>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2012

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Spurs - Rockets -5 1,9 ✅

Ostrogi maja najlepszy bilans u siebie (10-1), fakt nie grali w A&amp;T z Bulls,Heat czy Thunder jednak robi to wrazenie. W zasadzie każda ekipe po za mysle tymi trzema są w stanie u siebie pokonywac wysoko. Z kwitkiem z at&amp;t w tym sezonie odjezdzali juz mi.n. Nugges,Blazers,Clippers czy Hawks i o zdecydowanie. Srednio u siebie Spurs wgrywaa prawie trzynastoma punktami. W nocy zobaczymy kolejne derby texasu. Na razie w tym sezonie wygywa w nich gospodarz(2x Rockets i raz Spurs po OT). Gracze z San Antonio na pewno bardzo chcą wyrownac bilans meczów z Rakietami i nie wypasc z top 8.Jezeli wygraja to mysle, z w miare pewnie bo ostatnio byla dogrywka. Ostrogi u siebie graja rowno i dobrze, a Rockets to zespol chimeryczny. Nie ma tam jeszcze wlasciwej rownowagi miedzy obroną a atakiem. Spurs powinni dzisiaj szybsza grą wstawic na próbe nie pewną obrone rakiet. Mysle,ze Parker zacznie grac lepiej i duzo pomoze w wygranej, bo ostatnio mial bardzo słabą skutecznosc.


Mimo wszystko próbowalbym grac na Bulls nawet bez Denga i Hamiltona.Heat tez powinni pokryc niewielki hc. Bobcas na razie fatali w ofensywie, nie ma komu rzucać, byc moze warto zagrac under w meczu z Blazers.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Nie zgadzam sie co do meczu Sas-Houston i mam odmienne zdanie ????
Spurs-Houston
typ;Houston
kurs:2,8
bet365

W nocy polskiego czasu do Sas przyjezdza ekipa Rakiet.Houston w ostatnich meczach przegralo z Minnesotą ktora w tym sezonie pozytywnie zaskakuje ,wygrali tez z Ny i z marnym Washingtonem.Sas zas ostatnio wygralo w Miskach gdzie mialo dobry procent rzutów za 3pkt 41%,przegrali tez z Dallas i Minnesotą .Na kazdej pozycjii wg mnie Rakiety maja rownorzędnych graczy a tacy zawodnicy jak wlasnie Martin czy Dalembert ktory powinien opanowac deske powinni przyczynic sie do wyrowanej walki obu ekip,Scola tez powinien dorzucic swoje punkty bo ostatnio slabo zagral.Zaskakuje pozytywnie w tym sezonie tez Lowry ktory pokazuje w tym sezonie swoją wartość.Mecz wg mnie underowy a waznym aspektem bedzie obrona wiec licze na Rakiety a kurs 2,8 to grzechem nie sprobowac.


Gracze z San Antonio na pewno bardzo chcą wyrownac bilans meczów z Rakietami i nie wypasc z top 8.Patrzec w tabele to jak byc ciemnym w tej dziedzinie
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
OKC - Dallas


OKC ML 2.26
Panbet
3/10

Na początek trochę podejścia matematycznego - magiczne cyferki powiedziały mi, że wynik powinien oscylować w granicach remisu, około 95:95. Tak plus minus 2 pkt w górę i dół dla każdej ekipy. Handicap 1.5 pkt jest, tyle co nic praktycznie. Total 196.5. Niby under fajny.
A teraz coś bardziej humanistycznego, bo bez cyferek - cyferki nie widzą braków Sefoloshy i Kidda. Kidd daje więcej ekipie niż Szwajcar, takie moje zdanie. Więcej zarówno w ataku jak i w obronie. Więc jego brak jest bardziej odczuwalny. Za Thabo zagra Harden, gość, który bardzo dobrze gra w transition, a to bardzo mocna strona OKC, to ponad 15% ich zagrań w ataku. Dobrze sobie też radzi w pick&#39;n rollach, a to też często gra OKC. Za Kidda Beaubois zapewne. Między nimi są 2 bardzo ważne różnice, 5 cm i 10 kg. A to może mieć spore znaczenie przy atletyzmie Westbrooka.
Także biorąc pod uwagę wszystko wyżej napisane uważam, że będzie stosunkowo close game, ale jednak na korzyść OKC. A co do u/o to wobec braków obu ekip myślę, że ciężko to wskazać.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Myślę że dziś można pokusić się na wygraną Suns nad Hornets. Dwa razy już w tym sezonie grali ze sobą, pierwszy mecz - szczęśliwa wygrana Hornets, za drugim razem pewna wygrana dla Suns. Drużyna jak najbardziej w zasięgu dla Marcina i kolegów, Eric Gordon out, Chris Kaman niedawno wystawiony na listę transferową, więc może zabraknąć u niego motywacji. W Phoenix wszyscy do dyspozycji. Dla mnie faworytem ekipa Suns.
Poza tym ciekawie wygląda handi na Pistons, którzy z kim jak z kim ale z Nets są w stanie wygrać, jeśli przegrają to nie wydaje mi się że dużo. Handi powinni pokryć.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Tyle, ze nie wiadomo czy Nash zagra, okaże sie niedługo przed meczem więc trzeba czekac. Jednak nawet jak zagra to moim zdaniem lepiej tego nie ruszac. Z kim jak nie z druzynami pokroju Suns, Hornets mają szukac zwyciestw

Co sądzicie o bykach w Philadelphii? Serce podpowiada zeby zagrac mimo wsyzstko na Bulls jednak brak Denga i Hamiltona mocno zawęza mozliwosc rotacji i wtedy pierwsza piątka musi zapierdzielać mase minut. Phila ma w tym momencie szerszy wachlarz.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Miami Heat (HC HT 0/-3,5) ✅ 47-60
Typ: 2
Kurs: 1,91
Buk: Unibet
Analiza:
22 stycznia Heat przegrali we własnej hali z Bucks. Myślę, że czas na rewanż. Co prawda mecz w Milwaukee, ale to i tak Heat nadal są faworytami. Heat w pełnym składzie wedle moich informacji. Nie pewny występ tylko Millera. W Bucks natomiast brak Boguta, ale to w zasadzie nic nowego. O dziwo Bucks spisują się całkiem dobrze bez Boguta. Obydwie drużyny po dniu przerwy. Heat mają dość dobrą passę zwycięstw w tym prestiżowe i ważne z Chicago. Nie powinni przegrać 2gi raz z Bucks. Tym bardziej, że gra cała trójka - LDB. Nie bardzo wiem kto ma ich powstrzymać u Kozłów. Problem może być też z powstrzymaniem Jenningsa po stronie Miami, ale jeśli to zrobią to powinni ten mecz wygrać. HC do przerwy -3,5 pkt. Jeśli Heat się sprężą są w stanie pokryć. Bardziej bym się obawiał o końcowe HC, gdzie Miami często lubią roztrwonić przewagę na sam koniec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Gortat over 15.5 1.877
Pinnacle
3/10

Wraca Nash, wracają i pick&#39;n rolle. Pick&#39;n rolle, które Suns grają bardzo czesto - to 22% ich posiadań. Jeżeli chodzi o ich wykorzystywanie to Suns są na 6 miejscu w lidze, 0.9 punktu na posiadanie. NOH w obronie też mają 0.9, ale to daje 25 miejsce w lidze jeżeli chodzi o obronę tych zagrań. Marcin jest 7 w całej lidze jeżeli chodzi o skuteczność, na jednego pick&#39;n rolla zdobywa 1.27 punktu. A to jest 35% jego zagrań w ataku. Dobrze sobie radzi też w post-up, a NOHy też nie bronią tego najlepiej. Generalnie taka defensywa jaką grają Hornets powinna pasować Gortatowi.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Myślę, że warto na dziś noc zagrać dubel ML San Antonio + Miami ???? razem kurs ok.1,85 (pospadały lekko). W obu przypadkach leciutki revange factor (zwłaszcza Miami) oraz mobilizacja by nie przegrać serii (tak przypuszczam). Poza tym San Antonio u siebie, wypoczęte powinno się uporać z Rakietami, a Miami jednak zemścić się za poprzednia porażkę, którą Bucks sprezentowali im grając w hali Heat ????
Pozdrawiam :]
 
eror26 39

eror26

Użytkownik
Sixers-Bulls
over185,5
2.7
Bet365
Dzis o godzinie 1 polskiego czasu zmierzą się dwie drużyny które w tym sezonie radzą sobie bardzo dobrze. Zarówno gra Chicago jak i Sixers może sie podobać.Sixers legitymują się u siebie bilansem 11-2 , natomiast Byki na wyjeżdzie mają bilans 9-4 zwiastuje to w dzisiejszym meczu napewno duże emocje i walkę do samego końca co często może kończyć się rzutami osobistymi. Obie drużyny nie są zbyt ofensywnie ustawione ale posiadając w swoich szeregach tak wyśmienitych graczy jak Rose i Igoudala napewno dziś możemy być spokojni o zdobycze punktowe. Linia 178,5 w tym meczu jest jak najbardziej do pokrycia ja jednak mam przeczucie że w tym meczu padnie sporo punktów i dlatego spróbuję odważniej na over 185,5 nie wykluczona w tym meczu jest dogrywka.Dla przypomnienia dodam w zeszłym roku Phila u siebie wygrała z Chicago 105-99!!!
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
VS

typ: 1 (2,00) @ BAH ⛔
Ostatniej nocy Utah nie zawiodło w pojedynku z Portland. Teraz czas na Los Angeles Clippers. Jakaś tam drobna seria zwycięstw Utah trwa. Wygrali 2 mecze z rzędu i mają szansę sięgnąć po 3 wygraną. Na ich drodze stanie LA Clippers, które poza własną halą słabiuteńko. W ostatnich 6 meczach - 2 wygrane tylko i 4 porażki. Ostatnio jednak minimalne zwycięstwo w Denver minimalnie 109:105. Myślę, że tym razem łatwo z Utah nie będzie, które moim zdaniem wygra.
Powodzenia!
 
slander 10

slander

Użytkownik
Chicago Bulls @ Philadelphia 76ers Philadelphia 76ers -3.5✅

Buk: William Hill

Oba zespoły w formie, ale niestety z brakami w składach. 76ers bez Spencera Hawesa, który nie gra już jakiś czas, więc jego zmiennicy zdążyli przystosować się do nowych ról i cała drużyna radzi sobie bardzo dobrze.
Z kolei Chicago bez Hamiltona i przede wszystkim Luola Denga, którego brak zadecydował wg. mnie o porażce z Heat. Są dwaj podstawowi zawodnicy, którzy stanowią o sile Bulls. Na dodatek przez przesunięcie ich zmienników do pierwszej piątki powoduje osłabienie ławki rezerwowych.
Ten drugi aspekt może mieć kolosalne znacznie w meczu z taką drużyną jak Sixers. Wg. mnie jest to jedna z ekip z najlepszą drugą piątką. Często trudno zauważyć różnicę w grze 76ers między pierwszą i drugą piątką. Najdobitniejszym dowodem jest to, że liderem punktowym Filadelfii jest rezerwowy.
Philly gra u siebie i jeśli ma kiedyś wygrać z Bulls, to tylko teraz. Motywacji nie powinno zabraknąć i myślę, że są w stanie to zrobić.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Myślę, że warto na dziś noc zagrać dubel ML San Antonio + Miami ???? razem kurs ok.1,85 (pospadały lekko). W obu przypadkach leciutki revange factor (zwłaszcza Miami) oraz mobilizacja by nie przegrać serii (tak przypuszczam). Poza tym San Antonio u siebie, wypoczęte powinno się uporać z Rakietami, a Miami jednak zemścić się za poprzednia porażkę, którą Bucks sprezentowali im grając w hali Heat ????
Pozdrawiam :]
gram to samo, 1.95 spokojnie można jeszcze złapać na dublu!
Spurs u siebie znakomicie, jedna wpadka z Sacramento, nie grają b2b, wypoczęci, rywal absolutnie w zasiegu, kurs jak dla mnie niezły, może nawet za wysoki
do tego Miami, ostatnio jak grali, to o ile dobrze pamiętam był Bogut, nie było Wade&#39;a, teraz jest na odwrót, na pewno pamiętają ostatnie upokorzenie i będą chcieli się odegrać
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Z ostatniej nocki -10j, Nuggets przegrali z Memphis 97:100 (AOT), a GSW wygrali tylko 3, nie pokrywając mojej linii -6.

Minnesota Timberwolves - Indiana Pacers
Typ: 1
Kurs: 1.69
Buk: Pinnacle
Stawka: 7/10
Minnesota ostatnio jest w niezłym gazie. Po powrocie Michaela Beasleya na pozycji PF/C mają przewagę nad rywalami, jeśli chodzi o rotację.
Coraz bliższy powrotu jest JJ Barea, który w układance Wilków może być niczym zbawienie, bo aż razi brak strzelca z pozycji SG.
Beasley, w ostatnim meczu w Houston przeszedł samego siebie, zdobywając z ławki 34 punkty na bardzo wysokiej skuteczności 10-14 z gry.
Indiana nie zachwyca mnie swoim sposobem gry na wyjazdach.
Minnesota, w dzisiejszym meczu ponownie ma przewagę w pomalowanym, bo nie mam przekonania do wysokich zawodników Paces w obronie 1on1.
Dodatkowo Indiana do meczu podejdzie b2b, gdzie wczoraj do końca ważyły się losy spotkania przed ich publicznością przeciwko Nets.
Powodzenia!
/E: Nets + Boston + Miami = 2.09 bet365 5/10
GL
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Orlando Magic - Washington Wizards
Typ: 2(+11)
Kurs: 1.80
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Choć odstrasza widok 1-8 na wyjazdach ekipy ze stolicy, to trzeba powiedzieć, że styl gry po objęciu sterów przez Randy Wittmana uległ zmianie. Przede wszystkim Wall potrafi zagrać akcję w normalnym tempie, a nie po zbiórce sam biegnie na kosz przeciwnika przez kilka akcji z rzędu. Tego rodzaju zagrań już nie ma w ekipie Wizards - całe szczęście, bo nieco przyjemniej ogląda się ich poczynania od czasu, gdy ze stołka pożegnana Flipa Saundersa.
Dlaczego ufam Wizards? Przede wszystkim nie skreślam ich szans, bo graja na wyjeździe.
Dodatkowo nie widzę obrońców, którzy mogliby zatrzymać Younga i Walla, a to wg. mnie będzie klucz, którego SvG i tak nie rozwikła.
Jeśli Orlando nie wstrzeli się z dystansu, a będzie dogrywać do Howarda, który i tak swoje zrobi, to wszystko będzie zależało jak sobie reszta ekipy poradzi, a z tym może być różnie, bo ...
Jamer Nelson - pierwszy &quot;rozgrywający&quot; Magików nadal pozostaje poza grą, ale również kolejny starter Jason Richardson nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu.
Nelson średnio zdobywa 8 punktów, 2 zbiórki i 5 asyst.
Richardson - 10 punktów, 3 zbiórki oraz 2 asysty.
Powodzenia!
 
C 0

czak10

Użytkownik
Mój bet na dzisiaj to konsekwentnie:

Rose over 26,5 1.80 Unibet

Derrick w ewidentnym gazie, dzisiaj nie ma Denga więc pewnie będzie długo na boisku a kto ma punktować skoro nie przywódca?

Stawka: 6/10

Zastanawiam się jeszcze nad zagraniem: Orlando under 94 po kursie 2.62 w sportingbecie. To co ostatnio wyprawia zespół z Florydy to patologia- dodatkowo Howard głośno mówi do swoich kolegów, że jak im się nie chce wychodzić na boisko to niech zostaną w szatni. Być może spróbuję za drobne.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
przy tym underze Orlando zapominacie, że Wizz nie potrafią bronić i mają jedną z najgorszych obron w lidze ]:&gt;
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
gram to samo, 1.95 spokojnie można jeszcze złapać na dublu!
Spurs u siebie znakomicie, jedna wpadka z Sacramento, nie grają b2b, wypoczęci, rywal absolutnie w zasiegu, kurs jak dla mnie niezły, może nawet za wysoki
do tego Miami, ostatnio jak grali, to o ile dobrze pamiętam był Bogut, nie było Wade&#39;a, teraz jest na odwrót, na pewno pamiętają ostatnie upokorzenie i będą chcieli się odegrać
Dokładnie tak jak mówisz z tym Miami (jeśli chodzi o Boguta i Wade&#39;a) ???? o ten mecz akurat jestem spokojny, myślę, że revange factor zadziała dzisiaj i tak jak napisałeś będą chcieli się odegrać :]
Bardziej obawiam się tych Spursów, choć z drugiej strony będą chcieli wyrównać serię na 2-2 - to raz, a dwa no to właśnie fakt, że grają wypoczęci no i we własnej hali gdzie rzeczywiście grają imponująco :] Mam nadzieję, że obejdzie się bez niespodzianek w tych meczach. Pozdrawiam i powodzenia ????
 
M 14

macilius

Użytkownik
Orlando jak dla mnie wróżenie z fusów. rzeczywiscie ostatnio nie za wiele soba prezentują ,właściwie sam Howard ciagnie tę druzyne od kilku spotkan z mizernym skutkiem, bo jak można samemu wygrywac mecze. Jednakże wyborowi strzelcy z dystansu w koncu moga sie przebudzic, przeciez chyba nie zapomnieli jak się trafia za 3. Omijam więc to. Idąc dalej san antonio - houston trudno mi tu wytypowac zdecydowane zw. san antonio. Houston to bardzo wartosciowa druzyna,ktora gra w kratke. Szanse oceniam 70 do 30 dla san antonio (juz argumentowano dlaczego|, choc nie zdziwi mnie zwyciestwo houston, jednakze to własnie wyrownana gra sanantonio przez 4 kwarty a &quot;kratkowata&quot; houston moze zaważyc o zw. faworyta. Mecz ktory mmnie zastanawia i nie pozwala mi postawic jak niektorym na phoenix... New Orlean ostatnio wtapia,choc miami dlugo prowadzili i na dobra sprawe pod koniec 3 kwarty miami ich zaczelo brac. Druzyna bardzo nierowna,ale przemawia za nią mysle cheć zwyciestwa po bodajze 2 przegranych z rzędu,a przeciwnik w ich zasięgu. Dlatego uwazam orlean za minimalnego faworyta. jesli zagraja od poczatku twardo jak z miami gdzie prowadzili przez 2 i pol kwarty (momentami 10 -14 plt),ale o konsekwentnie, równo, bez przestojow, to wygrają to spotkanie. jesli dodam chec zwyciestwa to ja widze ich zwyciestwo... chicago - phila,gdyby nie brak chocby denga, to chicago ,a tak jak kolega wyzej argumentuje, to phila jest ciut wiekszym faworytem do zwyciestwa.Ewentualnie na live (podobnie jak orlean).
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Detroit 3.50
Panbet
5/10

Wystarczy to:

Johnson said he couldn’t remember when he had so few players at his disposal. Anthony Morrow, Damion James, Brook Lopez, Mehmet Okur, MarShon Brooks, DeShawn Stevenson and Johan Petro are all out. Morrow (sore left ankle) was a late scratch and Johnson said Stevenson (sore right knee) will be out two weeks before resuming basketball-related activities.
Zostaje 3 Williamsów, Farmar i Kardashian w piątce, a do tego Bogans, Gaines, Horner i Owens na ławce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom