>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Luty 2013

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Ja tam zaryzykuje i pogram na Boston. Dlaczego &#39;zarazykuje&#39; ? Otoz to juz nie bedzie tak proste spotkanie jak na wlasnym parkiecie z Magic czy Kings. Oczywiscie pod wzgledem efektownosci Toronto to pewnie czolowka ligi po transferze Rudego, ale spokojnie do ogrania przez Boston, ktory zlapal rytm. Wiadomo ostatnia kwarta z Clippers lekka kompromitacja ale niestety tak to juz z Bostonem jest, ze potrafia czesto zlapac dlugie przestoje. Na szczescie dalej w druzynie sa tacy zawodnicy jak Pierce czy Terry, ktorzy w ostatnich minutach/sekundach potrafia trafic waznego daggera. Pewnie wiekszosc popuka sie w glowe czytajac nazwisko Jassona [ Terrego ], ale naprawde gracz z numerem 4 ostatnio gra niezle, tak jak oczekiwali od niego wszyscy po transferze. Jego statystyki z 5 spotkan to: 55% zgry oraz 12pkt - jak na rezerwowego calkiem niezle. Do Raptors prawdopodonie wraca po kontuzji Bargnani i ciezko powiedziec czy to wzmocnienie czy moze oslabienie, poniewaz gdy gral Raptorsi przegrali 18 spotkan a wygrali tylko 4 z nich [https://twitter.com/GwashNBAGlobe/statuses/299188202676289538]. To, ze klub z Toronto chce pozbyc sie swojego wloskiego zawodnika wiadomo juz od jakiegos czasu i nie mam pojecia jak wplynie to na atmosfere w druzynie ale trojka na parkiecie poczawszy od DeRozana, Gaya oraz Bargnaniego moze nie dac oczekiwanych efektow. Licze na podtrzymanie niezlej passy Celtow i kolejny zwyciestwo, martwi mnie troche ze juz jutro pojedynek na wlasnym parkiecie z Lakers ale trzeba wygrywac te spotkania bo PO coraz blizej.
Boston ML 2.44 marathonbet✅
K.Garnett over 15pkt 1.89 marathonbet ✅
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Indiana Pacers
Pomimo iż w drużynie Pacers na początku sezonu kontuzje złapał Danny Granger to Indianie radzą sobie bardzo dobrze i z pewnością zaskakują wysoką lokatą w konferencji wschodniej. Ale to, że ekipa Pacers jest inną drużyną u siebie, a inna na wyjazdach świadczą statystyki (Dom 20-3), (Wyjazd 10-16). Ponadto Indianie dzisiejszej nocy rozegrają trzeci mecz z rzędu, co na pewno w nogach odczują… wcześniejsze dwa spotkania rozgrywali u siebie, więc dochodzi też logistyka. Philadelphia rozgrywa maraton meczy u siebie z ostatnich pięciu spotkań wygrali cztery ulegając jedynie Memphis po zaciętym meczu, ostatnie spotkanie 76ers (5 Luty - noc, data Polska), więc z pewnością będą bardziej świeżsi od swoich rywali. W drużynie 76ers nadal brakuje centra Bynum’a w jego miejsce gra Spencer Hawes, który radzi sobie przyzwoicie (średnia 6 zbiórek i 10 punktów na mecz), a w ostatnim spotkaniu przeciwko Magic zanotował double-double notując 14 zbiórek i 21 punktów. Prawdopodobnie nie zagra również Thaddeus Young, więc Allen i Moultrie mogą liczyć na dostanie szansy pokazania się w większym limicie czasowym, a rozgrywający Holiday powinien wziąć ciężar gry na swoje barki. W sporcie, a tym bardziej w sportach amerykańskich nie ma pewnych meczy, ale temu spotkaniowi daje duże prawdopodobieństwo, a kursy z pewnością spadną…

76ers 1.72
76ers powyżej 93 punktów 1.93
Kursy. Betsson
Później dodam jeszcze typ na punkty/asysty Holiday&#39;a jak się pojawią.
Tutaj się nie zgodzę, odradzam ten mecz, ale jeśli miałbym typować to mój typ idzie na Indiana @ 2.20 Pinnacle , dlaczego?
Indiana mówisz, że gra słabo na wyjazdach? Hmm, spójrz na to jakich miała rywali. Denver, gdzie notują u siebie fantastyczny bilans 21-3; Utah, które w domu grać potrafi, a na wyjeździe to jest padaka; Portland, które u siebie też gra dobrze, młody zespół z młodymi strzelbami; wygrana z Memphis po twardym boju i ostrej defensywie oraz porażka z Orlando - nawet dobrym zespołom może się przytrafić, a jak sami wiemy NBA lubi zaskakiwać. Philadelphia co prawda u siebie bilans 15-11, ale do najlepszych to on nie należy, szczególnie, że zabraknie w składzie : Young&#39;a czy Richardson&#39;a no i oczywiście Bynum&#39;a. W Indianie nie ma jak wiemy od dłuższego czasu już Granger&#39;a, innych absencji brak. Tu będzie twardy mecz, ze strony graczy z Indianapolis, kurs zachęca, szczególnie z braków podstawowych zawodników 76ers, więc czemu by to nie skorzystać? Biorę...
Do tego tak po krótkiej analizie :
Cleveland @ 1.40 bet365 - Cavaliers u siebie z będącym w formie Irvingiem, który rzuca trójeczki sprzed twarzy aż miło na słabe Charlotte? Drugi mecz u siebie z rzędu zagrają i drugi wygrają, potrafili &#39;zatrzymać&#39; OKC to dlaczego nie mają gładko wygrać z Bobcats?
Clippers @ 1.41 bet365 - kurde, zaczęło się ładnie bo wygraną z Wolves, ale ostatnie 3 mecze to jakaś padaczka. Widać, że LAC bez Paul&#39;a to nie ta sama drużyna, on tworzył tą drużynę, tworzy i będzie tworzyć. Jest Crawford, Bledsoe, którzy też potrafią czasami (ten drugi) zaskoczyć. 4 porażka z rzędu ze słabymi magikami, gdzie nie mają jakiego składu wystawić? korzystać.. (kolego co grasz progresję dziś na Magic, odpuść sobie, tak tylko mowię =D)
Phoenix @ 3.20 bet365 - kursik miodzio, mecz 50/50, dwie słabsze drużyny w lidze, zajmujące 13 i 15 miejsce na Zachodzie. Suns są b2b, mogą czuć się trochę zmeczeni wczorajszym meczem, ale to jest sport, tu nie ma czasu na gadanie, tylko na granie ;) W Phoenix brak jakiś szczególnych osłabień, w NOH tak samo. Nie wiem skąd ten niski kurs na NOH, może przełamanie złej passy? Nie sądzę, że dziś się skończy, win Phoenix dziś jest całkiem realny..
Houston +8 @ 1.95 Pinnacle - wojownicy dostali ładne lanie od rakiet, gdy przyjechali do Houston. Tym razem to rakiety wyjeżdżają do Miami beach i widzę tu wyrównaną walkę. Są w formie, Lin sypie trójki lekko, Harden ładnie rozgrywa, co prawda bilans rakiet na wyjeździe nie jest przyzwoity, ale taki HC można na nich spróbować. Wojownicy biją Miami, Rakiety biją Wojowników, to czemu Rakiety nie dorównają siłą Miami? ot takie tam rozumowanko ;)

4 mecze to dla mnie no bet: Milwaukke, Portland, Toronto i Detroit ;)
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Witam, przed nami kolejna noc z NBA. Po wczorajszej ,pełnej pięknej koszykówki nocy dzisiejsza również będzie pełna wyrównanych spotkań. Do rzeczy :
Orlando Magic - Los Angeles Clippers
Under 186
1,91 Bwin
✅
Blake Griffn I Cp3 nie zagrają Magic Również osłabieni jak ktoś juz wyżej napisał.
Obie ofensywy mocno osłabione.
źródło
http://www.rotoworld.com/player/nba/1115/chris-paul
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 30

fafarafa

Użytkownik
Indiana Pacers @ Philadelphia 76ers
Granie tutaj na zwycięstwo jednej z drużyn moim zdaniem jest zupełnie bez sensu.
Jeśli chodzi o dyspozycje w tym sezonie i siłę składu to Pacers są faworytem. Z drugiej strony Philadelphia w tym sezonie nieźle spisuje się u siebie (bilans 15-11), a Indiana gra trzeci mecz morderczego back to back to back.
Zwycięzca jest tutaj trudny do przewidzenia, ale jeżeli już to skłaniałbym się minimalnie ku 76ers.
Najrozsądniejszym typem jednak wydaje się over punktowy.
bet365 wystawił linię na 181 pkt. Pacers wczoraj i przedwczoraj grubo powyżej 200 pkt ( i to nawet z wybitnie defensywnymi Bulls ). Philadelphia w meczach u siebie notuje średnio 94,8 pkt oddając rywalom 95. Indiana średnio najwyższe linie notuje w meczach bez odpoczynku. Tutaj, jak wspomniałem wcześniej, grają trzeci mecz dzień po dniu.
Dziwi mnie zatem tak niska linia. 181 pkt myślę, że przekroczą na spokojnie, a i myślę, że odważni mogą się nawet pokusić na over ok 195 jeżeli gdzieś się znajdzie.
W bet365 najwyższy over dostępny to 188 co jest jak najbardziej realną opcją moim zdaniem.
Polecam zatem:
over 181 @ 1.90 bet365
over 188 @ 2.70 bet365
Powodzenia!
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Właśnie chciałem wkleic link z absencjami w drużynie Spurs (Ginobili, Duncan), by podeprzec mój typ, ale koledzy wyżej są czujni ???? Tak więc wobec nieobecności tych dwóch Panów myśle, że godny uwagi typ to:
Tony Parker over 21.5pkt Unibet ✅ ✅ 31pkt, Edit: nocka na pięknym plusie. Wszystko pięknie powchodziło ????
Zapewne Parker będzie dziś ciągnął zespół z San Antonio bo kto, jak nie on, gdy wypadają dwa ważne ogniwa? Spodziewam się sporo minut dla Francuza i spokojne pokrycie linii.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Otwieram Rotoworld by sprawdzić dzisiejsze absencje i troszku śmiechu nie mogłem opanować, gdy zobaczyłem, że u Wilczków znowu ta liczba jest największa: dziś doszli Kirilenko - niezwykle ważne ogniwo i Gelabale choć ten drugi prawdopodobnie zagra z kontuzją... A Spurs grali długo bez Manu i Duncana i nie przegrywali - streak W10. Co prawda, LAC mieli dłuższą passę jednak każda kiedyś się kończy i z doświadczenia wiem, że dzieje się to w najmniej spodziewanym momencie. Nie twierdzę, że dziś tak będzie ale czy @1,5 jest warty grania na SAS? To pozostaje w gestii indywidualnej...
Cavs odżyli po wymianie z Miśkami. Notują bilans niezły jak na nich bilans 4-2, od czasu trade&#39;u 3-2 i mają na rozkładówce chociażby wczorajsze zwycięstwo z OKC, wcześniej wygrali z Celtami. Uncle Drew ciągnie ten zespół jak może - ten game winner w Toronto^^. Speights i Ellington dają niezłe wsparcie z ławki. A Bobki kolejny rok z rzędu raczej zostaną najgorszą ekipą w lidze. Postraszyli trochę Miami i Houston jednak te ekipy dają dużo pograć przeciwnikom w ataku.
Kusi kurs na Indianę. Moim zdaniem powinien być w granicach 1,9-1,98. Sixers ogrywają głównie słabsze ekipy, dużo zależy od Holiday&#39;a jednak on sam meczy nie wygra. Czasem ma wsparcie od Nicka Younga i Turnera, jednak są to bardzo chimeryczni zawodnicy. Mają bardzo słabych zawodników pod koszem. Na domiar złego wypadł Young tyle, że Tadzio, co zachęca mnie do zagrania na over Hibbert&#39;a. Linia 10,5 wydaje się spokojnie do przeskoczenia, jeśli tylko będzie otrzymywał piłki.
Jedyny problem z Pacers jest taki, że dość słabo wypadają poza domem, gdzie pokonywali Heat dwukrotnie, Bulls czy wczoraj Hawks. Myślę jednak, że przeciwnik odpowiedni do wygranej na wyjeździe.
Jak nie teraz to ile jeszcze? Wydaje się, że grając u siebie przeciwko osłabionym LAC przyjdzie w końcu wyczekiwane zwycięstwo Magic, więc i moja gra na progresję mogłaby się zakończyć. W LA potrafili niespodziewanie z nimi wygrać, liczę dziś na to samo :]
Propozycje:
Cavs ML/-6 @1,4/1,94✅✅
Pacers ML/+4 @2,2/1,71✅✅
Roy Hibbert over 10,5 @1,9✅
Magic ML ==&gt; PROGRESJA @3,15
⛔ Oj psują mi krwi grr...
Miałem dziś zagwozdkę co dać ale Sheed mnie przekonał :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina : Kosz,NBA
Spotkanie : Cleveland Cavaliers(-6,5) - Charlotte Bobcats
Typ : 1✅
Kurs : 2.03
Buk : PinnacleSports
07.02.2013 01:00
Analiza;
Jeden z wielu spotkań dzisiejszej nocy w najlepszej koszykarskiej lidze świata.Na noc wybrałem spotkanie ktore moim zdaniem powinno wejść i to nawet z handicapem.gospodarze w ostatnim spotkaniu pokazali że są nieobliczalni i mogą wygrać z każdym.pokonali na swoim terenie Thunder co jest nie lada wyczynem gdyż przeciwnicy radzą sobie bardzo dobrze.Goście nie zachwycają.Obecnie zajmują ostatnie miejsce w konferencji.Cleveland mają zaledwie trzy spotkania więcej wygrane od gości ale u siebie grają nieźle.dziś myślę że właśnie pójdą za ciosem i rozniosą w pył przyjezdnych.Bilans spotkań z Charlotte mają bardzo pozytywny i wierzę że dziś także zanotują wygraną.goście w wyjazdowych ostatnich czterech spotkań nie wygrali żadnego i na dziś noc zapowiada się że także za większych szans nie mają.sport jest nieprzewidywalny ale ja i tak stawiam że nie będzie niespodzianki i gospodarze pewnie wygrają te spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: NO Hornets-Phoenix Suns
Typ: 2 ⛔⛔⛔ e:93:84
Kurs: 3,10
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Mecz średniaków albo i słabiaków jak na NBA. Nowy Orlean cieniuje - 4 ostatnie mecze w plecy, ale trzeba im przyznać, że grali trudną serię wyjazdową (5 gier) i na trudnym terenie każdy mecz. Po pauzie powinien wrócić Gordon (covers.com), ale nie wiem jak te jego obolałe kości (kolano bodajże). Suns wczoraj w nocy ograli Grizzlies, więc morale wzrosło. Dobrze gra ostatnio Gortat, więc dziś też powinien się pokazać z dobrej strony na tle Szerszeni. Wszystkie 3 mecze tych drużyn w 2012 roku wygrywali Suns, ale ostatni mecz po dogrywce (24.11.12). Dragic niby jest przeziębiony,ale często jest tak, że z gorączką gra się jeszcze lepiej,więc jak dobrze zacznie mecz to wejdie w trans i poprowadzi Suns do 2 wygranej z rzędu. Poziom równy, więc gra warta świeczki prz takim kursie.

Poza tym:
Gortat over 11.5 pkt - 1.85 Unibet ✅✅✅ 14 pkt
LAC czysty win - 1,45 Pinnacle ✅✅✅ wygrana 10 pkt
 
banji 13

banji

Forum VIP
Ja na dzisiaj zagram takie coś:
1 CLE Cavaliers CHA Bobcats @ CLE Cavaliers 1.38
Cavsi na fali wznoszącej, ostatnio bardzo dobrze radzą sobie w domu ( w ostatnich 5 meczach, 4W), Bobki na wyjazdach straszna padlina, dużo o tym meczu chłopaki opisali wyżej, podpinam się pod to.
2 PHX Suns +12.0 PHX Suns @ NO Hornets 1.37
Słońca wczoraj bardzo dobre spotkanie, Dragić w formie, NO u siebie wygrywa rzadko, nawet jeśli do tego dojdzie w tym spotkaniu to nie wydaje mi się że będa potrafili zdominowac gości aż tak bardzo by handi się nie pokryło.
3 Powyżej 206.0 GS Warriors @ OKC Thunder 1.44
Obie ekipy bardzo ofensywne, ich mecze raczej obfitują w dużą ilość punktów , szczególnie kiedy gospodarzami sa OKC
4 Powyżej 174.0 IND Pacers @ PHI 76ers 1.44
Indiana ostatnio ładnie punktuje, grają 3 mecz z rzędu więc nie powinno być mocnej obrony, ostatnie 2 mecze Phi bardzo niskie wyniki, czas na &quot;przełamanie&quot;. Ostatni pojedynek bezpośredni tych ekip, który nie pokryłby tej linii miał miejsce w 2008 roku ( od tamtej pory 17 spotkań powyżej, przeważnie grubo)
Ako: 3,95
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Orlando Magic - Los Angeles Clippers / 1 @ 3.10 ⛔

Magic raz już raz pokonali Clippersów i to na ich terenie. W obu ekipach braki, goście od jakiegoś czasu w dosyć kiepskiej jak na nich formie. Licze na przełamanie gospodarzy.

Philadelphia 76ers - Indiana Pacers / Pacers 2 (+ 2.5) @ 1.92 ✅

Atlanta Hawks - Memphis Grizzlies / 1 @ 2.15 ✅
Wyczuwam dołek Grizzlies, dlatego stawiam dzisiaj na gospodarzy tego spotkania, którzy potrafią coś tam grać u siebie. Tu i tu b2b, ale coś mi mówi, że Hawks wygra.

Miami Heat - Houston Rockets / 2 @ 3.85 ⛔

Tutaj naprawdę liczę na Rakiety. Miami często męczy się u siebie z przeciętniakami, a goście to zespół, który coś tam potrafi, jeżeli wejdą w swoją serię trójek to Heat mogą być z lekka zszokowani przebiegiem spotkania. Myślałem o bezpiecznym +8 Rockets, jednak ryzykuję, gdyż b2b gości może akurat dzisiaj przynieść im wiele dobrego.

New Orleans Hornets - Phoenix Suns / 2 (+6.5) @ 1.96 ⛔

Wszystko Expekt, ako 96.56 za dyszkę wchodzę.
 
A 47

all_in

Użytkownik
Stoudemire over 14 pkt 1,91 ✅ 19 pkt
Amare pogodził się z rolą rezerwowego i świetnie się w niej spisuje. Gdy wchodzi ławka ważna opcja w ofensywie Knicks. Świetna skuteczność powoduje duże zaufanie kolegów i dostaje coraz więcej piłek.

Chandler under 11,5 pkt 1,90 ✅ 4pkt
Chandler odpowiedzialny za defensywe i o offensive rebounds, dostanie od czasu do czasu jakiegoś alley-oopa i to wszystko. Za zdobywanie pkt odpowiedzialna jest pozostała 4 na parkiecie.

New York Knick (-3) 1,80 ⛔ 96:106
Knicksi mają bardo dobry matchup z Washighton Wizards. Na fali po ostatnich zwycięstwah w MSG mam nadzieję, że będą go kontynuować na wyjeździe. Jeżeli marzą o 1 muszą takie mecze wygrywać. Bradley Beal z Wizards out:

http://www.rotoworld.com/player/nba/1966/bradley-beal
LBJ over 26,5 pkt 1,86 ✅
LBJ świetna forma w ostatnich meczach. Ofensywny styl gry Rakiet powodują dużą liczbę punktów w ich meczach, co zwiększa zdobycze indywidualne zawodników. Mam nadzieję na w miarę wyrównany mecz i kolejny show LBJ&#39;a, szczególnie na finishu. Do tego absencja Bosha:

http://www.rotoworld.com/player/nba/930/chris-bosh
Irving over 24,5 pkt 1,86 ⛔ 22pkt
Kyrie, bezsprzecznie najlepszy zawodnik Kawalerzystów. Tylko w dwóch zwycięskich meczach swojej drużyny nie notował overu. Fajny matchup z Kembą Walkerem, który do wirtuozów obrony nie należy. Mam nadzieję na zwycięstwo gospodarzy, ale zamiast tego wole pograć over Irvinga bo jeżeli chcą dziś wygrać to właśnie lider Cavs musi rozegrać bardzo dobre zawody

LAC under 95,5 pkt ✅ 86pkt
Paul, Griffin a teraz jeszcze Crafword nie zagrają. 3 najlepiej pkt zawodników nie zagra. Mimo absencji w Orlando ofensywa Clippers wygląda bardzo blado

http://www.rotoworld.com/headlines/nba/199682/jamal-crawford-out-wednesday-vs-magic
Kiepska noc 4/6 powinno być lepiej, z perspektywy czasu uważam że jednak over Irvinga to był błąd, mogłem się spodziewać ograniczonych minut. Z drugiej strony niewiele zabrakło i nie spodziewałem się blow outu Cleveland
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Orlando Magic - Los Angeles Clippers
Typ: połowa/koniec meczu : Orlando Magic/Orlando Magic
Kurs: 4,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Orlando Magic przegrywa teraz mecz za meczem, mają już serię 10 porażek z rzedu. Na wyjazdach Magic zwykle przegrywają bardzo wysoko, ale na swoim terenie w dalszym ciągu są niewygodnym przeciwnkiem i choć ostatnio u siebie też regularnie przegrywają, to jednak są to niewielkie różnice punktowe. Orlando czasami potrafią się sprężyć na czołowe ekipy. Przed tą serią porażek wygrali oni z Indianą, a trochę wcześniej na wyjeździe pokonali... Los Angeles Clippers. Clippers będą w tym mecuz osłabieni brakiem swoich dwóch największych gwiazd, czyli Chrisa Paula i Griffina. Oglądałem ich mecz z Waszyngtonem i poziom gry Clippers w tym meczu można określić jednym słowem- dramat. Clippers grali fatalnie w ofensywie, w ogóle nie mieli pomysłu na rozegranie akcji. Na dodatek wyglądało to tak jakby im kompletnie nie zależało na tym meczu... W tym spotkaniu motywacja Orlando powinna być bardzo wysoka, bo tą niechlubną serię w końcu trzeba przerwać. Skoro pokonali Clippers na wyjeździe, to u siebie też mogą tego dokonać.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
wytłumaczcie mi jak możliwe, że Washington Wizards są na dole tabeli? Co mnie natchnie by obstawić przeciwko nim (z LAC, NYK, Miami) to oni wygrywają ???? Mam nauczkę, od dziś dla mnie to mistrzowie ????
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Boston-L.A.Lakers
K.Garnett over 15,5 pkt
1.82 fortuna

⛔ i rzucił.....15pkt ;/
Witam, jeśli absencja Howarda będzie trwała nadal to typ jak najbardziej godny polecenia, z resztą nawet jeśli Dwight zagra to na pewno nie będzie to dużo minut, a z kontuzją to średnio do obrony będzie się przykładał, pomimo, że dobrym obrońcą jest ;-) dodając do tego kontuzję Gasola w LA robi się dziura pod koszem, której na pewno nie wypełni Clark, ani tym bardziej Jamison, który jest bardziej SF niż PF, poza tym Jamison jest strzelcem, a nie obrońcą (jego wiek już pomijam bo Kevin też nie jest młodzieniaszkiem;-) ). Reasumując - wobec gigantycznej dziury pod koszem LA - Kevin powinien spokojnie rzucić około 20 pkt.
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Boston-L.A.Lakers
K.Garnett over 15,5 pkt
1.82 fortuna

Witam, jeśli absencja Howarda będzie trwała nadal to typ jak najbardziej godny polecenia, z resztą nawet jeśli Dwight zagra to na pewno nie będzie to dużo minut, a z kontuzją to średnio do obrony będzie się przykładał, pomimo, że dobrym obrońcą jest ;-) dodając do tego kontuzję Gasola w LA robi się dziura pod koszem, której na pewno nie wypełni Clark, ani tym bardziej Jamison, który jest bardziej SF niż PF, poza tym Jamison jest strzelcem, a nie obrońcą (jego wiek już pomijam bo Kevin też nie jest młodzieniaszkiem;-) ). Reasumując - wobec gigantycznej dziury pod koszem LA - Kevin powinien spokojnie rzucić około 20 pkt.
Typu nie neguję, ale jak wiadomo po pewnym info (e-nba.pl) Kobe namawia Howard&#39;a do gry z kontuzją. Sam Bryant wie, jak się gra z bólem, czy to kostki czy to pleców, więc Howard musi teraz spróbować i pomóc drużynie w ważnych meczach, przynajmniej vs Boston, vs Miami, bo pod koszem bez Gasola, który będzie pauzować do 6 tygodni będą pustki... Ławka musi żyć w tych meczach, musi, bo innej możliwości na zwycięstwo nie ma. Kobe teraz napewno więcej porzuca, a jeśli Howard wróci to napewno pomoże. Te 16 pkt Garnett&#39;a są całkiem realne.

Boston Celtics - Los Angeles Lakers @ 2.05 bwin
Lubię Celtics, lubię ich grę, no ale muszę postawić przeciwko nim. Wiele może nie przemawia za Jeziorowcami, ale to nadal drużyna, która posiada wielu zawodników grających na poziomie. Celtics od czasu kontuzji Rondo robi run 5-0, co jest bardzo dobrym bilansem. Sullinger out w Boston&#39;ie, w LAL napewno Gasol i nie wiadomo jeszcze co z Howardem, ale myślę, że zagra;) Kobe uruchomił w mniejszym stopniu swoją strzelbę, wziął ciężar na siebie w meczu z Brooklynem i ten mega wsad, bajka. Clark gra jak na profesjonalistę przystało, rzeczywiście jest to bardzo dobre odkrycie DiAntoniego na ławce. Do składu wróci Metta, ze swoimi trójkami napewno pomoże (jak będą siedzieć), tym bardziej, że go trochę tutaj potrzebują, w tym meczu. Za Bostonem atut własnej hali (rewanż za jakiś tydzień w Staples Center), troszkę lepsza forma. LAL złapali wiatr w żagle, 3 zwycięstwa na wyjeździe dają im pewnie trochę do myślenia, aby łapać kolejne zwycięstwa. Wydaje mi się, że to będzie pojedynek wyrównany przez cały mecz, ale w końcówce Jeziorowcy odskoczą na 5-6pkt i tak się skończy ten mecz.

GL.

PS. Portland ma bardzoo trudny terminarz w Marcu, więc Jeziorowcy MUSZĄ nadrabiać, aby wskoczyć na 9 miejsce. Rockets ma trochę lżejszy, co nie znaczy, że się na którymś meczu nie poślizną i przejadą ;)
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
wytłumaczcie mi jak możliwe, że Washington Wizards są na dole tabeli? Co mnie natchnie by obstawić przeciwko nim (z LAC, NYK, Miami) to oni wygrywają ???? Mam nauczkę, od dziś dla mnie to mistrzowie ????
Powód to kontuzja Johna Walla. Z nim w składzie mają bilans 8-7 a bez niego 5-28.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Typu nie neguję, ale jak wiadomo po pewnym info (e-nba.pl) Kobe namawia Howard&#39;a do gry z kontuzją. Sam Bryant wie, jak się gra z bólem, czy to kostki czy to pleców, więc Howard musi teraz spróbować i pomóc drużynie w ważnych meczach, przynajmniej vs Boston, vs Miami, bo pod koszem bez Gasola, który będzie pauzować do 6 tygodni będą pustki... Ławka musi żyć w tych meczach, musi, bo innej możliwości na zwycięstwo nie ma. Kobe teraz napewno więcej porzuca, a jeśli Howard wróci to napewno pomoże. Te 16 pkt Garnett&#39;a są całkiem realne.
Czytałem, że Kobe namawia Howarda do gry z kontuzją, ale czy Dwight zagra nie wiemy, a jeśli zagra to nie wiemy z jakim zaangażowaniem w obronie.
Jak zauważyłeś wraca Metta, więc on wraz z Bryantem powinni powstrzymywać Pierce&#39;a, bo potrafią świetnie bronić, co zmusi Boston do grania pod kosz.
Clark faktycznie ostatnio nieźle, ale czy potrafi grac kilka meczów na równym poziomie? ja wątpię, a jak będzie to zobaczymy ;-)
Co do samego typu na LA - już parę razy na nich przejechałem i to gdy grali w najmocniejszym składzie, ale zgadzam się z Tobą, że teraz faktycznie już muszą ;-)
Boston bez Rondo nadspodziewanie dobrze sobie radzi, ale jeśli Kobe i Metta powstrzymają Paula P. to nawet 30 punktów Garnetta nie pomoże ;-)
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Typu nie neguję, ale jak wiadomo po pewnym info (e-nba.pl) Kobe namawia Howard&#39;a do gry z kontuzją. Sam Bryant wie, jak się gra z bólem, czy to kostki czy to pleców, więc Howard musi teraz spróbować i pomóc drużynie w ważnych meczach, przynajmniej vs Boston, vs Miami, bo pod koszem bez Gasola, który będzie pauzować do 6 tygodni będą pustki...
Jesli Boston powaznie mysli o dzisiejszym meczu to KG musi stuknac minimum over 20pkt,
Z kontuzja gra sie fatalnie szczegolnie w obronie i jesli Bostn wejdzie w ten mecz skoncentrowany, LA raczej nie bedzie mialo dzisiaj szans, chyba, ze zobaczymy wynik mocno underowy (ok 175pkt) wtedy moze byc roznie. Kev musi dzisiaj poprowadzic druzyne do zwyciestwa, po wczorajszym meczu mysle, ze bedzie jeszcze bardziej nakrecony. Z Piercem moze byc roznie. Osobiscie uwazam, ze KG rzuci dzisiaj minimum 18 pkt i Boston wygra to spotkanie.

Dobrym typem wydaje sie tez byc dzisiaj over 12 na Nasha, musi sie wziac ostro chlopak do pracy, bo w LA sie robi maly szpital.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom