>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2011

Status
Zamknięty.
edyp 186

edyp

Użytkownik
KOSZ NBA
Rookies - Sophomores
typ: Rookies
kurs: 3,14 ✅✅✅
bwin
Dzisiaj o 3 w nocy czasu polskiego zostanie rozegrane spotkanie Rookies - Sophomores. Jest to pojedynek pierwszoroczniaków z drugoroczniakami jeśli chodzi o staż w lidze NBA. Jest to bardziej mecz towarzyski i pokazowy niż prawdziwa walka, jednak moim zdaniem emocji nie zabraknie. Tak jak w meczu gwiazd Wschód - Zachód chodzi tak na prawdę tylko i wyłącznie o dobrą zabawę i bardzo dużo efektownych akcji, to w tym meczu grają zawodnicy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z NBA i bardzo im zależy, żeby się pokazać. Więc na prawdę będą walczyć o dobry wynik. Szanse moim zdaniem są wyrównane. Wydawać by się mogło, że Sophomores, czyli drugoroczniacy maja bardziej wyrównany skład, ale moim zdaniem to już chyba ich jedyna zaleta w tym spotkaniu. Rookies czyli pierwszoroczniacy maja ogromna przewagę pod koszem. Duet Griffin i Cousins powinien zdominować walkę na tablicach. Będzie to bardzo duży plus dla graczy Rookies. Wiadomo, że to są dopiero wschodzące gwiazdy i ze skutecznością nie będzie tak dobrze, jak w meczu gwiazd. Dlatego zbiórki mogą mieć spore znaczenie w tym meczu. Statystyka przemawia za Sophomores, którzy na 11 meczy wygrali aż 8. Jednak w zeszłym roku graczą Rookies udało się przerwać fatalną passę 7 porażek z rzędu i wygrali. W tym roku mam nadzieję, że wygrają drugi raz z rzędu. Gwiazdą spotkania powinien być Blake Griffin. Startuje on w All Star Weekend w meczu debiutantów, meczu gwiazd i konkursie wsadów. Jest to moim zdaniem zdecydowanie najlepszy zawodnik z wszystkich, którzy zagrają w meczu debiutantów. Notuje on średnio 22,8 pkt 12,6 zbiórek i 3,5 asyst. Moim zdaniem ta postać będzie robić tzw różnicę w tym meczu. Kursy w tym meczu na Rookies to moim zdaniem mega value. Szanse oceniam 50/50 a nawet skusiłbym się powiedzieć, że 55/45 dla Rookies. Więc kurs 3,14 gram w ciemno!
 
V 40

vanguarde

Użytkownik
Ja zagrałem +7 a później jeszcze ponowiłem +6,5 w expekcie(1.91) ✅, a teraz chyba jednak puszczę też win rookies, bo faktycznie patrząc na graczy z formą to debiutanci mają tutaj dużą przewagę, o formie Griifina nie trzeba przypominać, ale jak podał Edyp to też nieźle dysponowany Cousins, a przecież i zwyżkujacy z meczu na mecz nr 1 draftu Wall, świetni obwodowi strzelcy Gary Neal z San Antonio czy Landry Fields z Knicks (Neal 41%, Fields 40% trójek), choc z drugiej strony nie gorsi na pewno są Matthews i Curry. Blake znalazł się tu przez swoją kontuzję ktora mimo zeszłorocznego wyboru dopiero w tym sezonie debiutował, a dużym czynnikiem napędzającym go może i zapewne będzie hala Staples Center (Los Angeles), gdzie własnie rozgrywają swoje mecze dzisiejsi pierwszoroczniacy z Clippers-Griffin i Bledsoe, tak więc wydaje się że publiczność będzie w większości za rookies. Edyp pisał o przewadze pod koszem w postaci Griffin+Cousins, ale jesli już to w ofensywie bo po stronie zeszłoroczniaków Taj Gibson i Dejuan Blair (także Ibaka) to nieźli podkoszowi a już na pewno lepiej broniący od dwojki rookies, choć na ich niekorzyść może rzutuwać wczorajszy mecz Bulls-Spurs, w ktorym grali sporo, więc kolejny argument za korzyść rookies. Na koniec argument najwazniejszy-w ekipie zeszłoroczniaków zabraknie kontuzjowanego(takie info) Tyrake Evansa, chyba najbardziej wartościowego z zespołu starszych, bedącego w niezłej formie, więc rozgrywający Jennigs będący sporo pod formą, jest najsłabszym punktem starszych, bo pozostałe pozycje w wyjściowych piatkach(o ile moje przypuszczenia piętek się sprawdzą) mniej więcej sie równoważą, bo niektórzy z Sophomore są tez w niezlej formie(Mathews,DeRozan m.in).
Z tego co mi wiadomo w rookies zagrają: Bledsoe,Cousins, Favors, Fields, Griffin, Johnson, Monroe, Neal, Wall
w Sophomores: Blair, DeRozan, Curry, Gibson, Harden, Holliday, Ibaka, Jennings, Matthews
Jest 50/50 szansa na wygranie tego meczu przez rookies(3.20 value ✅), choć wiadomo mecz bedzie pokazówką więc powazne granie o wynik zacznie się w 4Q, wcześniej bedzie zabawa więc i sporo punktów, over do przerwy 126(2.0 Pinancle)✅ tez jest dobrym pomysłem. GL!

Rookies win 148-140!
Szkoda że tam mało postawione(na livie nawet 4.50 było na początku meczu), szczególnie over wydawał się tu bardzo realny(140 1st half), i w końcu mi analiza została na FB i pisanie nie poszło na marne.
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
edyp 186

edyp

Użytkownik
Pierwsza atrakcja All Star Weekend i piękny zysk ????
Jutro w nocy konkurs wsadów i konkurs trójek...
Co myślę o tych konkursach?
Co do konkursu trójek to wiadomo, jest w nim sporo loterii... Jednak sama obecność Roya Allena sprawia, że traktuje on ten konkurs poważnie i prestiżowo. Allen startował w konkursie 3 razy. W roku 2001 wygrał. W latach 2005-2006 startował bez sukcesu. W tym roku wraca do konkursu aby go wygrać! 11 lutego w meczu Lakers pobił rekord wszechczasów NBA pod względem celnych rzutów za 3 pkt. Jutro konkurs zostanie rozegrany w hali Lakers. I zapewne będzie chciał wygrać ten konkurs, co byłoby dopełnieniem tego rekordu NBA. Poza tym ma najlepszą średnią celności z wszystkich startujących w tym sezonie. Poza tym moim zdaniem to właśnie Allen&#39;owi najbardziej zależy na wygraniu tego konkursu. Kursy zachęcające, jednak jak pisałem na samym początku ten konkurs to w dużej mierze loteria, dlatego ze stawką nie będę szalał...
Drugi konkurs mam większe problemy jeśli chodzi o typy... Jedyne co mi przyszło do głowy to... Czy Griffin wygra? NIE. Kursy ponad 3 na to zdarzenie. Wczoraj Griffin w meczu debiutantów nie błyszczał. Nie wiem czy się oszczędzał na Slum Dunk czy czym było to spowodowane. Nie za bardzo wiem czego się spodziewać po poszczególnych graczach i co przygotowali. Ale wiem jedno, kursy 1,3 na Griffina są przesadzone! Cała pozostała trójka ma moim zdaniem tylko minimalnie mniejsze szanse od Griffina... co myślicie?
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Ja zagralem over 253.5jeszczeprzed meczem i mlodzi nie zawiedli.
CO do dzisiaj, z poczatku myslalem tylko nad Allenem i Piercem,ale jakos wybralem Duranta, ze ich pogodzi.
Co do Slam Dunk rowniez sadze, zekursy saprzesadzone. Fakt Griffin lata, ale Ja stawiam na DeRozana i jego sprawnosc, ze czymś nas zaskoczy.Pozostala 3 troche zbyt sztywna dla mnie no chyba ze Blake ma cos specjalnego nba te noc.
A co do skills challenge to moze byc roznie ja jako faworytow widze Rose i Curry
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Zauważcie ,że wybór zwycięzcy wsadów należy do kibiców.Wystarczy,że Griffin pokaże wsady na podobnym poziomie co reszta i ma zwycięstwo gwarantowane.Ewentualnie dawałbym szanse McGee,jego stać spokojnie na wsady z lini osobistych (nawet z przełożeniem piłki pod nogą).jak dla mnie finał to Griffin i McGee. Ale kursu 1.3 na Griffina nie opłaca się grać za bardzo to konkurs obejrzę z czystej ciekawości co najwyżej.

Konkurs trójek i umiejętności to raczej loteria, jak dla mnie fawortem jest odpowiednio Durant i Rose/Curry.
Mam jeszcze pytanie co do najmniej chyba popularnego konkursu, mianowicie Shooting Stars.Orientuje się ktoś jak dokładnie to wygląda? Widziałem na stronce NBA że jest to rzucanie z 6 pozycji. Ale nie wiem w jakiej kolejności i czy każdy ma jedną pozycję z której musi trafić czy po kolei z każdej rzucają(przy rzutach z połowy to po kolei ale nie widziałem jak z innych).
No i mój pomysł to taki że można wytypować najlepszych strzelców i przez to określić szanse na zwycięstwo danego zespołu. Mianowicie powiedzmy,że muszą rzucać za 3 i jest Nowitzki,Taj Gibson,Gasol,Horford. Z tych graczy najlepszym strzelcem jest Nowitzki i na pewno on najszybciej trafi.Babek z WNBA nie znam a z tych starych to Kenny Smith chyba powinien dać radę w miarę szybko trafić. Z tego co widziałem w ubiegłym roku texas wygrał ze znaczną przewagą i wydaje mi się że w tym mają okolo 50% szans a kurs jest 3.20 co wy na to?
 
notoriousbig 0

notoriousbig

Użytkownik
alanex 432

alanex

Użytkownik
Mam jeszcze pytanie co do najmniej chyba popularnego konkursu, mianowicie Shooting Stars.Orientuje się ktoś jak dokładnie to wygląda? Widziałem na stronce NBA że jest to rzucanie z 6 pozycji. Ale nie wiem w jakiej kolejności i czy każdy ma jedną pozycję z której musi trafić czy po kolei z każdej rzucają(przy rzutach z połowy to po kolei ale nie widziałem jak z innych). No i mój pomysł to taki że można wytypować najlepszych strzelców i przez to określić szanse na zwycięstwo danego zespołu. Mianowicie powiedzmy,że muszą rzucać za 3 i jest Nowitzki,Taj Gibson,Gasol,Horford. Z tych graczy najlepszym strzelcem jest Nowitzki i na pewno on najszybciej trafi.Babek z WNBA nie znam a z tych starych to Kenny Smith chyba powinien dać radę w miarę szybko trafić. Z tego co widziałem w ubiegłym roku texas wygrał ze znaczną przewagą i wydaje mi się że w tym mają okolo 50% szans a kurs jest 3.20 co wy na to? xmarcinx jest offline Raportuj zły post
Każda z drużyn dobiera sobie zawodników na pozycje rzutowe a z połowy rzucają wszyscy po kolei, obejrzyj sobie to: http://www.youtube.com/watch?v=I0JDOq64ahI
 
D 7

davydenko

Użytkownik
co do shooting chellenge ja dałem team CHicago po tym jak wczoraj rzucał Scottie ;d
Dzisiaj jako legenda tam Steve Kerr, Gibson wczoraj trafiał z półdystansu
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
KOSZ NBA
All Star Weekend - konkurs rzutów za 3 pkt
typ: Allen wygra
kurs: 3,20
williamhill
Długo myślałem nad tym co zagrać na dzisiejszą noc, ale zdecydowałem. Konkurs rzutów drużynowych odrzuciłem na wejściu bo wiadomo, że trafić do kosza z połowy boiska to czysta loteria. Konkurs rozgrywających nie ma faworyta i wszystko może się tam zdarzyć, więc również odpuściłem. Myślałem nad typem, że Griffin nie wygra konkursu wsadów 3,70 (pinnacle) ale po namyśle, stwierdziłem, że nawet jeśli zaprezentuje się gorzej niż inny uczestnicy to i tak przecież w finale decydują głosy fanów. A Griffin raczej jest ulubieńcem publiczności z tej 4, która startuje. Dlatego zdecydowałem zagrać się konkurs rzutów za 3 pkt. ???? Konkurs, w którym jest chyba najmniej loterii i każdy w 100% sam decyduje o swoim losie. Allen, Pierce, Jones, Wright, Durant i Gibson. To pełna lista uczestników. Faworyt? Oczywiście Ray Allen. Startował on w tym konkursie 5 razy. Wygrał raz. Dokładnie 10 lat temu. Dzisiaj bardzo będzie chciał powtórzyć wyczyn z 2001 roku. Ostatni raz startował w 2006 roku, potem odpuścił starty w tej zabawie, aby dać szansę młodszym kolegom. Dlaczego w takim razie dzisiaj wraca, by ponownie wziąć udział w tym konkursie? Powód jest jeden. Mianowicie 11 lutego pobił rekord wszechczasów NBA pod względem trafionych rzutów za 3 pkt. Obecnie ma ich na swoim konie 2565. Wygrywając ten konkurs dzisiejszej nocy będzie chciał potwierdzić, że jest niekwestionowanym królem rzutów za 3 pkt! Największym zagrożeniem będzie kolega z drużyny Pierce. Jednak moim zdaniem, jeśli to ta 2 miałaby walczyć o wygraną to Pierce odpuści, aby dać wygrać koledze. ???? Trochę teoria spiskowa, ale tak to czuję. Oprócz Pierce&#39;a chyba tylko Durant może zagrozić. Ale moim zdaniem Allen jest bardziej zmotywowany, żeby wygrać konkurs i myślę, że solidniej się przygotował. Szkoda tylko, że tak późno zdecydowałem się zagrać. Bo jeszcze 2 dni temu szło złapać kursy 3,5-3,6. A dzisiaj najwyższy jaki znalazłem to już &#39;tylko&#39; 3,2. ????
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Mało brakowało mi z tym zwycięstwem Texasu.Byli w finale ale na rzutach z połowy polegli,chociaż całkiem sporo czasu mieli.No ale tego typu konkursy to trochę loteria więc nic wielkiego się nie stało.

McGee chyba to przegra,w drugiej rundzie nie pokazał nic niezwykłego.No gdyby zrobił chociaż ten wsad z linii osobistych pod nogą....
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
McGee w finale to nieporozumienie, DeRozan był zdecydowanie lepszy i przede wszystkim pokazywał normalne dunki, a nie jakieś cyrkowe popisy. Chociaż z 2 strony reversowy dunk McGee z finału naprawdę fajny.

Co do trójek wygrał mój faworyt z czego się cieszę. Coś Miami ma patent na ten konkurs Kapono, Damon Jones, Cook, teraz James Jones. Naprawdę zaszalał i bardzo fajnie.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Generalnie konkurs słaby ale nie spodziewałem sie czego innego.Zawiódł troche DeRozan ale i tak lepiej sie go oglądało od przereklamowanego blake&#39;a.Show z chórkiem to już był szczyt wszystkiego,żenująca komedia na niebywale niskim poziomie.Chyba nie jestem sam który twierdzi,że Demar powinien wygrać...
 
notoriousbig 0

notoriousbig

Użytkownik
McGee w finale to nieporozumienie, DeRozan był zdecydowanie lepszy i przede wszystkim pokazywał normalne dunki, a nie jakieś cyrkowe popisy. Chociaż z 2 strony reversowy dunk McGee z finału naprawdę fajny.
Co do trójek wygrał mój faworyt z czego się cieszę. Coś Miami ma patent na ten konkurs Kapono, Damon Jones, Cook, teraz James Jones. Naprawdę zaszalał i bardzo fajnie.
Zaskakująca opinia;)
Nieporozumieniem w finale to był Griffin, DeRozan troche za nisko oceniony w 1 próbie.
Griffin wygrał bo jest takim Bimberem dla 15 letnich dzieci - dotknął piłki i juz wygrał.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dlaczego uważasz że Blake jest przereklamowany? Dlatego że dobrze mu idzie w NBA? Nie rozumiem tej opinii. To w takim razie LeBron też jest przereklamowany?
Oceniali sędziowie - moim zdaniem oceniali prawidłowo, Blake nie dostał maksa za dunk, a McGee tak. Finał niczym w Tańcu z gwiazdami. Nie wiem jak było poprzednim razem ale głosowanie sms czy na stronce jest nieco słabym pomysłem. Griffin osiąga lepsze wyniki niż McGee (stąd jego &quot;przereklamowanie&quot;) dlatego wygrał. Mnie się podobały wszystkie dunki. Wiadomo że chodzi o show. Chodzi o pieniądze.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
typ z Allenem nie wszedł... ???? w kwalifikacjach fenomenalnie... 20 pkt na ogromnym luzie i gigantyczna przewaga nad resztą stawki... potem Pierce i Jones wysokie wyniki i presja zjadła Allena, przegrał sam ze sobą... bo moim zdaniem był z nich najlepszy...
a co do dunków... Griffin powinien w ogóle nie awansować do finału... McGee powinien być 1 a DeRozan 2 jeśli chodzi o eliminacje... no ale finału bez Griffina byłby niemożliwy więc sędziowie mu pomogli ???? w finale za to już wygrał zasłużenie... bo zrobił lepsze wsady od McGee, który tylko pierwszy zaprezentował ciekawy, na ostatni brakowało już pomysłu. ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Griffin już mógł się postarać i przeskoczyć nad najwyższym punktem samochodu, a nie tylko nad maską...Stać go było na to na pewno i efekt byłby dużo lepszy, bo szczerze ten finałowy dunk mnie nie powalił. I gdyby McGee miał dalej takie pomysły jak w 3 1wszych dunkach to by miał dużą szansę wygrać. Nie rozumiem dlaczego zabrakło pomysłu w najważniejszej próbie...I swoją drogą uważam, że całkiem fajne i śmieszne był te dunki McGee. Ktoś mówi, że cyrk. Możliwe, że troche i cyrk, ale osobiście wolę oglądać coś czego nie było niż oklepane dunki. A włożenie 3 piłek naraz czy zapakowanie do 2 koszy naraz łatwe nie jest i cyrkiem bym tego nie nazwał na pewno. Poza tym McGee był najwyższym zawodnikiem i jest chyba centrem ?? Tacy zawodnicy nie mają takiej kordynacji jak skrzydłowi choćby i jest im trudniej zrobić efektowny dunk, ale nie ważne. Podsumuwując gdyby McGee na finałowy dunk miał jeszcze jakiś pomysł niż zwykły dunk z odbiciem od tablicy i kolejna zmiana butów to mółby to wygrać, bo przeskoczenie nad maską - a nie nad całym autem - nie było też niczym specjalnym jak na Griffina. Ale myślę, że patrząc na cały sezon i ilośc i jakość wykonywanych dunków przez Blake&#39;a można powiedzieć, że zasłużył.
A Ray ewidentnie się spalił. Ma racje ten kto pisze, że przegrał sam ze sobą ;) No i myślałem, że Durantula jednak coś więcej ukłuje ????
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Griffin już mógł się postarać i przeskoczyć nad najwyższym punktem samochodu, a nie tylko nad maską...Stać go było na to na pewno i efekt byłby dużo lepszy, bo szczerze ten finałowy dunk mnie nie powalił.
Myślę, że Griffin jeszcze nieraz w konkursie slam dunków wystąpi więc musi sobie coś zostawić na kolejne lata. Kto wie czy następnym razem nie przeskoczy właśnie nad najwyższym punktem samochodu.
Każdy ma swoje zdanie i jednemu podobały się wsady DeRozana, drugiemu popisy Ibaki a trzeciemu trzy piłki McGee. Ogólnie liczy się przede wszystkim dobre show jak zawsze a nie tylko dobre wsady. W ten sposób wygrał Howard udając supermana czy krypto Nate Robinson. Tutaj autko i chórek wygrały z dwoma koszami, trzema piłkami czy ze zdobywaniem misia.
Wszyscy wiedzieli, że ten konkurs był robiony pod Griffina i jak mogło go zabraknąć w finałowej rozgrywce?! Myślę, że Blake przez zwycięstwo w tym konkursie został nagrodzony nie tylko za wygranie wczorajszej rywalizacji ale jest to taka ogólna nagroda dla niego za te jego codzienne wyczyny w NBA i dzięki niemu ta liga ma takie atrakcyjne Top 10 każdego dnia kiedy tylko Clippers grają swój mecz.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Zaskakująca opinia;)
Nieporozumieniem w finale to był Griffin, DeRozan troche za nisko oceniony w 1 próbie.
Griffin wygrał bo jest takim Bimberem dla 15 letnich dzieci - dotknął piłki i juz wygrał.

Po prostu wg mnie bez sensu są 3 kosze, 7 piłek, maskotki, budki telefoniczne, pelerynki i nie wiadomo co. Tego się nie da normalnie zrobić więc po co. Ludzie nad którymi się skacze i przedmioty ok, bo pokazuje to jaką mają winde w nogach, chociaż szału akurat dziś nie zrobił Blake z autem. Już lepszą windę pokazał McGee w ostatnim dunku jak mógł spokojnie zajrzeć z góry w obręcz, ale też mógł to zrobić na jeszcze wyższym pułapie.


typ z Allenem nie wszedł... ???? w kwalifikacjach fenomenalnie... 20 pkt na ogromnym luzie i gigantyczna przewaga nad resztą stawki... potem Pierce i Jones wysokie wyniki i presja zjadła Allena, przegrał sam ze sobą... bo moim zdaniem był z nich najlepszy...

a co do dunków... Griffin powinien w ogóle nie awansować do finału... McGee powinien być 1 a DeRozan 2 jeśli chodzi o eliminacje... no ale finału bez Griffina byłby niemożliwy więc sędziowie mu pomogli ???? w finale za to już wygrał zasłużenie... bo zrobił lepsze wsady od McGee, który tylko pierwszy zaprezentował ciekawy, na ostatni brakowało już pomysłu. ;)

Co do Allena to jak mógł być najlepszy skoro nie trafił najwięcej rzutów :?:
Proste kryterium jest, ten co rzuci najwięcej wygrywa, tak jak w biegach ten co pierwszy przybiegnie wygrywa, więc jak mógł być Allen najlepszy skoro rzucił mniej niż Jones :?:


McGee pierwszy w eliminacjach :?: Za co :?:

DeRozan powinien być w finale, tu się zgodzę, nawet na 1 miejscu.
Co do Blake&#39;a, to gdyby 1 wsad udał mu sie za 1 próbą, która była zdecydowanie najbardziej dynamiczna i efektowna, to byłoby lepiej, a tak to 360 wypadło tak średnio, choć nie było źle. Z drugim odpuścił i szkoda, że poszedł trochę na łatwiznę.
W finale Blake pokazał dobry wsad z łokciem, trochę już nie pierwszej świeżości pomysł, ale wykonanie fajne. McGee w finale super wsad, ale wg mnie takie coś powinien prezentować w eliminacjach i wtedy zgodziłbym się, że zasłużenie znalazł się w finale.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
McGee pierwszy w eliminacjach Za co
Za kreatywność której do tej pory nie było. Proponuje spróbować paknąć 2 piłki do 2 różnych koszów albo 3 naraz. Jeśli to jest cyrk to spoko. Ja osobiście wolę zobaczyć coś nowego niż kolejnego windmilla czy 360. No, ale cóż ile ludzi tyle opinii ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom