>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2010

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzisiejsze spotkania :

Wczoraj niesamowita nocka. Cztery dogrywki, wiele wyrównanych meczów. Dawno nie było takiego dnia.
No i geniusz Jasona Kidda :
http://www.youtube.com/watch?v=ZB8KtMOnGvY&amp;amp;feature=player_embedded

Wyniki: Wielkie triple-double Jasona Kidda

Dziś też zapowiada się nie najgorzej.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Utah Jazz - Houston Rockets powyżej 202.5 pts @ 1.91✅✅✅

Nowe Houston z Kevinem Martinem to zespół grający szybko, niskim składem. Zdarza im się grać pod koszem duetem Battier-Scola a nominalni centrzy Hayes i Jeffries mają warunki raczej SF-a. Tak czy siak ten small ball im co raz lepiej wychodzi. Wczoraj ograli Spurs 109-104. Martwi mnie trochę że punktowała praktycznie tylko trójka Martin (33 pkt), Scola (30) i Brooks (31) i zdecydowana przegrana walka na tablicach ale tak jest od dłuższego czasu a mimo to rzucają sporo punktów. W ostatnich dwóch tygodniach 102 ppg. Wyglądałoby imponująco gdyby nie fakt że w tym samym czasie tracą aż 107.33 ppg !!!

Jazz to też zespół lubiący sobie porzucać. Ostatnio jakby troszkę bardziej skupiający się na defensywie ale w pojedynku z Rockets jestem przekonany że zdobędą mnóstwo punktów spod kosza i nie będą zwalniać tempa. Wręcz przeciwnie. Wczoraj zaskakująco polegli w Sacramento. Mieli jednak fatalny dzień strzelecki. 40 % z gry, 23.8 % za 3. Bezbarwne spotkania zaliczyli Derron Williams 10 pkt (4/16 z gry) i cała reszta poza Boozerem i Milesem. Spodziewam się że dziś się &quot;odkują&quot;. Według mnie optymalna linia to 207-208 punktów.
 
B 0

benjaminxxxxxx

Użytkownik
Ostatni bet w lutym. Dziś wezmę Phoenix +4 w San Antonio. Do składu Spurs po zatruciu pokarmowym powróci Tony Parker. Phoenix są w dobrej formie, a Stoudemire, Lopez i Richardson grają na wysokim poziomie. Spurs słabi nie są, ale ich wybiórcza gra sprawia, że nie trzymają stałego rytmu, dlatego są mniej elastyczni. Słońca dużo bardziej potrafią dostosować grę do zaistniałych na parkiecie sytuacji. Spurs na pewno będą chcieli ten mecz wygrać, bo ostatnimi czasy nie mieli za często przyjemności grac na własnym parkiecie, jednak nie wiem czy będą wstanie się zebrac przeciwko Suns. Phoenix bardzo ładnie prezentuje się na wyjazdach, zresztą bilans 15-16 mówi sam za siebie. Ponadto skłonność zespołu z Arizony do pokrywania handicapu bardziej skłania mnie do betu na nich, niż na San Antonio. 8-2 ATS Suns i średnio 4 punkty zapasu przy każdym spreadzie sprawia, że jest to atrakcyjny zakład.
Phoenix Suns- San Antonio Spurs bet: Suns +4@1,98 188Bet 1j
 
matiw131 0

matiw131

Użytkownik
Może ma ktoś jeszcze pomysł jak obstawić dzisiejsze ( poszczególne ) mecze ???? ??

Swoją drogą obstawiłbym New Jersey po kursie 2.00

wszystkie w kolejce obstawiasz ? ????
moim zdaniem value też jest po stronie gospodarzy czyli Nets
Baqu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom