>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Live a nie Live

klejna 108

klejna

Użytkownik
Witam
Chciałbym poradzić się bardziej doswiadczonych typer`ów.
Zakłady na NBA przed meczem z handicapem są wczesniej w ofercie. Przykład
Toronto vs orlando. Faworytem jest toronto i buki stawiają kurs 1,86 na Toronto -6. Jeżeli konsekwetnie zakładamy że toronto wygra. To czy nie opłaca się poczekać aż Orlando trafi kosza. Tak by handicap spadł do -4 albo nawet -2 i wtedy postawić zakład o podobnym albo nawet wyższym kursie?.
Wczoraj był mecz A vs B . na A było +1,5 a na B -1,5 . Idąc tym założeniem. Postnowiłem zwiększyć swoją szanse. I nie obstawiłem przed meczem tylko poczekałem jak w 1 tercji drużyna B strzeli kosza. Zakład się zmienił już że A miało handi +3,5 . Poczekałem jeszcze trochę i handi skoczyło do +5.5. W tym momencie postawiłem zakład na A +5,5 gdzie początkowo było A +1,5 . Co się okazało wygrałem dzięki temu zabiegowi.
Wiem że nie odkryłem Ameryki ale czy tak jak kombinuje się bardziej opłaca robić?.Czy ktos swoje analizy mógłby tu przedstawić.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Teoretycznie jest jak mówisz, ale co w przypadku, jeśli w przywołanym przez Ciebie meczu, to Toronto trafi pierwsze i zbuduje od początku sporą przewagę? ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zakłady na NBA przed meczem z handicapem.
I nie obstawiłem przed meczem tylko poczekałem jak w 1 tercji drużyna B strzeli kosza.
Tercje, czyli 1/3 to części meczu hokeja, a w koszu mamy kwarty czyli 1/4
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Edit wiem, każdy mi zwraca uwagę:p. Mówię tercja , kwarta , połowa :p. Dla mnie to bez różnicy jeżli dodam jaki sport ???? .
StraszakSam wtedy albo bym nie obstawił meczu albo jeżeli jeszcze kurs by zachęcał to puscił bym zakład. Ale czy mój tok myslenia jest typowy dla skutecznego gracza czy raczej to co piszę nie ma znaczenia dla ogólnej skutecznosci
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Edit wiem, każdy mi zwraca uwagę:p. Mówię tercja , kwarta , połowa :p. Dla mnie to bez różnicy jeżli dodam jaki sport ???? .
StraszakSam wtedy albo bym nie obstawił meczu albo jeżeli jeszcze kurs by zachęcał to puscił bym zakład. Ale czy mój tok myslenia jest typowy dla skutecznego gracza czy raczej to co piszę nie ma znaczenia dla ogólnej skutecznosci
Przynajmniej nie rób więc błędów w nickach, bo mój to edi8 a nie żaden Edit... :;/:
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Kosza się nie strzela tylko rzuca/zdobywa;)

A czy sam pomysł jest dobry - nie wiem. Buki mają to wyliczone i nie sądzę żebyś zdobywał tu jakąś przewagę.
 
Do góry Bottom