalną rzeczą będzie fakt, że goście będą chcieli spowalniać tempo gry i powinno być dużo gry na wysokich graczy. A Blazers to przecież jedna z najlepszych formacji obronnych w NBA. Spodziewam się albo typowego meczu walki na niskim poziomie punktowym, bądź pewnego zwycięstwa Blazers co też będzie sprzyjać underowi.

Poniżej 191 punktów @ 1.952
 
damianns 0

damianns

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź, Jacques.
W sezonie obie ekipy (Miami i Orlean) mają bilans spotkań 3-0-2.
Kurs 5,50 to dla mnie aż nadto, aby spróbować za małą stawkę ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
@Jacques
Blazers w praktyce rzucają i tracą średnio w każdym meczu ok. 100 pktów. Wszystkie wyniki oscylują w tych granicach. Statystyki zdobywanych punktów zamydla trochę fatalny wynik (79 pts) w pierwszym meczu z Lakers. A druga sprawa.. Blazers jedna z lepszych defensyw? Na jakiej podstawie to mówisz? Fakt, że niezła, ale jedna z najlepszych formacji obronnych? Bez przesady, Jacq;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tak jak mówisz statystyki to nie wszystko, można stracić z 105 punktów na mecz jak Suns i bronić rewelacyjnie ... Choć pod względem % innych zespołów Portland w tym sezonie jest tez słabiutkie. Ja tutaj mam obraz troszkę szerszy niż tylko ten sezon. Wyciąganie wniosków po 4 meczach może być bardzo mylące, zwłaszcza że Blazers grali z samą czołówką ligi. Dopiero po raz pierwszy grają z rywalem z niższej półki ...
A zdanie że jedna z najlepszych formacji obronnych dotyczyło wysokich graczy. Fakt że może niefortunnie to napisałem ale się spieszyło :p Yao Ming rzucił 13 punktów (4/13 z gry), potrafili też powstrzymać Amare&#39;go &quot;tylko&quot; do 23, wygrywają walkę na tablicach i o to mi chodziło ...
 
rty007 0

rty007

Użytkownik
@ Jacques
Ciekawe czy oglądales ???? graty trafienia, ja zlapalem limit 193 u naziemnego, i pewnie trochę spokojniej, zwłaszcza, ze jako wsparcie grałem.
Portland - Minesota 97-93
@ sam do siebie
Jestem nedzny... ocenialem roznice portland na 5-7 a bylo 4...

@ AngelWhite
no tutaj gratuluje koledze, bo magicy pojechali z czarodziejami jak z marmoladą... 25 pktów roznicy... to jednak kosmiczna roznica. Ale to jednak nie ta druzyna, ktora w zeszlym sezonie zgarbila dzien po dniu boston ( który coprawda byl w dołku... ale jednak)
 
K 54

korn85

Użytkownik
Ja tam widze Portland TB - Minnesota 98 - 93 . Więc poniżej 191 pkt to to nie jest ???? Bardziej mi to wygląda na równe 191 ???? Więc typ raczej nie wszedł ...

Wynik widze na livescore.cc .. watpie by sie pomylili ale jesli tak to sorry ????

Edit : NA e-basket.pl widze wynik 97:93 . Gdzieś jest błąd =)

Edit2 : Jednak 97:93 w takim razie graty JAckqes ???? Livescore ma błąd na stronie głownej ???? Pozdrawiam ????
 
arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks @ 2 @ 1.59

Czy ktoś interesuje się graniem Dallas w meczu z Clippers dziś wieczorem? Nikt nie proponuje tego meczu, a to przecież jedna z najciekawszych propozycji na dzisiejszy wieczór. Nie radząca sobie ekipa z LA, która nawet najsilniejszą piątką nie jest w stanie ograć rywala spotyka się z ekipą, która w składzie ma takie sławy jak mistrz rzutów za 3 punkty z 2006 roku Dirk Nowitzki, czy Jason Kidd - który w 2003 roku zgarnął nagrodę dla najwszechstronniejszego rozgrywającego. Gra ekipy z Texasu będzie jeszcze efektowniejsza, za sprawą zwycięzcy konkursu wsadów All Star Weekend 2007 Geralda Greena, którego pozyskano z Houston.
Do tego jeszcze dochodzi fakt, że w ekipie gospodarzy pod znakiem zapytania stoi występ Tima Thomasa, który w każdym meczu ratuje honor koszykarzy z Miasta Aniołów. Ja postawie czyste 2 na Dallas, można z czystym sumieniem myślę dać też handi -4,5, bo goście na pewno są w stanie ugrać pięciopunktową i większą przewagę.​
 
rty007 0

rty007

Użytkownik
@ arkadius86
Zauwaz, ze w tej chwili maja wynik 0-6, nawet jak na clipsow jest to slaby wynik... bycmoze dallas nie jest idealnym przeciwnikiem do przerwania passy, ale spojzmy z kim wczesniej grali...
30 paz, Lakersi, przeciwnik potezny,
1 lis, denver, w sumie sredniak ligowy, porazka po dogrywce
2 lis, @ utah, no jazzownicy na wlasnych deskach... chyba wiecej nie trzeba nic mowic...
4 lis, utah, wymeczeni 3 grami w ciagu 5 dni, plus widzacy 2 raz w ciagu 2 dni jazzowcow ktorzy rozniesli ich 2 wieczory wczesniej.. jednak pozostawia jakieś pekniecia na psychice.
6 lis, @ lakersi, po raz drugi spotykaja sie te dwie druzyny.. podobnie jak z utah, napewno nie bez zadnego wplywu na psychike pozostaje pamiec o porazce z ta druzyna na wlasnym parkiecie, plus.. nie oszukujmy sie... to są w końcu LAKERSI...
8 lis, houston, rakiety... no co tu duzo pisac, jak sam napisales, to druzyna gwiazd, sa naprawde mocna druzyna.
Dlatego niemozna spojrzec na bilans 0-6 na sucho moim skromnym oczywiscie zdaniem, nalezy zauwazyc, ze praktycznie wszystkie te spotkania rozegrane byly z naprawde ciezkimi przeciwnikami... dlatego chociazby na przekór puszcze sobie za jakas moze nie za wielka stawke... ale jednak na clipsów.
żeby jednak nie bylo, że tylko i wylacznie marudze i narzekam, to wypadaloby cos napisac od siebie.
A zapem moja propozycja na dzisiaj, szkoda chorera, że dopiero teraz wsiadlem za kompa... bo mozna bylo puscic bardzo fajnego dubelka...
New Y. K. - Utah jazz
Jakkolwiek troszeczke martwi mnie, seria 5-0 utah, zwlaszcza ze podejmowali kliku powaznych przeciwnikow, i zastanawiam sie, czy nie zadziala tutaj prawo seri i fakt, ze kazda seria musi sie kiedys w koncu skonczyc... ale pomijajc ten fakt.
Obie druzyny maja pewne braki, ale w obu przypadkach, jakos strasznie z tego powodu druzyny nie ucierpia. Nowo-jorczycy podejmuja dzis jazzowcow, wiem jedno, knicksi nie poloza sie na deskach i nie zaczna plakac, bo oni nie maja szans, tyle wiem napewno. Utah przewaznie daje overki, dlatego tez limit ustawiony i przezemnie wziety na poziomie 207. Jednak mozna mowic, ze jestem szurniety, ale moim zdaniem mimo usilnych zmagan koszykarzy z NY, polegna oni dzisiaj okolo 15-20 pktami. w wyniku +/-100 do okolo 80. Utah graja dobrze, a nawet bardzo dobrze w defensywie, niewatpliwie nie odpusci mimo wszystko slabszym knicksom. dlatego moje dwa typy na ten mecz to
wygrana utah z handi
under 207
osobiscie zagralem takiego dubelka w toto-mixie.
mozna pomyslec takze o jakiejs nie za wielkiej staweczce na przewage 17-20 @ 13.0 //bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom