>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2014

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP

W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w lutym.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.​
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Atlanta Hawks-Minnesota Timberwolves
typ: Hawks ML @1.85 totomix 5/10 120-113 ✅
Hawks -2.5pkt @1.8 marathonbet ✅
Kursy na zwycięstwo Hawks pospadały, mimo to uważam, że nadal warto grać w ich stronę. Polecam jednak czasem zajrzeć do oferty totomixu. Kurs na Hawks całkiem fajny, dodatkowo dla posiadaczy karty totomixu do wygranej dopisujemy 10% (fajna promocja), więc podatek niemal znika ????
Przejdźmy do rzeczy. Atlanta to fajna drużyna, zarówno do stawiania jak i do oglądania. Bez żadnych problemów dzisiejszej nocy rozprawili się z 76ers gromiąc ich 26 punktami. O zmęczeniu nie powinno być mowy. Pierwsza piątka zagrała od 23 do 27 minut w meczu z Sixers, a zawodnicy z ławki rzucili aż 70 ze 125 punktów tym Mike Scott i Elton Brand ???? . Dziś spodziewam się lepszej gry Teague i Millsapa, bo i rywal dużo bardziej wymagający.
Atlanta w ostatnich meczach jest całkiem &quot;HOT&quot; wygrali 4 na 6 meczów.
Pokonali 20 stycznia Miami, 121-114. Potem wygrana z @Orlando 112-109, porażka ze Spurs 105-79 następnie z @Milwaukee 112-87 niewielka porażka z OKC 111-109 i wczorajsza strzelanina nad 76ers 125-99.
Minnesota również nieźle sobie ostatnio poczyna choć ja z tyłu głowy mam problemy wewnętrzne ekipy Timbertroubles. Dwa zwycięstwa nad Utah, cenna wygrana w Oakland, przegrana z Portland, następnie zwycięstwo w Chicago. Później wygrana z NOP i wczorajszy mecz z Memphis, który przegrali 94-90 rzucając w pierwszej połowie jedynie 37 punktów co jest zasługą oczywiście świetnej defensywy Grizzlies. Kevin Love zrobił swoje ( 28 pkt, 16 zbiórek) jednak w trakcie meczu w II kwarcie podkręcił kostkę. Kto grał w koszykówkę ten wie, że takie urazy bolą dopiero gdy organizm ostygnie, a głowa ochłonie z okołomeczowych emocji.
Potwierdza to sam Kevin Love: &quot;But right now it doesn&#39;t feel so good. We just need to do all we can before (Saturday) night and hopefully be ready to go&quot;
Kevin Love napewno zrobi wszystko, żeby się pojawić na parkiecie w Atlancie, gdyż przeciwko tej drużynie jeszcze nigdy nie wygrał.
Dla mnie value dziś po stronie Hawks ????
12 z 13 pojedynków z Wilkami wygrywały Jastrzębie. Ostatnie ich spotkanie wygrali Hawks mimo, że przegrywali do przerwy 14 punktami i zwyciężyli 104-96 ponad rok temu. W meczu tym nie grał Kevin Love.
powodzenia ????
ps. dziś można coś również w stronę Oklahomy i Indiany próbować ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
New York Knicks - Miami Heat (-5,5) @ 2.03 Pinnacle ✅ (91:106)


Zaczynamy nowy miesiąc typem na mistrzów. Heat z Thunder na pewno dobrze nie zagrali. Po pierwszej kwarcie mogłoby się już wydawać, że pójdzie łatwo i przyjemnie. Jednak już druga odsłona pokazała, że Thunder są tego dnia w bardzo dobrej dyspozycji. Durant zrobił swoje do tego dzień konia miał Fisher, który popisał się skutecznością 5-5 za trzy. Ibaka oraz Lamb także zrobili swoje. Cały team funkcjonował bardzo dobrze zarówno w defenyswie jak i ofensywie. Heat tego dnia nie byli w stanie po prostu odpowiedzieć. W zasadzie tylko LeBron na swoim poziomie ale w pojedynkę meczu z takim teamem jak Thunder wygrać się nie da. Mistrzowie są na pewno podrażnieni tą porażką. W sumie cały styczeń nie był dla nich zbyt udany. Myślę, że zakaszą teraz rękawy i wezmą się do roboty. Jest kilka rachunków do wyrównania. Jednym z nich jest na pewno rewanż na Knicks. 10 stycznia przegrali z nimi różnicą 10 pkt. To był właśnie okres tego lekkiego &quot;kryzysu&quot; Heat, który kosztował ich 3 porażki. Wnioski powinny zostać wyciągnięte. Team z Miami musi pokazać w końcu swój mistrzowski pazur. Liczę, że dzisiaj będą skoncentorwani od samego początku.
A co można powiedzieć o Knicks? Moim zdaniem jedno z rozczrowań po pierwszej części sezonu. Teraz mają niby ekstra serię 4 zwycięstw i głównie dzięki temu mamy dzisiaj tak niskie jak dla mnie linie. Czy te 4 ostatnie wygrane oznaczają, że złapali wreszcie formę? Nie. Po prostu terminarz pod koniec stycznia ich rozpieszczał. Wystarczy popatrzeć na ich pięciu ostatnich rywali, są to kolejno: Sixers, Bobcats, Lakers, Celtics i Cavs. Czyli drużyny, w których jest obecnie jeszcze większy syf niż u nich. Szczerze mówiąc byłbym bardziej zdziwiniony jakby tych meczów nie wygrali (z wyjątkiem Sixers, z którymi przegrali). Nie od dziś mam o nich negatywną opinię. A zresztą nie wiem czy z pajacami takimi jak J.R. Smith można coś więcej ugrać. Melo sam wygrywał przecież nie będzie. Takie mecze jak ten z Bobkami powtarzać raczej się nie będą.
Moim zdaniem dzisiaj zakończy się dość zdecydowanie ta seria NYK. Mistrzowie może nie grają na miarę swoich możliwości ale przy odpowiedniej koncentracji powinni się udanie zrewanżować za tą styczniową porażkę. Jeśli defensywa postawi Melo twarde warunki to nie widzę zagrożenia dla Heat. Knicks kompletnie do mnie nie przemawiają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
cykacz 11

cykacz

Użytkownik
@Gregorczen
popieram Twoj typ na wygrana Miami dzisiejszej nocy. Chec odbicia sie i odbudowania morali po porazce z Thunder bedzie dzis mialo duze znaczenie, wiadome jest, ze LeBron lubi grac w Madison Square Garden i powinien dzis byc w gazie. Knicks natomiast gra w kratke, personalnie zespol na pierwsza trojke wschodu ale realia niestety sa okrutne dla druzyny z Nowego Jorku.
oprocz tego na dzis stawiam na Blazers i Suns, sa w gazie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
oprocz tego na dzis stawiam na Blazers i Suns, sa w gazie.
Typu na Portland nie neguję, ale czy są w gazie? Ostatnio dwie porażki, z Golden State i Memphis. Bardziej niż handi na Portland, które wydaje mi się za wysokie widzę tu over 205.5pkt
Mecze w Rose Garden przeważnie mocno overowe. Raptors rzucać potrafią:) dobrze też bronią, ale dziś są b2b więc powinni mniej uwagi poświęcić defensywie...
✅ 106-103 dla Portland ????
 
O 3

obserwator22

Użytkownik
Blake Griffin powyżej 24,5 - 1,82 Fortuna ✅

Tej nocy polecam granie over na Blake Griffina. Po kontuzji Chrisa Paula to on jest liderem swojej drużyny i to on zawsze prowadzi ją do zwycięstwa. Pewne jest to, że po ostatniej porażce z GSW koszykarze z miasta aniołów znów wrócą na ścieżkę zwycięstw i według mnie swoje zwycięstwo przypieczętują rzucając ponad 100 punktów. W tym roku Clippersi są w wielki gazie w spotkaniach u siebie. Wygrali oni wszystkie z sześciu spotkań zdobywając zawsze powyżej 100 punktów, kolejno 112, 101, 111, 123, 129 i 130(sic!). W tych spotkaniach Griffin zdobywał średnio 27 punktów! Dla porównania w 2014 roku Jeziorowcy udali się na wyjazdy 4 razy ponosząc przy tym 3 porażki i raz zwyciężając słaby zespół z Detroit tracąc w tych spotkaniach średnio 101,4 punktów.

Ps. Kurs z fortuny bo nie ma jeszcze u innych buków.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Gdyby nie fakt ze Hawks lubią grę w stylu run&amp;gun to pograłbym under Love&#39;a. Linia 27.5 na grajka który ma podkręconą kostkę to lekka przesada. Pytanie czy Millsap będzie w stanie dobrze przykryć Kevina. Poczekam jeszcze może skoczy bo widać po kursach że ludzie grają over ;)
Do typu na Hawks po tym kursie jakoś nie mam przekonania, co innego overki zawodników. Tak jak napisał doktor G pierwsza piątka Atlanty gra wczoraj bardzo któtko bo mecz wyglądał jak wyglądał ;p Dzisiaj żadnych spacerów moim zdaniem nie będzie i gracze s5 powinni zagrać coś ponad 30 minut a wtedy łatwiej o przekroczenie lini. Teague wczoraj bardzo dobry mecz i dzisiaj powinno być podobnie jednak marathon nie wystawił na niego lini. Jest linia na Millsapa ale imo trochę wysoka biorąc pod uwagę że fajerwerków w jego grze nie ma. Moją uwagę przykuł Korver. Linia 11 pkt a on przecież tą linię przekraczał w 4 z 5 ostatnich spotkań. Nie udało się tylko w blowoucie ze Spurs tak więc jeśli Hawks rzucą tu 100 lub wiecej punktów (a na to się zanosi) to z overem nie powinno być problemów. Kyle śrubuje rekord w ilości co najmniej jeden rzuconej trójki na mecz. Ostatnie spotkanie z zerem w rubryce three point made miał 2 listopada 2012 ???? Tak więc można od lini odjąć 3 pkt bo to pewniaczek hehe, 9 pkt powinien jeszcze dołożyć.
KK over 11 @ 1,9 marathon ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
candida 45

candida

Użytkownik
Knicks natomiast gra w kratke, personalnie zespol na pierwsza trojke wschodu ale realia niestety sa okrutne dla druzyny z Nowego Jorku.
Lubię typować NBA i zawsze posiłkuję się typami z forum, dział NBA mocno obsadzony i analizy poparte często spora wiedza. Z uwagii na powyższe, chciałbym się Panowie dowiedzieć jak to jest z tymi Knicks - parę dni temu NYK podejmowali Boston, ktoś napisał, że poza Melo, reszta grajków na podobnym poziomie, a jak wiemy Boston strasznie cieniuje w przebudowie. Dziś czytam, że Ci sami Knicks to potencjał na pierwsza trójkę wschodu - czy ktoś może napisać jak to jest z tymi nowojorczykami? ????
Czy sa jakies absencje po stronie Miami w dzisiejszym spotkaniu?
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
San Antonio Spurs - Sacramento Kings
San Antonio Spurs -10,5 @ 1.88 betsson

Idealny przeciwnik dla biednych ostatnio Spurs. Ci mają bardzo dobrą historię meczy przeciwko Królami bo na 14 ostatnich spotkań od roku 2006 gdy Spurs grali jako gospodarz 13 razy wychodzili górą a granicę 100 punktów pokonywali 12 na 14 razy. Jedyna wpadka zdarzyła im się na początku 2012 roku, kiedy przegrali 86-88, to była też pierwsza ich porażka w AT&amp;T Center (do tej pory byli 9-0). Kings grali wczoraj, są w b2b, prowadzili z Dallas w trzeciej kwarcie by dd a przegrali, od straty Cousinsa pod koszem nie wygrali żadnego meczu i tracą średnio w nich 112 punktu. Dziś też na 90% nie zagra i na taką informację czekałem, bo w ekipie Spurs może wybiec w końcu Tiago Splitter, ale jest tylko game-time decision a czy zagra okaże się na godzinę przed gwizdkiem.
Cousins (ankle) is doubtful to play in Saturday&#39;s game, the Sacramento Bee reports. &quot;The swelling has gone down -- now it&#39;s a process of dealing with the pain,&quot; Cousins said. &quot;They asked me to just stop putting so much pressure on myself to come back and just let the ankle heal.&quot;
San Antonio może i rozbite, podmęczone i bez formy ale jest to ich ostatni mecz przed Rodeo-Trip więc będą szukać dziś bodźca do lepszej gry. Zamienili niepełnosprawnego Othyusa Jeffersa na Shannona Browna i już dziś będzie do dyspozycji Popovicha, choć zapewne z ławki, bo odbył tylko poranny trening z drużyną. Analogiczny mecz do tego z Bucks 19 listopada - Spurs perfekcyjnie wykonali swoją robotę (110-82).
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Portland -4.5 @ 1.55⛔:]
Bet365

Powracam do wrzucania typów do działu , na dzisiaj spokojnie , coś na rozgrzewkę . Portland po 2 porażkach ale też po 3 dniach odpoczynku zapewne zechcą sobie odbić ostatnie niepowodzenia . Toronto dobre wyniki , jednak też sporo grali i latali po całym kraju , wczoraj pokonali Denver ale dziś zmęczenie może dać się we znaki , szczególnie przy takiej ofensywie jaką mają PTB która lubi podkręcać tempo może zabraknąć paliwa .
W mojej opinii dla Blazers ważny mecz , muszą wrócić na zwycięską drogę co podkreślają zawodnicy , jest mobilizacja i jakby ci Raptors ostatnio nie grali to w Rose Garden Blazers muszą odprawiać takich rywali z L .

Serge Ibaka over 16.5 @ 1.71⛔:]
Bet365

Trochę ryzykowny typ bo potwierdziły się plotki o tym że Kendrick Perkins zapowiedział próbę bicia rekordu Wilta Chamberlaina w dzisiejszym meczu przeciwko Marcinowi Gortatowi . Liczę jednak że Ibaka dostanie swoje rzuty , ostatnio rzuca sporo , w ostatnich 5 spotkaniach tylko raz nie zdobył 20 pkt . Świetna skuteczność , dostaje sporo łatwych pozycji co wykorzystuje . Linia bardzo atrakcyjna a więc się skuszę .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majsti 240

majsti

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks
Milwaukee under 84 pkt. @1.90 Betsson ⛔⛔
Memphis po powrocie Gasola, zdecydowanie jest on fire, grają bardzo dobrą koszykówkę, przede wszystkim w obronie. W ostatnich pięciu meczach żadnemu przeciwnikowi nie pozwolili przekroczyć granicy 90 punktów, a grali z usposobionymi ofensywnie drużynami, dwukrotnie z Rockets, Portland i Minnesotą. Widać, że ewidentnie mają chrapkę na PO. Według mnie jeśli nadal będą tak się prezentować, to na osiągnięcie swojego celu mają bardzo duże szanse, a nawet mogą nieźle namieszać i osiągnąć dobry wynik. Widać, że powrót Marca wpłynął na Misie bardzo pozytywnie i w tej chwili mogą wygrać z każdym. Prawie wszyscy zawodnicy są w formie i dokładają swoje cegiełki do tych wyników Memphis.
Po drugiej stronie Milwaukee. Są jedną z najgorszych jeśli nie najgorszą drużyną ligi. W ofensywnie prezentują się tragicznie, zresztą nie lepiej w defensywie. Prawie pod każdym względem plasują się na ostatnim miejscu i potwierdza to ich gra. W tym sezonie tylko osiem wygranych.. Naprawdę nie ma co się za dużo rozpisywać o tak słabej drużynie. Dodatkowo panuje u nich szpital, obok wcześniej kontuzjowanego Delfino, dzisiaj nie zagrają Mayo, Henson, Udoh i Pachulia, więc na ten moment w ich składzie jedynym zawodnikiem, który punktuje na jakimś poziomie jest Knight.
Nakładając na siebie to jak prezentują się Miśki, jak grają w defensywie, na ofensywę Bucks, absencje w ich teamie i dyspozycję nie widzę tu innej opcji niż under Milwaukee w tym meczu. Myślę, że nie przekroczą nawet 80 punktów. W tym sezonie obie ekipy już się spotkały, wygrało Memphis 82-77.
Toronto Raptors - Portland Trail Blazers
Over 204.5 pkt. @1.96 Marathonbet ✅✅
Portland ostatnio przystopowało ze swoją formą, dzięki której wygrywali prawie z każdym parę tygodni temu. Lillard i Aldridge już tak nie błyszczą, co nie znaczy, że grają słabo. Jednak widać, że jeśli oni prezentują gorszą formę to odbija się to na całym zespole. W poprzednich pięciu meczach zaliczyli tyko dwie wygrane z Denver i Minnesotą, ale to jest nadal pierwsza ofensywa w lidze, zdobywają 113.1 pkt/mecz. Zdecydowanie przekładają ten aspekt gry nad defensywą, co potwierdza dalekie dwudzieste pierwsze miejsce w najmniejszej ilości traconych punktów.
Natomiast Toronto formę ma niezłą. Na ostatnie pięć spotkań przegrali tylko jedno po strzelaninie, z będącymi również w dobrej dyspozycji Clippers. Raptors za każdym razem przekraczali barięrę 100 punktów, z wyjątkiem meczu z Orlando, jednak tam zabrakło im do tego tylko dwóch oczek. Liczę, że dzisiejsze spotkanie będzie obfitowało w dużą liczbę zdobytych punktów, bo obie drużyny lubią sobie porzucać. W ostatnim spotkaniu między nimi padł wynik 110-118 dla Portland. Myślę, że dzisiaj będzie tak samo i, że over ze spokojem zostanie pokryty.
Powodzenia! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Już raz miałem wszystko cacy, ale komp siadł i trzeba kolejny raz coś skrobnąć. :/
Długo się zastanawiałem co dzisiaj zagrać i czy coś w ogóle grać i zdecydowałem się na:





DeMar DeRozan over 21,5 pkt ✅✅ luz blues ;)
1,83
bet365

DeMar wrócił wczoraj do składu Toronto po tygodniowym rozbracie z koszykówką spowodowanym kontuzją. Teraz jest już w porządku i nie ma żadnych przeciwwskazań, by znów mógł stać się główna opcją w ataku Raptors. Dzisiaj Kanadyjczycy zmierzą się na wyjeździe z Portland, które ewidentnie w ostatnim czasie złapało zadyszkę. Przypuszczam, że dzisiaj będą chcieli odbić sobie ostatnie porażki na ekipie gości, ale wcale nie musi im przyjść to w łatwy sposób bowiem Toronto to zespół, który prezentuje fajną, poukładaną grę. Nie odważę się tu wytypować zwycięzcy, ale jak najbardziej pójdę w stronę overa punktowego DeRozana. Przed tą przymusową przerwą DeMar prezentował naprawdę dobrą formę i mimo tego, że sporo osób uważa go za ceglarza (choć do J.R. Smitha na pewno mu wiele brakuje ???? ) to potrafił ustabilizować skuteczność swoich rzutów na przyzwoitym poziomie co pozwalało wykręcać mu bardzo dobre zdobycze punktowe. Powyższą linię przekraczał dość często i nie widzę za bardzo powodów dlaczego dzisiaj nie ma tego zrobić kolejny raz. Wczoraj co prawda rzucił z Denver 19 pkt na jedynie 35% skuteczności, ale można to wytłumaczyć przerwą, jaką miał na wyleczenie urazu. Mimo tego, że Portland posiada ogromną moc a ataku, ich obrona kuleje i to wiele razy przy okazji opisywania tej drużyny było powtarzane. Dają sobie rzucać mnóstwo punktów biorąc pod uwagę to, że zajmują wysokie miejsce na Zachodzie. Liczę, że kto jak kto, ale pierwsza opcja strzelecka w ataku Raptors skorzysta na tym najbardziej. Pierwszy mecz pomiędzy obiema ekipami to 29 pkt DeRozana, co prawda mieliśmy tam dogrywkę, ale nawet na przestrzeni 48 min DeRozan linie pokryłby z dużym spokojem. Warto jeszcze dodać, że w tamtym spotkaniu uczestniczył nie kto inny, jak Rudy Gay oddając aż 27 rzutów, które zamienił na 30 pkt. Dzisiaj tego nieszczęsnego zawodnika już próżno szukać z zespole Toronto co tylko może pomóc DeRozanowi w pokryciu overka. Na przeciw niego Wesley Matthews, który do dobrych obrońców się nie zalicza, więc to kolejny czynnik, który wpłynął na mój dzisiejszy typ. Uważam, że jak najbardziej można dziś zaufać DeMarowi.



Trochę ryzykowny typ bo potwierdziły się plotki o tym że Kendrick Perkins zapowiedział próbę bicia rekordu Wilta Chamberlaina w dzisiejszym meczu przeciwko Marcinowi Gortatowi .

Nie ma nic lepszego, jak wejść do działu z neutralną miną, a wyjść z niego z bananem na twarzy! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Washington Wizards - Oklahoma City Thunder goście over 103 -&gt; 1,91 -&gt; Betsson ⛔⛔⛔ 96 - 81 Waszyngton. 21 TO OKC, 4/24 za 3 :grin:
Dzisiejszej nocy do Verizon Center zawita Oklahoma czyli lider Zachodu. Team Brooks&#39;a jest w takim gazie, że kompletnie braku Westbrooka nie widać. Aż ciekawy jestem co będzie gdy Russell wyzdrowieje i wróci do S5 OKC, bo niestety Jackson w poważniejszych meczach &#39;&#39;ma miękko w gaciach&#39;&#39;. Durant przechodzi samego siebie i pewnie zmierza po tytuł MVP regular season. Do tego ma świetnie dysponowanego w ostatnich dniach Ibakę. Bardzo podoba mi się wchodzący z ławki Lamb oraz doświadczenie Fish&#39;a który w trudnych momentach potrafi poderwać drużynę. W tej chwili Oklahoma zmierza po 11 zwycięstwo z rzędu, a pokonali takich tuzów na wyjeździe jak Miami czy team Popovicha. Durantuli w tej chwili nie jest w stanie zatrzymać nikt. Rzuca na świetnym wskaźniku procentowym, oddaje niesamowite rzuty z trudnych pozycji, bardzo często staje na linii rzutów wolnych( nie chce mi się sprawdzać ale jest w czołówce jeśli chodzi o tę statystykę). Gram dzisiaj over 103 gości. Grają fajnie, widowisko dla oka, a co najważniejsze mało że efektownie to jeszcze efektywnie. Washington to nie jest zespół który świetnie broni. Dzisiaj Wall vs Jackson, a to też nie jest jakiś tytan obrony, więc Jackson też powinien dodać swoje pkt. Na koniec napiszę, że widzi mi się ofensywny mecz, a Oklahoma w serii 11 zwycięstw z rzędu, przekroczyła tę linię 10 razy a 1 byłby zwrot bo zatrzymała się na linii 103 pkt o dziwo z Philadelphią. Jest to mój główny typ na tę noc.

New York Knicks - Miami Heat -&gt; LeBron James over 7 zbiórek -&gt; 1,85 -&gt; Betsson✅✅✅ 8 zbiórek Kinga
Zgadzam się z moim poprzednikami że Miami dzisiaj wygra. Typowy revenge match dla ekipy Spoelstry. Ponadto przegrali ostatnio z Oklahomą u siebie a dzisiaj powracają do Madison Square Garden i ... wygrają. Zdecydowałem się na zbiórki LeBrona. Miami jak chce wygrać to musi wreszcie zacząć bronić na swoim poziomie. Dzisiaj widzę dobry mecz, z przyzwoitą obroną, a 4 krotny MVP potrafi zbierać bardzo dobrze, zarówno w defensywie, jak i ofensywie czasem potrafi dobić jakąś piłkę. Wiem, wiem tytanem nie jest pod ty względem ale 7 zbiórek to naprawdę niska linia, całkiem przyjemna, zwłaszcza że w 1 piątce Miami to tuzów do zbierania nie ma, a NYK to jak się dobrze przykryje Melo i da więcej grać partnerom to cegły będą szły. Zapowiada się &#39;&#39;close game&#39;&#39; więc LBJ na parkiecie tez swoje minuty raczej spędzi. Tyle. 2 bety ode mnie. Pozdrawiam. Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik

Lance Stephenson over 14,5 @ 1,83 bet365
Nie mam zamiaru wspominać o dzisiejszej wpadce, bo naprawdę nie mogę pojąć jak można nie być w stanie zdobyć dwóch punktów w ciągu pięciu czy sześciu minut. Stephenson raczej nie został przekupiony, więc nie odwali takich kawałów jak Raptors. Lance jest graczem który zrobił ogromny postep, a sam nie ukrywa że jest mocno zawiedziony z powodu braku powołania do składu Wschodu na ASG:
Now I’m going to kill everybody who is in front of me. Like I said, whoever made it in front of me or whoever is in my position who people think whose in front of me, I’m definitely going to go after them. You’ll definitely see that tonight
Najlepsze jest to, że najbliższym rywalem Pacers jest Brooklyn czyli ekipa która ewidentnie leży Stephensonowi. Poprzednie 23 i bodajże 26 punkty oraz dobre noty z Knicks świadczą o tym, że będzie mu zależeć na dobrym występie przeciwko Nowojorczykom. Oprócz tego jestem pewny, że poradzi sobie z Johnsonem i resztą graczy Nets - Lance umie bez problemu stworzyć sobie miejsce do rzutu niezależnie od obrońcy. Co do jego postawy można być niewątpliwie zdecydowany - zagra na 100 %, aby udowodnić że jednak powinien się znaleźć w kadrze na ASG. Problemem jest tylko przeciwnik, ponieważ Nets mogą nie nadążyć nad Pacers i dlatego też Lance może otrzymać ograniczone minuty. Pomimo tego, spodziewam się wielu piłek do Stephensona ze strony partnerów i oby z pozytywnym rezultatem.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Wizards +5 @ 1.952✅✅
Typ do grania dla tych, którzy mają jaja - jeśli nie masz, zrezygnuj z bukmacherki. Beznadziejny spot dla OKC w tym przypadku - po dwóch markowych wygranych z Miami, potem rewanż za porażkę z Nets i po meczu z Wizards mecz z Memphis, na który Thunder z pewnością czekają, bo każdy drużyna czeka na mecz z drużyną, która ją wyeliminowała z playoffów. Linia otwarcia dość krótka, co sprawiło, że cała masa rekinów tego biznesu poleciała za krwią i oto mamy 90% zakładów ATS z tego meczu na Thunder. Linia rośnie, co nie odstrasza kolejnych bettorów. Ja spróbuję zabawić się w tym przypadku w wieloryba i gram na Wizards, licząc na czarodziejską koszykówkę. Gdyby to była jakaś solidniejsza drużyna, to stawka byłaby większa, ale Wizards akurat to drużyna zmiennych nastrojów, a ponieważ nie wiem na jaki nastrój dzisiaj trafię, stawka standardowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Los Angeles Clippers - Utah Jazz -&gt; Blake Griffin over 8 zbiórek ???? -&gt; 1,85 -&gt; Betsson ✅✅✅ już w 3 kwarcie, rano wyedytuję. Jak promo to promo :) 11 zbiórek :cool:

Raczej błąd Betsson który należy wykorzystać. Najwyżej będzie zwrot. Linia wystawiona na Griffin&#39;a tylko 8 zbiórek? Śmiech na sali. Mecz z Utah Jazz dalej bez Chris&#39;a Paul&#39;a co zapewne im w łatwym rozwaleniu Jazzmanów nie pomoże. Nie spodziewam się blowoutu, mimo że Utah gra B2b. Utah raczej woli szybką koszykówkę, a że nie ma tam tytanów którzy zapewniali by dobry wskaźnik rzutowy, także Blake dzisiaj trochę nazbiera. Średnia zbiórek w sezonie to 9,7 rebounds. Ostatnim razem z Utah 10 zbiórek z czego aż 9 w samej defensywie. Polecam. Promocja w Betsson. :!::!::!: 8 zbiórek to naprawdę mało jak na podkoszowego zawodnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cykacz 11

cykacz

Użytkownik
Lubię typować NBA i zawsze posiłkuję się typami z forum, dział NBA mocno obsadzony i analizy poparte często spora wiedza. Z uwagii na powyższe, chciałbym się Panowie dowiedzieć jak to jest z tymi Knicks - parę dni temu NYK podejmowali Boston, ktoś napisał, że poza Melo, reszta grajków na podobnym poziomie, a jak wiemy Boston strasznie cieniuje w przebudowie. Dziś czytam, że Ci sami Knicks to potencjał na pierwsza trójkę wschodu - czy ktoś może napisać jak to jest z tymi nowojorczykami? ????
Czy sa jakies absencje po stronie Miami w dzisiejszym spotkaniu?
z Knicksami w tym sezonie jest tak, ze do skladu sprowadzili wartosciowych zmiennikow typu Bargnani, Metta Wordl Peace, ale ten zespol w tym roku przechodzi katorge. Pierwsza zwiazana jest z tym, ze kilku graczy wyeliminowaly kontuzje na poczatku sezonu. po drugie po slabych wynikach na poczatku sezonu atmosfera w szatni zaczela sie psuc. nadal kazda druzyna sie nastawia na Knicks jak na ciezka przeprawe ale trzeba pamietac o tym, co w tej druzynie sie dzieje mentalnie.

edit: no i pojechalo Miami z Knicks ;) handi wszedl
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Knicks na papierze to maja super sklad, graczy na kazda pozycje ale co z tego jak polowa z nich ma czesto kontuzje i nie moga pograc w pelnym skladzie dluzszy czas zeby moze zaczac lepiej grac. To samo bylo rok temu. Jednak umiejetnosci to jedno ale ci graze tez nie pasuja do siebie raczej charakterologicznie i to jest ciezkie do zniwelowania. Chyba musialby Phil Jackson sie odmlodzic, przyjsc i ich chwycic za dupska.
 
E 4

emilio666

Użytkownik
Boston Celtics-Orlando Magic
Typ: Wszystkie zbiórki zawodnika: Nikola Vucevic powyżej 10.@ 1.85
Bukmacher: Betsson.com
Analiza:
Powracający po kontuzji Vucevic wreszcie powinien pokazać dobrą postawę pod tablicami. Zapowiada się wyrównany mecz i zapewne zagra więcej minut, niż ostatnio z beznadziejnymi Milwaukee. Jego aktualna średnia sezonowa nieco przekracza linię.
W tym meczu będzie o tyle łatwo ją pokryć, że oba zespoły nie słyną z nadzwyczajnej skuteczności z gry, kolejne cegły dadzą możliwość łatwej zbiórki. Tym bardziej, że obaj podkoszowi Celtów: Jared Sullinger i Kris Humphries ustępują warunkami fizycznymi, jak i w statystyce. Takie mecze dają możliwość odbudowywania pozycji w zespole po powrocie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Boston Celtics - Orlando Magic -&gt; Nikola Vucevic over 23,5 pkt + zbiórki -&gt; 1,85 -&gt; Betsson [/b] ✅✅✅ Zabite już w 3 kwarcie, 14 pkt + 11 zbiórek.

Dzisiejszego wieczoru liga NBA oferuje nam tylko 1 spotkanie, spowodowane wielkim wydarzeniem w Stanach Zjednoczonych jakim jest Super Bowl czyli walka o mistrzostwo zawodowej ligi futbolu amerykańskiego. Miałem nic nie grać z tego meczu, jednak zauważyłem ciekawy typ na koszykarza gości. Czarnogórski środkowy powoli wraca do optymalnej formy sprzed kontuzji. Rozegrał już 2 spotkania i nie były to spotkanie złe w jego wykonaniu. Sądzę, że dzisiaj dostanie sporo piłek bo na &#39;&#39;5&#39;&#39; ma ogromną przewagę. Zbierać też potrafi zarówno na bronionej jak i atakowanej desce. Linia dzisiaj moim zdaniem o 3-4 pkt za nisko. Center z Orlando 2 razy już w tym sezonie grał z koszykarzami z Bostonu i obu tych spotkaniach miał lepszy matchup. Zebrał w sumie aż 23 piłki z gry ponad 50%, 2 razy przekroczył śmiało tą linię. Dzisiaj spodziewam się dobrego występu z jego strony. Według mnie pokryje spokojnie linię. Warto grać. Polecam i pozdrawiam. Rambo. Można grać także w Betsafe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom